FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Miljacka » 14 jan 2021, 12:38

amypitar je napisao/la:
14 jan 2021, 12:34
Shategabri je napisao/la:
14 jan 2021, 12:29
Moje posljednje iskustvo s grupom ilitiga HZ je izuzetno negativno.

Ja sam već stariji momak, na zapadu sjedim, ali ono iz Zenice je bilo :roll:
Prekid utakmice, prije toga x upozorenja, al onaj ćelo što se popeo na ogradu ne hebe živu silu, onda prekid gdje je većina navijača otišla među njima i ja i dok idemo Zenicom čujemo pada gol.
Meni je ono bio primer svega samo ne organizovane grupe. Razularena masa kojom niko ne vlada, ''vođa'' koji donosi pogrešne odluke na štetu i kluba i većine navijača...ne valja hbg.
Mnogo će vode proteci Miljackom da Horde vrate rejting među sopstvene navijače koji su nekad imali.
Isto sam u Zenici izašao ranije , gol nisam vidio kao i većina normalnih navijača,koja je došla da podrži svoj klub.
Posle onih demonstracija ispred kluba ,Horde su mnogim navijačima pali u očima.
Teška srca, al je tako.
To je zato sto smo mi kao nacija takvi. Uradi hiljadu dobrih stvari, a jednom pogrijesi i pogadjaj sta ce ti se vise upamtiti.
Kratko i jasno, bosansko stanje uma u par recenica:



slika
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 jan 2021, 12:40

Da ne bude da fakat samo podvlacim lose strane, za svaku pohvalu su akcije koje su radili na pocetku corone i organizovano darivanje krvi(na kojem ucestvujem) te druge akcije socijalnog karaktera, ali jbg ja smatram da je to normalno i to podrzavam medjutim organizacija se treba mjenjat u skladu s vremenom, vise transparentnosti(trosenje novca) pa i distanca od krsenja zakona i bilo kakvi otvoreni stav protiv kluba zbog kojeg postoje....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 14 jan 2021, 12:44

Miljacka je napisao/la:
14 jan 2021, 12:38
amypitar je napisao/la:
14 jan 2021, 12:34
Shategabri je napisao/la:
14 jan 2021, 12:29
Moje posljednje iskustvo s grupom ilitiga HZ je izuzetno negativno.

Ja sam već stariji momak, na zapadu sjedim, ali ono iz Zenice je bilo :roll:
Prekid utakmice, prije toga x upozorenja, al onaj ćelo što se popeo na ogradu ne hebe živu silu, onda prekid gdje je većina navijača otišla među njima i ja i dok idemo Zenicom čujemo pada gol.
Meni je ono bio primer svega samo ne organizovane grupe. Razularena masa kojom niko ne vlada, ''vođa'' koji donosi pogrešne odluke na štetu i kluba i većine navijača...ne valja hbg.
Mnogo će vode proteci Miljackom da Horde vrate rejting među sopstvene navijače koji su nekad imali.
Isto sam u Zenici izašao ranije , gol nisam vidio kao i većina normalnih navijača,koja je došla da podrži svoj klub.
Posle onih demonstracija ispred kluba ,Horde su mnogim navijačima pali u očima.
Teška srca, al je tako.
To je zato sto smo mi kao nacija takvi. Uradi hiljadu dobrih stvari, a jednom pogrijesi i pogadjaj sta ce ti se vise upamtiti.
Kratko i jasno, bosansko stanje uma u par recenica:



slika
Uvijek se lose vise izdvajalo od dobrog. Tako zivimo, ne samo u ovom slucaju.

Ma meni i nije toliko katastrofalno bilo to u Zenici koliko ovo sa protestima gdje su pokazali da nisu nezavisni vec da su vodjeni laznim stvarima i interesima pojedinca pokusali da klub vrate u rang na koji se sad nalazi zeljo. Sto bi neki rekli, "pokusaj drzavnog udara" :D


Posljedice tih baklji i prekida u Zenici i ovo sto se pokusalo na protestima je neuporedivo. Daleko veca steta po klub su mogli biti ovi protesti.
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 14 jan 2021, 12:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 14 jan 2021, 12:47

Mortem zaključaj temu. Bolje sad nego za par sati kad krenu bljuvotine i vrijedjanja.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Aduka87
Postovi: 9200
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 14 jan 2021, 12:47

Dobrodošao Matteo
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
JohnKeynes97
Postovi: 2003
Pridružen/a: 26 sep 2020, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JohnKeynes97 » 14 jan 2021, 12:47

Bgm mogla je moderacija malo i banovati za sve ove psovke. Kad se vec banovalo za banalnine stvari .....
PSPHM

Avatar
Aduka87
Postovi: 9200
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 14 jan 2021, 12:49

Kako te nije stid momke zvat kriminalcima i delikventima, okej mozes imat svoje misljenje ali takve rijeci koristiti za momke koji 90 minuta po kisi, snijegu po raznim vukojebinama kidaju svoje glasne zice. O nekim drugim stvarima da govorimo, humanitarnim akcijama pogotovo kad je bio karantin, Horde su bile tu, pomogale, e moj sabane...
Zadnja izmjena: Aduka87, dana/u 14 jan 2021, 12:54, ukupno mijenjano 3 puta.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 jan 2021, 12:51

Onog dana kada izdvoje lika sa tribine koji palio baklju i pokazu mu snimke njega sa bakljom i predaju ga policiji da plati kaznu ili odlezi, prestaje upotreba pirotehnike automatski...

Lako je furati gust za bakljama protiv goska kad ti neko drugi placa stetu.....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 14 jan 2021, 12:51

Bagaric od danas slobodan igrac. :kafa:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 jan 2021, 12:53

Aduka87 je napisao/la:
14 jan 2021, 12:49
Kako te nije stid momke zvat kriminalcima i delikventima, okej mozes imat svoje misljenje ali takve rijeci koristiti za momke koji 90 minuta po kisi, snijegu po raznim vukojebinama kidaju svoje glasne zice, po meni je jako fuj :puke:
Pa nije to niko ovdje odlucio tako ih policija zove kad padnu sa narkoticima u stranim drzavama, kad napadnu benzin-pumpu, itd. To su fakti....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 14 jan 2021, 12:53

Zukanovic je napisao/la:
14 jan 2021, 12:51
Bagaric od danas slobodan igrac. :kafa:
Nadam se da ces "nakukati" ovim postom, pa da potpise za nas. Odlican igrac, slican Ahmetovicu, a ocito je da nam taj tip igraca odgovara.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 14 jan 2021, 12:59

Napapijri je napisao/la:
14 jan 2021, 12:53
Zukanovic je napisao/la:
14 jan 2021, 12:51
Bagaric od danas slobodan igrac. :kafa:
Nadam se da ces "nakukati" ovim postom, pa da potpise za nas. Odlican igrac, slican Ahmetovicu, a ocito je da nam taj tip igraca odgovara.
Za mene je Bagaric dobar napadac. nije star, ima nas pasos, zna dati u nasoj ligi. ja se nadam da nasi su ga vec zvali.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10218
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 14 jan 2021, 12:59

Imam prijedlog za moderatora...
Trebao bi da uvede forumskog serifa i njegova zamjenika...

Cim se otme kontrola na temi da reaguje...
Evo i kandidata...AlfredNobel serif i Cora1946 zamjenik...
Pocne li svadja,vrijedjanje,omalovažavanje, da doticni u okviru svoje nadležnosti pocnu lijepiti kilometarske postove tako da ucesnici u navedenim radnjama nece zapravo imati volje ,nakon Rat i Mir romana,traziti protivnika kako bi mogli uzvratiti... :kafa:

ŠTA_JE
Postovi: 1031
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 14 jan 2021, 13:02

Mislim da smo mi svi HZ odnosno grupa i nema potrebe da ih kudimo kao i u zivotu i sa grupom to ide gore dole ali kakvi god meni su najbolji. Nego miline svratih na forum kod kona da vidim sta ima kod njih. Bogami metastazirala depresija na sve dijelove njihovog kluba jos ovaj iz Fiorentine kako je dosao Kod nas depresija im prelazi u tugu I očaj. Nije se lijepo, znam, smijati tudjoj muci al naprosto uzivam citajuci 😂


Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FRANK RIBERY » 14 jan 2021, 13:02

Richomd Boakye kosta 400k eura, previse za nase standarde. Ovakvi igraci bacaju u depresiju male plave.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Saban123
Postovi: 979
Pridružen/a: 04 nov 2020, 21:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Saban123 » 14 jan 2021, 13:03

Aduka87 je napisao/la:
14 jan 2021, 12:49
Kako te nije stid momke zvat kriminalcima i delikventima, okej mozes imat svoje misljenje ali takve rijeci koristiti za momke koji 90 minuta po kisi, snijegu po raznim vukojebinama kidaju svoje glasne zice. O nekim drugim stvarima da govorimo, humanitarnim akcijama pogotovo kad je bio karantin, Horde su bile tu, pomogale, e moj sabane...
Jel me neko zvao? :urnebes:

Avatar
Aduka87
Postovi: 9200
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 14 jan 2021, 13:05

Saban123 je napisao/la:
14 jan 2021, 13:03
Aduka87 je napisao/la:
14 jan 2021, 12:49
Kako te nije stid momke zvat kriminalcima i delikventima, okej mozes imat svoje misljenje ali takve rijeci koristiti za momke koji 90 minuta po kisi, snijegu po raznim vukojebinama kidaju svoje glasne zice. O nekim drugim stvarima da govorimo, humanitarnim akcijama pogotovo kad je bio karantin, Horde su bile tu, pomogale, e moj sabane...
Jel me neko zvao? :urnebes:
Dobro je, ziv si :tralala: :urnebes:
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Beli98
Postovi: 1275
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 14 jan 2021, 13:06

Meni je tesko palo poslije onog derbija 1-3 na Kosevu. Bio sam na sjevernoj tribini taj dan i malo je reci da sam se iznenadio ponasanjem pojedinih ljudi. Ok, izgubili smo, ali je li to bilo vrijedno vrijedjanja igraca kojima trebas dati podrsku bas u tom momentu? Covjece prvi smo, "naredi" da im pjevamo pjesme podrske. Daj da vide da smo tu uz njih... Medjutim ne, ogavne psovke i selektiranje igraca. Necu nikad zaboravit one njihove izraze lica tog dana. Rekose kako se Merso jedini borio a covjek izadje pred nas i obrati se rijecima "Nemojte nas odvajati, nije tacno". I onda ona zadnja uvreda nakon koje ih je Krste poveo u svlacionicu. Nikad u zivotu se nisam osjecao jadnije. Toliko mi je bilo krivo da sam zaboravio i na jeb eni rezultat i cinjenicu da se tekma uopste igrala. Molim vas nemojte me pogresno shvatiti, ne mrzim ja nikog ko voli moje, nase Sarajevo. Ali u nekim stvarima "pretjerujemo". Kazem mi jer smo svi zajedno, porodica okupljena oko naseg Sarajeva. Ja ne odvajam, ne selektujem. Mislim da je taj nekakav, ah kako da ga nazovem; gangsterski stil najveci problem. Momcima svaka cast za sve dobrotvorne akcije ali fazoni "hajte na sake" "mi smo dobili u Olovu" "Vidjeli smo ko je bjezao".. Pa cekaj, jel to fazon? Jel to fudbal? Jel se time ponosimo? Nisu samo HZ u tom fazonu vec cijeli nas region nazalost. Dajte da tezimo pravim ljudskim vrijednostima. Kakvo bolan batinjanje? Tuces nekog sto voli nesto drugo i drugacije. Oduzimas covjeku pravo na izbor. Hvalis se razbijenim glavama i autobusima. Gdje to ima? Preko toga nikad necu preci jer sam apsolutni protivnik svake vrste nasilja i pokazivanja sile. Cinjenica je da nas pojedini postupci nas samih udaljavaju jedne od drugih, ali to je nasa i samo nasa krivica. Dok ne promjenimo pristup ka boljem, normalnijem, "ljudskijem", uvijek ce biti ljudi koji ce "birati" tribinu. Eto toliko. Izvinjavam se na podugackom tekstu i zahvaljujem onima koji su ga procitali. Vi koji me duze znate, znate da vecinom pisem u saljivom tonu i zezanciji ali evo osjetio sam potrebu da pokazem i ovu drugu svoju, ozbiljniju stranu. Ugodan dan.
Zadnja izmjena: Beli98, dana/u 14 jan 2021, 13:08, ukupno mijenjano 1 put.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Miljacka » 14 jan 2021, 13:06

Denchi je napisao/la:
14 jan 2021, 12:53
Aduka87 je napisao/la:
14 jan 2021, 12:49
Kako te nije stid momke zvat kriminalcima i delikventima, okej mozes imat svoje misljenje ali takve rijeci koristiti za momke koji 90 minuta po kisi, snijegu po raznim vukojebinama kidaju svoje glasne zice, po meni je jako fuj :puke:
Pa nije to niko ovdje odlucio tako ih policija zove kad padnu sa narkoticima u stranim drzavama, kad napadnu benzin-pumpu, itd. To su fakti....
Isto tako su fakti da 90% gostovanja odrade jako uredno, grme 90 minuta, pozdrave igrace i ne psuju im kad gube nego NAVIJAJU i daju podrsku i kad je lose.
Fakti su isto tako da na sjeveru neces cuti da se pokojni Vedran psuje.
Fakti su isto da su odradili mali milion humanitarnih akcija, organizovali hiljade doceka fudbalerima kad im je zabranjeno bilo otici da ih podrze kao sto su ih docekali na naplatnim kucicama poslije Buducnosti i Listice u kupu, te da su se prvi javili na zadatke poslije onih poplava i ponudili svoju pomoc.
Fakt je isto tako da su na 0:8 protiv Atalante pjevali i radili ono sto je njihov zadatak. Fakt je da su pjevali igracima na 7:0 u Gladbahhu. Mogao bih ovako nabrajati cijeli dan.
Navijacke grupe nisu becki djecaci i potpuno normalno je za ocekivati da se na gostovanjima pije, pusi i sta sve ne radi. Ako vi to ne volite jednostavno nemojte to raditi i mirna Bosna.
Pored ovakvih medju nama, dusmani im i ne trebaju.
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Nula80, spezial, tabba77, Vanja8 i 51 gost.