FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Kemo88
Postovi: 231
Pridružen/a: 29 apr 2020, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kemo88 » 25 feb 2021, 15:18

AlfredNobel je napisao/la:
25 feb 2021, 15:11
Stanojević raskinuo ugovor sa Ankaragucuom, slijedi li povratak u FK Sarajevo?

Stanojević je u redove turskog kluba došao sredinom 2020. godine iz FK Sarajevo, ali se nije baš najbolje snašao, te je samo nekoliko mjeseci kasnije poslat na posudbu u Ankaraspor.

U Ankarasporu se zadržao do februara ove godine kada se vratio u Ankaragucu sa kojim je danas i zvanično okončao saradnju, te se okreće drugim opcijama.

Navodno postoji mogućnost povratka Stanojevića u Premijer ligu BiH, a ostaje da se vidi da li će to biti FK Sarajevo ili neki drugi klub.

Kako neko može objaviti ovako glup članak, havarija..
Jeste glup članak, ali Stanoje bi dobro došao :hmmmmm: :hmmmmm:

Avatar
Saban123
Postovi: 979
Pridružen/a: 04 nov 2020, 21:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Saban123 » 25 feb 2021, 15:18

Vala ne bi nam bio los,treba nam jos jedan na zadnjem veznom, s obzirom da će adukor stopera igrati

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 feb 2021, 15:25

otkrio je kako je uvijek na raspolaganju Sarajevu:

“Najradije bih da to bude Sarajevo. Ako ljudi tamo procijene da sam potreban i da mogu pomoći, volio bih se vratiti na Koševo”

Nepotreban realno,hvala za sve prije,ali stranac,los tajming kada vec ulazimo u prvenstvo postavlja se pitanje fizike odmah,nije pozicija koja nam gori ,realno sem tih dobrih odnosa sa njim nevidim ni jedan razlog sad za vracanje . Nek je njemu sretno,nekada mozda u buducnosti da,sada definitivno ne.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
hababb
Postovi: 202
Pridružen/a: 26 dec 2020, 06:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hababb » 25 feb 2021, 15:30

Nek ide u tuzlu
FK SARAJEVO
Fedja Kusturica

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 25 feb 2021, 15:35

Nepotrebno gomilanje igrača... Mi imamo 8 veznih trenutno, ukupno oko 30 igrača koji mogu konkurisat za utakmice (nisu neki nebitni, prekriženi likovi). Previše je to, ne igramo na 7 frontova.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Nirton
Postovi: 6488
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 25 feb 2021, 15:36

Dobar igrač, trenutno nepotreban. Uz to bi bio i 7. stranac.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 25 feb 2021, 15:37

ne znam jesul mene oci varale al on je najvise dimio od svih nasih igraca
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Vanja8
Postovi: 10226
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 25 feb 2021, 15:39

AlfredNobel je napisao/la:
25 feb 2021, 15:11
Stanojević raskinuo ugovor sa Ankaragucuom, slijedi li povratak u FK Sarajevo?

Stanojević je u redove turskog kluba došao sredinom 2020. godine iz FK Sarajevo, ali se nije baš najbolje snašao, te je samo nekoliko mjeseci kasnije poslat na posudbu u Ankaraspor.

U Ankarasporu se zadržao do februara ove godine kada se vratio u Ankaragucu sa kojim je danas i zvanično okončao saradnju, te se okreće drugim opcijama.

Navodno postoji mogućnost povratka Stanojevića u Premijer ligu BiH, a ostaje da se vidi da li će to biti FK Sarajevo ili neki drugi klub.

Kako neko može objaviti ovako glup članak, havarija..
Dobro je ba vise i tvog na temi. :facepalm:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 25 feb 2021, 15:40

Ja kontao ima nešto, kad ono novinari lupaju. Ovakav članak svako od nas može objaviti.

Po pitanju Stanoje, ne znam. Nije nešto potreban, ali ga ne bi bilo loše imati da pojača dodatno tu sredinu. Ali, čisto sumnjam da će Uprava gledati ka njemu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 25 feb 2021, 15:46

Anex je napisao/la:
24 feb 2021, 17:50
hababb je napisao/la:
24 feb 2021, 16:18

Velkoski na krilu? Jaci bi bili da istrcimo sa 10 igraca.
Sram te bilo,malo više poštovanja za kapitena i jednu veliku ljudsku i igračku veličinu

Velkoski se vratio 03.07.2017, sa istekom ugovora bit ce u FKS 4 god.(2 ugovora), dakle 48 mj.
- 48mj.x10 kKM= 480 kKM, plus dodatci za ugovor i produzenje, premije za zadnje 4 Titule. Po slobodnoj procjeni u zbiru oko 700 kKM
- u 3 prelomne utakmice sezone "19/20 od 270 min. odigrao 36 minuta.(TC,Borac,MDK)
- Ako gledamo samo 2020 g.(dakle 22 utakmice PL), odigrao 806 min. od 1980, dakle 40%, a za to vrijeme do danas dobio cca.150 kKM
- Znamo mi da je teret zadnjih Titula iznio trio Rahmanovic,Ahmetovic,Derac dresa i Akademci kao cetvrti
- Sto se Titula tice i golman Dizdarevic(19) ima 3 Titule.
- To ko je dobar covjek je vrlo upitno, nas bi trebalo interesovati ko je dobar i profitabilan igrac. U zadnje vrijeme kap. traku su mozda vise nosili Dupovac,Ahmetovic,pa i Handzic.
- Nemam nista protiv da bude SD ili neka druga funkcija u Klubu, ali ni mjesto na klupi ne bi trebao imati poslije 30.06."21. Vjerujem da ce dati sve od sebe u ova 3 mjeseca i dobiti novi ugovor, a za poslije ???
- Ne mogu zaboraviti ismijavanje FKŽ za lopte, a u ponovljenoj se nije vidio. Pregazili nas htjenjem.
- Reprezentativac Makedonije bez minuta.
- Zasluzuje postovanje kao i Dupovac i Handzic, nista vise, mozda manje.
- Ne pitam se, samo iznosim cinjenice. Izvini @sekac :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
JohnKeynes97
Postovi: 2003
Pridružen/a: 26 sep 2020, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JohnKeynes97 » 25 feb 2021, 15:46

Sta vi mislite o Milosu Stanojevicu?
Ja i da postavim pitanje preko maila, nece htjeti odgovoriti?
Zasto nama navijacima nikad nista ne govore?
PSPHM

Avatar
holyman
Postovi: 8345
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 25 feb 2021, 15:47

miky_hz je napisao/la:
25 feb 2021, 15:25
otkrio je kako je uvijek na raspolaganju Sarajevu:

“Najradije bih da to bude Sarajevo. Ako ljudi tamo procijene da sam potreban i da mogu pomoći, volio bih se vratiti na Koševo”

Nepotreban realno,hvala za sve prije,ali stranac,los tajming kada vec ulazimo u prvenstvo postavlja se pitanje fizike odmah,nije pozicija koja nam gori ,realno sem tih dobrih odnosa sa njim nevidim ni jedan razlog sad za vracanje . Nek je njemu sretno,nekada mozda u buducnosti da,sada definitivno ne.
Jedan od najdrazih igraca fks ikada. Jeste nepotreban, ali kartoni-korona-povrede, itekako bi dobro dosao. Uf kako je on znao cupati protivnike ko kokosi, tipa rahman ali bez crvenog samo
NEMA NAZAD

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 25 feb 2021, 15:55

holyman je napisao/la:
25 feb 2021, 15:47
miky_hz je napisao/la:
25 feb 2021, 15:25
otkrio je kako je uvijek na raspolaganju Sarajevu:

“Najradije bih da to bude Sarajevo. Ako ljudi tamo procijene da sam potreban i da mogu pomoći, volio bih se vratiti na Koševo”

Nepotreban realno,hvala za sve prije,ali stranac,los tajming kada vec ulazimo u prvenstvo postavlja se pitanje fizike odmah,nije pozicija koja nam gori ,realno sem tih dobrih odnosa sa njim nevidim ni jedan razlog sad za vracanje . Nek je njemu sretno,nekada mozda u buducnosti da,sada definitivno ne.
Jedan od najdrazih igraca fks ikada. Jeste nepotreban, ali kartoni-korona-povrede, itekako bi dobro dosao. Uf kako je on znao cupati protivnike ko kokosi, tipa rahman ali bez crvenog samo
Sve se može sastavit jednom ili dva put u sezoni, da ti fali i DMF i štoper, pa da nemaš koga ubacit (Adukor pokriva obje pozicije). U tom.slučaju možeš gurnut Faruka Hodžića, jeftinija opcija 5x, plus domaći igrač, plus potencijal. Yebeno je dovodit stranca radi rotacije i 2-3 tekme u sezoni. On je razbijač tipa Đokanović, a njemu vala ne može mjesto uzet.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1741
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 25 feb 2021, 15:58

Strasno mi je drag igrac Stanojevic, al mi nikad ne bi igrao prije Hodzica i Ramića tako da NE
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 25 feb 2021, 16:00

Igrač kao Stanojević je uvijek dobrodošao. Momak koji se ponašao kao da je rođen na Koševu, bez mrlje, uvijek ginuo, sa opasnom povredom oka na koje nikako skoro nije vidio nije htio napustiti teren već je odigrao cijelu utakmicu.

Adukor ako se planira na stoperu, onda bi itekako volio Stanojevića da pojača konkurenciju na zadnjem veznom gdje su sigurni Đokanović i Pejović, ako će već Sušić na desetku.

Mišljenja sam da ne bi bio u prvih 11 ali bi itekako valjao sa klupe i u slučaju kartona i povreda.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

JVVVST
Postovi: 929
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 25 feb 2021, 16:01

Nema tima u Premijer ligi kojem Stanojevic ne bi bio pojacanje. Ni Hiros nam ne treba pa su ga ovdje neki prizivali. Stanojevica bih bas volio vidjet nazad.
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2021, 16:01

Drag je on nama ali možda bespotrebno u ovom trenutku + je stranac a i mislim da imamo najviše konkurencije u veznom redu i pored ovih odlazaka.
Volio bi ga vidjeti opet u Sarajevu samo da je malo manja konkurencija.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
JohnKeynes97
Postovi: 2003
Pridružen/a: 26 sep 2020, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JohnKeynes97 » 25 feb 2021, 16:02

BordoSarajevo je napisao/la:
25 feb 2021, 16:00
Igrač kao Stanojević je uvijek dobrodošao. Momak koji se ponašao kao da je rođen na Koševu, bez mrlje, uvijek ginuo, sa opasnom povredom oka na koje nikako skoro nije vidio nije htio napustiti teren već je odigrao cijelu utakmicu.

Adukor ako se planira na stoperu, onda bi itekako volio Stanojevića da pojača konkurenciju na zadnjem veznom gdje su sigurni Đokanović i Pejović, ako će već Sušić na desetku.

Mišljenja sam da ne bi bio u prvih 11 ali bi itekako valjao sa klupe i u slučaju kartona i povreda.
Stranac, plata, uzima mjesto hodzicu ili ramicu, ne bi stano ni igrao radi konkurencije, treba li nabrajati dalje?
PSPHM

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 25 feb 2021, 16:03

Da to je nazalost konzensus, jest on dobar ali nije iznad nivoa trenutne veze, kao stranac bi morao biti u prvih 11 a realno ne moze biti, mislim da ce u City, bilo gdje drugo bi bilo strasno....

Ono poigravanje pred 16-ercom samo njemu svojstveno mi nikako ne nedostaje

Dobro mozda bi to pod Vinkom drugacije islo ali eto....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 25 feb 2021, 16:05

Ako ga mi ne dovedemo, smijem se kladiti da ce potpisati za Tuzlu :D

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.