FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 08 maj 2021, 23:39

Ja nikad u svom zivotu nisam vidio da navijaci nekog kluba stoje iza bilokoje uprave, u smislu da se vezu za njih. Ovo rade samo ove balkanske oyebine, mislim na nas kolektivno i cijeli region.
Ovo nije normalno, ovo je poremeceno stanje i poremecen mentalitet.

Radila uprava dobro ili lose, MORA biti uvijek na kritikama, ali MORA hljeb mu poljubim.

Gdje ste vidili da se navijaci vezu za ljude u upravi?

Ovdje se pljuju vatreni navijaci kluba zarad uprave. Znaci nema dalje.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahma » 08 maj 2021, 23:42

emir79 je napisao/la:
08 maj 2021, 23:39
Ja nikad u svom zivotu nisam vidio da navijaci nekog kluba stoje iza bilokoje uprave, u smislu da se vezu za njih. Ovo rade samo ove balkanske oyebine, mislim na nas kolektivno i cijeli region.
Ovo nije normalno, ovo je poremeceno stanje i poremecen mentalitet.

Radila uprava dobro ili lose, MORA biti uvijek na kritikama, ali MORA hljeb mu poljubim.

Gdje ste vidili da se navijaci vezu za ljude u upravi?

Ovdje se pljuju vatreni navijaci kluba zarad uprave. Znaci nema dalje.
Nema nigdje u svijetu da neko nosi na avataru trenera protivnickog tima, pa sta da se radi...
Amer Dupovac!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 08 maj 2021, 23:47

Ultrasi su večeras napravili pritisak na svoje igrace tako, da ce Zrinjski biti nabrijan samo tako.
Oni su jedini koji mogu nesto Borcu uz Tuzlu. Željezničar i Sloboda nisu vrijedni pomena.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
feniksptica
Postovi: 15163
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 08 maj 2021, 23:48

Nek neko konkretno napise razloge zasto ovu uprava treba odstupiti i nek odmah napise ko to bolji moze doci ??

Ja ne vidim razlog zasto da ti ljudi odstupe. A osim Sabrine i Damira i ne znam ko je u toj upravi nit me zanima. Oni prave rezultate. SŠ i igraci su vec diskutabilni. Al cilj je bila titula ako se osvoji ne vidim razlog da se tjeraju i oni ( ok poneki igrac da se sutne i ekipa osvjezi ). Nigdje ultimatum nije bio pisanje po ligi..titula sa +10. Samo je titula bila cilj i to ce doc aBd.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
holyman
Postovi: 8165
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 08 maj 2021, 23:49

Bravo horde zla, od do!
NEMA NAZAD

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 08 maj 2021, 23:50

Rahma je napisao/la:
08 maj 2021, 23:42
emir79 je napisao/la:
08 maj 2021, 23:39
Ja nikad u svom zivotu nisam vidio da navijaci nekog kluba stoje iza bilokoje uprave, u smislu da se vezu za njih. Ovo rade samo ove balkanske oyebine, mislim na nas kolektivno i cijeli region.
Ovo nije normalno, ovo je poremeceno stanje i poremecen mentalitet.

Radila uprava dobro ili lose, MORA biti uvijek na kritikama, ali MORA hljeb mu poljubim.

Gdje ste vidili da se navijaci vezu za ljude u upravi?

Ovdje se pljuju vatreni navijaci kluba zarad uprave. Znaci nema dalje.
Nema nigdje u svijetu da neko nosi na avataru trenera protivnickog tima, pa sta da se radi...
Prvo avatar je postavljen dok je bio trener mog kluba, drugo, to je legenda kako igracka, tako i trenerska i tvog i mog kluba. I trece, stavljati bilokojeg lika iz uprave u ravan sa ljudima koji su kao sportisti i sportski radnici dizali ovaj klub moze samo poremecena osoba.

I ne, necu nikada skinuti avatar zarad kojekakvih zivotom isfrustriranih likova. Jok!
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 08 maj 2021, 23:51

ElCartel11 je napisao/la:
08 maj 2021, 23:47
Ultrasi su večeras napravili pritisak na svoje igrace tako, da ce Zrinjski biti nabrijan samo tako.
Oni su jedini koji mogu nesto Borcu uz Tuzlu. Željezničar i Sloboda nisu vrijedni pomena.
Mi smo imali slicnu situciju kada se Zeljo za Zrinjom krpio za titulu, mi gostovali u Mostaru, i 1 1 igrali mislim, bod zakinuli svakako. To ti je obraz.

A oni su ciganski klub, njima ljudi u klubu javno izjave "Bolje Zrinjski, nego Cigani", to su tako bolesni ljudi da ce navijat za Borac kad budu igrali sa njima.

Ali kazem, PREMIJE, plate nemaju 7 mjeseci, obecaj im neki OK iznos, njima je i petoba ko kilo zlata sada, samo premija, udubit ce teren kolko ce se borit. :tokralju:

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 maj 2021, 23:54

Rahma je napisao/la:
08 maj 2021, 23:42
emir79 je napisao/la:
08 maj 2021, 23:39
Ja nikad u svom zivotu nisam vidio da navijaci nekog kluba stoje iza bilokoje uprave, u smislu da se vezu za njih. Ovo rade samo ove balkanske oyebine, mislim na nas kolektivno i cijeli region.
Ovo nije normalno, ovo je poremeceno stanje i poremecen mentalitet.

Radila uprava dobro ili lose, MORA biti uvijek na kritikama, ali MORA hljeb mu poljubim.

Gdje ste vidili da se navijaci vezu za ljude u upravi?

Ovdje se pljuju vatreni navijaci kluba zarad uprave. Znaci nema dalje.
Nema nigdje u svijetu da neko nosi na avataru trenera protivnickog tima, pa sta da se radi...
Kako nema interovi i sad likuju Mourinja, Dortmund ce uvijek voljeti Klopa, zrinjski baku, sturmovi Ivicu Osima i tako svugdje u svijetu se postuju treneri koji osvoje par titula i trofeja za taj tim.

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahma » 08 maj 2021, 23:57

Mog' ne, za tebe ne znam. :stop:

Bio je i za mene odraz velicine do trenutka kada je htio sebe postaviti iznad klub, to se ne zaboravlja, niti oprasta. Malo je licemjerno govoriti jedno, a raditi isto. Ovi ljudi su zavrsili najveci poslijeratni posao (vratili stadion), uz Fedju koji je doveo Tana, tako da zasluzuju najvece postovanje. Ima gresaka, naravno, ali ni blizu toga da se tjeraju.
Amer Dupovac!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 08 maj 2021, 23:59

Što će klubu UO...
slika

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 09 maj 2021, 00:05

Rahma je napisao/la:
08 maj 2021, 23:57
Mog' ne, za tebe ne znam. :stop:

Bio je i za mene odraz velicine do trenutka kada je htio sebe postaviti iznad klub, to se ne zaboravlja, niti oprasta. Malo je licemjerno govoriti jedno, a raditi isto. Ovi ljudi su zavrsili najveci poslijeratni posao (vratili stadion), uz Fedju koji je doveo Tana, tako da zasluzuju najvece postovanje. Ima gresaka, naravno, ali ni blizu toga da se tjeraju.
Ta ces ti sabrinin potrcko, da je Husro tu, Kosevo bi bilo od marmelade a titule od cokolade :rol:

P.S. Ne zaboravi da se raspravljas s ljudima kojima je Sema SaimSe zasluzan za stadion, a ne Uprava :plac:
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 09 maj 2021, 00:13

bordobijeli je napisao/la:
08 maj 2021, 23:37
vedinjo98 je napisao/la:
08 maj 2021, 23:32
bordobijeli je napisao/la:
08 maj 2021, 23:23
Neka su se hz oglasile imaju apsolutno pravo na to, al licno previse mi je ovo za obracanje navijaca, vise mi lici da je neki analitičar pisao a ne navijaci. Moglo se napisati zelimo titulu u suprotnom trazit cemo krivce i ostavke.
Sve napisano su upravu osim ono za IO. Jedino sto je pogresno u svemu tome jeste vrijeme kad se objavljuje. Nasi tacno kao da zele da izgube titulu.
Nisam rekao da nisu u pravu, nego nije mi ovo navijacki, nekako previse napisano. Mi navijaci hocemo titulu i srce na teren to trazimo, a ovo funkcionisanje kluba, UO, ko sta kako to nek drugi vode racuna kako ce. Mi samo rezultat hocemo ako ne bude onda treba traziti krivce.
Slazem se da je mozda previse napisano, ali realno svako pitanje ima smisla. Ako zijanimo titulu definitivno neko mora preuzeti krivicu. Po meni je tu vise faktora ukljuceno: los prijelazni rok, nepromocija mladih, ziheraska igra trenera koji nema osjecaja nizasta, limitirani igraci, tezak raspored i na kraju zacinis sa sudijama. Eh sada to je za neke druge diskusije ko je jos iz kluba upleten u to. Manijaci bi dosad trebali vjesat svakog ko ima veze s klubom, bolje da su Horde sada pruzile podrsku igracima.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
Oerde
Postovi: 508
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 09 maj 2021, 00:14

HeraklitMracni je napisao/la:
08 maj 2021, 23:38
Oerde je napisao/la:
08 maj 2021, 23:34
ShofaII je napisao/la:
08 maj 2021, 23:11
Ovo smo mi vec jednom zivjeli.
Plasman u play off za prvaka se pravila dodatna tablica pa na dodatnu tablicu nova dodatna tablica kako bi Brotnjo na kraju bio prvak.

Samo se nemojte nervirati.
Ako Bog da da upravi dodje iz guzice u glavu i da skontaju da pametnim radom na transferima mogu obezbjediti mnogo vece pare sa kojima ce opet oni raditi sta hoce.
Nije ni ova KL toliko losa za nas dok je za lige mnogo bolje pozocionirane od nase jednostavno nevazna.
Ko se toga sjeća? Ne sjecaju se ljudi Dominkovica i oraskih labudova, a kamo li play offa cuvenog. Nije se mesetarilo da bude prvak vec da bude prvi iz grupe Sarajevo -Jedinstvo-Brotnjo gdje smo mi imali isti broj bodova kao Citluk, bolju gol razliku, ali lošiji u medjusobnom sa Jedinstvom, pa su oni tu nesto kao Brotnjo bolji od Jedistva da bi ga poslali u finale protiv Budućnosti. Cini mi se da ih je te godine Zalgiris il ovako nsko razgulio u obje.
Prva u Litvaniji 4:0 revans Brotnjo dobio 3:0 mislim da su mogli stici al vrucina ih ubila :D
Vidiš, ne sjećam se dobro, znam da su neki visoki rezultati bili. Jesu tad u biscana zajedno bili Mesanovic i Sasivarevic (meni drag cojk), mrsko mi guglat 😁

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 09 maj 2021, 00:27

Oerde je napisao/la:
09 maj 2021, 00:14
HeraklitMracni je napisao/la:
08 maj 2021, 23:38
Oerde je napisao/la:
08 maj 2021, 23:34

Ko se toga sjeća? Ne sjecaju se ljudi Dominkovica i oraskih labudova, a kamo li play offa cuvenog. Nije se mesetarilo da bude prvak vec da bude prvi iz grupe Sarajevo -Jedinstvo-Brotnjo gdje smo mi imali isti broj bodova kao Citluk, bolju gol razliku, ali lošiji u medjusobnom sa Jedinstvom, pa su oni tu nesto kao Brotnjo bolji od Jedistva da bi ga poslali u finale protiv Budućnosti. Cini mi se da ih je te godine Zalgiris il ovako nsko razgulio u obje.
Prva u Litvaniji 4:0 revans Brotnjo dobio 3:0 mislim da su mogli stici al vrucina ih ubila :D
Vidiš, ne sjećam se dobro, znam da su neki visoki rezultati bili. Jesu tad u biscana zajedno bili Mesanovic i Sasivarevic (meni drag cojk), mrsko mi guglat 😁
Imali smo jednu od najjačih ekipa u historiji kluba, a nismo ni Evropu izborili, ponajviše zbog Denijala Pirića, jednog od najgorih trenera ikada koji nas je trenirao.Doduše, nismo imali ni srece, bio sam na svih 6 utakmica tog play - offa, prosto je nevjerovatno šta nam se dešavalo.U Bihaću protiv Jedinstva (kojeg smo 2 mjeseca ranije pobjedili 2:0 rutunski u gostima) Duro zabije autogol Tolji za 2:0 pred kraj i taj nas gol na kraju košta prvog mjesta. U Čitluku je bio pravi horor, vodimo 1:0 15 min. do kraja, Brotnjo izjednači i onda opet nesporazum Duro - Tolja i prokleti Mario Čizmek zabije za 2:1. Predzadnje kolo, treba nam pobjeda dva razlike protiv Jedinstva, oni odmah poveli 0:1, mi napadali do kraja, viktorija pred golom Jedinstva, ali nismo mogli više od 2:1. Kao da nam je neko crnu magiju bacio za taj play - off 2000 godine.Zetu i taj play - off sam gore i teže podnio od Zubanovića 98.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 09 maj 2021, 00:36

emir79 je napisao/la:
08 maj 2021, 23:50


Prvo avatar je postavljen dok je bio trener mog kluba, drugo, to je legenda kako igracka, tako i trenerska i tvog i mog kluba. I trece, stavljati bilokojeg lika iz uprave u ravan sa ljudima koji su kao sportisti i sportski radnici dizali ovaj klub moze samo poremecena osoba.

I ne, necu nikada skinuti avatar zarad kojekakvih zivotom isfrustriranih likova. Jok!

Navijaci su jedini koji daju FKS, a svi ostali uzimaju.
Def.pravog navijaca: nema ama bas nikakve koristi od kluba i pojedinaca iz kluba(rodbina,prijatelji,komsije), hvali i kritikuje sve pa i navijace(raju).
@emire prvi post je ok, treba kritikovati Upravu, upravo zato sto je nestala vizija kvalitetnih igraca(pojacanja) i Akademije.
Igracka legenda je fudbaler koji je ostavio debeo trag u klubu, koji je interes kluba stavio ispred svog materijalnog interesa. Da je Husref igracka legenda onda bi FKS imao 150 igr.legendi.
Trenerska legenda jeste, trofeji i prva DK. Licno sam ga gotivio,iskreno sumnjao sam da ce dati sansu mladim igracima(demantovao me je). Znam da nema sanse da promjenis misljenje, kao sto necu ni ja svoje. U jednom trenutku je htio biti sto je bio Amar u Zelji. Nije bio taj kapacitet.
Uzasno losa polusezona FKS, svi su krivi samo nisu pravi NAVIJACI. Uprava,SS,igraci svi su krivi sto nema ocekivanog napretka FKS, po mom misljenju igraci najmanje,nisu oni sami sebi produzavali ugovore. @Sz958 .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 09 maj 2021, 01:15

Vinko je kljucni problem. Sad neki misle da nije dovoljno strucan i nema ofanzivan stil,a ja sam opet ubijeden da namjerno opstruira,a evo sad neki pricaju i da mu prijete iz BL i da je s te strane pod pritiskom.
Sta god da je istina nije dobro i samo je dokaz da sa njim na klupi ne mozemo do titule. Nije strucan ili nas namjerno opstruira ili je pod velikim pritiskom ni u jednom slucaju ne moze izvuci maksimum iz ove ekipe i prokrciti put do titule. Evo imali smo sada u Tuzli strasnu sansu da napravimo veliki korak ka tituli pa u onih prvih 50 minuta do crvenog izuzev gola nista ne napravismo.

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 09 maj 2021, 01:23

zagorski je napisao/la:
09 maj 2021, 01:15
Vinko je kljucni problem. Sad neki misle da nije dovoljno strucan i nema ofanzivan stil,a ja sam opet ubijeden da namjerno opstruira,a evo sad neki pricaju i da mu prijete iz BL i da je s te strane pod pritiskom.
Sta god da je istina nije dobro i samo je dokaz da sa njim na klupi ne mozemo do titule. Nije strucan ili nas namjerno opstruira ili je pod velikim pritiskom ni u jednom slucaju ne moze izvuci maksimum iz ove ekipe i prokrciti put do titule. Evo imali smo sada u Tuzli strasnu sansu da napravimo veliki korak ka tituli pa u onih prvih 50 minuta do crvenog izuzev gola nista ne napravismo.
Ma ne volim ni ja te neke teorije zavjere, ali sve ovo ima smisla. Zato i kazem. Ponasat se ovako u odsudnim trenucima je kao da lucem trazis da izgubis titulu.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 09 maj 2021, 01:29

vedinjo98 je napisao/la:
09 maj 2021, 01:23
zagorski je napisao/la:
09 maj 2021, 01:15
Vinko je kljucni problem. Sad neki misle da nije dovoljno strucan i nema ofanzivan stil,a ja sam opet ubijeden da namjerno opstruira,a evo sad neki pricaju i da mu prijete iz BL i da je s te strane pod pritiskom.
Sta god da je istina nije dobro i samo je dokaz da sa njim na klupi ne mozemo do titule. Nije strucan ili nas namjerno opstruira ili je pod velikim pritiskom ni u jednom slucaju ne moze izvuci maksimum iz ove ekipe i prokrciti put do titule. Evo imali smo sada u Tuzli strasnu sansu da napravimo veliki korak ka tituli pa u onih prvih 50 minuta do crvenog izuzev gola nista ne napravismo.
Ma ne volim ni ja te neke teorije zavjere, ali sve ovo ima smisla. Zato i kazem. Ponasat se ovako u odsudnim trenucima je kao da lucem trazis da izgubis titulu.
Upravo tako.
On kao ili da nece ili da ne smije da osvoji titulu,tako postavlja ekipu,takve su mu izmjene,pristup,sve... i bojim se da cemo snositi posljedicu zbog toga sto nije dobio nogu zajedno sa Emirom.

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 09 maj 2021, 01:30

bordobijeli je napisao/la:
08 maj 2021, 23:54
Rahma je napisao/la:
08 maj 2021, 23:42
emir79 je napisao/la:
08 maj 2021, 23:39
Ja nikad u svom zivotu nisam vidio da navijaci nekog kluba stoje iza bilokoje uprave, u smislu da se vezu za njih. Ovo rade samo ove balkanske oyebine, mislim na nas kolektivno i cijeli region.
Ovo nije normalno, ovo je poremeceno stanje i poremecen mentalitet.

Radila uprava dobro ili lose, MORA biti uvijek na kritikama, ali MORA hljeb mu poljubim.

Gdje ste vidili da se navijaci vezu za ljude u upravi?

Ovdje se pljuju vatreni navijaci kluba zarad uprave. Znaci nema dalje.
Nema nigdje u svijetu da neko nosi na avataru trenera protivnickog tima, pa sta da se radi...
Kako nema interovi i sad likuju Mourinja, Dortmund ce uvijek voljeti Klopa, zrinjski baku, sturmovi Ivicu Osima i tako svugdje u svijetu se postuju treneri koji osvoje par titula i trofeja za taj tim.
Kod nas vazda naopako,jedni horde nazivaju svakakvim imenima znaci bracu sa susjedne ili iste tribine ej,drugi najtrofejnijeg trenera nazivaju rak ranom kluba a ujedno kazu kako trebamo imati vise zahvalnosti prema nekim ljudima u klubu,treci brane taldziju celavog,cetvrti brane trenera koji syebe haman pa gotovu titulu,koji igra na kontre protiv Krupe,de malo se ujedinite za bolje Sarajevo,rak rane vise eto nema,taldzije nema,Vinka podrzati samo do kraja prvenstva,jer su ga doveli za napredak kluba a to ocigledno nismo dobili,treba da odgovara i onaj ko je doveo celavog i Vinka ako NE uzmemo titulu,znaci uprava,,i stadion mozda ne bi dobili da nisu navijaci izglasali Mandica itd,uglavnom sad se trebamo ujediniti do kraja prvenstva,a poslije na pauzi precesljati sve, da mi je brat rodjeni nesto skrivio neka odgovara za to.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 09 maj 2021, 01:32

Jeste da ne bi bilo dobro, da zijanimo titulu ali ova sezona moze donijeti i pluseve.
Nogiranje Hadzije je vec jedan od tih.
Nadam se, da ce ga slijediti pojedini igraci koji se sezonama vuku a nemaju kvalitet.
Isto se tako nadam, da ce za SD doci neki stranac pod koje ubrajam i narode bivše yuge. Da cemo malo pojacati transfer politiku i okrenuti se igracima koji zasluzuju dres FKS.
Sigurno je da im je i Nam napeo par jakih.

Cioffi je počeo stimati Akademiju ali na iole primjetne rezultate moracemo cekati koju godinu.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: belosevic23, Zeko87 i 18 gostiju.