FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 jul 2021, 21:05

Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 20:49
Napapijri je napisao/la:
12 jul 2021, 20:21
Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 19:35
A otkud karte u udruženju?Zar neće biti u četvrtak uprava napolje?
Uvijek su navijaci dobijali kontigent ulaznica. Naravno da ce biti uprava napolje, zar zasluzuju bolje? Bit ce sa svih tribina.
Naravno da ne zaslužuju,ali uzimati karte od uprave koju tjeraš je nigdje veze.
Bar za moje pojmanje.
Pa samo je promjenjena prodaja karti za sjever, umjesto shopa prodaja je u prostorijama UNFKSa iz razloga jer je ograničen broj. Naravno da će prednost pri kupovini imati članovi udruženja i oni koji su godinama na sjeveru.

Sumnjam da će pare ostati u udruženju, to idu klubu. Ništa oni ne "uzimaju od uprave".
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

obrijanopile
Postovi: 720
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 12 jul 2021, 21:08

VenamaHrabrih je napisao/la:
12 jul 2021, 20:28
obrijanopile je napisao/la:
12 jul 2021, 19:38
samoSA je napisao/la:
12 jul 2021, 19:32

Upravo tako cak mislim da je upravi stalo da sto vise navijacima ogadi ovo sve da mogu raditi po svom.Jos vise me razalostilo danas kada sam krenuo da kupim kartu dosta prijatelja sam zvao ali su totalno vise nezainteresivani za ovo sve bar dok se nesto ne promjeni drasticno u klubu.
Ja sam uzeo kartu al nesto sumnjam da ce se prodati sve sto je istampano
Ovo su oni koji dolaze samo kada su evropske tekme, derbi i to kada smo sigurni u pobjedu i kada se slavi titula. Takvi nam i ne trebaju.
Ja sam danas molio jarana da mi uzme karu, ne mogu od posla, i svi koji navijaju za Sarajevo idu na utakmicu, cak i nekoliko Zeljovaca.
Pusti navijace, koji dolaze samo kada je dobro. Bio sam na utakmicama kada nas je bilo po 1500 ili 2000...
Ja sam danas molio jarana da mi uzme karu...
Pa uze li ti je? Šta bi?
:D :D :D :D
Ma jok, neću ići, sve loše, uprava, vrijeme, dresovi, prevoz...
Dok dodju bolji dani, kada Adidas bude sponzor, a Ronaldo joker sa klupe...jbg nemam ja zivaca
Evo i oni tebe selame!

Kros
Postovi: 60
Pridružen/a: 03 maj 2021, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kros » 12 jul 2021, 21:15

Tatamata1946 je napisao/la:
12 jul 2021, 21:01
Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 20:49
Napapijri je napisao/la:
12 jul 2021, 20:21

Uvijek su navijaci dobijali kontigent ulaznica. Naravno da ce biti uprava napolje, zar zasluzuju bolje? Bit ce sa svih tribina.
Naravno da ne zaslužuju,ali uzimati karte od uprave koju tjeraš je nigdje veze.
Bar za moje pojmanje.
Pa necemo prestati ici na utakmice zbog lose uprave. Nije uprava klub i nisu to njihove karte i nisu njihove pare
Čuj nisu njihove karte i njihove pare :lolno:
Ne ide to tako,traži se normalno vođenje kluba,a karte se prodaju u udruženju navijača.
Bukvalno sve nam je u i oko kluba nakaradno postavljeno.Ali hajde nek se nešto dešava.

Tatamata1946
Postovi: 1619
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 12 jul 2021, 21:19

Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 21:15
Tatamata1946 je napisao/la:
12 jul 2021, 21:01
Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 20:49


Naravno da ne zaslužuju,ali uzimati karte od uprave koju tjeraš je nigdje veze.
Bar za moje pojmanje.
Pa necemo prestati ici na utakmice zbog lose uprave. Nije uprava klub i nisu to njihove karte i nisu njihove pare
Čuj nisu njihove karte i njihove pare :lolno:
Ne ide to tako,traži se normalno vođenje kluba,a karte se prodaju u udruženju navijača.
Bukvalno sve nam je u i oko kluba nakaradno postavljeno.Ali hajde nek se nešto dešava.
Pare i karte su od kluba a ne od uprave. Sad npr. ako prodaju igraca nisu to njihove pare. Te pare treba da idu klubu ili investitoru da i on sta vrati od ulozenog ali ne treba da uprava razgrabi pare.
A te karte od sjevera sto udruzenje proda ce sve ici klubu normalno

FoSte95
Postovi: 12610
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 12 jul 2021, 21:22

rešeta Meša........ kakvog smo mi samo napadača imali ali u pogrešno vrijeme nažalost
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Kros
Postovi: 60
Pridružen/a: 03 maj 2021, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kros » 12 jul 2021, 21:27

Tatamata1946 je napisao/la:
12 jul 2021, 21:19
Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 21:15
Tatamata1946 je napisao/la:
12 jul 2021, 21:01

Pa necemo prestati ici na utakmice zbog lose uprave. Nije uprava klub i nisu to njihove karte i nisu njihove pare
Čuj nisu njihove karte i njihove pare :lolno:
Ne ide to tako,traži se normalno vođenje kluba,a karte se prodaju u udruženju navijača.
Bukvalno sve nam je u i oko kluba nakaradno postavljeno.Ali hajde nek se nešto dešava.
Pare i karte su od kluba a ne od uprave. Sad npr. ako prodaju igraca nisu to njihove pare. Te pare treba da idu klubu ili investitoru da i on sta vrati od ulozenog ali ne treba da uprava razgrabi pare.
A te karte od sjevera sto udruzenje proda ce sve ici klubu normalno
O čemu ti pričaš čovječe?

Uprava je klub,barem trenutno jer ga oni vode.
To isto da kažeš karte od Grasa nisu Grasove nego od Kantona,od poreznih obaveznika i sasvim je ok da kondukter prodaje karte po mahali i da odnese nekad pare u firmu!?
Jest normalno al u Bosni možda.

fks74
Postovi: 9191
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 12 jul 2021, 21:32

Dali će neko doći da igračima da podršku ili se dolazi zbog tjeranja uprave ? Samo da znam kako ću se pripremiti.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4472
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 12 jul 2021, 21:36

FoSte95 je napisao/la:
12 jul 2021, 21:22
rešeta Meša........ kakvog smo mi samo napadača imali ali u pogrešno vrijeme nažalost
Možda bi i kod nas rešetao da je dobio koju marku po ugovoru.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 12 jul 2021, 21:38

Yebala vas uprava vise da je vas ljubimac na klupi niko nebi reko ni rijeci protiv uprave. :tralala: E je navijaca i Quraca :oops:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Tatamata1946
Postovi: 1619
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 12 jul 2021, 21:39

Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 21:27
Tatamata1946 je napisao/la:
12 jul 2021, 21:19
Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 21:15


Čuj nisu njihove karte i njihove pare :lolno:
Ne ide to tako,traži se normalno vođenje kluba,a karte se prodaju u udruženju navijača.
Bukvalno sve nam je u i oko kluba nakaradno postavljeno.Ali hajde nek se nešto dešava.
Pare i karte su od kluba a ne od uprave. Sad npr. ako prodaju igraca nisu to njihove pare. Te pare treba da idu klubu ili investitoru da i on sta vrati od ulozenog ali ne treba da uprava razgrabi pare.
A te karte od sjevera sto udruzenje proda ce sve ici klubu normalno
O čemu ti pričaš čovječe?

Uprava je klub,barem trenutno jer ga oni vode.
To isto da kažeš karte od Grasa nisu Grasove nego od Kantona,od poreznih obaveznika i sasvim je ok da kondukter prodaje karte po mahali i da odnese nekad pare u firmu!?
Jest normalno al u Bosni možda.
Uprava nije klub. Moze biti primjera u nekim sredinama da klub cine samo igraci i uprava ali kod nas je klub vise od uprave

Avatar
feniksptica
Postovi: 15162
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 12 jul 2021, 21:41

Ne mogu da vjerujem sta se to dogodilo s ljudima..otkud odjednom samo zlo ostalo u svima. Nije se islo na utakmice godinu i vise i to hoce na utakmicu i samo konta kako nekoga tjerati psovati vrijedjati...
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

obrijanopile
Postovi: 720
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 12 jul 2021, 21:45

Zanimljiva izjava predsjednika FK Velež, Šemsudina Hasića. Mislim da je ovo dogovor klubova koji su se bunili protiv svega onog što su radili Vico i prodana duša Pilav.
Bice interesntna sezona...
Evo i oni tebe selame!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 jul 2021, 21:46

Uprava ako do četvrtka ne izađe pred navijače i ne odgovori na mnoga obećana pitanja koja su i sama najavili, ako ne pojasne milion situacija koje MORAJU i trebaju (od povratka Tana, strategije kluba, nekih igrača, opreme, plana, vizije...) bit će zasuti sa svih tribina onim što i zaslužuju.

Siguran sam da bi transparentan rad, čak i priznate greške smirile navijače. Iskrenost, otvorenost, poštenje bi dosta značilo, u tom slučaju, mislim da se navijači ne bi puno oglašavali po pitanju uprave u četvrtak.

Ovo što rade, neminovno je da se ori UPRAVA NAPOLJE jer vrijeđaju inteligenciju, lažu i obmanjuju navijače.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3554
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 12 jul 2021, 21:56

obrijanopile je napisao/la:
12 jul 2021, 21:45
Zanimljiva izjava predsjednika FK Velež, Šemsudina Hasića. Mislim da je ovo dogovor klubova koji su se bunili protiv svega onog što su radili Vico i prodana duša Pilav.
Bice interesntna sezona...
Kakva izjava?
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Kros
Postovi: 60
Pridružen/a: 03 maj 2021, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kros » 12 jul 2021, 22:00

Tatamata1946 je napisao/la:
12 jul 2021, 21:39
Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 21:27
Tatamata1946 je napisao/la:
12 jul 2021, 21:19

Pare i karte su od kluba a ne od uprave. Sad npr. ako prodaju igraca nisu to njihove pare. Te pare treba da idu klubu ili investitoru da i on sta vrati od ulozenog ali ne treba da uprava razgrabi pare.
A te karte od sjevera sto udruzenje proda ce sve ici klubu normalno
O čemu ti pričaš čovječe?

Uprava je klub,barem trenutno jer ga oni vode.
To isto da kažeš karte od Grasa nisu Grasove nego od Kantona,od poreznih obaveznika i sasvim je ok da kondukter prodaje karte po mahali i da odnese nekad pare u firmu!?
Jest normalno al u Bosni možda.
Uprava nije klub. Moze biti primjera u nekim sredinama da klub cine samo igraci i uprava ali kod nas je klub vise od uprave
Zna se šta je uloga uprave,a šta navijača.
Navijači ne trebaju niti smiju imati bilo kakav kontakt sa klubskim parama.
Ako ništa barem se to moglo od Drezdenovaca naučiti ali vidim da nije.
A ti te bajke djeci pričaj.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3575
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 12 jul 2021, 22:01

NisamInSajder je napisao/la:
12 jul 2021, 21:56
obrijanopile je napisao/la:
12 jul 2021, 21:45
Zanimljiva izjava predsjednika FK Velež, Šemsudina Hasića. Mislim da je ovo dogovor klubova koji su se bunili protiv svega onog što su radili Vico i prodana duša Pilav.
Bice interesntna sezona...
Kakva izjava?
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 12 jul 2021, 22:09

Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 20:49
Napapijri je napisao/la:
12 jul 2021, 20:21
Kros je napisao/la:
12 jul 2021, 19:35
A otkud karte u udruženju?Zar neće biti u četvrtak uprava napolje?
Uvijek su navijaci dobijali kontigent ulaznica. Naravno da ce biti uprava napolje, zar zasluzuju bolje? Bit ce sa svih tribina.
Naravno da ne zaslužuju,ali uzimati karte od uprave koju tjeraš je nigdje veze.
Bar za moje pojmanje.
Karte su placene, nisu uzete.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5785
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 jul 2021, 22:23

Razumijem da je klub dao udruzenju da proda ulaznice za sjever (da se malo uprava uvuce u supak hz) takodjer da im pomogne da sto vise ljudi dodje kod njih da bi prodali usput koji svoj rekvizit. Nebi ovo podrzo da nije korona jer klub moggao prodat vise svoih stvari al ovako korektan move.

A samim tim su ubili dvije muve jednim majgeri udarcem

Avatar
miky_hz
Postovi: 23095
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 jul 2021, 22:23

Amca007 je napisao/la:
01 jul 2021, 19:13
Najbolji model imal Velez i time se treba voditi. Ebo ove kvazi investitore..
Izvukoh ti post od prije par dana pa halali :)

Sad procitah izjavu Hasica a i nisi jedini koji je hvalio sistem Veleza koji ovako djeluje "zdravo",i vjeruj a i mozes izvuci iz ove izjave svi bi dali guzice da ih uzme neko kao nas sto je,pa evo da citiram sta kaze prvi covjek Veleza. Naš je problem samo sto nemamo domace ljude koji ce ispratiti to sto nam se nudi i koji ne koriste to sto imamo a sto bi htjeli svi klubovi u ligi da imaju.
Hasić je nakon toga govorio o samom načinu finansiranja Veleža koji prema njegovom mišljenju na duže staze nije održiv.

"Dugoročno ovaj model je neodrživ. Da u klubu nema ljudi koji finansijski malo bolje stoje i da ne izdvajaju određena sredstva u FK Velež, mi bi iz mjeseca u mjesec bili u problemima. Kada treba 10, 20 ili 50 hiljada, onda mi u Upravi sjednemo i uplatimo taj iznos."

"Nije nam nimalo lako. Generalno u BiH i FS BiH treba novi način finansiranja, a to je da se fudbalski klubovi kao npr Velež sutra otvori za 100 ili 150 vlasnika njegovih dionica pa da ti ljudi spram njihovih ulaganja u klub imaju srazmjeno pravo odlučivanja.

Način finasiranja klubova po mom mišljenju je neodrživ. Dugoročno ćemo se truditi da se izglasa Zakon o sportu jer je neminovno da se on donese. Ne može se sport finansirati dobrom voljom", poručio je Hasić.

Btw .Mi smo uz Velez u ovoj prici koju spominje u ostatku texta,nadam se ce se istrajati na ovome sto su/smo zamislili.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3554
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 12 jul 2021, 22:27

Pa mislim da je prosle sedmice trebao biti na glasanju novi zakon o sportu u Predstavnickom domu FBiH, alu niko ni od klubova niti od sportskih medija se nije oglasio o tome.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: murky, pjankesarajevo i 32 gosta.