FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 jun 2021, 09:42

Ima li sta od onog Nedima Hadzica?
Vi pisali da je gotova stvar,da je vec nas?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Shategabri
Postovi: 14601
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 14 jun 2021, 09:43

NajvecaRadosti je napisao/la:
14 jun 2021, 09:40
Hajde sad cekamo da neko napise da ne bi bilo lose vratiti Rustemovica :urnebes:
I Bekića :kafa:
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14601
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 14 jun 2021, 09:44

NajvecaRadosti je napisao/la:
14 jun 2021, 09:42
Ima li sta od onog Nedima Hadzica?
Vi pisali da je gotova stvar,da je vec nas?
Ja mislim da on gleda da se ispali vani.
Sigurno zna kako stoje stvari u FKS, to mu je opcija ako ne uspije ništa drugo.
Koševo Zapad

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 14 jun 2021, 09:52

samoSA je napisao/la:
14 jun 2021, 08:32
Shategabri je napisao/la:
14 jun 2021, 08:22
samoSA je napisao/la:
14 jun 2021, 08:21

Ne moramo al kod nas je cim dodje neka ponuda odma se to prihvata i sta ti ima neko nesta nudit ti prodajes isto kao sto prodajes svoje auto kazes cijenu i bubnes u oglas
Tako isto i za igraca stave cijenu 1m € +procenat pa kome treba dobar golman bujrum
Jok ovdje nama ponude 200 milja ovi nasi se u trans bacaju
Što će reći da gledaju da uzmu svaki dinar za koji imaju priliku.
Problem je što nema adekvatnih zamjena i što oni te pare potroše na plate nekim polovnjacima koji dođu da oporave karijeru.
Tako je,zbog toga i necemo napraviti iskorak u evropi nikad sa ovakvim poslovanjem niti cemo biti neki Bosanski Dinamo kao sto neki vole reci sve dok prodajemo najbolje igrace za 200-300 hiljada.
Imamo najbolje uslove,Akademija,vlasnik,evo sad i stadion nas al djaba kad ne znaju to da iskoriste
Inače naši su igrači uspješni vani, sve se otimaju za njih.
Ponude ljudi koliko smatraju da vrijede.
Kod nas vrijede Fanimo, Kova i Djokanovic a ostali ne mogu ni uz pomoć trikova nigdje.
Očekivanja navijača su jedno a realnost drugo, naši igrači dišu na škrge u 60 minuti i to na tempo PLBiH koja je zadnja rupa na sviralu i onda se očekuje da taj igrač vani nesto pokaže. Tehnika od 1 do 10 je 3, fizička sprema 3, osjećaj za igru 2 i onda očekujemo neke milione, ma daj molim vas.
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 14 jun 2021, 09:55

donDondon je napisao/la:
14 jun 2021, 08:46
kako je dobro ovo sve sto se izdesavalo,sad mi sve zajebancija,ne ocekujem ni 10 % sanse za titulu sljedece sezone,
tako da mi svejedno ko dosao,otisao itd
nece ovdje biti bolje ni za 10 godina a do tad cemo 3 puta krenuti u renoviranje
+1 upravo to,a zna se i zbog koga.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 jun 2021, 10:01

Shategabri je napisao/la:
14 jun 2021, 09:44
NajvecaRadosti je napisao/la:
14 jun 2021, 09:42
Ima li sta od onog Nedima Hadzica?
Vi pisali da je gotova stvar,da je vec nas?
Ja mislim da on gleda da se ispali vani.
Sigurno zna kako stoje stvari u FKS, to mu je opcija ako ne uspije ništa drugo.
Isto mislim,ali brate ako to uradi strasno je mutav..
Tako i prosli put,odigrao solidnu sezonu kod nas,i ode sa 19 godina u Portugalsku ligu koja je 6.ili 7.po jacini u Evropi
I sta je na kraju bilo?Hajd nazad u Mladost Doboj Kakanj

Ja da sam na njegovom mjestu ja bi isao lagano stepenica po stepenica
Presao bi sada u Sarajevo ili Zrinjski npr.
Odigrao dobru sezonu i otisao vani u neku solidnu ligu kao npr.Poljsku ili Slovacku i slicno

Ali djaba kas menadjeri hajcaju igrace...Hajde samo gdje je najveca lova,**** to sto karijera ode u k...
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 14 jun 2021, 10:05

Samo oštro Gorane, ne daj im pardona i popusta :D :D :D


slika

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 14 jun 2021, 10:05

Previse ste pesimisticni. Goran je jako dobar trener i trazi da seigra lopte, a to je ono sto je nama nedostajalo. Treba lopta na zemlji i da ide od noge do noge. Mislim da ce on Susica preporodit i da cemo proci puno bolje nego sto mnogi ocekuju. Pustite ba covjeka neka radi...
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 14 jun 2021, 10:12

Amca007 je napisao/la:
14 jun 2021, 10:05
Previse ste pesimisticni. Goran je jako dobar trener i trazi da seigra lopte, a to je ono sto je nama nedostajalo. Treba lopta na zemlji i da ide od noge do noge. Mislim da ce on Susica preporodit i da cemo proci puno bolje nego sto mnogi ocekuju. Pustite ba covjeka neka radi...
Na stranu sve u ovih zadnjih dana, vise boli jer ide preko reda, nigdje sportskog direktora a biramo trenera i to osoba koja kaze ja se ne pitam za te stvari.. ali nejse. Moje misljenje je da je Goran bolji od Vinka sigurno. Vinko je previše mlitav trener, nigdje autoriteta a i ogranicen takticki.. Goran je suprotnost toga i uz dobre igrace moze dosta uraditi siguran sam. Akrapovic bi vec bio level izad ove lige ali ****, skontao na cemu je i nece..

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 14 jun 2021, 10:13

forza_juve je napisao/la:
14 jun 2021, 09:52
samoSA je napisao/la:
14 jun 2021, 08:32
Shategabri je napisao/la:
14 jun 2021, 08:22


Što će reći da gledaju da uzmu svaki dinar za koji imaju priliku.
Problem je što nema adekvatnih zamjena i što oni te pare potroše na plate nekim polovnjacima koji dođu da oporave karijeru.
Tako je,zbog toga i necemo napraviti iskorak u evropi nikad sa ovakvim poslovanjem niti cemo biti neki Bosanski Dinamo kao sto neki vole reci sve dok prodajemo najbolje igrace za 200-300 hiljada.
Imamo najbolje uslove,Akademija,vlasnik,evo sad i stadion nas al djaba kad ne znaju to da iskoriste
Inače naši su igrači uspješni vani, sve se otimaju za njih.
Ponude ljudi koliko smatraju da vrijede.
Kod nas vrijede Fanimo, Kova i Djokanovic a ostali ne mogu ni uz pomoć trikova nigdje.
Očekivanja navijača su jedno a realnost drugo, naši igrači dišu na škrge u 60 minuti i to na tempo PLBiH koja je zadnja rupa na sviralu i onda se očekuje da taj igrač vani nesto pokaže. Tehnika od 1 do 10 je 3, fizička sprema 3, osjećaj za igru 2 i onda očekujemo neke milione, ma daj molim vas.
Pa zato sam i napisao zasto ga dajes onda za 300 hiljada,ne moze te ta zarada izvaditi ni za 2 mjeseca a oslabis ekipu za 30% jer ne dovedes istog ili boljeg,pusti ga onda do isteka ugovora neka brani bar imas dobrog golmana osvajas titule sa njim itd,eto titulu smo zijanili zbog 700 hiljada € a koliko bi zaradili od evrope?mora se jednom to zaustaviti,kazes toliko kosta ko zeli bujrum,do tada je golman Fk Sarajeva i cao,mora se malo misliti i na rezultate kluba,evo sad prodaj,Kovu,Milicevica,Fanima a nece dovesti bolje sigurno,i sta ces slijedece sezone ici na titulu jel bez ove trojice.

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 14 jun 2021, 10:16

Iako nije mozda najbolje rjesenje i trener kakvog mi ocekujemo ipak mislim da je Goran bolji trener i od Husrefa,a posebno od Vinka. Svaka njemu cast da je uopste dosao u ovakvim okolnostima i obzirom ko je pregovarao sa njim, vjerovatno je bilo daj sta das.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14601
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 14 jun 2021, 10:18

Ako daju Kovu za 500 k KM to je baš džabe.
Koševo Zapad

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 14 jun 2021, 10:27

zagorski je napisao/la:
14 jun 2021, 10:16
Iako nije mozda najbolje rjesenje i trener kakvog mi ocekujemo ipak mislim da je Goran bolji trener i od Husrefa,a posebno od Vinka. Svaka njemu cast da je uopste dosao u ovakvim okolnostima i obzirom ko je pregovarao sa njim, vjerovatno je bilo daj sta das.
Tako je, ocekivanja i imena koja su izlazila su nametnula to.. Nama se samo treba vratiti taj pobjednicki mentalitet koji smo izgubili najvecim dijelom zbog dugova ali dosta odgovornosti i Vinka jer je izgubio autoritet ako ga je i imao..Eh sada sve ce zavisiti od finansija i SD za rad Sablica. Nama malo fali za euforiju a jos manje za najgori u ligi jbg..
A i nadam se brzom odlasku Sabrine i dolasku nekog sposobnijeg na njeno mjesto.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 jun 2021, 10:31

Amca007 je napisao/la:
14 jun 2021, 10:05
Previse ste pesimisticni. Goran je jako dobar trener i trazi da seigra lopte, a to je ono sto je nama nedostajalo. Treba lopta na zemlji i da ide od noge do noge. Mislim da ce on Susica preporodit i da cemo proci puno bolje nego sto mnogi ocekuju. Pustite ba covjeka neka radi...
Slazem se,ni ja nisam bio za njega dok nisam istrazio malo
Dosta moderan trener,cesto voli isprobavati razne formacije.Dosta trkacki se igra kod njega.Bas puno presinga,sto nama u ovih 20 godina najvise fali
Nema kod njega zabij gol i povuci se
Kod njega ako si borben,trcis i dobro razmisljas uvijek ces biti u prvi 11
Ko je pratio Siroki dok ih je on vodio zna o kakvom se treneru radi.Nas je 1000 puta na muke stavio dok ih je vodio
Vidjet cete da se radi o dobrom treneru,on nam je trenutno jedina dobra opcija
Pitajte bilo kojeg navijaca Hajduka reci ce vam da je dobar trener

Ja vise volim sto je on dosao nego Akrapovic
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
holyman
Postovi: 8331
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 14 jun 2021, 10:37

PeakyBlinders je napisao/la:
14 jun 2021, 04:44
holyman je napisao/la:
14 jun 2021, 01:27
Akademac je plod kluba, rezultat dugogodisnjeg rada, napora, ulaganja, strpljenja. Ako ti akademac bude jos i najbolji golman lige, moras biti ponosan i sretan, a bogami masno i naplatiti. Kakve se ovo smijesne cifre vrte, nekih 300-400k eura?
Pa vidite da se jedan dobar akademac izbaci svakih 5-6 godina, pa 20% toga si samo ulozio u njega do sad. Medjutim poznavajuci ovu najgluplju upravu u historiji najnesposobnijih uprava, daj boze i 300 k da uzmemo

I prodjite me sa pricama da amo zadnja liga blablablabla. Profesionalci gledaju kvalitet individue, ako vide u njemu potencijal koji ce biti od koristi, oni ce ga i kupiti. Je li evropski timovi gledaju iz kojeg africkog plemena, hocu reci lige, dolazi neka grdosija? Boli ih khurac
Ti baš zelen? :urnebes:
Ja ove vise mrzim.
NEMA NAZAD

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 14 jun 2021, 10:44

NajvecaRadosti je napisao/la:
14 jun 2021, 10:31
Amca007 je napisao/la:
14 jun 2021, 10:05
Previse ste pesimisticni. Goran je jako dobar trener i trazi da seigra lopte, a to je ono sto je nama nedostajalo. Treba lopta na zemlji i da ide od noge do noge. Mislim da ce on Susica preporodit i da cemo proci puno bolje nego sto mnogi ocekuju. Pustite ba covjeka neka radi...
Slazem se,ni ja nisam bio za njega dok nisam istrazio malo
Dosta moderan trener,cesto voli isprobavati razne formacije.Dosta trkacki se igra kod njega.Bas puno presinga,sto nama u ovih 20 godina najvise fali
Nema kod njega zabij gol i povuci se
Kod njega ako si borben,trcis i dobro razmisljas uvijek ces biti u prvi 11
Ko je pratio Siroki dok ih je on vodio zna o kakvom se treneru radi.Nas je 1000 puta na muke stavio dok ih je vodio
Vidjet cete da se radi o dobrom treneru,on nam je trenutno jedina dobra opcija
Pitajte bilo kojeg navijaca Hajduka reci ce vam da je dobar trener

Ja vise volim sto je on dosao nego Akrapovic
Sabljic ce nesto napraviti ako bude imao podrsku uprave i dobar rad uprave. Ako mu napakuju ko Vinku
( kašnjenja plata, prodaja najbolji igraca, ne adekvatna pojacanja) ode i Sabljic do decembra.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 14 jun 2021, 10:52

Jesu li isplacene zaostale plate? Izvinjavam se ako je neko vec pisao na tu temu, nisam upratio.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

OsmaDolazi
Postovi: 2669
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 14 jun 2021, 11:07

Napapijri je napisao/la:
14 jun 2021, 10:52
Jesu li isplacene zaostale plate? Izvinjavam se ako je neko vec pisao na tu temu, nisam upratio.
Ne.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 jun 2021, 11:09

Sutra zrijeb u 1
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 14 jun 2021, 11:19

Napapijri je napisao/la:
14 jun 2021, 10:52
Jesu li isplacene zaostale plate? Izvinjavam se ako je neko vec pisao na tu temu, nisam upratio.
Gdje ces to znati od Pjongjanga,nije Sabra budala pa da bude transparentna,ovako radi katastrofalno a ima mir,sto istoj i paše,i samo guraj pod tepih,sto se manje zna to bolje za nju.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, Zeko87 i 40 gostiju.