FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
Cora1946
Postovi: 884
Pridružen/a: 04 feb 2020, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cora1946 » 14 apr 2021, 18:25

NisamInSajder je napisao/la:
14 apr 2021, 18:23
Bez Fanima u naredne dvije sedmice.
Ja sam isto dobio informaciju prije 2 sata da je neki igrac povrijedjen i govorim samo da nije Fanimo...
90!

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 14 apr 2021, 18:27

Ako je Fanimo onda se povući i na bod igrati. U napadu nema ko drugi povući a najbitnije utakmice slijede......
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Aduka87
Postovi: 9200
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 14 apr 2021, 18:28

Koji smo mi pehovi pa jbt
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Tarpi1234
Postovi: 191
Pridružen/a: 29 dec 2020, 08:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tarpi1234 » 14 apr 2021, 18:34

Ma kod nas ko da se puca na treninzima samo povrede

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 apr 2021, 18:34

Ma ne treba nas zanimat to nositeljstvo i LP trenutno kad evo uspjevamo dovest u pitanje titulu. Ova igra i ova dva gola u 6 utakmica meni nikako ne ulijeva povjerenje, još kad uzmeš u obzir da smo pod pritiskom još lošiji, da imamo solidnog konkurenta koji ima sudije iza sebe i koji ne bira način, uz ovaj paklen raspored, Bogme, neće bit lagano.

Ja koji sam zagovarao da kup igramo maximalno, da ginemo za taj trofej jer je prebitan, u slučaju da ne dobijemo Borca, odyebo bi kup i stavio rezerve s kojim bi glat ispali u revanšu sa Tuzlom ali makar da najbolji budu odmorni za Zrinjski.

Ako slučajno izgubimo od Borca, Tuzli prepustit finale kupa a nek nam dadnu bodove u ligi.
Olimpiku gostujemo zadnje kolo na Koševu, valjda oni do tad budu ispali/opstali pa da budi bez ambicija.
Gostujemo Mladosti gdje bi Hadžija mogo potegnut veze a valjda do tad budu u dobroj situaciji na tabeli.
Slobodu bi na Koševu trebali dobit, doće bez ambicija jer će do tad valjda izborit opstanak.
Protiv Radnika ćemo se namučit ako budemo pod moranjem, kao što se svakako i namučimo s njima na Koševu.

Oslabljeni dočekujemo Borac koji će doć sa sudijama. Onda idemo Zrinjskom možda umorni od kupa a onda nam dolazi Željezničar kojeg nikako da pobijedimo.
Kako igramo, realnost je 2 boda u te tri utakmcice što će dovesti u pitanje prvo mjesto.

Pobjeda protiv Borca rješava sve probleme i trasira put ka duploj, ali valja dat gol za pobjedu a ne primit...
Ja sam se iskreno nasikiro.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Tarpi1234
Postovi: 191
Pridružen/a: 29 dec 2020, 08:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tarpi1234 » 14 apr 2021, 18:37

Protiv borca na zivot I smrt nek poginu ne zanima me kako,nije Rwal M.vec borac

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9561
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 14 apr 2021, 18:39

Yebem ti sudija majku, od svih igraca bas Fanimo. I ono malo golova sto smo zabili, bilo je preko njegove individualne kvalitete..
Jedina opcija je desno Hebibovic, lijevo Jukic, ako hocemo da iole zaprijetimo Borcu..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 apr 2021, 18:40

Znači bez Oremuša, Pejovića, Fanima, Varešanovića i Salčina odranije, upitni Hodžić i Đokanović..

Joj,joj,joj...
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 14 apr 2021, 18:42

BordoSarajevo je napisao/la:
14 apr 2021, 18:40
Znači bez Oremuša, Pejovića, Fanima, Varešanovića i Salčina odranije, upitni Hodžić i Đokanović..

Joj,joj,joj...
Znači bez Fanima a upitan Đokanović

FoSte95 je napisao/la:
14 apr 2021, 18:27
Ako je Fanimo onda se povući i na bod igrati. U napadu nema ko drugi povući a najbitnije utakmice slijede......
Kakav bod. Ako budemo igrali na bod popusit cemo hladno.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
feniksptica
Postovi: 15339
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 14 apr 2021, 18:50

Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Tarpi1234
Postovi: 191
Pridružen/a: 29 dec 2020, 08:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tarpi1234 » 14 apr 2021, 18:50

Napadati I napadati nije Real M.vec borac halo ba,imaj Jukica ,Krstu samo napad

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 apr 2021, 18:50

Kovačević
Hebibović Miličević Dupovac Pidro
Adukor Sušić
Jukić Mešanović Milanović
Handžić

Hodžića bi na beka ako je s njim sve ok, il na lijevog il na desnog, oba su katastrofalna.
Jukića na desno krilo, nema Fanima, Hebib je jedina opcija na beku ako Hodžić nije zdrav.
Đokanovića bi u prvu ako može igrat.

Makar ćemo imat Cmiljanića na klupi.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Miljacka » 14 apr 2021, 18:54

BordoSarajevo je napisao/la:
14 apr 2021, 18:34
Ma ne treba nas zanimat to nositeljstvo i LP trenutno kad evo uspjevamo dovest u pitanje titulu. Ova igra i ova dva gola u 6 utakmica meni nikako ne ulijeva povjerenje, još kad uzmeš u obzir da smo pod pritiskom još lošiji, da imamo solidnog konkurenta koji ima sudije iza sebe i koji ne bira način, uz ovaj paklen raspored, Bogme, neće bit lagano.

Ja koji sam zagovarao da kup igramo maximalno, da ginemo za taj trofej jer je prebitan, u slučaju da ne dobijemo Borca, odyebo bi kup i stavio rezerve s kojim bi glat ispali u revanšu sa Tuzlom ali makar da najbolji budu odmorni za Zrinjski.

Ako slučajno izgubimo od Borca, Tuzli prepustit finale kupa a nek nam dadnu bodove u ligi.
Olimpiku gostujemo zadnje kolo na Koševu, valjda oni do tad budu ispali/opstali pa da budi bez ambicija.
Gostujemo Mladosti gdje bi Hadžija mogo potegnut veze a valjda do tad budu u dobroj situaciji na tabeli.
Slobodu bi na Koševu trebali dobit, doće bez ambicija jer će do tad valjda izborit opstanak.
Protiv Radnika ćemo se namučit ako budemo pod moranjem, kao što se svakako i namučimo s njima na Koševu.

Oslabljeni dočekujemo Borac koji će doć sa sudijama. Onda idemo Zrinjskom možda umorni od kupa a onda nam dolazi Željezničar kojeg nikako da pobijedimo.
Kako igramo, realnost je 2 boda u te tri utakmcice što će dovesti u pitanje prvo mjesto.

Pobjeda protiv Borca rješava sve probleme i trasira put ka duploj, ali valja dat gol za pobjedu a ne primit...
Ja sam se iskreno nasikiro.
Ja da znam 100% da smo nekome prepustili/prodali/pustili/dogovorili utakmicu nikad u zivotu vise ne bih na istu otisao. Godinama kamenje prema meni letjelo, nekoliko puta me i u glavu pogodilo, jednom u bradu, cak pucali u mom pravcu, jednom na KUMu zavrsio, presao hiljade kilometara, mrznuo se po svim mogucim vukojebinama, obisao Evropu za Sarajevom, mrznuo se na Kosevu svaku tekmu, nervirao, cupao kosu, griz'o nokte, psovao, vristao, ludio, nervirao se i ginuo za ovaj klub i da nekome padne na pamet da se tako igra i pusta nekome utakmice. Ne hvala :nene:
Za mene bi to bilo ispod svake casti i uvijek cu prihvatiti i castan poraz, nego takvu pobjedu. Svakako da nam je dozvoljeno izaci i sa juniorima na Tuzlu ako hocemo, ali dogovarati ( a pogotovo sa onim kamiondzijom) nesto a-a. Ako sam te pogresno shvatio i nisi mislio ovo sto ja kontam da jesi, halali. :thumbup:
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 14 apr 2021, 18:57

Da Fanimo se povrijedio, protiv Borca i Tuzle sigurno nece igrati, a za Zrinjski je upitan. Tako za sad stvari stoje.

Osakaceni idemo na Borac. Hebibovic se namece kao prvi pik za desno krilo. Djokanovic bi mogao biti spreman za prve.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 14 apr 2021, 19:01

Mozda je prava prilika za 352 formaciju. Kovacevic - Milicevic, Adukor, Dupovac - Hodzic, Susic, Djokanovic, Pidro ispred njih Mustedanagic i u spicu Mesanovic i Cmiljanic.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 apr 2021, 19:11

Miljacka je napisao/la:
14 apr 2021, 18:54
BordoSarajevo je napisao/la:
14 apr 2021, 18:34
Ma ne treba nas zanimat to nositeljstvo i LP trenutno kad evo uspjevamo dovest u pitanje titulu. Ova igra i ova dva gola u 6 utakmica meni nikako ne ulijeva povjerenje, još kad uzmeš u obzir da smo pod pritiskom još lošiji, da imamo solidnog konkurenta koji ima sudije iza sebe i koji ne bira način, uz ovaj paklen raspored, Bogme, neće bit lagano.

Ja koji sam zagovarao da kup igramo maximalno, da ginemo za taj trofej jer je prebitan, u slučaju da ne dobijemo Borca, odyebo bi kup i stavio rezerve s kojim bi glat ispali u revanšu sa Tuzlom ali makar da najbolji budu odmorni za Zrinjski.

Ako slučajno izgubimo od Borca, Tuzli prepustit finale kupa a nek nam dadnu bodove u ligi.
Olimpiku gostujemo zadnje kolo na Koševu, valjda oni do tad budu ispali/opstali pa da budi bez ambicija.
Gostujemo Mladosti gdje bi Hadžija mogo potegnut veze a valjda do tad budu u dobroj situaciji na tabeli.
Slobodu bi na Koševu trebali dobit, doće bez ambicija jer će do tad valjda izborit opstanak.
Protiv Radnika ćemo se namučit ako budemo pod moranjem, kao što se svakako i namučimo s njima na Koševu.

Oslabljeni dočekujemo Borac koji će doć sa sudijama. Onda idemo Zrinjskom možda umorni od kupa a onda nam dolazi Željezničar kojeg nikako da pobijedimo.
Kako igramo, realnost je 2 boda u te tri utakmcice što će dovesti u pitanje prvo mjesto.

Pobjeda protiv Borca rješava sve probleme i trasira put ka duploj, ali valja dat gol za pobjedu a ne primit...
Ja sam se iskreno nasikiro.
Ja da znam 100% da smo nekome prepustili/prodali/pustili/dogovorili utakmicu nikad u zivotu vise ne bih na istu otisao. Godinama kamenje prema meni letjelo, nekoliko puta me i u glavu pogodilo, jednom u bradu, cak pucali u mom pravcu, jednom na KUMu zavrsio, presao hiljade kilometara, mrznuo se po svim mogucim vukojebinama, obisao Evropu za Sarajevom, mrznuo se na Kosevu svaku tekmu, nervirao, cupao kosu, griz'o nokte, psovao, vristao, ludio, nervirao se i ginuo za ovaj klub i da nekome padne na pamet da se tako igra i pusta nekome utakmice. Ne hvala :nene:
Za mene bi to bilo ispod svake casti i uvijek cu prihvatiti i castan poraz, nego takvu pobjedu. Svakako da nam je dozvoljeno izaci i sa juniorima na Tuzlu ako hocemo, ali dogovarati ( a pogotovo sa onim kamiondzijom) nesto a-a. Ako sam te pogresno shvatio i nisi mislio ovo sto ja kontam da jesi, halali. :thumbup:
Razumijem, poštujem. Za velike klubove, sa velikim brojem navijača a to jesmo, tako i treba i mora bit.
Ali zarad nečeg što nam je toliko važno, što nam može donijet puno dobrog odnosno u najgorem scenariju uzet baš baš dosta gdje bi se teško oporavili, ja bi mogo progutat to a poštujem tvoje mišljenje i smatram da je ispravno.

Kad smo već kod tog puštanja odnosno "dogovaranja", meni su dvije naše utakmice sumnjive. U sezoni duple kad smo izgubili u Banovićima protiv Tuzle i podavno protiv Olimpika na Koševu kad nismo ni evropu izborili, tad su i kone od Slavije isto izgubili i nisu nas prestigli, ostali smo četvrti ali Radnik uze kup i neodosmo u evropu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 14 apr 2021, 19:18

Hahaha ako fkt ovo bude istina, pa u nasoj ekipi nema ko gola zabit. To je realnost. Sad trebamo ocekivat od igraca koji ne znaju nista da ce nesto uraditi.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 apr 2021, 19:19

Nikad puštat nikom i dogovarat ništa. Što onda pljujemo Osima i Vicu, ako bismo rado bili isti kao oni? Bolje časno izgubit titulu nego da takvu mrlju na klub bacimo. I obje te utakmice, i u Banovićima i od Olimpica, smo pošteno zijanili. Ljudi pokazali više volje, želje, borba za opstanak je uvijek gora od borbe za prvaka.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 apr 2021, 19:26

skoroalen je napisao/la:
14 apr 2021, 19:19
Nikad puštat nikom i dogovarat ništa. Što onda pljujemo Osima i Vicu, ako bismo rado bili isti kao oni? Bolje časno izgubit titulu nego da takvu mrlju na klub bacimo. I obje te utakmice, i u Banovićima i od Olimpica, smo pošteno zijanili. Ljudi pokazali više volje, želje, borba za opstanak je uvijek gora od borbe za prvaka.
To je samo moje mišljenje. Mišljenje pojedinca koje ne mora bit ispravno. Karikiram značaj titule tim, a vala kad ovi krenu da ne biraju sredstva sa sudijama, mislim da i nama neće ništa drugo preostat nego da premijama motivišemo protivnike konkurenta a zbog dobrih odnosa sa par klubova da bar ne zapinju svim silama ako im već ne treba nizašta. Jest to mrlja al ta mrlja je ništa spram štete koja bi nastala neosvajanjem titule.
Zadnja izmjena: BordoSarajevo, dana/u 14 apr 2021, 19:27, ukupno mijenjano 1 put.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Covid19 » 14 apr 2021, 19:27

Ja bi dao tuzli bodove u prvenstvu a zauzvrat da oni nas izbace iz kupa.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, kogmagie46, NazorUso i 44 gosta.