FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 maj 2021, 05:12

bodi123 je napisao/la:
19 maj 2021, 01:09
Ovo il je izmišiljen interju il se Nam zajebava s nama... šta čovjek sve ispriča a ništa ne reče. Očigledno je da se u fudbal ne razumije pa i ne želi pričati o sportskom segmentu, nit ima veze kakvih smo sve ubleha doveli u ekipu a plaćamo ih po 10 milja. Ali de bar onda reci šta se dešava s finansijskom situacijom, zašto nema plata i kad će bit, šta planirate za sljedeću sezonu, kolika će biti ulaganja u Koševo i kad počinju, ništa... samo iz šupljeg u prazno, vizija, akademija i ove stvari koje u svakom interju ko papagaj ponavlja... tačno ko da ove naše političare slušam.
Bodi bruda covjek je rekao da smo poslovali pozitivno prije korone i da smo cak imali dovoljno novca da prebrodimo koronu (misleci kad se nije igralo i kad se nije imali nikakvih primanja, sjeticete se da mi jedini nismo smanjivali igracima plate)

Takodjer je rekao imamo teoreske sanse i pored lose polusezone (ponavljam POLU sezone mi smo fakticki jos u igri za oba trifeja) tacnoje da je velka vjerovatnoca i moze se desit da ne osvoimo nista, altrenutna situacija je takva.

Takodjer je rekao da smo poceli osjecat financisku krizu jer korona je previse dugo trajala i efektovala je citav svijet i skoro sve kompanije svijeta (recimo TURKISH AIRLINE, i te kompanije sad sjeku svugdje gdje mogu)

Takodjer je podcrtao da smo dobili stadion da je SABRINA I ostatak tima po njemu radio dobro da je podrzava i takodje bilo je ljudi u upravi skoim se on i SABRINA nisu slagali i on ih je istjero.

Kazes 10 hiljada maraka neko dobiva, svi znamo da je to smjesna lova za fudbalere u 2goj ligi hrvaske i za takvu lovu koju dajemo imamo fin tim.

Po mom misljenju prodaja rahmanovica tatara se jeste ispostavila sad pogresnom, al 600 k € za igrace koji su vec derali dresove koji su vec na pripremama tukli svoje saigrace i koji bi vjerovatno se cuvali maksimalno i sa koima nebi se smio zaklet da bi bili sampioni.

Penal protiv veleza penal za zrinjski u mostaru penal protiv tc go borca protiv zrinjskog pennal za borac protiv veleza crveni karton vranjesa protiv sb (niko nije kaznjen) uzpostenu pobjedu birca na kosevu13 bodova nije moglo pokrit posebno JER JE FUDBAL TIMSKI SPORT I VEOMAMNOGO UTJECU SUDISKE ODLUKE KOJE SU OCIGLEDNO PROTIV TEBE NEGO NEKI POGRESAN CALL SUDIJE, takodje ako si gledao borca u vrapcicima i na grbavici puni su samopouzdanja u 85 minuti kad gube u mostaru i u 60 min na grbavici zasto jer znaju da ce sudija nesto svirnut ili u nagorem slucaju nesto svirnut protiv nas ako treba..

Borac ima fin tim al daleko slabi od ovog naseg trenutnog

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 19 maj 2021, 06:57

Pitar6785 je napisao/la:
19 maj 2021, 05:12
bodi123 je napisao/la:
19 maj 2021, 01:09
Ovo il je izmišiljen interju il se Nam zajebava s nama... šta čovjek sve ispriča a ništa ne reče. Očigledno je da se u fudbal ne razumije pa i ne želi pričati o sportskom segmentu, nit ima veze kakvih smo sve ubleha doveli u ekipu a plaćamo ih po 10 milja. Ali de bar onda reci šta se dešava s finansijskom situacijom, zašto nema plata i kad će bit, šta planirate za sljedeću sezonu, kolika će biti ulaganja u Koševo i kad počinju, ništa... samo iz šupljeg u prazno, vizija, akademija i ove stvari koje u svakom interju ko papagaj ponavlja... tačno ko da ove naše političare slušam.
Bodi bruda covjek je rekao da smo poslovali pozitivno prije korone i da smo cak imali dovoljno novca da prebrodimo koronu (misleci kad se nije igralo i kad se nije imali nikakvih primanja, sjeticete se da mi jedini nismo smanjivali igracima plate)

Takodjer je rekao imamo teoreske sanse i pored lose polusezone (ponavljam POLU sezone mi smo fakticki jos u igri za oba trifeja) tacnoje da je velka vjerovatnoca i moze se desit da ne osvoimo nista, altrenutna situacija je takva.

Takodjer je rekao da smo poceli osjecat financisku krizu jer korona je previse dugo trajala i efektovala je citav svijet i skoro sve kompanije svijeta (recimo TURKISH AIRLINE, i te kompanije sad sjeku svugdje gdje mogu)

Takodjer je podcrtao da smo dobili stadion da je SABRINA I ostatak tima po njemu radio dobro da je podrzava i takodje bilo je ljudi u upravi skoim se on i SABRINA nisu slagali i on ih je istjero.

Kazes 10 hiljada maraka neko dobiva, svi znamo da je to smjesna lova za fudbalere u 2goj ligi hrvaske i za takvu lovu koju dajemo imamo fin tim.

Po mom misljenju prodaja rahmanovica tatara se jeste ispostavila sad pogresnom, al 600 k € za igrace koji su vec derali dresove koji su vec na pripremama tukli svoje saigrace i koji bi vjerovatno se cuvali maksimalno i sa koima nebi se smio zaklet da bi bili sampioni.

Penal protiv veleza penal za zrinjski u mostaru penal protiv tc go borca protiv zrinjskog pennal za borac protiv veleza crveni karton vranjesa protiv sb (niko nije kaznjen) uzpostenu pobjedu birca na kosevu13 bodova nije moglo pokrit posebno JER JE FUDBAL TIMSKI SPORT I VEOMAMNOGO UTJECU SUDISKE ODLUKE KOJE SU OCIGLEDNO PROTIV TEBE NEGO NEKI POGRESAN CALL SUDIJE, takodje ako si gledao borca u vrapcicima i na grbavici puni su samopouzdanja u 85 minuti kad gube u mostaru i u 60 min na grbavici zasto jer znaju da ce sudija nesto svirnut ili u nagorem slucaju nesto svirnut protiv nas ako treba..

Borac ima fin tim al daleko slabi od ovog naseg trenutnog
Po cemu ima borac daleko slbiji tim od baseg?? Mi imamo 0 suteva na gol u zadnhe dvihe tekme. Hej 180 minuta fudbala 0 suteva na gol, pa jel to moguce????
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 490
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 19 maj 2021, 07:04

Kada bi klub izasao pa rekao sljedecih 5 godina je fokus samo na akademiji i stadion, ne ocekujte nikakve titule i evrope i da nakon 5 godina fakat postanemo barem tik ispod Dinama ili Zvezde odmah bih pristao na to. Krivo mi je, jer je nije ni tako losa godina nimalo za nas koliko se predstavlja. Novi sef akademije koji zeli postici ono sto je u evropi norma i dobijanje stadiona, titula i kup bi bili samo kruna na to. Ovako smo haman pa nulirani (imamo jos samo kup na stolu) i sad sve sto desi ili izadje u javnost ce biti docekano na noz i/ili sa skepsom. U Aprilu sam pisao kako je povjerenje vec poljuljano i da se hitno nesto mora uraditi da se vrati to povjerenje. Pokusali su to sa Emirom, Vinkom (koji je po meni najmanji krivac) i dobili su Zelju. Mi smo bili u fazonu okej to je to sad cemo to bolje. Prc, pali na drugo mjesto. Znaci ili im je tek doslo iz gujice u glavu u Aprilu/Maju ili lazu vec neko vrijeme. Prije da je ovo prvo jer smatram da niko ne zeli doci i priznat gresku javnu. Takva su i vremena. Ali povjerenje MORAJU nekako vratiti i to nije osvajanje kupa nego je to opet guranje pod tepih. Bilo bi. lijepo i nadrealno da dadnu sami sebi rok za vracanje tog povjerenja, ako ne uspiju **** ga povuci se i vozdra. Naravno ovo sto ja mislim je cisto mastanje i realnost je da su s Namom samo pokusali dodatno ugasit vatru, a prava osoba jos se nikako nije pojavila u javnosti. Ne znas ni jel u Sarajevu. Ja bih sad najradije uveo juniore do kraja jer bi i vise zelje i motiva pokazali sigurno nego ova ekipa. A sa ovima poceo rjesavat stvar. Redom, plate, sd, ss, rjesavanje igracje krizaljke. Tako cemo vec sada spasavati sljedecu sezonu i bjezat od sredine tabele.
1946

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 19 maj 2021, 07:11

Ko da smo Mladost ili Olimpik pa nam nisu cilj titule i kupovi vec akademija? Koji vam je?
Poserem se onda na takav sistem i ciljeve naše.
Najveci klub u državi mora uvijek ici na titulu i da bude najbolji. Pored jakog igrackog kadra normalno, da je dobro i da Akademiju razvijamo. Ali biti ovisan samo od Akademije i igrati samo sa Akademcima bi bilo odron.

Kao sto kazem dovesti vrhunska 4,5 strana igraca. Ostale pozicije za početak onda možemo popuniti sa Akademcima. Jer bolje Akademac nego recimo domaci igrac tipa Susic koji nista znacajno ne doprinosi a kosta puno.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 490
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 19 maj 2021, 07:45

ElCartel11 je napisao/la:
19 maj 2021, 07:11
Ko da smo Mladost ili Olimpik pa nam nisu cilj titule i kupovi vec akademija? Koji vam je?
Poserem se onda na takav sistem i ciljeve naše.
Najveci klub u državi mora uvijek ici na titulu i da bude najbolji. Pored jakog igrackog kadra normalno, da je dobro i da Akademiju razvijamo. Ali biti ovisan samo od Akademije i igrati samo sa Akademcima bi bilo odron.

Kao sto kazem dovesti vrhunska 4,5 strana igraca. Ostale pozicije za početak onda možemo popuniti sa Akademcima. Jer bolje Akademac nego recimo domaci igrac tipa Susic koji nista znacajno ne doprinosi a kosta puno.
Dovesti 4,5 vrhunska strana igraca znaci da se iskesiraju vrhunski iznosi koje mi nemamo, a koje bi dobili jednom jakom generacijom iz akademije. Niti se ima novca da podizu i akademiju i osvajaju titule. Zadnje dvije titule su tu upravo iz razloga kojeg si naveo, a sta se izmedju tada i dolaska Talijana promjenilo u akademiji? Nemamo mi te milione koji bi mnogi ukljucujuci i mene htjeli da imamo. Ne zaboravi na stadion jos. Znaci mozemo se samo pokriti koliko je jorgan dug i s obzirom koliko novca dobijamo ne mozemo imat 6 ciljeva godisnje, nego jedan ili dva. To je realnost.
1946

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 19 maj 2021, 08:12

Mourinhokilledbarca je napisao/la:
19 maj 2021, 07:45
ElCartel11 je napisao/la:
19 maj 2021, 07:11
Ko da smo Mladost ili Olimpik pa nam nisu cilj titule i kupovi vec akademija? Koji vam je?
Poserem se onda na takav sistem i ciljeve naše.
Najveci klub u državi mora uvijek ici na titulu i da bude najbolji. Pored jakog igrackog kadra normalno, da je dobro i da Akademiju razvijamo. Ali biti ovisan samo od Akademije i igrati samo sa Akademcima bi bilo odron.

Kao sto kazem dovesti vrhunska 4,5 strana igraca. Ostale pozicije za početak onda možemo popuniti sa Akademcima. Jer bolje Akademac nego recimo domaci igrac tipa Susic koji nista znacajno ne doprinosi a kosta puno.
Dovesti 4,5 vrhunska strana igraca znaci da se iskesiraju vrhunski iznosi koje mi nemamo, a koje bi dobili jednom jakom generacijom iz akademije. Niti se ima novca da podizu i akademiju i osvajaju titule. Zadnje dvije titule su tu upravo iz razloga kojeg si naveo, a sta se izmedju tada i dolaska Talijana promjenilo u akademiji? Nemamo mi te milione koji bi mnogi ukljucujuci i mene htjeli da imamo. Ne zaboravi na stadion jos. Znaci mozemo se samo pokriti koliko je jorgan dug i s obzirom koliko novca dobijamo ne mozemo imat 6 ciljeva godisnje, nego jedan ili dva. To je realnost.
Ne treba ti iskesirsnje vec plansko dovođenja igraca. Za to ti treba sposoban SD.
Pogledaj naše strance trenutno u ekipi. I daj jih na jednu stranu sve, a Fanima na drugu. Ko ima veci doprinos? Znaci sve ih raspustiti i dovesti 3,4 nova u rangu Fanima.

Onda idemo na domace igrace: Susic, Hebib, Milanovic, Handzic...
Nemaju bas male plate pogotovo Susic.
Umjesto njih se trebaju ubaciti akademci koji nece biti nista slabiji, a bili bi dosta jeftiniji.
I taj visak od plata se moze usmjeriti ba kvalitetne strance.

Znaci samo racionalno i strucno dovoditi. Finansijski ne bi bili nista slabiji, a igracki bi bili daleko bolji.
Zamisli samo, da imaš špica i lijevo krilo u rangu Fanima?
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 19 maj 2021, 08:19

Zeko87 je napisao/la:
19 maj 2021, 01:05
Ma više dosadna i ova priča o +13. Dobro hajde, istopili prednost, Borac prvak , kraj priče. Pa svake godine se igra za prvaka, izvlačiš pouke nastavljao dalje.

Sad praviti od ove priču kao Željo od Videotona, ne pada mi napamet. Već jučer se mora završiti priča, privesti ova dva kola kraju, napasti kup, spremati se za evropu i novu sezonu.

Za dva i po mjeseca počinje sezona 2021/22 , boli me briga više za ovu. Kao mi sad navikli biti prvaci svake godine.
Sad opet dva mjeseca price kako dolaze imena Beciraj ovo ono i onda dodje Cmiljanic i ode na operaciju sa aerodroma

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 490
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 19 maj 2021, 08:19

Sposoban SD i sa dobrim vezama itekako je potreban. To je broj jedan zadatak i bilo bi dobro i tu dovesti stranca koji zna i moze puno vise. Ali i za to treba para kojih idalje mislim da ne dobijamo toliko koliko se cini i ono sto dobijemo ode na nekog koga lopta pogodi u 16ercu kao da je u drvo udarila. Ako ti prethodno uopste igrac nas neki uspije ubaciti loptu kako Bog zapovjeda.
1946

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 19 maj 2021, 08:27

Ovaj text kao da je Sabrina pisala sve je nekako smuseno i nedoreceno
Druga stvar ovo da se pravi atmosfera da se namakne neki novac isto je kao da ie nas vlasnik neki kokuz pa mu ovdje od menadzera zavisi hoce li igrac dobiti platu
I ovo nikako meni nije jasno znaci imas vlasnika koji ima novac a mi se nesto koprcamo u ovoj zadnjoj ligi u evropi,ne kazem da treba on sad neke bas milione da ubaci ali ako ne mozemo odmaci velezu,borcu,zrinjskom pored svega ovoga sto imamo onda o cemu pricamo

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 19 maj 2021, 08:32

Mourinhokilledbarca je napisao/la:
19 maj 2021, 08:19
Sposoban SD i sa dobrim vezama itekako je potreban. To je broj jedan zadatak i bilo bi dobro i tu dovesti stranca koji zna i moze puno vise. Ali i za to treba para kojih idalje mislim da ne dobijamo toliko koliko se cini i ono sto dobijemo ode na nekog koga lopta pogodi u 16ercu kao da je u drvo udarila. Ako ti prethodno uopste igrac nas neki uspije ubaciti loptu kako Bog zapovjeda.
Zbog cega je presudno da to bude stranac?
Ja sam misljenja da u nasoj ligi ima sasvim dovoljno igraca koji du talenti i koji odskacu kvalitetom te se recimo na neke pozijicije mogu dovoditi takvi gdje nam bas skripi,a ostalo se moze iz akademije popunjavat
Samim dovodjenjem takvih igraca se i slabi konkurencija

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 19 maj 2021, 08:32

samoSA je napisao/la:
19 maj 2021, 08:27
Ovaj text kao da je Sabrina pisala sve je nekako smuseno i nedoreceno
Druga stvar ovo da se pravi atmosfera da se namakne neki novac isto je kao da ie nas vlasnik neki kokuz pa mu ovdje od menadzera zavisi hoce li igrac dobiti platu
I ovo nikako meni nije jasno znaci imas vlasnika koji ima novac a mi se nesto koprcamo u ovoj zadnjoj ligi u evropi,ne kazem da treba on sad neke bas milione da ubaci ali ako ne mozemo odmaci velezu,borcu,zrinjskom pored svega ovoga sto imamo onda o cemu pricamo
Pa mogao bi on sad tebi u klub ukrcati 50 miliona i onda riješavaj stadion, pojačavaj ekipu...jednostavno izgleda, jer realno ima te pare...ali ne ide to tako.
On da je tako ubacivao lovu gdje stigne nigdje ga ne bi bilo.
Pokušava sa onoliko ulaganja koliko misli da treba da bi se nešto razvilo. Da bi nešto na kraju krajeva i zaradio.
I dalje mislim da je fokus na Akademiji, e sad koliko dobro se tamo radi to je pitanje.
Koševo Zapad

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 490
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 19 maj 2021, 08:37

samoSA je napisao/la:
19 maj 2021, 08:27
Ovaj text kao da je Sabrina pisala sve je nekako smuseno i nedoreceno
Druga stvar ovo da se pravi atmosfera da se namakne neki novac isto je kao da ie nas vlasnik neki kokuz pa mu ovdje od menadzera zavisi hoce li igrac dobiti platu
I ovo nikako meni nije jasno znaci imas vlasnika koji ima novac a mi se nesto koprcamo u ovoj zadnjoj ligi u evropi,ne kazem da treba on sad neke bas milione da ubaci ali ako ne mozemo odmaci velezu,borcu,zrinjskom pored svega ovoga sto imamo onda o cemu pricamo
Po tome i pretpostavljam da uopste ne dobijamo neku paru koja se zna provrtit ovdje. A opet za iole para dovedes Cmiljanica koji ce zivjeti odlicno, a jos ne mora radit. Po ovim cinjenicama se da zakljucit da nesto ne stima. Nemoguce je da su svi samo klimnuli glavom kad je Hadzic rekao svoje. Sve ovo sto se desava posljednjih nekoliko mjeseci nema nikakvog smisla osim otkaza Emiru.

A sto se tice SD bilo bi dobro da bude stranac iz razloga sto mislim da ti ljudi nece pasti pod uticaj ikoga. Ista stvar kao i akademija.
1946

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 19 maj 2021, 08:38

Shategabri je napisao/la:
19 maj 2021, 08:32
samoSA je napisao/la:
19 maj 2021, 08:27
Ovaj text kao da je Sabrina pisala sve je nekako smuseno i nedoreceno
Druga stvar ovo da se pravi atmosfera da se namakne neki novac isto je kao da ie nas vlasnik neki kokuz pa mu ovdje od menadzera zavisi hoce li igrac dobiti platu
I ovo nikako meni nije jasno znaci imas vlasnika koji ima novac a mi se nesto koprcamo u ovoj zadnjoj ligi u evropi,ne kazem da treba on sad neke bas milione da ubaci ali ako ne mozemo odmaci velezu,borcu,zrinjskom pored svega ovoga sto imamo onda o cemu pricamo
Pa mogao bi on sad tebi u klub ukrcati 50 miliona i onda riješavaj stadion, pojačavaj ekipu...jednostavno izgleda, jer realno ima te pare...ali ne ide to tako.
On da je tako ubacivao lovu gdje stigne nigdje ga ne bi bilo.
Pokušava sa onoliko ulaganja koliko misli da treba da bi se nešto razvilo. Da bi nešto na kraju krajeva i zaradio.
I dalje mislim da je fokus na Akademiji, e sad koliko dobro se tamo radi to je pitanje.
Slazem se i znam da nije realno a ni mi kao navijaci ne trazimo puno ,ali od kako imamo vlasnika uvjek neka prica nema plata ovo ono pa onda ide prica dolaze pojacanja drama na kraju dodje Cmilja itd
Pa zar se za ovoliko vremena nisu mogle neke stvari posloziti svake godine isto
Ako smo naj u BiH zar se moraju dva najbolja igraca na polu sezoni prodati za mizeriju da bi se pokrili tekuci troskovi?

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 19 maj 2021, 08:45

samoSA je napisao/la:
19 maj 2021, 08:38
Shategabri je napisao/la:
19 maj 2021, 08:32
samoSA je napisao/la:
19 maj 2021, 08:27
Ovaj text kao da je Sabrina pisala sve je nekako smuseno i nedoreceno
Druga stvar ovo da se pravi atmosfera da se namakne neki novac isto je kao da ie nas vlasnik neki kokuz pa mu ovdje od menadzera zavisi hoce li igrac dobiti platu
I ovo nikako meni nije jasno znaci imas vlasnika koji ima novac a mi se nesto koprcamo u ovoj zadnjoj ligi u evropi,ne kazem da treba on sad neke bas milione da ubaci ali ako ne mozemo odmaci velezu,borcu,zrinjskom pored svega ovoga sto imamo onda o cemu pricamo
Pa mogao bi on sad tebi u klub ukrcati 50 miliona i onda riješavaj stadion, pojačavaj ekipu...jednostavno izgleda, jer realno ima te pare...ali ne ide to tako.
On da je tako ubacivao lovu gdje stigne nigdje ga ne bi bilo.
Pokušava sa onoliko ulaganja koliko misli da treba da bi se nešto razvilo. Da bi nešto na kraju krajeva i zaradio.
I dalje mislim da je fokus na Akademiji, e sad koliko dobro se tamo radi to je pitanje.
Slazem se i znam da nije realno a ni mi kao navijaci ne trazimo puno ,ali od kako imamo vlasnika uvjek neka prica nema plata ovo ono pa onda ide prica dolaze pojacanja drama na kraju dodje Cmilja itd
Pa zar se za ovoliko vremena nisu mogle neke stvari posloziti svake godine isto
Ako smo naj u BiH zar se moraju dva najbolja igraca na polu sezoni prodati za mizeriju da bi se pokrili tekuci troskovi?
Realno, dosad si dao neku siću za igrače (Fanimo, Mustedanagić), doduše oba su realno vrijedna datih novaca, ali poenta je da su to male pare, da mi i dalje dovodimo slobodne igrače.
Šta im možemo ponuditi? Bolju platu u odnosu na ostale u BiH, a kao takvi smo mamac za Sušiće, Mešanoviće...igrače koji su down što se tiče karijere i upitno da li će više ikad biti kako treba.
Prodaja Rahmana i Tatara se pokazala pogrešnom, međutim oba su htjeli da idu, pitanje je kako bi to sve izgledalo sa njima dvojicom na proljeće, Tatar je već bio počeo da pravi probleme, pitanje koliko i kako bi igrao. Rahman je isto živac vjerovatno bi i on pravio probleme u slučaju zabrane transfera. U toj situaciji bolje ih je bilo i prodati nego ostaviti dvije bombe u svlačionici.
Mi da smo kakvog solidnog napadača doveli na zimu mislim da ne bi prosuli ovo. Ne možeš ti sa Handžićem ili bez napadača (Mešanović nije to da se razumijemo).
Imamo mi kao klub još dječjih bolesti da prebolujemo dok ne stanemo na zelenu granu.
Koševo Zapad

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 19 maj 2021, 08:58

Realno, dosad si dao neku siću za igrače (Fanimo, Mustedanagić), doduše oba su realno vrijedna datih novaca, ali poenta je da su to male pare, da mi i dalje dovodimo slobodne igrače.
Šta im možemo ponuditi? Bolju platu u odnosu na ostale u BiH, a kao takvi smo mamac za Sušiće, Mešanoviće...igrače koji su down što se tiče karijere i upitno da li će više ikad biti kako treba.
Prodaja Rahmana i Tatara se pokazala pogrešnom, međutim oba su htjeli da idu, pitanje je kako bi to sve izgledalo sa njima dvojicom na proljeće, Tatar je već bio počeo da pravi probleme, pitanje koliko i kako bi igrao. Rahman je isto živac vjerovatno bi i on pravio probleme u slučaju zabrane transfera. U toj situaciji bolje ih je bilo i prodati nego ostaviti dvije bombe u svlačionici.
Mi da smo kakvog solidnog napadača doveli na zimu mislim da ne bi prosuli ovo. Ne možeš ti sa Handžićem ili bez napadača (Mešanović nije to da se razumijemo).
Imamo mi kao klub još dječjih bolesti da prebolujemo dok ne stanemo na zelenu granu.
[/quote]
Vrijede i isto tako se moglo umjesto Susica koji je promasaj dovesti 2-3 iz nase lige koji malo odskacu koji su talenti na kljucnim pozicijama gdje skripi
Svaki igrac u ovoj ligi bi igrao kod nas jer sto kazes imamo dobra primanja,znaci dovodjenje stranaca uopste nije presudno i placanje nekih vecih iznosa
Ja sam opet misljenja da se sa Tatarom i Rahmanom moglo dogovoriti da se podigne pehar i neka onda idu gdje hoce pitanje je u kakvim su odnosima bili sa Hadzijom i kada sad neke stvari izlaze na vidjelo

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 maj 2021, 09:04

Prvi tim nas je daleko jaci od borcevog na osnovu sledeci stavki;

Ss nas, VINKO vs maksimovic
Jeleskovic vs neznam koje al ovde se pisalo da je JELESKOVIC nakbolji kondicioni trener

Zakaric vs FANIMO uvjek bi FANIMA PRIJE ODABRO

SUBIC ZILjkic, vs milanovic hebibovic jukic mesanovic
Mozda su ova dva igraca bolja kvalitetom al bi ovu 4 voricu uvjek prije odabro

Mehanivic vranjes grk Vs handzic, mesanovic varesanovic
Bolja su ova 3ca nasih plus cmiljenic ahmetovic

Milicevic dupovac kovacevic bolji su od pavlovica i ona 2 stopera

Jedino subic je bolji od pidre i mozda coric od oremusa al kazem mozda

To sto je nasu ekipu pogodilo to sto su oni jeli hranu zubima tatara i rahmanovica i kad su ova dvoica otisli onda su se nasli u neobranom grozdju

Plus sto je kostur ekipe nase mnogo duze nego borcev sto je veoma vazno i bitno

I pored svih nasi mana ne zainteresovanosti da se osvoi ista ove godine samo da je sudjenje bilo iole korekno uzelibi titulu

Vidjecete kako city i sloboda igraju protiv borca vidjecete sudjenje kako ce bit itd.. jer nije VICO odma na pocetku rekao terene pravimo na tusnju bl i mostaru

I pozicija zbog koje se Husic vratio u bosnu a to je mjesto u savezu, Vico je dao to da ti sloboda niti tc nikad dok je vico presjednik nikad nece podrzat udruzenje klobova..

Cak ce im Vico napravit drzavni stadion u tuzli samo da bi ih imao na svojoj strani.

SARAJEVO zeljo VELEZ MLADOST OLIMPIC MORAJU ZAOUSTAVIT OVAJ PROPADT BH FUDBALA

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 19 maj 2021, 09:06

Jedan od problema je sto se stvari ne nazivaju pravim rijecima nego se umotava da je sve krasno divno. Ja ne znam sto se ljudi iz kluba boje reci sta i kako je i to traje od kako je došao Tan uvijek moras čitati izmedju redova odnosno moras dešifrovati stanje. Nemaju hrabrosti da kazu a puno bi bolje i lakse bilo nego ovo sto guraju pod tepih probleme.

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 19 maj 2021, 09:35

bordobijeli je napisao/la:
19 maj 2021, 09:06
Jedan od problema je sto se stvari ne nazivaju pravim rijecima nego se umotava da je sve krasno divno. Ja ne znam sto se ljudi iz kluba boje reci sta i kako je i to traje od kako je došao Tan uvijek moras čitati izmedju redova odnosno moras dešifrovati stanje. Nemaju hrabrosti da kazu a puno bi bolje i lakse bilo nego ovo sto guraju pod tepih probleme.
To ti je taktika RAZVLACENJE,samo da se ostane sto duze na REDOVNIM primanjima,znaci petljaj,muljaj,guraj pod tepih,iznosi kako je sve divno u klubu,zamazi oci navijacima itd itd i onda kad jednom pukne sve to onda bjezi iz Sarajeva i boli te ko ce ispravljati sve to,jos kad imas podrsku od navijaca ma milina za "raditi"

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 maj 2021, 09:39

bordobijeli je napisao/la:
19 maj 2021, 09:06
Jedan od problema je sto se stvari ne nazivaju pravim rijecima nego se umotava da je sve krasno divno. Ja ne znam sto se ljudi iz kluba boje reci sta i kako je i to traje od kako je došao Tan uvijek moras čitati izmedju redova odnosno moras dešifrovati stanje. Nemaju hrabrosti da kazu a puno bi bolje i lakse bilo nego ovo sto guraju pod tepih probleme.
Koje probleme klub ima, losi rezultati, neko novinarsko blevetanje pejovic hoce da tuzi klub radi 4 plate klub suspendovao susica, mislis na to.

Imamo 30 igraca jos nijednom SINDIKAT ni zajednog naseg igraca nije izasao javno i rekao nesto, duzno se itd. Borca koji je zasticen od VICA ko ustav su prozvali za dug od 36 hiljad marak cinimise onom golmanu. FIFA JE JASNA 3 plata nedobijes imas ciste papire. Dobili sve licence moguce prvi u bosni i hercegovini.

Rezultatska kriza je rezultatska kriza koja je izazvana lose uigranom ekipom koja je jos vise u neuigranija jer su sudije na to otjecale vise nego ne kvalitet ekipe

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 19 maj 2021, 09:39

Sta je sa Catapulta, ko je najvise pretrcao, ko je dostigao najvecu brzinu? Profesore, jesmo li konacno spremni da kondiciono odgovorimo Radniku i Olimpiku? Jedina veca ubleha od Sabrine i Ilievskog si ti. Jadan je onaj kojeg spremas. Uz tvoje pripreme, Bolt bi na paraolimpijadi bio drugi.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, holyman i 52 gosta.