FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 13 apr 2021, 17:19

fks74 je napisao/la:
13 apr 2021, 16:26
vedinjo98 je napisao/la:
13 apr 2021, 15:46
Raspored ne raspored, moramo dobiti Borac. Cinjenica je da pred kraj mi imamo lakse utakmice, a da ce se ovi ispod nas lomiti. Medjutim s ovakvom igrom mi ne mozemo s pravom reci ni da cemo dobiti Olimpik, Slobodu, Mladost, Radnik.
U drugom dijelu je igra bila dobra, nisu iskoristili šanse. Valjanje veležovaca je uzelo 15 minuta igre.
U drugom dijelu smo kao nesto pokusavali... Trebao je mozda biti remi. Penal cist bio nad Milijem. Ali opet sve je to jalovo poprilicno.

Uostalom ne govorim samo za jucerasnju utakmicu. S ovoliko placenim igracima da si najnefikasnija ekipa lige je nova definicija srsmote. Sjeti se utakmice s Radnikom na Kosevu. Tada smo igrali bez Benje i Rahmana i tada su se vidjele sve nase slabosti. Ja sam i ranije govorio za to, a meni raja govorila to je samo jedna utakmica. A eto ispostavice se da mi svaku sad tako igramo.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 13 apr 2021, 17:23

Jučer je Sarajevo odigralo totalno amatersku partiju. Jedini igrač na terenu jučer koji je donekle izgledao kao da nešto zna je Fanimo. Sramota me da imamo vlasnika i novac, a da ni na šta igra ne liči. Ovo ništa ne valja kako igramo, amaterizam totalni, igramo na individualni kvalitet Fanima i šta Bog dragi da. Nisam za promjenu trenera, ali Vinko me igrom uopšte nije oduševio.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1740
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 13 apr 2021, 17:24

miky_hz je napisao/la:
13 apr 2021, 17:02
A ko ce se bas prijaviti na ovaj oglas ako je uslov da je radio u nekoj akademiji vani. To opet mora neko bukvalno po pozivu biti ,lupam ovaj Italijan dovede nekog svoga(u tom slucaju i netreba oglas,konkurs sta vec),ja neznam npr naseg(iz drzave) ni jednog da je to radio?
Neko iz Dinama, Hajduka, Zvezde, Partizana, Čukaričkog, Maribora, Olimpije. Za nas je to sve van granica nase zemlje i dokazano za razliku od naših trenera. Kad bi dobili nekog bivseg trenera jedne od ovih ekipa bi bilo poboljsanje za 200%.

Vjerujem da ima i nekih nasih (BiH) igraca koji su nakon igracke karijere ostali u omladinskom fudbalu tipa neke Njemacke 2. lige a da i ne znamo za njih. Ali eto bilo ko da dodje je napredak od ovog sto sad imamo.
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 apr 2021, 17:28

BordoSarajevo je napisao/la:
13 apr 2021, 16:40
skoroalen je napisao/la:
13 apr 2021, 16:26
mirzatele je napisao/la:
13 apr 2021, 16:05
Niko:
Apsolutno niko:
Skoro: susic los, susic bla bla, tino izvedi korner, tino za sve kriv...
Nabroj mi tri dobre utakmice dotičnog bolipenisa od dolaska u klub i prestat ću s pljuvačinom. Ovo su činjenice:
-usporava igru
-desnom ne zna dat pas ni na 3 metra
-nema golova, nema asistencija. Odnosno ima, k'o Dupovac
-ničim ne unapređuje igru, ne osjeti se razlika kad je tu i kad nije, vidi se neka minimalna razlika, otprilike 5%
-ne trči, odbranu ne igra nikako, a u napadu ne smije, tipični alibi igrač
-ne izvodi prekide, i kad kojim slučajem uzme loptu, zayebe k'o juče

Na sve ovo, daleko najplaćeniji u ekipi. Kad se već svi slažu s Husarinim jučerašnjim komentarom, navedite da je isti taj Husara napisao da je Sušiću vrijeme da se prešalta na futsal. I u pravu je, tamo možda prolazi rolanje lopte i okretanje oko svoje ose.
Skuplje nas je izašao Zinedin za kojeg je plaćeno obeštećenje i koji sigurno nema malu platu. Njega prizivaš a ovog pljuješ, dvostruki aršini. :D Razlika je samo što Zinedin tih crtica ima neuporedivo više.
Eh sad ćeš napisat pa ovaj ne dobija šansu, daj mu dvije-tri utakmice... Eh daj i Sušiću par utakmica u kontinuitetu jer mu ga povrede remete (i jer je taj kontinuitet "garant" dobrih igara poslije LAFO) :rol:
Imao je Tino bruku utakmica u kontinuitetu pa opet ništa nije uradio.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 13 apr 2021, 17:34

hordasDoboj je napisao/la:
13 apr 2021, 17:24
miky_hz je napisao/la:
13 apr 2021, 17:02
A ko ce se bas prijaviti na ovaj oglas ako je uslov da je radio u nekoj akademiji vani. To opet mora neko bukvalno po pozivu biti ,lupam ovaj Italijan dovede nekog svoga(u tom slucaju i netreba oglas,konkurs sta vec),ja neznam npr naseg(iz drzave) ni jednog da je to radio?
Neko iz Dinama, Hajduka, Zvezde, Partizana, Čukaričkog, Maribora, Olimpije. Za nas je to sve van granica nase zemlje i dokazano za razliku od naših trenera. Kad bi dobili nekog bivseg trenera jedne od ovih ekipa bi bilo poboljsanje za 200%.

Vjerujem da ima i nekih nasih (BiH) igraca koji su nakon igracke karijere ostali u omladinskom fudbalu tipa neke Njemacke 2. lige a da i ne znamo za njih. Ali eto bilo ko da dodje je napredak od ovog sto sad imamo.
Dolazak ili bolje reci uhljebljenje Muhameda Plakala u Akademiju je pokazatelj kako tamo stvari stoje.

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 13 apr 2021, 18:16

:bih:
slika

Avatar
feniksptica
Postovi: 15325
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 13 apr 2021, 18:41

Emir jos u klubu...yebo ti nas. Sad ti treba neko sposoban da pravi remot ekipa i da planira koga dovest a nama on kolo vodi
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 13 apr 2021, 18:41

Protiv Sirokog je ono bila pravo stres utakmica, valja nam opet isto tako u subotu :arrow:
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
JohnKeynes97
Postovi: 2003
Pridružen/a: 26 sep 2020, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JohnKeynes97 » 13 apr 2021, 18:45

feniksptica je napisao/la:
13 apr 2021, 18:41
Emir jos u klubu...yebo ti nas. Sad ti treba neko sposoban da pravi remot ekipa i da planira koga dovest a nama on kolo vodi
Ma Hadzibegicu dati da to sklapa. Po meni nije losa opcija. Ima ta neka poznanstva po francuskoj, eto i po cg, sto nije lose trziste za ove mladje igrace, kadete, juniore. A zadovoljit ce i ove sto traze legeMde.
PSPHM

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 13 apr 2021, 19:25

skoroalen je napisao/la:
13 apr 2021, 17:28
BordoSarajevo je napisao/la:
13 apr 2021, 16:40
skoroalen je napisao/la:
13 apr 2021, 16:26

Nabroj mi tri dobre utakmice dotičnog bolipenisa od dolaska u klub i prestat ću s pljuvačinom. Ovo su činjenice:
-usporava igru
-desnom ne zna dat pas ni na 3 metra
-nema golova, nema asistencija. Odnosno ima, k'o Dupovac
-ničim ne unapređuje igru, ne osjeti se razlika kad je tu i kad nije, vidi se neka minimalna razlika, otprilike 5%
-ne trči, odbranu ne igra nikako, a u napadu ne smije, tipični alibi igrač
-ne izvodi prekide, i kad kojim slučajem uzme loptu, zayebe k'o juče

Na sve ovo, daleko najplaćeniji u ekipi. Kad se već svi slažu s Husarinim jučerašnjim komentarom, navedite da je isti taj Husara napisao da je Sušiću vrijeme da se prešalta na futsal. I u pravu je, tamo možda prolazi rolanje lopte i okretanje oko svoje ose.
Skuplje nas je izašao Zinedin za kojeg je plaćeno obeštećenje i koji sigurno nema malu platu. Njega prizivaš a ovog pljuješ, dvostruki aršini. :D Razlika je samo što Zinedin tih crtica ima neuporedivo više.
Eh sad ćeš napisat pa ovaj ne dobija šansu, daj mu dvije-tri utakmice... Eh daj i Sušiću par utakmica u kontinuitetu jer mu ga povrede remete (i jer je taj kontinuitet "garant" dobrih igara poslije LAFO) :rol:
Imao je Tino bruku utakmica u kontinuitetu pa opet ništa nije uradio.
Imao je u kontinuitetu Radnik i Borac, danas bi bio u qrcu prvi da nije preokrenuo te utakmice.

Lik vise povrijeđen, nego je igrao ti spominjes kontinuitet. Jos ga strucnjak cijelo vrijeme drzi na klupi zarad raspalog Pejica.

Drugo poluvrijeme ulaskom Tine vratismo sredinu, pa se izredase stopostotne sanse Mesanovica, Fanima, a da ne govorim o sansi Velkoskog, pazi na asistenciju "propalog" Tine, gdje je zmireci morao realizovati sansu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 13 apr 2021, 19:49

Ma slab je Tino ne zabija sa 30 metara i ne rola 4,5 igraca
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 apr 2021, 19:55

Tino je kharina od igrača koji igra samo zbog jakog prezimena. Najveći Hadžijin promašaj ubjedljivo. Pejović je Pirlo za njega.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 13 apr 2021, 20:04

skoroalen je napisao/la:
13 apr 2021, 19:55
Tino je kharina od igrača koji igra samo zbog jakog prezimena. Najveći Hadžijin promašaj ubjedljivo. Pejović je Pirlo za njega.
Nekad je bio odlican igrac, najbolji igrac HNL-a, sad obicni dizelas, kojem je trenutni maksimum MDK..Necemo se lagati, ne vidim sto se toliko opravdava.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 13 apr 2021, 20:09

Nemate vi pojma
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 apr 2021, 20:17

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
13 apr 2021, 20:04
skoroalen je napisao/la:
13 apr 2021, 19:55
Tino je kharina od igrača koji igra samo zbog jakog prezimena. Najveći Hadžijin promašaj ubjedljivo. Pejović je Pirlo za njega.
Nekad je bio odlican igrac, najbolji igrac HNL-a, sad obicni dizelas, kojem je trenutni maksimum MDK..Necemo se lagati, ne vidim sto se toliko opravdava.
Zato što se ovi branioci prave da vide nešta što mi obični smrtnici ne vidimo. A i neće da priznaju da se lik piša po klubu kao Said u onom drugom mandatu. Sjedi na klupi, klepa lovu, kad uđe maknut ne može. Svi mi znamo šta smo očekivali u februaru 2020. kad smo ga potpisivali a šta smo dobili. Isto da sutra dovedeš Hajrovića a on kaže da mu više godi pozicija desnog beka i da neće da prelazi sredinu terena u fazi napada. A ti ga masno platio da ti donosi prevagu i da unaprijedi igru. De ba.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 13 apr 2021, 20:28

I nije mi namjera da se svađam s nekim ili da vrijeđam. Poštujem svačije mišljenje, ja fudbal gledam laički, nisam stručnjak nit sam prošao trenersku školu Rinusa Mihelsa. Generalno mrzim boliqrce i igrače koji misle da su Bogom dani jer su igrali negdje vani, i jer su "kreativni". Danas i kreativni igrači moraju trčat, lijeni genijalci ne postoje, to niko živ ne trpi. I to je moje mišljenje, da zaustavim neku eventualnu dalju raspravu na ovu temu. A dao Bog da Tino postane naš najbolji i najstandardniji igrač.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
feniksptica
Postovi: 15325
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 13 apr 2021, 20:40

Kad se sjetim Riqelmea.. Tino je za njega atleta..

Al u drugu ruku, Pejovic uvijek najvise trci a qarina
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 13 apr 2021, 20:43

skoroalen je napisao/la:
13 apr 2021, 20:17
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
13 apr 2021, 20:04
skoroalen je napisao/la:
13 apr 2021, 19:55
Tino je kharina od igrača koji igra samo zbog jakog prezimena. Najveći Hadžijin promašaj ubjedljivo. Pejović je Pirlo za njega.
Nekad je bio odlican igrac, najbolji igrac HNL-a, sad obicni dizelas, kojem je trenutni maksimum MDK..Necemo se lagati, ne vidim sto se toliko opravdava.
Zato što se ovi branioci prave da vide nešta što mi obični smrtnici ne vidimo. A i neće da priznaju da se lik piša po klubu kao Said u onom drugom mandatu. Sjedi na klupi, klepa lovu, kad uđe maknut ne može. Svi mi znamo šta smo očekivali u februaru 2020. kad smo ga potpisivali a šta smo dobili. Isto da sutra dovedeš Hajrovića a on kaže da mu više godi pozicija desnog beka i da neće da prelazi sredinu terena u fazi napada. A ti ga masno platio da ti donosi prevagu i da unaprijedi igru. De ba.
:thumbup:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 apr 2021, 20:43

Velika vijest za navijače Sarajeva
FK Sarajevo postigao je dogovor sa Opštinom Centar po pitanju stadiona Koševo, saznaje naš portal.

Pregovori koji su ranije donijeli određene rezultate posljednjih dana su intenzivirani, pa je došlo i do konačnog dogovora. Kako smo uspjeli saznati, ova odluka bi trebala zvanično biti objavljena sutra, te je ostalo još da Opštinsko vijeće usvoji ono što su dogovorili načelnik Opštine Srđan Mandić i njegovi saradnici sa jedne i čelnici kluba sa Koševa, sa druge strane.

Do kraja mjeseca bit će održana sjednica Opštinskog vijeća na kojoj će ova saradnja dobiti i zvaničnu podršku svih opštinskih organa. Ako sve prođe kako je planirano, gradski derbi sa Željezničarom, koji je na programu 1. maja, Sarajevo bi odigralo na stadionu Koševo, po prvi put kao vlasnici stadiona.

visokohz
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 13 apr 2021, 20:45

KOŠEVOOOOOOO JE NAŠEEEEEEE!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, JuricaSpindl, Lobudaraczapamcenje i 57 gostiju.