FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

visokohz
Postovi: 2923
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 17 maj 2021, 19:00

TSS vraćen u ekipu

Vink0
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 maj 2021, 03:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vink0 » 17 maj 2021, 19:01

Testo je napisao/la:
17 maj 2021, 18:51
Vink0 je napisao/la:
17 maj 2021, 18:47
Sabrina je nevina
Jest u lijevo oko
:rol: :rol:

Avatar
bibula
Postovi: 328
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 17 maj 2021, 19:05

Ma Cmiljanic je samo primjer kako mi funkcionisemo.

Hadzija ga doveo povrijeden za neku platu sad lupam
6-7000 KM, sad jel znao ili nije, u to ne ulazim. Ali **** m... pa nije valjda moguce da Sabrina ili neko iz upravnog odbora nisu ukucali njegove ime na google pa da pitaju, “hadzija, nesto nam cudno, lik nikako ne igra...sta se desava?”. Ako je Hadzija dogovarao igrace a da niko nije provjerio ko je sta je, onda su svi blago receno retardirani.

Da bilo ko od tih guzonja u upravi rade srcem i da istinski imaju interes da klub napreduje pa svaki detalj bi pratili. Od toga koliko se trosi na igrace pa do toalet papira. A naravno, njih boli k...., i da propadnemo, oni idu dalje, ne sekiram se za njih. To je sustina svega.

I naravno da Nam onda popizdi kad vidi da ovi samo cekaju kad ce on nesto uplatiti. Valja ustati iz stolice i traziti sponzore, pare, itd.

Avatar
Saban123
Postovi: 979
Pridružen/a: 04 nov 2020, 21:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Saban123 » 17 maj 2021, 19:09

visokohz je napisao/la:
17 maj 2021, 19:00
TSS vraćen u ekipu
Sta ba hahaahahahhahahahahahahah

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 17 maj 2021, 19:21

Saban123 je napisao/la:
17 maj 2021, 19:09
visokohz je napisao/la:
17 maj 2021, 19:00
TSS vraćen u ekipu
Sta ba hahaahahahhahahahahahahah
Pa mora, ona budala zs 100 minuta dobio 4 zuts i crveni.
Pejovic izbacen, omladinci nespremni, qurcobolja na vrhunskom nivou, a finale kupa za 10 dana.
Nemas igraca, moras.

Trebamo se svi sad ujedinit i bar taj kup uzeti aBd. Trofej je trofej.

Avatar
Hordanjezla1987
Postovi: 582
Pridružen/a: 24 jan 2020, 18:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordanjezla1987 » 17 maj 2021, 19:30

bibula je napisao/la:
17 maj 2021, 19:05
Ma Cmiljanic je samo primjer kako mi funkcionisemo.

Hadzija ga doveo povrijeden za neku platu sad lupam
6-7000 KM, sad jel znao ili nije, u to ne ulazim. Ali **** m... pa nije valjda moguce da Sabrina ili neko iz upravnog odbora nisu ukucali njegove ime na google pa da pitaju, “hadzija, nesto nam cudno, lik nikako ne igra...sta se desava?”. Ako je Hadzija dogovarao igrace a da niko nije provjerio ko je sta je, onda su svi blago receno retardirani.

Da bilo ko od tih guzonja u upravi rade srcem i da istinski imaju interes da klub napreduje pa svaki detalj bi pratili. Od toga koliko se trosi na igrace pa do toalet papira. A naravno, njih boli k...., i da propadnemo, oni idu dalje, ne sekiram se za njih. To je sustina svega.

I naravno da Nam onda popizdi kad vidi da ovi samo cekaju kad ce on nesto uplatiti. Valja ustati iz stolice i traziti sponzore, pare, itd.
Ma kakvo radjenje srcem cisti profit .Samo uporedis evo npr Senad Misimovic tamo kad je bio kod onih koliko je covjek bio u svemu dok tu istu poziciju kod nas obnasa covjek koji 2 puta u godini ako i toliko svrati u klub ...

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 17 maj 2021, 19:32

Zip je napisao/la:
17 maj 2021, 19:21
Saban123 je napisao/la:
17 maj 2021, 19:09
visokohz je napisao/la:
17 maj 2021, 19:00
TSS vraćen u ekipu
Sta ba hahaahahahhahahahahahahah
Pa mora, ona budala zs 100 minuta dobio 4 zuts i crveni.
Pejovic izbacen, omladinci nespremni, qurcobolja na vrhunskom nivou, a finale kupa za 10 dana.
Nemas igraca, moras.

Trebamo se svi sad ujedinit i bar taj kup uzeti aBd. Trofej je trofej.
Imal levat namjeru da pocne igrat? Sve rastjerat pleme im hebem

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 17 maj 2021, 19:32

Mi živimo za Sarajevo, oni žive od Sarajeva
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 17 maj 2021, 19:34

Rastjerat ublehe,rodjake itd likovi blage nemaju sa zivotom. Cuj sef kampa,sefica cistacica,sef za masine. Nemas u klubu bukvalno 2 sportska radnika koja su se fudbalom bavila naravno ne zelim tu Turkovice,Varesanovice

Avatar
bibula
Postovi: 328
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 17 maj 2021, 19:38

Hordanjezla1987 je napisao/la:
17 maj 2021, 19:30
bibula je napisao/la:
17 maj 2021, 19:05
Ma Cmiljanic je samo primjer kako mi funkcionisemo.

Hadzija ga doveo povrijeden za neku platu sad lupam
6-7000 KM, sad jel znao ili nije, u to ne ulazim. Ali **** m... pa nije valjda moguce da Sabrina ili neko iz upravnog odbora nisu ukucali njegove ime na google pa da pitaju, “hadzija, nesto nam cudno, lik nikako ne igra...sta se desava?”. Ako je Hadzija dogovarao igrace a da niko nije provjerio ko je sta je, onda su svi blago receno retardirani.

Da bilo ko od tih guzonja u upravi rade srcem i da istinski imaju interes da klub napreduje pa svaki detalj bi pratili. Od toga koliko se trosi na igrace pa do toalet papira. A naravno, njih boli k...., i da propadnemo, oni idu dalje, ne sekiram se za njih. To je sustina svega.

I naravno da Nam onda popizdi kad vidi da ovi samo cekaju kad ce on nesto uplatiti. Valja ustati iz stolice i traziti sponzore, pare, itd.
Ma kakvo radjenje srcem cisti profit .Samo uporedis evo npr Senad Misimovic tamo kad je bio kod onih koliko je covjek bio u svemu dok tu istu poziciju kod nas obnasa covjek koji 2 puta u godini ako i toliko svrati u klub ...
To i govorim, boli njih k... za klub. A dok je tako, uvijek ce biti ovako.

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 17 maj 2021, 19:44

Hordanjezla1987 je napisao/la:
17 maj 2021, 19:33
E cuj zipceta omladinci nespremni e nek je amidjic spreman i nek nije kod njega kurcobolja ,posljednje faze botovanja da on poziva na ujedinjenje nemoj vise majketi ...
U dva dana se posra u svoju odluku lezbaca kada je skontala da ovoga mora do kraja isplatiti a njega k boli hoce li igrati..
Realno sad je za akademce prilika rezultat ne igra nikakvu ulogu
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 17 maj 2021, 19:45

Testo je napisao/la:
17 maj 2021, 18:51
Vink0 je napisao/la:
17 maj 2021, 18:47
Sabrina je nevina
Jest u lijevo oko
Hahahahahahahaah

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9548
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 maj 2021, 19:54

Samo molim vas, presmijesno mi je ovo kmecanje oko ŠF, eno najavili su da ce tuziti Sabrinu :rol: :bow:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

mma_hz
Postovi: 10621
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 17 maj 2021, 20:05

Joj "legendi" pojedinih na spisku,e cuj Nedim Runda **** ga u supak masni debeli...**** li mu Ado Jahic i Tucakovic babu.Gdje su ovi prijatelji bili kad su se prodavali ulozi,pa umjesto nekog kerojeda da su nasi ljudi gazde a ovako ne znas ni sta si,ni dokle si....veze nemas sta ce sutra biti.Krivim ih direktno za ovo sto imamo nake gazde koje boli **** a oni su mogli uzeti,a kukaju za naku karinasku skolu fudbala koja osim troskova klubu nista nije donosila.
Grob te **** i Nedim Runda legenda.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Tatamata1946
Postovi: 1623
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 17 maj 2021, 20:13

Zip je napisao/la:
17 maj 2021, 19:21
Saban123 je napisao/la:
17 maj 2021, 19:09
visokohz je napisao/la:
17 maj 2021, 19:00
TSS vraćen u ekipu
Sta ba hahaahahahhahahahahahahah
Pa mora, ona budala zs 100 minuta dobio 4 zuts i crveni.
Pejovic izbacen, omladinci nespremni, qurcobolja na vrhunskom nivou, a finale kupa za 10 dana.
Nemas igraca, moras.

Trebamo se svi sad ujedinit i bar taj kup uzeti aBd. Trofej je trofej.
Ovaj put se slazem s tobom. Daj sve raspolozive snage da se makar taj kup uzme. Ako trener misli da mu treba TSS a vjerovatno treba nek odigra do kraja. Ovi iz uprave nek posude pare i daju igracima nek zapnu u finalu.
Daj da makar kup uzmemo

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 17 maj 2021, 20:27

Ne lupajte bez veze ove cifre, što se tiče plata. Ni blizu nisu ovim što ovdje iznosite. Ne znam koji vam je cilj, što ovo radite. Znam samo da se ovdje iznosi 70 % ne istina. Sve što štrumfovi pišu na temi općenito, ovdje pišu ko fol navijači Sarajeva. Cilj je da se izjednače naši o njihovi problemi, što je ne moguće. Neću reći da nemamo problema, ali oni nisu ni blizu kako se ovdje želi pokazati. To će uskoro biti i dokazano, a vi vjerujte onima koji se direktno i otvoreno naguze drugoj ekipi. Prelazni rok je loše odrađen i tu smo se svi složili, ali to nije jedini razlog zašto smo ostali bez titule. Da je samo to u pitanju, mi bi sada slavili titulu. Borac već 5 kola slavi titulu, kako to znaju a imaju težak raspored. Znaju zato što su sve poklopili i mi na to nismo mogli uticati. Da ste mi zdravi i živi, pravi navijači Sarajeva a ovdje piše 50% njih koji to nisu.

Tatamata1946
Postovi: 1623
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 17 maj 2021, 20:51

fks74 je napisao/la:
17 maj 2021, 20:27
Ne lupajte bez veze ove cifre, što se tiče plata. Ni blizu nisu ovim što ovdje iznosite. Ne znam koji vam je cilj, što ovo radite. Znam samo da se ovdje iznosi 70 % ne istina. Sve što štrumfovi pišu na temi općenito, ovdje pišu ko fol navijači Sarajeva. Cilj je da se izjednače naši o njihovi problemi, što je ne moguće. Neću reći da nemamo problema, ali oni nisu ni blizu kako se ovdje želi pokazati. To će uskoro biti i dokazano, a vi vjerujte onima koji se direktno i otvoreno naguze drugoj ekipi. Prelazni rok je loše odrađen i tu smo se svi složili, ali to nije jedini razlog zašto smo ostali bez titule. Da je samo to u pitanju, mi bi sada slavili titulu. Borac već 5 kola slavi titulu, kako to znaju a imaju težak raspored. Znaju zato što su sve poklopili i mi na to nismo mogli uticati. Da ste mi zdravi i živi, pravi navijači Sarajeva a ovdje piše 50% njih koji to nisu.
Ako smatras da ovaj Inijesta lupa plate onako ofrlje i pretjeruje napiši nam ti kolike su. Meni je svaki njegov post uglavnom realan otkako pratim forum. Znao je napadati upravu ali i hvaliti. Znao je navijace braniti ali i reci da su pogrijesili. Uglavnom do sad je bio poprilično realan i ja vjerujem da ne lupa plate

mma_hz
Postovi: 10621
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 17 maj 2021, 20:53

Tatamata1946 je napisao/la:
17 maj 2021, 20:51
fks74 je napisao/la:
17 maj 2021, 20:27
Ne lupajte bez veze ove cifre, što se tiče plata. Ni blizu nisu ovim što ovdje iznosite. Ne znam koji vam je cilj, što ovo radite. Znam samo da se ovdje iznosi 70 % ne istina. Sve što štrumfovi pišu na temi općenito, ovdje pišu ko fol navijači Sarajeva. Cilj je da se izjednače naši o njihovi problemi, što je ne moguće. Neću reći da nemamo problema, ali oni nisu ni blizu kako se ovdje želi pokazati. To će uskoro biti i dokazano, a vi vjerujte onima koji se direktno i otvoreno naguze drugoj ekipi. Prelazni rok je loše odrađen i tu smo se svi složili, ali to nije jedini razlog zašto smo ostali bez titule. Da je samo to u pitanju, mi bi sada slavili titulu. Borac već 5 kola slavi titulu, kako to znaju a imaju težak raspored. Znaju zato što su sve poklopili i mi na to nismo mogli uticati. Da ste mi zdravi i živi, pravi navijači Sarajeva a ovdje piše 50% njih koji to nisu.
Ako smatras da ovaj Inijesta lupa plate onako ofrlje i pretjeruje napiši nam ti kolike su. Meni je svaki njegov post uglavnom realan otkako pratim forum. Znao je napadati upravu ali i hvaliti. Znao je navijace braniti ali i reci da su pogrijesili. Uglavnom do sad je bio poprilično realan i ja vjerujem da ne lupa plate
Ne kontam ,evo mi po njegovom znamo 70 posto,on znaci zna preostalih 30 posto,ali pitaj ga da nam otvori oci da naguramo kao i on do 100 posto nista od toga hahahaah
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Aduka87
Postovi: 9152
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 17 maj 2021, 20:55

**** sad sve, ne igranjem kvalifkacija LP izgubili smo milionski iznos, u ovog jadavoj konf. ligi cemo se koprcat oko **** 120k eura...
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 17 maj 2021, 21:05

Tatamata1946 je napisao/la:
17 maj 2021, 20:51
fks74 je napisao/la:
17 maj 2021, 20:27
Ne lupajte bez veze ove cifre, što se tiče plata. Ni blizu nisu ovim što ovdje iznosite. Ne znam koji vam je cilj, što ovo radite. Znam samo da se ovdje iznosi 70 % ne istina. Sve što štrumfovi pišu na temi općenito, ovdje pišu ko fol navijači Sarajeva. Cilj je da se izjednače naši o njihovi problemi, što je ne moguće. Neću reći da nemamo problema, ali oni nisu ni blizu kako se ovdje želi pokazati. To će uskoro biti i dokazano, a vi vjerujte onima koji se direktno i otvoreno naguze drugoj ekipi. Prelazni rok je loše odrađen i tu smo se svi složili, ali to nije jedini razlog zašto smo ostali bez titule. Da je samo to u pitanju, mi bi sada slavili titulu. Borac već 5 kola slavi titulu, kako to znaju a imaju težak raspored. Znaju zato što su sve poklopili i mi na to nismo mogli uticati. Da ste mi zdravi i živi, pravi navijači Sarajeva a ovdje piše 50% njih koji to nisu.
Ako smatras da ovaj Inijesta lupa plate onako ofrlje i pretjeruje napiši nam ti kolike su. Meni je svaki njegov post uglavnom realan otkako pratim forum. Znao je napadati upravu ali i hvaliti. Znao je navijace braniti ali i reci da su pogrijesili. Uglavnom do sad je bio poprilično realan i ja vjerujem da ne lupa plate
Treba da skine za svakog igrača 1,5 - 2 milje.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee i 32 gosta.