FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 15 jun 2021, 17:55

zagorski je napisao/la:
15 jun 2021, 17:47
:D
ja sam rekao da se porez plaća na transfere i da je pametnom dosta

ostalo je tvoj zaključak

svađaj se sam sa sobom

sa mnom nemaš kapacitet

:wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 15 jun 2021, 18:12

Gledam ovu ludnicu u Madjarskoj protiv Portugala narod se pozelio gledanja utakmica uzivo.
Nesto kontam ma kakava god bude atmosfera oko kluba 15 tog, ako puste navijace ocekujem do 10 hiljada na Koševu.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 15 jun 2021, 18:16

amypitar je napisao/la:
15 jun 2021, 18:12
Gledam ovu ludnicu u Madjarskoj protiv Portugala narod se pozelio gledanja utakmica uzivo.
Nesto kontam ma kakava god bude atmosfera oko kluba 15 tog, ako puste navijace ocekujem do 10 hiljada na Koševu.
A na terenu se ukažu Galacticosi Hebib, Krle, Pidro. Ma neprocjenjivo!
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 15 jun 2021, 18:32

Kad smo duplu uzeli prosjek bio 3 do 4k, kakvi nasi navijaci...
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Kros
Postovi: 60
Pridružen/a: 03 maj 2021, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kros » 15 jun 2021, 18:33

Samo budala i lični interesi mogu biti razlogom da neko podržava rad uprave.
Vratili su nas u period kad je Čala vodio ekipu protiv Zarije.Čak mislim da je ta ekipa bila jača u odnosu na ovo što ćemo imati iduće sezone.
Naručeni bombastični naslovi o visini obeštećenja sa ciljem obmane i prividnog zadovoljstva navijača brzo će nestati kad bude jasno da nakon odlaska Fanima,Milićevića i Đokanovića ponovo nema dostojnih zamjena.
Tako su se dizale cifre za Tatara i Rahmanovića pa na kraju ne bi dovoljno ni za isplatit plate,a kamo li platiti neku mizeriju za Čatakovića i Hadzića.

U laži su kratke noge to djeca u obdaništu uće!

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 15 jun 2021, 18:36

Kros ne pucaj se Allahat
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5828
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 jun 2021, 18:46

Denchi je napisao/la:
15 jun 2021, 11:59
Pitar6785 je napisao/la:
15 jun 2021, 11:45

Sta je to Sabrina uradila sto se tice stadiona, mozda PREDLOZILA NAMU PAR ADVOKATA, i na kraju mu samo saopstila sta su joj oni rekli da se moze uradit i on to odbro to je sve.

Ako mislis da je ona svoim znanjem lobijem ili necim drugim dobila na korstenje stadion na 45 godina TESKO SE VARAS.

Vise zasluge ima KASUM I ONAJ BRADATI RUMENI ADVOKAT I PLINOVODJA OD NJE STO SE TICE STADIONA. A prvi razlog su NAMOVE PARE.

Drugo mjesto i trofej to niko ziv nebi prihvatio prije prvog kola nastavka prvenstva..

Prvenstvo jeste ne regularno satim se slazem..

Ona je obicni kurir a glumi direktora

Kao nesvidjami se Namova strategija nizasta se nepitam ja bi da dam odkaz al nemogu jer Nam nece da primi moj otkaz..

Neko ko hoce da odkaz i da ode nemozemu milion NAMA zabranit.

Neopoziva ostavka kratko jasno.

Ja sam je branio al sabljica krste hebib ahmet niko jos od igraca nije doveden, prica o bajramovicu arapovicu kad ono trener nivo senada repuha
Pa predocili su ideju, i ona je pravnik, i advokati su u odboru, radili su svi zajedno jer su to stavili kao projekat kluba glavni, ne samo advokati al svakako da je njihova najveća zasluga...Kasum nije ništa posebno oko tog lobiranja uradio nego u procjeni i analizi ali je došao u klub zbog toga šta će moći uraditi na stadionu sa svojim poznanstvima itd. i neka je i treba...

Pa normalno da ne bi prihvatio kad su svi igrači bili tu ali jbg s obzirom šta je sve bilo meni to nije katastrofalno, posebno ne što sada nakon toliko vremena opet vraćamo naš stadion, historijski događaj a pao u sjenu zbog sranja u ligi

Pa i rekla je to praktično , da su oni tu da savjetuju Nam-a i ispunjavaju šta on zamisli, u smislu može li to sa našim zakonima itd.

Drago mi je što je napravljen zaokret nazad na Akademiju, drago mi je zbog stadiona, veselim se evropskim tekmama, ima još nekih stvari al to će biti objavljeno iz kluba na vrijeme...
Posteno

Al moje moje misljenje poprilicno drugacije

Jer AKO SI GENERALNI DIREKTOR, moras imat neki utjecaj, jer ako nemas i ako kazes dala sam odkaz NAM NIJE prihvatio zamene to PRIZNAVANJE GRESAKA NE ZNANJA ODGOVORNOST ITD. Medjutim ako se ti tim (odkazom) zelis da branis i na kraju ostanes tu ko neka hinja.. zamene to kokavicluk..

Nemoze nju NAM natjerat da radi za njeg.

Sto se tice stadiona ona ima najmanje zasluga, a normalno da je i ona imala nekog udjela.

Sto se tice ITALIJANA, dokaz je da ni zato nju Nam nije bendo jer su oni htjeli zogana

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 15 jun 2021, 18:47

Šta će nam Irfan Hadžić, imaš Mešanovića i Cmiljanića na devet. Kad ode Fanimo, mi ćemo ostat bez krila, ove amatere ne računam. Trebaju nam 2 krilna igrača, po jedno na obje strane. Dalje, treba nam i centralni vezni sad kad smo bez Pejovića, trebaju nam bekovi isto tako... ma nema šta nam ne treba.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hugoviana » 15 jun 2021, 18:48

Dovesti Velića iz Mladosti umjesto Vladana.

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 15 jun 2021, 18:50

Ono što treba napraviti jest presjek stanja i postojećeg kadra, vidjeti čime raspolažemo i na koga i šta možemo računati za prvu europsku tekmu. Po mome mišljenju, imamo sasvim dobar tim, sposoban da prođe prve prepreke u novonastalom takmičenju. Naravno, pod tim mislim što veću upotrebu akademaca. Također, ostaje mi nejasno kao i mnogima, zašto nije doveden onaj Milošević iz 09. Bio bi savršen kontrapunkt Mešanoviću, ako Sablić već preferira izmjene formacija i prilagodbu protivniku. No, tako je kako je. Da se tu posložiti lijepa ekipica; sa Kurdićem, Bešićem, Dizdarevićem(Kanurićem), Mustedanagićem, Mešanovićem, Dervišagićem, pa eventualno i Fanimom, Andrejem itd. Pristojan trener može od ovoga napraviti poprilično konkurentan tim.
Ako su istinite informacije kojima raspolažem, a to je da se neće ići nigdje na pripreme, nego na Butmir i udri, to bi trebalo zatvoriti finansijsku konstrukciju oko plata i ostalih dažbina. Naravno, to implicira i neigranje pripremnih utakmica, bar ne onakvih kakve smo do sada igrali, ali ako ćemo žrtvovati pripreme kao posljedicu korone, onda smo super prošli u cjelokupnoj situaciji.
Jedino što mi nikad neće biti jasno jest taj defetizam.
Pa majkamustara, ispravi kičmu, pokaži zube, u glavu ga ddrkni... Ako ništa, ponosno crkni.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 15 jun 2021, 18:59

Oprali ste na ruke s tim dječijim nebulozama kako je neko potplaćen, kako ovdje neko radi u nečijem interesu, ovaj sabrinolizac, ovaj njen hemoroid itd. Davno je to isfurano, smislite nešto bolje i kreativnije, izlizano vam je ovo.

To što se vi upecate na svaku novinarsku patku, a ljudi vam govore da ne trčite pred rudu, to je vaš problem. Ma jok, bolje je poletiti, ispoljiti svoj seljakluk i frustracije, šta će se ba čekati ha ja. Isto tako, što jedva čekate da svaki potez dočekate na nož, jer kao eto vi ste sad nešto ebeni i ova sezona vam je zgadila fudbal, pa daj da udaramo na svaku stvar koja naiđe. Prebolite već jednom prošlu sezonu, ništa je ne može vratiti. Ide se dalje, igra se fudbal i dalje.

Dođu likovi tipa ovog @otvoriteoci, @kros i nekom nešto pametuje oko botstva, napravili profile neki dan i samo se drže jedne te iste tematike i kuhaju. Dodaš im ovu hablečinu @sancheza, koji ima dva razreda mekteba, koji veze nema šta mlati po tastaturi i dobiješ havariju. Da ne spominjem ebene krimose kakvim se oni predstavljaju, u vidu @hordanjezla i kolege mu.

Hajde za ove hajvane me i ne čudi, pretpostavljam da su se prijavili nakon što je ugašena škola fudbala, čisto zbog toga. Barem ti @zagorski, koji imaš iole nekog staža na forumu, trebaš biti drugačiji.

Što se tiče cijene Kovačevića, fina lova za naše uslove, te postotak. Malo je ovo para i za mene, ali navikli smo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 15 jun 2021, 19:02

Sanchez1987 je napisao/la:
15 jun 2021, 17:53
Zip je napisao/la:
15 jun 2021, 17:19
MortemHz je napisao/la:
15 jun 2021, 16:57


Ne za utakmicu već poslije utakmice, oduzmi pola dana. Vrlo je važno da se to naglasi jer će u protivnom ovo postati još jedan mit.
Tako je, imali smo 10 dana da uzmemo ulaznicu. I skupilo nas 784 navijaca :tokralju:
I to je previse kad te vodi pjongjang politika,nek pogledaju kod Veleza kako se uprava odnosi prema navijacima pa mozda i bude bolje nekada.yebala vas Sabra unisti sve a hoce podrsku.
Kako se uprava Veleža odnosi prema navijačima ? Npr. Dinamo Dresden, ljudi ispadaju svako prvenstvo, opet tribine pune. E to su navijači, naši čekaju da im klub nešto pokloni i onda bi bili zadovoljni. :salut:

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 15 jun 2021, 19:04

Prodaš onakvog golmana, kojem ugovor važi još 3 godine, za siću i onda se mi nečemu nadamo ?
Pa mi sami sebe ponižavamo !
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 jun 2021, 19:11

Denchi je napisao/la:
15 jun 2021, 17:55
zagorski je napisao/la:
15 jun 2021, 17:47
:D
ja sam rekao da se porez plaća na transfere i da je pametnom dosta

ostalo je tvoj zaključak

svađaj se sam sa sobom

sa mnom nemaš kapacitet

:wave:
Nisam drugaciji odgovor ni ocekivao. Bebicu kad ubijes argumentima ona se samo povuce iz rasprave. Sazrices i ti ajd polahko pa kad zavrsis skolu ponovo se vrati da diskutujes sa mnom :wave:

Vink0
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 maj 2021, 03:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vink0 » 15 jun 2021, 19:12

Sanchez1987 je napisao/la:
15 jun 2021, 17:49
Historicar je napisao/la:
15 jun 2021, 14:17
Vladan Kovačević, član FK Sarajevo i jedan od najboljih golmana u m:tel Premijer ligi BiH, karijeru će nastaviti u inostranstvu.

Nije tajna da je Kovačević (23) od ranije na radaru brojnih klubova, a najkonkretnija ponuda na kraju je došla iz Poljske, tačnije od tamošnjeg viceprvaka Rakowa.

Sportske ba saznaju kako je Sarajevo prihvatilo ponudu za Kovačevića. Uslovi koje je ponudio Rakow zadovoljili su kako Sarajevo, tako i samog Kovačevića koji od početka nije imao ništa protiv da karijeru nastavi u Ekstraklasi.

Sarajevo će za svog sjajnog golmana, istina nezvanično, dobiti između 300 i 400 hiljada eura.

:( :( :( :( :( :( :( :(
To ti je reci sposobnost :bow: :salut: a ugovor do 2024 :pinokio: :salut:
Ako dobijemo 300 001 euro, treba pregovaracima podignuti spomenik. On ovakav kakav je i iz ove nase vukoyebine ne vrijedi vise od 200000

ŠTA_JE
Postovi: 1031
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 15 jun 2021, 19:12

https://****.ba/kovacevic-napusta-ko ... transfera/
Ako je zaista ovako ovo je super posao.

Avatar
Hordanjezla1987
Postovi: 582
Pridružen/a: 24 jan 2020, 18:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordanjezla1987 » 15 jun 2021, 19:15

Covjek u 7 porani na forum zadnji ode sa njega dajte neku nagradu titulu za ovog pe.dercija zasluzio je .

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 15 jun 2021, 19:16

Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
emir79
Postovi: 8765
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 15 jun 2021, 19:17

Prodas najboljeg golmana lige od 23 godine, koji ima ugovor do 2024. za 300k Eura.
Nema dalje...

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 jun 2021, 19:19

sonpenn je napisao/la:
15 jun 2021, 19:16
@MortemHz
Evo ono sto sam ti reko maloprije
Poznaje Sablic dobro ove
Ekipa im se nije puno promjenila,imaju dosta iskusni igraca koji su im dugo vremena u klubu
I nisu losi kao ekipa
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.