FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 18 maj 2021, 07:15

FCUM je napisao/la:
18 maj 2021, 06:51
stb je napisao/la:
18 maj 2021, 00:43
moliti Boga da nam se ovo ne dogodi ali na dobrom smo putu
Kakve ti gluposti valjaš danima. Šta smo na dobrom putu? Idi prati Manchester al kriket. Okani se fudbala i Sarajeva.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Lecler
Postovi: 2397
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 18 maj 2021, 07:44

FCUM je napisao/la:
18 maj 2021, 06:51
stb je napisao/la:
18 maj 2021, 00:43
moliti Boga da nam se ovo ne dogodi ali na dobrom smo putu
Jbt Mančesta
ISTINA ZA VEDRANA!

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 18 maj 2021, 07:45

Prodajom Kovacevica i Djokanovica, te nekom zaradom od Evrope namaknuti pare gubitkom neigranja u kvalifikacijama LS.
Opet cemo imati solidan budzet za ovu ligu.

Avatar
72220
Postovi: 190
Pridružen/a: 25 dec 2019, 18:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 72220 » 18 maj 2021, 08:01

:clap: :clap: :clap: za tekst na ****. Ovi usrani tzv. novinari sa sportsport svakog dana padaju sve niže sa svojim člancima.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4554
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 18 maj 2021, 08:19

midzuka je napisao/la:
18 maj 2021, 01:09
stb je napisao/la:
18 maj 2021, 00:43
Parafraziram: "za krah kluba najvise su krive upravljacke strukture. klub je godinama finansirao samo samsonenko (vlasnik). Klub nije zaradjivao od evrope i prodaje igraca srazmjerno pokazanom na terenu. Navedeno se desilo s obzirom da klubu nije bilo menadzera koji dovoljno dobro poznaju regionalni i evropski fudbal." Ovo zvuci zastrasujuce.
Svaka slicnost sa Fudbalskim klubom Sarajevo je slucajnost. Ne pokusavajte ovo kod kuce.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 18 maj 2021, 08:27

Svaka cast za ove optimiste sto misle kako mi mozemo jos uvjek uzet titulu
Pomirite se sa tim da narednih godina srpska komponenta uzima titule kao sto je nekada hdz
Da nam se to ne bi desilo moramo biti dva koplja iznad njih a za to trebaju velika sredstva sto cisto sumnjam da ce se desiti da Nam tek tako baca lovu na ovu zadnju ligu u evropi ,pretpostavljam da ce biti cilj da se uzimaju talenti i iz akademije afirmisu igraci za prvi tim i prodaju vani da bi klub bio odrziv.
Sumnjam i ovi igraci sto su dobri u ligi da mi mozemo koga kupiti prvo jer su precjenjeni a drugo svaki od njih gleda vani da se ispali

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 18 maj 2021, 08:31

72220 je napisao/la:
18 maj 2021, 08:01
:clap: :clap: :clap: za tekst na ****. Ovi usrani tzv. novinari sa sportsport svakog dana padaju sve niže sa svojim člancima.

Izgubljenom nasom titulom namirisali krv. Plus toga nasi dusmani, razni dopisi nekakvih tuzbih zele da izazovu totalni raspad sistema,u cemu su djelimicno uspjeli.
Tu imamo jos Vicu koji ne bira sredsva da zaustavi nasu dominaciju ,i vec je poklopio neke klubove posebno iz Hercegovine na svoju stranu,te foteljom Husicu i Tuzlanske klubove.
Tako do sledecu sezonu pored nas i Borca za borbu za izlazak u Evropu vidim samo jos Zrinjski i naravno Tuzlu,dok ce Sloboda imati siguran opstanak I naredne sezone.Zasto Husic kao najveci kriticar nsbih i Vice se nijednom ne oglasi na sudiske nepravde koje se ne pamte od ere Usanovica i kompanije. Cudno bas.
Kone mudro stoje po strani u nekoj neutralnoj situaciji, jer oni vise ambicija i nemaju.
Tako da su se stvorili dva tabora na drugoj strani mi sa Velezom, Mladosti i Olimpicom.Svim silama ce se pokusati Velez skinuti sa mjesta koje vode iz Europe, te Olimpic iz lige izbaciti.
Kako ce sve zavrsiti i da li cemo mi kao navijaci sve to mirno posmatrati i gledati udare na klub vrijeme ce pokazati.

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 18 maj 2021, 08:40

amypitar je napisao/la:
18 maj 2021, 08:31
72220 je napisao/la:
18 maj 2021, 08:01
:clap: :clap: :clap: za tekst na ****. Ovi usrani tzv. novinari sa sportsport svakog dana padaju sve niže sa svojim člancima.

Izgubljenom nasom titulom namirisali krv. Plus toga nasi dusmani, razni dopisi nekakvih tuzbih zele da izazovu totalni raspad sistema,u cemu su djelimicno uspjeli.
Tu imamo jos Vicu koji ne bira sredsva da zaustavi nasu dominaciju ,i vec je poklopio neke klubove posebno iz Hercegovine na svoju stranu,te foteljom Husicu i Tuzlanske klubove.
Tako do sledecu sezonu pored nas i Borca za borbu za izlazak u Evropu vidim samo jos Zrinjski i naravno Tuzlu,dok ce Sloboda imati siguran opstanak I naredne sezone.Zasto Husic kao najveci kriticar nsbih i Vice se nijednom ne oglasi na sudiske nepravde koje se ne pamte od ere Usanovica i kompanije. Cudno bas.
Kone mudro stoje po strani u nekoj neutralnoj situaciji, jer oni vise ambicija i nemaju.
Tako da su se stvorili dva tabora na drugoj strani mi sa Velezom, Mladosti i Olimpicom.Svim silama ce se pokusati Velez skinuti sa mjesta koje vode iz Europe, te Olimpic iz lige izbaciti.
Kako ce sve zavrsiti i da li cemo mi kao navijaci sve to mirno posmatrati i gledati udare na klub vrijeme ce pokazati.
Zato ako bude do nas treba Olimpik pustiti zadnje kolo

Zeko87
Postovi: 2066
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 18 maj 2021, 08:45

Obavezno pustiti Olimpica, kad je Željo mogao 2x možemo i mi. :)
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 18 maj 2021, 08:57

feniksptica je napisao/la:
17 maj 2021, 16:25
Aduka87 je napisao/la:
17 maj 2021, 16:20
slika

:rol:
U engleskoj za 7mo mjesto se bore Totenh. Arsenal Everton i West Ham
U njem Mehenglabah Stutgart Freiburg i Union
iz Spanije dolazi Villareal ako ne osvoje
Italijani Romu daju a Francuzi vjerovatno Rennes

Treba vidjet ako kako moze da ne odemo u evropu ove godine
Što, Roma ili Totaš na Koševu :ljepota:
Koševo Zapad

Avatar
emir79
Postovi: 8746
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 18 maj 2021, 09:14

Ako bude do nas, Olimpik pustiti i popišati se Vici u usta.
Davno sam rekao, Begic je bio ološ, ali i njeg ćemo žaliti kada dođe ovo pašče. Tek je početak, sta ce sve ovaj smrad da radi...
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 18 maj 2021, 09:27

Šta ćemo mi puštati nekome kad nismo u stanju pobijediti ekipu koja ne zapne protiv tebe hehehe
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
THEC
Postovi: 4491
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 18 maj 2021, 09:55

Pustiti Olimpika ? - pa mi ih s ovom našom igrom svakako ne možemo dobiti :mrgreen: ..što je najgore strah me da ne poguramo i Radnik iz istog razloga :urnebes:
Pyro is not a crime !

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 18 maj 2021, 10:00

Jel ima nekih naznaka kad ćemo dobit novog sportskog direktora ? Valjda ne dođe neko ko će se učit poslu kod nas i neko ko nije pogledao utakmicu Sarajeva ove polusezone. Dosta posla je pred novim sportskim direktorom a europa i nova sezona su relativno blizu.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 18 maj 2021, 10:01

amypitar je napisao/la:
18 maj 2021, 08:31
72220 je napisao/la:
18 maj 2021, 08:01
:clap: :clap: :clap: za tekst na ****. Ovi usrani tzv. novinari sa sportsport svakog dana padaju sve niže sa svojim člancima.

Izgubljenom nasom titulom namirisali krv. Plus toga nasi dusmani, razni dopisi nekakvih tuzbih zele da izazovu totalni raspad sistema,u cemu su djelimicno uspjeli.
Tu imamo jos Vicu koji ne bira sredsva da zaustavi nasu dominaciju ,i vec je poklopio neke klubove posebno iz Hercegovine na svoju stranu,te foteljom Husicu i Tuzlanske klubove.
Tako do sledecu sezonu pored nas i Borca za borbu za izlazak u Evropu vidim samo jos Zrinjski i naravno Tuzlu,dok ce Sloboda imati siguran opstanak I naredne sezone.Zasto Husic kao najveci kriticar nsbih i Vice se nijednom ne oglasi na sudiske nepravde koje se ne pamte od ere Usanovica i kompanije. Cudno bas.
Kone mudro stoje po strani u nekoj neutralnoj situaciji, jer oni vise ambicija i nemaju.
Tako da su se stvorili dva tabora na drugoj strani mi sa Velezom, Mladosti i Olimpicom.Svim silama ce se pokusati Velez skinuti sa mjesta koje vode iz Europe, te Olimpic iz lige izbaciti.
Kako ce sve zavrsiti i da li cemo mi kao navijaci sve to mirno posmatrati i gledati udare na klub vrijeme ce pokazati.
Po pitanju udruzenja, veliki dobitak bi bio ulazak Zrinjskog u isti i zajedno s njima ganjati se.

Njihov ulszak bi pokrenuo ulazak hrv klubovs, vjerovstno i Sirokog(ja licno sumnjam u to).

Nasi kako znaju neka lobirsju za sastanak sa Zrinjskim po pitanju njihovog ulaska u udruzenje.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 18 maj 2021, 10:04

U ovoj ligi moraš imati: dobra krila (barem jedno), napadaca i veznog koji ce te lopte proturati. Zagarantovano si u vrhu i imaš najbolje izglede za titulu.
Ako ti ostane sta para mozes i jakog stopera dovesti, ali to je da budes bas siguran u titulu onda. Znaci nikakvi bekovi, zadnji vezni, golmani itd vec samo te pozicije. Imali smo lani primjer kona na pogon Stilica i Krpica se borili sa nama ravnopravno za titulu.
Ove sezone Borac sa Vranjesom, Zakaricem, Ziljkicem i sudijama.

Znaci kao sto govorim vec cijelo vrijeme kao papagaj. Mi možemo drastično smanjiti troskove, a biti cak i jaci nego trenutno.
4 jaka stranca + par najboljih juniora i ostalo popunis domacim igracima koji bi igrali za male pare i imaš top ekipu za nase uslove bez premca. Dok god budemo dovodili strance kao Velkoski, Cmilja i slični bicemo ovakvi, jer su nam bolji pojedini domaci igraci i cak neki akademci od tih stranaca. A ne igraju za kikiriki uvjeren sam.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9480
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 maj 2021, 10:12

ElCartel11 je napisao/la:
18 maj 2021, 10:04
U ovoj ligi moraš imati: dobra krila (barem jedno), napadaca i veznog koji ce te lopte proturati. Zagarantovano si u vrhu i imaš najbolje izglede za titulu.
Ako ti ostane sta para mozes i jakog stopera dovesti, ali to je da budes bas siguran u titulu onda. Znaci nikakvi bekovi, zadnji vezni, golmani itd vec samo te pozicije. Imali smo lani primjer kona na pogon Stilica i Krpica se borili sa nama ravnopravno za titulu.
Ove sezone Borac sa Vranjesom, Zakaricem, Ziljkicem i sudijama.

Znaci kao sto govorim vec cijelo vrijeme kao papagaj. Mi možemo drastično smanjiti troskove, a biti cak i jaci nego trenutno.
4 jaka stranca + par najboljih juniora i ostalo popunis domacim igracima koji bi igrali za male pare i imaš top ekipu za nase uslove bez premca. Dok god budemo dovodili strance kao Velkoski, Cmilja i slični bicemo ovakvi, jer su nam bolji pojedini domaci igraci i cak neki akademci od tih stranaca. A ne igraju za kikiriki uvjeren sam.
Nazad Kurdic i npr Mujakic, po bekovima Beganovic i ala Pidro, kreativac ti ne treba bolji od Crepulje, i destruktivac ala Djokanovic ili Adukor
Dobar golman ti treba, evo vidis sta znaci dobar golman, ali najvise novca uloziti u udarnu cetvorku, znaci kvalitetna desetka, solidna krila i ubica spic.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

badboy
Postovi: 791
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 18 maj 2021, 10:31

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 maj 2021, 10:12
ElCartel11 je napisao/la:
18 maj 2021, 10:04
U ovoj ligi moraš imati: dobra krila (barem jedno), napadaca i veznog koji ce te lopte proturati. Zagarantovano si u vrhu i imaš najbolje izglede za titulu.
Ako ti ostane sta para mozes i jakog stopera dovesti, ali to je da budes bas siguran u titulu onda. Znaci nikakvi bekovi, zadnji vezni, golmani itd vec samo te pozicije. Imali smo lani primjer kona na pogon Stilica i Krpica se borili sa nama ravnopravno za titulu.
Ove sezone Borac sa Vranjesom, Zakaricem, Ziljkicem i sudijama.

Znaci kao sto govorim vec cijelo vrijeme kao papagaj. Mi možemo drastično smanjiti troskove, a biti cak i jaci nego trenutno.
4 jaka stranca + par najboljih juniora i ostalo popunis domacim igracima koji bi igrali za male pare i imaš top ekipu za nase uslove bez premca. Dok god budemo dovodili strance kao Velkoski, Cmilja i slični bicemo ovakvi, jer su nam bolji pojedini domaci igraci i cak neki akademci od tih stranaca. A ne igraju za kikiriki uvjeren sam.
Nazad Kurdic i npr Mujakic, po bekovima Beganovic i ala Pidro, kreativac ti ne treba bolji od Crepulje, i destruktivac ala Djokanovic ili Adukor
Dobar golman ti treba, evo vidis sta znaci dobar golman, ali najvise novca uloziti u udarnu cetvorku, znaci kvalitetna desetka, solidna krila i ubica spic.
Pa zar mi nemamo sve to vec?
Napadac - Mesanovic (level up za nasu ligu, dosao na zimu nije uhvatio formu kako treba al sam siguran da on svoj kvalitet pokazat mora)
Krilo - Fanimo nema potrebe objasnjavat
Vezni - Tino (boljeg dovest ovdje neces, on zna i moze a sto nece ili ne daje onoliko koliko moze, tu vjerovatno ima razloga koje mi neznamo. Rjesiti to nakon sezone ako ne, noga)
Zadnji vezni - Djokanovic nema potrebe objasnjavat
Stoper - Milicevic sigurno u top 3 stopera lige ako ne najbolji.
Golman - Kovacevic ni sam neznam koliko nam je bodova donio uglavnom jako dobar golman.
Ostalo i jest popunjeno prosjecnim igracima jel domacim ili stranim.
Problem je sto su prosjecni igraci preplaceni. Ovi koje nazivamo vrhunskim vjerovatno nedovoljno placeni (da bi zbog rizika da izgube takva primanja morali u svakoj utakmici davat 100%) i naravno mi navijaci i simpatizeri koji ne shvatamo da je 5-6 pozicija popunjeno prosjekom pa im konstantno **** sve od do, svaku utakmicu jer nisu vrhunski (Krste, Heba, Jukic, Miilanovic, Handzic, Pidro, Hodzic, Zinedin itd, itd)

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9480
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 maj 2021, 10:37

badboy je napisao/la:
18 maj 2021, 10:31
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 maj 2021, 10:12
ElCartel11 je napisao/la:
18 maj 2021, 10:04
U ovoj ligi moraš imati: dobra krila (barem jedno), napadaca i veznog koji ce te lopte proturati. Zagarantovano si u vrhu i imaš najbolje izglede za titulu.
Ako ti ostane sta para mozes i jakog stopera dovesti, ali to je da budes bas siguran u titulu onda. Znaci nikakvi bekovi, zadnji vezni, golmani itd vec samo te pozicije. Imali smo lani primjer kona na pogon Stilica i Krpica se borili sa nama ravnopravno za titulu.
Ove sezone Borac sa Vranjesom, Zakaricem, Ziljkicem i sudijama.

Znaci kao sto govorim vec cijelo vrijeme kao papagaj. Mi možemo drastično smanjiti troskove, a biti cak i jaci nego trenutno.
4 jaka stranca + par najboljih juniora i ostalo popunis domacim igracima koji bi igrali za male pare i imaš top ekipu za nase uslove bez premca. Dok god budemo dovodili strance kao Velkoski, Cmilja i slični bicemo ovakvi, jer su nam bolji pojedini domaci igraci i cak neki akademci od tih stranaca. A ne igraju za kikiriki uvjeren sam.
Nazad Kurdic i npr Mujakic, po bekovima Beganovic i ala Pidro, kreativac ti ne treba bolji od Crepulje, i destruktivac ala Djokanovic ili Adukor
Dobar golman ti treba, evo vidis sta znaci dobar golman, ali najvise novca uloziti u udarnu cetvorku, znaci kvalitetna desetka, solidna krila i ubica spic.
Pa zar mi nemamo sve to vec?
Napadac - Mesanovic (level up za nasu ligu, dosao na zimu nije uhvatio formu kako treba al sam siguran da on svoj kvalitet pokazat mora)
Krilo - Fanimo nema potrebe objasnjavat
Vezni - Tino (boljeg dovest ovdje neces, on zna i moze a sto nece ili ne daje onoliko koliko moze, tu vjerovatno ima razloga koje mi neznamo. Rjesiti to nakon sezone ako ne, noga)
Zadnji vezni - Djokanovic nema potrebe objasnjavat
Stoper - Milicevic sigurno u top 3 stopera lige ako ne najbolji.
Golman - Kovacevic ni sam neznam koliko nam je bodova donio uglavnom jako dobar golman.
Ostalo i jest popunjeno prosjecnim igracima jel domacim ili stranim.
Problem je sto su prosjecni igraci preplaceni. Ovi koje nazivamo vrhunskim vjerovatno nedovoljno placeni (da bi zbog rizika da izgube takva primanja morali u svakoj utakmici davat 100%) i naravno mi navijaci i simpatizeri koji ne shvatamo da je 5-6 pozicija popunjeno prosjekom pa im konstantno **** sve od do, svaku utakmicu jer nisu vrhunski (Krste, Heba, Jukic, Miilanovic, Handzic, Pidro, Hodzic, Zinedin itd, itd)
Kvalitetna desetka( Zinedin pruza ok partije, ali daleko je to od Rahmanovog nivoa, a da ne govorim da je mozda cak i gluplji od rahmana sto se tice kartona), dalje, imamo jedno kvalitetno krilo u cijeloj ekipi, gdje je lijevo krilo ? Gdje nam je bar jedna iole adekvatna zamjena za Fanima ?
Mozes itekako boljeg igraca od Susica dovesti, jer ovo nije Susic s vrhunca njegove karijere 2014, nego mrtvi dizelas koji se sto je najgore ni ne trudi.
Mesa je ok, nije ni neki golgeter strasan, ali za nasu ligu sasvim dobar
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 18 maj 2021, 10:41

emir79 je napisao/la:
18 maj 2021, 09:14
Ako bude do nas, Olimpik pustiti i popišati se Vici u usta.
Davno sam rekao, Begic je bio ološ, ali i njeg ćemo žaliti kada dođe ovo pašče. Tek je početak, sta ce sve ovaj smrad da radi...
Od slijedece godine tek ide lopovluk,ovo im je bilo samo kao test da vide moze li se,i et haman da moze,pogotovo kad uzmu lovu od evrope itd,on nije ni postao kako tr⁹eba predsjednik saveza a ovako uradio,zamisli kad vise pusti korijene, potkupi sve oko sebe i postavi svoje ljude :hmmmmm:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, Hajdeee i 41 gost.