FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
feniksptica
Postovi: 14797
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 18 maj 2021, 10:50

Sa sportskim smo zakasnili. Sve sto je dobro vec uveliko dogovara
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 maj 2021, 10:53

feniksptica je napisao/la:
18 maj 2021, 10:50
Sa sportskim smo zakasnili. Sve sto je dobro vec uveliko dogovara
To ti je jedan od znakova da ćemo podmladiti ekipu a budžet će pasti. Tuga, ovo smo mogli raditi bez vlasnika upravljačkih prava, ako je istina.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 18 maj 2021, 10:55

Sanchez1987 je napisao/la:
18 maj 2021, 10:41
emir79 je napisao/la:
18 maj 2021, 09:14
Ako bude do nas, Olimpik pustiti i popišati se Vici u usta.
Davno sam rekao, Begic je bio ološ, ali i njeg ćemo žaliti kada dođe ovo pašče. Tek je početak, sta ce sve ovaj smrad da radi...
Od slijedece godine tek ide lopovluk,ovo im je bilo samo kao test da vide moze li se,i et haman da moze,pogotovo kad uzmu lovu od evrope itd,on nije ni postao kako tr⁹eba predsjednik saveza a ovako uradio,zamisli kad vise pusti korijene, potkupi sve oko sebe i postavi svoje ljude :hmmmmm:
To je činjenica i nisam siguran da možemo puno promijeniti.
Moraćemo se mi svakako o sebi zabaviti.
Tan zavrće pipu Kardifu, implikativno nešto slično i mi da očekujemo (ako već nije nastupila ta faza).
Znači, treba skontati lovu za svo osoblje, za akademiju, za održavanje Koševa (i ono što je planirano rekonstrukcija).
Nisam baš siguran da Sabrina & co. na čelu FKS mogu uspješno odgovoriti na sve ovo.
Nadam se da griješim.
Koševo Zapad

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9480
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 maj 2021, 11:01

MortemHz je napisao/la:
18 maj 2021, 10:53
feniksptica je napisao/la:
18 maj 2021, 10:50
Sa sportskim smo zakasnili. Sve sto je dobro vec uveliko dogovara
To ti je jedan od znakova da ćemo podmladiti ekipu a budžet će pasti. Tuga, ovo smo mogli raditi bez vlasnika upravljačkih prava, ako je istina.
I treba podmladiti ekipu. Pa Siroki ima 6 bodova manje od nas, a igrac koji im najvecu platu ima je mozda 5-6 hiljada, a nama toliko mrtvi Hodzic ima..
Znaci da dovedemo 2 dobra igraca sad na ljeto, uz ostanak bar vecine trenutnih(koji su bitni) i malo da pomladimo ekipu, to bi bilo bombona. Evo na prvu, zamjena umjesto Hebiba - Ikic, duplo manje para bi trosili na njega, a nije nista losiji od Hebibovica, cak sta vise i bolji je, a ima i prostora za napredak
Umjesto Milanovica dovedes Jurilja kao 2 opcija na lijevoj strani, isto tako mozes momka dovesti da igra za 4-5 hiljada, za razliku od Milanovica koji ima 8k. Umjesto Susica koji ima 25k, dovedes Crepulju za otprilike 17-18 hiljada, a top kreativac.
Umjesto debelog Handzica dovedes Nedima H npr..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
19BordoBijeli46
Postovi: 647
Pridružen/a: 13 apr 2021, 20:47

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19BordoBijeli46 » 18 maj 2021, 11:25

A sad neka djeca mala porede se stalno s' nama

mma_hz
Postovi: 10523
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 18 maj 2021, 11:38

19BordoBijeli46 je napisao/la:
18 maj 2021, 11:25
https://sop.ba/roditelji-djece-iz-skole ... Qv-IstHCDE
Do kada vise ovo kmecanje ?
Sabrina treba da ide,ali ova odluka mora ostati..
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

badboy
Postovi: 791
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 18 maj 2021, 11:42

Kvalitetna desetka( Zinedin pruza ok partije, ali daleko je to od Rahmanovog nivoa, a da ne govorim da je mozda cak i gluplji od rahmana sto se tice kartona), dalje, imamo jedno kvalitetno krilo u cijeloj ekipi, gdje je lijevo krilo ? Gdje nam je bar jedna iole adekvatna zamjena za Fanima ?
Mozes itekako boljeg igraca od Susica dovesti, jer ovo nije Susic s vrhunca njegove karijere 2014, nego mrtvi dizelas koji se sto je najgore ni ne trudi.
Mesa je ok, nije ni neki golgeter strasan, ali za nasu ligu sasvim dobar
[/quote]
Zinedin nema konstantu, potencijal jeste ali sto kazes njemu se u prvo u glavi trebaju poslozit neke stvari pa tek onda od njega ocekivat nesto. S Rahmanovicem ga ne treba poredit jer on nikad nece imati taj gard, i drskost koji pravi tu ogromnu razliku kod Rahmanovica. Ostavit ga jos jedne pripreme i polusezonu da dokaze da ovih par bliceva stonje pokazao nije slucajno, ako ne dovidjenja.
Tino nije zaboravio igrat tu nesto bas smrdi a i brzina za PL mu nije nedostatak (ne mislis valjda da suVranjes ili Stilic brzi). Ako ima motiva to treba da pokaze ako ne bolje nek ide sam.
Krilo rekao si bar jedno, to imamo. Dovedi Brandao-a iz Veleza i stavi ga na drugu stranu i neces znati odakle sjeva. Ko god igra s Velezom sva im se taktika zasniva da zatvore Brandao-a, da njemu smanje prostor i ogranice dodire s loptom. Niko u PL-u, garantujem zivotom nema kapacitet da zatvori i njega i Fanima odjednom a da ne otvori sredinu ko autoput.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 18 maj 2021, 11:43

badboy je napisao/la:
18 maj 2021, 10:31
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 maj 2021, 10:12
ElCartel11 je napisao/la:
18 maj 2021, 10:04
U ovoj ligi moraš imati: dobra krila (barem jedno), napadaca i veznog koji ce te lopte proturati. Zagarantovano si u vrhu i imaš najbolje izglede za titulu.
Ako ti ostane sta para mozes i jakog stopera dovesti, ali to je da budes bas siguran u titulu onda. Znaci nikakvi bekovi, zadnji vezni, golmani itd vec samo te pozicije. Imali smo lani primjer kona na pogon Stilica i Krpica se borili sa nama ravnopravno za titulu.
Ove sezone Borac sa Vranjesom, Zakaricem, Ziljkicem i sudijama.

Znaci kao sto govorim vec cijelo vrijeme kao papagaj. Mi možemo drastično smanjiti troskove, a biti cak i jaci nego trenutno.
4 jaka stranca + par najboljih juniora i ostalo popunis domacim igracima koji bi igrali za male pare i imaš top ekipu za nase uslove bez premca. Dok god budemo dovodili strance kao Velkoski, Cmilja i slični bicemo ovakvi, jer su nam bolji pojedini domaci igraci i cak neki akademci od tih stranaca. A ne igraju za kikiriki uvjeren sam.
Nazad Kurdic i npr Mujakic, po bekovima Beganovic i ala Pidro, kreativac ti ne treba bolji od Crepulje, i destruktivac ala Djokanovic ili Adukor
Dobar golman ti treba, evo vidis sta znaci dobar golman, ali najvise novca uloziti u udarnu cetvorku, znaci kvalitetna desetka, solidna krila i ubica spic.
Pa zar mi nemamo sve to vec?
Napadac - Mesanovic (level up za nasu ligu, dosao na zimu nije uhvatio formu kako treba al sam siguran da on svoj kvalitet pokazat mora)
Krilo - Fanimo nema potrebe objasnjavat
Vezni - Tino (boljeg dovest ovdje neces, on zna i moze a sto nece ili ne daje onoliko koliko moze, tu vjerovatno ima razloga koje mi neznamo. Rjesiti to nakon sezone ako ne, noga)
Zadnji vezni - Djokanovic nema potrebe objasnjavat
Stoper - Milicevic sigurno u top 3 stopera lige ako ne najbolji.
Golman - Kovacevic ni sam neznam koliko nam je bodova donio uglavnom jako dobar golman.
Ostalo i jest popunjeno prosjecnim igracima jel domacim ili stranim.
Problem je sto su prosjecni igraci preplaceni. Ovi koje nazivamo vrhunskim vjerovatno nedovoljno placeni (da bi zbog rizika da izgube takva primanja morali u svakoj utakmici davat 100%) i naravno mi navijaci i simpatizeri koji ne shvatamo da je 5-6 pozicija popunjeno prosjekom pa im konstantno **** sve od do, svaku utakmicu jer nisu vrhunski (Krste, Heba, Jukic, Miilanovic, Handzic, Pidro, Hodzic, Zinedin itd, itd)
Mesanovic je dobar ali daleko od zeljene prevage na terenu. Nije najbolji napadac u ligi bara-bara sa recimo Bilbijom, Lukicem, N. Hadzicem i slicnim.
Susic je daleko od prevage i onog igraca koji nam treba. Sad da li je to do nas pa ga ne znamo koristiti ili do njegove qurcobolje ns znam. Mislim da je oboje. Recimo Vranjes u Željezničaru i Vranjes trenutno u Borcu dva potpuno različica igraca. Lik ce cak biti najbolji strijelac lige. Jeste da ima preko 70% iz penala al ko te sljivi.
Fanimo je jedini normalan stranac. Nemam rijeci za njega. Fale nam jos 3 takva stranca njegove kvalitete.
Djokanovic je dobar i bilo bi dobro kad bi ga mogli jos jednu sezonu zadržati.
Mili je dobar ali takodje zadnje vrijeme pao u formi.
Kova takodje dobar sa nekad par glupih reakcija. Ali ako ti imaš dobar napad golman ce imati manje posla pa sam zato naveo, da ne treba tu trošiti novce puno. Bitno je, ds zna uloviti visoke lopte, da brani sto mora braniti i da je dobar u vugla. Za nasu ligu ti bolji i ne treba.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
SarajevoForza
Postovi: 1032
Pridružen/a: 22 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoForza » 18 maj 2021, 11:44

mma_hz je napisao/la:
18 maj 2021, 11:38
19BordoBijeli46 je napisao/la:
18 maj 2021, 11:25
https://sop.ba/roditelji-djece-iz-skole ... Qv-IstHCDE
Do kada vise ovo kmecanje ?
Sabrina treba da ide,ali ova odluka mora ostati..
+1000 nikad više "legende" ni blizu kluba
"Kad si najtrofejniji, kako li je, kako li je?"

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 18 maj 2021, 11:44

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 maj 2021, 11:01
MortemHz je napisao/la:
18 maj 2021, 10:53
feniksptica je napisao/la:
18 maj 2021, 10:50
Sa sportskim smo zakasnili. Sve sto je dobro vec uveliko dogovara
To ti je jedan od znakova da ćemo podmladiti ekipu a budžet će pasti. Tuga, ovo smo mogli raditi bez vlasnika upravljačkih prava, ako je istina.
I treba podmladiti ekipu. Pa Siroki ima 6 bodova manje od nas, a igrac koji im najvecu platu ima je mozda 5-6 hiljada, a nama toliko mrtvi Hodzic ima..
Znaci da dovedemo 2 dobra igraca sad na ljeto, uz ostanak bar vecine trenutnih(koji su bitni) i malo da pomladimo ekipu, to bi bilo bombona. Evo na prvu, zamjena umjesto Hebiba - Ikic, duplo manje para bi trosili na njega, a nije nista losiji od Hebibovica, cak sta vise i bolji je, a ima i prostora za napredak
Umjesto Milanovica dovedes Jurilja kao 2 opcija na lijevoj strani, isto tako mozes momka dovesti da igra za 4-5 hiljada, za razliku od Milanovica koji ima 8k. Umjesto Susica koji ima 25k, dovedes Crepulju za otprilike 17-18 hiljada, a top kreativac.
Umjesto debelog Handzica dovedes Nedima H npr..
Pa cijelo vrijeme i trubimo svi da treba par dobrih igrača i uz omladince bi bili ko cvoka.
Svi smo pisali kada su se istrošenim igračima produživali ugovori, trebali su to rastjerati i dovesti da valja a ne dovedes jednog pa na 4 pozicije škripi pa onda prodas tog što valja dovedes na drugu poziciju i opet 4 skrile.
Recimo Duljevica nikada ne bih vratio iz principa, yebem i njega i veš mašine.
Rahmana bih dočekao široke ruke a Tatara ne bih jer je i on papak ispao.
Nama vazda fali taj mali korak u kadru pa da budemo top.
Ali qrko dovedes beka ode VLADAN škripi golman. Dovedes golmana ode Fanimom onda gore škripi. Dovedes gore ubice stoperi skripe i tako u krug
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

bordobijeli
Postovi: 14220
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 maj 2021, 11:56

SarajevoForza je napisao/la:
18 maj 2021, 11:44
mma_hz je napisao/la:
18 maj 2021, 11:38
19BordoBijeli46 je napisao/la:
18 maj 2021, 11:25
https://sop.ba/roditelji-djece-iz-skole ... Qv-IstHCDE
Do kada vise ovo kmecanje ?
Sabrina treba da ide,ali ova odluka mora ostati..
+1000 nikad više "legende" ni blizu kluba
A sto nebi mogli biti u klubu Faruk Hadzibegic, Alen Škoro, Risto Vidakovic, Mirza Varesanovic ili neko peti od bivsi igraca, bezveze sam nalupao imena. Što su bolji Jahic, Velic, Sabrina, Hadzic, Ibrakovic od nekog naseg bivseg igraca , zasto oni mogu a ovi ne ??
Hasan i Kan u Bajernu, Maldini i Leonardo Milan, Zanetti Inter, zvezda Mrkela itd itd.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3566
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 18 maj 2021, 12:01

Dadox je napisao/la:
18 maj 2021, 04:31
sonpenn je napisao/la:
18 maj 2021, 02:33
Maloprije pricam sa bratom, da Tuzlaci, u nekom ludom scenariju uzmu Borac, kad ono zemljotres. Mozda je to neki znak ili ne, vidjet cemo. 😅
Hoce hoce, zizovic ce garant ici da zajebe svoje za titulu, a igraci slobode ce gristi nakon sto su im handzic i hebibovic psovali majke i hvatali za vratove, a i jagodic ce se naguziti na kosevu 😂😂
Nada umire zadnja ;)
Sarajevo ljubavi moja.

bordobijeli
Postovi: 14220
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 maj 2021, 12:04

Ja bi samo da repliciram ovim sto kazu da je izgubljena titula, ja zivim u nadi da cemo stici borac :mrgreen: :crazy:

Avatar
19BordoBijeli46
Postovi: 647
Pridružen/a: 13 apr 2021, 20:47

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19BordoBijeli46 » 18 maj 2021, 12:04

bordobijeli je napisao/la:
18 maj 2021, 11:56
SarajevoForza je napisao/la:
18 maj 2021, 11:44
mma_hz je napisao/la:
18 maj 2021, 11:38


Sabrina treba da ide,ali ova odluka mora ostati..
+1000 nikad više "legende" ni blizu kluba
A sto nebi mogli biti u klubu Faruk Hadzibegic, Alen Škoro, Risto Vidakovic, Mirza Varesanovic ili neko peti od bivsi igraca, bezveze sam nalupao imena. Što su bolji Jahic, Velic, Sabrina, Hadzic, Ibrakovic od nekog naseg bivseg igraca , zasto oni mogu a ovi ne ??
Hasan i Kan u Bajernu, Maldini i Leonardo Milan, Zanetti Inter, zvezda Mrkela itd itd.
Jer mi imamo mentalitet da se u sve ugradimo,i da pitamo koliki je nas dio,i sve useremo. Zato treba neke strance u upravu.
A sad neka djeca mala porede se stalno s' nama

bordobijeli
Postovi: 14220
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 maj 2021, 12:09

19BordoBijeli46 je napisao/la:
18 maj 2021, 12:04
bordobijeli je napisao/la:
18 maj 2021, 11:56
SarajevoForza je napisao/la:
18 maj 2021, 11:44


+1000 nikad više "legende" ni blizu kluba
A sto nebi mogli biti u klubu Faruk Hadzibegic, Alen Škoro, Risto Vidakovic, Mirza Varesanovic ili neko peti od bivsi igraca, bezveze sam nalupao imena. Što su bolji Jahic, Velic, Sabrina, Hadzic, Ibrakovic od nekog naseg bivseg igraca , zasto oni mogu a ovi ne ??
Hasan i Kan u Bajernu, Maldini i Leonardo Milan, Zanetti Inter, zvezda Mrkela itd itd.
Jer mi imamo mentalitet da se u sve ugradimo,i da pitamo koliki je nas dio,i sve useremo. Zato treba neke strance u upravu.
Pa straci su. Nami Tan preko svoji ljudi sve nadgledaju, Valentin je Makedonac , Sabrina se školovala vani nije iz Sarajeva, Talijan u akademiji. Nasi ljudi uglavnom rade administrativne poslove i par trenera u akademiji al glavne stvari rade stranci.

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 18 maj 2021, 12:11

Jeli uopste moguce napraviti kompletni remont ekipe. Recimo da sad raskinemo ugovore sa 10 igraca koji zaista nisu nista doprinjeli timu.

Hadzibegica zvati kao SD-a i dovesti trenera sa mudimma
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
FCUM
Postovi: 6898
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 18 maj 2021, 12:11

Amca007 je napisao/la:
18 maj 2021, 12:11
Jeli uopste moguce napraviti kompletni remont ekipe. Recimo da sad raskinemo ugovore sa 10 igraca koji zaista nisu nista doprinjeli timu.

Hadzibegica zvati kao SD-a i dovesti trenera sa mudimma
Lalatovic
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

mma_hz
Postovi: 10523
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 18 maj 2021, 12:13

bordobijeli je napisao/la:
18 maj 2021, 11:56
SarajevoForza je napisao/la:
18 maj 2021, 11:44
mma_hz je napisao/la:
18 maj 2021, 11:38


Sabrina treba da ide,ali ova odluka mora ostati..
+1000 nikad više "legende" ni blizu kluba
A sto nebi mogli biti u klubu Faruk Hadzibegic, Alen Škoro, Risto Vidakovic, Mirza Varesanovic ili neko peti od bivsi igraca, bezveze sam nalupao imena. Što su bolji Jahic, Velic, Sabrina, Hadzic, Ibrakovic od nekog naseg bivseg igraca , zasto oni mogu a ovi ne ??
Hasan i Kan u Bajernu, Maldini i Leonardo Milan, Zanetti Inter, zvezda Mrkela itd itd.
Zato sto su imali priliku pokazati tu "ljubav" prema klubu a nisu to uradili nego ih je bolio ku.rac.makar se ugasili.Kurcem nisu mrdnuli osim kad treba srat u medijima.
Da rezimiram,samo biznismeni bez mahale dolaze u obzir a pobrojanim po jedna sezonska..mada i to bi trebalo.placati,nije da se nema.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 18 maj 2021, 12:13

Ovim putem također želimo da se obratimo školama fudbala kojima je FK Sarajevo ponudio saradnju u vidu potpisivanja ugovora i preuzimanja određenog broja djece, te bismo ih zamolili da isti ne potpisuju, jer stavljanjem svog potpisa postaju saučesnici u svemu ovome.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 18 maj 2021, 12:15

FCUM je napisao/la:
18 maj 2021, 12:11
Amca007 je napisao/la:
18 maj 2021, 12:11
Jeli uopste moguce napraviti kompletni remont ekipe. Recimo da sad raskinemo ugovore sa 10 igraca koji zaista nisu nista doprinjeli timu.

Hadzibegica zvati kao SD-a i dovesti trenera sa mudimma
Lalatovic
Kakva Lala
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, mnon46, ShojaStojan, Zeko87 i 44 gosta.