FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la delko » 17 maj 2021, 14:55

Historicar je napisao/la:
17 maj 2021, 14:46
Uglavnom, nositelji smo u prva dva pretkola KL, u trecem cemo teško biti nositelji, ali i tu ima ekipa koje se mogu izbaciti.Uglavnom, da bi upali među nositelje i u trecem pretkolu, u prva dva pretkola mora ispasti nekoliko ekipa, koje su ranije zbog svog koeficijenta projektovane da budu nositelji u trecem pretkolu.
Pa i u drugom pretkolu vam nije bas sigurno da cete biti nosioci. Tu ste negdje na pola ali pricekajmo da se prvenstva zavrse. :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
belosevic23
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 17 maj 2021, 14:56

midzuka je napisao/la:
17 maj 2021, 14:41
Da se nije šta desilo catapultu? Što nema još koliko je ko pretrcao? Moj pik
1. Pidroni
2. Hodzic
3. Krste
Što prije ih prekomandovat u Atletski klub Sarajevo, izbacit loptu iz upotrebe, svakako im samo probleme zadaje

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 17 maj 2021, 14:57

Da mi vidimo s kakvom ekipom ćemo u Evropu.
Ako bude Handžić u napadu piši propalo i to prvo pretkolo.
Koševo Zapad

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kometa » 17 maj 2021, 14:59

Pitar6785 je napisao/la:
17 maj 2021, 14:42
Da je financiska situacija teska u citavom svijetu. America je u roku od godinu ( korona kad je pocela) upumpala preko 5 TRILIONA dolara u narod (dala narodu pare da trosi da ekinomija nebi bankrotirala)

Nam-Tan ili bilo koji biznismen bi bio lud sad prodat biznis (u ovom slucaju klub)

Evo zasto SARAJEVO moze funkcionisat i borit se za titulu (bit najveci kandidat) sa neki 250 k € mjescno, NAM-TAN novca. Tu plus sto mi mozemo zaradit od uefe ulaznica sponzora pa i neka prodaja igraca.

Drugo sad kad bi prodao klub moro bi ga dat skoro DZABE. Jer nismo prvaci, stadion se mora pravit itd.

E sad opet dolazimo da budemo DINAMO iz zagreba, mi to jesmo, u nasim okolnostima, a nismo u okolnostima u koim je dinamo i zvjezda.

Ako pogledas U DRZAVU BISNU I HERCEGOVINU DRZAVA SE SKORO NIJE RAZVILA NIKAKO, ni po kojem smislu.

Sace reci neki prave se stanovi itd itd. Pravimo stambene jedinice a 300 hiljada ljudi samo iz republike srbske otislo u 7 godina prepostavljam da je bar 400 hiljada iz federacije a kvadrat stambenog metra od 2500-5000 k maraka, kamata 4-7%. To nema nigdje. Izgubis 20% stanovnistva za 10 godina i trend se nastavlja kvadrat stana skocio za 30%. Ko to kupje.

SDA dovoljno vam je reci da je presjednik drzave dzaferovic rekao da je on tu samo dok bakir nestekne pravo da PONOVO bude presjednik, presjednik stranke zena direktor naj jace bolnice u drzavi koja konzumira 500 m km na godisnjem nivou.
Dodik sve privatizovo a prosipa srbima pricu velkog srbina
Covic zvani 3 entitet takodje isto ko ovi gore sve privatizovo a hrvatima prodaje 3 ci entitet a jedna po jedna kompanija u njegovom vlasnistvu, E u takvoj drzavi dinamo cz nebi bili to sto jesu zapravo manchester city nebi mogo bit bosanski dinamo.

Drzava je garant DINAMU I ZVJEZDI da ih nece pustit da propadnu, dok kod nas 70% naroda bi zelili da drzava propadne a ne FK SARAJEVO..

Cz je najbolju varijantu izracunaka da bimogli zaradit oko 50 m €. Znateli vi da bi mi id zarade od 50 m € MORALI PLATIT PIREZ 72%, sto znaci da bi drzavi morali dat 35 m € a da nama ostane 15 m€

Trece CZ nije izbacila koliko novca treba da potrosi da bi dosli do tih 50 m €. Siguran sam da je to izmedju 40-50 m € jet je Mamic rekao da Dinamo trosi 50 m € godisnje, ako srbija ima ikakav porez i ako placaju doprinise takse ili kako se to zove i 10% onda oni posluju u najboljon varijanti na pozitivnoj 0. A bolje nemogu jer za za milimetar bolji rezultat moraju trisit 100 m €. I to nece ni dinamo ni zvezda za 150 godina postic.

Mi smo nisko troseca firma koja radi u losim uslovima i kojoj je lakse bit profitabilna sa samo malo boljim mendzmentom. Al koja nemoze setat ligom ko dinamo cz jer drzava nije prvo uredjena (nisu INVESTITORU pare zasticene zakonom) drugo nemamo ekonomiju jaku i sve manje i manje ljudi.

I da takodje nemozemo imat tim koji ce uc u grupnu ligu prvaka 3x u 10 godina al svako 10-15 godina jedno moze. AL MOZEMO BIT PROFITABILNA KOMPANIJA I KLUB KOJI CE BIT 6x prvak u 10 godina
Zvezda trenutno duzna 40 miliona eura a partizan 60

bordobijeli
Postovi: 14259
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 17 maj 2021, 15:00

delko je napisao/la:
17 maj 2021, 14:55
Historicar je napisao/la:
17 maj 2021, 14:46
Uglavnom, nositelji smo u prva dva pretkola KL, u trecem cemo teško biti nositelji, ali i tu ima ekipa koje se mogu izbaciti.Uglavnom, da bi upali među nositelje i u trecem pretkolu, u prva dva pretkola mora ispasti nekoliko ekipa, koje su ranije zbog svog koeficijenta projektovane da budu nositelji u trecem pretkolu.
Pa i u drugom pretkolu vam nije bas sigurno da cete biti nosioci. Tu ste negdje na pola ali pricekajmo da se prvenstva zavrse. :)
Jeste vi nositelji ? Moze li Vico sta sredit ?

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 17 maj 2021, 15:01

delko je napisao/la:
17 maj 2021, 14:55
Historicar je napisao/la:
17 maj 2021, 14:46
Uglavnom, nositelji smo u prva dva pretkola KL, u trecem cemo teško biti nositelji, ali i tu ima ekipa koje se mogu izbaciti.Uglavnom, da bi upali među nositelje i u trecem pretkolu, u prva dva pretkola mora ispasti nekoliko ekipa, koje su ranije zbog svog koeficijenta projektovane da budu nositelji u trecem pretkolu.
Pa i u drugom pretkolu vam nije bas sigurno da cete biti nosioci. Tu ste negdje na pola ali pricekajmo da se prvenstva zavrse. :)
Ne lupaj gluposti o stvarima o kojima nemaš pojma i u koje nisi upučen.Tvoj klub svakih 10 godina izađe u Evropu, tako da ne možeš nikako znati bolje od mene.

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la delko » 17 maj 2021, 15:02

bordobijeli je napisao/la:
17 maj 2021, 15:00
delko je napisao/la:
17 maj 2021, 14:55
Historicar je napisao/la:
17 maj 2021, 14:46
Uglavnom, nositelji smo u prva dva pretkola KL, u trecem cemo teško biti nositelji, ali i tu ima ekipa koje se mogu izbaciti.Uglavnom, da bi upali među nositelje i u trecem pretkolu, u prva dva pretkola mora ispasti nekoliko ekipa, koje su ranije zbog svog koeficijenta projektovane da budu nositelji u trecem pretkolu.
Pa i u drugom pretkolu vam nije bas sigurno da cete biti nosioci. Tu ste negdje na pola ali pricekajmo da se prvenstva zavrse. :)
Jeste vi nositelji ? Moze li Vico sta sredit ?
Ma sta ce nama to, pa Real Madrid ne bi odnio bodove iz Banjaluke :D jedino ako nas tamo nakantaju.. :D :D

p.s. ja bih volio da Sarajevo i svaki BH klub bude nosioc u svakom pretkolu, samo sam odgovorio ovom momku posto govori kao da je vec sve gotova stvar - do toga je. :)
Zadnja izmjena: delko, dana/u 17 maj 2021, 15:03, ukupno mijenjano 1 put.
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5817
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 17 maj 2021, 15:02

Nemojte bit naivni. Ovo su suplje price Sabrina pokrala bosnjo pokro. Sabrina da je uktraka 100 maraka Nam bi to znao. Prvo sto je on milion puta pametni i milion nacina vise znao kako ukrast i kako ko moze pokrast njega al isto tako 3 miliona nacina on ima to da ufati i prati. I vjerujte da je 1000 km ukrala otkaz bi dobila. Dali ona ima neku platu ima dali ima bonus za ispunjen neki cilj osvois titulu volko prodas igraca volko dovedes sponzor nolko.

Tebe ako neko krade das otkaz toj osobi i nastavi investirat i svoj cilj picis.

Mi imamo najskuplji tim gdje 50% igraca nedonose nikakav kvalitet klubu, a za pare od tih igraca bi mogli dovest 4 juniora iz zrinjskog zelje slobode zvjezde mladosti nase akademijr koja ce sjedit na klupi plus 4 igraca recimo kao sto je Adukor gdje ce bit klupa al kad dobiju sansu da izistanak tog startera i ne osjetis.

Tu je kvaka uz SUDJENJE koje ako se nesto ne uradi potom liga ce propast za 3.5 godine jos

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 17 maj 2021, 15:02

Opet se o evropi prica kao nosioci ovo ono a mrtvu slobodu ne mozemo dobit,mdk nam se nacuturi mi po golu nemamo udarca I kao mi sad u evropi nosioci
Cega nosioci sa ovim invalidima kad smo vidjeli da smo prosjek ove lige nakon odlaska dva igraca sto su ista vrijedila

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 17 maj 2021, 15:07

Pitar6785 je napisao/la:
17 maj 2021, 15:02
Nemojte bit naivni. Ovo su suplje price Sabrina pokrala bosnjo pokro. Sabrina da je uktraka 100 maraka Nam bi to znao. Prvo sto je on milion puta pametni i milion nacina vise znao kako ukrast i kako ko moze pokrast njega al isto tako 3 miliona nacina on ima to da ufati i prati. I vjerujte da je 1000 km ukrala otkaz bi dobila. Dali ona ima neku platu ima dali ima bonus za ispunjen neki cilj osvois titulu volko prodas igraca volko dovedes sponzor nolko.

Tebe ako neko krade das otkaz toj osobi i nastavi investirat i svoj cilj picis.

Mi imamo najskuplji tim gdje 50% igraca nedonose nikakav kvalitet klubu, a za pare od tih igraca bi mogli dovest 4 juniora iz zrinjskog zelje slobode zvjezde mladosti nase akademijr koja ce sjedit na klupi plus 4 igraca recimo kao sto je Adukor gdje ce bit klupa al kad dobiju sansu da izistanak tog startera i ne osjetis.

Tu je kvaka uz SUDJENJE koje ako se nesto ne uradi potom liga ce propast za 3.5 godine jos
Svaka cast
Za platu susica se mogla tri juniora talenta dovest koji bi letjeli po terenu uzeli bi vise boba nego ovi hadalji sto su opstruisali igru sa onim petokolonasom pejovicem

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 17 maj 2021, 15:11

delko je napisao/la:
17 maj 2021, 15:02
bordobijeli je napisao/la:
17 maj 2021, 15:00
delko je napisao/la:
17 maj 2021, 14:55


Pa i u drugom pretkolu vam nije bas sigurno da cete biti nosioci. Tu ste negdje na pola ali pricekajmo da se prvenstva zavrse. :)
Jeste vi nositelji ? Moze li Vico sta sredit ?
Ma sta ce nama to, pa Real Madrid ne bi odnio bodove iz Banjaluke :D jedino ako nas tamo nakantaju.. :D :D

p.s. ja bih volio da Sarajevo i svaki BH klub bude nosioc u svakom pretkolu, samo sam odgovorio ovom momku posto govori kao da je vec sve gotova stvar - do toga je. :)
Gdje ce vas uzet kad protivniku cim zagusti svirne penal i 303 udarca na 16 metara ofsajd tamo nepostoji itd to su neka nova napredna pravila fudbala
Zadnja izmjena: zagor1987, dana/u 17 maj 2021, 15:11, ukupno mijenjano 1 put.

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 17 maj 2021, 15:11

Neka prvi potez na ljeto bude mijenjanje tehnickog sponzora, za ostalo cemo lahko :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 17 maj 2021, 15:11

delko je napisao/la:
17 maj 2021, 14:55
Historicar je napisao/la:
17 maj 2021, 14:46
Uglavnom, nositelji smo u prva dva pretkola KL, u trecem cemo teško biti nositelji, ali i tu ima ekipa koje se mogu izbaciti.Uglavnom, da bi upali među nositelje i u trecem pretkolu, u prva dva pretkola mora ispasti nekoliko ekipa, koje su ranije zbog svog koeficijenta projektovane da budu nositelji u trecem pretkolu.
Pa i u drugom pretkolu vam nije bas sigurno da cete biti nosioci. Tu ste negdje na pola ali pricekajmo da se prvenstva zavrse. :)
Skroz nebitno takmicenje pa mi svejedno bilo nosioci u samo prvom pretkolu ili u prva 3.
Kad ce nas opet u play offu preslusati neki klub iz top 20 liga.
A i novac je smjesan ne znam bil osvojili 300k €, da doguramo do play offa.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 17 maj 2021, 15:17

"Tako je recimo za plasman u grupu Evropske lige planirana nagrada od oko 3,1 milion eura, dok je ulazak u grupu novog takmičenja predviđen iznos od 1,24 miliona eura.

Samim time, po automatizmu, za najmanje duplo, vjerovatno će biti smanjena i zarada od nastupa u pretkolima novog takmičenja, što će biti izuzetno težak udarac i za bh. klubove.

U tekućoj sezoni nastup u prvom kolu kvalifkacija za Evropsku ligu garantovao je klubovima zaradu od 240.000 eura, dok će u konferencijskoj ligi, po svemu sudeći, nagrada biti duplo manja..."
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 17 maj 2021, 15:18

Pripreme za novu sezonu počinju nekih 20 dana nakon završetka pve sezone, to je dakle oko 20 juna, a tada negdje je i izvlačenje parova za prva pretkola KL.Mi nemamo ni trenera za novu sezonu, nemamo sportskog direktora, status velikog broja igrača je nepoznat.....

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 17 maj 2021, 15:20

esprit24 je napisao/la:
17 maj 2021, 15:11
Neka prvi potez na ljeto bude mijenjanje tehnickog sponzora, za ostalo cemo lahko :kafa:
Prvo treba sjest sa klubovima i vidjet isplatili se igrat uopste jer fudbala u sljedecoj sezoni nece biti ako se sta ne promijeni

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 maj 2021, 15:36

Ako u novu sezonu uđemo rasterećeno, bez pritiska, i ako prihvatimo Borca kao novog prvaka (Dodik najavio, ne sumnjam da će ispunit), možemo itekako fino profitirat. Ključno je dovest finog SDa i trenera, mada smo trenera imali finog, tek sad vidimo da je čovjek bio kolateralna šteta, al et. Riješit se kukolja iz ekipe, promovisat što više izdanaka Akademije koji će igrat za puno manje plate nego postojeći, od budžeta koji ostane od plata nabrojanog kukolja plus eventualne prodaje jednog-dva igrača bi se mogla potpisat 2-3 kvalitetna igrača. Narednu sezonu napast samo plasman u Evropu, i razvijat tu djecu, možemo puno više dobit nego izgubit. Dizdarević, Bešić, Kurdić, Faruk Hodžić, Ramić, Salčin, Dal, Zinedin, možda i Dervišagić. Ako nisu bolji, nisu vala ni gori od Pejovića, Sušića, Velkoskog, Milanovića, Adukora, Hebiba... a jeftiniji nekoliko puta. Za višak para od plata ovih uhljupa dovest špica i krilo, to su pozicije koje prave razliku u ovoj ligi, zayebi neke skupe osmice i štopere. U najgorem slučaju, zayebat i dobrog špica, gurat Mešanovića i neko dijete, a dovest oba beka.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 17 maj 2021, 15:39

Otice Pejovic u Bojac a Susica protjerat iz grada i jos njih

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 17 maj 2021, 15:48

Prije svega nece ni Borac dugo, finansijski napumpani, ispuhat ce to za godinu, dvije, i idu na dno tabele. Politicki projekat, kao i Zrinjski.

Finansijski kriza drma svijet, Europu, zasto je ne osjetimo toliko? Jer se svijet zaduzio tolke novce da moraju izmislit novi naziv za tu kolicinu. Na sta ce to izaci? Niko ne zna, zlatno doba ekonomije ili potpuni krah modernog svijeta..

Kriza nije zaobisla nas, niti Bayern, niti Partizan, svi osjete krizu. Slijedece sezone mislim da cemo morati birati, ili finansiranje tima da osvoji titulu ili ulaganje u stadion, oboje necemo moci. I prije svega ne znam zasto se samo FK Sarajevo spominje u kontekstu finansijske krize, pa sve nam je u drzavi u krizi, ne osjetimo, jer smo vazda u krizi.

Sto se tice stadiona, smijali smo se, sadaka arena, ovo ono, ali hajd ozbiljno, sto mi navijaci ne bi pomogli da se finansira makar dio renoviranja Koseva? To treba organizovati.

Ja kolko znam, FK Sarajevo izlazi iz krize, kao i citav svijet zbog finansijskog pumpanja. Pustite ove novinarcice, narucito na ss.ba, strumfovski portal. Procitajte, slusajte malo finansijske strucnjake, analiticare za Europu i Balkan. Bili smo u zestokoj krizi prije pola godine, nakon toga sam cuo da se rijesavaju stvari i da je racun na NULI, tj izmirena dugovanja. Tako da ce nas neka kriza pogodit, moje znanje i misljenje kaze da smo je vec prosli.

Okrenuti se narednoj sezoni, restart tima napravit, Kovacevic ide vjerovatno, Pidri stoji ponuda prihvacena na stolu vec dva mjeseca. Troskovi se moraju rezati, htjeli mi to ili ne, ne zato sto se nema, vec zbog finansijske sigurnosti. Investiranje Nama za narednu sezonu ce biti sigurno manje, upola makar, a sad gdje te pare preusmjerit, mislim da je Titula zbog Europe i novca bitna, a stadion cemo lagano poceti renovirati.

Vidjet cemo sta ce se desiti u narednim mjesecima, kazem situacija ekonomska citavog svijeta je neizvjesna, moze na dobro, a moze na najgore.

Avatar
Saban123
Postovi: 979
Pridružen/a: 04 nov 2020, 21:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Saban123 » 17 maj 2021, 15:55

extazy je napisao/la:
17 maj 2021, 15:48
Prije svega nece ni Borac dugo, finansijski napumpani, ispuhat ce to za godinu, dvije, i idu na dno tabele. Politicki projekat, kao i Zrinjski.

Finansijski kriza drma svijet, Europu, zasto je ne osjetimo toliko? Jer se svijet zaduzio tolke novce da moraju izmislit novi naziv za tu kolicinu. Na sta ce to izaci? Niko ne zna, zlatno doba ekonomije ili potpuni krah modernog svijeta..

Kriza nije zaobisla nas, niti Bayern, niti Partizan, svi osjete krizu. Slijedece sezone mislim da cemo morati birati, ili finansiranje tima da osvoji titulu ili ulaganje u stadion, oboje necemo moci. I prije svega ne znam zasto se samo FK Sarajevo spominje u kontekstu finansijske krize, pa sve nam je u drzavi u krizi, ne osjetimo, jer smo vazda u krizi.

Sto se tice stadiona, smijali smo se, sadaka arena, ovo ono, ali hajd ozbiljno, sto mi navijaci ne bi pomogli da se finansira makar dio renoviranja Koseva? To treba organizovati.

Ja kolko znam, FK Sarajevo izlazi iz krize, kao i citav svijet zbog finansijskog pumpanja. Pustite ove novinarcice, narucito na ss.ba, strumfovski portal. Procitajte, slusajte malo finansijske strucnjake, analiticare za Europu i Balkan. Bili smo u zestokoj krizi prije pola godine, nakon toga sam cuo da se rijesavaju stvari i da je racun na NULI, tj izmirena dugovanja. Tako da ce nas neka kriza pogodit, moje znanje i misljenje kaze da smo je vec prosli.

Okrenuti se narednoj sezoni, restart tima napravit, Kovacevic ide vjerovatno, Pidri stoji ponuda prihvacena na stolu vec dva mjeseca. Troskovi se moraju rezati, htjeli mi to ili ne, ne zato sto se nema, vec zbog finansijske sigurnosti. Investiranje Nama za narednu sezonu ce biti sigurno manje, upola makar, a sad gdje te pare preusmjerit, mislim da je Titula zbog Europe i novca bitna, a stadion cemo lagano poceti renovirati.

Vidjet cemo sta ce se desiti u narednim mjesecima, kazem situacija ekonomska citavog svijeta je neizvjesna, moze na dobro, a moze na najgore.
Ko je to novac za njeg dao? :urnebes:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”