FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraSA » 08 maj 2021, 23:01

feniksptica je napisao/la:
08 maj 2021, 22:57
UltraSA je napisao/la:
08 maj 2021, 22:54
feniksptica je napisao/la:
08 maj 2021, 22:49
Ja ne znam gdje to ima vise u normalnom svijetu da navijaci psotavljaju ultimatum. To je prvo presmijesno. Navijac je navijac i nista vise od toga.
I dalje cudi to sto su pitali sto ce klubu UO..da su se barem informisali malo pa postavili pitanja. Ima nekih solidnih pitanja al to psotavi bez nekih ultimatuma bolan bolan.

Pogledaj sta su uradili navijaci Superligasa i kakav su uticaj imali.
Slabo bolan..Manchesterovi upali na stadion, Arsenalovi masovan prostest poslije toga protiv vlasnika a ljudi i dalje tu. Tu su neke druge stvari u pitanju. Veliki su to klubovi da bi ih to omelo. Njima je ionako baza navijaca veca i vjerovatnija vaznija vani, nego u njihovom gradu.

Hocu rec, ovdje ce to bit jos zadugo tako, al to je samo moja zelja da navijac bude navijac. Da se dodje porodicno na utakmicu i laganica.
Da su pitali navijace mimo svog grada i mimo UK, odlucili bi igrati Superligu. Iskljucivo lokalne pristalice su zasluzne za to sto se desilo.
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 08 maj 2021, 23:02

Ja prestao citati na dijelu kad su poceli pametovati o tome jel se sportski segment treba zvati tako :-)
Malo od amawa prepisivali...
You are someone else I am still right here

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 08 maj 2021, 23:04

robertkosar je napisao/la:
08 maj 2021, 20:00
Jest se nakotilo svakave mrake na ovaj nas forum samo dosli da kritikuju i da laju ko pascad :puke: :puke: :puke:

Pa gdje si covjece, nit se javljs niti dolazis. Ti i @Tobe bas znate sikirati :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 08 maj 2021, 23:04

Sto se brinete za Horde to su samo lajavci na portale Mcdonaldsa, nista se oni ne pitaju ...
kad ono opsta panika u Klubu, samo da podsjetim onog pusikurca koji je branio Rumeno smece da je ovo sve krenulo s njegovim “pripazom” kojim je ostetio Klub ko niko dosad

Za one koji kazu gdje je podrska kad je najpotrebnije? Za razliku od vas koji drkate tastaturu Horde su i prije Borca a i pred derbi otisli na trening, dali maximalnu podrsku i igracima i Upravi, i davat ce do kraja sezone a onda ce bgm svi u Klubu odgovarati za postignute rezultate i to je jedino posteno
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
19BordoBijeli46
Postovi: 647
Pridružen/a: 13 apr 2021, 20:47

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19BordoBijeli46 » 08 maj 2021, 23:04

Sa jedne strane,Horde potpuno u pravu. Ti momci zive za Sarajevo I imaju potpuno pravo da traze od uprave pa do igraca maximalno zalaganje. Sa druge strane,Dok neko pumpa pare u klub,ne mozes mu nista.
A sad neka djeca mala porede se stalno s' nama

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 08 maj 2021, 23:05

I šta se na kraju gleda ako budemo imali isti broj bodova ?
Šta ako je onaj čikica fulio nešto ?
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
feniksptica
Postovi: 15327
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 08 maj 2021, 23:05

Do kraja je ostalo 4 utakmice lige i 1 utakmica kupa. Sve osim podrske sad u ovom trenutku moze bit pogubno. HZ su dosle na trening prije Zelje pa smo to odigrali super. Cijenim.
Ovaj potez sumnjam da ista moze pozitivno donijeti sad osim dodatnog pritiska na igrace. Moglo se sacekati jos..
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 08 maj 2021, 23:06

U svakom trenutku uprava mora da zna da su Horde tu..i da se prati njihov rad.Iskreno mislim da je bolje da su dali podrsku sad za sad klubu ,nego pritiskak i kritiku.
Donijeli su odluku da naprave pritisak i vidjecemo.na sta ce to izaci.Bojim se samo kontraefekta...
Koga dovesti umjesto sabrine?Facu,Trbovica??hahahaha
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 maj 2021, 23:09

Ja ovo vidim kao pozitivan pritisak, odnosno da budemo bolji. Recimo bio je veliki pritisak kad je Husref otišao, tad je uprava odreagovala vrhunski, doveli Vinka i 4-5 pojacanja osvojili titulu i zacepili svima usta. Tako vidim i ovo svi zelimo titulu i jako Sarajevo, onda upravu niko ne spominje.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 08 maj 2021, 23:11

Ovo smo mi vec jednom zivjeli.
Plasman u play off za prvaka se pravila dodatna tablica pa na dodatnu tablicu nova dodatna tablica kako bi Brotnjo na kraju bio prvak.

Samo se nemojte nervirati.
Ako Bog da da upravi dodje iz guzice u glavu i da skontaju da pametnim radom na transferima mogu obezbjediti mnogo vece pare sa kojima ce opet oni raditi sta hoce.
Nije ni ova KL toliko losa za nas dok je za lige mnogo bolje pozocionirane od nase jednostavno nevazna.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
feniksptica
Postovi: 15327
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 08 maj 2021, 23:12

Ma kod nas je raja opcenito u BiH presrcana po tome pitanju i ne mogu bas podijeliti te nivou u klubu..kod ans poslije 2 poraza za redom se tjera uprava napolje. Nidje veze.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Zeko87
Postovi: 2205
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 08 maj 2021, 23:16

Bi bilo dobro iskihati se na Slobodi koja je sad rasterećenja od ispadanja. Zakucati joj jedno 4 komada i fino vratiti ono što nam pripada. Borac ove ekipe sa kojima igra prvo mislim da neće moći sve dobiti, a i ako dobiju biće kao danas, sa jedan ili Max dva razlike.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 maj 2021, 23:23

Neka su se hz oglasile imaju apsolutno pravo na to, al licno previse mi je ovo za obracanje navijaca, vise mi lici da je neki analitičar pisao a ne navijaci. Moglo se napisati zelimo titulu u suprotnom trazit cemo krivce i ostavke.

Avatar
Oerde
Postovi: 513
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 08 maj 2021, 23:26

feniksptica je napisao/la:
08 maj 2021, 23:12
Ma kod nas je raja opcenito u BiH presrcana po tome pitanju i ne mogu bas podijeliti te nivou u klubu..kod ans poslije 2 poraza za redom se tjera uprava napolje. Nidje veze.
Po tebi su ovo zadovoljavajuci rezultati, dobra igra, i nivo na kom treba biti FK Sarajevo?

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 08 maj 2021, 23:32

bordobijeli je napisao/la:
08 maj 2021, 23:23
Neka su se hz oglasile imaju apsolutno pravo na to, al licno previse mi je ovo za obracanje navijaca, vise mi lici da je neki analitičar pisao a ne navijaci. Moglo se napisati zelimo titulu u suprotnom trazit cemo krivce i ostavke.
Sve napisano su upravu osim ono za IO. Jedino sto je pogresno u svemu tome jeste vrijeme kad se objavljuje. Nasi tacno kao da zele da izgube titulu.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
feniksptica
Postovi: 15327
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 08 maj 2021, 23:32

Ne ne, davno sam ja govorio da titula na ovaj nacin nije nikakav napredak..dok smo +6 imali mislim. Tad sam bio napadan

Hocu rec, uprava ima svoje zadatke, sš svoje igraci svoje. Nije uprava kriva ako igraci izgube. Zato kazem i pitam jesu ovdje cista posla sa saopstenje ?

A o tajmingu saopstenja ne treba ni pricati.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Oerde
Postovi: 513
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 08 maj 2021, 23:34

ShofaII je napisao/la:
08 maj 2021, 23:11
Ovo smo mi vec jednom zivjeli.
Plasman u play off za prvaka se pravila dodatna tablica pa na dodatnu tablicu nova dodatna tablica kako bi Brotnjo na kraju bio prvak.

Samo se nemojte nervirati.
Ako Bog da da upravi dodje iz guzice u glavu i da skontaju da pametnim radom na transferima mogu obezbjediti mnogo vece pare sa kojima ce opet oni raditi sta hoce.
Nije ni ova KL toliko losa za nas dok je za lige mnogo bolje pozocionirane od nase jednostavno nevazna.
Ko se toga sjeća? Ne sjecaju se ljudi Dominkovica i oraskih labudova, a kamo li play offa cuvenog. Nije se mesetarilo da bude prvak vec da bude prvi iz grupe Sarajevo -Jedinstvo-Brotnjo gdje smo mi imali isti broj bodova kao Citluk, bolju gol razliku, ali lošiji u medjusobnom sa Jedinstvom, pa su oni tu nesto kao Brotnjo bolji od Jedistva da bi ga poslali u finale protiv Budućnosti. Cini mi se da ih je te godine Zalgiris il ovako nsko razgulio u obje.

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 08 maj 2021, 23:36

Oerde je napisao/la:
08 maj 2021, 23:26
feniksptica je napisao/la:
08 maj 2021, 23:12
Ma kod nas je raja opcenito u BiH presrcana po tome pitanju i ne mogu bas podijeliti te nivou u klubu..kod ans poslije 2 poraza za redom se tjera uprava napolje. Nidje veze.
Po tebi su ovo zadovoljavajuci rezultati, dobra igra, i nivo na kom treba biti FK Sarajevo?
Naravno da nije niko zadovoljan, ali ne treba nikog tjerati, otjeran je najodgovorniji po meni.

Mada i ovo je upozorenje kao neko, naravno da cemo biti ljuti i razocarani ako izgubimo titulu. Sa ovom Upravom mozemo samo nabolje, pa evo i Kosevo je nase, vjerujem ja ovim ljudima. A bio sam medju prvima kad je Sabrina dosla da sam rekao sta ce ova "rava", zena je dokazala djelima, ide na sastanke sa najvecim svjetskim klubovima, edukovana nevjerovatno itd.

Pomenuta je nakon ove krize napala neke igrace, napala ljude za transfere, nikad se prije nije mjesala u njihov posao, ali sada izgleda mora. Pa bas nakon toga smo iole poceli pobjedjivati i igrati eto nesto.

Kazem opet najogovorniji je Celo, Hadzija, da bio je problem sa Koronom, bila je malo finansijska situacija losija, ali moralo se bolje i moglo se bolje.

Ne znam stvarno, pade mi napamet Blekic, kako bjese ono vec zaboravi mu prezime, Uprava koja je najavila vise bubnjeva na sjeveru :rol: Jos i ono prijasnji jaoo, pa Dino Fening, pa Brazilci rekorderi kada su dosli, pa Jelic general, jaoo. Od ovih trenutnih tesko da moze bolje, a GORE moze sigurno, kosto smo vidjeli.
Zadnja izmjena: extazy, dana/u 08 maj 2021, 23:38, ukupno mijenjano 1 put.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 maj 2021, 23:37

vedinjo98 je napisao/la:
08 maj 2021, 23:32
bordobijeli je napisao/la:
08 maj 2021, 23:23
Neka su se hz oglasile imaju apsolutno pravo na to, al licno previse mi je ovo za obracanje navijaca, vise mi lici da je neki analitičar pisao a ne navijaci. Moglo se napisati zelimo titulu u suprotnom trazit cemo krivce i ostavke.
Sve napisano su upravu osim ono za IO. Jedino sto je pogresno u svemu tome jeste vrijeme kad se objavljuje. Nasi tacno kao da zele da izgube titulu.
Nisam rekao da nisu u pravu, nego nije mi ovo navijacki, nekako previse napisano. Mi navijaci hocemo titulu i srce na teren to trazimo, a ovo funkcionisanje kluba, UO, ko sta kako to nek drugi vode racuna kako ce. Mi samo rezultat hocemo ako ne bude onda treba traziti krivce.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 08 maj 2021, 23:38

Oerde je napisao/la:
08 maj 2021, 23:34
ShofaII je napisao/la:
08 maj 2021, 23:11
Ovo smo mi vec jednom zivjeli.
Plasman u play off za prvaka se pravila dodatna tablica pa na dodatnu tablicu nova dodatna tablica kako bi Brotnjo na kraju bio prvak.

Samo se nemojte nervirati.
Ako Bog da da upravi dodje iz guzice u glavu i da skontaju da pametnim radom na transferima mogu obezbjediti mnogo vece pare sa kojima ce opet oni raditi sta hoce.
Nije ni ova KL toliko losa za nas dok je za lige mnogo bolje pozocionirane od nase jednostavno nevazna.
Ko se toga sjeća? Ne sjecaju se ljudi Dominkovica i oraskih labudova, a kamo li play offa cuvenog. Nije se mesetarilo da bude prvak vec da bude prvi iz grupe Sarajevo -Jedinstvo-Brotnjo gdje smo mi imali isti broj bodova kao Citluk, bolju gol razliku, ali lošiji u medjusobnom sa Jedinstvom, pa su oni tu nesto kao Brotnjo bolji od Jedistva da bi ga poslali u finale protiv Budućnosti. Cini mi se da ih je te godine Zalgiris il ovako nsko razgulio u obje.
Prva u Litvaniji 4:0 revans Brotnjo dobio 3:0 mislim da su mogli stici al vrucina ih ubila :D

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, benko21, Hajdeee i 49 gostiju.