FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 jun 2021, 13:30

Ja ne bi bježo od povratka nekih igrača iz šampionske generacije od prije 2 godine.

Prodaš Đokanovića i zaradiš, dovedeš slobodnog Stanojevića.
Prodaš Miličevića i zaradiš, dovedeš slobodnog Lazića.

Dobiješ adekvatne zamjene i još ako povrate formu čak i bolje ili približno kvalitetne igrače a zaradiš i popuniš rupe tj. dugove.

Igračima se odavno govori "bit će plata" a nema je. Nije njima dovoljna činjenica da kasni i igračima Intera kad im to kažeš. To ne smije bit izgovor.

Treba brzo reagovat i riješit problem, ako se nastavi ovako, dovest ćemo se u situaciju da neće bit načina riješit problem, a za sad načina ima, al do kad će bit..
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 14 jun 2021, 13:32

sekac je napisao/la:
14 jun 2021, 13:27
Zoran28 je napisao/la:
14 jun 2021, 12:02
Fanimo i Mesanovic nisu tuzili klub ! Lazi, lazi i samo lazi !!!
Tako je :thumbup:
Nismo mi anamo oni da nam igrači ili ndB trener tuži klub i dalje radi u klubu :urnebes:
Koševo Zapad

Avatar
Vanja8
Postovi: 10170
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 14 jun 2021, 13:33

gandi je napisao/la:
14 jun 2021, 13:26
Evo vam jedna 100 % tačna informacija, koja će najbolje reci koliko se kod nas neozbiljno radi.Naime, prije nekoliko mjeseci Manchester United je kontaktirao naš klub zbog jednog dječaka od 13-14 godina, zapazili su ga na nekom turniru i pokazali zainteresovanost.Radi lakše komunikacije, zamolili su Nemanju Matića da u ime njih vodi razgovor, a kada je Matić objasnio o cemu se radi, naši mu rekli "nemojte uzimati tog malog, uzmite ovog drugog, bolji je". Matić ostao frapiran, reda radi rekao ok, cujemo se, naravno ljudi više nikada nisu nazvali.Možete se smijati koliko hocete, ovo je 100 % istina.
Jeste, jeste, na zalost u nas u klubu niko ne zna engleski, pa ko biva znaju srpski i to vam je 100% tacna info, znaju pricati srpski... :rol: :rol: :rol:

Jaa cirkusa... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Surreal
Postovi: 7082
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 14 jun 2021, 13:34

Stvarno se nekada zapitam koja je dobna struktura ove teme?

Ne mogu da vjerujem kakve se sve gluposti pišu i u kakve se sve stvari povjeruje. Postoji tu naravno doza trollanja, ali izgleda da je većina ljudi ovdje zaista iskrena. Tako je jadno ići iz krajnosti u krajnost, od apsolutne podrške uprave, pa sve do tjeranja iste uz najsočnije psovke.
Sve ovo je sastavni dio fudbala, a samim tim i života. Kriza je morala doći, ali uopšte nije u takvom razmjeru, kakvom se predstavlja ovdje.
Naučite voljeti klub, a ne samo navijati za isti.

I dalje smatram da imamo najbolji roster u državi i da apsolutno možemo do titule iduće sezone. Živi bili, pa to i dočekali.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 jun 2021, 13:39

obiteljskicovjek je napisao/la:
14 jun 2021, 12:00
MortemHz je napisao/la:
14 jun 2021, 11:47
Milošević :salut:

Na polusezoni si bio jako blizu prelaska u Sarajevo. Istakao si i da je to tim za koji navijaš. Šta se dešavalo u ovom slučaju?

"Iskreno, žalim što se stvari nisu išle drugačijim tokom, jer sam bio mnogo uzbuđen i nadao sam se da ću zaigrati pred najboljim navijačima na svijetu. Međutim, nije ispalo sve kao što smo očekivali i iz tih situacija naučiš više nego kada sve ide po planu. U životu je sve škola i porazi nas zapravo nauče više nego pobjede. Sarajevu želim mnogo sreće u idućoj sezoni, a ko zna možda se nekada u bliskoj budućnosti kockice poklope, pa i ja zaigram u bordo dresu."

Prvenstvo u BiH prošle sezone je bilo uzbudljivo. Kako si ti vidio konačan rasplet?


"Još uvijek sam fudbalski laik, ali pratio sam završnicu našeg prvenstva. Zanimljivo, uzbudljivo, ali takav je sport nikada nije gotovo, u svakoj utakmici trebaš dati sve od sebe za pobjedu. Žao mi je što se Sarajevo nije okitilo duplom krunom, ali vjerujem da će u idućoj sezoni biti mnogo bolji te vratiti se na pobjednički kolosijek", rekao je za SportSport.ba Sreten Milošević.
Davno je ovaj momak trebao biti nas igrac da je bilo pameti.
Da imamo plan I sposobne ljude za par godina bi unovcili ovakvog igraca I pomogli sebi I njemu.
Zamisli tako iz svake generacije bar po jedan, ne treba ti investitor. Tako nesto je I zamisljeno ali smo limiting kadrovski jer oni nemaju pojma, ona ustvari.
Na stranu što navija za nas, mali je extra potencijal.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
holyman
Postovi: 8219
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 14 jun 2021, 13:54

MortemHz je napisao/la:
14 jun 2021, 13:39
obiteljskicovjek je napisao/la:
14 jun 2021, 12:00
MortemHz je napisao/la:
14 jun 2021, 11:47
Milošević :salut:

Na polusezoni si bio jako blizu prelaska u Sarajevo. Istakao si i da je to tim za koji navijaš. Šta se dešavalo u ovom slučaju?

"Iskreno, žalim što se stvari nisu išle drugačijim tokom, jer sam bio mnogo uzbuđen i nadao sam se da ću zaigrati pred najboljim navijačima na svijetu. Međutim, nije ispalo sve kao što smo očekivali i iz tih situacija naučiš više nego kada sve ide po planu. U životu je sve škola i porazi nas zapravo nauče više nego pobjede. Sarajevu želim mnogo sreće u idućoj sezoni, a ko zna možda se nekada u bliskoj budućnosti kockice poklope, pa i ja zaigram u bordo dresu."

Prvenstvo u BiH prošle sezone je bilo uzbudljivo. Kako si ti vidio konačan rasplet?


"Još uvijek sam fudbalski laik, ali pratio sam završnicu našeg prvenstva. Zanimljivo, uzbudljivo, ali takav je sport nikada nije gotovo, u svakoj utakmici trebaš dati sve od sebe za pobjedu. Žao mi je što se Sarajevo nije okitilo duplom krunom, ali vjerujem da će u idućoj sezoni biti mnogo bolji te vratiti se na pobjednički kolosijek", rekao je za SportSport.ba Sreten Milošević.
Davno je ovaj momak trebao biti nas igrac da je bilo pameti.
Da imamo plan I sposobne ljude za par godina bi unovcili ovakvog igraca I pomogli sebi I njemu.
Zamisli tako iz svake generacije bar po jedan, ne treba ti investitor. Tako nesto je I zamisljeno ali smo limiting kadrovski jer oni nemaju pojma, ona ustvari.
Na stranu što navija za nas, mali je extra potencijal.
ne uklapa nam se u strategiju kluba, prestar mali
NEMA NAZAD

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 14 jun 2021, 13:56

U Zrinjskom totalni egzodus, kod kona raspad, i mi u takvoj konkurenciji treba da se borimo za Evropu :facepalm:

NajvecaRadosti
Postovi: 6295
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 jun 2021, 14:00

Evo ovaj Badji napusta Tuzla City citam
Meni nije los igrac
Upravo reaguj :urnebes:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Aduka87
Postovi: 9154
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 14 jun 2021, 14:01

Surreal je napisao/la:
14 jun 2021, 13:34
Stvarno se nekada zapitam koja je dobna struktura ove teme?

Ne mogu da vjerujem kakve se sve gluposti pišu i u kakve se sve stvari povjeruje. Postoji tu naravno doza trollanja, ali izgleda da je većina ljudi ovdje zaista iskrena. Tako je jadno ići iz krajnosti u krajnost, od apsolutne podrške uprave, pa sve do tjeranja iste uz najsočnije psovke.
Sve ovo je sastavni dio fudbala, a samim tim i života. Kriza je morala doći, ali uopšte nije u takvom razmjeru, kakvom se predstavlja ovdje.
Naučite voljeti klub, a ne samo navijati za isti.

I dalje smatram da imamo najbolji roster u državi i da apsolutno možemo do titule iduće sezone. Živi bili, pa to i dočekali.
+1 :bow:
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 14 jun 2021, 14:02

Historicar je napisao/la:
14 jun 2021, 13:56
U Zrinjskom totalni egzodus, kod kona raspad, i mi u takvoj konkurenciji treba da se borimo za Evropu :facepalm:
Pobjeći će nam Borac svima 20 b :?
Koševo Zapad

Zeko87
Postovi: 2155
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 14 jun 2021, 14:02

Historicar je napisao/la:
14 jun 2021, 13:56
U Zrinjskom totalni egzodus, kod kona raspad, i mi u takvoj konkurenciji treba da se borimo za Evropu :facepalm:
A kod nas se svaki dan po jedan kapitalac vraća sa posudbe :)
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 14 jun 2021, 14:06

NajvecaRadosti je napisao/la:
14 jun 2021, 14:00
Evo ovaj Badji napusta Tuzla City citam
Meni nije los igrac
Upravo reaguj :urnebes:
Doveli Krpića, kako sam ćuo i Danijel Graovac im uskoro dolazi.Ovaj šugavi Sisoje daje za pojačanja više nego Nam.

Zeko87
Postovi: 2155
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 14 jun 2021, 14:10

Zbog klupskog renomea mi ćemo uvijek biti opcija br 1 za mlade igrače koji imaju ambiciju igrati vani nakon 2 sezone, ali ovo kvartalno plaćanje i dugovanja tjeraju svakog normalnog čovjeka od bilo kojeg posla , da ne govorimo o izvrsnim sportistima.

Ljudi će ranije pristati na 10-20% manja primanja ali redovna od 1-5.nego ovo cifre neke ali kad se tamo neko smiluje.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Vink0
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 maj 2021, 03:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vink0 » 14 jun 2021, 14:17

Jel kvartalno znaci svake 4 godine?

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 14 jun 2021, 14:24

tito te ne yebo, podrinje united dovodi ozbiljnije igrače od nas
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 14 jun 2021, 14:40

Tuzio je jedino Pejovic. Sve ostalo je suplja. I Pejovic je tuzio izrevoltiran jer odlazi sa klupske sise. Upozorenje da ce tuziti ako se brzo ne rijesi jeste poslalo par igraca, ali tuzili NISU !!! To sto ih neko nagovara da tuze je drugi par cipela 😇
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 14 jun 2021, 14:48

FK "FK SARAJEVO", SARAJEVO
Ajdin Brkić jer odlazi u inostranstvo.

FK "FK SARAJEVO", SARAJEVO
Irman Sejmenović jer odlazi na područje drugog saveza.

Ostalo neme nista novo u cometu.

Avatar
trunks1946
Postovi: 262
Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la trunks1946 » 14 jun 2021, 14:53

Oce nesto da se desi? :zzz:
orde del male

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 14 jun 2021, 14:54

Zukanovic je napisao/la:
14 jun 2021, 14:48
FK "FK SARAJEVO", SARAJEVO
Ajdin Brkić jer odlazi u inostranstvo.

FK "FK SARAJEVO", SARAJEVO
Irman Sejmenović jer odlazi na područje drugog saveza.

Ostalo neme nista novo u cometu.
Sad ce sancezko 0lakat za Brkicem 🤣
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

OsmaDolazi
Postovi: 2648
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 14 jun 2021, 14:56

Zoran28 je napisao/la:
14 jun 2021, 14:40
Tuzio je jedino Pejovic. Sve ostalo je suplja. I Pejovic je tuzio izrevoltiran jer odlazi sa klupske sise. Upozorenje da ce tuziti ako se brzo ne rijesi jeste poslalo par igraca, ali tuzili NISU !!! To sto ih neko nagovara da tuze je drugi par cipela 😇
Nije tačno. Tužili su i Mešanović i Fanimo. Pa ispravljaj ti krivu Drinu nekim' drugim momcima. Ne znam zašto se krije.
Kada se presudi u njihovu korist klub ima 15 dana da im isplati dugovanja. Ako ne isplati dugovanja, odmah je igrac automatski slobodan i klub mora platiti kompletan njegov ugovor do kraja.

Pa misli šta hoćeš. Loše te Sabra savjetuje, još malo i noga. I ona i njene pudlice.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.