FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 18 apr 2021, 01:20

Ljeto 19/20
Milanović
Letić
Gavrić
Oremuš
Guzina
Marković
Serbecic
Zima19/20:
Milicevic
Mustedanagic
Susic
Jukic
Ljeto 20/21:
Fanimo
Pejovic
Adukor
Kanuric
Varesanovic
Zima 20/21:
Cmiljanic
Mesanovic

Kada pogledamo posljednja 4 prelazna roka, jasno je gdje je krenulo po zlu. Igraci koji su dolazili hajmo realni biti i mozemo raspravljati koliko ih je bilo pojacanja i unaprijedilo igru Sarajeva.
Tužna realnost jeste da su svi prelazni rokovi bili poslije sezona i u trenucima kada smo bili sampioni, kada su finansije krenule na bolje i kada je bilo prostora za napredak neogracineno.
Svu igru su nosili oni koji su vec bili tu Tatar, Rahman, Krste, Ahmetovic itd. Realno bilo koji trener kada ima ovu cetvoricu ili barem dvojicu ne mora biti sir alex ferguson da bi pobjedjivao i osvajao titule.
Ekipa treba remont na ljeto, i to remont na maltene svakoj poziciji a ako pogledamo ove gore pobrojane pitanje je li emir hadzic dovoljno dobar da iznese taj remont. Njegov trag je bio u sezoni 18/19 kada nam je doveo tatara, lazića, crepulju i tu je nazalost bio njegov vrhunac. Nije bitno da li ce to biti dvije osobe u jednoj trener + sportski direktor ili samo jedna sportski direktor ali nova lica u sportskom segmentu kluba su NEOPHODNA.
JURIŠ

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 18 apr 2021, 01:21

holyman je napisao/la:
18 apr 2021, 01:05
Da se djevojcice nisu uplasile neprijateljske atmosfere i huka sa tribina?
Ne smijem ni zamisliti sta bi bilo da izgubimo titulu.
Uh šta bi im se verbalno radilo :urnebes:

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 18 apr 2021, 01:26

holyman je napisao/la:
18 apr 2021, 01:12
Cekati kraj sezone? Da sumirate rezultate je li? :rol:
Svaki dan u kojem je ovaj smecar (uz duzno postovanje komunalcima) idalje trener je novi minus za upravu. Ovo ni u jednoj utakmici nije islo na bolje niti ce ici.
Samo prvo mjesto - liga prvaka. Nikada vece pare i veca sansa da se milionima odvojis od drugih.
Ne cekati ni dana vise, ja jos ne vjerujem da klosar nije podnio ostavku i da ce biti zapisan crnim slovima u nasoj historiji kao i njegov prethodnik. Uprava ja na potezu. ACHTUNG
E ovdje si vala upravu 100000%. Kako god ako zijanimo titulu to ce biti ravno samoubistvu. Ova titula je najvažnija.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

TrajniKulinBan
Postovi: 31
Pridružen/a: 31 dec 2020, 04:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrajniKulinBan » 18 apr 2021, 01:29

Kako nam fino otvorise oci.
Samo banovati sve koji napisu da smo mi sami krivi za ovo stanje i to ce se odma sve samo popraviti.
Hoce li nasi uhljebi objaviti jos neko saopstenje tipa mujic, sudije, vico itd.

I pozdrav svima

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 apr 2021, 01:35

midzuka je napisao/la:
18 apr 2021, 01:20
Ljeto 19/20
Milanović
Letić
Gavrić
Oremuš
Guzina
Marković
Serbecic
Zima19/20:
Milicevic
Mustedanagic
Susic
Jukic
Ljeto 20/21:
Fanimo
Pejovic
Adukor
Kanuric
Varesanovic
Zima 20/21:
Cmiljanic
Mesanovic

Kada pogledamo posljednja 4 prelazna roka, jasno je gdje je krenulo po zlu. Igraci koji su dolazili hajmo realni biti i mozemo raspravljati koliko ih je bilo pojacanja i unaprijedilo igru Sarajeva.
Tužna realnost jeste da su svi prelazni rokovi bili poslije sezona i u trenucima kada smo bili sampioni, kada su finansije krenule na bolje i kada je bilo prostora za napredak neogracineno.
Svu igru su nosili oni koji su vec bili tu Tatar, Rahman, Krste, Ahmetovic itd. Realno bilo koji trener kada ima ovu cetvoricu ili barem dvojicu ne mora biti sir alex ferguson da bi pobjedjivao i osvajao titule.
Ekipa treba remont na ljeto, i to remont na maltene svakoj poziciji a ako pogledamo ove gore pobrojane pitanje je li emir hadzic dovoljno dobar da iznese taj remont. Njegov trag je bio u sezoni 18/19 kada nam je doveo tatara, lazića, crepulju i tu je nazalost bio njegov vrhunac. Nije bitno da li ce to biti dvije osobe u jednoj trener + sportski direktor ili samo jedna sportski direktor ali nova lica u sportskom segmentu kluba su NEOPHODNA.
A odlazili za siću
Lazic
Mujakic
Kapic
Crepulja
Halilovic
Stanojevic
Rahmanovic
Tatar
I par teski povreda. Ahmetovic, Pidro, Salcin, Varesanovic, Hebibović.
Dobijes to sto sad imamo

Benkara21
Postovi: 3555
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 18 apr 2021, 01:37

Faruk Hadžibegić i čovjek da radi šta mu je volja.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
holyman
Postovi: 8219
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 18 apr 2021, 01:39

Ma ne treba nam stanojevic. Usporava igru. Imamo pecija naseg aka centarsut.
Boze koliko glupih konstatacija je ovdje izneseno, gluposti su pucale ko vatromet evo godinu dana.
NEMA NAZAD

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 18 apr 2021, 01:40

bodi123 je napisao/la:
18 apr 2021, 01:15
SarajevoJeBordo je napisao/la:
17 apr 2021, 23:55
bodi123 je napisao/la:
17 apr 2021, 23:13
Pidru je povreda ubila, ni sjena igrača iz duple krune kad je bio najbolji LB lige. Izgubio je kompletno samopouzdanje, zaboravio lopte igrat. Baš danas upratih jedan duel kad bukvalno sklanja noge u duelu s protivničkim igračem... Nemamo ga više vremenan ni čekati, evo sezona prođe nema naznaka da će vratiti stari nivo, tako da se na ljeto mora ići po novog beka.
Pidru nije ubila povreda nego to što nema konkurencije i boli ga kita kako će odigrati. Sjeti se Pidre protiv Budućnosti, pa protiv Celticov Frimponga nije nijednom ispao. Zašto? Zato jer je Đani dobar bio protiv Bresta i Connaha.
Ima i do konkurencije naravno, ali je po mom mišljenju fizički slabiji igrač nego prije povrede. Sporiji, tromiji, centaršut mu je u kurcu, u grču igra, ne smije uć u duel maksimalno agresivno, sav je isprepadan.

Iako u suštini i mi svi generalno plaho seremo o Pidri, a ni Oremuš nije puno bolji. Drag nam je svima pa je valjda stekao neku zaštitu šta li... Defanzivno zna bit čvrst, ali ofanzivno ništa ne nudi. Imaš većinom Fanima koji je klasa i ti nisi sposoban iskoristiti prostor i napraviti neki prodor, ponuditi se, ništa... ne sjećam se uopšte nekog upotrebljivog centaršuta od njega u posljednje vrijeme, tanko baš.
Sve da lijevo imamo Marcela, a desno Maicona, isto bi ti bilo jer trener i ne koristi bekove niti imaju bilo kakvu ulogu osim kad se branimo.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Zeko87
Postovi: 2155
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 18 apr 2021, 01:55

Iznova se dokazuje koliko je liga tanka i koliko malo ti treba da budeš konkurent za titulu. Borac sa 8-9 prosječnih, dobrim Ziljkićem i Zakarićem u formi pravi tako jak niz i dolazi u situaciju da se pita za prvaka.

Mi još nismo blizu da kupimo najbolje iz PL lige, da na taj način puno ne lutamo, a i oslabilo konkurenciju.

Ne sjećam se kad smo posljednji put pojačali iz naše lige a da to nije neki igrač sa bljeskom protiv nas iz donjeg dijela tabele

Almdin Hota kad nas je u Kupu razmontiro 97? :D
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

ubipara
Postovi: 585
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 18 apr 2021, 01:57

Realno gledajuci mi imamo najboljeg trenera lige sto je potvrdio i u prvom dijelu prvenstva, najodgovorniji za ovakvo stanje ekipe je Emir Hadzic i niko drugi, radi kriminalo odradjenog zimskog prelaznog roka sto ce se mnogi sa ovog foruma i sloziti. Da je Vinko neznalica i da covjek nema pojma sta radi ne bi imao onakve rezultate na pocetka sezone gdje nismo imali poraza i gdje smo licili realno na ekipu koja ima i glavu i rep sto se kaze i gdje smo igrali sa svima za go vise. Ali sta reci kada covjeku prodas 2 najbolja i najstandardnija igraca, dva igraca koji su nam bila okosnica ekipe, statistika to pokazuje ma kolko mi to pokusavali prekriti i misliti kako ce se 2 igraca lako zamjeniti drugima. Vi koji ste za smjenu trenera i koji zagovarate bilo kakvo mjenjanje strucnog staba u toku sezone a gdje se pri tome ima odigrati jos 7 kola ili pojma nemate o fudbalu ili ste samo zlonamjerni prema treneru ove ekipe, jer da imate iole pojma o fudbalu trebali bi znati da se takve stvari ozbiljnim ekima ne desavaju pred kraj sezone i gdje se prvestvno lomi. Ja ni sekund jedne jedine ne zamjeram Vinku jer lik ima to sto ima, ko je odgovoran za to nema ko da dadne gola i sto trebaju nasim napadacima - Handzicu, Mesanovicu i Hebibovicu bar po 10 sansi po utakmici da zabiju jedan go, sigurno nije do Vinka jer imamo dobru igru ali nema realizacije i nemamo trenutno nikoga ko bi mogao da pravi razliku na terenu kao sto je to recimo radio Rahmanovic ili Tatar koji su mogli jednim potezom rijesiti utakmicu protiv koga kod da igramo. Ne pisem cesto na ovom forumu ali evo ovo danas me je tako iznerviralo da sam se realno morao oglasiti i iznijeti neki moj licni stav oko ekipe. Samo pogledate zadnjih 5 utakmica naseg kluba pa cete vidjet da na utakmicama imamo po par sto postotnih sansi, da je do trenera nije jer da je do njega ne bi ni imali prilika za go a primali bi jako puno golova. Odgovorno tvrdim da smo sacuvali bar jednog igraca Tatara ili Rahmana da bi mi prvenstvo vec osigurali protiv listice na njihovom terenu.
Nije rjesenje tjerati trenera kada se sezona lomi, treba pametno reagovati i rijesit se hadzica vec u ponedeljak, zahvalit mu se za sve do sada sto je uradio ali isto tako se i on treba FKS zahvaliti sto moze u CV stavit da je bio sportski direktor ovog kluba a dosao je iz prvoligasa. Treba ga zamjenit sa covjekom koji ima veze a ne samo da dovodi igrace iz jednog kluba ili polovljake iz srbije. Sam je rekao da stranci koji budu dolazili treba da budu bad 2x bolji od igraca sa nasim papirima, pa je doveo Cmiljanica kao zamjenu za benju i amara, totalnu nepoznanicu koji evo otkako je dosao ni 10 minuta ukupno nije odigrao a vec smo u samoj zavrsnici lige. Znaci sam je sebe pljuno da se tako izrazim i sve ono sto je do sada dobro uradio pokvario ovim zadnjim prelaznim rokom koji bi nas na kraju krajeva mogao i titule kostati pa cak i kupa, a bili smo tako blizu oba trofeja ali jos uvijek nista nije gotovo. Ima jos 7 kola da se odigra treba se skupiti i biti zajedno sada ko jedan pa kako god zavrsilo, isto tako treba napomenuti da nam sada poslije derbija sa zeljom idu malo "lakse" utakmice pa ako te nazovimo lakse protivnike pobjedimo a oni vicini budu kiksali posto njima slijedi sada zustar raspored imamo cemu da se nadamo. Pozdrav braco i bez sekiracije samo, kako god zavrsilo !

PS: izvinjavam se radi malo duzeg posta.
Zadnja izmjena: ubipara, dana/u 18 apr 2021, 02:03, ukupno mijenjano 1 put.

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 18 apr 2021, 02:02

Jedino objasnjenje je da se u klubu dobro ugraduju i tale sa igracima. To je jedino objasnjenje ovolikog kamaranja igraca koji su peplaceni za ono sto pruzaju na terenu.
Nikad ovdje nikakvog selameta nema.
Samo je pitanje kad ce i Nam ovo shvatiti pa ce ili dici ruke od svega ili dovesti svoje ljude na kljucne pozicije.

Dadox
Postovi: 1121
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 18 apr 2021, 02:07

BordoSarajevo je napisao/la:
17 apr 2021, 22:27
Gostujemo Olimpiku i Mladosti. Platit, molit, povuć veze koje imamo i na sve legitimne načine bar ih zamolit da se ne bacaju na glavu protiv nas.
Tuzli City gostujemo, oni preko lige ne mogu izać u evropu. Dogovorit, mi u srijedu izlazimo sa drugom postavom koja je slaba al će poginut momci. Isto očekivat i od njih u ligi, nek stave drugu postavu protiv nas i nek ginu.
Protiv Slobode se možemo napet nekako na Koševu i nekako ih pobjedit, Husejnovića i družinu malo izgotivit u glavnom gradu. Za Saju brata se ne sikiram.

To je 12 bodova.

Od preteških utakmica su Radnik i Željezničar na Koševu i idemo Zrinjskom.
Protiv Radnika sam najmanje optimističan.
Huseinbašić je naš navijač, platit mu nek odglumi koronu kad bude ta utakmica. Novakovića našeg bivšeg igrača malo počastiti kojom miljom eura da koju kiksa ko što je znao kod nas. Mahiru Kariću neku vikendicu obezbjedit da sudiji izyebe sve i dobije crveni. Mogli bi tu onda očekivat tri boda..

Željo i Zrinjski. Napet se maximalno, probat jednu pobjedit i mislim da bi sa tih 18/21 bodova bili prvaci.

Premirat, povlačit veze, častit, sve legalne načine iskoristiti da se titula uzme, načina ima, gore sam napiso.
Ako se budemo pošteno borili bez legalnog "podmazivanja", mi ćemo se borit za evropu do kraja.
Kvalitet nemamo, sudije na našoj strani nemamo, čak šta više - protiv nas su. Udaramo se sa muljatorima, pa se moramo prilagodit.
Sve ti je to super kume, samo sto ce Radniku trebati, Slobodi trebat za opstanak, Mladosti trebati bodovi da osiguraju opstanak, a mozda i Olimpiku zadnje kolo, ne znam koliko je realno da ti se neko naguzi, da bi ti uzeo titulu, a da oni ispadnu iz lige, Tuzla ima Husica koji te pravo "voli", Husref ce mozda htjeti iz inata da te naguzi zbog otkaza, tako da ta varijanta ne ide bas

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 18 apr 2021, 02:08

Onaj osjećaj kad moraš da se vadiš u Mostaru protiv Zrinjskog ...
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 18 apr 2021, 02:13

Haj valjda može Široki izvući barem X u BL
šta nam uradi ćelava ubleha, Allahu dragi
jel ovo realnoo ?
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 apr 2021, 02:14

Ma sad je se zakuhalo prvenstvo i sve je moguce. Evo recimo velez kad bi sutra dobio moze za 2 kola biti prvi. Ima poslije Sirokog kuci Krupu i Borac. Mi recimo ne dobijemo Zrinjski i zelju a oni dobiju te dvije izbili bi na prvu poziciju. Još je puno utakmica, problem je nasa jalova igra, baš baš smo loši.

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 18 apr 2021, 02:16

bordobijeli je napisao/la:
18 apr 2021, 02:14
Ma sad je se zakuhalo prvenstvo i sve je moguce. Evo recimo velez kad bi sutra dobio moze za 2 kola biti prvi. Ima poslije Sirokog kuci Krupu i Borac. Mi recimo ne dobijemo Zrinjski i zelju a oni dobiju te dvije izbili bi na prvu poziciju. Još je puno utakmica, problem je nasa jalova igra, baš baš smo loši.
Zato je vjerovatno najbolja opcija novi trener, upravo zbog te jalove igre za koju nema naznake da ide nabolje.
Ovo se sada može izvući samo na neko motivisanje.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harise » 18 apr 2021, 02:45

Sve u svemu sam 100% siguran da ce Sarajevo osvojit titulu i to zahvaljuce raspored utakmice koji imaju. Jedini teške utakmice ce sada biti protiv Zrinjskog i Zelje. A ostalo igraju protiv Tuzla City, Sloboda, Radnik, Olimpik i Mladost DK. Dok ce Borac igrati protiv Široki, Zrinjski, Zeljo, Velez i protiv Tuzla City vani. Ovo ce biti do kraja interesantno. Krupa je dobila Slobodu i otvara vrata opstanak, Borac pobijedi Sarajevo. Ako Zeljo sad dobi Radnik i ako Velez ili Široki kiksova isto tako i za Zrinjski onda nije ništa gotovo sto tice Evrope.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 18 apr 2021, 02:48

Harise je napisao/la:
18 apr 2021, 02:45
Sve u svemu sam 100% siguran da ce Sarajevo osvojit titulu i to zahvaljuce raspored utakmice koji imaju. Jedini teške utakmice ce sada biti protiv Zrinjskog i Zelje. A ostalo igraju protiv Tuzla City, Sloboda, Radnik, Olimpik i Mladost DK. Dok ce Borac igrati protiv Široki, Zrinjski, Zeljo, Velez i protiv Tuzla City vani. Ovo ce biti do kraja interesantno. Krupa je dobila Slobodu i otvara vrata opstanak, Borac pobijedi Sarajevo. Ako Zeljo sad dobi Radnik i ako Velez ili Široki kiksova isto tako i za Zrinjski onda nije ništa gotovo sto tice Evrope.
Ma preživiti 2 kola i onda je u našim rukama sve.

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 18 apr 2021, 02:51

90minut je napisao/la:
18 apr 2021, 02:48
Harise je napisao/la:
18 apr 2021, 02:45
Sve u svemu sam 100% siguran da ce Sarajevo osvojit titulu i to zahvaljuce raspored utakmice koji imaju. Jedini teške utakmice ce sada biti protiv Zrinjskog i Zelje. A ostalo igraju protiv Tuzla City, Sloboda, Radnik, Olimpik i Mladost DK. Dok ce Borac igrati protiv Široki, Zrinjski, Zeljo, Velez i protiv Tuzla City vani. Ovo ce biti do kraja interesantno. Krupa je dobila Slobodu i otvara vrata opstanak, Borac pobijedi Sarajevo. Ako Zeljo sad dobi Radnik i ako Velez ili Široki kiksova isto tako i za Zrinjski onda nije ništa gotovo sto tice Evrope.
Ma preživiti 2 kola i onda je u našim rukama sve.
Valja preživiti prijatelju. Mi nikog ne možemo trenutnk ds dobijemo s ovakvom igrom. Bože sačuvaj ne vjerujem šta uradismo...
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harise » 18 apr 2021, 02:52

90minut je napisao/la:
18 apr 2021, 02:48
Harise je napisao/la:
18 apr 2021, 02:45
Sve u svemu sam 100% siguran da ce Sarajevo osvojit titulu i to zahvaljuce raspored utakmice koji imaju. Jedini teške utakmice ce sada biti protiv Zrinjskog i Zelje. A ostalo igraju protiv Tuzla City, Sloboda, Radnik, Olimpik i Mladost DK. Dok ce Borac igrati protiv Široki, Zrinjski, Zeljo, Velez i protiv Tuzla City vani. Ovo ce biti do kraja interesantno. Krupa je dobila Slobodu i otvara vrata opstanak, Borac pobijedi Sarajevo. Ako Zeljo sad dobi Radnik i ako Velez ili Široki kiksova isto tako i za Zrinjski onda nije ništa gotovo sto tice Evrope.
Ma preživiti 2 kola i onda je u našim rukama sve.
Ja ti kazem da ce do kraja biti zanimljivo, ako samo izvuce bod u Mostaru i protiv Zelje onda su ostale utakmice lagani. Jedino sto ce biti hendi kep je taj Kup. Jer ce Borac i Sarajevo dosta biti ojacani, tako da ima Borac puno teze utakmice u raspored, dok ce Sarajevo igrati protiv ekipe koji se bori za opstanak. Pitanje da li je Marinovic sposoban da ekipu vodi do kraja. Jednom je Meho Kodro napustio Sarajevo, a kasnje je Uscuplic vodio ekipu do kraja i osvojio titulu.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zeko87 i 23 gosta.