FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
136
33%
Četvrti
76
19%
Peti
33
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
35
9%
 
Ukupno glasova: 406

KarloIvandic
Postovi: 526
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 03 okt 2025, 08:37

bordobijeli je napisao/la:
03 okt 2025, 08:13
Evo i Borac dobija natkrivenu tribinu, Grbavica koplet ce biti natkrivena ,Velez napravio stadion , Zrinjski gradi tribunu . Kad nam ne daju da budemo prvaci i ne ide nas na terenu daj bar onda uradite nesto po pitaju stadiona .
slika

Sta jes projekta istocne tribine sto je Mandic pricao ??
Bolje da propadne projekat na sta lici .

Naravno da svi grade kad naseg mamlaza to ne interesuje. Sto ce se oko toga kad nema hajra. Daj pare od transfera tu je lova da se izvuce

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 607
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 03 okt 2025, 08:48

mosarajvosa83 je napisao/la:
02 okt 2025, 23:08
Mourinhokilledbarca je napisao/la:
02 okt 2025, 23:00
mosarajvosa83 je napisao/la:
02 okt 2025, 22:48


Ma ja on ti je kriv ovih 5 godina sto ti je drzava ovakva,liga,sudije,politika sto si zadnja rupa na svirali i sto si cekao titulu milion godina. Na kraju ko nam je donio niz titula od kraja rata. Baljak,Granov,Muco ili investitor?
Hajd uredu, nije nam Vico dao, sudije. Ici cemo s tom pretpostavkom, sto onda makar u Evropi ne napravimo jaci iskorak? Put sampiona jeste laksi, ali mi smo prije 10ak godina i sa cetvrtog mjesta dobacivali do play-offa. Ako nista bar do 3. pretkola.
Pitas me buraz nesto za sta nemam odgovor 30 i kusur godina, trenutno je takva atmosfera 5 godina i u politici i u fudbalu da smo mi jedni patuljci,ikebane koje sa za nista ne pitaju. Telgetija izadje javno kaze da ce pola lige biti srpski klubovi,Dodik kaze da ce Borac biti sampion, nase klubove unistavaju sa ciljem,koliko cemo mi to trpiti pitanje je. Daj Boze da dodje princ i da ovaj ode da svi mirni budu,medjutim garantujem da bi isto bilo,nakon par tekmi Princ bi bio narko diler, hebac kamila,perac para,silovatelj,pedofil vec vidjeno evo 500 puta.
Znam ja i da princ taj dodje, da ako se uveze tri poraza, ici ce svakakve salve uvreda. Kad je bilo odbranjivo - branio sam (naivno) vjerujuci ali nazalost nakon svih ovih previranja nit imam povjerenja nit se nadam necemu. Mnogi isto tako. Jesu nas zaklali svi, ali u Evropi te ne mogu tako klati i opet smo uzasni.
1946

Avatar
Vedolami1
Postovi: 19
Pridružen/a: 14 sep 2025, 20:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vedolami1 » 03 okt 2025, 09:38

Mourinhokilledbarca je napisao/la:
03 okt 2025, 08:48
mosarajvosa83 je napisao/la:
02 okt 2025, 23:08
Mourinhokilledbarca je napisao/la:
02 okt 2025, 23:00


Hajd uredu, nije nam Vico dao, sudije. Ici cemo s tom pretpostavkom, sto onda makar u Evropi ne napravimo jaci iskorak? Put sampiona jeste laksi, ali mi smo prije 10ak godina i sa cetvrtog mjesta dobacivali do play-offa. Ako nista bar do 3. pretkola.
Pitas me buraz nesto za sta nemam odgovor 30 i kusur godina, trenutno je takva atmosfera 5 godina i u politici i u fudbalu da smo mi jedni patuljci,ikebane koje sa za nista ne pitaju. Telgetija izadje javno kaze da ce pola lige biti srpski klubovi,Dodik kaze da ce Borac biti sampion, nase klubove unistavaju sa ciljem,koliko cemo mi to trpiti pitanje je. Daj Boze da dodje princ i da ovaj ode da svi mirni budu,medjutim garantujem da bi isto bilo,nakon par tekmi Princ bi bio narko diler, hebac kamila,perac para,silovatelj,pedofil vec vidjeno evo 500 puta.
Znam ja i da princ taj dodje, da ako se uveze tri poraza, ici ce svakakve salve uvreda. Kad je bilo odbranjivo - branio sam (naivno) vjerujuci ali nazalost nakon svih ovih previranja nit imam povjerenja nit se nadam necemu. Mnogi isto tako. Jesu nas zaklali svi, ali u Evropi te ne mogu tako klati i opet smo uzasni.
Upravo tako, i zato stoji ona...znam ja nas, *eb0 ti nas

UltraNorth
Postovi: 73
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraNorth » 03 okt 2025, 10:11

E sram i stid ga bilo za ono vidi i vico da je lose sudjenje i da borac ima najbolje sudjenje . Ima zrinjski dobro sudjenje i gura se , ali spomeni i borac koliko kradu i kako ofirno kradu . Boris se fol protiv saveza a ne smijes borac da spomenes zasto ? Zato sto se haverises sa vicom

Avatar
relativizam
Postovi: 1721
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 03 okt 2025, 10:23

Neka ne puca

boki86
Postovi: 5005
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 03 okt 2025, 10:25

Pa zrinjski i ima daleko najbolje sudjenje, i to od kako je zajednicke premijer lige, 20 i kusur godina. Borac je ovo sad kako je vico tu, ali oni su prolazna kategorija.

Avatar
Galantni
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 03 okt 2025, 10:34

Znaci Ibricic je otjerao rahmetli Dzenu. Rumeni ne moze podnijeti da nije iz Sarajeva.

Vjerujem Ismiru, nadam se boljim rezultatima

Avatar
ado-hz
Postovi: 3877
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 03 okt 2025, 10:43

NOGOMETNI klub Kustošija iz 2. Nogometne lige, trećeg razreda hrvatskog nogometa, objavio je na svojim stranicama da je Krešimir Gojun novi direktor njihove škole nogometa. To je jedan od prvih poteza Krševana Santinija, čovjeka kojeg je najmoćniji hrvatski menadžer i glavni čovjek kluba Andy Bara doveo na poziciju sportskog direktora početkom ove godine.

"Pojačavamo se na svim pozicijama! Naše novo pojačanje je Krešimir Gojun, vrhunski stručnjak na mjestu direktora škole nogometa, koji je radio u klubovima poput Dinama i Hajduka te u Saudijskoj Arabiji, a sudjelovao i u aktivnostima reprezentativnih selekcija, dok je posljednje tri godine radio kao voditelj Škole nogometa u HNK Zadar!" napisala je Kustošija u svojoj objavi.

Tko je Krešimir Gojun?

Gojun je od 2021. do početka 2024. godine obnašao dužnost voditelja škole u Zadru. U Dinamu je bio u dva navrata. Od 2003. do 2007. godine je s mladim kategorijama triput osvojio prvenstvo Hrvatske. Nakon toga je sjajno radio u Zagrebu pa je dobio novi poziv Dinama.

Tamo je bio od 2011. do 2014. godine, a najveći uspjeh mu je bio taj što je 2012. na Old Traffordu u Manchesteru osvojio 20. izdanje Nike Premier Cupa nakon što je u finalu svladao talijanski Milan. To se smatra neslužbenim svjetskim prvenstvom za mlađe klupske uzraste.

U Hajduku je od 2016. do 2019. obnašao dužnost šefa škole nogometa, a otkaz je dobio zbog "osobito teške povrede ugovora". Tada je Hajduk kao službeni razlog naveo da je "gospodin Gojun dopisom predsjedniku Uprave i Nadzornom odboru HNK Hajduk optužio svojeg nadređenog, sportskog direktora HNK Hajduk, g. Sašu Bjelanovića, da je od njega tražio, između ostaloga, da u svibnju uoči utakmice Hajduk II – Šibenik pomogne NK Šibenik da izbori direktan ulazak u 1. HNL". 
Hajduk je istražio slučaj, a nakon što je utvrdio da nije našao nikakve nepravilnost i da je riječ o lažnoj tvrdnji, otpustio je Gojuna radi "zaštite digniteta Kluba i sportskog direktora g. Bjelanovića".

Gojun je kasnije u podužem mailu uputio javnost u sve okolnosti slučaja. Na kraju je pala pomirba sa splitskim klubom pa je dobio oko pola traženog novca iz potpisanog ugovora, iako je Hajduk prvotno tvrdio da mu nije dužan ništa isplatiti.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1377
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 03 okt 2025, 11:10

Ponedjeljak, cijeli dan kiša...
SVI NA KOŠEVO!

KarloIvandic
Postovi: 526
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 03 okt 2025, 11:20

N3R3D je napisao/la:
03 okt 2025, 11:10
Ponedjeljak, cijeli dan kiša...
SVI NA KOŠEVO!
1000 bolesnika :kafa:

Avatar
James1987
Postovi: 940
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 03 okt 2025, 11:21

Evo Škoro ostaje.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Turo
Postovi: 987
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 03 okt 2025, 11:27

James1987 je napisao/la:
03 okt 2025, 11:21
Evo Škoro ostaje.
:puke:

Avatar
plisek
Postovi: 1088
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 03 okt 2025, 11:38

Ko je upratio pisao sam jucer da pregovaramo sa bivsim sportskim direktorom Wolfsburga. Odbio je ponudu zbog manje ponude iz lige petice. Jbg treba biti realan, nisu samo pare faktor za dovodjenje dobrih ljudi, nece niko birat Bosnu prije Frnacuske ili Spanije.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

bordobijeli
Postovi: 18226
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 okt 2025, 12:33

Recept za uspjeh je skupiti najbolje mlade igrace iz lige i dovesti 3/4 stranaca, iskusna,kvalitetna . Dovodjrnje zvucnih pjacanja koji imaju po 35 godina je zavaravanje i ne donosi zeljeni rezultat.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1377
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 03 okt 2025, 12:38

bordobijeli je napisao/la:
03 okt 2025, 12:33
Recept za uspjeh je skupiti najbolje mlade igrace iz lige i dovesti 3/4 stranaca, iskusna,kvalitetna . Dovodjrnje zvucnih pjacanja koji imaju po 35 godina je zavaravanje i ne donosi zeljeni rezultat.
Fali nam stručnih ljudi.

Avatar
Oerde
Postovi: 886
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 03 okt 2025, 13:25

fks74 je napisao/la:
02 okt 2025, 21:33
Strosmajer je napisao/la:
02 okt 2025, 21:01
zagorski je napisao/la:
02 okt 2025, 19:46
Bukvalno na kraju rece,kad je ‘upitan’ ima li poruku za navijace, da ga boli tuki za njih i da je njihovo da dolaze i navijaju a njegovo da vodi klub i da se oko toga ne pitaju nista i ne treba da ih interesuje.
Naravno kada se prevede ovo sto je rekao.

“Nemam poruku. Slali smo mnogo poruka do sada i mnoge su pogrešno protumačene ili su se zaista pokazale kao pogrešne. Više nemam poruka. Neka dođu na utakmicu i bodre klub najbolje što mogu, a mi ćemo raditi najbolje što možemo.”
Haj dobro, mislim da je to jedino glupo pitanje u ovom intervju. Floskularenje. Nego koju poruku bi evo ti rekao da je Ok?
Realno, puno s.remo a 7500 članova, članarina 20 km i to godišnja. :rol:
Ovo je bitno

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10885
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 03 okt 2025, 13:30

Oerde je napisao/la:
03 okt 2025, 13:25
fks74 je napisao/la:
02 okt 2025, 21:33
Strosmajer je napisao/la:
02 okt 2025, 21:01


Haj dobro, mislim da je to jedino glupo pitanje u ovom intervju. Floskularenje. Nego koju poruku bi evo ti rekao da je Ok?
Realno, puno s.remo a 7500 članova, članarina 20 km i to godišnja. :rol:
Ovo je bitno
Bitno je reci i da imaju taj broj članova uprkos svemu sto rade. Imali bi puno veći da rade kako treba.

U mojoj bližoj porodici ima 14 članskih kartica
A u užoj 4
I još 2 donirane

Ne daje mi to nikakvo pravo ali sta treba ja da uradim po pitanju članstva.

Imam pravo iznijeti makar mišljenje na forumu, fejsbuku.

Avatar
Oerde
Postovi: 886
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 03 okt 2025, 14:00

jurisicduska je napisao/la:
03 okt 2025, 13:30
Oerde je napisao/la:
03 okt 2025, 13:25
fks74 je napisao/la:
02 okt 2025, 21:33


Realno, puno s.remo a 7500 članova, članarina 20 km i to godišnja. :rol:
Ovo je bitno
Bitno je reci i da imaju taj broj članova uprkos svemu sto rade. Imali bi puno veći da rade kako treba.

U mojoj bližoj porodici ima 14 članskih kartica
A u užoj 4
I još 2 donirane

Ne daje mi to nikakvo pravo ali sta treba ja da uradim po pitanju članstva.

Imam pravo iznijeti makar mišljenje na forumu, fejsbuku.
Također, slažem se sa svim, doduše na manje sam članskih u porodici (tu kapu skidam, al biće haj 😂).

Ja sam podrž’o i Husrefa kad je došao, i sad ovog (čak se nadam da ne griješim vjerujući da je dobar). Podržavam i Mirvića, a i da ode, podržavam odlazak ko ga j. Poenta je da je on čoek biznismen, pa se ne zna izrazit, nama on treba doći i reći “vid’te da vas je na stadionu koliko stranica nakucate po forumima i društvenim mrežama, možda bi se nešto i pitali, ‘vako mrka kapa”.
Sagledam to realno, ako ti od ukupno prodatih ulaznica i članarina nemoš pokrit dvije plate, u očima biznismena si nebitan, i to je meni i okej, jer… jebga. Ne voli on klub ko ja. Ja bar ne vjerujem da voli. Ima grešaka bruku, volio bih da nađemo nešto da ga zamijeni, ovaj princ se čini ko odličan, voli poslat ljude da pitaju kako si, kako tvoji i to… što se nažalost u situaciji u kojoj smo se našli čini ko jedino rješenje. Od početka Vicoere sam govorio da je došao sa političkim instrukcijama da satre ligu i sve sjebe i napravi što je moguće veće tenzije, to i radi. Da se vratim na ovo od prije; mislim da i ovim upravljajućim strukturama ide na ruku to sto nas nema toliko, što se gubi volja, vlada letargija, njima je win-win, ako se bunimo “eno ih separatisti neće sa nama” ako šutimo nastavljaju po svom. Mi volimo sve romantizirat, borba, srce na teren, ljubavi i to… ali naučio sam da je slaba vajda od toga, igrači kad su pro borba im je normalna stvar, na to se ne pozivaju, evo da ne znam koliko srčano istrči neki nas klub sa sve svojom djecom, srčanošču i ljubavi protiv City-a npr. satraće ga plaćenici nerođeni u Manchesteru. Volio bih kad bi došli na nivo ozbiljnog broja članova u kojem bi imali neka veća prava tipa glasanja kao u Realu, ali fakat treba podići ove brojke iznad, i ne govorim za tebe ili bilo koga, nego generalno. Moraš imati neko uporište da bi tražio nekakva prava.
Što se tiče foruma, to je neupitno, svako ima pravo da piše šta hoće i da izbaci iz sebe šta god želi, meni je to neupitno, u svemu se slažem sa tobom. Citirao sam post iznad zbog šege u “mnogo mi seremo” a i zbog realnog vlastitog uvjerenja da je fakat bitno da osvijestimo koliko je važno to da si tu prisutan k’o član, k’o navijač. Da mi imamo svijest o tome, kako se te stvari gledaju iz biznis perspektive. Individualno, ja volim svoj klub najviše, ja bih sve živo… daj da je sve najbolje, ali kako ti reče šta mogu ja tu buraz… s druge strane nešto mislim da nas 20 hiljada može.

Halali na podužem odgovaranju

Avatar
N3R3D
Postovi: 1377
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 03 okt 2025, 14:43

A kakvo diskriminatorno ponašanje 7.000?

Ima li neko objašnjenje? Prema kome?

Bordo10
Postovi: 430
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 03 okt 2025, 14:58

jurisicduska je napisao/la:
02 okt 2025, 23:42
Bordo10 je napisao/la:
02 okt 2025, 23:22
jurisicduska je napisao/la:
02 okt 2025, 22:20
Ja fkt ne vjerujem koliko su pojedinci ograničeni.

Pa prvo - problem saradnici - nisam ih ja birao.
Drugo - neodrživ klub, pa da igramo Europu bili bi održivi vrlo jednostavno - rezultati donose održivost i veće transfere i sve sto on priča da je “napravio”
Treće - Slušaš Ibričića kojeg si doveo iz pizde materine, strumfa mrtvog i općepoznato **** i otpustis najtrofejniju ličnost u historiji kluba - ti si glup drug
Četvrto - priča o akademiji , nismo u stanju teren zamjeniti djeca nam u Vogošći igraju utakmice, da ne govorim kako treba izgledati kamp kad imaš investitora. Kamp Širokog je za nas kao u Realu

Ove ostale populističke odgovore i pokušaje pranja neću ni komentarisati.

Ukratko, sram te bilo.

Može te oprat :

a) da ne izlaziš u medije vise nikad
b) da osvojiš 12+ trofeja u slijedećih 10 godina od čega minimalno 8 titula
c) da napravite kamp po mjeri kluba - sa smještajem terenima nešto sto će ostati iza vas

Hvala. I **** ti ženu.
Ko je od 45 godine do danas vise ucinio za klub
Svi oni koji su osvajali trofeje.
Svi.

Dakle u ovih 15 trofeja je učestvovalo 500 ljudi najmanje. Svi oni su vise od njeg uradili za Sarajevo.

To koliku platu ima Ljajic je urađeno za Ljajića a to za koliko se Jatta prodao je urađeno za njega samog, ne za Sarajevo. Sarajevo od tog nema ništa.

Veličinu kluba na prvom mjestu čine Trofeji. Pa sve ostalo. Bez tog ništa.

Uz to nije ništa izgradio, napravio pa da ga pamtimo kao nekog graditelja. Tako da ništa mi od njeg nemamo.
Niko nista nije uradio za Sarajevo, jer je to jedan mali klub, iz male zemlje, koji nikad do njega, nikoga prodao nije, koji nikakav brend nije, u okviru Juge jedan prosjecan klub, koji tek sada se pozicionira u nekim okvirima, koji pokusava da sve digne na veci nivo, ovo sve do sada sto se naseg kluba tice je trenutno bljesak i slucajni uspjeh, jedne godine u vrhu, druge u sredini tabele i tako od nastanka, prema tome, dok ne dodje bolji neka nama Mirvica, kad se pravi brend naparavi, kad klub izadje na mapu svjetskog fudbala, onda cemo moci pricati o vecim stvarima. Do tada samo pozicioniranje, mi smo jos u minusu

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []