FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Kako ste zadovoljni utakmicom protiv HŠK Posušje?

1
19
23%
2
30
37%
3
21
26%
4
7
9%
5
4
5%

Ukupno glasova: 81

donDondon
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 01 sep 2021, 11:50

obrijanopile je napisao/la:
01 sep 2021, 11:25
Lik je napisao/la:
01 sep 2021, 09:10
donDondon je napisao/la:
01 sep 2021, 08:44
zasto mi se opet brisu komentari,ko se to uvrijedi ovdje na forumu na spomen namjestenog kupa , nesposobne direktorice ,izgubljene titule,najgoreg izleta u Evropi i stalnih laži

nista se nece promijeniti ni da dodju Glejzeri dok uhljupi vode klub,vi ako ste sve ovo i jos milion stvari zaboravili ja nisam
Sve ok, al kakav namjesten kup?
Ma pusti ga. Misli ako vise puta ponovio istu laz da će ta laz postati istina. Cudime samo sto mu se to dozvoljava, da se blati nas klub da je učestvovao u nekim namjestaljkama.
obrij ga pile :kafa:
RS da napakosti Bošnjacima koji su podržali Palestinu podržala Izreal koji je priznao Kosovo koji je otvorio ambasadu u Jeruzalemu sto je podrzala Srbija koja nije priznala Kosovo

Tatamata1946
Kontakt:

Post Postao/la Tatamata1946 » 01 sep 2021, 11:51

JVVVST je napisao/la:
01 sep 2021, 11:41
Tatamata1946 je napisao/la:
01 sep 2021, 11:26
Ja bih najvise volio da se vrati pozitiva i da se svi ujedinimo ali kako to izvesti?! Mozda za pocetak razgovorom i dogovorom. Da svi malo spuste loptu i nadju se negdje na sredini
Tjeranjem kurave sa mjesta direktorice kluba.
Ali ona nece otici jer joj je dobro u klubu. Sad stizu novi milioni u klub i da ode, nije luda....

Nego treba biti pametan i naci se na pola puta i jedni i drugi. Ne vrijedi nam ova negativnost. Treba malo uzivati na stadionu. Svi se okrenuti osvajanju titule, maksimalno se mobilizovati i zapeti

donDondon
Kontakt:

Post Postao/la donDondon » 01 sep 2021, 11:52

Ado_77 je napisao/la:
01 sep 2021, 11:50
Dzaba nam vlasnici i sve ako ostane ovaj isti menadzment, treba u klubu sve postepeno mjenjati dovesti sposobne i marljive koje vole klub da bi ga stabilizovali.Ovi su vise zivljeli od kluba ,nego da su dali sebe za klub ima ovdje dosta posla da bi se popravila ova steta.
:bow: :salut: ja bih ovdje i zavrsio ovu pricu,to sam u sustini i htio da kazem
RS da napakosti Bošnjacima koji su podržali Palestinu podržala Izreal koji je priznao Kosovo koji je otvorio ambasadu u Jeruzalemu sto je podrzala Srbija koja nije priznala Kosovo

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 01 sep 2021, 11:54

Jedva cekam, da vidim Sevelja i Lazica (u kakvoj je formi i mentalnoj psihi). Za Sevelja sam cuo, da je pravo dobar.
Lazic ako vrati onu formu od prve polusezone prvog mandata bice daleko najbolji super u ligi. To su dva nova igraca u odbrani sa kojima cemo dobiti na čvrstini nadam se.

Jos dodajmo na to Oremuša i Fanima (kod kojeg je prestalo bolikurcenje nadam se).
Znaci 4 "nova" igraca u prvih koji su kvalitetni.
Zadnja izmjena: ElCartel11, dana/u 01 sep 2021, 11:56, ukupno mijenjano 1 put.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Shategabri
Kontakt:

Post Postao/la Shategabri » 01 sep 2021, 11:55

bordobijeli je napisao/la:
01 sep 2021, 11:46
Sabrina meni ne smeta ali neka pocnu raditi kako treba, otvoreno i bez rukavica. Vidjeli smo kako je završila prošla sezona, šutili su sve kao idealno a u stvari bio raspad sistema. Po meni najbolje bi bilo da sklone Sabrinu malo u stranu pošto je previse negativnosti prema njoj, sto da klub trpio zbog nje ? Samo za dobrobit kluba, niko iznad kluba.
Ko će je skloniti? Misliš da Tana tangira što neko galami na sjeveru Koševa? Ili da će ovog Mirvića?
Pa bolan Glazere ne tangira što galami pun Old Trafford, a da ove zanima da li 500 ljudi diže galamu zbog direktorice.
Koševo Zapad

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2021, 11:58

revolt je napisao/la:
01 sep 2021, 09:38
Shategabri je napisao/la:
01 sep 2021, 08:59

Kusturica?
Ni blizu legendo. Barem ne u ovom sad vracanju Tana. U prvom dolasku da, u ovom povratku ni blizu. I nije kusturica vise toliko blizak Tanu kako je bio. Kusturica je pokusao da vrati Tana malo ranije pa da na taj nacin smijeni Sabrinu, medjutim nista. Da je uspio mozda bi to bilo dobro za klub. Ne kazem da ne bi.

Ima Sabrina svojih mahana, kao sto ih imamo svi. Ima gresaka koje je napravila ali joj se pridodaje vise nego sto je istina. To je ona nasa pitarska u modi je pljuvanje pa hajmo svi.

Svidjelo se to mnogima ili ne, ona je dovela Ismira i vratila Tana. Ismir je zna i mnogi su ovdje upratili njen odlazak zimus na Havaje, prije odlaska na Havaje, bila je u LAu mislim, na sastanku sa Ismirom i onim nekim Penom iz LA FC. Ismir je tad posudio klubu nekih 450K EUR da se isplate plate, i to je bio njegov ulazak u klub na mala vrata.

Sto se tice Tana, on Sabrini vjeruje, o tome najbolje govori i status Jalila prvog Tanovog covjeka, koji nema apsolutno nikakav interes od Sabrine. Cak mislim da je Sabrinina mjesecna plata njegova dnevnica.

Da li je trebals promjeniti ovo ili ono, da li je trebala nekad drugacije postupiti sigurno da jeste. Da li ima gresaka, sigurno da ima. Ali na kraju balade niko od nasih ljudi ovdje ne bi mogao obezbjediti povratak Tana ni dolazak Ismira, niti bilo kojeg drugo investitora, evo vidimo na primjeru komsinica kako to ide.

Iskreno se nadam da ce ovi investitori pokazati vise zelje za razvojem kluba a ne samo za slikanjem kao sto je bio u slucaju vijetnamaca. Klub i rad kluba mora biti pracen na dnevnoj bazi, podupiran, vrjednovan objektivno sa jasnom strategijom sta zelimo biti.
Prema info koje ja imam opet ce biti cilj akademija i razvoj omladinaca uz naravno uspjeh prvog tima. Mislim da nece biti nekog pretjeranog pumpanja para u prvi tim nego da ce se raditi na razvoju akademije.
Pojedinci ovo mogu skontati samo u slučaju da odu i Tan i Mirvić i svi iz kluba, da nam dođe neki naš Amar Osim i yebe nam majku kroz majku pa da se za 5 godina ugasimo. E tada bi skontali.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Shategabri
Kontakt:

Post Postao/la Shategabri » 01 sep 2021, 12:02

Pa eto ne kontaš ni ti, al svejedno si poletio da lajkaš.
Dajete joj zasluge koje nije zaslužila.
Treba joj i statuu ispred Koševa ko Fergusonu izliti.
Žena se nafulala samo tako. Koju je podršku imala prije svega finansijsku za naše uslove, moglo je i moralo to sve bolje.
Jedino šta se može uzeti kao razlog (ne opravdanje) zašto je to tako je da nije dovoljno vješta u vođenju firme, kompanije, u ovom slučaju kluba, pa su to greške iz kojih je nadam se nešto naučila.
Mislim ako joj je stalo do samog posla koji radi, jer neće ni strpljenje Tana trajati vječno, a neće ni Mirvići niknuti kao gljive poslije kiše.
Koševo Zapad

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 01 sep 2021, 12:03

01 sep 2021, 11:55
Sabrina meni ne smeta ali neka pocnu raditi kako treba, otvoreno i bez rukavica. Vidjeli smo kako je završila prošla sezona, šutili su sve kao idealno a u stvari bio raspad sistema. Po meni najbolje bi bilo da sklone Sabrinu malo u stranu pošto je previse negativnosti prema njoj, sto da klub trpio zbog nje ? Samo za dobrobit kluba, niko iznad kluba.
Ko će je skloniti? Misliš da Tana tangira što neko galami na sjeveru Koševa? Ili da će ovog Mirvića?
Pa bolan Glazere ne tangira što galami pun Old Trafford, a da ove zanima da li 500 ljudi diže galamu zbog direktorice.
I ne mislim da ce biti sklonjena, al kazem da bi dobro bilo radi atmosfere i svega da je malo maknu u stranu.

Shategabri
Kontakt:

Post Postao/la Shategabri » 01 sep 2021, 12:04

01 sep 2021, 12:03
I ne mislim da ce biti sklonjena, al kazem da bi dobro bilo radi atmosfere i svega da je malo maknu u stranu.
Nek oni krenu ozbiljno raditi, nek ekipa proigra, da ovo registruju što su na čekanju, ti kad imaš rezultate na sve se zažmiri.
Nećeš yebavati majku Sabrini na proslavi titule ;)
Koševo Zapad

Ado76
Kontakt:

Post Postao/la Ado76 » 01 sep 2021, 12:07

SarajevoJeBordo je napisao/la:
01 sep 2021, 11:58
revolt je napisao/la:
01 sep 2021, 08:59

Kusturica?
Ni blizu legendo. Barem ne u ovom sad vracanju Tana. U prvom dolasku da, u ovom povratku ni blizu. I nije kusturica vise toliko blizak Tanu kako je bio. Kusturica je pokusao da vrati Tana malo ranije pa da na taj nacin smijeni Sabrinu, medjutim nista. Da je uspio mozda bi to bilo dobro za klub. Ne kazem da ne bi.

Ima Sabrina svojih mahana, kao sto ih imamo svi. Ima gresaka koje je napravila ali joj se pridodaje vise nego sto je istina. To je ona nasa pitarska u modi je pljuvanje pa hajmo svi.

Svidjelo se to mnogima ili ne, ona je dovela Ismira i vratila Tana. Ismir je zna i mnogi su ovdje upratili njen odlazak zimus na Havaje, prije odlaska na Havaje, bila je u LAu mislim, na sastanku sa Ismirom i onim nekim Penom iz LA FC. Ismir je tad posudio klubu nekih 450K EUR da se isplate plate, i to je bio njegov ulazak u klub na mala vrata.

Sto se tice Tana, on Sabrini vjeruje, o tome najbolje govori i status Jalila prvog Tanovog covjeka, koji nema apsolutno nikakav interes od Sabrine. Cak mislim da je Sabrinina mjesecna plata njegova dnevnica.

Da li je trebals promjeniti ovo ili ono, da li je trebala nekad drugacije postupiti sigurno da jeste. Da li ima gresaka, sigurno da ima. Ali na kraju balade niko od nasih ljudi ovdje ne bi mogao obezbjediti povratak Tana ni dolazak Ismira, niti bilo kojeg drugo investitora, evo vidimo na primjeru komsinica kako to ide.

Iskreno se nadam da ce ovi investitori pokazati vise zelje za razvojem kluba a ne samo za slikanjem kao sto je bio u slucaju vijetnamaca. Klub i rad kluba mora biti pracen na dnevnoj bazi, podupiran, vrjednovan objektivno sa jasnom strategijom sta zelimo biti.
Prema info koje ja imam opet ce biti cilj akademija i razvoj omladinaca uz naravno uspjeh prvog tima. Mislim da nece biti nekog pretjeranog pumpanja para u prvi tim nego da ce se raditi na razvoju akademije.
Pojedinci ovo mogu skontati samo u slučaju da odu i Tan i Mirvić i svi iz kluba, da nam dođe neki naš Amar Osim i yebe nam majku kroz majku pa da se za 5 godina ugasimo. E tada bi skontali.
Ne bi nama trebalo ni 5 mjeseci, ona bi nas dovela pred gašenje.
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 01 sep 2021, 12:11

01 sep 2021, 12:04

Nek oni krenu ozbiljno raditi, nek ekipa proigra, da ovo registruju što su na čekanju, ti kad imaš rezultate na sve se zažmiri.
Apsolutno tacno, 95% ljudi je negativno prema Sabrini zbog lošeg rada i stanja kluba u posljednjoj godini a samo 5% je mrzi zbog drugih stvari. Znaci 95 % ljudi ce je podrzati ako klub krene naprijed al jednostavno dosadašnji rad posebno posljednji 10 mjeseci unio je nepovjerenje u ljude, ljudi su skeptični. Puno puta je obecavano iskorak, novi pocetak, i nakon godinu ili dvije pad.

Shategabri
Kontakt:

Post Postao/la Shategabri » 01 sep 2021, 12:14

01 sep 2021, 12:11

Apsolutno tacno, 95% ljudi je negativno prema Sabrini zbog lošeg rada i stanja kluba u posljednjoj godini a samo 5% je mrzi zbog drugih stvari. Znaci 95 % ljudi ce je podrzati ako klub krene naprijed al jednostavno dosadašnji rad posebno posljednji 10 mjeseci unio je nepovjerenje u ljude, ljudi su skeptični. Puno puta je obecavano iskorak, novi pocetak, i nakon godinu ili dvije pad.
Ona je samo jedan od uposlenika kluba, ja ne navijam za nju niti protiv. Naravno da nije ok ako radi protiv ili na štetu kluba, a isto tako treba pohvaliti kad je nešto dobro....međutim, ja navijam za FKS, to je konstanta, a fudbaleri, treneri, direktori, čistačice...danas su tu, sutra možda ne budu, biće neko drugi.
Koševo Zapad

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 01 sep 2021, 12:17

Hajdeee je napisao/la:
01 sep 2021, 11:39
01 sep 2021, 11:37
Nije ništa slagao ovo što lajkate, samo to je pola priče, prva polovina fali i to sam već podvukao.
Zna se ko je Tana doveo. Bez njega ne bi bilo ni Sabrine tu gdje je.
Sabrina bila sekretarica Dini Selimovicu.
To joj može biti samo pohvala nikako kritika.

Sanchez1987
Kontakt:

Post Postao/la Sanchez1987 » 01 sep 2021, 12:19

Najbolje haman da nema ni tih 500? Da Sabra dovede svojih 20-30 ljudi i par americko-malezijskih poznanika i lagano vikendom na svoje kosevo da gledaju svoj klub.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 01 sep 2021, 12:20

Ado76 je napisao/la:
01 sep 2021, 12:07
SarajevoJeBordo je napisao/la:
01 sep 2021, 11:58
revolt je napisao/la:

Ne bi nama trebalo ni 5 mjeseci, lezbaca bi nas dovela pred gašenje.
Nisi ti ni pročitao ovo što je revolt napisao.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Lik
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 01 sep 2021, 12:20

Sabrina ima postotak od svakog transfera koji klub napravi, pa vi vidite ;)
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 01 sep 2021, 12:21

Lik je napisao/la:
01 sep 2021, 12:20
Sabrina ima postotak od svakog transfera koji klub napravi, pa vi vidite ;)
Nikad dokazano laž kao i sve što se piše vezano za nju.

Hajdeee
Kontakt:

Post Postao/la Hajdeee » 01 sep 2021, 12:21

90minut je napisao/la:
01 sep 2021, 12:17
Hajdeee je napisao/la:
01 sep 2021, 11:37
Nije ništa slagao ovo što lajkate, samo to je pola priče, prva polovina fali i to sam već podvukao.
Zna se ko je Tana doveo. Bez njega ne bi bilo ni Sabrine tu gdje je.
Da je nije direktno Selimovic preporucio da ostane kao nasljednica, kada je debil morao odstupiti sa pozicije zbog pritisaka.
- FKS -

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 01 sep 2021, 12:23

Hajdeee je napisao/la:
01 sep 2021, 12:21
90minut je napisao/la:
01 sep 2021, 12:17
Hajdeee je napisao/la:

Da je nije direktno Selimovic preporucio da ostane kao nasljednica, kada je debil morao odstupiti sa pozicije zbog pritisaka.
Ima ona svojih mana, al' ništa više od drugih u ovoj ligi koji su na njenoj poziciji.

Našli su Mirvica za Tana i ne dajem pohvale, gledaj bolan Želju dali bi guzice za Mirvica koji ti može posuditi 450k eura.

bordobijeli
Kontakt:

Post Postao/la bordobijeli » 01 sep 2021, 12:24

01 sep 2021, 12:14
01 sep 2021, 12:11

Ona je samo jedan od uposlenika kluba, ja ne navijam za nju niti protiv. Naravno da nije ok ako radi protiv ili na štetu kluba, a isto tako treba pohvaliti kad je nešto dobro....međutim, ja navijam za FKS, to je konstanta, a fudbaleri, treneri, direktori, čistačice...danas su tu, sutra možda ne budu, biće neko drugi.
Bgm nije ona samo uposlenica, ona vedri i oblaći. Direktor je glavna funkcija u klubu sve ide preko nje

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.