FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 05 dec 2021, 14:20

napoleon72 je napisao/la:
05 dec 2021, 02:10
vedinjo98 je napisao/la:
05 dec 2021, 02:02
Sablic treba ostati. Kada bolje razmislim nije fer suditi treneru dok ne prodje pripreme fino. Trebamo se ujediniti i pruziti covjeku podrsku, ne zaboravimo da je on svugdje gdje bio trener uzeo trofej.
Druze, daj meni krdo bikova i od jula do decembra cu ih istrenirat da idu u formaciji ko spartanci i da se.ru samo tamo gdje sam posadio krompir pa da mi nadjubre njivu kvalitetno. Kakve pripreme, pola godine je s njima i mi ni milimetar nismo odmakli od Milsamija do danas.
Nadam se da si primijetio dozu ironije :opaopa:
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 05 dec 2021, 14:35

GalileoGalilei je napisao/la:
05 dec 2021, 14:12
Ne bih ja baš tako lako otpisao Sablića, nije on ubleha baš kakvom se predstavlja.
u Lištici nije izdrzao 2 sezone kamoli kod nas

Alfabeta
Postovi: 79
Pridružen/a: 04 okt 2021, 10:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alfabeta » 05 dec 2021, 14:36

GalileoGalilei je napisao/la:
05 dec 2021, 14:12
Ne bih ja baš tako lako otpisao Sablića, nije on ubleha baš kakvom se predstavlja.
Kako bolan nije. Evo uzmimo zadnji tekmu ovu i samo da vidis da taj čovjek ili namjerno ono radi da ga se isplati ili je bas glup.

Imas teren na kojem je kretanje otežano. Logicno, posegnuti ćeš za bržim, laganijim i okretnijim igracima, te ćeš protivnika drzati visoko od gola da ne bi imali priliku da po blatu guraju loptu po 16 jer jedna ce ici.

I? Doktor stavi TRI VISOKA NEPOKRETNA STOPERA, TE DVA BEKA U LINIJI, NE DA IZLAZE NEGO U LINIJI I DVA DEFANZIVNA VEZNA ALI BAS DEFANZIVNA.

I ok, očekuješ da ne primis gol jer igras sa 7 dwfanzivaca kad ono ... Dva komada.

Naprijed krste koji je nepokretan sam od sebe, cmiljanic koji jedva trci po dobrom terenu, i bagaric koji je isto teškaš. I sta je dobio? Pola ekipe ne moze krenuti iz blata.
Tri stopera horor. Dva beka koji stoje uz sropere i cekaju. Ovo amater koji igra onaj menager ne bi uradio.

I onda idu izmjene. Ubacuje FIZICKI NAJLOSIJEG IGRACAA DALA. I mozda je to u nekoj viziji i ok da ga je stavio na krilo i sl ali ga baciti na nekog poluspixa da ide u duele? Pa je li iko to dijete vidio uzivo? Pa on sad bi imao probleme u juniorima zbog duel igre.
Drugi igrac Šabanović. I kontam evo ga. Oremuš na veznog, šaban desni, ide visoko kad ono.... 😢😢

Krste igrao do kraja kao daleko najgori na terenu kao i cmiljanic , bagaric ostao na krilu, od tri stopera najokreniji i najbolji izletio odmah napolje a ostao dupovac s kolcem na leđima i penaldžija.


Znači, ono sto je on jučer radio je fudbalskom samoubistvo. Sramota da neko ko ima licence i iskustvo, one poteze vuče, da nakon ovakvih blamaža ne daje ostavku. Fuj.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 05 dec 2021, 14:47

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
05 dec 2021, 14:35
GalileoGalilei je napisao/la:
05 dec 2021, 14:12
Ne bih ja baš tako lako otpisao Sablića, nije on ubleha baš kakvom se predstavlja.
u Lištici nije izdrzao 2 sezone kamoli kod nas
Ma nije nigdje sto je najtuznije Split,Serif svi su ga skinuli prije kraja prve godine,taj mandat od godinu i po dole mu je najduzi u karijeri. Valjda i to dovoljno govori.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 05 dec 2021, 14:51

miky_hz je napisao/la:
05 dec 2021, 14:47
SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
05 dec 2021, 14:35
GalileoGalilei je napisao/la:
05 dec 2021, 14:12
Ne bih ja baš tako lako otpisao Sablića, nije on ubleha baš kakvom se predstavlja.
u Lištici nije izdrzao 2 sezone kamoli kod nas
Ma nije nigdje sto je najtuznije Split,Serif svi su ga skinuli prije kraja prve godine,taj mandat od godinu i po dole mu je najduzi u karijeri. Valjda i to dovoljno govori.
Pa dobro Hajduk II se svakako gasio, nije bas da su ga otjerali pa da su drugog doveli. A jos je zanimljiva činjenica da je onaj SD Hajduka htio da da priliku Sabliću, ali na kraju su ipak odabrali onog svedjanina :D
Mislim, daj ti Sabliću 5 dobrih igrača koji trazi i bit ce to bolje, samo sto to i dalje ne znaci da nije uopste neki strucnjak, jer kod nas ti i ne treba neki trener ako imas dobre igrace, ali trebamo ga se rijesiti sto prije kako god okrenes
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 05 dec 2021, 14:56

koliko su pricali forumasi o Grbavici ja mislio da terenu ni uragan nista ne moze



http://www.klix.ba/clanak/211205048

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 05 dec 2021, 15:01

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2021, 14:51
miky_hz je napisao/la:
05 dec 2021, 14:47
SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
05 dec 2021, 14:35


u Lištici nije izdrzao 2 sezone kamoli kod nas
Ma nije nigdje sto je najtuznije Split,Serif svi su ga skinuli prije kraja prve godine,taj mandat od godinu i po dole mu je najduzi u karijeri. Valjda i to dovoljno govori.
Pa dobro Hajduk II se svakako gasio, nije bas da su ga otjerali pa da su drugog doveli. A jos je zanimljiva činjenica da je onaj SD Hajduka htio da da priliku Sabliću, ali na kraju su ipak odabrali onog svedjanina :D
Mislim, daj ti Sabliću 5 dobrih igrača koji trazi i bit ce to bolje, samo sto to i dalje ne znaci da nije uopste neki strucnjak, jer kod nas ti i ne treba neki trener ako imas dobre igrace, ali trebamo ga se rijesiti sto prije kako god okrenes
Pricam o RNK Splitu gdje je bio trener ne o Hajduku i drugom timu.

I ne nece biti bolje sa njim ,provlacis konstantno jedno te isto indirektno pa na kraju kazes nek ide ali u isto vrijeme ga podrzavas,il je crno il bijelo odluci se.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
edRed
Postovi: 655
Pridružen/a: 17 mar 2015, 10:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la edRed » 05 dec 2021, 15:01

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
05 dec 2021, 14:56
koliko su pricali forumasi o Grbavici ja mislio da terenu ni uragan nista ne moze



http://www.klix.ba/clanak/211205048
Nisu djaba mitomani. Ovo samo izvući kao pouku ako se ikad bude radio teren na Koševu, kako se ne treba raditi.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 05 dec 2021, 15:11

miky_hz je napisao/la:
05 dec 2021, 15:01
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2021, 14:51
miky_hz je napisao/la:
05 dec 2021, 14:47


Ma nije nigdje sto je najtuznije Split,Serif svi su ga skinuli prije kraja prve godine,taj mandat od godinu i po dole mu je najduzi u karijeri. Valjda i to dovoljno govori.
Pa dobro Hajduk II se svakako gasio, nije bas da su ga otjerali pa da su drugog doveli. A jos je zanimljiva činjenica da je onaj SD Hajduka htio da da priliku Sabliću, ali na kraju su ipak odabrali onog svedjanina :D
Mislim, daj ti Sabliću 5 dobrih igrača koji trazi i bit ce to bolje, samo sto to i dalje ne znaci da nije uopste neki strucnjak, jer kod nas ti i ne treba neki trener ako imas dobre igrace, ali trebamo ga se rijesiti sto prije kako god okrenes
Pricam o RNK Splitu gdje je bio trener ne o Hajduku i drugom timu.

I ne nece biti bolje sa njim ,provlacis konstantno jedno te isto indirektno pa na kraju kazes nek ide ali u isto vrijeme ga podrzavas,il je crno il bijelo odluci se.
Moja greska onda.
Pa mislim da je svacija zelja da ode, e sad druga je stvar sto cemo tesko vidjeti taj scenarij.
Morat ce biti bolje pa makar na neki individualni kvalitet da se bodovi uzimaju.
Moju podršku je imao do jucer, poslije toga nema sanse
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 05 dec 2021, 15:17

edRed je napisao/la:
05 dec 2021, 15:01
SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
05 dec 2021, 14:56
koliko su pricali forumasi o Grbavici ja mislio da terenu ni uragan nista ne moze



http://www.klix.ba/clanak/211205048
Nisu djaba mitomani. Ovo samo izvući kao pouku ako se ikad bude radio teren na Koševu, kako se ne treba raditi.
Bas gledam utakmice kod Srba i Hrvata tereni odlicni,a vrijeme isto.
E sad kad gledam Grbavicu nas najbolji teren , i mi neki iskorak zelimo.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5222
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 05 dec 2021, 15:38

vedinjo98 je napisao/la:
05 dec 2021, 14:20
napoleon72 je napisao/la:
05 dec 2021, 02:10
vedinjo98 je napisao/la:
05 dec 2021, 02:02
Sablic treba ostati. Kada bolje razmislim nije fer suditi treneru dok ne prodje pripreme fino. Trebamo se ujediniti i pruziti covjeku podrsku, ne zaboravimo da je on svugdje gdje bio trener uzeo trofej.
Druze, daj meni krdo bikova i od jula do decembra cu ih istrenirat da idu u formaciji ko spartanci i da se.ru samo tamo gdje sam posadio krompir pa da mi nadjubre njivu kvalitetno. Kakve pripreme, pola godine je s njima i mi ni milimetar nismo odmakli od Milsamija do danas.
Nadam se da si primijetio dozu ironije :opaopa:
Haahah halali drug, zbunilo me ovo "svugdje je uzeo trofej", jer fkt debil ima kup u Sirokom i ligu sa Serifom. :mrgreen:
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5825
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 05 dec 2021, 15:46

Kodro fino za slusat al nezna
Uscuplic kopka nos nezna da prica ima b licencu
Hurtic ubkeha
Cala sam ode nista osi morala nema
Repuh ubleha
Husref usro kesoljub neznalica menageraki trener itd
Vinko bezemotivan igra defanzivno bez krv
Goran ubleha splitska blitvar neznalica

Vecina ovih trenera je imao ogromnu platu i svi su otjerani i svima njima smo fino dzepove napunili kad smo ih ispratili..

A sta smo dobili od ovih trenera, jesul uspostavili neki sistem nisu. Par titula i kupova i ekipu koja je kvalitetom maksimalno za 5 mjesto u nak nekvalitetnijoj sezoni pl bh u zadnjih 20 godina

Mirvic ako nebude napravio dobar tim ljudi koji ce mu vodit akademiju koji ce razvijat juniore da budu igraci koji mogu cim dodju u seniorsko takmicenje bit medju prvih 15 igraca u najgorem slucaju da imaju bar 2-3 ponude da ide na posudbu u ekipa tipa velez sloboda

Takodje fiksne plate trenerima i igracima noraju bit manje a da se ucinak plati (i ko bude prinosio klubu treba da ima vecu plaru od bilo kojeg igraca u bilo kojem drugom klubu u bh, al isto prevare ko oremu bodul ahmet bagaric cmiljenic krsto trebaju imat 1500 platu))

Ovo se moze uradit i ovo jelahko prihvatljivo i izvodivo.. OVO SE MORA URADIT

JER VRLO BRZO MOGLI BI BIT U GOROJ POZIC NEGO KONE

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 05 dec 2021, 15:50

MortemHz je napisao/la:
05 dec 2021, 13:39
ledesma je napisao/la:
05 dec 2021, 13:10
Kako meni ovo glupo, milijarder si i vidiš da ti u firmi ne ide, a ti i dalje trpiš neznanje i javasluk, jer te to kosta milion maraka, a eto opet izboris evropu sa novim kadrom i eto para...

Pa koji ce nam qrac onda Mirvic? I milijarde i svemirski brodovi jadan linl je taj Mirvic a i mi jos jadniji s njim.
Ali ko je rekao da oni imaju milijarde i šta sve ne? To nije istina, jedino je Tan bio milijarder a već je par godina pao na 900-950M, u dolarima se gleda.
On je nas spasio stečaja kada su se naši navijači i simpatizeri potrudili da nađu nekoga ali on dugo ne ulaže u Sarajevo niti mu je bilo kakav prioritet, zato je tu bio i Nam recimo. Pomoći će kad zagusti kao npr. sad pošto je Mirvić njegov poslovni partner.
Mirvić nema ni blizu toliko novca i tek je došao druže, raspušteno je zlokobno rukovodstvo, dovedeni su novi ljudi. Igrače ne možeš promijeniti preko noći i za to treba vremena.
Ma u meni je ubijena svaka zelja i volja da gledam Sarajevo, ne treba meni ovo... puno ovo traje, godinama ista prica... ode zdravlje..

Boli me to da gledam ublehe i na terenu i van terena, neznalice, nezainteresovane za bilo sta, dok se ja nerviram, zbog koga? Yebote bukvalno sam sve podredio Sarajevu. Ludak zivi, a zbog koga, zbog cega? Nemocni smo i jadni jos uvijek, nikakav napredak ne osjetim nit ga vidim sa Mirvicem u buducnosti, ovo je nesto ala Cerić.. ista ama bas ista ubleha..
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 05 dec 2021, 15:55

pripreme u Antaliji 12-og pocinju
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 05 dec 2021, 15:55

Haj vise priznajte, ne lazite sami sebe, kvalitet ekipe nam je za 4. pozicije, pa Velez ima po imenima jacu ekipu od nase, ljudi nas zasluzeno pobjedili i tjt, ne mozemo nazor se pravit glupi i mislit da ova ekipa moze igrat lijep fudbal, moze al na PESu.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 05 dec 2021, 16:07

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2021, 15:11
miky_hz je napisao/la:
05 dec 2021, 15:01
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2021, 14:51

Pa dobro Hajduk II se svakako gasio, nije bas da su ga otjerali pa da su drugog doveli. A jos je zanimljiva činjenica da je onaj SD Hajduka htio da da priliku Sabliću, ali na kraju su ipak odabrali onog svedjanina :D
Mislim, daj ti Sabliću 5 dobrih igrača koji trazi i bit ce to bolje, samo sto to i dalje ne znaci da nije uopste neki strucnjak, jer kod nas ti i ne treba neki trener ako imas dobre igrace, ali trebamo ga se rijesiti sto prije kako god okrenes
Pricam o RNK Splitu gdje je bio trener ne o Hajduku i drugom timu.

I ne nece biti bolje sa njim ,provlacis konstantno jedno te isto indirektno pa na kraju kazes nek ide ali u isto vrijeme ga podrzavas,il je crno il bijelo odluci se.
Moja greska onda.
Pa mislim da je svacija zelja da ode, e sad druga je stvar sto cemo tesko vidjeti taj scenarij.
Morat ce biti bolje pa makar na neki individualni kvalitet da se bodovi uzimaju.
Moju podršku je imao do jucer, poslije toga nema sanse
On nemoze ni od ovih igraca da izvuce 50% onoga sto mogu a kamoli sta vise,evo ja kazem da individualno niko bolje igrace u prelaznom roku nije dobio od Sablica ,ni jedan trener lige.Individualne kvalitete Bodula,Bagarica,Lazica,Kapica nije niko doveo ni blizu ove sezone.

I sta mi imamo od toga ako nema sistema,imamo da gledamo ko je gori od koga,jel se u ne postojanju sistema niko nemoze pronaci i svi lose izgledaju.

Preporucit cu da procitate izjavu od danas istina paralela je izmedju Zrinjskog i Zeljeznicara ali komotno mozete nas staviti u ovo sto se prica za Zeljeznicar jel je poenta ista i to je ono sto i ja hocu da kazem.Dzaba igraci i sve ako se nezna ko kosi ko vodu nosi.
"U Zrinjskom imaju sistem i sve te uvježbane akcije. Eto Bašić i Savić iz utakmice u utakmicu možeš vidjeti da ponavljaju neke stvari u igri i kada to radiš svaki meč postaješ sve bolji. Kod nas u Želji nije tako. Šta mi možemo reći da Željo igra? Dvije zaredom utakmice nismo igrali istu igru, koga god da staviš. Eto Zrinjski promijeni pet igrača u ekipi oni opet isto igraju. Prave te neke iste stvari u igri bez obzira ko igra, imaju uigran tim i trener radi na tome, posvećen je tome. Prepoznali su u klubu da ima taj neki sistem i zadržali su ga iako nisu otišli u Evropu . Kod nas u Želji da je bio čovjek sa ne znam kakvim sistemom ne bi ga zadržali da nismo izborili Evropu i to je razlika. Mi kao prepoznajemo ovog trenera kod nas Ivkovića i konstantno je tu, vodi Želju, mi napravimo neki 'bam', ali zato jer imamo publiku koja daje veću snagu svakom igraču, imaš neke igrače koji individualno mogu potezom riješiti meč i onda pobijedimo poneki meč. Ali, mi nemamo sistem u igri. Odigramo jedan dobar meč, pa drugi katastrofa i sve tako. Nisi vidio 4-5 akcija zaredom da liče jedna na drugu. Znam kako je igrati u ekipi po svom nahođenju kada imaš trenera da ti biraš gdje ćeš dodati loptu, a znam kako igrati u ekipi gdje imaš par šablona i na osnovu protivnika i po nahođenju trenera igraš i tu vidiš rezultat".

"Mi nemamo u Želji nikakav sistem igre koji je konstantan i koji vidiš na svakom meču da je neki uigran šablon. Onda moraš imat jednog Zebu ili Štilića. Dobro imamo Bekrića i desi nam se da nam taj čovjek donese 6-7 bodova ove polusezone po svom nahođenju jer je kvalitet da može po svom nahođenju to uraditi. Ali, može 6-7 bodova ne može nam sam Bekrić donijeti 40 bodova i to je razlika. U Zrinjskom imaš Bilbiju koji je vrhunski igrač i moj prijatelj. Ali je sistem igre napravljen na Bilbiju i sve grade oko njega. Prilagođen je sistem igre napadaču kojeg imaju. Mi smo tako svi bili prilagođeni Zebi i Adiloviću, ali zašto da ne budemo jer je to donosilo rezultat. Nama je bila zezancija unutar svlačionice i zezancija za Adilovića da ne zna ništa, da je drvo, pogodimo ga odbije se od njega u gol... Ali, ona se 22 puta odbila u gol od njega i ne možeš reći da to nije kvalitet. Adilović je zabio neke krucijalne golove i donio nam titulu protiv Slavije. Zabio gol ne bi ga sad Lewandowski zabio glavom onako. Nekad smo znali igrati mečeve da napamet centriram lopte da ne moram ni pogledati i navijačima nije jasno zašto to radim, ali ne znaju da smo na treningu pet dana to radili i na kraju prođe jedna lopta od njih sedam i neko zabije gol. Mene zanima sad samo da li to sad u Želji rade. Nikada nisam čuo da su oni nešto uigravali za naredni meč, analizirali protivnika i igrali na osnovu toga".
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 05 dec 2021, 16:08

Aduka87 je napisao/la:
05 dec 2021, 15:55
Haj vise priznajte, ne lazite sami sebe, kvalitet ekipe nam je za 4. pozicije, pa Velez ima po imenima jacu ekipu od nase, ljudi nas zasluzeno pobjedili i tjt, ne mozemo nazor se pravit glupi i mislit da ova ekipa moze igrat lijep fudbal, moze al na PESu.
I ja sam to rekao,uz Sablica treba jos 15 balerina da ide ako ne odu u paketu svi nema fajde ni da on sam ode.
Koji god trener da dodje od ovih ne moze igrace napraviti a za 4 mjesto se slazem bice zestoka borba pa cak i kone ce tu biti (na zalost).
Imas investitora i u par boba sa klubom koji nema hljeba da jede

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 05 dec 2021, 16:09

Bolje je i isplatit ovu budalu nego da nam ni evropu ne izbori pa koliko cemo tek tad izgubiti aa???

Nekih 500k sta vam je, pisao sam ovdje ima 4 mjeseca da je ovo novi Jesic i da s njim nikad bolje nece biti.

Jel neko primjetio neki yebeni napredaak s ovom budalom na klupi , bar milimetar da smo bolji bili ???????


Evo gledam zelju pa yebeno 3x ljepse igraju od nas, ko god podrzava ovu ublehu na klupi veliki je dušman naseg kluba i ne zeli nam dobro.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2091
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 05 dec 2021, 16:13

Aduka87 je napisao/la:
05 dec 2021, 15:55
Haj vise priznajte, ne lazite sami sebe, kvalitet ekipe nam je za 4. pozicije, pa Velez ima po imenima jacu ekipu od nase, ljudi nas zasluzeno pobjedili i tjt, ne mozemo nazor se pravit glupi i mislit da ova ekipa moze igrat lijep fudbal, moze al na PESu.
Ma ko god da dođe, s ovim igračkim kadrom ne bi puno više uradio. Ko god misli da je ovo dobra ekipa, onda ne znam.

Sablića mijenjati jedino ako bi došlo neko provjereno i jako ime za naše uslove.

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 05 dec 2021, 16:14

Ima li neko nekog da mi moze falsifikovat pcr test. Treba mi pozitivan da bude..

Izvinjavam se na upadu
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amcho1, ristagrad, zagorski i 44 gosta.