FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

Avatar
Aduka87
Postovi: 9150
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 22 jan 2022, 21:44

spezial je napisao/la:
22 jan 2022, 21:36
Ima li gdje da se pogledaju golovi, nisam stigao pogledati tekmu? Pretpostavljam da ce bit na fb/ig stranici mozda sutra al eto


Eto cijela tekma
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 22 jan 2022, 21:47

spezial je napisao/la:
22 jan 2022, 21:36
Ima li gdje da se pogledaju golovi, nisam stigao pogledati tekmu? Pretpostavljam da ce bit na fb/ig stranici mozda sutra al eto

1 GOL - 1:23:30
2 GOL - 1:42:50
3 GOL - 1:52:09
4 GOL - 1:55:03

Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

spezial
Postovi: 3696
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 22 jan 2022, 22:01

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
22 jan 2022, 21:47
spezial je napisao/la:
22 jan 2022, 21:36
Ima li gdje da se pogledaju golovi, nisam stigao pogledati tekmu? Pretpostavljam da ce bit na fb/ig stranici mozda sutra al eto

1 GOL - 1:23:30
2 GOL - 1:42:50
3 GOL - 1:52:09
4 GOL - 1:55:03

E bravo, hvala ti puno :thumbup:

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 22 jan 2022, 22:24

"Danas u 15:40 sati PU Ljubuški zaprimila je prijavu da je u blizini nogometnog stadiona Babovac u Ljubuškom, u ulicama don Ivana Musića i Ante Paradžika, došlo do narušavanja javnog reda i mira u većem obujmu, na način da je izbila tučnjava u kojoj sudjeluje veći broj osoba. Odmah po zaprimljenoj prijavi na mjesto događaja upućeni su svi raspoloživi policijski službenici. Dolaskom na mjesto događaja utvrđeno je da se na stadionu odigravala nogometna utakmica između NK Ljubuški i FK Sarajevo, koja nije najavljena PU Ljubuški, a na mjestu događaja policijski službenici zatekli su veći broj nepoznatih osoba koje su sjedale u osobna vozila i udaljavale se u nepoznatom smjeru. Policijski službenici zadržali su četiri muške osobe, iste su legitimirane – utvrđeno je da se radi o K. K. (1990), S. B. (1983), K. K. (1980), svi iz Sarajeva, i M. D. (1975) iz Gračanice. Navedene osobe dovedene su u službene prostorije PU Ljubuški gdje su alkotestirane, izvršenim alkotestiranjem utvrđeno je da se iste nalaze pod utjecajem alkohola. Također je utvrđeno da je nepoznata osoba ili više njih, na neutvrđen način, oštetila ulazna vrata i prozore na obiteljskoj kući koja se nalazi u blizini stadiona Babovac. Policijski službenici poduzimaju potrebne mjere i radnje u cilju identificiranja i pronalaska ostalih sudionika opisanog događaja te u cilju dokumentiranja počinjenih prekršaja. Također, policijski službenici provjeravaju navode da je nepoznata osoba pucala u zrak iz vatrenog oružja", priopćeno je iz MUP-a ŽZH.

Kakav medijski spin i kakva medijska go.vna. Fuj

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 jan 2022, 22:39

1510 članova trenutno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10154
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 22 jan 2022, 22:48

keli je napisao/la:
22 jan 2022, 22:24
"Danas u 15:40 sati PU Ljubuški zaprimila je prijavu da je u blizini nogometnog stadiona Babovac u Ljubuškom, u ulicama don Ivana Musića i Ante Paradžika, došlo do narušavanja javnog reda i mira u većem obujmu, na način da je izbila tučnjava u kojoj sudjeluje veći broj osoba. Odmah po zaprimljenoj prijavi na mjesto događaja upućeni su svi raspoloživi policijski službenici. Dolaskom na mjesto događaja utvrđeno je da se na stadionu odigravala nogometna utakmica između NK Ljubuški i FK Sarajevo, koja nije najavljena PU Ljubuški, a na mjestu događaja policijski službenici zatekli su veći broj nepoznatih osoba koje su sjedale u osobna vozila i udaljavale se u nepoznatom smjeru. Policijski službenici zadržali su četiri muške osobe, iste su legitimirane – utvrđeno je da se radi o K. K. (1990), S. B. (1983), K. K. (1980), svi iz Sarajeva, i M. D. (1975) iz Gračanice. Navedene osobe dovedene su u službene prostorije PU Ljubuški gdje su alkotestirane, izvršenim alkotestiranjem utvrđeno je da se iste nalaze pod utjecajem alkohola. Također je utvrđeno da je nepoznata osoba ili više njih, na neutvrđen način, oštetila ulazna vrata i prozore na obiteljskoj kući koja se nalazi u blizini stadiona Babovac. Policijski službenici poduzimaju potrebne mjere i radnje u cilju identificiranja i pronalaska ostalih sudionika opisanog događaja te u cilju dokumentiranja počinjenih prekršaja. Također, policijski službenici provjeravaju navode da je nepoznata osoba pucala u zrak iz vatrenog oružja", priopćeno je iz MUP-a ŽZH.

Kakav medijski spin i kakva medijska go.vna. Fuj
E Cuj " zatekli su vise nepoznatih osoba koja su sjedala u vozila u udaljavala se " :rol: :rol: ,a oni garant trcali za njima pa ih nisu stigli... :urnebes: :urnebes:
HZ ... :tokralju:

Avatar
napoleon72
Postovi: 5197
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 22 jan 2022, 23:01

Rano je jos pricat o necemu, i protivnik nije po mjeri, al brate napredak u igri se itekako vidi. Ja garantujem da ce ovaj trener iz svakog starog igraca izvuc 30% vise nego prethodni. Mnogi su otpisali i Bagarica i Cmiljanica i Bodula, a garantujem da ce pokazat da su itekako dobri igraci i da ce pokazat koliko ustvari znaju.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
miky_hz
Postovi: 23101
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 jan 2022, 23:11

napoleon72 je napisao/la:
22 jan 2022, 23:01
Rano je jos pricat o necemu, i protivnik nije po mjeri, al brate napredak u igri se itekako vidi. Ja garantujem da ce ovaj trener iz svakog starog igraca izvuc 30% vise nego prethodni. Mnogi su otpisali i Bagarica i Cmiljanica i Bodula, a garantujem da ce pokazat da su itekako dobri igraci i da ce pokazat koliko ustvari znaju.
Pa cujes sta je rekao danas i indirektno ga šuknuo prethodniku, kaze nesto otprilike ja sam gledao utakmice od ranije vidio te igrace i bili su takvi i takvi(loši) ali u drugom sistemu su igrali i to je kao druga prica ,kod mene je drugačiji sistem i to ce bolje biti i da je zadovoljan sa njima.

Ja sam hiljadu puta pisao nemoguće da su svi losi(a svi su bili losi pod Sablicem). Jednostavno zagusen sistem igre koji nije mogao izvuci najbolje od igraca.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 22 jan 2022, 23:24

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
22 jan 2022, 21:24
Aduka87 je napisao/la:
22 jan 2022, 21:04
Eo ode Jovanovic iz Borca dobro je sto konkurencija slabi.
A i zamjena za Zakarića nije nešto, Cvijanović je bezveze igrač.
Vidjelo se na današnjoj utakmici da nam strašno fali prednji vezni. Nadati se Avramovskom, legao bi nam ko budali šamar.
Sumnjam da će iko doći na tu poziciju, tu je Kapić još kad se vrati Bodul pa čak i Krste može odigrati tu tako da sumnjam da će doći igrač na tu poziciju.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5197
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 22 jan 2022, 23:33

miky_hz je napisao/la:
22 jan 2022, 23:11
napoleon72 je napisao/la:
22 jan 2022, 23:01
Rano je jos pricat o necemu, i protivnik nije po mjeri, al brate napredak u igri se itekako vidi. Ja garantujem da ce ovaj trener iz svakog starog igraca izvuc 30% vise nego prethodni. Mnogi su otpisali i Bagarica i Cmiljanica i Bodula, a garantujem da ce pokazat da su itekako dobri igraci i da ce pokazat koliko ustvari znaju.
Pa cujes sta je rekao danas i indirektno ga šuknuo prethodniku, kaze nesto otprilike ja sam gledao utakmice od ranije vidio te igrace i bili su takvi i takvi(loši) ali u drugom sistemu su igrali i to je kao druga prica ,kod mene je drugačiji sistem i to ce bolje biti i da je zadovoljan sa njima.

Ja sam hiljadu puta pisao nemoguće da su svi losi(a svi su bili losi pod Sablicem). Jednostavno zagusen sistem igre koji nije mogao izvuci najbolje od igraca.
Pa to, i ono sto bi eventualno valjalo se utopi u sivilo kad je 8/10 igraca u polju na 50% mogucnosti. Neprirodna pozicija kod vecine igraca, formacija koju nikad nisu igrali, presing nepostojeci, strategije nema... Jasno je da je ovdje bilo smeca i otpada, al da su svi igraci takvi, ni slucajno. Jednostavno ocajan trener koji NIJE BIO KALIBAR za FKS.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
leo1946
Postovi: 1890
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 22 jan 2022, 23:56

Sto se mene tice tekma dobro odradjena, pristup odlican, momci su grizli i na ovakvom terenu smo super izgledali. Sve stoji da smo igrali nizeligasem koji nije nikakvo mjerilo al eto zazelila se raja utakmica, rutiniranja, trpanja pa i protiv ljubuskog :D
Jos jednom svaka cast nasim momcima koji su bili dolje i nadam se da su svi dobro :bih:
1946-1987

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 23 jan 2022, 00:11

Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 23 jan 2022, 00:27

Kad idemo za Tursku.
Valjda dodju ta pojacanja da odradimo pripreme kompletni.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 23 jan 2022, 00:30

amypitar je napisao/la:
23 jan 2022, 00:27
Kad idemo za Tursku.
Valjda dodju ta pojacanja da odradimo pripreme kompletni.
30.1. cini mi se

Avatar
Suki46
Postovi: 2923
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 23 jan 2022, 00:31

Očekujem do početka sezone još jednog igrača na desnom krilu.Šteta što Fanimo nije dobar u glavu , inače bi on na desnom krilu idealno legao u ovoj 4 2 3 1 formaciji.Ako uspiju dovesti onog Makedonca odlično bi bilo , desno krilo nam je stvarno neophodno.Palić,Kanurić,Oremuš i Varešanović su stvarno viška u ovom kadru.
Ne znam gdje će se Ševelj koristiti jer mi je nedefinisan igrač , ali ga očekujem u ovih 20-tak igrača.
Dizdarević (Šahinović)
Šabanović(Hebibović)-Lazić(Dupovac)-Mujakić(Trako)-Pidro(Islamović)
Đokanović(Ramić)-Kapić(Šećerović)
Desno krilo - Bodul (Velkoski) - Suljić(Kobiljar)
Cmiljanić(Bagarić,Ahmetović)
2 Ramić,Ališah i Mešić se neće koristiti sigurno u 2 polusezoni tako da ih ne računam u kombinacijama.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
napoleon72
Postovi: 5197
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 23 jan 2022, 00:32

Ovo je stvar koja mene bode u oci kad su nase "legende" u pitanju. Da se Susic jednom u javnosti pojavio u dresu FKS, da neko vidi da je on kupio taj dres i da prati klub i sad, ili Pasic, ili bilo ko od tih slavnih fudbalera. Javne ste licnosti, idi u granap u dresu FKS i neko ce te uslikat i objavit, reklamiraj klub malo. Svaka cast ovom momku i Branku Rihtmanu, navijaci su i ne stide se toga. :bow: :bow:
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
leo1946
Postovi: 1890
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 23 jan 2022, 00:39

Brat, svaka cast momku. Sarajevo je ljubav, bolest, opsesija i sta sve ne.
1946-1987

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 23 jan 2022, 01:01

Suki46 je napisao/la:
23 jan 2022, 00:31
Očekujem do početka sezone još jednog igrača na desnom krilu.Šteta što Fanimo nije dobar u glavu , inače bi on na desnom krilu idealno legao u ovoj 4 2 3 1 formaciji.Ako uspiju dovesti onog Makedonca odlično bi bilo , desno krilo nam je stvarno neophodno.Palić,Kanurić,Oremuš i Varešanović su stvarno viška u ovom kadru.
Ne znam gdje će se Ševelj koristiti jer mi je nedefinisan igrač , ali ga očekujem u ovih 20-tak igrača.
Dizdarević (Šahinović)
Šabanović(Hebibović)-Lazić(Dupovac)-Mujakić(Trako)-Pidro(Islamović)
Đokanović(Ramić)-Kapić(Šećerović)
Desno krilo - Bodul (Velkoski) - Suljić(Kobiljar)
Cmiljanić(Bagarić,Ahmetović)
2 Ramić,Ališah i Mešić se neće koristiti sigurno u 2 polusezoni tako da ih ne računam u kombinacijama.
Bolji je oremus na desnom beku od hebe, nez sto se toliko pravi panj od oremusa... Borben, trkac i ima cak i pristojan centarsut

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2081
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 23 jan 2022, 05:29

Nisam stigao da gledam tekmu, vidim da je to dosta dobro, s obzirom na teren i ovaj dio priprema. Zanima me kakav je bio Ševelj?

Avatar
Cora1946
Postovi: 877
Pridružen/a: 04 feb 2020, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cora1946 » 23 jan 2022, 07:09

GalileoGalilei je napisao/la:
23 jan 2022, 05:29
Nisam stigao da gledam tekmu, vidim da je to dosta dobro, s obzirom na teren i ovaj dio priprema. Zanima me kakav je bio Ševelj?
Meni je samo ostalo u sjećanju kad je krenuo na našoj polovini da predribla napadaca i umalo izgubio loptu, a Vasoski zagalamio "nema tu dribling" :D
90!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.