FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
141
53%
 
Ukupno glasova: 266

Avatar
mnon46
Postovi: 3182
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 11 avg 2022, 12:47

FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 12:26
nokee je napisao/la:
11 avg 2022, 12:21
FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 12:08


Sve receno
Sta je receno, ti si sinoc pozivo na skidanje dresova itd
Trener ima podršku iduce dvije sezone kako god zavrsilo.
Pojedini manekeni tipa kobiljar,dal zasluzili su samarcine i to dobre
Kobiljar je za Dala u ova 4 kola Ozil lično.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
Haver !
Postovi: 1257
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 11 avg 2022, 12:50

IstocnjakSaKoseva je napisao/la:
11 avg 2022, 12:31
Haver ! je napisao/la:
11 avg 2022, 12:18
Zašto pojedini branioci svega i svačega NE ŽELE da shvate ?

Nije problem poraza - biće ih uvijek.
Problem je što NE SMIJEŠ PRIMITI 4, 5 golova i izgubiti sa toliko razlike. Jel sad jasna razlika. Nije ovo Atalanta, Gladbah itd.
Podrška će biti uvijek, ko god da igra i vodi ekipu. Osvojili titulu ili ne, ovo je sramota.
Imali smo mi 10 puta lošije igrače pa nas mnogo veće ekipe nisu ponizile.
Da smo sinoć izgubili 0:1, 0:2, 1:2... Riječ ne bi rekao za porsz, ali ovo ...

Je li sad bistrije ?
Niko ne kaze da nije sramota. Ja prvi kazem da je sramota i to najveća u historiji kluba, al hocemo li odmah otjerat trenera i dovest lošijeg (jer boljeg u ovom momentu nac sigurno neces) ?
Već sam u postu prije ovoga napisao da nema tjeranja niti se treba tjerati. Ovo treba na duzi period gurati sa trenerom. Ali sankcije u finansijskom smislu za ovakve blamaže APSOLUTNO da, jop jednom ponavljam ne za poraz nego za blamaže udariti po dzepu sve i jednog sinoćnjeg aktera.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7883
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 11 avg 2022, 12:51

Koga su jos srbi odbranili :urnebes:
U odbranu dovesti samo krajisnike :bih:

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1918
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 11 avg 2022, 12:57

Mislim da se sve na temu utakmice ispricalo. Koga zanima nek lista stranice unazad.
Zadnja izmjena: OsmanhodzicBuco, dana/u 11 avg 2022, 12:58, ukupno mijenjano 1 put.

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 11 avg 2022, 12:58

mnon46 je napisao/la:
11 avg 2022, 12:47
FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 12:26
nokee je napisao/la:
11 avg 2022, 12:21


Sta je receno, ti si sinoc pozivo na skidanje dresova itd
Trener ima podršku iduce dvije sezone kako god zavrsilo.
Pojedini manekeni tipa kobiljar,dal zasluzili su samarcine i to dobre
Kobiljar je za Dala u ova 4 kola Ozil lično.
Ozil je tanak, Kobiljar je za Dala samo sinoc De bruyne. Da ne govorimo o drugim tekmama. Vjerujte koliko god Dala gurali decko je limitiran, intelektualno nije za poziciju koju trenutno igra dzaba. Nema ideju u jacim tekmama. Nama treba razbijac i eksplozivnost na toj poziciji kao sto Rahmanovic bio. Ovo je premlako za ovakve lige.

Avatar
FCUM
Postovi: 7023
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 11 avg 2022, 13:00

treba vidjeti ko dovodi ove igrace u city. Sinoc sve sto su doveli protiv nas blistali . Onaj žuti vezni nas je dokrajcio
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Celicni
Postovi: 1613
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Celicni » 11 avg 2022, 13:01

Izvinite na upadu.Što se tice utakmice imate faha za igru ne izgleda to loše imate tu igru, malo ste cudno izgledali na terenu izgubljeno i primili ste ne mogu reci glupe golove, nego vise vasom krivicom.Nije vam trebala l izmjena od 4 igrača odmah tu ste se baš pogubili.

Što se tiče nekakvog incidenta, slabo ko je i čuo da je nešto bilo i ako je bilo prvo nikakve veze nema sa navijačkom skupinom i sa onima koji podržavaju Čelik kako ovi mediji napuhavaju.Bilo vas je bruka ispred stadiona bili ste izloženi i niko nije ništa uradio.Nigdje se nisu Robijaši organizovali da nešto pokušaju uraditi.Prvo treba da znate da mi imamo u svom vlastitom gradu neprijatelja broj 1 a to je gradonačelnik gdje vodimo spor sa gradom gdje čovjek ne poštuje što je potpisao gdje smo na sudu sa njim, čovjek zadržaje naš novac i sve će uraditi samo da bi oštetio klub.Ponavljam ne nasjedajte, uvijek ce se naci par pojedinaca ali kao skupina i da je došlo do navijačkih sukoba kako ovi šupci pišu nema nikakve veze sa vezom a ne bi me čudilo da je Fudo poslao dječurliju da bace koji kamenčić.Sretno u nastavku

Avatar
IstocnjakSaKoseva
Postovi: 489
Pridružen/a: 08 maj 2022, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la IstocnjakSaKoseva » 11 avg 2022, 13:04

Haver ! je napisao/la:
11 avg 2022, 12:50
IstocnjakSaKoseva je napisao/la:
11 avg 2022, 12:31
Haver ! je napisao/la:
11 avg 2022, 12:18
Zašto pojedini branioci svega i svačega NE ŽELE da shvate ?

Nije problem poraza - biće ih uvijek.
Problem je što NE SMIJEŠ PRIMITI 4, 5 golova i izgubiti sa toliko razlike. Jel sad jasna razlika. Nije ovo Atalanta, Gladbah itd.
Podrška će biti uvijek, ko god da igra i vodi ekipu. Osvojili titulu ili ne, ovo je sramota.
Imali smo mi 10 puta lošije igrače pa nas mnogo veće ekipe nisu ponizile.
Da smo sinoć izgubili 0:1, 0:2, 1:2... Riječ ne bi rekao za porsz, ali ovo ...

Je li sad bistrije ?
Niko ne kaze da nije sramota. Ja prvi kazem da je sramota i to najveća u historiji kluba, al hocemo li odmah otjerat trenera i dovest lošijeg (jer boljeg u ovom momentu nac sigurno neces) ?
Već sam u postu prije ovoga napisao da nema tjeranja niti se treba tjerati. Ovo treba na duzi period gurati sa trenerom. Ali sankcije u finansijskom smislu za ovakve blamaže APSOLUTNO da, jop jednom ponavljam ne za poraz nego za blamaže udariti po dzepu sve i jednog sinoćnjeg aktera.
Zbog jednog poraza? Ajd da mi sačekamo jos koje kolo pa cemo o kaznama

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 11 avg 2022, 13:04

Ono što mi je upalo u oko nakon prvog gola odmah smo krenuli da izjednačimo i bilo je finih prilika ali kako nismo uspjeli kao da smo se od 35 min nesvjesno povukli.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 11 avg 2022, 13:04

FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 13:00
treba vidjeti ko dovodi ove igrace u city. Sinoc sve sto su doveli protiv nas blistali . Onaj žuti vezni nas je dokrajcio
Onaj s trakom Harun Karic. Decko ima 19 godina i igrao za Zvijezdu 09. Odlican veznjak.

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 avg 2022, 13:04

Dobro neko rece ovaj poraz je dobar ako se nauci iz njeg kao recimo poslje Atalante kad se ekipa restartovala i na kraju došla do duple krune.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 11 avg 2022, 13:05

Nadam se da Dalara, Suljić i Nardin gledaju sad po naređenju snimke svojih kretanja i poteza iz prvog poluvremena. Da mi je gif onog jednog Suljićevog praćenja igrača, kad samo stade i nastavi da trčkara iza njega, a ovaj u punoj brzni nam ide na gol. I gleda kapiten, ono ko preuzet će neko jbg. Dalara će kad ova sezona završi imati 22 godine, ako misli se nekad pokazati i praviti kakav ozbiljniji transfer, sad mu je vakat da gine.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
IstocnjakSaKoseva
Postovi: 489
Pridružen/a: 08 maj 2022, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la IstocnjakSaKoseva » 11 avg 2022, 13:06

FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 13:00
treba vidjeti ko dovodi ove igrace u city. Sinoc sve sto su doveli protiv nas blistali . Onaj žuti vezni nas je dokrajcio
Zuti je prosle sezone igrao u Gradini, bio jedan od boljih igrača. Mene je najvise onaj Coulibaly impresirao, kako nas je sinoc izmaltretirao najbolje potvrdjuje onaj aplauz cijelog zapada kad je izlazio.

Lucas
Postovi: 3199
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 11 avg 2022, 13:08

FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 13:00
treba vidjeti ko dovodi ove igrace u city. Sinoc sve sto su doveli protiv nas blistali . Onaj žuti vezni nas je dokrajcio
Njima se za transfer politiku pita Samir Muratović, bivši reprezentativac koji je imao odličnu karijeru, legenda u tri kluba u kojima je igrao (GAK, Sturm, Saturn), te koji je vani igrao u četiri zemlje.Čovjek u odnosu na Hadžića je puno jače i poznatije fudbalsko ime i sigurno su mu i konekcije u svijetu fudbala puno jače.

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 11 avg 2022, 13:09

Celicni je napisao/la:
11 avg 2022, 13:01
Izvinite na upadu.Što se tice utakmice imate faha za igru ne izgleda to loše imate tu igru, malo ste cudno izgledali na terenu izgubljeno i primili ste ne mogu reci glupe golove, nego vise vasom krivicom.Nije vam trebala l izmjena od 4 igrača odmah tu ste se baš pogubili.

Što se tiče nekakvog incidenta, slabo ko je i čuo da je nešto bilo i ako je bilo prvo nikakve veze nema sa navijačkom skupinom i sa onima koji podržavaju Čelik kako ovi mediji napuhavaju.Bilo vas je bruka ispred stadiona bili ste izloženi i niko nije ništa uradio.Nigdje se nisu Robijaši organizovali da nešto pokušaju uraditi.Prvo treba da znate da mi imamo u svom vlastitom gradu neprijatelja broj 1 a to je gradonačelnik gdje vodimo spor sa gradom gdje čovjek ne poštuje što je potpisao gdje smo na sudu sa njim, čovjek zadržaje naš novac i sve će uraditi samo da bi oštetio klub.Ponavljam ne nasjedajte, uvijek ce se naci par pojedinaca ali kao skupina i da je došlo do navijačkih sukoba kako ovi šupci pišu nema nikakve veze sa vezom a ne bi me čudilo da je Fudo poslao dječurliju da bace koji kamenčić.Sretno u nastavku
Druze nemoj pricati. 20 momaka se skupljalo u onom parku da napadnu raju sa zapada, valjda nisu smjeli tamo gdje sjever. Na Zapadu bilo starijih i ljudi dosli sa djecom, a oni hinjavci iz mraka istrcavaju . Smijesno. U Zenici ne treba igrati vise. I to je to.

Avatar
tenpenny
Postovi: 590
Pridružen/a: 03 jun 2015, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tenpenny » 11 avg 2022, 13:09

FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 13:00
treba vidjeti ko dovodi ove igrace u city. Sinoc sve sto su doveli protiv nas blistali . Onaj žuti vezni nas je dokrajcio
Druze ne dovodi niko bolje od nas ali mi imamo problem da to poslozimo uvijek je tako kod nas.Sad nam fali taj najbolji igrac tipa Rahmanovic da nam nosi igru.To bi trebao biti Avramovski al on je povrijedzen.Kad gledas roster stvarno je dobar jos uz ovog Abubakra i uz stopera kud ces bolje.Nama fali uigranosti i sistem jedan kako igramo,jer gledam ovih par utakmica kad krenemo u napad mi ne znamo sta hocemo.Tranzicija u odbranu je isto tako losa pravo.Bit ce bolje kako sezona ide.

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 11 avg 2022, 13:11

IstocnjakSaKoseva je napisao/la:
11 avg 2022, 13:06
FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 13:00
treba vidjeti ko dovodi ove igrace u city. Sinoc sve sto su doveli protiv nas blistali . Onaj žuti vezni nas je dokrajcio
Zuti je prosle sezone igrao u Gradini, bio jedan od boljih igrača. Mene je najvise onaj Coulibaly impresirao, kako nas je sinoc izmaltretirao najbolje potvrdjuje onaj aplauz cijelog zapada kad je izlazio.
Oni godinama dobre igrace dovode. Onaj Doffo je isto zvijer bio . Otisao u Sloveniju ga igra. Sad ovaj coulibaly. Nema igraca u ligi koji ce ga moci cuvati. Nisko teziste a jak na nogama, o brzini ne treba. Pa i ovog Haruna Karica su iskobeljali iz druge lige. Treba i to znati , naci solidnog igraca od 19 godina da odmah igra u prvih 11.

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 avg 2022, 13:14

tenpenny je napisao/la:
11 avg 2022, 13:09
FCUM je napisao/la:
11 avg 2022, 13:00
treba vidjeti ko dovodi ove igrace u city. Sinoc sve sto su doveli protiv nas blistali . Onaj žuti vezni nas je dokrajcio
Druze ne dovodi niko bolje od nas ali mi imamo problem da to poslozimo uvijek je tako kod nas.Sad nam fali taj najbolji igrac tipa Rahmanovic da nam nosi igru.To bi trebao biti Avramovski al on je povrijedzen.Kad gledas roster stvarno je dobar jos uz ovog Abubakra i uz stopera kud ces bolje.Nama fali uigranosti i sistem jedan kako igramo,jer gledam ovih par utakmica kad krenemo u napad mi ne znamo sta hocemo.Tranzicija u odbranu je isto tako losa pravo.Bit ce bolje kako sezona ide.
nije problem u kvalitetu igraca, sasvim ok nam je igracki
kadar, treba nam zamjena za Mujakića i to je to. Mi smo pukli taktički nije do pojedinaca i kvaliteta. Treba podrška ekipi i treneru i da ovo prevazidju, da ovo bude škola. Ne treba nam sad priča ne valja ovaj ne valja onaj.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2023
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 11 avg 2022, 13:17

tezak poraz posebno rezultatski
Jovic je sinoc ubacio dva nova mlada igraca (Karic i Mesinovic) za razliku od Slobode (Mendes i Sukilovic)
gore smo bili poteski tromi i spori
jbg u 4 kola smo imali 3 stoperska para a po meni najbitniji dio ekipe
Andrej- Niho pa Andrej- Anicic bez obzira sto je odigrao 1 min bio je uigravan i Andrej- Drobarov
protiv Igmana mozda bude i novi par
ne moze se uvijek na isti fazon uzimati kad ne ide
ubaciti sve ofanzivce pa sta bude ili svaku ici ko sivonja jer ce te malo jaci strucnjak ohladiti ko sinoc
morace se izbalansirati to malo i oboriti tempo pa malo se i povuci i izvuci protivnika
pusite ga narkomani zenicki i brz oporavak nasim

Avatar
Celicni
Postovi: 1613
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Celicni » 11 avg 2022, 13:18

Gomis99 je napisao/la:
11 avg 2022, 13:09
Celicni je napisao/la:
11 avg 2022, 13:01
Izvinite na upadu.Što se tice utakmice imate faha za igru ne izgleda to loše imate tu igru, malo ste cudno izgledali na terenu izgubljeno i primili ste ne mogu reci glupe golove, nego vise vasom krivicom.Nije vam trebala l izmjena od 4 igrača odmah tu ste se baš pogubili.

Što se tiče nekakvog incidenta, slabo ko je i čuo da je nešto bilo i ako je bilo prvo nikakve veze nema sa navijačkom skupinom i sa onima koji podržavaju Čelik kako ovi mediji napuhavaju.Bilo vas je bruka ispred stadiona bili ste izloženi i niko nije ništa uradio.Nigdje se nisu Robijaši organizovali da nešto pokušaju uraditi.Prvo treba da znate da mi imamo u svom vlastitom gradu neprijatelja broj 1 a to je gradonačelnik gdje vodimo spor sa gradom gdje čovjek ne poštuje što je potpisao gdje smo na sudu sa njim, čovjek zadržaje naš novac i sve će uraditi samo da bi oštetio klub.Ponavljam ne nasjedajte, uvijek ce se naci par pojedinaca ali kao skupina i da je došlo do navijačkih sukoba kako ovi šupci pišu nema nikakve veze sa vezom a ne bi me čudilo da je Fudo poslao dječurliju da bace koji kamenčić.Sretno u nastavku
Druze nemoj pricati. 20 momaka se skupljalo u onom parku da napadnu raju sa zapada, valjda nisu smjeli tamo gdje sjever. Na Zapadu bilo starijih i ljudi dosli sa djecom, a oni hinjavci iz mraka istrcavaju . Smijesno. U Zenici ne treba igrati vise. I to je to.
Kojih 20 ? Pa ljudi na zapadu su bili izloženi red do ceste dole nemaš se potrebe šta skupljati.Došlo dječurlije da bace po kamencic pobjegli policija ih zaganjala vaši sami tako kažu.Ne živim na Marsu vidio sam svojim očima.Nemojte tako naivni biti, pa još je mogao neko sa strane da dođe.Jest da je uvijek bilo rivaliteta, al eto nama baš odgovara pravit sranja kad nam je klub u oporavku i kad nam je svaka marka bitna.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.