FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
141
53%
 
Ukupno glasova: 266

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 mar 2023, 17:08

Stadion Koševo krajem decembra dobio je novi travnjak, a nakon višemjesečne pauze izvođač radova ušao je ponovo "u gradilište" gdje bi trebao prošiti travu, odnosno postaviti hibrid, što je posljednja faza projekta.


Sve bi trebalo biti gotovo za dvije sedmice, poslije čega će se steći uvjeti za odigravanje utakmica.

Sarajevo nakon reprezentativne pauze gostuje Slobodi (1/2. april), a naredni domaći meč igra osmog ili devetog aprila protiv Sloge.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 25 mar 2023, 17:11

miky_hz je napisao/la:
25 mar 2023, 17:08
Stadion Koševo krajem decembra dobio je novi travnjak, a nakon višemjesečne pauze izvođač radova ušao je ponovo "u gradilište" gdje bi trebao prošiti travu, odnosno postaviti hibrid, što je posljednja faza projekta.


Sve bi trebalo biti gotovo za dvije sedmice, poslije čega će se steći uvjeti za odigravanje utakmica.

Sarajevo nakon reprezentativne pauze gostuje Slobodi (1/2. april), a naredni domaći meč igra osmog ili devetog aprila protiv Sloge.
Ma to je to i evo pisu da atletska ide. Samo da ne bude problema sa tim humusom. Sljedece je da se ukrovi istok i vec imamo odlican stadion.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 25 mar 2023, 17:22

Jesmo li dovoljno zreli da skinemo mreže sa istoka i eventualno sjevera i juga? Našao sam slike kako izgleda bez mreza i sa njima, mislim da je ugodjaj gledanja daleko bolji - i ovako smo odmaknuti od terena još mreze su me uvijek nervirale. Zapad nema, a jos su klupe blizu. Znam, svi ce reci da je zbog tunela i sigurnosti - ali eno i Grbavice tunel pa nema mrezu jos onako blizu, bilino nema, Pecara siroki nema, Zrinjski nema, Velez nema. Evo u Kaknju smo na metar od tribine gledali bez mreza pa nikom nista.

Da prestanemo kao klub svoje navijace tretirati zivotinjama i ogradjivati ih mrezama i ogradama. Volio bih ako ima neko ko je u bilo kakvom kontaktu da se to predlozi, dal klubu dal CSRu, ima i onih fb instagram stranica sto prati i Ajla pa da se bar nesto korisno uradi. Ako nista pokrenut cu ja opet neki prijedlog inicijativu pa valjda uspijemo rjesiti nesto. Tunel se svakako moze bolje osigurati i odavno je pristup njemu osiguran i ogradama i čuvarima

Bez mreža:
slika
slika
slika
slika


Sa mrežama:
slika
slika
slika
slika
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
mnon46
Postovi: 3182
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 25 mar 2023, 17:23

ZutiFKS je napisao/la:
25 mar 2023, 14:39
Nidal Čelik daleko najbolji u U17 reprezentaciji.
Izgubimo 5-0 i neko najbolji?
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2023, 17:35

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Bolivia
Postovi: 634
Pridružen/a: 01 dec 2022, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bolivia » 25 mar 2023, 17:37

mnon46 je napisao/la:
25 mar 2023, 17:23
ZutiFKS je napisao/la:
25 mar 2023, 14:39
Nidal Čelik daleko najbolji u U17 reprezentaciji.
Izgubimo 5-0 i neko najbolji?
Ma Čelik mu rođak pa mora napisati. :)

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 25 mar 2023, 17:42

JavierBosnia je napisao/la:
25 mar 2023, 17:22
Jesmo li dovoljno zreli da skinemo mreže sa istoka i eventualno sjevera i juga? Našao sam slike kako izgleda bez mreza i sa njima, mislim da je ugodjaj gledanja daleko bolji - i ovako smo odmaknuti od terena još mreze su me uvijek nervirale. Zapad nema, a jos su klupe blizu. Znam, svi ce reci da je zbog tunela i sigurnosti - ali eno i Grbavice tunel pa nema mrezu jos onako blizu, bilino nema, Pecara siroki nema, Zrinjski nema, Velez nema. Evo u Kaknju smo na metar od tribine gledali bez mreza pa nikom nista.

Da prestanemo kao klub svoje navijace tretirati zivotinjama i ogradjivati ih mrezama i ogradama. Volio bih ako ima neko ko je u bilo kakvom kontaktu da se to predlozi, dal klubu dal CSRu, ima i onih fb instagram stranica sto prati i Ajla pa da se bar nesto korisno uradi. Ako nista pokrenut cu ja opet neki prijedlog inicijativu pa valjda uspijemo rjesiti nesto. Tunel se svakako moze bolje osigurati i odavno je pristup njemu osiguran i ogradama i čuvarima

Bez mreža:
slika
slika
slika
slika


Sa mrežama:
slika
slika
slika
slika
Ma ne mozes brate Bgm jer su nam baklje i dalje pojam a nije iskljuceno i da bi se ganjali igraci lakse

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 25 mar 2023, 17:53

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
25 mar 2023, 17:42

Ma ne mozes brate Bgm jer su nam baklje i dalje pojam a nije iskljuceno i da bi se ganjali igraci lakse
Ne bih se slozio. To nije razlog, to je izgovor.
Baklju da bacis ona ce svakako preletiti tu mrezu i prelijece
Da se ganjaju igraci, pa ne znam da su se u skorijem periodu ganjali, niti je to bas tako lako, zbog kanala, obezbjedjenja ne fali nikad, a i sad se mosticima moze lakse doci sa strana istoka gdje i nema mreze.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

vedinjo98
Postovi: 2102
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 25 mar 2023, 17:59

Cora1946 je napisao/la:
25 mar 2023, 16:34
Aduka87 je napisao/la:
25 mar 2023, 15:16
slika


slika

slika
Jel se i ovo atletska pocela skidat
Jeste. Samo je pitanje koji je dugorocan plan s atletskom stazom. Da li ce se raditi nova ili ce taj prostor samo pokriti necim?
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 25 mar 2023, 18:09

vedinjo98 je napisao/la:
25 mar 2023, 17:59
Jeste. Samo je pitanje koji je dugorocan plan s atletskom stazom. Da li ce se raditi nova ili ce taj prostor samo pokriti necim?
Nacelnik Mandic je rekao da ce se pokriti, tepih/umjetna trava ali da ovako kao ne moze ostati. To je rekao jednom za TVSA u emisiji i vise se nije oglasavao. Da se radi nova atletska je preskupo, preko 1 milion KM, ovako se moze odraditi za oko 150 hiljada - mada je i to puno za njih. Iskreno ne ocekujem da se tu nesto radi do pocetka nove sezone.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Lucas
Postovi: 3199
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 25 mar 2023, 18:39

Neka atletsku stazu rade u fazama narednih 5 godina, samo nek teren bude spreman do Sloge, najkasnije Tuzle.

Trenbolon
Postovi: 235
Pridružen/a: 17 avg 2021, 15:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Trenbolon » 25 mar 2023, 19:04

Ako sve bude po planu tribine ce biti do terena tako da je atletska svakako viska 😉😁

Avatar
Aduka87
Postovi: 9154
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 25 mar 2023, 19:06

Izgleda pocelo prosivanje.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

mosarajvosa83
Postovi: 5328
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 25 mar 2023, 19:39

Kako su lose ove terene odradili. Trava sumnjive kvalitete,postavljali rolne trave kao da su drogirani,mjesecima teren cekao na prosivanje,ja mislim da ovo samo kod nas ima i prolazi.

kenoHZ
Postovi: 392
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 25 mar 2023, 20:07

mosarajvosa83 je napisao/la:
25 mar 2023, 19:39
Kako su lose ove terene odradili. Trava sumnjive kvalitete,postavljali rolne trave kao da su drogirani,mjesecima teren cekao na prosivanje,ja mislim da ovo samo kod nas ima i prolazi.
Kvalitet radova ćemo vidjeti u narednom periodu. Niko kompetentan se još uvijek nije oglasio oko kvaliteta radova, sve je rekla kazala. Ne vjerujem da ce biti manje kvalitetan nego u Mostaru, jer za Vrapcice znamo da su napravili odličan teren. Vala nek ga samo završe, jedva čekam doći ponovo na Koševo.

bordobijelisampion
Postovi: 1528
Pridružen/a: 10 dec 2022, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijelisampion » 25 mar 2023, 20:09

Kada se ocekuje da bude gotovo ima li sanse sad za Slogu?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2023, 20:25

bordobijelisampion je napisao/la:
25 mar 2023, 20:09
Kada se ocekuje da bude gotovo ima li sanse sad za Slogu?
Borac je zaigrao nakon 7 dana a valjda treba da prođe 14 da to bude sve ok, mislim da bi to mogli završiti do utakmice sa Slogom.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 25 mar 2023, 20:37

mosarajvosa83 je napisao/la:
25 mar 2023, 19:39
Kako su lose ove terene odradili. Trava sumnjive kvalitete,postavljali rolne trave kao da su drogirani,mjesecima teren cekao na prosivanje,ja mislim da ovo samo kod nas ima i prolazi.
Drug moj lijepi, to sto se dugo radi ne znaci da nije kvalitetno. Ne znam na cemu temeljis svoju tvrdnju. U Mostaru su najvise zasrali i morali ispravljati greske da ne kazem krpiti i nadam se da si vidio koliko kiše je teren upio onaj dan i da je podloga savrsena, trava ko trava bez mane.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 mar 2023, 20:40

seniori- juniori 4:1 Renan 2x,Balta,Ziljkic ,za juniore Ploco
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 25 mar 2023, 21:26

ajdohordas je napisao/la:
24 mar 2023, 00:30
Osttribine je napisao/la:
23 mar 2023, 13:35
ajdohordas je napisao/la:
23 mar 2023, 13:16
U situaciji gdje nas vodi Mirza Varešanović, a gdje nam konkurente vode Jusufbegović, Mulalić, Barbarić mi smo kritični i raspravljamo da li je Kodro pravi izbor ili ne.
Nevjerovatni smo majke mi.

Više je Kodro načio o fudbalu sjedeći na klupi kao pomoćni trener Sosijedada i slušajući trenere Barce, Reala, Seville itd nego što svi naši treneri iz PL znaju o fudbalu zajedno i o tome je smiješno i raspravljat.
To će biti moguće raspravljat tek kad bilo koji naš trener iz PL dospije do 2. Švicarske bar.

Druga stvar, ako se o bilo kome na ovom forumu pravi mit, onda je to Zoran Zekić. Ja ne znam na osnovu kojih rezultata i referenci se taj čovjek povezuje toliko sa nama. Namučio PSV prije 5 godina jel ?
Kako se takav potencijal i trenerski mag nije otisnuo negdje vani osim strašne Moldavije? Čovjek se vrti po prosjeku HNL-a i to je to a kod nas na forumu kao da se priča o Tuchelu.
Istu ovu mantru smo vrtili i za Jarnija kada je dosao kod nas tipa vise je vrijedio njegov trening u Real Madridu nego sve i jedna utakmica trenera iz nase lige, pa smo vidjeli rezultat rada Jarnija u nasem klubu, ali i njegov nastavak trenerske karijere, nista vrijedno pomena.
Niko koliko vidim Zekica ne priziva u tolikoj mjeri koliko Kodru koji se vec jednom nije proslavio sa nama, samo se navodi to da eto ako bilo sta vrijede odredjeni treneri ne zele raditi ovde u BiH ligi, kao sto je evo i Jakirevic nogama i rukama kopao da radi u HNL. Onda da je Kodro toliki strucnjak ne vidim sta bi trebao da trazi u nasoj ligi, a da je upgrade u odnosu na Mirzu, jeste svakako.
Ja koliko se sjećam, sa Jarnijem nas niko nije nadigrao. Ali ni mi nismo nikog nadigrali. Čovjek gaji čvrst defanzivan fudbal i tako smo izgledali. Druga stvar je što mi kao klub, obzirom na veličinu, treba da igramo za gol više.

Sa Kodrom si igrao dopadljiv, lijep, atraktivan i napadački fudbal sa puno šansi po utakmicama. I na osnovu toga ga raja priziva i priželjkuje. Još jedan plus je što u ovoj ekipi imaš puno stranaca i profi igrača koji nisu mahalci i lakše bi prihvatili njegov sistem igre. Radio je koliko toliko vani i usvojio je koliko toliko taj evropski sistem.
Po tvojoj logici onda ko god dođe na mjesto ŠSŠ je promašaj, i nije neko ime jer pristaje da dođe u našu ligu.
Priziva se Zekić itekako, zadnje 4 godine kad god ostanemo bez trenera, taj se čovjek ovdje spominje i priziva.
Niti se priziva u tolikoj mjeri koliko Kodro, a pogotovo se ne pravi od njega neki mit kao o Kodri kojeg pa milioniti put ponavljam kako ga opisujete ne vidim sta bi trebao da trazi kod nas jer po vasem pisanju je zreo za Bundesligu u najmanju ruku. Druga stvar o tim igracima mahalcima kod nas tada, eto radio vani, jesu ga i tamo bojkotovali ili sta. Ne vrijedi s vama raspravljati, imate iluziju da kad Meho preuzme ili ako preuzme nasu klupu ide odmah 10 pobjeda u preostalih 10 kola. Kakav Jarni i nekakav fudbal zivota ti, niti je kod nas sta uspio a niti poslije nas. Ne razumijem tu potrebu neke "žalosti" za bivsim trenerima, vidim sad se i od Sablica pravi strucnjak a realno najlosiji fudbal ikad smo igrali sa njim, u dvije tri utakmice sansu dvije napravimo. Danas taj covjek radi sa kadetima Hajduka mislim. Sto se tice tog trenerskog mjesta kod nas, niti imam nekog favorita, a niti bih smjeo za bilo koga garantovati da ce sta sa nama napraviti, mislim da je nas problem malo drugacije prirode ili kako kazu riba smrdi od glave, u nasem slucaju od Mirivica pa do saradnika.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dariovfc i 25 gostiju.