FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

Alii
Postovi: 1143
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 28 mar 2023, 18:21

MortemHz je napisao/la:
28 mar 2023, 18:14
Fakat šta je sa onim kafićem? Pohvale za fan shop, drago mi je da se to polako privodi kraju.
Vala ko ih i vodio ne cudime.
U decembru su zatvorili kafić.
Manje od 6mjeseci radili a uvijek bio prazan

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 mar 2023, 18:48

slika

U nedjelju, 02.04. naš voljeni klub gostuje u Tuzli protiv starog rivala Slobode.
UNFKS je za ovo gostovanje organizovao prevoz autobusima. Cijena puta iznosit će 25 KM za sve, a uplate će se vršiti u prostorijama UNFKS Shopa u Privrednom gradu Skenderija, i to u:

- četvrtak od 15:00 do 20:00 sati;
- petak od 15:00 do 20:00 sati.

Obzirom da je trenutno na snazi bojkot domaćih utakmica zbog više puta navedenih razloga, veoma je bitno da se na stadionu Tušanj u nedjelju pojavimo u što većem broju i podržimo naš klub u važnoj utakmici i borbi za mjesto koje vodi u evropska takmičenja.
Ostale detalje i upute vezano za ovo gostovanje ćete dobiti na licu mjesta prilikom uplate.

NEK' SE TRESE SVA TUZLA KAD ZAGRME HORDE ZLA!

VAŽNA NAPOMENA:

MUP TK je izričito naglasio da neće biti dozvoljen ulaz na stadion osobama koje namjeravaju putovati privatnim vozilima, stoga pozivamo sve zainteresirane za ovo gostovanje da blagovremeno osiguraju svoje mjesto u autobusu.

Obzirom da ćemo u povratku iz Tuzle dočekati vrijeme iftara, u koordinaciji sa MUP TK će biti dogovorena pauza. Hranu, piće i ostale potrepštine kupiti prije okupljanja i u dovoljnoj količini obzirom da neće biti dozvoljeno zaustavljanje za potrebe kupovine.

Cijena ulaznice za utakmicu iznosi 10 KM.


SVI U TUZLU!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
mnon46
Postovi: 3204
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 28 mar 2023, 18:50

FK objektivni razlozi
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Alii
Postovi: 1143
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 28 mar 2023, 18:57


Avatar
NazorUso
Postovi: 3842
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 28 mar 2023, 19:09

Nasim vedetama odgovara da se sto kasnije vratimo na Kosevo (po mogucnosti tek naredne sezone).
Zato ne reaguju, sta vise opravdavaju sve ovo...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 28 mar 2023, 19:11

Faktor je kontaktirao Nedima Ćehajića, koji je zadužen za nadzore radova svih terena za Nogometni savez BiH, koji nam je rekao da je bilo određenih problema, ali nije mogao potvrditi da li se radovi prekinuti.

“Trenutno sam na putu, nisam u Sarajevu zadnja tri dana, vraćam se za koji dan, pa vidjet ćemo šta je. Bilo je nešto kao malo im tvrdo. Međutim, ne znam u čemu je problem, normalno se radilo sve kao i na prethodnim terenima. Dakle, ne vidim razloga šta im je ovdje problem. Ali, evo doći ću do te informacije sutra ujutro, pa ćemo vidjeti šta je i kako”, rekao je Čehajić za Faktor, dodavši:

Uglavnom, išlo je po nekakvom “ps-u”, radilo se sve kako treba. Šta je sada, gdje je zapelo o tom, potom. Možda je još malo podloga tvrda od ove zime.

Da li se trenutno izvode radovi ili su zaustavljeni?

“Dogovorio sam se sa podizvođačem da se čujemo sutra ujutro, kada ću dobiti informaciju, pa se možemo čuti. Ne bi trebao biti nikakav poseban problem”, kazao je Čehajić, ali opet nije odgovorio na pitanje da li su radovi zaustavljeni:

“Dva dana sam van Sarajeva, nisam u toku. Krenulo je to prije tri, četiri dana, a danas nisam zvao. Da gori zvali bi oni mene. Možda je neki sitni problem. Imaju moj telefon, u slučaju da ima neki problem odmah me zovu”, zaključio je Čehajić.

Do sada su hibridni travnjak dobili Gradski stadion u Banjoj Luci, stadion Rođeni u Mostaru i Tušanj u Tuzli. Osim Koševa, gdje su poslovi u završnoj fazi, radovi su počeli i na stadionu Pod Bijelim brijegom u Mostaru.


Daj Boze da nece bit nikakvih velikih problema

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 28 mar 2023, 19:12

Kod nas se prvo 5 dana ceka, da se vidi sta bi mogao biti problem :urnebes:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

boki86
Postovi: 2248
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 28 mar 2023, 19:18

Alii je napisao/la:
28 mar 2023, 18:57
skoro bio spic, nije klasicna desetka. Od ovih na listi Amar najbolji, najveci talenat ubjedljivo Said

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5814
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 28 mar 2023, 19:23

Cuj na putu pa nezna nista oa govori da je malo tvrdo pa dozime pa bi ga oni zvali…haha

Avatar
ledesma
Postovi: 4989
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 28 mar 2023, 19:38

Kakvog mi imamo školovanog igraca u vidu Guliashvilia nismo ni svjesni, iz udžbenika

Zelim mu sto prije da ode iz ove mocvare i od mirze
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Antikloc
Postovi: 2455
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 28 mar 2023, 19:51

bordobijelisampion je napisao/la:
28 mar 2023, 17:32
NISTA OD RADOVA NA KOSEVU!!
Nakon Sto su poceli zavr§ni radovi na rekonstrukciji travnjaka na stadionu Kosevo, isti su prema rijecima uposlenika Centra za sport i rekreaciju obustavljeni zbog lose odradenih prijašnjih radova. Naime, nakon Što su stigle masine i radnici Nizozemske kompanije Tarkett sports B.V. uočili su neke nepravilnosti, a iste se odnose na podlogu (o cemu smo i ranije pisali), masine jednostavno nisu u stanju da prosiju hibrid zbog veoma tvrde podloge. Napomene radi, radove na postavljanju podloge koja je predmet vjestacenja je radila kompanija Hellasod SA iz Grcke. Nogometni savez Bosne i Hercegovine Hoce li neko odgovarati??? Opóina Centar Sarajevo Srdan Mandié morate li sve iz medija saznati, ili se ponekad radovi obidu???

Instagram-Bordo Ljubav
Sto bi Ajlah rekla : Podloga je tvrda k'o Mirvahova cuna :urnebes: :mrgreen: :urnebes:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2025
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 28 mar 2023, 19:56

tvrda podloga a ekipa mlohava

Alii
Postovi: 1143
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 28 mar 2023, 20:00

ledesma je napisao/la:
28 mar 2023, 19:38
Kakvog mi imamo školovanog igraca u vidu Guliashvilia nismo ni svjesni, iz udžbenika

Zelim mu sto prije da ode iz ove mocvare i od mirze
Da ga hocemo prodat zajedno 500 700 k bilo bi top.
A jos kada bi savez dogovorio sve kako bog zapovijeda da uvede detaljnu analizu i onda bi sofa ligu nasu sa analizom i Transfermarkt povecali cijenu nasih igraca i statistiku

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 28 mar 2023, 20:14

Mescini ce Dino Merlin imati premijeru na hibridu prije nas
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
napoleon72
Postovi: 5212
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 28 mar 2023, 20:26

boki86 je napisao/la:
28 mar 2023, 19:18
Alii je napisao/la:
28 mar 2023, 18:57
skoro bio spic, nije klasicna desetka. Od ovih na listi Amar najbolji, najveci talenat ubjedljivo Said
Misli se na broj 10, ne poziciju. I Mesanovic i Faris Handzic su bili spicevi.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

fks74
Postovi: 9247
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 28 mar 2023, 21:01

Pitar6785 je napisao/la:
28 mar 2023, 19:23
Cuj na putu pa nezna nista oa govori da je malo tvrdo pa dozime pa bi ga oni zvali…haha
Ako je tvrdo neka ga zaliju i neka prošivaju. :)

Avatar
miky_hz
Postovi: 23121
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 28 mar 2023, 21:07

Hajdeee je napisao/la:
28 mar 2023, 18:17
MortemHz je napisao/la:
28 mar 2023, 18:14
Fakat šta je sa onim kafićem? Pohvale za fan shop, drago mi je da se to polako privodi kraju.
Zatvoren jer je poslovao u gubitku.
Moras biti umjetnik u retardiranosti ili lopov, da na onoj lokaciji najuzeg moguceg centra, i najvece frekvencije ljudi u gradu, ne opstanes sa onim kaficem.

Sad im je plan da tu otvore Fan Shop.

I to nesto stagnira. Mislim znam zbog cega, ali nije jos uvijek za javnost.
Kafic zatvorili a misle Fan Shop da otvore,pa po kojoj logici i zdravoj pameti misle da ce Fan Shop donositi vecu zaradu od kafica(a pri tom vec imas veoma blizu fan shop)na onoj lokaciji,onaj kafic je po svakoj logici trebao biti "zlatna koka" pogotovo ljeti kad je sezona sa baštom i donositi vise love nego 10 fan shopova u gradu,nevjerovatno,al kad su na onoj lokaciji uspjeli poslovati u minusu znaš koliko je sati i koliko tu nesposobni ljudi rade.Onde košpe da prodaješ imat ces extra zaradu a kamoli nešto prometno poput kafica.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Lucas
Postovi: 3207
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 28 mar 2023, 21:15

Garant je Potura ili neka od žena bliska SFKu vodila taj kafic kod Ekonomije.

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 28 mar 2023, 21:30

Alii je napisao/la:
28 mar 2023, 18:57
Dusan Jevtic ???

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 28 mar 2023, 21:32

miky_hz je napisao/la:
28 mar 2023, 21:07
Kafic zatvorili a misle Fan Shop da otvore,pa po kojoj logici i zdravoj pameti misle da ce Fan Shop donositi vecu zaradu od kafica(a pri tom vec imas veoma blizu fan shop)na onoj lokaciji,onaj kafic je po svakoj logici trebao biti "zlatna koka" pogotovo ljeti kad je sezona sa baštom i donositi vise love nego 10 fan shopova u gradu,nevjerovatno,al kad su na onoj lokaciji uspjeli poslovati u minusu znaš koliko je sati i koliko tu nesposobni ljudi rade.Onde košpe da prodaješ imat ces extra zaradu a kamoli nešto prometno poput kafica.
Fan Shop je u pripremi i on ce ubrzo biti otvoren. Vjerovatno im je fokus sada na turiste koji ce posjecivati fan shop, a sada je on na udarnom mjestu pored setnice. Na starom mjestu fan shop je bio dostupan samo navijacima koji ce sa namjerom tu otici jer je zavuceno.

Tu sam na ekonomiji godinama i uvijek je bilo puno, kada su stavili one lutke i dresove, kao da su sliku Ratka Mladica stavili nigdje nikoga skoro. Znam dosta raje koja navija za Zelju i jednostavno vise tu ne ide, a dovoljno je jedan u drustvu da nece ici iz nekog principa pa i ostali nadju alternativu :mrgreen:

Nadam se da ce ostaviti dio i za kafic bar ljeti da se iskoristi ljetna basta, jer mi je nemoguce da ondje ne mozes bar tokom ljeta puniti bastu. Pa da ja donesem stolove i poredam ih u ferhadiji bilo bi vazda puno.

ps. trenutni fan shop nece ostati u funkciji, navodno kako su rekli klupski muzej se planira (po meni, onakva lokacija za to jeste odlicna kada ti ne treba lova od tog prostora, ali koristiti onakav prostor da ti ne donosi nikakvu zaradu je malo suludo
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Redred, soe i 30 gostiju.