FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Tatamata1946
Postovi: 1669
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 04 jun 2023, 11:39

moreno123 je napisao/la:
04 jun 2023, 10:34
Bojim se da ce se Horde jos duze vrijeme nece vratiti na tribinu. Mirvic jasno nece otjerati Ajlu i Mirzu, a doticno dvoje boli briga to sto im se trazi odlazak kao uslov za povratak na tribinu. Mislim da bojkot vise nema nikakvog smisla, zasto se ne bi pokusalo sa tjeranjem, skandiranjem, parolama na tribini? Ostaje nam da vidimo da li ce Mirvica poceti malo vise da zulja prazna sjeverna tribina i pozorisna atmosfera u evropskim utakmicama koje nadolaze.
Ja nemam zivaca da sjedim i gledam utakmicu. Nikad proci utakmica. Jednostavno volim to navijanje i dobru atmosferu.
Molim Boga da horde popuste i vratimo se na sjever. Sve je ovo pogresno, umjesto da uzivamo u utakmicama i druzenju mi stalno trazimo negativnosti i stalno nekog tjeramo. Najljepse je bilo kad su se hz vratile na sjever sa zapada i grmilo je svaku utakmicu bez obzira s kim igramo i kakvi smo na tabeli. Jedva se cekala slijedeca utakmica. Vecina nasih sezona poslije rata je proslo u nekoj negativnosti i tjeranju nekog. Prodje zivot i umjesto da uzivamo mi sebi nadjemo uvijek nesto da nas muci

bordobijeli4
Postovi: 117
Pridružen/a: 12 feb 2022, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli4 » 04 jun 2023, 11:39

Surreal je napisao/la:
03 jun 2023, 18:05
vedinjo98 je napisao/la:
03 jun 2023, 18:00
Tabakovic, Nurkovic, Pramenkovic, Lamadzema, Bijelonja. Nadam se da nekog nisam zaboravio.

Od vas koji ste pratili juniore malo jace, ko od njih ima šlifa onako da bi se moglo na njega racunati sljedece sezone?

Takodjer, Vukotic visok 2.01 tek sad vidim :D
Bijelonja je shisha boy ne vjerujem nesto u njega
Zasto iznosis netacne informacije olosu? Profesionalac pravi!

Torino
Postovi: 1623
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 04 jun 2023, 11:41

ExchangeOffice je napisao/la:
04 jun 2023, 11:25
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
04 jun 2023, 10:54
ZeroStyle je napisao/la:
04 jun 2023, 10:48
Sreca pa postoji internet pa po nicku znamo ko su grobari kluba pored ocitih imena iz trenutne uprave
Treba nam jedna napadac da osvojimo titulu i grobari dovedose raspadnutog cmiljanica borisa! Tad si mu zdusno dao podrsku!
Gdje ces im to reci :urnebes: :urnebes:

Ma bojkot je postao smjesan prvu utakmicu kad je doslo 6-7-8 milja, a rekli da ce Kosevo biti prazno.
Smiješno je to da će vas doći 2000 nakon prvog poraza, a 400 kad padne kiša. Imaju ljudi koji se ne prodaju za besplatnu kartu. Gdje nesta vaša borba tjeranja Mirze i Štrumfete? Gdje su vam parole kojim se tjeraju isti? Prodaliste se. Nikad više sa sjeverne tribine se neće čuti, hajmo istok, hajmo zapad.
🇵🇸

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5599
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 04 jun 2023, 11:45

ExchangeOffice je napisao/la:
04 jun 2023, 11:25
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
04 jun 2023, 10:54
ZeroStyle je napisao/la:
04 jun 2023, 10:48
Sreca pa postoji internet pa po nicku znamo ko su grobari kluba pored ocitih imena iz trenutne uprave
Treba nam jedna napadac da osvojimo titulu i grobari dovedose raspadnutog cmiljanica borisa! Tad si mu zdusno dao podrsku!
Gdje ces im to reci :urnebes: :urnebes:

Ma bojkot je postao smjesan prvu utakmicu kad je doslo 6-7-8 milja, a rekli da ce Kosevo biti prazno.
Posjetilaca, sa kospicama, izletnickom atmosferom i sve uz slobodan ulaz. Fajda od vas je bila, samo utoliko, sto ste statirali na tribinama. Kao dio jedne predstave u borbi protiv navijacke odluke.
- FKS -

Amcho1
Postovi: 776
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 04 jun 2023, 11:54

guadalupe je napisao/la:
04 jun 2023, 10:31
Amcho1 je napisao/la:
04 jun 2023, 10:16
propoklopac je napisao/la:
04 jun 2023, 01:09


Mirza i Dogan su za igrace zaduzeni.
Možda su zaduženi da nađu igrača, a Ajla je ta koja ima odriješene ruke i direktno pregovara kada joj nađu igrača i mora se priznati taj dio posla joj ide baš dobro.
A sta joj ide dobro, to sto ima para i da gracima cifru koju pozele bez ikakvog smanjivanja, ekspert nas.
Ja ne branim nikog,.a posebno ne Ajlu, ali ne ide to baš tako. Moć pregovaranja je nešto što dolazi iz biznisa i sigurno nije uspješno ako je tako kako ti kažeš, daj koliko požele. Uspješan dogovor je onaj gdje su obje strane zadovoljne, a niko se tek tako ne razbacuje lovom. Zato kažem, ugovaranje joj ide dobro.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
Surreal
Postovi: 7298
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 04 jun 2023, 11:59

bordobijeli4 je napisao/la:
04 jun 2023, 11:39
Surreal je napisao/la:
03 jun 2023, 18:05
vedinjo98 je napisao/la:
03 jun 2023, 18:00
Tabakovic, Nurkovic, Pramenkovic, Lamadzema, Bijelonja. Nadam se da nekog nisam zaboravio.

Od vas koji ste pratili juniore malo jace, ko od njih ima šlifa onako da bi se moglo na njega racunati sljedece sezone?

Takodjer, Vukotic visok 2.01 tek sad vidim :D
Bijelonja je shisha boy ne vjerujem nesto u njega
Zasto iznosis netacne informacije olosu? Profesionalac pravi!
Nemam potrebu za tim, vise puta vidjao malog po Ilidzi, a za te uvrede slobodno se javi u pp, da ne kvarim temu ;)
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
miky_hz
Postovi: 23149
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 04 jun 2023, 12:00

Matej Delač se već neko vrijeme povezuje i sa povratkom u Sarajevo, to je došlo i do danskih medija, a on je potvrdio da ima u ugovoru izlaznu klauzulu u slučaju ispadanja iz lige.

- Imaću 31 godinu ovog ljeta, tako da i to govori za promjenu. Ali, moja porodica je sretna ovdje. Ja sam ovdje pet sezona, pa možda je i vrijeme za probati nešto novo, rekao je Matej Delač
Vrijeme je vrijeme,hajde Matej :opaopa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
tabba77
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 04 jun 2023, 12:01

Evo Benzema ode iz Madrida, taman da bude rezerva Renanu.
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
Dave
Postovi: 926
Pridružen/a: 09 jun 2021, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dave » 04 jun 2023, 12:05

This time next year, we'll be millionaires!

Krvarim od dosade

kenoHZ
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 04 jun 2023, 12:05

Podne prošlo a nikakvog potpisa.

Ajla odlazi!

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3999
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 04 jun 2023, 12:08

ExchangeOffice je napisao/la:
04 jun 2023, 11:25
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
04 jun 2023, 10:54
ZeroStyle je napisao/la:
04 jun 2023, 10:48
Sreca pa postoji internet pa po nicku znamo ko su grobari kluba pored ocitih imena iz trenutne uprave
Treba nam jedna napadac da osvojimo titulu i grobari dovedose raspadnutog cmiljanica borisa! Tad si mu zdusno dao podrsku!
Gdje ces im to reci :urnebes: :urnebes:

Ma bojkot je postao smjesan prvu utakmicu kad je doslo 6-7-8 milja, a rekli da ce Kosevo biti prazno.

Nisam ni zato da se ismijava odluka NASE jedine navijacke grupe. A vidim dosta vas uziva i nasladjuje se. Jer time samo izazivate dodatne netrepeljivosti i svjesno nekoga provocirate i udarate na ego, sto ce opet za rezultat imati dodatna sranja.
Tako da zlatna sredina samo. Ni jedni ni drugi. Samo Sarajvo!
Horde su uradile sto su rekle, bili dostojni i ustrajni. Nema. Evrope nema cega nema, ipak ima i zato trebaju da preformulisu svoju borbu.
To su ljudi i po kisi i po snijegu, kad na stadionu ukupno bude 300 dusa njih od tog broja 150 tu.
Tako da svi malo budite ljudi, pogotovo prema bordo bratu.
- 1 9 4 6 -

Avatar
emir79
Postovi: 8767
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 04 jun 2023, 12:15

miky_hz je napisao/la:
04 jun 2023, 12:00
Matej Delač se već neko vrijeme povezuje i sa povratkom u Sarajevo, to je došlo i do danskih medija, a on je potvrdio da ima u ugovoru izlaznu klauzulu u slučaju ispadanja iz lige.

- Imaću 31 godinu ovog ljeta, tako da i to govori za promjenu. Ali, moja porodica je sretna ovdje. Ja sam ovdje pet sezona, pa možda je i vrijeme za probati nešto novo, rekao je Matej Delač
Vrijeme je vrijeme,hajde Matej :opaopa:
Begović je slobodan, samo kažem :kafa:
Ajlica je na potezu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

ZeroStyle
Postovi: 571
Pridružen/a: 17 apr 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZeroStyle » 04 jun 2023, 12:17

ExchangeOffice je napisao/la:
04 jun 2023, 11:25
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
04 jun 2023, 10:54
ZeroStyle je napisao/la:
04 jun 2023, 10:48
Sreca pa postoji internet pa po nicku znamo ko su grobari kluba pored ocitih imena iz trenutne uprave
Treba nam jedna napadac da osvojimo titulu i grobari dovedose raspadnutog cmiljanica borisa! Tad si mu zdusno dao podrsku!
Gdje ces im to reci :urnebes: :urnebes:

Ma bojkot je postao smjesan prvu utakmicu kad je doslo 6-7-8 milja, a rekli da ce Kosevo biti prazno.
Svi ce u bojkot uskoro, samo onda treba se sjetiti ko je bio ba kojoj strani i po imenima prozivati one koje podrzavaju grobare kluba

pjankesarajevo
Postovi: 489
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 04 jun 2023, 12:19

Tatamata1946 je napisao/la:
04 jun 2023, 11:39
moreno123 je napisao/la:
04 jun 2023, 10:34
Bojim se da ce se Horde jos duze vrijeme nece vratiti na tribinu. Mirvic jasno nece otjerati Ajlu i Mirzu, a doticno dvoje boli briga to sto im se trazi odlazak kao uslov za povratak na tribinu. Mislim da bojkot vise nema nikakvog smisla, zasto se ne bi pokusalo sa tjeranjem, skandiranjem, parolama na tribini? Ostaje nam da vidimo da li ce Mirvica poceti malo vise da zulja prazna sjeverna tribina i pozorisna atmosfera u evropskim utakmicama koje nadolaze.
Ja nemam zivaca da sjedim i gledam utakmicu. Nikad proci utakmica. Jednostavno volim to navijanje i dobru atmosferu.
Molim Boga da horde popuste i vratimo se na sjever. Sve je ovo pogresno, umjesto da uzivamo u utakmicama i druzenju mi stalno trazimo negativnosti i stalno nekog tjeramo. Najljepse je bilo kad su se hz vratile na sjever sa zapada i grmilo je svaku utakmicu bez obzira s kim igramo i kakvi smo na tabeli. Jedva se cekala slijedeca utakmica. Vecina nasih sezona poslije rata je proslo u nekoj negativnosti i tjeranju nekog. Prodje zivot i umjesto da uzivamo mi sebi nadjemo uvijek nesto da nas muci
Bravo majstore :bow:
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

ubipara
Postovi: 585
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 04 jun 2023, 12:22

Najveci problem oko hz i trenutne uprave i mirze jeste taj sto smo mi izborili evropu, jer da nismo vrlo vjerovatno bi i ajla a i mirza bili bivsi. Meni nista nije draze od naseg kluba pa ni hz a bgm ni neki Mirza niti neka Ajla. Ne mogu da shvatim te glave koje su navijale protiv nas a izjasnjavaju se navijacima FKS, ma bolan jel navijas za klub, da ti bude uspjesan ili navijas za hz ili protiv mirze i ajle.

U jednu ruku mi je i zao sto su se hz okrenule ka bojkotu a u drugu mi je drago radi kluba. HZ kao navijacka skupina nema prava nikome nametati ko ce biti direktor kluba ili ko ce biti trener, tu su da daju podrsku klubu i kada ide i kada ne ide, sve ostalo je direktni mjesanje u politiku kluba. Ko su navijaci da odredjuju ko je deklarisani navijac zelje, ko su navijaci da odredjuju ko ce sta stavljati na privatni instagram profil? Ne mogu da vjerujem da se radi ovakvih stvari u 2023.godini tjera neka osoba iz kluba. Ja bi shvatio da se tjera radi utaje poreza, radi izvlacenja para iz kluba i tako nekih stvari gdje direktno utjece na razvoj kluba, a ovako da se radi stvari poput sta stavlja na ig, sta je rekla, kakvu je sliku stavila, sta je obukla je neozbiljno.
Za mirzu se uhvatili nekih izjava prije 10-15godina. Pa da je ubistvo pocinio do sad bi odlezao svoje i izasao vani kao normalan gradjanin. Stvarno su zaostali ako se radi ovakvih stvari ide u bojkot.

Avatar
Zutti
Postovi: 1102
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 04 jun 2023, 12:24

Evo opet price o bojkotu... Milion puta ispricana prica. Kako vam ljudi vise ne dosadi?
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

pjankesarajevo
Postovi: 489
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 04 jun 2023, 12:26

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
04 jun 2023, 12:08
ExchangeOffice je napisao/la:
04 jun 2023, 11:25
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
04 jun 2023, 10:54


Treba nam jedna napadac da osvojimo titulu i grobari dovedose raspadnutog cmiljanica borisa! Tad si mu zdusno dao podrsku!
Gdje ces im to reci :urnebes: :urnebes:

Ma bojkot je postao smjesan prvu utakmicu kad je doslo 6-7-8 milja, a rekli da ce Kosevo biti prazno.

Nisam ni zato da se ismijava odluka NASE jedine navijacke grupe. A vidim dosta vas uziva i nasladjuje se. Jer time samo izazivate dodatne netrepeljivosti i svjesno nekoga provocirate i udarate na ego, sto ce opet za rezultat imati dodatna sranja.
Tako da zlatna sredina samo. Ni jedni ni drugi. Samo Sarajvo!
Horde su uradile sto su rekle, bili dostojni i ustrajni. Nema. Evrope nema cega nema, ipak ima i zato trebaju da preformulisu svoju borbu.
To su ljudi i po kisi i po snijegu, kad na stadionu ukupno bude 300 dusa njih od tog broja 150 tu.
Tako da svi malo budite ljudi, pogotovo prema bordo bratu.
Ali to je sve tako kao sto kazes! Kakvo bolan nepostovanje i zahebancija sa Hz? To nikome ne treba. Vrijeme je, nakon koliko toliko pozitivnog rezultata, da se strasti smire i da se razgovara o slijedecem koraku koji ce zadovoljiti obje strane. Ja sam uvjeren da je to moguce kad se na stol iznesu problemi i zahtjevi i kada su obje strane spremne za kompromis, a sve u cilju da FK Sarajevo prosperira i igraci dobiju podrsku na svakoj tekmi!
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

pjankesarajevo
Postovi: 489
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 04 jun 2023, 12:27

emir79 je napisao/la:
04 jun 2023, 12:15
miky_hz je napisao/la:
04 jun 2023, 12:00
Matej Delač se već neko vrijeme povezuje i sa povratkom u Sarajevo, to je došlo i do danskih medija, a on je potvrdio da ima u ugovoru izlaznu klauzulu u slučaju ispadanja iz lige.

- Imaću 31 godinu ovog ljeta, tako da i to govori za promjenu. Ali, moja porodica je sretna ovdje. Ja sam ovdje pet sezona, pa možda je i vrijeme za probati nešto novo, rekao je Matej Delač
Vrijeme je vrijeme,hajde Matej :opaopa:
Begović je slobodan, samo kažem :kafa:
Ajlica je na potezu.
Mislim da bismo uz bilo koga od njih dvojice dobili tu konkurenciju na golu i iskustvo koje nam treba. :bih:
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

pjankesarajevo
Postovi: 489
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 04 jun 2023, 12:31

ubipara je napisao/la:
04 jun 2023, 12:22
Najveci problem oko hz i trenutne uprave i mirze jeste taj sto smo mi izborili evropu, jer da nismo vrlo vjerovatno bi i ajla a i mirza bili bivsi. Meni nista nije draze od naseg kluba pa ni hz a bgm ni neki Mirza niti neka Ajla. Ne mogu da shvatim te glave koje su navijale protiv nas a izjasnjavaju se navijacima FKS, ma bolan jel navijas za klub, da ti bude uspjesan ili navijas za hz ili protiv mirze i ajle.

U jednu ruku mi je i zao sto su se hz okrenule ka bojkotu a u drugu mi je drago radi kluba. HZ kao navijacka skupina nema prava nikome nametati ko ce biti direktor kluba ili ko ce biti trener, tu su da daju podrsku klubu i kada ide i kada ne ide, sve ostalo je direktni mjesanje u politiku kluba. Ko su navijaci da odredjuju ko je deklarisani navijac zelje, ko su navijaci da odredjuju ko ce sta stavljati na privatni instagram profil? Ne mogu da vjerujem da se radi ovakvih stvari u 2023.godini tjera neka osoba iz kluba. Ja bi shvatio da se tjera radi utaje poreza, radi izvlacenja para iz kluba i tako nekih stvari gdje direktno utjece na razvoj kluba, a ovako da se radi stvari poput sta stavlja na ig, sta je rekla, kakvu je sliku stavila, sta je obukla je neozbiljno.
Za mirzu se uhvatili nekih izjava prije 10-15godina. Pa da je ubistvo pocinio do sad bi odlezao svoje i izasao vani kao normalan gradjanin. Stvarno su zaostali ako se radi ovakvih stvari ide u bojkot.
:bow: :bow: :bow:

Da samo dodam, ima tu nesto vise. Moje misljenje je da je neko iz kluba, od bivsih uposlenika, ove ili prosle garniture, uspio nekako da laznim projekcijama dezavuise HZ. Kako rekoh samo moje misljenje. Ali sve na stranu, ocito je da predsjednik kluba ne dozvoljava decidno mijesanje u njegove odluke. Ja se samo nadam najboljem, kako gore napisah da se vise ne ponavljam.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9576
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 04 jun 2023, 12:33

Nek potpiše neko, makar to bio i onaj Andrić, samo da ne čitamo istu priču već pedeseti put. Boli nas qurac jel bojkotuje ko ili ne. Što se mene tiče nek svi koji dolaze na Koševo na glavi dube ako to znači da ćemo pobjeđivati. A isto tako nek ovi što bojkotuju TV naopako okrenu ako će nam to pobjede donositi.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.