FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

mosarajvosa83
Postovi: 5353
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 06 jun 2023, 13:11

Puno je dobrih izdanja vise se nisam u stanju svih ni sjetiti,Sigma je isto ludilo bilo,Zenica i BL par puta,kad smo napravili onaj show sa bakljama u BL

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2087
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 06 jun 2023, 13:11

Korektno i iskreno je momak rekao, nema mu ko šta zamjeriti. Jeste nezgodno, jer je sve s nama dogovorio, ali ebiga takav je život.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3962
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 06 jun 2023, 13:14

miky_hz je napisao/la:
06 jun 2023, 12:58
Vukotić je u razgovoru za **** portal otkrio je presudio poziv iz Njemačke.

– Nakon skoro pet godina u Belgiji došlo je vrijeme za nešto novo. Trebao sam potpisati za Sarajevo, bili smo sve dogovorili, ali onda je došla ponuda iz 2. Bundeslige. To bi izabrao svako ko zdravo razmišlja. Žao mi je s ljudske strane što sam na kraju morao otkazati dan prije potpisa, prije svega jer su bili korektni i Mirza Varešanović i Ajla Alimanović s kojima sam razgovarao. Nadam se da me razumiju, kazao nam je Vukotić.

U medijima se piše kako Vukotić na stolu ima ponude od dva njemačka kluba, tačnije od Greuther Furtha te Wehen Wiesbadena koji je u prvoj utakmici razigravanja za viši rang pobijedio Arminiu Bielefeld s 4:0.

– Dobio sam zvaničnu ponudu, blizu je, ostale su još sitnice… Za svakoga ko normalno razmišlja to je logičan izbor, zna se šta je Njemačka i za karijeru i za budućnost. Bio bih lud da pored takve ponude odem u Sarajevo. Žao mi je samo što sam morao pogaziti dogovor jer su, kako sam već rekao, prema meni bili jako korektni
Rece covjek koji godinama igra u Belgiji.. razumio bi da je Durakovic ovo izjavio. Moram priznati da mu je vec sansa iz cvajte da se ispali i u bundes. Sretno u svakom slucaju. Mozda iz trece upali nekad kod nas
- 1 9 4 6 -

ŠTA_JE
Postovi: 1031
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 06 jun 2023, 13:18

Sve nabrojano ok ali meni je lukavica bila nešto što ću uvijek pamtiti kad smo ono prelomili u borbi za titulu. Go Obuće i erupcija ma orgazam!

Avatar
nokee
Postovi: 2203
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 06 jun 2023, 13:23

Realno sta ces mu zamjeriti ako je vec dobio te ponude. Brutalno jeste ali sve je tacno rekao, moras biti lud da dodjes u plBiH a imas ponudu iz Njemacke.
Stoji i da s ljudske strane ako si vec sve dogovorio i obecao ispunis, ali ne zivimo mi vise u tom svijetu..
Sve u svemu, steta bas..

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 06 jun 2023, 13:31

ŠTA_JE je napisao/la:
06 jun 2023, 13:18
Sve nabrojano ok ali meni je lukavica bila nešto što ću uvijek pamtiti kad smo ono prelomili u borbi za titulu. Go Obuće i erupcija ma orgazam!
Uh :tokralju:
Grliš ljubiš koga stigneš a suze same idu :ljepota:

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 06 jun 2023, 13:41

Ama gdje su potpisi sekiram se
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2087
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 06 jun 2023, 13:41

nokee je napisao/la:
06 jun 2023, 13:23
Realno sta ces mu zamjeriti ako je vec dobio te ponude. Brutalno jeste ali sve je tacno rekao, moras biti lud da dodjes u plBiH a imas ponudu iz Njemacke.
Stoji i da s ljudske strane ako si vec sve dogovorio i obecao ispunis, ali ne zivimo mi vise u tom svijetu..
Sve u svemu, steta bas..
Ma kakva ljudska strana.. Imaš ponudu i dogovoren posao s Bingom, javi ti se DM s boljim uslovima, logično je gdje ćeš otići. To je posao, nije mogao predvidjeti da će mu se ovi javiti.

Ja bih svakako više volio Đumića.

Avatar
hz033
Postovi: 2773
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 06 jun 2023, 13:49



Jedna meni od najjacih, od bakljade do navijanja. Tad jos uvijek aktivan na Sjeveru, bila fora ko ce donijeti transparent sa juga :mrgreen:
U novi boj ...

Avatar
Dave
Postovi: 923
Pridružen/a: 09 jun 2021, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dave » 06 jun 2023, 13:59

U 3.pretkolu među nosiocima od 27 klubova nekih 6-7 je okej za protivnika, ovo ostalo...
This time next year, we'll be millionaires!

Krvarim od dosade

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 06 jun 2023, 14:09

Dave je napisao/la:
06 jun 2023, 13:59
U 3.pretkolu među nosiocima od 27 klubova nekih 6-7 je okej za protivnika, ovo ostalo...
Da je doci do treceg pretkola.
Mada mislim da je Mirvic rekao da je to cilj sto se tice Evrope.
Ima li sta za Vladana Kovacevica valjalo bi da ga prodaju.
Kakva bi lova lega od njega ,Dala ,I Evrope.Za iducu sezonu bi vec imali budzet 70 % popunjen.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54338
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 06 jun 2023, 14:15

amypitar je napisao/la:
06 jun 2023, 14:09
Dave je napisao/la:
06 jun 2023, 13:59
U 3.pretkolu među nosiocima od 27 klubova nekih 6-7 je okej za protivnika, ovo ostalo...
Da je doci do treceg pretkola.
Mada mislim da je Mirvic rekao da je to cilj sto se tice Evrope.
Ima li sta za Vladana Kovacevica valjalo bi da ga prodaju.
Kakva bi lova lega od njega ,Dala ,I Evrope.Za iducu sezonu bi vec imali budzet 70 % popunjen.
Ma nema ti šta Mirvić govoriti kada je to logično, u prva dva pretkola si nosioc i očekuje se da to prođemo pa u trećem šta bude. Tu si već autsajder protiv svake ekipe i nerealno je očekivati nešto više, jedino ako se baš baš pojačaš ili ako izvučeš ekipu koja će biti oslabljena ove godine, sa ne tako jakim koeficijentom tj. da je malo iznad tebe i slične stvari.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 06 jun 2023, 14:30

Željezničar Sport Tim je danas završio novi veliki posao. Talentovani fudbaleri Aleksa i Sergej Popović u transferu iz Željezničar Sport Teama potpisali su profesionalne ugovore sa FK Sarajevo.


Blizanci koji su ponikli u Školi fudbala Sport tim i ponosno nosili "plavi" dres, dobili su priliku da već sa 16 godina zaigraju na seniorskom nivou u Prvoj ligi Republike Srpske. Sjajnim izdanjima na klupskom i reprezentativnom planu brzo su zapali za oko brojnim velikim klubovima iz regiona, a najkonkretniji su bili čelnici Sarajeva koji su svoju želju da dovedu braću Popović pokazali u više navrata.

- Nastavljamo dobru praksu, naši igrači su traženi i u svakom prelaznom roku imamo pune ruke posla. Imali smo mnogo ponuda za Sergeja i Aleksu, na kraju smo se dogovorili sa Sarajevom i želimo im mnogo sreće u nastavku karijera - rekao je direktor Željezničar Sport Teama Radomir Popović


Odmah po potpisivanju trogodišnjih ugovora, Aleksa i Sergej su se zahvalili Željezničaru na svemu što smo zajedno uradili i postigli u prethodnom periodu.

propoklopac
Postovi: 265
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 06 jun 2023, 14:38

amypitar je napisao/la:
06 jun 2023, 14:09
Dave je napisao/la:
06 jun 2023, 13:59
U 3.pretkolu među nosiocima od 27 klubova nekih 6-7 je okej za protivnika, ovo ostalo...
Da je doci do treceg pretkola.
Mada mislim da je Mirvic rekao da je to cilj sto se tice Evrope.
Ima li sta za Vladana Kovacevica valjalo bi da ga prodaju.
Kakva bi lova lega od njega ,Dala ,I Evrope.Za iducu sezonu bi vec imali budzet 70 % popunjen.
A za šta nam treba love?

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 06 jun 2023, 14:39

propoklopac je napisao/la:
06 jun 2023, 14:38
amypitar je napisao/la:
06 jun 2023, 14:09
Dave je napisao/la:
06 jun 2023, 13:59
U 3.pretkolu među nosiocima od 27 klubova nekih 6-7 je okej za protivnika, ovo ostalo...
Da je doci do treceg pretkola.
Mada mislim da je Mirvic rekao da je to cilj sto se tice Evrope.
Ima li sta za Vladana Kovacevica valjalo bi da ga prodaju.
Kakva bi lova lega od njega ,Dala ,I Evrope.Za iducu sezonu bi vec imali budzet 70 % popunjen.
A za šta nam treba love?
Od viska glava ne boli.

propoklopac
Postovi: 265
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 06 jun 2023, 14:42

amypitar je napisao/la:
06 jun 2023, 14:39
propoklopac je napisao/la:
06 jun 2023, 14:38
amypitar je napisao/la:
06 jun 2023, 14:09


Da je doci do treceg pretkola.
Mada mislim da je Mirvic rekao da je to cilj sto se tice Evrope.
Ima li sta za Vladana Kovacevica valjalo bi da ga prodaju.
Kakva bi lova lega od njega ,Dala ,I Evrope.Za iducu sezonu bi vec imali budzet 70 % popunjen.
A za šta nam treba love?
Od viska glava ne boli.
U FKS ako ista ima, ima love ;), jedan od dokaza su ti ovi igraci koji su dosli, a koji nisu nimalo jeftini + igraci koji će doci + zimski prelazni rok ;)

Avatar
senad82
Postovi: 188
Pridružen/a: 20 mar 2008, 16:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la senad82 » 06 jun 2023, 14:48

Decembar prosle godine
Ocigledno dobar potez ljudi koji su zaduzeni za omladinski pogon.


BANjALUKA - Željezničar Sport tim uvijek je imao dobre mlade fudbalere koji su na meti velikih klubova iz regiona i Evrope. Ovaj put pažnju su privukli braća blizanci, 16-godišnjaci Aleksa i Sergej Popović.


Pored Crvene zvezde, u kojoj su talentovani Banjalučani ljetos bili na jednom dijelu priprema, za njihove usluge se interesuje i zagrebački Dinamo. “Glasu Srpske” potvrđeno je da je alfa i omega hrvatskog šampiona Zdravko Mamić bio u Banjaluci, gledao klince uživo i razgovarao sa njihovim ocem.

Takođe, na ove klince oko je bacio i višestruki prvak Slovenije Maribor, čiji su ih čelnici primijetili na nedavnom gostovanju Željezničar Sport tima u “deželi”.

Inače, Popovići su ove sezone uz specijalnu ljekarsku dozvolu debitovali i za prvi tim Banjalučana u Prvoj ligi Republike Srpske, gdje su odigrali pet utakmica.
F.K. SARAJEVO

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 06 jun 2023, 14:53

Dobri malci, stoper i napadac kolko ja vidim

propoklopac
Postovi: 265
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 06 jun 2023, 14:55

amypitar je napisao/la:
06 jun 2023, 14:30
Željezničar Sport Tim je danas završio novi veliki posao. Talentovani fudbaleri Aleksa i Sergej Popović u transferu iz Željezničar Sport Teama potpisali su profesionalne ugovore sa FK Sarajevo.


Blizanci koji su ponikli u Školi fudbala Sport tim i ponosno nosili "plavi" dres, dobili su priliku da već sa 16 godina zaigraju na seniorskom nivou u Prvoj ligi Republike Srpske. Sjajnim izdanjima na klupskom i reprezentativnom planu brzo su zapali za oko brojnim velikim klubovima iz regiona, a najkonkretniji su bili čelnici Sarajeva koji su svoju želju da dovedu braću Popović pokazali u više navrata.

- Nastavljamo dobru praksu, naši igrači su traženi i u svakom prelaznom roku imamo pune ruke posla. Imali smo mnogo ponuda za Sergeja i Aleksu, na kraju smo se dogovorili sa Sarajevom i želimo im mnogo sreće u nastavku karijera - rekao je direktor Željezničar Sport Teama Radomir Popović


Odmah po potpisivanju trogodišnjih ugovora, Aleksa i Sergej su se zahvalili Željezničaru na svemu što smo zajedno uradili i postigli u prethodnom periodu.

Obzirom koliko su ova dva momka bila trazena od vise ekipa i da su ogroman potencijal, ovo je ozbiljan posao. Ovu stvar FKS jos vise treba pojacati s obzirom na lovu i uslove treniranja koje ima.
Treba naglasiti da smo iz ovog drugog Zeljeznicara pokupili sve sto valja ;)

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 06 jun 2023, 14:59

Kako saznaje portal ****, predsjednik Sarajeva Ismir Mirvić otišao je u Kolumbiju kako bi dogovorio novo pojačanje za Bordo tim.

Prema našim saznanjima, Mirvić radi na dovođenju jednog ofanzivca, tačnije Kevina Viverosa.

Viveros je desni krilni fudbaler koji pokriva i poziciju napadača. Riječ je o Kolumbijcu. Ima 23 godine.

Ostaje da se vidi da li će doći do finalizacije posla.

:rol:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 49 gostiju.