FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Lobudaraczapamcenje
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 11 jun 2024, 13:48

luckystrike je napisao/la:
11 jun 2024, 13:19
svako ko je igrao Fifa / Football Manager zna da osim osnovne plate postoji spektar 'podsticaja' koji se mogu koristiti ali za iste u klubu izgleda ne znaju. vode se pretpostavljam time da kad ga precjeniš da će ti uzvratiti, a u stvari kao rezultat imamo što imamo.
U bosni kojeg precijenis slabo ce ti htjeti uzvratiti. Jos misli da si debil
Samo po ucinku pa ces vidjeti jurnjave i pisanja krvi
- 1 9 4 6 -

kempes
Kontakt:

Post Postao/la kempes » 11 jun 2024, 14:11

Sta veli Belgijanac, ne valja nista?

stojko
Kontakt:

Post Postao/la stojko » 11 jun 2024, 14:16

stojko je napisao/la:
31 maj 2024, 13:54
U utorak saopstenje
Jedini pravi insajder na svim forumima :kafa: :kafa:

Surreal
Kontakt:

Post Postao/la Surreal » 11 jun 2024, 14:18

Hazre je napisao/la:
10 jun 2024, 15:26
Nenad Bjelica...sutra press
dže nenad?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

hordasDoboj
Kontakt:

Post Postao/la hordasDoboj » 11 jun 2024, 14:21

Za asistenciju dati veci bonus nego za gol :kafa:

Slavisa se isto oprostio na ig. Hvala i sretno :wave:
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

luckystrike
Kontakt:

Post Postao/la luckystrike » 11 jun 2024, 14:22

Radović bye-bye

NazorUso
Kontakt:

Post Postao/la NazorUso » 11 jun 2024, 14:34

Ocekivani odlasci Radovica i Anicica. Hvala i sretno !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

H8Z7
Kontakt:

Post Postao/la H8Z7 » 11 jun 2024, 14:39

Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Surreal
Kontakt:

Post Postao/la Surreal » 11 jun 2024, 14:43

H8Z7 je napisao/la:
11 jun 2024, 14:39
Sad ovog beka potpisati.
https://www.transfermarkt.com/matija-ka ... ler/351791
As we have learned, the club status of the 26-year-old left winger, who was also a youth international for Slovenia, will likely be resolved shortly. Matija Kavčič has several offers on the table. Clubs from Italy, Austria, and Poland are inviting him, and there could be more countries interested.
Slovenci navode interes iz inostranstva.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Maroon1946
Kontakt:

Post Postao/la Maroon1946 » 11 jun 2024, 14:48

Ti igrači koji dolaze ovdje uvijek imaju ponude da idu u inostranstvo. Dolaze kod nas jer im Mirvić daje veće plate. Pretpostavljam da je i Duraković npr imao ponudu da ide vani ali su kod nas bolji uslovi. Znaci ako smanjis platu, i stavljas kojekakve bonuse ko ce ti doci? Ljudi ce radije igrati u Arapskim državama za veće pare. Jedina stvar koju mozes uraditi jeste uduplati bonuse i ne davati svakom nerealnu platu ali ako ocekujete da ce ljudi doci i igrati za kikiriki grdno se varate. Cisto sumnjam da ce ovi koji su trenutno tu pristati na smanjenje plate ali je bitno znati za ubuduce.

Ne treba dovoditi isti profil igrača slažem se.
Treba prvo dobro vidjeti kakav je igrač i u kakvoj formi pa dovesti.
I ne dovoditi razno razne Penjarande jer je plata previsoka a učinak nikakav.

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 11 jun 2024, 14:49

Da, treba trčati i sto prije dovesti polovnog beka a u akademiji imas malca kojeg prate strani skauti.
Pa ce biti "aj sto nismo".
A nema beka da smo doveli da je valjao, sve sto valja smo mi stvorili svidjalo se to kome ili ne i zaradili i titule uzeli.

To za bonuse, smijesno. To niko nece pristati da igra tako, mislim 80% nece jer sta se desi trrener ga zakuca na klupu jer ima "svog" igraca, ili losa igra ekipe, prodaja bitnih igraca i slaba igra...
Na kraju, imas onsa problem sto svi hoce da zabiju/asistiraju... Sebičnost. Ozljeda.
Ne ide bas to tako, svi imaju te bonuse ali kao dodatak a ne kao osnova.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

donDondon
Kontakt:

Post Postao/la donDondon » 11 jun 2024, 14:54

Pustite Latermea da radi
Strucniji je od nas i živi od toga

Opet će doći koga on aminuje a ne mahala
Mahala neće ni znat dok se taj ne uslika
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

GospodinIzSarajeva
Kontakt:

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 11 jun 2024, 14:55

Pantelija je napisao/la:
11 jun 2024, 14:49
Da, treba trčati i sto prije dovesti polovnog beka a u akademiji imas malca kojeg prate strani skauti.
A nema beka da smo doveli da je valjao, sve sto valja smo mi stvorili svidjalo se to kome ili ne i zaradili i titule uzeli.

To za bonuse, smijesno. To niko nece pristati da igra tako, mislim 80% nece jer sta se desi trrener ga zakuca na klupu jer ima "svog" igraca, ili losa igra ekipe, prodaja bitnih igraca i slaba igra...
Na kraju, imas onsa problem sto svi hoce da zabiju/asistiraju... Sebičnost. Ozljeda.
Trebamo smanjiti divljanje sa platama, a to sa bonusima može, ali ne baš kako mi zamišljamo.
Nije problem dati lovu za Renana i slične Renanu, problem je kad ti npr Matanović ima povelika primanja( primjera radi, pojma nemam koliko zarađuje niti me zanima ), a realno nije momak nikakva igračina.
Ma da eto to što se Husrefu nudilo je sasvim okej, imaš solidnu osnovicu, pa ako ti bude tim dobro igrao i rezultati budu dobri, onda ćeš na bonusima uzimati dobru cifru.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Istinasamo123
Kontakt:

Post Postao/la Istinasamo123 » 11 jun 2024, 14:56

donDondon je napisao/la:
11 jun 2024, 14:54
Pustite Latermea da radi

Hahahaahah
Doce koga ajla aminuje, pa ona je sjedila sa kodrom nije ovaj, ljudi slijepi pored ociju

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 11 jun 2024, 14:57

H8Z7 je napisao/la:
11 jun 2024, 14:39
Sad ovog beka potpisati.
https://www.transfermarkt.com/matija-ka ... ler/351791
https://www.transfermarkt.com/enes-alic ... ler/563194

Ovaj je dobar bio ostao je bez kluba,mislim da smo ga ganjali dok je bio u Kaknju al on otišao u Sloveniju,dobru ljevicu je imao ,svaki prekid mu je opasan bio.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

tabba77
Kontakt:

Post Postao/la tabba77 » 11 jun 2024, 14:59

Istinasamo123 je napisao/la:
11 jun 2024, 14:56
donDondon je napisao/la:
11 jun 2024, 14:54
Pustite Latermea da radi

Hahahaahah
Doce koga ajla aminuje, pa ona je sjedila sa kodrom nije ovaj, ljudi slijepi pored ociju
A gdje je slika dotične s Kodrom? Ja nigdje vidio nisam da je neko objavio pa ako ti imaš sliku objavi je.
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Maroon1946
Kontakt:

Post Postao/la Maroon1946 » 11 jun 2024, 15:00

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
11 jun 2024, 14:55
Pantelija je napisao/la:

Ma da eto to što se Husrefu nudilo je sasvim okej, imaš solidnu osnovicu, pa ako ti bude tim dobro igrao i rezultati budu dobri, onda ćeš na bonusima uzimati dobru cifru.
Pa ne znam baš koliko je okej, uzimajući u obzir da se pise da je Rozman imao duplo veću platu. Sumnjam i da ce Kodro pristati na ista manje jer je u repci imao 30k. Sve greske iz proslosti te sad progone. Ali bit ce uredu ako se tom divljanju jednom dodje u kraj jednog dana. Sigurno ce morati vise para dati treneru u svakom slucaju.

H8Z7
Kontakt:

Post Postao/la H8Z7 » 11 jun 2024, 15:01

Pantelija je napisao/la:

Trenutno imamo 2 beka od kojih je jedan povrijeđen a drugi je Duraković. Naravno da treba akademca promovisati ali ko ćemu biti zamjena? Duraković? Okej, ali onda nema potrebe psovati momku kasnije što igra onako.

Naravno da nećeš bonuse stavljati kao osnovu, već samnjiti platu, a kroz bonuse pokazati im da mogu uzeti više. Saglasan sam sa time da bi moglo biti problema, ali zato staviš da nakon svake pobjede ide neka premija, na određeni niz pobjeda određena cifra, isto tako za negativan oduzimanje.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

bvsic
Kontakt:

Post Postao/la bvsic » 11 jun 2024, 15:02

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
11 jun 2024, 14:55
Pantelija je napisao/la:

Trebamo smanjiti divljanje sa platama, a to sa bonusima može, ali ne baš kako mi zamišljamo.
Nije problem dati lovu za Renana i slične Renanu, problem je kad ti npr Matanović ima povelika primanja( primjera radi, pojma nemam koliko zarađuje niti me zanima ), a realno nije momak nikakva igračina.
Bas to, kad napises za bonuse ovi misle da im das platu milju maraka. Daj ti njemu 5kE do 10kE ali igracu koji vrijedi a ne svakom ko kroci u klub. Peneranda doso da ozivljava karijeru ima 25k (suludo) nije ovih 5k opravdo a ne 25. Mislim da je Laterme tu i da sto se tice finansijskog dijela ce stanje bolje biti sigurno.
Mora da je i husref ocekivo jedno 20milja da mu kane mjesecno, ako ne bude islo za raskid opet jedno 200k uzet

boki86
Kontakt:

Post Postao/la boki86 » 11 jun 2024, 15:05

Nemamo vala srece sa ovim lijevim bekovima, radovic ili durakovic ne zna se ko je gori. Da je kako iskopat puzija ili belosevica negdje, ma i pidro je roberto carlos za ove

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.