FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 25 sep 2021, 21:44

keli je napisao/la:
25 sep 2021, 21:36
I sta se koji k uhvatili sablica... Bagaric je bio suspendovan, merso 3 dana nakon derbija nije imao sanse da opet starta utakmicu, lazic i sevelj nisu zvanicne tekme odigrali ne pamte ni sami, fanimo rovit... Ko da ne bi startali da se njega pita... Vi bi samo mijenjali, eto konstantne promjene ce nesto dobro donijeti... Seratori
:salut:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 25 sep 2021, 21:45

:beba: Nakon proslogodisnjeg deranja koze sudijskim odlukama sad isto ovi i Leotar vrijeme je da se pocne obracunavati sa clanovima komisija,porodicama,sudijama valjda nismo slijepi da vidimo da je ovo sve dno dotaklo i da se nemas cemu nadat jer se unaprijed sve zna. Da smo prvi i da imamo prednost kao TC isto bi bilo jer nemamo nikoga u savezi i unistice te sudije dzaba ti 11 svemiraca na terenu jer ovaj smrad Vico se na samo ime Sarajevo bilo grad il klub osipa

Avatar
feniksptica
Postovi: 15329
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 25 sep 2021, 21:45

Ne mozes igrati ofanzivno s nepripremljenim igracima. Nije bezuslovna podrska nego pruzanje sanse u normalnijim uslovima, koje do sad nije imao.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Budala
Postovi: 153
Pridružen/a: 14 dec 2020, 17:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Budala » 25 sep 2021, 21:46

Goran Sablić!
Pivo, tučnjava i nogomet!

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 25 sep 2021, 21:47

Podrska Goranu :bih:
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 sep 2021, 21:48

Kakve ba pripreme???Gdje su to ostale ekipe isle??Na mars???Imas sve uslove u Butmiru,isti ti qurac ili trenirao u Butmiru ili negdje u Srbiji/Hrvatskoj.Imao je i vise nego dovoljno vremena da spremi i uigra ekipu,11 kola je puno.Pustite se suplji ba

Dobio je sva pojacanja sto je trazio,sve sredjeno oko plata i dugovanja.Sta treba vise???

Do veceras i od mene je imao svu podrsku ali polako gubi povjerenje.Ali sve dok je tu treba dati podrsku.MORA OVO BOLJE I JACE,IDEMO DALJE.💪
Podrska i od mene ali ocekujem skroz drugaciji pristup od sljedece utakmice(ligaske naravno).Nadam se da nece vise biti pic.kaste igre i da cemo mozda mi nekada napasti nekoga.12 golova u 13 utakmica(liga+Evropa) je zalosno
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 25 sep 2021, 21:55, ukupno mijenjano 4 puta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 25 sep 2021, 21:50

joker90 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:43
Kapić je u ovih par tekmi što je odigrao baš onakav kako ga se sjećam iz prvog mandata.
:mrgreen:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

spezial
Postovi: 3707
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 25 sep 2021, 21:52

Odavno me nije nijedan poraz ovoliko izbacio iz takta...

Prva stvar je Goranova krivica, izadjes defanzivno i prepadnuto protiv ekipe kojoj su bukvalno svi ove sezone dali gol u Banjoj Luci.

Pojedini igraci u prvih 20 minuta nevjerovatno izgubljeni, Pidro pogotovo. Kobiljar jedini s m.udima doso da se fajta i odigra tekmu.

Sta reci za Traku, sine nabij je u aut nemoj im je davat u kontru cisti da nam zabiju gol jbt...

I onda jos sta reci za sudjenje, povrh sve ove nase nemoci, izivljavaju se na nama bukvalno, vranjes, zakaric i moraitis zasticeno do pi*ke materine, mogu te zaklat bukvalno, a nasi igraci kad u frustraciji za oktavu dignu glas ceka ih zuti. Sreca jedina sto Oremus nije dobio crveni jer je ispi*dio na kraju zbog tolike nepravde..

Na sve to, mars na drinu i kosovo je srbija je toliko regresivno, nazadno, odvratno...

Stanje u savezu je dostiglo najnize grane u historiji, a to nesto govori jer ni prosli sazivi nisu bili bajni, ali ovo je teror jedne interesne skupine kriminocetnicke koja jednim udarcem handri i drzavu i sport i sve redom...

Teska vremena nas ocekuju, bice samo gore.

Avatar
holyman
Postovi: 8338
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 25 sep 2021, 21:52

Nismo bili kompaktni.
NEMA NAZAD

fks74
Postovi: 9256
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 sep 2021, 21:53

miky_hz je napisao/la:
25 sep 2021, 21:43
fks74 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:30
miky_hz je napisao/la:
25 sep 2021, 21:22


7 šuteva imao Grk na poluvremenu,pa toliko James u Lejkersima ne digne šuteva.Trazili nulu dobili gol ,nismo dosli sa idejom da pobjedimo i tako to ide.Igrac koji suta mozda ce dati gol,onaj koji ne nece sigurno,tako je i sa nama.

Luzerski mentalitet Sablica,nije svjestan koga vodi nažalost,vodje mu nisu rekle sta se od Sarajeva ocekuje,a to sigurno nije da mi i Rudar Prijedor poslije 11 kola imamo isti broj datih golova.
Nađi snimak šta je izjavio kada je došao i šta se od njega očekuje. Dok si u ovome 4R nećeš se naigrati protiv ekipa kao Borac, zato se opusti. Sablić je extra trener a to će i dokazati kada igrači budu imali snage.
Ne ocekuje se sigurno da obori sve negativne rekorde i da budemo efikasni kao Rudar Prijedor i da nemozemo dobiti ni jednu jacu ekipu u PL.



Nemam se ja sta opuštat ,svjestan sam ja sa kakvim defanzivcem imamo posla i zato pricam sta pricam.

Ko je zadovoljan nek mu cestita i trazi izgovore a trecina prvenstva je iza nas,ja nisam i zato cu ga kritikovat.

Nisam niti cu ikad biti zadovoljan defanzivnim Sarajevom taman prvi bili na tabeli.
NIti jedna ekipa na svijetu ne igra uvijek ofanzivno. Zato i postoje taktike, koje se mijenjaju u zavisnosti od stanja u ekipi i jačine protivnika.

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 25 sep 2021, 21:53

Trener ima podršku, uvijek sam volio mladje trenere nego stare oyebine ali ima i on nejasnih odluka. Nadam se da Bodul neće igrati lažnu devetku i da ćemo napokon ličiti na klub sa svim spremnim igračima.
Ne znam ko je kondiciji trener ali ko god da je mi imamo problem sa fizičkom spremom godinama.
Primanja i uslovi su fenomenalni za našu ligu i samom tim i rezultati trebaju biti.
Nije ovo ništa strašno ali treba se podići na viši nivo i ubaciti u brzinu više da bi onda bilo to to.
Sljedeća dva kola 6 bodova i u igri smo, pa ćemo onda tempirat formu za mart
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 25 sep 2021, 21:54

feniksptica je napisao/la:
25 sep 2021, 21:43
Sanchez1987 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:41
Sablica kritikovati kad bude -20 do tad je sve pod kontrolom.
Nije titula ni uslov ni relanost ove sezone. Bas se pitam bil u istoj situaciji kritikvoao jednog sijedog gospodina.
Kritikovao bi oca svog kad bi imao ovakvu igru i rezultate,a sto se tice sijedog, vidi koliko taj sijedi ima trofeja sa Sarajevom,od 5 osvojenih poslijeratnih,i sve ce ti se reci o kvaliteti istog.

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1925
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 25 sep 2021, 21:56

joker90 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:43
Kapić je u ovih par tekmi što je odigrao baš onakav kako ga se sjećam iz prvog mandata.
Kapic je jedino dobro odigrao protiv širokog kad je gurnut na krilo. Treba ga probati na ofanzivnijoj poziciji.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15329
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 25 sep 2021, 21:58

Sanchez1987 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:54
feniksptica je napisao/la:
25 sep 2021, 21:43
Sanchez1987 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:41
Sablica kritikovati kad bude -20 do tad je sve pod kontrolom.
Nije titula ni uslov ni relanost ove sezone. Bas se pitam bil u istoj situaciji kritikvoao jednog sijedog gospodina.
Kritikovao bi oca svog kad bi imao ovakvu igru i rezultate,a sto se tice sijedog, vidi koliko taj sijedi ima trofeja sa Sarajevom,od 5 osvojenih poslijeratnih,i sve ce ti se reci o kvaliteti istog.
Nismo ni tad imali neku igru, a rezultati su nas pratili uz mudevitog Rahmana i Tatara, realno. Boli me nesto za Goranom, samo hocu reci, nek odradi pripreme po svom, s finacijama s cijelom ekipom i to je to. A ne da na jedinoj prijateljskoj utakmici uigrava igrace ko ce ic za 3 dana... Ako i tad bude isto logicno da ce svi bit za rastanak.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 sep 2021, 21:59

fks74 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:53
miky_hz je napisao/la:
25 sep 2021, 21:43
fks74 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:30


Nađi snimak šta je izjavio kada je došao i šta se od njega očekuje. Dok si u ovome 4R nećeš se naigrati protiv ekipa kao Borac, zato se opusti. Sablić je extra trener a to će i dokazati kada igrači budu imali snage.
Ne ocekuje se sigurno da obori sve negativne rekorde i da budemo efikasni kao Rudar Prijedor i da nemozemo dobiti ni jednu jacu ekipu u PL.



Nemam se ja sta opuštat ,svjestan sam ja sa kakvim defanzivcem imamo posla i zato pricam sta pricam.

Ko je zadovoljan nek mu cestita i trazi izgovore a trecina prvenstva je iza nas,ja nisam i zato cu ga kritikovat.

Nisam niti cu ikad biti zadovoljan defanzivnim Sarajevom taman prvi bili na tabeli.
NIti jedna ekipa na svijetu ne igra uvijek ofanzivno. Zato i postoje taktike, koje se mijenjaju u zavisnosti od stanja u ekipi i jačine protivnika.
Po tome onda mi igramo evo 11 kola protiv Reala i Barcelona jel smo uvijek u bloku. Moguce da nisam uvidio koliko su nam protivnici bili jaki u ovih 11 kola.Npr silni Široki Brijeg i tako ta krema fudbala kojim se nemože pogledati na gol.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 25 sep 2021, 22:00

NajvecaRadosti je napisao/la:
25 sep 2021, 21:48
Kakve ba pripreme???Gdje su to ostale ekipe isle??Na mars???Imas sve uslove u Butmiru,isti ti qurac ili trenirao u Butmiru ili negdje u Srbiji/Hrvatskoj.Imao je i vise nego dovoljno vremena da spremi i uigra ekipu,11 kola je puno.

Dobio je sva pojacanja sto je trazio,sve sredjeno oko plata i dugovanja.Sta treba vise???

Do veceras i od mene je imao svu podrsku ali polako gubi povjerenje.MORA OVO BOLJE!
Koliko prijateljskih utakmica su ostali odigrali, a koliko mi ? To je prva stvar, kako ocekivati da nešto uigra, kad je odigrao 1 prijateljsku utakmicu sa slobodom, gdje je uigravao Vicka na zadnjem veznom, Mešanovića kao jedinog špica tada, i Miličevića na štoperskoj poziciji
Ti meni reci jel isto kad ti kreativac dodje u septembru, ili da je tu bio u najgorem slučaju pocetkom jula ?
Sva pojacanja koja je trazio ? Trazio je on jos dok je dosao kreativca, jer sam jos tad cuo da nije zadovoljan Susicem, trazio je i lijevog beka, pa na kraju ce morati trpiti onog konja iz Bugojna ( nek halali ako je neko iz tog mjesta ), koji veceras samom sebi od straha krenuo dodavati
Nije mogao uigravati i Darka i Vicka ni na treningu, jer su tek veceras prvi put zaigrali.
Da ne pricam da svi momci koji su ovaj rok dosli, se vidi da su umorni jer nisu prosli pripreme, pa bukvalno nakon par kola lige su im tek bile teske noge, sto je proces koji se desava nakon sto se odradi prvi ciklus priprema, i odigra se 2 - 3 pripremne
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
NazorUso
Postovi: 3847
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 25 sep 2021, 22:00

Ja ga yebem ko kaze da nas sudija nije zaklao !!!
Bandici su krimimalci ogavni !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

OsmaDolazi
Postovi: 2669
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 25 sep 2021, 22:02

Hebem ti portal i sve. Dupovca su haman dobro nagazili u tunelu kako cujem i niko nisa, ni mukajet. Fuj sve vam hebem podanicko odvratno.

umrobihzbogtebe1946
Postovi: 1375
Pridružen/a: 07 feb 2020, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umrobihzbogtebe1946 » 25 sep 2021, 22:03

OsmaDolazi je napisao/la:
25 sep 2021, 22:02
Hebem ti portal i sve. Dupovca su haman dobro nagazili u tunelu kako cujem i niko nisa, ni mukajet. Fuj sve vam hebem podanicko odvratno.
Piše na sp**t1ba, ali ne piše ko ga je napao?
Volim te Saraj'vo!

24.10.1946.
22.7.2023.
24.7.2023.
10.8.2023.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 sep 2021, 22:04

NazorUso je napisao/la:
25 sep 2021, 22:00
Ja ga yebem ko kaze da nas sudija nije zaklao !!!
Bandici su krimimalci ogavni !!!
Sablic npr :think:
Generalni komentar?

"Fer i korektna utakmica. Bilo je nekih situacija koje nisu uticale na rezultat.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 57 gostiju.