FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

Istinasamo123
Postovi: 649
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 10 jun 2023, 17:35

I koliko mi ustvari ne napredujemo nedavno sam spominjao cukaricki...
Klub bez ikakve tradicije i nekih posebnih trofeja je takav posao uradio u zadnjih 7 godina da sada vrijedi kao sarajevo zeljo i jos jedan klub iz vrha tabele..(17 miliona eura)
I prije ce te grupe ostvariti a transfere radi milionske vec godinama
I onda mi dodjemo i busamo se u prsa ali ne znam na osnovi cega samo...?
Takav smo narod da nam sitnicama oci zamazu i godinama drze u zabludi..

KarlMarx
Postovi: 258
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 10 jun 2023, 17:38

Istinasamo123 je napisao/la:
10 jun 2023, 17:35
I koliko mi ustvari ne napredujemo nedavno sam spominjao cukaricki...
Klub bez ikakve tradicije i nekih posebnih trofeja je takav posao uradio u zadnjih 7 godina da sada vrijedi kao sarajevo zeljo i jos jedan klub iz vrha tabele..(17 miliona eura)
I prije ce te grupe ostvariti a transfere radi milionske vec godinama
I onda mi dodjemo i busamo se u prsa ali ne znam na osnovi cega samo...?
Takav smo narod da nam sitnicama oci zamazu i godinama drze u zabludi..
Baš tako.

U ovoj ligi neko mora napravit iskorak i ulazak u grupne faze takmičenja.
Bilo to da uradimo mi, ili Zrinjski, Velež ili Borac. Neki klub se mora odvojiti kako bi povukao druge klubove da rade, investiraju i rastu, ako žele biti konkurentni.

Lucas
Postovi: 3207
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 10 jun 2023, 17:43

Istinasamo123 je napisao/la:
10 jun 2023, 17:35
I koliko mi ustvari ne napredujemo nedavno sam spominjao cukaricki...
Klub bez ikakve tradicije i nekih posebnih trofeja je takav posao uradio u zadnjih 7 godina da sada vrijedi kao sarajevo zeljo i jos jedan klub iz vrha tabele..
I prije ce te grupe ostvariti a transfere radi milionske vec godinama
I onda mi dodjemo i busamo se u prsa ali ne znam na osnovi cega samo...?
Takav smo narod da nam sitnicama oci zamazu i godinama drze u zabludi..
Vlasnik im milioner Dragan Gale Obradović, koji se ne eksponira u medijima i čije slike jedva postoje na Googleu, a sportski direktor im je Vladimir Matijašević, jedan od najboljih na Balkanu u tom poslu. Onakve poput Ajle i Poture ne mogu im primirisati u klub, administracija sužena na par bitnih i potrebnih ljudi, koji znaju radit svoj posao, niko se nikome ni u šta ne petlja. Slicno kao u Zrinjskom.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 10 jun 2023, 17:56

NazorUso je napisao/la:
10 jun 2023, 15:53
E cuj veci talenat od Djokana, a Djokan u njegovim godinama drzao vezni red !!!
Btw, Siroki ce se usreciti s trenerom pravo, samo nama masnokosa kerina ostade.

Andrej je top proizvod Akademije, o tom momku samo riječi hvale . Moraš priznati i kad je bio u krizi da je igrao. To nije slučaj sa Tarikom. Sad će vrijeme pokazati da li će se desiti nešto slično kao sa Zeljkovicem.
Ponavljam o Djokanovicu sve najbolje :thumbup:
Ono što mi se ne sviđa jeste da dovodimo igrače koji su prošli OP-e Surdulice, Kraljeva (dakle ne iz Beograda), a imamo sigurno bolji OP od ovih manjih sredina . Da vrijede završavali bi kao perspektivni u Bg.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 10 jun 2023, 18:05

Istinasamo123 je napisao/la:
10 jun 2023, 17:35
I koliko mi ustvari ne napredujemo nedavno sam spominjao cukaricki...
Klub bez ikakve tradicije i nekih posebnih trofeja je takav posao uradio u zadnjih 7 godina da sada vrijedi kao sarajevo zeljo i jos jedan klub iz vrha tabele..(17 miliona eura)
I prije ce te grupe ostvariti a transfere radi milionske vec godinama
I onda mi dodjemo i busamo se u prsa ali ne znam na osnovi cega samo...?
Takav smo narod da nam sitnicama oci zamazu i godinama drze u za
Možda je 2023 g, godina preokreta. ABd. Plaćaju se obeštećenja , a evo imamo i uvezana dva dobra PR, možda prvi put unazad 25g.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 10 jun 2023, 18:06

KarlMarx je napisao/la:
10 jun 2023, 17:34
spezial je napisao/la:
10 jun 2023, 16:40
KarlMarx je napisao/la:
10 jun 2023, 16:26
Čitam postove na forumu, i vidim koliko su naši navijači nestrpljivi. Jedan dan se neko ne oglasi iz kluba, odmah panika.

Polako, ljudi u klubu, administracija, igrači imaju odmor. Neke ugovore neko mora pripremiti, prepraviti na zahtjev subjekata ugovora, ako dođe do tog, prije nego se nešto potpiše.

Siguran sam da će sve informacije biti dostupne svima blagovremeno. :D

Što se tiče one fotke laptopa, na prethodnim postovima. Zašto u klubu na zidu stoji stari logo? Zar ljudi koji postavljaju grb, odnosno traže da se postavi ne znaju koji nam je aktuelni grb kluba. Voljeli ili ne voljeli, zvaničan je bez ljiljana.

A što se tiče opreme, ja bih zadržao Errea-u, u zadnj 2 godine radi originalne dresove i posveceni su dizajnu. Adidas će nam dati generičke i to je maksimum.
Jesi pravi Karl Marx kad ti smeta ljiljan :mrgreen:
Jeste baš je Karl Marx-u smetao ljiljan Republike BiH, doživio toliko :D

Baš suprotno, volim ljiljan, i staru zastavu. :)

A opaska cak i u simbolickom smislu da "Marxu smeta ljijan", komunisti nas ubiše, ne daju nam da živimo je blesava kao i teza da će se finale Lige Prvaka do godine igrati u Kaknju.

Pa na prvom zasjedanju AVNOJ-a si dobio državnost, zbog toga slaviš dan državnosti, manimo se svi revizionizma.

Komentar za grb je zbog ozbiljnosti, neke norme moraju postojati, Brand se stvara od grba do svakog protokola kako se koristi i zašto.

LP
Haha jesam te dirno u zivac :mrgreen:

Opusteno brate, nemam nista ni protiv jednog ni drugog, sve je to dio historije nase drzave. :bih: a ne mogu nas komunisti ubiti niti nam ne dat da zivimo kad ih i nema vise.

Isto ko sto je i grb s ljiljanom dio historije FK Sarajevo, i mislim da je upravo ovaj zid neki svojevrstan vremeplov kroz historiju kluba, jer ako pogledas, s druge strane ima jos jedan grb, jos stariji od ovog. Mislim da je vise to, nego neki inat i revizionizam.

Svako dobro :salut:

KarlMarx
Postovi: 258
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 10 jun 2023, 18:39

spezial je napisao/la:
10 jun 2023, 18:06
KarlMarx je napisao/la:
10 jun 2023, 17:34
spezial je napisao/la:
10 jun 2023, 16:40


Jesi pravi Karl Marx kad ti smeta ljiljan :mrgreen:
Jeste baš je Karl Marx-u smetao ljiljan Republike BiH, doživio toliko :D

Baš suprotno, volim ljiljan, i staru zastavu. :)

A opaska cak i u simbolickom smislu da "Marxu smeta ljijan", komunisti nas ubiše, ne daju nam da živimo je blesava kao i teza da će se finale Lige Prvaka do godine igrati u Kaknju.

Pa na prvom zasjedanju AVNOJ-a si dobio državnost, zbog toga slaviš dan državnosti, manimo se svi revizionizma.

Komentar za grb je zbog ozbiljnosti, neke norme moraju postojati, Brand se stvara od grba do svakog protokola kako se koristi i zašto.

LP
Haha jesam te dirno u zivac :mrgreen:

Opusteno brate, nemam nista ni protiv jednog ni drugog, sve je to dio historije nase drzave. :bih: a ne mogu nas komunisti ubiti niti nam ne dat da zivimo kad ih i nema vise.

Isto ko sto je i grb s ljiljanom dio historije FK Sarajevo, i mislim da je upravo ovaj zid neki svojevrstan vremeplov kroz historiju kluba, jer ako pogledas, s druge strane ima jos jedan grb, jos stariji od ovog. Mislim da je vise to, nego neki inat i revizionizam.

Svako dobro :salut:
Ma sve regularno drug :D

Nisi me ti dirno u živac, i ne znam te... dirnulo me društvo, jer je ovakvo mišljenje nažalost aksiom postala kao i akumulacija glupih opaski i nelogičkih zaključaka u društvu koja su pristuna. Rezoni nivoa zatupljenih osoba. :D

Drago mi je da si se šalio i da ne pripadaš, nažalost većini koja ovo radi.

A dobro ako je tako za grb super, mada smatram da mogu uraditi onda i bolje historijske presjeke pa da imamo sve grbove po zidovima. :D

Alii
Postovi: 1143
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 10 jun 2023, 18:52

Tačno 7 dana od objave novih igraca.



Avatar
f0rest1946
Postovi: 3248
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 10 jun 2023, 19:15

Istinasamo123 je napisao/la:
10 jun 2023, 17:19
Al najace je ovo pracenje instagrama i ovih persona ko kome lajka, koga quja prati
Nikad iz ovog seoskog mentaliteta necemo izaci niti postati ozbiljan klub..
Ko to doceka svaka mu cast.
Samo zamisli da predsjednik c zvezde ili dinama se bavi instagramom i lajka nebitne stranice ili kad digne nos lajka objave protiv najvatrenijih navijaca pa to nema ni u etiopiji..
Ocigledno i nemas društvene mreze niti pratis to, citav svijet to radi ali valja pljuvati po nasem narodu.

Ocigledno si zaostao zao mi sto moram ovako ali kad vec ti vrijedjas sve mora se i tebe malo, Juni Calafat agent Real Madrida (proglasen za najboljeg agenta na svijetu) koga zaprati skoro svi to objave i taj igrac i potpise za Real na kraju.

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3287
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSDoGroba » 10 jun 2023, 19:19

Čitav svijet čeka šta će Fabrizio Romano napisati na twitteru za transfere a eto ovdje problem što se isto preko društvenih mreža povezuju igrači sa nama

Istinasamo123
Postovi: 649
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 10 jun 2023, 19:26

f0rest1946 je napisao/la:
10 jun 2023, 19:15
Istinasamo123 je napisao/la:
10 jun 2023, 17:19
Al najace je ovo pracenje instagrama i ovih persona ko kome lajka, koga quja prati
Nikad iz ovog seoskog mentaliteta necemo izaci niti postati ozbiljan klub..
Ko to doceka svaka mu cast.
Samo zamisli da predsjednik c zvezde ili dinama se bavi instagramom i lajka nebitne stranice ili kad digne nos lajka objave protiv najvatrenijih navijaca pa to nema ni u etiopiji..
Ocigledno i nemas društvene mreze niti pratis to, citav svijet to radi ali valja pljuvati po nasem narodu.

Ocigledno si zaostao zao mi sto moram ovako ali kad vec ti vrijedjas sve mora se i tebe malo, Juni Calafat agent Real Madrida (proglasen za najboljeg agenta na svijetu) koga zaprati skoro svi to objave i taj igrac i potpise za Real na kraju.
Hvala bogu pa sam zaostao za danasnjom degeneracijom.
Svijet je otisao u 3pm kako je to uzelo ljude pod svoje...
Jel i florentino perez to isto radi? I mislim da je degutantno u istoj recenici nas stavljati sa mozda najvecim klubom na svijetu..
Opet kazem mjerilo je zeleni teren a mi smo cini mi se daleko od evrope u kojoj vise nemas slabog protivnika pa cak i klub iz luksemburga i malte nam moze lekciju dati..
U jednoj od najslabijih liga evrope sa svim finansijama evo desetljece mi stagniramo ili nazadujemo kao zadnje dvije godine gdje klubovi koji nemaju za tekuce troskove zavrse ispred tebe..
I tako iz godine u godinu samo nada ostaje.
Ja sam se pomirio sa svojih 30 godina da necu docekati nista ozbiljnije od naseg kluba dok sam ziv...

Avatar
Herson
Postovi: 930
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 10 jun 2023, 19:41

Covjek napravi poredjenje izmedju onoga sto na Twitteru napise najuticajniji i najpoznatiji sportski novinar na svijetu i persona koji 0/24 vise na Ajlinom instagram profilu i dijele svaki detalj iz njenog privatnog zivota na forumu. :urnebes: :urnebes: :urnebes:

mosarajvosa83
Postovi: 5353
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 jun 2023, 19:42

Istinasamo123 je napisao/la:
10 jun 2023, 19:26
f0rest1946 je napisao/la:
10 jun 2023, 19:15
Istinasamo123 je napisao/la:
10 jun 2023, 17:19
Al najace je ovo pracenje instagrama i ovih persona ko kome lajka, koga quja prati
Nikad iz ovog seoskog mentaliteta necemo izaci niti postati ozbiljan klub..
Ko to doceka svaka mu cast.
Samo zamisli da predsjednik c zvezde ili dinama se bavi instagramom i lajka nebitne stranice ili kad digne nos lajka objave protiv najvatrenijih navijaca pa to nema ni u etiopiji..
Ocigledno i nemas društvene mreze niti pratis to, citav svijet to radi ali valja pljuvati po nasem narodu.

Ocigledno si zaostao zao mi sto moram ovako ali kad vec ti vrijedjas sve mora se i tebe malo, Juni Calafat agent Real Madrida (proglasen za najboljeg agenta na svijetu) koga zaprati skoro svi to objave i taj igrac i potpise za Real na kraju.
Hvala bogu pa sam zaostao za danasnjom degeneracijom.
Svijet je otisao u 3pm kako je to uzelo ljude pod svoje...
Jel i florentino perez to isto radi? I mislim da je degutantno u istoj recenici nas stavljati sa mozda najvecim klubom na svijetu..
Opet kazem mjerilo je zeleni teren a mi smo cini mi se daleko od evrope u kojoj vise nemas slabog protivnika pa cak i klub iz luksemburga i malte nam moze lekciju dati..
U jednoj od najslabijih liga evrope sa svim finansijama evo desetljece mi stagniramo ili nazadujemo kao zadnje dvije godine gdje klubovi koji nemaju za tekuce troskove zavrse ispred tebe..
I tako iz godine u godinu samo nada ostaje.
Ja sam se pomirio sa svojih 30 godina da necu docekati nista ozbiljnije od naseg kluba dok sam ziv...
Jos ikas dosta ispred sebe. Sta sam sve prosao,poslije Zubanovica sam kontao da cu umrijet,da nikad nista necemo uzet i slaviti. Ubili ih nogama,zgazili ih kao da igramo sa Vrbanjusom. Onda uvijek neki bojkoti,zapad,Baljci itd

Avatar
H8Z7
Postovi: 3903
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 10 jun 2023, 19:51

Alii je napisao/la:
10 jun 2023, 18:52
Tačno 7 dana od objave novih igraca.


Zar nisi sinoć rekao da će danas biti potpis?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 10 jun 2023, 19:55

Ma ljudi na odmoru, poslije sezone, tek kad se vratw sa odmora, valjda bude zvanicnih ...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Alii
Postovi: 1143
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 10 jun 2023, 20:02

H8Z7 je napisao/la:
10 jun 2023, 19:51
Alii je napisao/la:
10 jun 2023, 18:52
Tačno 7 dana od objave novih igraca.


Zar nisi sinoć rekao da će danas biti potpis?
Nekako sam mislio svaki 7 dana nesto novo u klubu/igraci.
Kao nova taktika svaki 7 dana novo i prica se non stop o transferima...

mosarajvosa83
Postovi: 5353
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 jun 2023, 20:03

belosevic23 je napisao/la:
10 jun 2023, 16:12
Borac doveo Hrelju iz Igmana, momcina 190cm ima samo 21 godinu :shock: solidan igrac za premijerligaške pašnjake
Nadam se da ce uzivati u cetnickom orgijanju.

Avatar
Chony533
Postovi: 1363
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 10 jun 2023, 20:15

Hocel biti nesto u 21:00 zvanicno :kafa:
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Istinasamo123
Postovi: 649
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 10 jun 2023, 20:19

mosarajvosa83 je napisao/la:
10 jun 2023, 19:42
Istinasamo123 je napisao/la:
10 jun 2023, 19:26
f0rest1946 je napisao/la:
10 jun 2023, 19:15

Ocigledno i nemas društvene mreze niti pratis to, citav svijet to radi ali valja pljuvati po nasem narodu.

Ocigledno si zaostao zao mi sto moram ovako ali kad vec ti vrijedjas sve mora se i tebe malo, Juni Calafat agent Real Madrida (proglasen za najboljeg agenta na svijetu) koga zaprati skoro svi to objave i taj igrac i potpise za Real na kraju.
Hvala bogu pa sam zaostao za danasnjom degeneracijom.
Svijet je otisao u 3pm kako je to uzelo ljude pod svoje...
Jel i florentino perez to isto radi? I mislim da je degutantno u istoj recenici nas stavljati sa mozda najvecim klubom na svijetu..
Opet kazem mjerilo je zeleni teren a mi smo cini mi se daleko od evrope u kojoj vise nemas slabog protivnika pa cak i klub iz luksemburga i malte nam moze lekciju dati..
U jednoj od najslabijih liga evrope sa svim finansijama evo desetljece mi stagniramo ili nazadujemo kao zadnje dvije godine gdje klubovi koji nemaju za tekuce troskove zavrse ispred tebe..
I tako iz godine u godinu samo nada ostaje.
Ja sam se pomirio sa svojih 30 godina da necu docekati nista ozbiljnije od naseg kluba dok sam ziv...
Jos ikas dosta ispred sebe. Sta sam sve prosao,poslije Zubanovica sam kontao da cu umrijet,da nikad nista necemo uzet i slaviti. Ubili ih nogama,zgazili ih kao da igramo sa Vrbanjusom. Onda uvijek neki bojkoti,zapad,Baljci itd
Opet mi smo veliki klub sa jakom historijom sa titulom u to doba jedne od jacih liga evrope,jugoslovenske.Liga iz koje je klub pokorio tu ligu sampiona..
Sa jakim utakmicama sa evropskim velikanima ali dosta stvari se promjenilo do danas.
Sada zivimo u drzavi koja je sinonim za najgore u svakom gotov smislu.
Mi ponekad imamo prevelika ocekivanja ali ni ono najmanje a to je da zagospodarimo ovom ligom je neostvarivo. E sad je li to do navijaca ili ljudi koji rukovode klubom smijesno je i polemisati. Na to mislim najvise period od kada su ti isti navijaci uz pomoc par biznismena dovelo ljude i kapital u klub.
Navijaci Sarajeva su jedina zastita i prvi bedem kluba bez kojih ko zna gdje bi sada bili. Da nije to tako i dan danas bi npr elvir k. vedrio i oblacio klubom i iz njega iznosio ozbiljne pare, tako da nikada ne treba sumnjati u njihove namjere i ubjedjen sam da kako i predhodne i ove persone non grate ce protjerati **** motkom kako im i dolikuje.

visokohz
Postovi: 2932
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 10 jun 2023, 20:23

mosarajvosa83 je napisao/la:
10 jun 2023, 20:03
belosevic23 je napisao/la:
10 jun 2023, 16:12
Borac doveo Hrelju iz Igmana, momcina 190cm ima samo 21 godinu :shock: solidan igrac za premijerligaške pašnjake
Nadam se da ce uzivati u cetnickom orgijanju.
Bravo majstore tako je

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: holyman i 17 gostiju.