FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5831
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 24 okt 2021, 00:17

Sretno nam 75 godina i da sledeci 75 godina budemo 69 puta prvaci

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 24 okt 2021, 00:20

Pitar6785 je napisao/la:
24 okt 2021, 00:17
Sretno nam 75 godina i da sledeci 75 godina budemo 69 puta prvaci
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 24 okt 2021, 00:22

slika
sve ove godine samo TEBE volimo
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Suki46
Postovi: 2935
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 24 okt 2021, 00:35

Sretan ti 75 rođendan Dive naš.Sve će u životu proći ,samo si ti vječan :ljepota:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
donDondon
Postovi: 3501
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 24 okt 2021, 00:37

feniksptica je napisao/la:
23 okt 2021, 18:02
donDondon je napisao/la:
23 okt 2021, 18:00
feniksptica je napisao/la:
23 okt 2021, 17:58


Tacno. I Jakirovic ni evropu nije izborio pa kad mu se pruzila prava sansa pravi rezultate
Tako je,dovesti jos 7,8 igraca i mislim da bi igrali malo bolje,ako je moguce messia,mbapea,nejmara,ronalda
Da pokaze svo svoje znanje
U cemu je problem ?? Je l cilj bio evropa ? Je l njemu postavljen taj cilj, jesmo l se mi pomirili s tim ?. Na pocetku sezone su se ocekivanja trebala spustit, sad je kasno. Tad ko je prihvatio realnost lakse je.

Ako odigras samo jednu prijateljsku utakmicu nemas ti sta krivit trenera..mozda ima i njegovog, al nije dobio normalne uslove. Nije dobio prijatelsjke da igra to je traio yebote a ne Messia i Neymara
Kakav cilj evrope,pa neces je vidjeti,u bod si sa slobodom i zeljeznicarom,trebinje,Medjedja,Obarska i ostala sela te nadigraju
Do kad cemo samo cekati prelazne rokove stabilizqciju, reorganizaciju,ide mi sve na onu stvar a pogotovo takvi kao ti koji nadju negdje nesto da brane bilo koga
Pa bolan oni imaju moju godisnju platu a ne mogu 15 minuta trcat,dva pasa sastavit.Pa kako....
Zadnja izmjena: donDondon, dana/u 24 okt 2021, 09:06, ukupno mijenjano 1 put.
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 24 okt 2021, 00:55

A kako to da u prvih 25 minuta protiv Posušja ekipa napravi 4-5 šansi i pokaže potpunu dominaciju, a protiv Zrinjskog ništa. Možda je jednostavno do kvalitete igrača. Pomirite se sa činjenicom da je Zrinjski jači od nas na svakoj poziciji, na nekim pozicijama i duplo jači. Ekipa smo kojoj je realnost da se bori za 3-4. mjesto i to kad su svi zdravi i spremni, a mi još nismo dočekali ni da ključni igrači svi budu na dispoziciji.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2092
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 24 okt 2021, 01:27

Pa zar niste govorili da je Sablić bolji od Vinka? Zar on nije bolji, zna pričati i sve kaže odmah pred kamerom, a ne kao jadni Vinko samo floskule prosipa.

Čekamo reprezentativnu pauzu da se ekipa odmori, uigra i podigne na fizičkom planu. Ganola..

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2092
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 24 okt 2021, 01:28

f0rest1946 je napisao/la:
23 okt 2021, 19:04
Ma dajte brata ElCartela i Alfreda bolje bi vodili klub kunem se svim i svacim!!

Ko god da bude trener samo maknite ovog Uhljeba koji se smije nakon naseg poraza!
Šuti ba, čekamo da se odrade zimske pripreme. Ako opet ne bude to to, čekamo ljetne. Dajmo vremena, jedno 2-3 godine je mjera.

Kondicija je dosta bolja otkad je otišao Jelešković, vidi se ogromni pomak.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9563
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 24 okt 2021, 01:41

Ova sezona je svakako više manje izgubljena. Sabliću dati ultimatum, 9 bodova iz naredne 3 utakmice, u suprotnome otkaz.
Iako sam prvi mislio da smo napokon poziciju trenera rijesili, i da smo mirni, sve su prilike da se to nazalost nece desiti..
Palić, Ahmetović, Krste, Hebibović su za sporazumnog, eventualno ovog prvog ostaviti, svakako je potpisao do ljeta 22e ?
Mersi ogroman buket cvijeća, jedan veliki aplauz za njega, ali izvini brate nisi više za nas, iako skidam kapu na trudu, boriš se ko lav :salut:
Krste i Heba također ,iako ne vidim tu borbu kod njih kao kod Merse.
Uglavnom, ovo je minimum igraca sto se trebamo rijesiti.
Ne smijemo se zayebavati, pa da nam Europa dodje pitanja, POD MORANJE SU LIJEVI BEK, LIJEVO KRILO, SPIC.
Pa yebem mu mater, Rudar je u krizi sada, posalji im Hebibovica, 20 milja i procenat od slj transfera, i Santos je tvoj.
Lijevi bek Stipo Markovic, za onog zutokljunca je Roberto Carlos licno.
Imas za spica da dovedes Hamzu Catakovica, pitara, sigurno zeljan igre, mozes ga za cas na posudbu dovesti.
Ja garantujem s ova 3 igraca Europa ne bi bila sekunde upitna.
Sretan nam 75 rođendan :bih:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5578
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 24 okt 2021, 02:03

Bruka je ovo na šta nam djeluje ekipe.
- FKS -

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 24 okt 2021, 02:06

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
24 okt 2021, 01:41
Ova sezona je svakako više manje izgubljena. Sabliću dati ultimatum, 9 bodova iz naredne 3 utakmice, u suprotnome otkaz.
Iako sam prvi mislio da smo napokon poziciju trenera rijesili, i da smo mirni, sve su prilike da se to nazalost nece desiti..
Palić, Ahmetović, Krste, Hebibović su za sporazumnog, eventualno ovog prvog ostaviti, svakako je potpisao do ljeta 22e ?
Mersi ogroman buket cvijeća, jedan veliki aplauz za njega, ali izvini brate nisi više za nas, iako skidam kapu na trudu, boriš se ko lav :salut:
Krste i Heba također ,iako ne vidim tu borbu kod njih kao kod Merse.
Uglavnom, ovo je minimum igraca sto se trebamo rijesiti.
Ne smijemo se zayebavati, pa da nam Europa dodje pitanja, POD MORANJE SU LIJEVI BEK, LIJEVO KRILO, SPIC.
Pa yebem mu mater, Rudar je u krizi sada, posalji im Hebibovica, 20 milja i procenat od slj transfera, i Santos je tvoj.
Lijevi bek Stipo Markovic, za onog zutokljunca je Roberto Carlos licno.
Imas za spica da dovedes Hamzu Catakovica, pitara, sigurno zeljan igre, mozes ga za cas na posudbu dovesti.
Ja garantujem s ova 3 igraca Europa ne bi bila sekunde upitna.
Sretan nam 75 rođendan :bih:
Ima ovdje puno posla brate ali nije pametno sada previse igraca dovesti odjednom, najbolje bi bilo rijesiti se bar 5-6 igraca i dovesti 2 dobra i provjerena igraca. Od gomilanja škarta nema nista.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9563
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 24 okt 2021, 02:12

keli je napisao/la:
24 okt 2021, 02:06
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
24 okt 2021, 01:41
Ova sezona je svakako više manje izgubljena. Sabliću dati ultimatum, 9 bodova iz naredne 3 utakmice, u suprotnome otkaz.
Iako sam prvi mislio da smo napokon poziciju trenera rijesili, i da smo mirni, sve su prilike da se to nazalost nece desiti..
Palić, Ahmetović, Krste, Hebibović su za sporazumnog, eventualno ovog prvog ostaviti, svakako je potpisao do ljeta 22e ?
Mersi ogroman buket cvijeća, jedan veliki aplauz za njega, ali izvini brate nisi više za nas, iako skidam kapu na trudu, boriš se ko lav :salut:
Krste i Heba također ,iako ne vidim tu borbu kod njih kao kod Merse.
Uglavnom, ovo je minimum igraca sto se trebamo rijesiti.
Ne smijemo se zayebavati, pa da nam Europa dodje pitanja, POD MORANJE SU LIJEVI BEK, LIJEVO KRILO, SPIC.
Pa yebem mu mater, Rudar je u krizi sada, posalji im Hebibovica, 20 milja i procenat od slj transfera, i Santos je tvoj.
Lijevi bek Stipo Markovic, za onog zutokljunca je Roberto Carlos licno.
Imas za spica da dovedes Hamzu Catakovica, pitara, sigurno zeljan igre, mozes ga za cas na posudbu dovesti.
Ja garantujem s ova 3 igraca Europa ne bi bila sekunde upitna.
Sretan nam 75 rođendan :bih:
Ima ovdje puno posla brate ali nije pametno sada previse igraca dovesti odjednom, najbolje bi bilo rijesiti se bar 5-6 igraca i dovesti 2 dobra i provjerena igraca. Od gomilanja škarta nema nista.
Ma ovo što sam napisao je minimum šta trebamo otjerati. Onda dalje trebaju Pidro, Oremuš, Kanurić..
A nama ne treba preko 3 pojacanja, ali da su itekako konkretna ko što sam i kažeš
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Nirton
Postovi: 6488
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 24 okt 2021, 07:30

Sretan rođendan gigante!
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
leo1946
Postovi: 1900
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 24 okt 2021, 08:56

Za Sarajevo zivimo mi, svi drugi su prolazni!

Sretan ti rodjendan voljeni klube.
1946-1987

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 24 okt 2021, 08:58

SRETAN TI ROĐENDAN MANGUPE :ljepota: :ljepota:
ABd jos puno puno godina da docekamo zajedno.
SARAJEVO CE BITI SVE DRUGO CE PROCI!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 24 okt 2021, 09:02

Treba omladinu gurati u vatru Trako, Dizdarevic, Ramić, Varesanovic, Halid, Pidro, Kurdić pa nek bude šta treba biti. Ovo sto igraju Hebibovic, Dupovac, Velkoski, Ahmetovic, Oremuš, Lazic, Bodul mogu i omladinci.
Imaš 7 igraca kojim su ovo posljednji trzaji u karijeri i ne mozes od takve ekipe ocekivati nista specijalno.

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 24 okt 2021, 09:32

Hajdeee je napisao/la:
24 okt 2021, 02:03
Bruka je ovo na šta nam djeluje ekipe.
Mi smo rinaka,tacka
Kad se krene u ozbiljan remont od direktorice pa na dole trener pa igraci bit ce nesto od nas
Sad smo u egalu sa kmeljom,radnikom,i ostalom sirotinjom koja nema za hljeba
Ove godine evropa nam je vrh titulu i kup treba zaboravit

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 24 okt 2021, 09:37

Samo omladinu u ekipu, nista losiji bodovni skor ne bi bio; ako ne i bolji.
Evropu pod must izboriti i sto vise djece promovisati!

Sve najbolje za 75. rodjendan Klubu i svima nama koji smo uz Klub!
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 24 okt 2021, 09:41

Tako je,bar Ramic,Trako,Kurdic ne bi bili nista losiji od ovih sto sada igraju,a momci bi se sigurno vise trudili.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 24 okt 2021, 09:42

Ma na zimu sporazumni sa:Kanuric,Pidro,Velkoski,Heba....
Mersu sacekati jos malo da vidimo,ali realno i on je za sporazumnog.Ovoj zadnjoj trojici organizovati neku jaku prijateljsku na Kosevu protiv nekog velikana,aplauz i doviđenja.Mersi i Krletu dati neku funkciju u klubu,npr.skaut mladji kategorija.

Fanima i Andreja prodati za bilo sta.Oremusa bi ostavio kao neku back up opciju ako se nekad Sabanovic slucajno povrijedi.Palica isto,svakako njemu ugovor jos pola godine.
Dervisgaica ili vidjeti neku posudbu ili i sa njim raskinuti ugovor.Nije on nista bolji od onog Resica sa kojim je raskinut ugovor.

Treba malo igraca iz akademije ubaciti i isprobati,npr:Jovasevic,Cosic,Mulalic,Viteskic,I.Ramic i ko jos valja tu vec.Neki od ovi igraca vec imaju 18 godina.

Mislim da sa njima ne mozemo puno fuliti.Trako sa donedavno nepuni 18 godina,osim one greske u BL ostalo sve prefektno odigrao.
Ne mora znaciti ni da ce svaki junior biti dobar naravno,ali zadnji par godina nije ovo lose.Osim Trake,Mujakic otisao za milionski transfer,Kova najbolji golman lige,otisao za milion,Andrej i Pidro do prije godinu dana najbolji igraci lige na svojim pozicijama i pozvani u reprezentaciju.Evo sad tu je i Dizdarevic koji bas puno obecava,a ima i Sahinovic.Sabanovic koji ove sezone briljira itd.Moguce da ima jos neko tu koga sam zaboravio.

Sablic rekao da su prioritet za zimu bekovi i krila.
Stipo Markovic bi nam legao bas pravo,ove sezone ni sekunde u Lokomotivi,mislim da se moze dovesti bez problema.
Zaganjati na posudbu Catakovica/Bradonjica
Od krila imas onu dvojicu u Rudaru,probati bar jednog zavrsiti.

Kad sa ovim gore navedenim igracima raskines ugovor,prodas Andreja/Fanima za bilo sta,znatno bi rasteretio budzet.U tom slucaju Mirvic ti ne bi morao nista pomagati.
Kanuric,Pidro,Krle,Heba,Merso imaju sigurno zajedno bar 25.000 KM mjesecno,ako ne i vise
Za to mozes dovesti 2 igraca po 13k KM mjesecno koji ce biti ubice za ovu ligu
Prodas Fanima za bilo sta i mozes dovesti jos 3 kvalitetna pojacanja i da ti ostane bruku para
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 24 okt 2021, 10:21, ukupno mijenjano 2 puta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.