FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 27 jan 2022, 06:27

Pitar6785 je napisao/la:
27 jan 2022, 03:59
Ako se uzme u obzir da je mirvic dosao nekad u avgustu da je preuzeo klub tek nekad cinimi se u septebru, mogu reci da je uradio mnogo posla, al da radi ocito poso temeljito.

Isplatio dug federaci
Registrovo lazica i ostale

Otjero Sabrinu
Otjero sabljica

Doveo trenera
Doveo sportskog direktora

Prodo kurdica

Poslo hrpu mladi igraca na posudbu

Pidra prodo al ostavio ga na posudbi

Doveo 3 igraca tako reci prije nego su pripreme i pocelo sto se nije desilo nepamtim cak ni u vrijeme tana nama, a posebno igraca kao Mujakica i suljica (takvav profil igraca smo dovodili 3 dana prije prvenstva)

Za Fanimovu situaciju nije kriv ni 0%, ako je iko kriv onda je to licno fanimo i sabljic

Posao Generalnog Direktora Radi licno sto je u ovoj fazi vrlo bitno.. jer ce se moci suocit sa cjenama i potraznjana menagera za igrace, znace od prilike za koje pare se mogu dovest igraci i sutra kad postavi ljude na tu poziciju i ako mu pokusaju prodavat maglu lahko ce ih moci ****..

Samo sto se nama cini da je ovo nista jer je sporo al on ocito radi posao gdje se paznja posvecuje svakom slovu, sto ja mislim da je veoma pohvalno i sto je nama potrebno
Da su Švabe pisale ovako šifrovano pobijedile bi u ratu.

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 27 jan 2022, 07:53

revolt je napisao/la:
27 jan 2022, 00:56
OsmaDolazi je napisao/la:
27 jan 2022, 00:13
Pretjeruje se kao po obicaju. Anela Potura se pita za klub koliko i ja.
Hajde ne brani drugaricu
Vjerovatno bi je branio da mi je drugarica ili da je hebem. Ovako je ne branim ni sekunde. P.išaj je što se mene tiče. Ona je tu kao ikebana, jer je Sabra naravno uvalila prije nego što je otišla. Da je malo pametnija bila bi u press salonu i najavljaivala press konferenciju. Ovako nije dogurala ni do toga.

spezial
Postovi: 3708
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 27 jan 2022, 08:39

Koja je svrha tjerat sabrinu ako ostavljas njene odane ljude, u ovom slucaju zene?

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 27 jan 2022, 09:18

spezial je napisao/la:
27 jan 2022, 08:39
Koja je svrha tjerat sabrinu ako ostavljas njene odane ljude, u ovom slucaju zene?
Zar stvarno mislis da su odane toliko? :D
Ipak je to Instagram Freak osoba, koja bi majku prodala za malo pažnje i keša.

Antikloc
Postovi: 2470
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 27 jan 2022, 09:32

spezial je napisao/la:
27 jan 2022, 08:39
Koja je svrha tjerat sabrinu ako ostavljas njene odane ljude, u ovom slucaju zene?
Ne postoje odane zene. Zene su vucice,u svakoj drugoj zeni gledaju konkurenciju i neprijatelja. Prijevara,pretvornost,neodanost,nepouzdanost su upisane u genetskom kodu svake zene. Pa tako i nase drage Anele !!
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
AvanGarda46
Postovi: 67
Pridružen/a: 10 maj 2021, 14:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AvanGarda46 » 27 jan 2022, 09:52

amypitar je napisao/la:
27 jan 2022, 06:27
Pitar6785 je napisao/la:
27 jan 2022, 03:59
Ako se uzme u obzir da je mirvic dosao nekad u avgustu da je preuzeo klub tek nekad cinimi se u septebru, mogu reci da je uradio mnogo posla, al da radi ocito poso temeljito.

Isplatio dug federaci
Registrovo lazica i ostale

Otjero Sabrinu
Otjero sabljica

Doveo trenera
Doveo sportskog direktora

Prodo kurdica

Poslo hrpu mladi igraca na posudbu

Pidra prodo al ostavio ga na posudbi

Doveo 3 igraca tako reci prije nego su pripreme i pocelo sto se nije desilo nepamtim cak ni u vrijeme tana nama, a posebno igraca kao Mujakica i suljica (takvav profil igraca smo dovodili 3 dana prije prvenstva)

Za Fanimovu situaciju nije kriv ni 0%, ako je iko kriv onda je to licno fanimo i sabljic

Posao Generalnog Direktora Radi licno sto je u ovoj fazi vrlo bitno.. jer ce se moci suocit sa cjenama i potraznjana menagera za igrace, znace od prilike za koje pare se mogu dovest igraci i sutra kad postavi ljude na tu poziciju i ako mu pokusaju prodavat maglu lahko ce ih moci ****..

Samo sto se nama cini da je ovo nista jer je sporo al on ocito radi posao gdje se paznja posvecuje svakom slovu, sto ja mislim da je veoma pohvalno i sto je nama potrebno
Da su Švabe pisale ovako šifrovano pobijedile bi u ratu.
Ne zamjeri drug al fkt je tesko citat tvoje postove, sto zbog nepravilnosti, sto zbog opsirnog misljenja..
Naša obaveza je da idemo
gdje god da igra naš voljeni tim.

Gdje god da igraš ti, uvijek tu smo mi! 1987

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 27 jan 2022, 09:54

GalileoGalilei je napisao/la:
27 jan 2022, 00:32
fera je napisao/la:
26 jan 2022, 23:06
Riveros je napisao/la:
26 jan 2022, 21:15
U subotu nakon Čapljine je rekao da se radi na dovođenju pojačanja, a danas drugačija retorika.Za nadati se da na kraju sve izađe na dobro.
Moje povjerenje je vec izgubio.
Ni ja ne kontam poentu i opet nas izgleda neko yebe. Tek kad je došao i pred pripreme govorio decidno i jasno, sad odjednom prevrnuo i ne spominje više pojačanja. Šatro nešto oni kao traže, vidjeće, pa traže kvalitet, ne žele samo kvantitet itd. Nije Vasoski izgleda daleko od Sablića, bara bara. Isto i ovo oko Topića se izjalovilo, ebote Potura pregovara s igračima.
Na hajr na dobro.
Sto je najgore znamo svi da u zimskom roku nema kvalitetnih igraca, jednostavno sve sto valja je pod ugovorom. A oni nama o nekom kvalitetu pricaju...
I za Topica je sramota da se nisu mogli dogovoriti a covjek nas navijac.
You are someone else I am still right here

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Miljacka » 27 jan 2022, 10:04

Tako je onomad jedan lik izgubio povjerenje u Tatara, a ovaj nije odigrao ni utakmicu. Kasnije ga turio na sliku profila. #samokazem
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
leo1946
Postovi: 1900
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 27 jan 2022, 10:39

Ljudi gube povjerenje, a covjek doso prije 15 dana i odigrali jednu pripremnu utakmicu. De vi nama rijesite kako guardiolu pa da budemo mirni :crazy:
1946-1987

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 27 jan 2022, 10:43

U kanalizaciju od lige se dolazi samo kad se nema gdje. Vjerovatno ce nam se 2 3 igraca pridruziti u antaliji. Bitno je napraviti tim.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 27 jan 2022, 10:45

leo1946 je napisao/la:
27 jan 2022, 10:39
Ljudi gube povjerenje, a covjek doso prije 15 dana i odigrali jednu pripremnu utakmicu. De vi nama rijesite kako guardiolu pa da budemo mirni :crazy:
Sta ce Pep milijarda mu treba da tim sastavi.
You are someone else I am still right here

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 27 jan 2022, 10:46

leo1946 je napisao/la:
27 jan 2022, 10:39
Ljudi gube povjerenje, a covjek doso prije 15 dana i odigrali jednu pripremnu utakmicu. De vi nama rijesite kako guardiolu pa da budemo mirni :crazy:
Naski bi strucnjaci i njemu mahanu. Bilo bi, pa igra bez klasicnog spica nece to kod nas proci
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
holyman
Postovi: 8345
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 27 jan 2022, 10:49

Volim sto smo klub koji zna iznenaditi javnost , a jos vise svoje navijace.

Imamo 4 napadaca, a da mogu birati ko da mi igra, prije bih pidru stavio naprijed nego bilo kojeg od ova 4.
NEMA NAZAD

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 27 jan 2022, 10:53

fera je napisao/la:
27 jan 2022, 09:54
GalileoGalilei je napisao/la:
27 jan 2022, 00:32
fera je napisao/la:
26 jan 2022, 23:06


Moje povjerenje je vec izgubio.
Ni ja ne kontam poentu i opet nas izgleda neko yebe. Tek kad je došao i pred pripreme govorio decidno i jasno, sad odjednom prevrnuo i ne spominje više pojačanja. Šatro nešto oni kao traže, vidjeće, pa traže kvalitet, ne žele samo kvantitet itd. Nije Vasoski izgleda daleko od Sablića, bara bara. Isto i ovo oko Topića se izjalovilo, ebote Potura pregovara s igračima.
Na hajr na dobro.
Sto je najgore znamo svi da u zimskom roku nema kvalitetnih igraca, jednostavno sve sto valja je pod ugovorom. A oni nama o nekom kvalitetu pricaju...
I za Topica je sramota da se nisu mogli dogovoriti a covjek nas navijac.
Zbog čega sramota? Kakve reference ima Topić što nema Kepčija koji će direktno raditi na dovođenju igrača sa Vasoskim?
Topić je u igri bio samo do trenutka kada je Kepčija rekao da će se on brinuti o Sportskom Segmentu kluba. Jel poštenu pustiti čovjeka da uradi nešto pa da vidimo. Po svim pričama iz kluba koje imam, čuo sam da se radi strašan posao, da je tu i momak koji video analizira preporučene igrače, igrače koji traži Vasoski od Kepčije itd itd.

Evo svi smo redom popljuvali Šečerovića, ja prvi. A kažu da je na treninzima i trening utakmicama daleko najsigurniji i najspremniji igrač. Hajmo sačekati, pa ćemo pljuvati. A pljuvati ćemo svakako da li za mjesec dana ili za pola godine, jedna utakmica nam je dovoljna za to. :D

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 27 jan 2022, 11:00

Kamuflazn je napisao/la:
27 jan 2022, 10:43
U kanalizaciju od lige se dolazi samo kad se nema gdje. Vjerovatno ce nam se 2 3 igraca pridruziti u antaliji. Bitno je napraviti tim.
Bas tako. Svaki dobar igrac ce prvo razmotriti opcije vani a za nas potpisati ako ne nadje nista primamljivo. Neki ocigledno ne mogu prihvatiti tu realnost i ocekuju da takvi igraci potpisu za nas petog januara. Da je Avramovskog htio Osijek ili Hajduk on bi bio njihov vec 20ak dana a mi moramo cekati da mu sve propadne.

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 27 jan 2022, 11:11

OsmaDolazi je napisao/la:
27 jan 2022, 10:53
fera je napisao/la:
27 jan 2022, 09:54
GalileoGalilei je napisao/la:
27 jan 2022, 00:32

Ni ja ne kontam poentu i opet nas izgleda neko yebe. Tek kad je došao i pred pripreme govorio decidno i jasno, sad odjednom prevrnuo i ne spominje više pojačanja. Šatro nešto oni kao traže, vidjeće, pa traže kvalitet, ne žele samo kvantitet itd. Nije Vasoski izgleda daleko od Sablića, bara bara. Isto i ovo oko Topića se izjalovilo, ebote Potura pregovara s igračima.
Na hajr na dobro.
Sto je najgore znamo svi da u zimskom roku nema kvalitetnih igraca, jednostavno sve sto valja je pod ugovorom. A oni nama o nekom kvalitetu pricaju...
I za Topica je sramota da se nisu mogli dogovoriti a covjek nas navijac.
Zbog čega sramota? Kakve reference ima Topić što nema Kepčija koji će direktno raditi na dovođenju igrača sa Vasoskim?
Topić je u igri bio samo do trenutka kada je Kepčija rekao da će se on brinuti o Sportskom Segmentu kluba. Jel poštenu pustiti čovjeka da uradi nešto pa da vidimo. Po svim pričama iz kluba koje imam, čuo sam da se radi strašan posao, da je tu i momak koji video analizira preporučene igrače, igrače koji traži Vasoski od Kepčije itd itd.

Evo svi smo redom popljuvali Šečerovića, ja prvi. A kažu da je na treninzima i trening utakmicama daleko najsigurniji i najspremniji igrač. Hajmo sačekati, pa ćemo pljuvati. A pljuvati ćemo svakako da li za mjesec dana ili za pola godine, jedna utakmica nam je dovoljna za to. :D
Svaka cast ako je tako i naravno da mi je drago.
Samo to ne govori puno o samom Secerovicu (svaka njemu cast), nego vise u kakvom je stanju i u kakvoj smo mi svi zabludi sto se tice ekipe i igraca koji su u njoj i koji su igrali proslu polusezonu.

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 27 jan 2022, 11:21

badboy je napisao/la:
27 jan 2022, 11:11
OsmaDolazi je napisao/la:
27 jan 2022, 10:53
fera je napisao/la:
27 jan 2022, 09:54


Sto je najgore znamo svi da u zimskom roku nema kvalitetnih igraca, jednostavno sve sto valja je pod ugovorom. A oni nama o nekom kvalitetu pricaju...
I za Topica je sramota da se nisu mogli dogovoriti a covjek nas navijac.
Zbog čega sramota? Kakve reference ima Topić što nema Kepčija koji će direktno raditi na dovođenju igrača sa Vasoskim?
Topić je u igri bio samo do trenutka kada je Kepčija rekao da će se on brinuti o Sportskom Segmentu kluba. Jel poštenu pustiti čovjeka da uradi nešto pa da vidimo. Po svim pričama iz kluba koje imam, čuo sam da se radi strašan posao, da je tu i momak koji video analizira preporučene igrače, igrače koji traži Vasoski od Kepčije itd itd.

Evo svi smo redom popljuvali Šečerovića, ja prvi. A kažu da je na treninzima i trening utakmicama daleko najsigurniji i najspremniji igrač. Hajmo sačekati, pa ćemo pljuvati. A pljuvati ćemo svakako da li za mjesec dana ili za pola godine, jedna utakmica nam je dovoljna za to. :D
Svaka cast ako je tako i naravno da mi je drago.
Samo to ne govori puno o samom Secerovicu (svaka njemu cast), nego vise u kakvom je stanju i u kakvoj smo mi svi zabludi sto se tice ekipe i igraca koji su u njoj i koji su igrali proslu polusezonu.
Apsolutno.
Pa pogledaj sastav od prije godinu i po.
Kovačević, Pidro, Miličević, Šerbečić, Oremuš, Sušić, Rahmanović, Pejović, Tatar, Ahmetović, Fanimo. Mislim, suvišno je komentarisati bilo šta, šta nam je lezba uradila.

Da se editujem, u pm ne zna se odakle je veća opasnost bila za protivnika.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 27 jan 2022, 11:27

E crnjaka nekog na temi. Dolaskom desnog krila i eventualno jos jednog ofanzivca(desetka ili spic) bit ce skroz respektabilna ekipa. Nadati se da je trener pogodak i nema brige na proljece. Sabura malo

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 27 jan 2022, 11:46

Gdje Ilijevski , kad se sjetim da je Rumeni dao ostavku odmah sam osjetio da se para vise nema , prvi je napustio brod koji je tonuo :urnebes:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9563
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 27 jan 2022, 11:54

OsmaDolazi je napisao/la:
27 jan 2022, 11:21
badboy je napisao/la:
27 jan 2022, 11:11
OsmaDolazi je napisao/la:
27 jan 2022, 10:53


Zbog čega sramota? Kakve reference ima Topić što nema Kepčija koji će direktno raditi na dovođenju igrača sa Vasoskim?
Topić je u igri bio samo do trenutka kada je Kepčija rekao da će se on brinuti o Sportskom Segmentu kluba. Jel poštenu pustiti čovjeka da uradi nešto pa da vidimo. Po svim pričama iz kluba koje imam, čuo sam da se radi strašan posao, da je tu i momak koji video analizira preporučene igrače, igrače koji traži Vasoski od Kepčije itd itd.

Evo svi smo redom popljuvali Šečerovića, ja prvi. A kažu da je na treninzima i trening utakmicama daleko najsigurniji i najspremniji igrač. Hajmo sačekati, pa ćemo pljuvati. A pljuvati ćemo svakako da li za mjesec dana ili za pola godine, jedna utakmica nam je dovoljna za to. :D
Svaka cast ako je tako i naravno da mi je drago.
Samo to ne govori puno o samom Secerovicu (svaka njemu cast), nego vise u kakvom je stanju i u kakvoj smo mi svi zabludi sto se tice ekipe i igraca koji su u njoj i koji su igrali proslu polusezonu.
Apsolutno.
Pa pogledaj sastav od prije godinu i po.
Kovačević, Pidro, Miličević, Šerbečić, Oremuš, Sušić, Rahmanović, Pejović, Tatar, Ahmetović, Fanimo. Mislim, suvišno je komentarisati bilo šta, šta nam je lezba uradila.

Da se editujem, u pm ne zna se odakle je veća opasnost bila za protivnika.
Ova ekipa jeste bila strašno dobra, ma da ja sam ubijeđen da se i za manje para može napraviti isto kvalitetna ekipa. Razlog je što smo imali preplaćenog Sušića za kojeg dovedeš 2 igrača nivoa Avramovskog koji jedu zemlju, za njegove pare smo mogli dovesti ubicu špica, i još da dovedeš centralnog veznog, npr Crepulju koji bi za tu lovu u to vrijeme sigurno došao ponovno.
Ali s obzirom kakvo ne znanje je vladalo u klubu, dobro je da smo mi išta imali.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.