FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 mar 2023, 20:58

Koliko sam upucen i pratio mi nikad nismo preuzeli koševo onaj ugovor sto je Sabrina i Mandic potpisali nikad nije sproveden. I ova oko terena najmanje se pita nas, radi savez i opština a mi smo neki posrednici koje niko ne benda.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9561
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 29 mar 2023, 21:11

Ja vjerujem da Nenad Podgorac sve drži pod kontrolom. Sad će godina dana, ako ko nađe jednu informaciju o čovjeku, svaka mu čast :urnebes:
Za Aylu bar znamo kako stoje stvari, ovome ne znamo ni opis kako izgleda :mrgreen:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Alii
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 29 mar 2023, 21:12

Titule nece biti uskoro.
Kup i liga nece se desit jako dugo.
Trenera nemas i ne dajes mu vise od 6 7 mjeseci rada.
Pere se velik novac.
Klub propada u fudbalskom smislu a u biznisu u Mirvica top ide.
Vode te social manageri.Ig,fc..
Stadion nemas(bukvalno nemas trave 😑)
Mislim jel dovoljno rečeno.
Sve dok ovako ide u krug new era svake sezone isti **** dobijemo .
Europe tek za 10 godina.
Od fks u propast pa vi vidite.
To vam je bosnjo.
Mirvic=Haris Ihtijarevic.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 29 mar 2023, 21:15

To je kad ciganises pa na kraju popusis i Europu izmedju ostalog jer cijelu sezonu igras samo 2 puta na svom terenu...
Sto se stadiona tice nije mi nas ni sekunde zao.
You are someone else I am still right here

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 29 mar 2023, 21:27

#MGMFarmArenaSarajevu

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9561
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 29 mar 2023, 21:27

joker90 je napisao/la:
03 apr 2022, 22:55
Nek neko kaže Ismiru da ne mora sve što klamfa zaposliti u klub. Ovo je jedno ogromno razočaranje, pa neka priča ko šta hoće. Kaže gospođa, naučila sam puno o fudbalu posljednjih mjesec dana. :urnebes: Pa onda mlatne ovo za najbolji klub Balkana u naredne dvije godine, ovo isto da nekog od nas s foruma bace na mjesec. Na stranu što je gurbet i sve to, ali kod nas će odrati i "dobar" posao kao i u ZOI-u što je ova uhljebka mrtva odradila. Neće proći još dugo moj Ismire, a i tebi će se s tribina početi hebavati neko. Mrtva Sabrina je za ovu TV u boji, a to dovoljno govori.

SFK tuke nam u klubu kolo vode, nećemo daleko dobaciti. Da je bar nekako kup osvojiti, da bar nešto u ovoj usranoj sezoni liči na naš klub.
Vratio sam se nazad da se sjetim šta smo za Podgorca govorili( jesmo mu barem CV našli :rol: ) i naletim na ovo. Eto, za manje od godinu dana em mu tribina leđa okrenula, em nismo daleko dobacili, a niti ćemo sa trenutnom strukturom.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Uinatsvima
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 mar 2023, 13:12
Lokacija: Hz Ap
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Uinatsvima » 29 mar 2023, 21:28

Je li ovo isti onaj Nedim Cehajic sto je bio pod istragom u predmetu zadruga i njegova građevinska firma In koja je gradila trening centar u Zenici?
Zadnja izmjena: Uinatsvima, dana/u 29 mar 2023, 21:41, ukupno mijenjano 1 put.
NO FEAR

Alii
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 29 mar 2023, 21:29

Uinatsvima je napisao/la:
29 mar 2023, 21:28
Je li ovo isti onaj Nedim Cehajic sto je bio pod istragom u predmetu zadruga i njegova firma građevinska firma In koja je gradila trening centar u Zenici?
Da

Avatar
holyman
Postovi: 8342
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 29 mar 2023, 21:58

Pisite mi u dm kad bude organizovano tjeranje kriminalaca, narkomana i khurvi iz kluba, rado cu se odazvati.

Do tada me ne interesuje ni uprava ni evropa vico ni klub ni grupa ni stadion, nek ga sutra zapale khurac me boli, svakako bismo samo nijemo posmatrali ko i sve do sada. Nije da sam ohladio nego sam zavrsio, do nekih boljih vremena adio.
NEMA NAZAD


Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3978
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 mar 2023, 22:06

MortemHz je napisao/la:
29 mar 2023, 18:19
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 mar 2023, 15:47
bordobijelisampion je napisao/la:
29 mar 2023, 15:44

Jao fuj :puke:
pa vec se vidi kako je trava pocela da odumire, ove zute nijanse. Lug, pepeo, cemenat, sta su ovo stavili? Prokleti bili da Bogda im za lijekova trebalo

A šta je ovo fakat, buljim i ne mogu da skontam :rol:
iz ovog nece travka iznici nema te sanse :rol: ne mogu da postam nesto sliku cementa albanskog. Mora da su to nasuli lole haha i kaze ne mogu prosivati pa gdje ce u beton usiti travu, steglo sve. Ne znam jel za plakanje ili za smijanje
- 1 9 4 6 -

Avatar
Aduka87
Postovi: 9200
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 29 mar 2023, 22:09

Okle nam 50 miliona eura za stadion, toliko je kostao novi stadion Osijeka.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Alii
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 dec 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alii » 29 mar 2023, 22:10

bordobijelisampion je napisao/la:
29 mar 2023, 22:03
slika
samo lajkk :wave:
Pročitaju,Kazu 2 3 rečenice i zaboravili
Šta bi sa onim iz Indonezije ili Malezije?

Sanchez87hz
Postovi: 673
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 29 mar 2023, 22:19

esprit24 je napisao/la:
29 mar 2023, 20:40
Vico nam je sa "bosnjackom" komponentom u savezu i bratom beusom odredio i zapecatio najgoru sezonu u historiji lige. Na sve nacine idu da Mirvicu omrznu ulaganje i da nas vrate na vrijeme prije investitora. Za ovo sve u klubu krivi je odlazak sa Koseva. Nadam se da se ekipa dobro spremila i da ce se u nedjelju prosetati kroz Tuzlu. Sve osim pobjede bio bi veliki neuspijeh. Igraj bordo bijeli
Sto li ga onda Mirvic onako ljubi po tribinama?

guadalupe
Postovi: 978
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 29 mar 2023, 22:20

Nemamo gdje igrati, Ajlic nasa lavica cijeli dan jadna u kontaktu sa savezom, 2 godine u najgoroj ligi bez Evrope sa najjacim budzetom, navijace na domacem terenu nemamo, sve i jednog radnika u klubu boli k.urac za Sarajevom i prstom nisu makli da se ukljuci neko u vezi terena, glupace reklamiraju otvaranje fan shopa nakon sto citav dan bruje svi mediji o lakrdiji na stadionu... mi smo sve osim fudbalskog kluba i nabijem sve koji podrzavaju ove degene, na celu sa najvecim degenom.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 29 mar 2023, 22:22

"Sve su to gomile gluposti koje ne želim ni komentarisati. Podloga je definitivno tvrda i iz nekog razloga je tvrđa nego na ostalim terenima. Nekog valjanog razloga nema. To je ostalo da riješe suizvođači radova. Oni će to u narednih dan, dva riješiti. Iz nekog razloga je tvrda podloga. Nema rezonskog objašnjenja jer je sve rađeno kao i na drugim terenima. Trenutno traže rješenje kako da to naprave i riješe podlogu. Jedni su pripremali, drugi radili. Ugrađeni su materijali kao i u Tuzli i Mostaru. Dakle, sve je ponovljeno. Teren je prezimio, što može imati utjecaja na stvrdnjavanje podloge u ova četiri mjeseca", rekao je Ćehajić u izjavi za Klix.ba
Iz nekog razloga je tvrdja. Nema nekog valjanog razloga sto je tvrdja.
:urnebes: :urnebes:
Znaci u Tuzli i Mostaru isto ko kod nas. BL ima vjerovatno bolje :lol:

Kakve lik samo izjave daje, nije ni čudo sto je sve ovo ovako syebano i ovoliko se oteglo, kad je ovakav lik nadzorni za to.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Miljacka
Postovi: 3997
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Miljacka » 29 mar 2023, 22:24

slika
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2092
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 29 mar 2023, 22:25

EKSKLUZIVNO OBJAVLJUJEMO NALAZ ZAVODA ZA AGROPEDOLOGIJU.

Kao što smo i ranije pisali "hranidbeni" sloj na stadionu Koševo uopće nije trebao biti postavljen. Nadzor NSBiH gospodin Nedim Čehajić je morao odbiti ovaj materijal da se koristi kao "hranidbeni" sloj.
Sve se moglo riješiti u startu.
Rekonstrukcija terena stadiona "Asim Ferhatović Hase" ni nakon nekoliko mjeseci radova još nije završena. Probijeni su brojni rokovi, baš kao i na drugim stadionima širom BiH, a budući teren na Koševu mogao bi imati i neke druge probleme.

Naime, predstavnica JU "Centar za sport i rekreaciju" Belma Jugo obratila se sredinom novembra Federalnom zavoda za agropedologiju za hemijsku analizu uzorka zemljišta. Zahtjev se odnosio na hemijsku analizu zemljišta koje se planira rasuti na nogometnom terenu kao hranidbeni sloj ispod busena s prirodnom travom.
Tom prilikom tražili su ispitivanje na prisustvo teških metala, kiselosti, vodopropusnosti, plodnosti, granulaciju i biomasu.

Predstavnici Federalnog zavoda za agropedologiju su nekoliko dana kasnije izašli na stadion i obavili uzorkovanje. Uzet je jedan prosječni uzorak sa šest-sedam gomila deponovanog materijala.

Nakon obavljene analize zaključeno je da se ispitivani materijal ne može smatrati hranidbenim slojem prirodnog travnjaka i to zbog vrlo alkalične reakcije, vrlo niskog sadržaja humusa i fizioloških aktivnih elemenata azota, fosfora i kalija te prekograničnih, fitotoksičnih vrijednosti nekih teških materijala.

Visoka pH vrijednost u mnogome umanjuje pristupačnost ovih teških metala biljkama, ali je ona sama nepovoljna za uzgoj travnjaka. Iz tog razloga su preporučili da se urade i analize biljkama pristupačnih oblika ovih teških metala.

Pitamo se, zašto niko nije reagovao, iako su predsjedavajući općinskog vijeća Općine Centar gospodin Đozo i nekoliko vijecnika apelovali da im se dostavi ovaj nalaz, i da se ne dozvoli da se desi ovo što se danas dešava.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... tid=Nif5oz

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 29 mar 2023, 22:27

GalileoGalilei je napisao/la:
29 mar 2023, 22:25
EKSKLUZIVNO OBJAVLJUJEMO NALAZ ZAVODA ZA AGROPEDOLOGIJU.

Kao što smo i ranije pisali "hranidbeni" sloj na stadionu Koševo uopće nije trebao biti postavljen. Nadzor NSBiH gospodin Nedim Čehajić je morao odbiti ovaj materijal da se koristi kao "hranidbeni" sloj.
Sve se moglo riješiti u startu.
Rekonstrukcija terena stadiona "Asim Ferhatović Hase" ni nakon nekoliko mjeseci radova još nije završena. Probijeni su brojni rokovi, baš kao i na drugim stadionima širom BiH, a budući teren na Koševu mogao bi imati i neke druge probleme.

Naime, predstavnica JU "Centar za sport i rekreaciju" Belma Jugo obratila se sredinom novembra Federalnom zavoda za agropedologiju za hemijsku analizu uzorka zemljišta. Zahtjev se odnosio na hemijsku analizu zemljišta koje se planira rasuti na nogometnom terenu kao hranidbeni sloj ispod busena s prirodnom travom.
Tom prilikom tražili su ispitivanje na prisustvo teških metala, kiselosti, vodopropusnosti, plodnosti, granulaciju i biomasu.

Predstavnici Federalnog zavoda za agropedologiju su nekoliko dana kasnije izašli na stadion i obavili uzorkovanje. Uzet je jedan prosječni uzorak sa šest-sedam gomila deponovanog materijala.

Nakon obavljene analize zaključeno je da se ispitivani materijal ne može smatrati hranidbenim slojem prirodnog travnjaka i to zbog vrlo alkalične reakcije, vrlo niskog sadržaja humusa i fizioloških aktivnih elemenata azota, fosfora i kalija te prekograničnih, fitotoksičnih vrijednosti nekih teških materijala.

Visoka pH vrijednost u mnogome umanjuje pristupačnost ovih teških metala biljkama, ali je ona sama nepovoljna za uzgoj travnjaka. Iz tog razloga su preporučili da se urade i analize biljkama pristupačnih oblika ovih teških metala.

Pitamo se, zašto niko nije reagovao, iako su predsjedavajući općinskog vijeća Općine Centar gospodin Đozo i nekoliko vijecnika apelovali da im se dostavi ovaj nalaz, i da se ne dozvoli da se desi ovo što se danas dešava.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... tid=Nif5oz
Ma klix je to u decembru pisao al dzaba

spezial
Postovi: 3708
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 29 mar 2023, 22:30

bordobijelisampion je napisao/la:
29 mar 2023, 22:03
slika
samo lajkk :wave:
Standardna suplja svako par mjeseci :sick:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: James1987 i 51 gost.