FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
nokee
Postovi: 2212
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 30 mar 2023, 10:05

kenoHZ je napisao/la:
29 mar 2023, 22:39
GalileoGalilei je napisao/la:
29 mar 2023, 22:36
Ima li neko sliku tog Nedima Čehajića?
slika
"Sve su to gomile gluposti koje ne želim ni komentarisati. Podloga je definitivno tvrda i iz nekog razloga je tvrđa nego na ostalim terenima. Nekog valjanog razloga nema. To je ostalo da riješe suizvođači radova. Oni će to u narednih dan, dva riješiti. Iz nekog razloga je tvrda podloga. Nema rezonskog objašnjenja jer je sve rađeno kao i na drugim terenima. Trenutno traže rješenje kako da to naprave i riješe podlogu. Jedni su pripremali, drugi radili. Ugrađeni su materijali kao i u Tuzli i Mostaru. Dakle, sve je ponovljeno. Teren je prezimio, što može imati utjecaja na stvrdnjavanje podloge u ova četiri mjeseca", rekao je Ćehajić u izjavi za Klix.ba

U kakvoj drzavi mi zivimo. Kaze lik hladno "oni ce to u dan dva rijesiti" citav hranidbeni sloj betoniran. Ljudi ne mogu da se nacude gdje trebaju hibrid postaviti i kaze kockasta glava sve je to u redu, oni ce to rijesiti za dan dva. Ma treba ici odavde bgm, pa mi smo ovdje dotakli dno dna. Nista gore od hebenog Bosnje. Fuj ba

E cuj Mirvic se utalio sa izvodjacima radova :rol: ma idite u qurac nenormalni. Pa hajd nek mi neko objasni logiku ove recenice pa nek idemo svi u 3lijepe

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3976
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 30 mar 2023, 10:06

MortemHz je napisao/la:
30 mar 2023, 09:33
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 mar 2023, 22:06
MortemHz je napisao/la:
29 mar 2023, 18:19



A šta je ovo fakat, buljim i ne mogu da skontam :rol:
iz ovog nece travka iznici nema te sanse :rol: ne mogu da postam nesto sliku cementa albanskog. Mora da su to nasuli lole haha i kaze ne mogu prosivati pa gdje ce u beton usiti travu, steglo sve. Ne znam jel za plakanje ili za smijanje
Nacija se sjebala, i naša a boga mi i nizozemska

kad mislis da smo dostigli dno, dokazemo da mozemo jos. Samo nebo je granica

I da dodam ovima, sto tvrde da mozemo samo mahati usima dok terenu savez,vico i opcina rade kad hoce i kako hoce. E pa nije bas tako, odgovoran je i nas direktor i to dosta! - koliko god tvrdili da nije. Kako nije? PA imala je taj famozni nalaz trave u decembru i sta je uradila? Trebala je strajkovati gladju na centru Koseva dok joj se ne donesu garancije da ce se raditi na vrijeme i kako treba. Prijetiti da cemo napustiti Kosevu pa nek im Baton placa 25.000 Mjesecno kirije i troskove pa bi se urusio stadion sam od sebe za 4 godine a iz tribina bi borovi poceli nicati. Pa bi vidjeli jarane sta bi uradili ili ne bi.
Nego mi odlucimo da se pogurimo, pokupimo ko one zadnje lutalice coporativno kad ih neko natjera iz sklonista (pred utakmicu za tuzla citijem gdje nam se prelomila sezona slobodno mogu reci) .

Odgovor: Radovi objektivno kasne - smijurija. Odstupi!

Aylah odlazi! Presla si svaku mjeru ko metuzalem si osim kad treba updateovati ig profil.
- 1 9 4 6 -

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3976
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 30 mar 2023, 10:08

nokee je napisao/la:
30 mar 2023, 10:05
kenoHZ je napisao/la:
29 mar 2023, 22:39
GalileoGalilei je napisao/la:
29 mar 2023, 22:36
Ima li neko sliku tog Nedima Čehajića?
slika
"Sve su to gomile gluposti koje ne želim ni komentarisati. Podloga je definitivno tvrda i iz nekog razloga je tvrđa nego na ostalim terenima. Nekog valjanog razloga nema. To je ostalo da riješe suizvođači radova. Oni će to u narednih dan, dva riješiti. Iz nekog razloga je tvrda podloga. Nema rezonskog objašnjenja jer je sve rađeno kao i na drugim terenima. Trenutno traže rješenje kako da to naprave i riješe podlogu. Jedni su pripremali, drugi radili. Ugrađeni su materijali kao i u Tuzli i Mostaru. Dakle, sve je ponovljeno. Teren je prezimio, što može imati utjecaja na stvrdnjavanje podloge u ova četiri mjeseca", rekao je Ćehajić u izjavi za Klix.ba

U kakvoj drzavi mi zivimo. Kaze lik hladno "oni ce to u dan dva rijesiti" citav hranidbeni sloj betoniran. Ljudi ne mogu da se nacude gdje trebaju hibrid postaviti i kaze kockasta glava sve je to u redu, oni ce to rijesiti za dan dva. Ma treba ici odavde bgm, pa mi smo ovdje dotakli dno dna. Nista gore od hebenog Bosnje. Fuj ba

E cuj Mirvic se utalio sa izvodjacima radova :rol: ma idite u qurac nenormalni. Pa hajd nek mi neko objasni logiku ove recenice pa nek idemo svi u 3lijepe
ma ja bolan rodjeni malo cemo to poprskati vodom zivnut ce trava, malo zelenog laka iz rimosa da trava izgleda prirodnije. Cuj u dan dva rijesiti. nemoj ziv ti ja. Skidajte sve odmah i fino jovo nanovo kad ste takvi klosari bijedni. Dati im 40 dana koliko su stigli u BL da urade teren.
- 1 9 4 6 -

hibrid
Postovi: 276
Pridružen/a: 31 avg 2021, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hibrid » 30 mar 2023, 10:19

nokee je napisao/la:
30 mar 2023, 10:05
kenoHZ je napisao/la:
29 mar 2023, 22:39
GalileoGalilei je napisao/la:
29 mar 2023, 22:36
Ima li neko sliku tog Nedima Čehajića?
slika
"Sve su to gomile gluposti koje ne želim ni komentarisati. Podloga je definitivno tvrda i iz nekog razloga je tvrđa nego na ostalim terenima. Nekog valjanog razloga nema. To je ostalo da riješe suizvođači radova. Oni će to u narednih dan, dva riješiti. Iz nekog razloga je tvrda podloga. Nema rezonskog objašnjenja jer je sve rađeno kao i na drugim terenima. Trenutno traže rješenje kako da to naprave i riješe podlogu. Jedni su pripremali, drugi radili. Ugrađeni su materijali kao i u Tuzli i Mostaru. Dakle, sve je ponovljeno. Teren je prezimio, što može imati utjecaja na stvrdnjavanje podloge u ova četiri mjeseca", rekao je Ćehajić u izjavi za Klix.ba

U kakvoj drzavi mi zivimo. Kaze lik hladno "oni ce to u dan dva rijesiti" citav hranidbeni sloj betoniran. Ljudi ne mogu da se nacude gdje trebaju hibrid postaviti i kaze kockasta glava sve je to u redu, oni ce to rijesiti za dan dva. Ma treba ici odavde bgm, pa mi smo ovdje dotakli dno dna. Nista gore od hebenog Bosnje. Fuj ba

E cuj Mirvic se utalio sa izvodjacima radova :rol: ma idite u qurac nenormalni. Pa hajd nek mi neko objasni logiku ove recenice pa nek idemo svi u 3lijepe
Gledaj odvratne njuske pos*rem mu se po sred usta, dabogda mu za lijekova trebalo njemu i najmilijim mu, ne mogu da vjerujem sta covjek prica. Cuj sve su to gomile gluposti, pa mame ti se na*ebem da nisu objavili video mozda bi i povjerovao da su gluposti i izmisljotine, al covjek magnet stavlja na onaj cement, i pokazuje da se lijepi, jedva ga skida sa magneta. Pa i da nisu dizali ovu travu da vide sta je ispod, vidi se da je sranje napravljeno. Vidi se da je vec trava pocela da zuti ( truhli ).

Zna li se dodje li mu onaj prevarant Batko sta ? Ne bi me cudilo da su neki rod, cim su lopovi i prevaranti i jedan i drugi.

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la avenija » 30 mar 2023, 10:25

slika

Meni ovaj sloj liči na trosku iz čeličane koju Mittal donira svakome ko zatraži..granulacija 10-45 mm
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 30 mar 2023, 10:28

avenija je napisao/la:
30 mar 2023, 10:25
slika

Meni ovaj sloj liči na trosku iz čeličane koju Mittal donira svakome ko zatraži..granulacija 10-45 mm
Vidili Čehajić i co. da piše teren, i odmah prihvatili donaciju.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Torino
Postovi: 1598
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 30 mar 2023, 10:29

Mirvić tražio sastanak sa Hordama, sad Horde neće. Sprema se invazija na Tuzlu
🇵🇸

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 30 mar 2023, 10:32

napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 00:31
Kako mi nekad mozemo bit dvolicni... Osam godina je "nas" bio na celu saveza, osam godina u kojim su u savez legle masne pare, osam godina tokom kojih se od reprezentacije kult napravio, karte za utakmice bile 40 KM najjeftinija, a od Brazila milioni legli. U ligu marka nije ulozena na bilo koji nacin, u tih osam godina jedini srpski klub koji je nesta osvojio je Radnik kup (i to zasluzeno), Zeljo se gurao ka tituli u sezoni 16/17, pa skoro svaku tekmu sudija zbog njih suspendovan. Pa Zrinjski osvoji iz opet ogromne krađe, al nije nam smetalo, nek nisu "anam oni". U sezoni 14/15 smo mi u kljucnoj utakmici za titulu poveli protiv Slavije golom iz metarskog ofsajda, da se to desilo Borcu sad gorjeli bi portali, pozivalo bi se na paljenje saveza kao i sad evo. U sezoni 15/16 od 5 ekipa iz RSa u ligi, ispale 4. I tad smo seirili, drago nam bilo. Pa i Vico kad dodje i prekide ligu u situaciji kad nam je gorjelo za titulu i kad, budimi realni, nismo pokazali neki entuzijazam za nastavak iako smo ispunili sve uslove sa testovima itd, nije nam smetalo, jos titulu vatreno proslavismo.
Eh onda krenuse ljudi malo vodu na svoj mlin. Klepise nam titulu ispred nosa (koliko su krivi oni, toliko smo i mi sami sa kasnjenjem plata, razbijanjem ekipe, dovodjenjem covjeka na stakama da vodi napad itd, a ne pricamo da su i nas sudije pripazile par puta, vrlo kontroverzan gol Kosoricu ponisten na Grbavici i bezveze crveni karton Zrinjskom na Kosevu - jednostavno smo sami ispali levati, popusili od Borca u najpostenijoj utakmici sezone itd). Sad se uradili tereni, kakvi-takvi, znaci u Vrapcicima prelijep teren, na Tusnju konacno ne moras cuvat igrace da neko nogu ne slomi u onoj kaljuzi itd. Logicno da su se pare oprale, ovdje se bez muljanja i stele ne moze zub izvadit a kamoli uradit 10 fudbalskih terena, al eto pravi se nesta. Kod nas se razvuklo ISKLJUCIVO zato sto nikom iz kluba nije stalo da se teren uradi na vrijeme i kako treba. Eto, savez samo nas mrzi, nas hoce da eliminisu (a vec dvije godine nismo konkurentni za bilo sta), a nas presidente od prvog dana se slika i grli sa Vicom. I pozivaju se Horde da nesta pale - sta, oni treba da obave sav prljavi posao za vas fine i mirne navijace i za nasu predsjednicu? Da idu prijetit u opcinu, da idu rusit savez, da bodre klub od Banja Luke do Trebinja, a kad proglase bojkot da ih ismijete i proglasite neprijateljima kluba, kad naprave bakljadu da kazete da su klosari a onda brze-bolje objavite story te bakljade i metnete "Hz" u nick na forumu? Bosnjacko licemjerje fkt nema granica...
Svaka ti je lo iz mushafa, što jes - jes!👍👍

Avatar
napoleon72
Postovi: 5222
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 30 mar 2023, 10:58

Torino je napisao/la:
30 mar 2023, 10:29
Mirvić tražio sastanak sa Hordama, sad Horde neće. Sprema se invazija na Tuzlu
:opaopa: :opaopa:
Nek mu Aylah rjesava probleme.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1211
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 30 mar 2023, 11:01

Hrasnicki prevarantu, da se ne ljubimo
Cao zdravo

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 30 mar 2023, 11:02

napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 10:58
Torino je napisao/la:
30 mar 2023, 10:29
Mirvić tražio sastanak sa Hordama, sad Horde neće. Sprema se invazija na Tuzlu
:opaopa: :opaopa:
Nek mu Aylah rjesava probleme.
i one influenserice koje je dovukao u klub
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 30 mar 2023, 11:03

napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 10:58
Torino je napisao/la:
30 mar 2023, 10:29
Mirvić tražio sastanak sa Hordama, sad Horde neće. Sprema se invazija na Tuzlu
:opaopa: :opaopa:
Nek mu Aylah rjesava probleme.
Ne treba tako gledati stvari, prvenstveno jer mislim da u ovom trenutku Mirvić neće kalkulisati i išao bi na soluciju da sve otjera( ne vidim drugog objašnjenja za sastanak ).
Ne pita se mene, ali ako je već sad spreman za sastanak, ne treba se spuštati na njegov nivo kada je izbjegavao sastanke. Baš mislim da trebaju biti gospoda i saslušati, a onda argumentovano odgovoriti po potrebi.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 30 mar 2023, 11:20

napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 10:58
Torino je napisao/la:
30 mar 2023, 10:29
Mirvić tražio sastanak sa Hordama, sad Horde neće. Sprema se invazija na Tuzlu
:opaopa: :opaopa:
Nek mu Aylah rjesava probleme.
Može i Stojnića sponzorisanog zvati..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 30 mar 2023, 11:22

joker90 je napisao/la:
30 mar 2023, 11:20
napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 10:58
Torino je napisao/la:
30 mar 2023, 10:29
Mirvić tražio sastanak sa Hordama, sad Horde neće. Sprema se invazija na Tuzlu
:opaopa: :opaopa:
Nek mu Aylah rjesava probleme.
Može i Stojnića sponzorisanog zvati..
moze zvati i onog Ahmica sto je bio s njim u Kaknju
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
napoleon72
Postovi: 5222
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 30 mar 2023, 11:25

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
30 mar 2023, 11:03
napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 10:58
Torino je napisao/la:
30 mar 2023, 10:29
Mirvić tražio sastanak sa Hordama, sad Horde neće. Sprema se invazija na Tuzlu
:opaopa: :opaopa:
Nek mu Aylah rjesava probleme.
Ne treba tako gledati stvari, prvenstveno jer mislim da u ovom trenutku Mirvić neće kalkulisati i išao bi na soluciju da sve otjera( ne vidim drugog objašnjenja za sastanak ).
Ne pita se mene, ali ako je već sad spreman za sastanak, ne treba se spuštati na njegov nivo kada je izbjegavao sastanke. Baš mislim da trebaju biti gospoda i saslušati, a onda argumentovano odgovoriti po potrebi.
A cekaj, on je mogao glumit mangupa, odbijat sastanke, lajkat stranicu koja direktno pljuje Horde, lajkat komentare gdje mu ljudi pisu "pusti klosare Ismire, radi ti po svom"? Usao je u rat s navijacima, sad nema nazad.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Daidza8
Postovi: 391
Pridružen/a: 07 jan 2022, 17:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Daidza8 » 30 mar 2023, 11:30

napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 00:31
Kako mi nekad mozemo bit dvolicni... Osam godina je "nas" bio na celu saveza, osam godina u kojim su u savez legle masne pare, osam godina tokom kojih se od reprezentacije kult napravio, karte za utakmice bile 40 KM najjeftinija, a od Brazila milioni legli. U ligu marka nije ulozena na bilo koji nacin, u tih osam godina jedini srpski klub koji je nesta osvojio je Radnik kup (i to zasluzeno), Zeljo se gurao ka tituli u sezoni 16/17, pa skoro svaku tekmu sudija zbog njih suspendovan. Pa Zrinjski osvoji iz opet ogromne krađe, al nije nam smetalo, nek nisu "anam oni". U sezoni 14/15 smo mi u kljucnoj utakmici za titulu poveli protiv Slavije golom iz metarskog ofsajda, da se to desilo Borcu sad gorjeli bi portali, pozivalo bi se na paljenje saveza kao i sad evo. U sezoni 15/16 od 5 ekipa iz RSa u ligi, ispale 4. I tad smo seirili, drago nam bilo. Pa i Vico kad dodje i prekide ligu u situaciji kad nam je gorjelo za titulu i kad, budimi realni, nismo pokazali neki entuzijazam za nastavak iako smo ispunili sve uslove sa testovima itd, nije nam smetalo, jos titulu vatreno proslavismo.
Eh onda krenuse ljudi malo vodu na svoj mlin. Klepise nam titulu ispred nosa (koliko su krivi oni, toliko smo i mi sami sa kasnjenjem plata, razbijanjem ekipe, dovodjenjem covjeka na stakama da vodi napad itd, a ne pricamo da su i nas sudije pripazile par puta, vrlo kontroverzan gol Kosoricu ponisten na Grbavici i bezveze crveni karton Zrinjskom na Kosevu - jednostavno smo sami ispali levati, popusili od Borca u najpostenijoj utakmici sezone itd). Sad se uradili tereni, kakvi-takvi, znaci u Vrapcicima prelijep teren, na Tusnju konacno ne moras cuvat igrace da neko nogu ne slomi u onoj kaljuzi itd. Logicno da su se pare oprale, ovdje se bez muljanja i stele ne moze zub izvadit a kamoli uradit 10 fudbalskih terena, al eto pravi se nesta. Kod nas se razvuklo ISKLJUCIVO zato sto nikom iz kluba nije stalo da se teren uradi na vrijeme i kako treba. Eto, savez samo nas mrzi, nas hoce da eliminisu (a vec dvije godine nismo konkurentni za bilo sta), a nas presidente od prvog dana se slika i grli sa Vicom. I pozivaju se Horde da nesta pale - sta, oni treba da obave sav prljavi posao za vas fine i mirne navijace i za nasu predsjednicu? Da idu prijetit u opcinu, da idu rusit savez, da bodre klub od Banja Luke do Trebinja, a kad proglase bojkot da ih ismijete i proglasite neprijateljima kluba, kad naprave bakljadu da kazete da su klosari a onda brze-bolje objavite story te bakljade i metnete "Hz" u nick na forumu? Bosnjacko licemjerje fkt nema granica...
Brat si
:bow:
1946

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 30 mar 2023, 11:35

Za qurvu Ajlu i ostale...



Ulice su nase, grad je nas, klub to smo Mi!
- FKS -

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Manijakalnost99 » 30 mar 2023, 11:36

To sam i ja isto govorio Bonaparte
Konto premijer liga tema😭
Zadnja izmjena: Manijakalnost99, dana/u 30 mar 2023, 11:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
FCUM
Postovi: 7052
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 30 mar 2023, 11:39

Znaci Mirvic jos malo i odlazi. Ima da jedemo virsle i titule osvajamo
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 30 mar 2023, 11:40

napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 11:25
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
30 mar 2023, 11:03
napoleon72 je napisao/la:
30 mar 2023, 10:58

:opaopa: :opaopa:
Nek mu Aylah rjesava probleme.
Ne treba tako gledati stvari, prvenstveno jer mislim da u ovom trenutku Mirvić neće kalkulisati i išao bi na soluciju da sve otjera( ne vidim drugog objašnjenja za sastanak ).
Ne pita se mene, ali ako je već sad spreman za sastanak, ne treba se spuštati na njegov nivo kada je izbjegavao sastanke. Baš mislim da trebaju biti gospoda i saslušati, a onda argumentovano odgovoriti po potrebi.
A cekaj, on je mogao glumit mangupa, odbijat sastanke, lajkat stranicu koja direktno pljuje Horde, lajkat komentare gdje mu ljudi pisu "pusti klosare Ismire, radi ti po svom"? Usao je u rat s navijacima, sad nema nazad.
Ma vidi, ne opravdam ja njegove postupke koje si naveo( s time da ne znam da je lajkovao neki komentar gdje je baš neko nazvao HZ klošarima, ali moguće da sam propustio).
Ali naveo sam i gore, ne treba se spuštati na njegov nivo koji je “dostigao” s tim zayebancijama. Po meni se treba kulturno postupati, i gospodski. Saslušaš ga i odgovoriš mu onako kako misliš. Ne znam o čemu je riječ oko tog sastanka, ali evo npr možda planira da otjera i Aylu i Mirzu, a Hz sastanak odbija. Znam da ćeš reći da on to može uraditi i bez sastanka, što je apsolutno tačno, ali mislim da je velika problematika taj narušeni odnos između dvije strane koji se mora popraviti ako i jedna i druga strana nemaju ništa protiv. Imao je ogromnih grešaka, nema dileme pa čak i kod onih koji ga najviše brane, ali mislim da nikad nije kasno da se to riješi. A poprilično sam siguran da u ovom trenutku neće i ne može ići u kompromis, i da će biti primoran kad tad uraditi ono što HZ žele od njega( opravdano to traže ).
Ako je istina da već agencije koje se bave time nam nude direktore( tražio Mirvić ) onda je očigledno da će AylaH letiti. Mirza bi onda svakako letio u paketu sa Aylom i da stane taj bojkot. Vidjet ćemo, raja jeste ljuta na Ismira, ali sa dobrim potezima u narednih mjesec - dva može vratiti određeno povjerenje nazad.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.