FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
121
47%
Ne
136
53%
 
Ukupno glasova: 257

guadalupe
Postovi: 953
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 31 maj 2023, 16:30

Zukanovic je napisao/la:
31 maj 2023, 15:35
100.000 € je bez veze cijena za njega. ide sigurno jos neki %. ali ako je istina to je super posao.
Imas Musu da ponudis i produzis ugovor koji je realno bolji igrac nebitno sto je stranac, imao si Beganovica prosle godine besplatno da dovedes i nije Ajli bio zanimljiv i kako je to super posao potrositi ovoliko para na njega :D

Avatar
Hztesanj
Postovi: 1215
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hztesanj » 31 maj 2023, 16:38

Ayla zapratila Dario Dumić hmmm
12. igrač kluba iz Titove 38b

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 maj 2023, 16:40

Izdvajanja na plate:

HŠK Zrinjski - 4.353.642
FK Sarajevo - 4.177.282
FK Željezničar - 2.288.336
FK Velež - 1.618.645
FK Borac - 1.299.637
FK Sloboda - 1.096.211
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 maj 2023, 16:43

Hztesanj je napisao/la:
31 maj 2023, 16:38
Ayla zapratila Dario Dumić hmmm
Klub mu je ispao iz lige, nije nemoguće.. odličan igrač, Sarajlija.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
nokee
Postovi: 2136
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 31 maj 2023, 16:43

guadalupe je napisao/la:
31 maj 2023, 16:30
Zukanovic je napisao/la:
31 maj 2023, 15:35
100.000 € je bez veze cijena za njega. ide sigurno jos neki %. ali ako je istina to je super posao.
Imas Musu da ponudis i produzis ugovor koji je realno bolji igrac nebitno sto je stranac, imao si Beganovica prosle godine besplatno da dovedes i nije Ajli bio zanimljiv i kako je to super posao potrositi ovoliko para na njega :D
Iako se slazem i dovodjenje ovog Beganovica mi nije skroz jasno, ako se vec misli gurati Mulalic. Mogao se neki jeftin bek dovesti, solidan a besplatno recimo.
Ali vala Musa je srednja zalost od igraca generalno gledano. Ofanzivno jos i umije ali defanzivno ga nigdje nema, nesigurnost totalna. Beganovic je bolji od njega ubjedjen sam, plus moze se zaraditi na njemu eventualno. I odkad to majke ti nije bitno sto je stranac? Mi kuburimo s tim i bek da ti zauzima to mjesto, pri tome ne odskace sekunde?!
Zadnja izmjena: nokee, dana/u 31 maj 2023, 16:44, ukupno mijenjano 1 put.

HeraklitMracni
Postovi: 5334
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 31 maj 2023, 16:44

MortemHz je napisao/la:
31 maj 2023, 16:43
Hztesanj je napisao/la:
31 maj 2023, 16:38
Ayla zapratila Dario Dumić hmmm
Klub mu je ispao iz lige, nije nemoguće.. odličan igrač, Sarajlija.
I on Aylu

Avatar
nokee
Postovi: 2136
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 31 maj 2023, 16:45

HeraklitMracni je napisao/la:
31 maj 2023, 16:44
MortemHz je napisao/la:
31 maj 2023, 16:43
Hztesanj je napisao/la:
31 maj 2023, 16:38
Ayla zapratila Dario Dumić hmmm
Klub mu je ispao iz lige, nije nemoguće.. odličan igrač, Sarajlija.
I on Aylu
E to bi ja nazvao beton pojacanjem.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 maj 2023, 16:46

HeraklitMracni je napisao/la:
31 maj 2023, 16:44
MortemHz je napisao/la:
31 maj 2023, 16:43
Hztesanj je napisao/la:
31 maj 2023, 16:38
Ayla zapratila Dario Dumić hmmm
Klub mu je ispao iz lige, nije nemoguće.. odličan igrač, Sarajlija.
I on Aylu
Treba čovjeka odmah završiti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
FCUM
Postovi: 6924
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 31 maj 2023, 16:48

Gdje su oni govorili pustili smo igmanu dolazi Duraković kod nas. Ode li direktno iz Igmana negdje vani tipa hrvatska gotov je on
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 31 maj 2023, 16:55

holyman je napisao/la:
31 maj 2023, 00:09
Samozdravlje je napisao/la:
30 maj 2023, 11:45
holyman je napisao/la:
30 maj 2022, 23:23
Popljuvat i trenera i svakog igraca kojeg ovaj prevarant dovede. Nabijem ih na khurac sve zajedno, i ove sto su tu i one sto trebaju doci. Karinasi mrtvi

Ovako je pisao nas drug o E. Hadzicu kad se vratio za SD. Taj čovjek je sve predvidio. Pošto sam penzioner imam vremena da pročešljati Šta je ko pisao. Ponukalo me priča o Dzaficu. Sad neki pišu da je promašaj, a drugačije su pisali kad je potpisan.. Od str. 2462 + je priča o Dzaficu .

@holyman javi se, ako si živ :urnebes:
Selam dobri moj prijatelju, kako zdravlje sluzi prvo da te pitam? Nadam se da je sve uredno!

Hvala ti na ovom citiranju, pravo sam se nasmijao kada sam procitao na koga i na sta sam ja gubio zivce, kosu, vrijeme i novac :)

Ne pisem već odavno na ovoj kancerogenoj temi, ohladio sam od ovog kluba i stvarno mi je trebala pauza.
Sada samo generalno pratim ligu bez ikakvog srkleta i nekad udjem na plbih općenito temu da izyebem ponekog strumfa.

Ovdje ću ti odgovoriti i na onaj prethodni post o pojačanjima ali nesto poslije.

Ova dešavanja koja su ove godine pratila nas klub predstavljaju jedan mračni period kluba, neko sivilo, tamu, rupu bez dna, sihre - što i nije daleko od istine obzirom da je prethodni nestručni štab imao u planu skidanje crne magije kod vjerskih fanatika.

Sta se desilo, razum mi ne da da analiziram nego bih kratko, šta mi sada pada napamet, sumirao 6 mjeseci ove godine.

Prvobitna, poražavajuća i sramotna činjenica je da se prava bitka za budućnost ovog kluba odvija van Koševa (ne u Zenici :D) i da je dobra većina navijača na pogrešnoj strani historije.

Uspjeli su ono što i savez radi našim klubovima - zavaditi, a priča je sasvim prosta.

Ismir / u nastavku citaj "savez"
Aylahh / citaj "borac"
Pitari / citaj "ostali klubovi"

Ismir je taj nedodirljivi koji vedri i oblaci i Aylahh je njegova zaštićena vrba.
Aylahhu ne može i ne smije niko ništa iako je bezobrazna i nije je sram što ne zna.
Aylah će se ofirati dok se pitari ne upale. Kada pitari izdaju saopštenje, Aylahh im pokloni pobjedu. Pitari napune stadion u inat braći sa tribine. Aylahh sretna, tribine pune.
Ne bih dublje ulazio.

Mislio sam da smo dotakli dno ali je došla nova garnitura ljudi koji su iskopali jos 3 metra pa nas bacili i zacementirali.
Stara narodna kaze: "Samo glup covjek 2 puta na isti kamen zapne", a nas izgleda to kamenje u potiljak udara.

Razumijem pitarski luzerski mentalitet, razumijem bošnjačko riblje pamćenje, razumijem neinteresovanje za bolje sutra kao pred izbore, ali da se slavi četvrto mjesto ponajgore lige evrope poslije investicije kakvu citava liga sveukupno nije imala od 2009 do 2014 godine, čak je i za mene iznenađenje. Prihvatili smo i da nam influenserica bez 4 minute sporta u zivotu odlučuje o sportskom segmentu.

Jos je milion stvari na koje bih se istresao ali mi ne pada na pamet sve pisati, i ovo sam se javio brzinski jer si ti u pitanju.


Da ti uratko odgovorim i na onaj post o pojacanjima pa odoh leci:

Stojim iza mišljenja da ovdje samo mogu doći loši i lošiji. Koliko smo samo iskesirali na odbranu, obestecenja, strance a primili golova ko leotar kojem je handzic sa 12 kila viška glavna uzdanica.

Odbrana nam je kriminalna. Jedini stranci koji prave prevagu su oliveira i vrancic ali takvi dolaze jednom u 10 godina, inače nespremni kojima je karijera u padu. Benko pa oni.

Spomenuo si baltu, balta spada medju one manje loše igrače. Dosta trom igrač sa prevelikom agresivnošću i uvijek na ivici žutog kartona. Nesto kao Stanojevic sto je bio samo je stanoje dosta agilniji. Za našu ligu naravno odličan, radilica, heroj, ma bolji od Kroosa, ali nek ti u Evropi dodje prosječan klub drugo-treće pretkolo i izut će ga iz kopački. Otjerali ga iz kluba koji je ispao iz Poljske iako on tvrdi da nije imao s kim igrati. Jah eto, izvini mascerano nisam te prepoznao. Ostale useless strance necu ni spominjati.

Već me obara, legendo laku noć pa se čujemo drugi put.

Sarajvo to smo mi,
mirza smradu odlazi!
Alejkumu selam i tebi paša moj dobri .
Od sinoć nikako ne uhvati vremena da te pozdravim. Mislio sam drugačije početi , ne spominjući gubljenje živaca, kose,vremena i para.Ipak moram da tebi i sebi skrenem pažnju na zdravlje i FKS.
Svratio na kahvu u lokalnu kahvanu i pri izlasku pozdravljam se dobrim Pitara om, a on će mi reći :"Ko je sad veći Pitar, ti ili ja". Gledam i ne kontam, a on će :"Imao sam infarkt na Kosevu prije 20-ako dana i zaglavio na KCUS -u" Ne znam jeli TC ili Željo. Nije bilo prilike da pričamo detaljno , ali pomisli koliko sam i sam bio blizu toga. Zato u pamet prijatelju.

Ovo što sam te citirao mi baš upecatljivo, kao i obično ja sam bio optimista, a po običaju ti si bio u pravu. Nije prvi put da nam se mišljenja razlikuju. Tebi čaša uvijek poluprazna (više prazna :urnebes: ), a meni levatu uvijek polupuna :kuknjava:

Kontao sam da će smrad Celavi ovaj put bez pritiska odraditi dobre stvari za FKS, ali gladne oči i dušu niko ne nahrani. Uhljup umjesto da živi kao gospodin, završi kao jad. Ako je do nestrucnosti halal mu bilo, ali ako je svjesno (a jeste ) hram mu svaki zalogaj koji pojede.

Sad o ovom momentu (zadnja polusezona)opet imamo različite poglede, tebi je crno, a meni je sivo. Nadam se da će biti i bijelo-bordo. :ljepota:
Nemoj se smijati , ali meni g.Mirvic vuče podobro na g.Mamica. Jednostavno imam takav osjecaj (valjda budem u pravu i ja jednom). Znaš da su Mamic i pokojni Ciro Blazevic bili haveri, ali ga Mamic otjera, kad je pokojni Ciro bio heroj nacije .
Tako bi vrlo lahko mogao završiti i Varešanović. E sad ko voli lik i djelo g. Mamica mogao bi biti zadovoljan. Da je g. Nam u FKS Mujakic, Djokanovic i Dal bi otišli za po najviše 200 k €, a sva trojica će donijeti možda 2 mill€.
Naravno g.Mamic je pun ko brod,ali i Dinamo je postao DINAMO. Mozda(sigurno) neće biti taj nivo, ali namazanim je Mirvic i neka je.
Trener je potrošna roba , neće Mirvic biti bez plana B i C (već ih sigurno ima) po pitanju trenera , direktor(ice)a. Ako osjeti da nismo dobro konkurentni za titulu prvaka, lete svi.
Naredni prelazni rok će pokazati dali će stvari teći ovako kako prdvidjam.

I na kraju da ti kažem da sam i ja digao ruke i misli od FKS( uredno završavam finansijski dio,godišnja i članska uskoro), ali me pobjeda protiv Ubica debelo obradovala i vratila :bih:

PS. Koliki si post napisao, ovoliko tipki nisi pritisno za 6.000 postova, ali ti nisam ostao dužan :rol:
I još da te pitam ima li onog Ahbaba, što je svake sedmice morao mjenjati nick. Ljudina od čovjeka :tokralju:
Selam i da si mi dobro i zdravo , a i naše Sarajevo .
PS PS :rol: Mojne nime to da ne tišpra Sarajvo :kafa: :salut:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 31 maj 2023, 17:11

MortemHz je napisao/la:
31 maj 2023, 09:02
Zeli li neko sa mnom opkladu po rucak u Parku princeva da ni sljedece sezone necemo biti prvaci?!
Može li da neće biti veći minus od 2 boda? Ako da , važi opklada. :kafa:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

guadalupe
Postovi: 953
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 31 maj 2023, 17:16

nokee je napisao/la:
31 maj 2023, 16:43
guadalupe je napisao/la:
31 maj 2023, 16:30
Zukanovic je napisao/la:
31 maj 2023, 15:35
100.000 € je bez veze cijena za njega. ide sigurno jos neki %. ali ako je istina to je super posao.
Imas Musu da ponudis i produzis ugovor koji je realno bolji igrac nebitno sto je stranac, imao si Beganovica prosle godine besplatno da dovedes i nije Ajli bio zanimljiv i kako je to super posao potrositi ovoliko para na njega :D
Iako se slazem i dovodjenje ovog Beganovica mi nije skroz jasno, ako se vec misli gurati Mulalic. Mogao se neki jeftin bek dovesti, solidan a besplatno recimo.
Ali vala Musa je srednja zalost od igraca generalno gledano. Ofanzivno jos i umije ali defanzivno ga nigdje nema, nesigurnost totalna. Beganovic je bolji od njega ubjedjen sam, plus moze se zaraditi na njemu eventualno. I odkad to majke ti nije bitno sto je stranac? Mi kuburimo s tim i bek da ti zauzima to mjesto, pri tome ne odskace sekunde?!
Brate Musa je igracina za Beganovica, ako si gledao obojicu ne znam kako nisi zakljucio da to nije upitno uopste :D

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 maj 2023, 17:23

Šahinovic - Dizdarević
Beganoovic - Mulalic
Durakovic -Radovic
Zeljkovic, Vukotic, Kovacevic, Trako
Balta - Pojacanje
Vrancic - Mustafic
Mehmedovic - Buljubašić
Ziljkic - Guly
Francis - Ikic
Renan - Hamza
:kafa: :hmmmmm: :kafa:

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 31 maj 2023, 17:24

Nas je Dalara novi Kenan Piric!
Bahati, bahati Željkan!
1946

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 31 maj 2023, 17:26

FoSte95 je napisao/la:
31 maj 2023, 16:27
Borjsnu saopšteno da će se novi golman tražiti. Ismire molim lijepo
Da je kurtoa ne bi raspalog cetalja doveo

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 31 maj 2023, 17:28

guadalupe je napisao/la:
31 maj 2023, 16:30
Zukanovic je napisao/la:
31 maj 2023, 15:35
100.000 € je bez veze cijena za njega. ide sigurno jos neki %. ali ako je istina to je super posao.
Imas Musu da ponudis i produzis ugovor koji je realno bolji igrac nebitno sto je stranac, imao si Beganovica prosle godine besplatno da dovedes i nije Ajli bio zanimljiv i kako je to super posao potrositi ovoliko para na njega :D
Pa nije baš besplatno mogao ,platila je i Mura Slobodi obestecenje,piše tamo 75 hiljada €.

S tim sto je sad izlazi iz bolje sezone u boljoj ligi realno.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

guadalupe
Postovi: 953
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 31 maj 2023, 17:31

miky_hz je napisao/la:
31 maj 2023, 17:28
guadalupe je napisao/la:
31 maj 2023, 16:30
Zukanovic je napisao/la:
31 maj 2023, 15:35
100.000 € je bez veze cijena za njega. ide sigurno jos neki %. ali ako je istina to je super posao.
Imas Musu da ponudis i produzis ugovor koji je realno bolji igrac nebitno sto je stranac, imao si Beganovica prosle godine besplatno da dovedes i nije Ajli bio zanimljiv i kako je to super posao potrositi ovoliko para na njega :D
Pa nije baš besplatno mogao ,platila je i Mura Slobodi obestecenje,piše tamo 75 hiljada €.

S tim sto je sad izlazi iz bolje sezone u boljoj ligi realno.
Ma ja bi se zakleo da mu je isticao ugovor, znam da se pricalo.

izdzezveubrazil
Postovi: 2350
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 31 maj 2023, 17:31

Morala se platiti odšteta za treniranje Beganovića, bez obzira na ugovor.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 maj 2023, 17:32

guadalupe je napisao/la:
31 maj 2023, 17:31
miky_hz je napisao/la:
31 maj 2023, 17:28
guadalupe je napisao/la:
31 maj 2023, 16:30


Imas Musu da ponudis i produzis ugovor koji je realno bolji igrac nebitno sto je stranac, imao si Beganovica prosle godine besplatno da dovedes i nije Ajli bio zanimljiv i kako je to super posao potrositi ovoliko para na njega :D
Pa nije baš besplatno mogao ,platila je i Mura Slobodi obestecenje,piše tamo 75 hiljada €.

S tim sto je sad izlazi iz bolje sezone u boljoj ligi realno.
Ma ja bi se zakleo da mu je isticao ugovor, znam da se pricalo.
Amar Beganović, kapiten FK Sloboda, napustio je Tušanj i karijeru će nastaviti u Sloveniji.

Defanzivac Tuzlaka potpisao je troipogodišnji ugovor sa slovenskim prvakom, a obeštećenje je dobiti i klub sa Tušnja.

Kako je potvrđeno za Faktor mladi reprezentativac BiH za čiste papire odrekao se dugovanja koja klub ima prema njemu. Uz to, Sloboda će dobiti i određeno obeštećenje od slovenskog tima.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1187
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 31 maj 2023, 17:38

Jos musa igrac ispade

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.