FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 31 jul 2021, 23:47

Izjave su realne, ali sve mirise na veoma brz odlazak Sablica. Nece ni docekati da vodi Sarajevo s klupe kao glavni trener. Sram i stid bilo Upravu. Naravno da su najveci neprijatelji naseg kluba.

Taktiku i bilo sta na terenu je besppotrebno analizirati. Dublji problem su oni koji sjede u klubu i pitaju se za bitne odluke. Pitanje je sta ce biti...
Zadnja izmjena: vedinjo98, dana/u 31 jul 2021, 23:48, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 31 jul 2021, 23:47

Ako nas mali impotentni Kobiljar ne preporodi, nece niko. Kakva predstava veceras! :bow:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
feniksptica
Postovi: 15325
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 31 jul 2021, 23:48

spezial je napisao/la:
31 jul 2021, 23:46
Jel bio penal?
Ma ko suza
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 31 jul 2021, 23:48

I kasumu se nahebem stare, mislio sam da je bolji, da ce malo otvorenije raditi i uticati na situaciju a on se uklopio u kujin ambijent i cuva poziciju fuj.
Uprava napolje!

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 31 jul 2021, 23:49

spezial je napisao/la:
31 jul 2021, 23:46
Jel bio penal?
Cist penal

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Admir_Sa » 31 jul 2021, 23:49

amypitar je napisao/la:
31 jul 2021, 23:42
ElCartel11 je napisao/la:
31 jul 2021, 23:20
Smjesni ste mi vi koji kontate, da ova moze uzeti u 2 tekme zaredom 6 boba :D
Ovo je odron ekipa. Zato sam trubio, da nam treba jedan kvalitetan CM. Takodje sam trubio ako ponovimo igru kao protiv Posusja, da cemo izgubiti i to se desilo. Sredine nemamo nikako i svi su slabi. A ako nemas sredine nemas ni ekipu. Sredina je sve.

Takodje sam jos prije početka ove sezone pisao, da bi bilo ekstra kad bi doveli Kaheema Parrisa koji je lani igrao u drugoj slovenskoj i vidjelo se, da je momak kvalitet. 21 godina, brz, dobar sut, prodoran odigrao par tekmi za Jamajku. Zato ga je uzeo Koper i evo momak u 3 utakmice 3 gola vec ima, izuzetna prilika je to bila da ga kasnije prodamo za dobre pare. A igra lijevo krilo sto nam je itekako falilo.

Sablica ne možemo kriviti jer mu ne igra 4,5 igraca koji bi bili u prvih 11. A ne igraju zbog uprave jer ih ne mozemo registrovati.

Kakvi su to uhljebi kod nas i kakvi amateri nevjerojatno. Da nemas ni jedan segment koji dobro radi. Znaci sportski, administracija, pr, marketing nista ni sa čim. Bože sačuvaj.

Da je meni samo znati sta radi ovaj nas sportski segment i na koju foru oni traze pojacanja. Nikako mi ne može biti jasno, da mi forumasi nadjemo bolje igrace iz dosade, nego oni koji su placeni za to da traze.
Najveći problem su bekovi Pidro Sabanovic koji jedan jedini prodor prema naprijed nemaju. Bukvalno svaka ekipa upravo iz tog razloga, vrši pritisak na našu zadnju liniju i blokiraju nam protok lopte prema naprijed. Zato se desava da konstantno vraćamo loptu unazad, jer osim Fanima nema ko da razvuce protivnicku odbranu. To je uradio trener Zrinjskog blokirao nam vezne igrače ,jer je svjestan da Sabanovic i Pidro nemaju šanse da nešto urade prema naprijed .
Druga stvar je loša fizička kondicija, neuigranost ekipe, slabo kretanje bez lopte, te psihički totalno izgubljeni igrači.
Nek nam je Bog na pomoći.
Protivniku je dovoljno da nabije/centrira 5 puta loptu na igrača kojeg pidro čuva i dat će sigurno gol dva. Prvi 100 posto njegov, drugi glavni krivac.
nema potpisa

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 31 jul 2021, 23:50

Igrali smo kući, derbi, htjeli smo da mi nešto gore napravimo. Najlakše je bilo povući se u nisku zonu i čekati kontru, ali to nije neki način. To je kratkoročno.
Ja neznam koju je on utakmicu gledao ali mi smo bas igrali ovako kako on govori da nismo?

I nije problem ni defanzive ali defanziva se neigra na nacin na koji mi igramo,dali je taj covjek gledao Velez generalno kako igra,kako evo Zrinjski igra,odbrana se igra striktno uz igraca na povuci se i ostavi im sav prostor svijeta.Mi drugi gol primamo kad smo se svi povukli a ljudi nas ismijase sa kombinacijama,e to je problem.Ako se povuces povuci se kako treba,neigra se odbrana par metara od igraca i da im pustat sve moguce centarsuteve.

Kretanje bez lopte je prelomilo utakmicu,mi to nemamo,Zrinjski ima i cao zdravo,jednostavne stvari ih ucinise Realom na sprem nas a opet ponavljam bolji igracki kadar od nas nemaju to nije moja krivica to je krivica vas koji ih trenirate.
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 31 jul 2021, 23:51, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 jul 2021, 23:50

Imas idealnu priliku za restart.
Imas priliku rijesiti se pola igraca koji su tu ko **** a da velikom platom. Imas priliku krenuti od nule.

Medjutim

Rijad kobiljar?
Hebibovic?
Krste?

Lijevi bek?

Pa onda Palić??? 😳

Znaci opet nema plana ni ideje nego se srlja dovodi se na brzinu odluke se donose na juriš. Produze se ugovori sa igracima koji su u padu forme dvije godine.
Dovode se igraci iz njemackoj nizeligasa i Palić iz Krupe gdje nije ni bio bas ono prvih 11.
Dupovac je dobar dok je treeci ili 4. Stoper. Lik i dalje je isti igrac kao i kad je otisao. Desi se par jakih tekmi i idu salve pohvala a on svaku tekmu hejbet gresaka iz kojih ne primimo gol. O pidri sve receno.

Dva zadnja vezna pa to ne igra niko vise. Niko u svijetu fudbala. Gdje vam je play ???? Jel moguce da ne vidite da vam niko ne zna loptu povuci 5 metara i da vam je dupovac glavni s loptom sto je porazno i pogubno.

Jel moguce da se branimo sa 5 igraca u liniji na vrhu 16 metara???? Pa nije Zrinjski real sunce ti ljubim!!!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 31 jul 2021, 23:50

Zastone je napisao/la:
31 jul 2021, 23:48
I kasumu se nahebem stare, mislio sam da je bolji, da ce malo otvorenije raditi i uticati na situaciju a on se uklopio u kujin ambijent i cuva poziciju fuj.
Uprava napolje!
Sve je to isto smece
Kad budu odlazili samo nek idu u paketu svi

staravremena
Postovi: 476
Pridružen/a: 17 jul 2021, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la staravremena » 31 jul 2021, 23:51

Ovo je užas ali mislim i nadam se da ćemo nadoći

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 31 jul 2021, 23:52

Zastone je napisao/la:
31 jul 2021, 23:48
I kasumu se nahebem stare, mislio sam da je bolji, da ce malo otvorenije raditi i uticati na situaciju a on se uklopio u kujin ambijent i cuva poziciju fuj.
Uprava napolje!
Nemoj tako jbg, Baka Prase došao u februaru. Aklimatizacija u njegovom slučaju traje duže od uobičajene.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
holyman
Postovi: 8331
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 31 jul 2021, 23:53

slika

ma šta to radite!?
NEMA NAZAD

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la damir_82 » 31 jul 2021, 23:55

Tipičan primjer ekipe koja nije prošla pripreme i kojoj su naknadno došli igrači.. Dok mi kroz sezonu prođemo ono što smo trebali na pripremama ode voz..
Sad je bitno da ta Skupština prođe kako treba, da nam se kaže jasno i glasno koji je pravac..
I da se konačno desi ta transparentnost koju su najavili...

Avatar
feniksptica
Postovi: 15325
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 31 jul 2021, 23:55

S Vespom da se vozaju po terenu nekako bi ucerali 1 gol
slika
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 jul 2021, 23:56

Sablic opet sve rekao kako jeste, jednostavno trenutno smo odron, kasnimo 2 mjeseca u svemu. Samo jedno mi nije jasno kaze Fanimo loš u defanzivi, ja se sjecam Fanima od prošle godine kad je došao perfektno pomagao odbrani buducnost, Celtic itd.

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 31 jul 2021, 23:58

Biraca utakmica, TSS nabijem na qrac ! Gofno malo, retardirano !!!
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 31 jul 2021, 23:59

0 šuteva u okvir gola i kaze trener mogli smo se povuci i cekati ali nije to to.

E moj Sablicu,kad su igrali Velkoski i Dervisagic pa sam nekako i razumio kao eto nemaju mozda kvalitet pa da svarim,sad imas trojku koja bi bez trenera trebala sanse praviti pa opet na gol nemozemo opucati.Ma nemoj nas budalom praviti j.ebemu majku.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 31 jul 2021, 23:59

Nesmijes ovdje reci, da je Fanimo slab ili da nas nedaj Bože bojkotuje. Odmah dodju ljudi i smiju ti se jer on je nas Messi :D
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 31 jul 2021, 23:59

Situacija u klubu jeste losa, ali djelom ima i Sablićeve krivice. Ne djeluje mi kao neko ko ima nesto u sebi da ekipu razdrma i izvuce najbolje iz njih. Imam osjecaj da neke stvari radi sablonski i skolski. Da bi bio dobar trener, osim licence i nekog znanja moras da imas jos nesto u sebi neke odlike psihologa, najblize receno…
Druga stvar, postavka…. Odron.
Sredine nema, izmedju vezne linije i defanzivne linije ogromnog prostora brisanog ima. Svaka imalo kvalitetnija ekipa ce nas ovako razbit.
To se i protiv Posudja vidjelo samo sto oni suteve sa distance nisu iskoristili. Djokanovica nema nigdje pogubio se totalno.
Svaka lopta ide ili na Bodula ili se nabija.
Krila nam stoje usko skroz, nema sirine da bi se lopta mogla u prostor gurnuti, a to je ono sto smo radili perfektno ne tako davno, pa se cak i Heba nalazio u prilikama tokom utakmice a za Fanima da ne govorim.
Ogroman problem je zadnja trecina terena gdje nema apsolutno nikakve ideje, u 4 zadnje takmicarske utakmice totalno bez ideje.
To su sve stvari na kojima Sablić mora raditi. Okej atmosfera je lose ali ovi momci kao da su se veceras prvi puta sastavili zajedno da odigraju, sta se radi na tim treninzima ???
Upravi yebem mrtve, jeste li sposobni bar prijateljske da organizujete !!!!!!
Kad na losu postavku na terenu dodas 3 igraca koja su totalno van forme (Andrej, Dupovac, Pidro) plus nekvaliteta (Šabanovića) onda je problem. Veliki, ja ne vidim kako se mozemo expresno dignuti iz ovoga svega.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 01 avg 2021, 00:00

bordobijeli je napisao/la:
31 jul 2021, 23:56
Sablic opet sve rekao kako jeste, jednostavno trenutno smo odron, kasnimo 2 mjeseca u svemu. Samo jedno mi nije jasno kaze Fanimo loš u defanzivi, ja se sjecam Fanima od prošle godine kad je došao perfektno pomagao odbrani buducnost, Celtic itd.
Garavi kreten se nasao pametan, pa krenuo sabotirati jer ga nismo prodali, nabijem ga na qurac, prodati ga jos sutra, pa makar za kilu banana.
Morto prvi put te molim da tjeras ovog crnca dalje od kluba
UPRAVA NAPOLJE !
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], boki86, JavierBosnia, tabba77 i 69 gostiju.