FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 05 dec 2021, 16:17

Baš me zanima s kojim bi to trenerom Velkoski, Hebib i ostale "vedete" proigrali?
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 05 dec 2021, 16:21

samoSA je napisao/la:
05 dec 2021, 16:08
Aduka87 je napisao/la:
05 dec 2021, 15:55
Haj vise priznajte, ne lazite sami sebe, kvalitet ekipe nam je za 4. pozicije, pa Velez ima po imenima jacu ekipu od nase, ljudi nas zasluzeno pobjedili i tjt, ne mozemo nazor se pravit glupi i mislit da ova ekipa moze igrat lijep fudbal, moze al na PESu.
I ja sam to rekao,uz Sablica treba jos 15 balerina da ide ako ne odu u paketu svi nema fajde ni da on sam ode.
Koji god trener da dodje od ovih ne moze igrace napraviti a za 4 mjesto se slazem bice zestoka borba pa cak i kone ce tu biti (na zalost).
Imas investitora i u par boba sa klubom koji nema hljeba da jede
Tabela je najmanji problem,taman da smo i 10-ti ako ti vidis nesto na terenu.Mi sem Zeljeznicara nismo sastavili dobrih 90 minuta,evo Velez je bio haman u zoni ispadanja pa sam ja gledao taj Velez oni naprave 10 sansi po utakmici,izgube jbg nece lopta u gol tamo vamo.Ali vidis ti nesto ,izadju visoko ganjaju,pokusavaju,nekad ce procepit(procepilo ih jucer nazalost). Evo mi smo u 2 boda sad sa Zeljeznicarom a evo mozemo i statistiku izvuc da su i oni takvi nikakvi kroz sezonu uputili vise suteva od nas,to je porazavajuce.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 05 dec 2021, 16:23

jučerašnjim mečom završena je jedan od neuspoješnijih godina u zadnjoj deceniji. Nakon blistave 2020-ste, počevši od ljeta i euro utakmica pa sve to savršene jeseni, novu 2021 dočekali smo sa ambicijom da konačno rosters za evropu sastavimo na zimu i da osvojimo novu duplu krunu. Čitavu polusezonu kuburili smo sa napadačem i u januar 2021 navijači su ušli sa željom da se produži Rahmanović i Tatar i da se dovede špic kapitalac. Već na neku nevolju slutile su same pripreme, zatim prodaja Rahmanovića, pa sukob Tatara na treningu i njegov odlazak. Nekako je doveden Mešanović da se malo smire navijači. Prvi meč derbi sa Željom i mršavih 0:0. Da se alarmi trebaju u paliti pokazao je već naredni meč i poraz od zrinje 0:1, al hajde bilo je +10 prednosti u odnosu na drugog. Mart/april protekli su u nekoj promjenjivoj igri, nekako su se utakmice dobijale ali one lepršave igre od jeseni ni traga. Za to vrijeme Borac je pokrenuo svu mašinjeriju i gazili su sve redom, pogotovo od 05.03.2021 kada su izgubili od Veleža i opet ponavljam tada je i odlučeno ko mora biti šampion. Borba za titulu i zvanično je okončana sredinom aprila mjeseca nakon poraza od Veleža i Borca. Kao utješna nagrada došao je Kup teizlazak u Evropu.
Taj izlazak bolje i ne spominjati, ispadanje od Milsamija kojem gola nismo dali. Nakon svega počela je nova sezona, ekipa skroz promjenjena, novi šef ali boljka ista ostala. Čitavu jesen neka bezidejna igra, ne znam ni na koji način uspiejvaju pobjediti protivnika.
Na kraju polusezone, nakon 19 kola omjer od 847 je blago rečeno katastrofa, tu smo na poziciji broj 4, Široki, Željo i Sloboda pušu za vratom. Za prvoplasiranim kasnimo 20 bodova, TC namj bježi osam bodova.
Mnogo toga nas čeka na zimu i ovaj transfer rok, grešaka ne sije biti jer sa ovakvom igrom nam je upitan i izlazak u Evropu a znamo šta to znači za petogodišnji koeficijent
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3239
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 05 dec 2021, 16:28

MaroonBjelave je napisao/la:
05 dec 2021, 16:17
Baš me zanima s kojim bi to trenerom Velkoski, Hebib i ostale "vedete" proigrali?
A ko gura te igrace da mu igraju svaku, koliko je on igraca doveo i dobio na ljeto????

Palic,Lazic,Kapic , Sevelj, Kobiljar, Bodul ,Bagaric.

Sto nije budala dovela krilo bar jedno nego daj uhljebi Sevelja.

Gluposti pisete ,yebo vas sablic vala.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5198
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 05 dec 2021, 16:32

MaroonBjelave je napisao/la:
05 dec 2021, 16:17
Baš me zanima s kojim bi to trenerom Velkoski, Hebib i ostale "vedete" proigrali?
Kod normalnog trenera ne bi ni minute dobili, ni Merso uz njih. Evo Zeljo ima gore igrace od nas, a igraju ljepse. Ekipa nam jest losa ali ne toliko losa da gubi kuci od Leotara, Veleza i Milsamija. Dovedes autoritativnog trenera i za pocetak neces imat crveni zbog prigovora svako 2 utakmice jer ce mu trener yebat majku i adekvatno ga kaznit. Bolji trener ce kristalisat 11 najboljih i formaciju koja se iz tog moze izvuc. Iskoristit ce omladince a ne yebenog Palica prije Ramica iz utakmice u utakmicu, ili Kurdica prije Trake. Podredit ce taktiku najboljim igracima a ne obrnuto kao sto ovaj radi.
Ne zaboravite da mi imamo 2 gola u 90+ i da zbog tog imamo 4 boda vise. Zamisli da ona Hebibova nije usla, ili da nismo slili Slobodu u 93., danas bismo bili na osmom mjestu sa 24 boda, Sloboda bi imala taj bod vise i bila bi ispred nas, kao i Siroki i Zeljo. To samo pokazuje koliko nam je klimava pozicija na tabeli. Mrtvi Zeljo u 75 minuta Sirokom stvorio vise sansi nego mi u 180 minuta. Ocajno ba.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 05 dec 2021, 16:35

Izvinjavam se na upadu

Ima li neko ko mi moze zavrsiti pcr test da sam pozitivan. Neka se javi u pp, platicu koliko treba
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 05 dec 2021, 16:37

f0rest1946 je napisao/la:
05 dec 2021, 16:28
MaroonBjelave je napisao/la:
05 dec 2021, 16:17
Baš me zanima s kojim bi to trenerom Velkoski, Hebib i ostale "vedete" proigrali?
A ko gura te igrace da mu igraju svaku, koliko je on igraca doveo i dobio na ljeto????

Palic,Lazic,Kapic , Sevelj, Kobiljar, Bodul ,Bagaric.

Sto nije budala dovela krilo bar jedno nego daj uhljebi Sevelja.

Gluposti pisete ,yebo vas sablic vala.
Pa jel on tražio da se produže ugovori onoj trojici metuzalema? I sigurno je on pratio Lazića i Palića godinama, pa ih odlučio dovesti.

Nemoj druže misliti da ja Gorana amnestiram, puca mi qurac za njim, ali imamo qurac od igrača na stanju i imamo rezultate takve kakve imamo.
Drugo, ja sam se prvi šprdao s Vickom, pa su me ovdje uvjeravali da je kvalitet, da je hahahaha odbio ponude iz 1 HNL. da bi došao kod nas(jest al u qurcu)
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 05 dec 2021, 16:40

napoleon72 je napisao/la:
05 dec 2021, 16:32
MaroonBjelave je napisao/la:
05 dec 2021, 16:17
Baš me zanima s kojim bi to trenerom Velkoski, Hebib i ostale "vedete" proigrali?
Kod normalnog trenera ne bi ni minute dobili, ni Merso uz njih. Evo Zeljo ima gore igrace od nas, a igraju ljepse. Ekipa nam jest losa ali ne toliko losa da gubi kuci od Leotara, Veleza i Milsamija. Dovedes autoritativnog trenera i za pocetak neces imat crveni zbog prigovora svako 2 utakmice jer ce mu trener yebat majku i adekvatno ga kaznit. Bolji trener ce kristalisat 11 najboljih i formaciju koja se iz tog moze izvuc. Iskoristit ce omladince a ne yebenog Palica prije Ramica iz utakmice u utakmicu, ili Kurdica prije Trake. Podredit ce taktiku najboljim igracima a ne obrnuto kao sto ovaj radi.
Ne zaboravite da mi imamo 2 gola u 90+ i da zbog tog imamo 4 boda vise. Zamisli da ona Hebibova nije usla, ili da nismo slili Slobodu u 93., danas bismo bili na osmom mjestu sa 24 boda, Sloboda bi imala taj bod vise i bila bi ispred nas, kao i Siroki i Zeljo. To samo pokazuje koliko nam je klimava pozicija na tabeli. Mrtvi Zeljo u 75 minuta Sirokom stvorio vise sansi nego mi u 180 minuta. Ocajno ba.
Očajno, nego šta. Ja se samo nadam da će na pauzi raditi "velika metla" previše hamelja je zadužilo i funkciju i brojeve u klubu.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Mokes
Postovi: 14871
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 05 dec 2021, 16:43

Željezničar na samo 2 boda od nas. Ne znam je li ovo veća tuga ili broj datih golova. :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leo1946
Postovi: 1891
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 05 dec 2021, 16:43

napoleon72 je napisao/la:
05 dec 2021, 16:32
MaroonBjelave je napisao/la:
05 dec 2021, 16:17
Baš me zanima s kojim bi to trenerom Velkoski, Hebib i ostale "vedete" proigrali?
Kod normalnog trenera ne bi ni minute dobili, ni Merso uz njih. Evo Zeljo ima gore igrace od nas, a igraju ljepse. Ekipa nam jest losa ali ne toliko losa da gubi kuci od Leotara, Veleza i Milsamija. Dovedes autoritativnog trenera i za pocetak neces imat crveni zbog prigovora svako 2 utakmice jer ce mu trener yebat majku i adekvatno ga kaznit. Bolji trener ce kristalisat 11 najboljih i formaciju koja se iz tog moze izvuc. Iskoristit ce omladince a ne yebenog Palica prije Ramica iz utakmice u utakmicu, ili Kurdica prije Trake. Podredit ce taktiku najboljim igracima a ne obrnuto kao sto ovaj radi.
Ne zaboravite da mi imamo 2 gola u 90+ i da zbog tog imamo 4 boda vise. Zamisli da ona Hebibova nije usla, ili da nismo slili Slobodu u 93., danas bismo bili na osmom mjestu sa 24 boda, Sloboda bi imala taj bod vise i bila bi ispred nas, kao i Siroki i Zeljo. To samo pokazuje koliko nam je klimava pozicija na tabeli. Mrtvi Zeljo u 75 minuta Sirokom stvorio vise sansi nego mi u 180 minuta. Ocajno ba.
+1
1946-1987

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3239
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 05 dec 2021, 16:50

MaroonBjelave je napisao/la:
05 dec 2021, 16:37
f0rest1946 je napisao/la:
05 dec 2021, 16:28
MaroonBjelave je napisao/la:
05 dec 2021, 16:17
Baš me zanima s kojim bi to trenerom Velkoski, Hebib i ostale "vedete" proigrali?
A ko gura te igrace da mu igraju svaku, koliko je on igraca doveo i dobio na ljeto????

Palic,Lazic,Kapic , Sevelj, Kobiljar, Bodul ,Bagaric.

Sto nije budala dovela krilo bar jedno nego daj uhljebi Sevelja.

Gluposti pisete ,yebo vas sablic vala.
Pa jel on tražio da se produže ugovori onoj trojici metuzalema? I sigurno je on pratio Lazića i Palića godinama, pa ih odlučio dovesti.

Nemoj druže misliti da ja Gorana amnestiram, puca mi qurac za njim, ali imamo qurac od igrača na stanju i imamo rezultate takve kakve imamo.
Drugo, ja sam se prvi šprdao s Vickom, pa su me ovdje uvjeravali da je kvalitet, da je hahahaha odbio ponude iz 1 HNL. da bi došao kod nas(jest al u qurcu)
Jeste on je trazio jos jednog stopera da moze igrati formaciju sa 3 dole, ponudjen je Palic on pristao :guz:


Brate ja znam i vidim da imamo katastrofa igrace ali ova budala na klupi ne zasluzuje da bude nas trener, svi smo svjesni da nam trebaju bolji igraci al aj ti vjeruj sad ovoj budali koga ce dovoditi i uhljebljavati u nas klub.

Nikakvog sistema on nema samo gura svoje a vidi da ne ide i to poslije ovoliko utakmica.

Nema plana B
Nema autoritet

Nema yebeno nista sta trener treba da ima, nije bezveze protjeran iz svakog kluba nakon godinu dana.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9152
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 05 dec 2021, 16:54

Ako nista barem smo na 2b od 3. pozicije.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 05 dec 2021, 16:54

f0rest1946 je napisao/la:
05 dec 2021, 16:50
MaroonBjelave je napisao/la:
05 dec 2021, 16:37
f0rest1946 je napisao/la:
05 dec 2021, 16:28


A ko gura te igrace da mu igraju svaku, koliko je on igraca doveo i dobio na ljeto????

Palic,Lazic,Kapic , Sevelj, Kobiljar, Bodul ,Bagaric.

Sto nije budala dovela krilo bar jedno nego daj uhljebi Sevelja.

Gluposti pisete ,yebo vas sablic vala.
Pa jel on tražio da se produže ugovori onoj trojici metuzalema? I sigurno je on pratio Lazića i Palića godinama, pa ih odlučio dovesti.

Nemoj druže misliti da ja Gorana amnestiram, puca mi qurac za njim, ali imamo qurac od igrača na stanju i imamo rezultate takve kakve imamo.
Drugo, ja sam se prvi šprdao s Vickom, pa su me ovdje uvjeravali da je kvalitet, da je hahahaha odbio ponude iz 1 HNL. da bi došao kod nas(jest al u qurcu)
Jeste on je trazio jos jednog stopera da moze igrati formaciju sa 3 dole, ponudjen je Palic on pristao :guz:


Brate ja znam i vidim da imamo katastrofa igrace ali ova budala na klupi ne zasluzuje da bude nas trener, svi smo svjesni da nam trebaju bolji igraci al aj ti vjeruj sad ovoj budali koga ce dovoditi i uhljebljavati u nas klub.

Nikakvog sistema on nema samo gura svoje a vidi da ne ide i to poslije ovoliko utakmica.

Nema plana B
Nema autoritet

Nema yebeno nista sta trener treba da ima, nije bezveze protjeran iz svakog kluba nakon godinu dana.
Ja bih samo volio da me se ne svrsta u "goranoljupce" ali izričitog krivca tražiti u njemu mislim da nije ok.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 dec 2021, 16:57

Aduka87 je napisao/la:
05 dec 2021, 16:54
Ako nista barem smo na 2b od 3. pozicije.
:urnebes: super
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

NajvecaRadosti
Postovi: 6288
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 05 dec 2021, 17:10

benko21 je napisao/la:
05 dec 2021, 15:55
pripreme u Antaliji 12-og pocinju
Januara ili februara??
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 05 dec 2021, 17:12, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3556
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 05 dec 2021, 17:11

A koja bi to trenerska imena napravila rezultat sa ovim igračkim kadrom i sa cjelokupnom situacijom sa kojom se borio Sablić ?
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 dec 2021, 17:13

NajvecaRadosti je napisao/la:
05 dec 2021, 17:10
benko21 je napisao/la:
05 dec 2021, 15:55
pripreme u Antaliji 12-og pocinju
Januara ili februara??
Pa valjda januara jbt :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

NajvecaRadosti
Postovi: 6288
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 05 dec 2021, 17:16

MortemHz je napisao/la:
05 dec 2021, 17:13
NajvecaRadosti je napisao/la:
05 dec 2021, 17:10
benko21 je napisao/la:
05 dec 2021, 15:55
pripreme u Antaliji 12-og pocinju
Januara ili februara??
Pa valjda januara jbt :D
Nez brt,nesto mi to rano. :mrgreen:
Inace je prozivka oko 10.januara pa prvi 6-7 dana ovdje treniraju pa u Hercegovinu 10-ak dana

Cudno mi ako odma odu za Antaliju :D
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 dec 2021, 17:17

NajvecaRadosti je napisao/la:
05 dec 2021, 17:16
MortemHz je napisao/la:
05 dec 2021, 17:13
NajvecaRadosti je napisao/la:
05 dec 2021, 17:10


Januara ili februara??
Pa valjda januara jbt :D
Nez brt,nesto mi to rano. :mrgreen:
Inace je prozivka oko 10.januara pa prvi 6-7 dana ovdje treniraju pa u Hercegovinu 10-ak dana

Cudno mi ako odma odu za Antaliju :D
Aha, to je onda moguće ustvari, dobro si. Ja otišao na prozivku, kontam kasno nam je februar :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3239
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 05 dec 2021, 17:20

NisamInSajder je napisao/la:
05 dec 2021, 17:11
A koja bi to trenerska imena napravila rezultat sa ovim igračkim kadrom i sa cjelokupnom situacijom sa kojom se borio Sablić ?
sablic nije trener, nego Amater koji se uci na nama.


Svaki trener bih mnogo vise uradio, bar ne bih imao ovoliko poraza , gol razlika 18:16 sramota me.

Najgore Sarajevo u historiji itd itd.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86 i 34 gosta.