FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 09 dec 2021, 13:37

Pantelić :rol:

Pa zar smo toliko grohnuli, i finansijski i s reputacijom da nismo sposobni dovesti kvalitetnog igrača više. A do jučer se ganjali Benko, Jajalo i igrači koji su zapravo dokazani na daleko većem nivou od naše lige.

Ako ništa da barem dovedu ove momke iz Rudara koji bi možda i bili od pomoći jer su se pokazali kao kvalitetniji igrači u boljoj ekipi.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 09 dec 2021, 13:42

Riveros je napisao/la:
09 dec 2021, 10:08
Najluđe mi je kad kažu, da ni jedan trener nam ne bi donio pozitivan šok ili neki boljitak.Evo primjer Hajduka, Jens Gustafson ih ostavio u rasulu, gubili od Slaven Belupa, Šibenika.....došao Valdas Dambrauskas i sve preokrenuo, utegao ih, pobjedili u gostima i Rijeku i Dinamo, pregazili Lokomotivu u kupu u Zagrebu.Prvo što je uradio po dolasku, vratio formaciju na 4-2-3-1 i u odnosu na Gustafsona, postavio sve igrače na svoje prirodne pozicije.
Hajduk ima itekako dobre fudbalere, velika razlika nego situacija kod nas

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 09 dec 2021, 13:46

Ma kakav Pantelic.Je.bo ta pojacanja.Kad zabije 10+ golova za sezonu onda moze doci,ovako bi ti bio jos jedan Palic u ekipi.

Kako se pise,Velez je sve zavrsio sa Santosom.Nadam se da nije istina 100%, ali navodno ceka se samo zvanicno.Ako Rudar ne bude previse komplikovao to ce uslijediti brzo

Nek se ubiju ako ne mogu da mu ponude vise od Veleza koji realno spada u 5 najsiromasniji klubova u ligi.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 09 dec 2021, 13:53, ukupno mijenjano 5 puta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 09 dec 2021, 13:47

Za transfere se vecinom pita Kepčija pa cemo da vidimo od cega je satkan, a usput cemo da vidimo i koliko je spreman da se isprsi Mirvic.
Al opet ne treba zaboraviti cinjenicu da smo mi zadnja stanica svakom iole boljem igracu, pa ako mu sve vani propadne onda razmislja o nama.

hibrid
Postovi: 276
Pridružen/a: 31 avg 2021, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hibrid » 09 dec 2021, 13:51

I opet pored provjerenih igraca tipa Santos, Amoah mi cemo dovesti tamo nekog slagera za isto ili vise para sto smo mogli ovu dvojicu. Da smo sekundu pametni bili bi kao Bayern sto je u njemackoj, ali ne, de da mi dovedemo tamo neku furdu sto nije skupila 5 minuta u polusezoni.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 09 dec 2021, 13:53

NajvecaRadosti je napisao/la:
09 dec 2021, 13:46
Ma kakav Pantelic.Je.bo ta pojacanja.Kad zabije 10 golova za sezonu onda moze doci,ovako bi ti bio jos jedan Palic u ekipi.

Kako se pise,Velez je zavrsio Santosa.Nadam se da nije istina 100%, ali navodno ceka se samo zvanicno.

Nek se ubiju ako ne mogu da mu ponude vise od Veleza koji realno spada u 3-4 najsiromasnija kluba u ligi.
a mi smo kao navikli dovoditi fudbalere koji zabijaju po 10 komada u sezoni haha dovodimo ko i svi ostali u ligi sto je slobodno i menadjerska posla ili nekad na srecu... nekad ubodemo nekad ne. Vecina nas prvi put cuje za ovog pantelica al evo ima gol i 3 asist, clarismario 0 golova 5 asistencija... bara- bara al valjda ovaj brazilac pa odmah primamljivije zvuci... ne ocekujem nesto ni od jednog od njih dvojice ako dodju

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 09 dec 2021, 13:55

NajvecaRadosti je napisao/la:
09 dec 2021, 13:46


Nek se ubiju ako ne mogu da mu ponude vise od Veleza koji realno spada u 3-4 najsiromasnija kluba u ligi.
Nije tacno,imaju oni novce samo nisu budale i imaju razumne ljude koji ne bacaju cifre na igrace koji ne zasluzuju.Eto mogli su sad dovesti Hebibovica ali neces majstore vise od 2/3 hiljade dobiti,i onda on ostane u Sarajevo gdje dobije cifru(koju ne zasluzuju a realnost koju bi mu i mi trebali dati je ovo sto mu je Velež davao) .To je ta razlika,mi bacamo pare na šarlatane i placamo ih puno vise nego sto vrijede a oni ne,i onda kad dodje taj direktan duel gdje nas nabiju u svakom smislu onda naš trener kaze kako Velez ima bolju ekipu a kad stavis na papir mi xy puta skuplji.

Znaci naša greska sto poluigracima dajemo ugovor koji nisu zasluzili.Opet kazem Velež ima para(pogledaj samo koliko im obrcu firme ljudi u klubu ) ali nisu glupi ko naši.(nadam se da ce se i kod nas to promjeniti).Zna se za kojeg se igraca treba isprisiti i ko zasluzuje veliku platu,a ni jedan igrac iz PL(koji nije izasao iz okvira iste) ne zasluzuje vecu platu od 5 milja i to je cinjenica i vece im se pare od toga nebi smjele nuditi taman da neznam koliko imamo.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 09 dec 2021, 13:59

Neko platio članak za njega. Svi ga hoće i još moraš platiti Haha

Za igrača koji sa Radnikom ima ugovor do kraja sezone interes pokazuju Borac, Sarajevo, Sloboda i Zrinjski, a svaki od klubova morao bi da plati obeštećenje ukoliko bi ga želio dovesti ove zime.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 09 dec 2021, 14:07

keli je napisao/la:
09 dec 2021, 13:53
NajvecaRadosti je napisao/la:
09 dec 2021, 13:46
Ma kakav Pantelic.Je.bo ta pojacanja.Kad zabije 10 golova za sezonu onda moze doci,ovako bi ti bio jos jedan Palic u ekipi.

Kako se pise,Velez je zavrsio Santosa.Nadam se da nije istina 100%, ali navodno ceka se samo zvanicno.

Nek se ubiju ako ne mogu da mu ponude vise od Veleza koji realno spada u 3-4 najsiromasnija kluba u ligi.
a mi smo kao navikli dovoditi fudbalere koji zabijaju po 10 komada u sezoni haha dovodimo ko i svi ostali u ligi sto je slobodno i menadjerska posla ili nekad na srecu... nekad ubodemo nekad ne. Vecina nas prvi put cuje za ovog pantelica al evo ima gol i 3 asist, clarismario 0 golova 5 asistencija... bara- bara al valjda ovaj brazilac pa odmah primamljivije zvuci... ne ocekujem nesto ni od jednog od njih dvojice ako dodju
Buraz sve dok dovodimo igrace kao Palic,Milanovic,Sisic,Guzina itd. nama nema napretka.

Fanimo jedini igrac iz lige kojeg smo doveli u zadnji nekoliko sezona da nam se bas isplatio,ostalo sve ispod prosjeka.

Santos neuporedljivo bolji igrac od tog Pantelica.
Svejedno,bezveze diskutujemo kad nece nijedan ni drugi doci naravno
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 09 dec 2021, 14:18

NajvecaRadosti je napisao/la:
09 dec 2021, 14:07
keli je napisao/la:
09 dec 2021, 13:53
NajvecaRadosti je napisao/la:
09 dec 2021, 13:46
Ma kakav Pantelic.Je.bo ta pojacanja.Kad zabije 10 golova za sezonu onda moze doci,ovako bi ti bio jos jedan Palic u ekipi.

Kako se pise,Velez je zavrsio Santosa.Nadam se da nije istina 100%, ali navodno ceka se samo zvanicno.

Nek se ubiju ako ne mogu da mu ponude vise od Veleza koji realno spada u 3-4 najsiromasnija kluba u ligi.
a mi smo kao navikli dovoditi fudbalere koji zabijaju po 10 komada u sezoni haha dovodimo ko i svi ostali u ligi sto je slobodno i menadjerska posla ili nekad na srecu... nekad ubodemo nekad ne. Vecina nas prvi put cuje za ovog pantelica al evo ima gol i 3 asist, clarismario 0 golova 5 asistencija... bara- bara al valjda ovaj brazilac pa odmah primamljivije zvuci... ne ocekujem nesto ni od jednog od njih dvojice ako dodju
Buraz sve dok dovodimo igrace kao Palic,Milanovic,Sisic,Guzina itd. nama nema napretka.

Fanimo jedini igrac iz lige kojeg smo doveli u zadnji nekoliko sezona da nam se bas isplatio,ostalo sve ispod prosjeka.

Santos neuporedljivo bolji igrac od tog Pantelica.
Svejedno,bezveze diskutujemo kad nece nijedan ni drugi doci naravno
bas tako... nez onda sto se svrsava na ovog brazilca ovoliko

umrobihzbogtebe1946
Postovi: 1375
Pridružen/a: 07 feb 2020, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umrobihzbogtebe1946 » 09 dec 2021, 15:10

slika
Volim te Saraj'vo!

24.10.1946.
22.7.2023.
24.7.2023.
10.8.2023.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 09 dec 2021, 15:13

Mi smo imali 2-3 sezone gdje je sve išlo kako treba al nismo uspjeli imati kontinuitet, prije svega s novcem. U ta dva tri kljucna momenta desilo se neko zavrtanje novca. Poslje duple, štrajk ne ide se na pripreme, proda se dobar dio igraca i naravno da ide pad isto se desilo Vinku, maestralna godina titula ne zna koliko bez poraza i onda opet nema plata, prodaš Rahmanovica i Tatara. To je nas najveci problem nemamo kontinuitet, najlakše mjenjati trenere, ključ uspjeha je u sistemskom radu i stabilne finansije mi ih nemamo odnosno imamo godinu pa sljedecu nemmo, zato jesmo malo gore malo dole.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 09 dec 2021, 15:16

Mi smo Rudar za rodjendan naseg kluba pocastili sa bodom na Kosevu, oni nama ovog Santosa i Amoaha...tako se to radi :)

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2028
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 09 dec 2021, 15:17

Zukanovic je napisao/la:
09 dec 2021, 13:59
Neko platio članak za njega. Svi ga hoće i još moraš platiti Haha

Za igrača koji sa Radnikom ima ugovor do kraja sezone interes pokazuju Borac, Sarajevo, Sloboda i Zrinjski, a svaki od klubova morao bi da plati obeštećenje ukoliko bi ga želio dovesti ove zime.
Isti slucaj kao za onog Pavlovica sto sad igra u Rudaru fol ga mi zeljeli a on izabrao njih

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 09 dec 2021, 15:34

ado-hz je napisao/la:
09 dec 2021, 15:16
Mi smo Rudar za rodjendan naseg kluba pocastili sa bodom na Kosevu, oni nama ovog Santosa i Amoaha...tako se to radi :)
buduci da se druzis sa nekim menadjerima de reci jesu ta dva zavrsena? haha

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 09 dec 2021, 15:42

evo zvonimir kozulj ko da je zavrsio sa svojom ekipom. pravi igrac za nase lige makar odlican

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 09 dec 2021, 16:01

bodi123 je napisao/la:
09 dec 2021, 13:37
Pantelić :rol:

Pa zar smo toliko grohnuli, i finansijski i s reputacijom da nismo sposobni dovesti kvalitetnog igrača više. A do jučer se ganjali Benko, Jajalo i igrači koji su zapravo dokazani na daleko većem nivou od naše lige.

Ako ništa da barem dovedu ove momke iz Rudara koji bi možda i bili od pomoći jer su se pokazali kao kvalitetniji igrači u boljoj ekipi.
S obzirom da su i oni stranci, nisu ni oni nešto. Hajde nekako Amoah, obojica nikako.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 09 dec 2021, 16:04

Fazlija je napisao/la:
09 dec 2021, 14:52
NajvecaRadosti je napisao/la:
09 dec 2021, 14:07
keli je napisao/la:
09 dec 2021, 13:53


a mi smo kao navikli dovoditi fudbalere koji zabijaju po 10 komada u sezoni haha dovodimo ko i svi ostali u ligi sto je slobodno i menadjerska posla ili nekad na srecu... nekad ubodemo nekad ne. Vecina nas prvi put cuje za ovog pantelica al evo ima gol i 3 asist, clarismario 0 golova 5 asistencija... bara- bara al valjda ovaj brazilac pa odmah primamljivije zvuci... ne ocekujem nesto ni od jednog od njih dvojice ako dodju
Buraz sve dok dovodimo igrace kao Palic,Milanovic,Sisic,Guzina itd. nama nema napretka.

Fanimo jedini igrac iz lige kojeg smo doveli u zadnji nekoliko sezona da nam se bas isplatio,ostalo sve ispod prosjeka.

Santos neuporedljivo bolji igrac od tog Pantelica.
Svejedno,bezveze diskutujemo kad nece nijedan ni drugi doci naravno
Fanimo se isplatio?
Kako?? Odigrao 3 dobre utakmice, ostale koje je odlucio da igra bio je igrac manje na terenu, uzeo 200000 i isplatio se?
Nemoj zezat brate.Samo eurogolom protiv Buducnosti on se nama isplatio(financijski).Pa i prosle sezone u drugom dijelu donio nam min.10 bodova.Ne bi izasli u Evropu uopste da nije njega bilo.Bukvalno uz Kovacevica nosio je citavu ekipu na ledjima.
I evo sad kad ode na zimu opet cemo uzeti nesto za njega(manje od 50k€ necemo sigurno)

Medjutim,o ponasanju ovo zadnje pola godine necemo pricati....
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 09 dec 2021, 16:25

keli je napisao/la:
09 dec 2021, 15:42
evo zvonimir kozulj ko da je zavrsio sa svojom ekipom. pravi igrac za nase lige makar odlican
E to bi bilo vec pristojno pojacanje
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 09 dec 2021, 16:33

keli je napisao/la:
09 dec 2021, 15:34
ado-hz je napisao/la:
09 dec 2021, 15:16
Mi smo Rudar za rodjendan naseg kluba pocastili sa bodom na Kosevu, oni nama ovog Santosa i Amoaha...tako se to radi :)
buduci da se druzis sa nekim menadjerima de reci jesu ta dva zavrsena? haha
Sa ovom dvojicom nabrojanih moj drug nema kontakt tako da nemam pojma. Nije los Amoah valjalo bi njega dovesti. Dao je 7golova i svih 7 su razliciti. To govori dosta o napadacu kakav je.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander, mujoisuljo, OsmanhodzicBuco i 42 gosta.