FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

kenoHZ
Postovi: 392
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 31 mar 2023, 20:11

I na kraju opet fake news. Ovo nije normalno sta nam rade pojedinci, pa jel realno da svake sedmice neka drama, *ebanje svega, 20 strana na forumu i prođe par dana pa saznamo da je laž u pitanju. Izgleda samo je humus istina :bow:

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5554
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 31 mar 2023, 20:14

Evo ih, zivi su. Svih njih 3-4-5...
- FKS -

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3556
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 31 mar 2023, 20:19

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
30 mar 2023, 15:28
Pantelija je napisao/la:
30 mar 2023, 15:23
FCUM je napisao/la:
30 mar 2023, 15:00
ubleha Mandic
a cemu to tacno?
evo idemo redom

Je li hajro kapetanovic rekao da je opstina dala klubu SVE sto je klub trazio... od duzine trajanja koncesije 4 godina, do uslova (zemljiste oko stadiona, parking), zatim smo dobili i objekte u sklopu tadiona itd.
Sta je tu tacno mandic kriv? Sabrina evo da ne bude, kao ona to radi sebe bla bla, al kako onda hajro koji ocima ne moze sabrinu kaze da je ugovor bio ok i da je sve bilo ok?
Onda dolazi Mirvic i Aylah i kazu "ne, necemo mi to mi hocemo drugacije"... znaci nakon milion procedura, popustanja u svemu, objavis da je stadion u vlasnistvu FKS i onda dodje isto to fks i kaze, ne ne, necemo mi stadion...

Bas nas mandic pokopao nema sta.

E onda za teren... evo fino objasnjeno član po član. Nemojte se praviti naivni, Sarajevo je dio ugovora, kao i savez i opstina, to je jasno, uplatili smo sredstva, ni rijeci klub o tome ne smije napisati, a koji je razlog to pitajte njih a ne mandica, jer evo imate ugovor crno na bijelo, proslo je 6 mjeseci, terena nema, sad se pokrece tuzba i tu nema puno pametovanja... trazist kao klub odstetu, kao opstina odstetu jer si kao klub izgubio milione od boddova do navijaca, kao opstina zakup...
Medjutim evo da vam najavim da nema od tuzbe nista kao i one protiv sabrine
a VI i dalje trazite u Mandicu problem koji je do sada potpisao SVE sto je sarajevo trazilo od njega
Mandić nije kriv za preuzimanje stadiona, jednostavno je to fakt i 100% si u pravu. Kriv je FKS kao klub, ali ne bi rekao da je kriv i Mirvić. Najveći problem je ta tranzicija investitora. Jer Nam je po sebi taj ugovor napravio, jer će on i ulagati u njega. I onda preko noći ostaneš bez investitora, i ovaj novi jednostavno ne vidi da sa tim ugovorom može potpisati isti. Što je to tako, pa možemo samo pretpostavljati bez nekih 100% tačnih info.
Za teren ima raznih krivaca, prvenstveno savez, pa onda dalje FKS.
Pa po tom logikom mogao je i otkaz sve ugovore igrača džaba. Ne sviđaju mu se, ne konta ulagat u njih što će mu.

Dokazalo se da ova grupacija ljudi bukvalno ne želi dobro klubu, ne želi rezultat i tu su radi svojih privatnih ciljeva. Da je drugačije, nakon silne halbuke koja se dešava u zadnjih par mjeseci, pa svaka normalna osoba bi digla ruke i rekla ne treba meni ovaj srklet u životu.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

morensa
Postovi: 133
Pridružen/a: 12 dec 2022, 21:44

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la morensa » 31 mar 2023, 20:23

kenoHZ je napisao/la:
31 mar 2023, 20:11
I na kraju opet fake news. Ovo nije normalno sta nam rade pojedinci, pa jel realno da svake sedmice neka drama, *ebanje svega, 20 strana na forumu i prođe par dana pa saznamo da je laž u pitanju. Izgleda samo je humus istina :bow:
Nije problem novinara njima je to danas posao pisati istinu i većini slučajeva neistinu. Problem je naših pojedinih delegata koji jedva dočekaju kako bi nastavili sa pljuvanjem.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9548
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 31 mar 2023, 20:26

NisamInSajder je napisao/la:
31 mar 2023, 20:19
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
30 mar 2023, 15:28
Pantelija je napisao/la:
30 mar 2023, 15:23


a cemu to tacno?
evo idemo redom

Je li hajro kapetanovic rekao da je opstina dala klubu SVE sto je klub trazio... od duzine trajanja koncesije 4 godina, do uslova (zemljiste oko stadiona, parking), zatim smo dobili i objekte u sklopu tadiona itd.
Sta je tu tacno mandic kriv? Sabrina evo da ne bude, kao ona to radi sebe bla bla, al kako onda hajro koji ocima ne moze sabrinu kaze da je ugovor bio ok i da je sve bilo ok?
Onda dolazi Mirvic i Aylah i kazu "ne, necemo mi to mi hocemo drugacije"... znaci nakon milion procedura, popustanja u svemu, objavis da je stadion u vlasnistvu FKS i onda dodje isto to fks i kaze, ne ne, necemo mi stadion...

Bas nas mandic pokopao nema sta.

E onda za teren... evo fino objasnjeno član po član. Nemojte se praviti naivni, Sarajevo je dio ugovora, kao i savez i opstina, to je jasno, uplatili smo sredstva, ni rijeci klub o tome ne smije napisati, a koji je razlog to pitajte njih a ne mandica, jer evo imate ugovor crno na bijelo, proslo je 6 mjeseci, terena nema, sad se pokrece tuzba i tu nema puno pametovanja... trazist kao klub odstetu, kao opstina odstetu jer si kao klub izgubio milione od boddova do navijaca, kao opstina zakup...
Medjutim evo da vam najavim da nema od tuzbe nista kao i one protiv sabrine
a VI i dalje trazite u Mandicu problem koji je do sada potpisao SVE sto je sarajevo trazilo od njega
Mandić nije kriv za preuzimanje stadiona, jednostavno je to fakt i 100% si u pravu. Kriv je FKS kao klub, ali ne bi rekao da je kriv i Mirvić. Najveći problem je ta tranzicija investitora. Jer Nam je po sebi taj ugovor napravio, jer će on i ulagati u njega. I onda preko noći ostaneš bez investitora, i ovaj novi jednostavno ne vidi da sa tim ugovorom može potpisati isti. Što je to tako, pa možemo samo pretpostavljati bez nekih 100% tačnih info.
Za teren ima raznih krivaca, prvenstveno savez, pa onda dalje FKS.
Pa po tom logikom mogao je i otkaz sve ugovore igrača džaba. Ne sviđaju mu se, ne konta ulagat u njih što će mu.

Dokazalo se da ova grupacija ljudi bukvalno ne želi dobro klubu, ne želi rezultat i tu su radi svojih privatnih ciljeva. Da je drugačije, nakon silne halbuke koja se dešava u zadnjih par mjeseci, pa svaka normalna osoba bi digla ruke i rekla ne treba meni ovaj srklet u životu.
Ako ne želi ulagati( a vala neće ) onda ok. Ma da, svi smo mislili da želi samo drugačiji ugovor. Uglavnom, "žrtva" smo tranzicije investitora.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Lucas
Postovi: 3196
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 31 mar 2023, 20:26

spezial je napisao/la:
31 mar 2023, 18:44
Trenutno nam mrtvi borac sa ubojitim triom Kulasin Predragovic Mrkaic bjezi 13 bodova :bow:
Dudic je od ove Tuzle dva puta izgubio, te u Kupu ispao od treceligaskih amatera i djece i to je sve stalo u neka 2,5 mjeseca. I neki onda kažu trebalo ga je istrpiti :facepalm:

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 31 mar 2023, 20:34

Hajdeee je napisao/la:
31 mar 2023, 20:14
Evo ih, zivi su. Svih njih 3-4-5...
Red je da i mi nešto napišemo, nećemo valjda pustiti da vi non stop zakuhavate. :D

spezial
Postovi: 3696
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 31 mar 2023, 20:35

Hajdeee je napisao/la:
31 mar 2023, 20:14
Evo ih, zivi su. Svih njih 3-4-5...
Tacno se znalo koja dvojica-trojica ce iskocit iz pastete

morensa
Postovi: 133
Pridružen/a: 12 dec 2022, 21:44

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la morensa » 31 mar 2023, 20:37

spezial je napisao/la:
31 mar 2023, 20:35
Hajdeee je napisao/la:
31 mar 2023, 20:14
Evo ih, zivi su. Svih njih 3-4-5...
Tacno se znalo koja dvojica-trojica ce iskocit iz pastete
Pa ne možete vi sami komentarisati, pojedinci vrijeđati a i navijati da izgubimo. Nema smisla ;)

Avatar
AvannGardaa46
Postovi: 81
Pridružen/a: 29 mar 2023, 01:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AvannGardaa46 » 31 mar 2023, 20:49

NEK SE TRESE TUZLA SVA, KAD ZAGRME HORDE ZLA!
Invazija na Tuzlu ocm, hajde svi svi svi
A onda pogledaš SJEVER i vidiš podršku kakvu Sarajevo mnogo puta nije ni zaslužilo i sve ti bude jasno, gdje ti je mjesto.
Sa ljudima koji vole klub, a ne sa onima koji liječe komplekse.

kenoHZ
Postovi: 392
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 31 mar 2023, 20:58

spezial je napisao/la:
31 mar 2023, 20:35
Hajdeee je napisao/la:
31 mar 2023, 20:14
Evo ih, zivi su. Svih njih 3-4-5...
Tacno se znalo koja dvojica-trojica ce iskocit iz pastete
Ne želim da ulazim u rasprave, imas opciju da ne vidiš postove nas što iskacemo iz pastete, pa slobodno klikni.

Avatar
pupahava
Postovi: 530
Pridružen/a: 04 avg 2022, 11:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pupahava » 31 mar 2023, 21:12

imal naznaka da će hoštapler hajrovati kvačicu
na mezaru vam stajala :bih:
Koševo širok greben
dođeš pošten, odeš je.ben
_______________________
1 9 4 6

Avatar
NazorUso
Postovi: 3800
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 31 mar 2023, 21:38

spezial je napisao/la:
31 mar 2023, 20:35
Hajdeee je napisao/la:
31 mar 2023, 20:14
Evo ih, zivi su. Svih njih 3-4-5...
Tacno se znalo koja dvojica-trojica ce iskocit iz pastete
Sve same magodice bobice 🍓
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 mar 2023, 22:12

zagorski je napisao/la:
31 mar 2023, 02:58

Jbg zna se da ste stranacke kolege ali ne moras ga ovako ofirno braniti
Ako u njemačkoj ima naša stranka onda jesam :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

mosarajvosa83
Postovi: 5322
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 31 mar 2023, 22:38

PonosniBosanac je napisao/la:
31 mar 2023, 19:12
Tatamata1946 je napisao/la:
31 mar 2023, 18:55
PonosniBosanac je napisao/la:
31 mar 2023, 18:28
Pozdrav ljudi. Jedan sam od onih koji dugo čitaju forum, ali ništa ne pišu unazad sigurnih 10-tak godina. Iznervirala me situacija oko terena i morao sam napraviti acc.. Kao neko ko poznaje barem malo materiju o sportskim travnjacima, reći ću vam da od ovog nema ništa, ovo je samo na silu, neće ništa postići. Po viđenim rezultatima analize sa FB stranice "Bordo porodica", materija koja se koristila za hranidbeni sloj, ne znam da se ikad igdje koristila, ako jeste volio bih da nam kažu koji je to teren u pitanju. Na istoj je pH vrijednost 8,8-9,2 što je previše, znači da se radi o materiji koja je bazična što je katastrofa za travnjak. Za dobar travnjak pH se mora kretati u intervalu kiselo-neutralno 6,5-7. Ovo je sve jedna velika prevara. Jasno je ko dan da je podloga pretvrda, nikakav atmosferski utjecaj nije mogao to omogućiti, bezveze pucaju laži. Mogu prošivati šta hoće (sumnjam da će i to uspjeti), ali uzalud sve kad sloj ispod nije uredan.
Hvala na misljenu i tom nekom tvom objasnjenju kompletne situacije u vezi terena! Sta mislis kako ce ovo u vezi terena na kraju zavrsiti?
Moje mišljenje je da je neophodno promijeniti hranidbeni sloj, nikakav vid rješenja ne vidim osim toga.
Imal iko od debila iz opstine,uprave da pokrene ovo pitanje? Idioti,cekate travnjak godinu dana,pa dobijete travnjak koji je u startu dno dna,pa imatel i malo mozga? Pokrebite medijsku hajku,tuzite,izrovite teren kompletan,saljite slike i analize UEFI da vide u sta su ulozili pare.

Tatamata1946
Postovi: 1623
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 31 mar 2023, 22:56

Sta jedna Aylina objava danas napravi hehe

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5554
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 31 mar 2023, 22:59

He he he.
- FKS -

Avatar
feniksptica
Postovi: 15181
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 31 mar 2023, 23:03

Necu reci da su nebitne, al manje bitnim stvarima ste vi posveceni.
Kako igramo tobejarabi ni o čemu drugom ne bih razmišljao trenutno
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2082
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 31 mar 2023, 23:17

Otišao sam na put, pa jučer i danas preletim na desetke stranica i žive veze nemam šta se dešava. Jučer teren u haosu, danas nastavljeno prošivanje. Ajla stavila story, svi napali da se selimo u Butmir, a na kraju obična halabuka. Novinari napisali par glupih naslova, Semir Zilić se opet upecao, sad sve demantovano. Haos živi.

Bavite se glupim stvarima, pogotovo ovim oko Butmira, a na kraju ništa nije istina.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15181
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 31 mar 2023, 23:26

Ma najgore je sto kazes ljudima ispali ste glupi pecate se na sve etiketiraju te ko branioca nekog i necega.

Sagnite se svi koji ne mozete primiti neku kritiku i sugestiju bez da nekog ne uvrijedite.

Ovaj nazoruso glavu svima popio braneci Sabru SAM protiv svih. Sad se cudi kako neko moze branit Ajlu i cudi se kakve su to osobe.

Ok protiv ljudi iz kluba ste, i ja sam. Al postoje granice gdje ti razum kazes da stanes. Ako nesto nije istina nema potrebe izmisljat i potencirati to, jer te osobe su vec do sad dokazano napravili sranja da se nastavi vrsit pritisak da odu.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB i 13 gostiju.