FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
118
47%
Ne
134
53%
 
Ukupno glasova: 252

VenamaHrabrih
Postovi: 2412
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 01 apr 2023, 11:58

Antikloc je napisao/la:
01 apr 2023, 07:42
VenamaHrabrih je napisao/la:
31 mar 2023, 17:42
Antikloc je napisao/la:
31 mar 2023, 13:55


Koji pokret ? Koji anti-pokret ? Pokret BBB ima dvije faze,prva je protiv Tudjmana ,odnosno njegove promjene imena kluba. Ta prva faza je zbog masovnog ucesca cijelog drustva zavrsena uspjesno. Vracanjem imena,odnosno kompromisom oko imena. Druga faza ,pokret BBB protiv Mamica nije nikad dobio toliku podrsku javnosti,jer je dobar dio navijaca bio inertan,odnosno kupljen sportskim uspjesima. Tako da BBB unatoc decenijskim naporima nije uspio odbiti ni pera Mamicu. Mamic je iz Hrvatske otisao iz kriminalno-bogataske bahatosti,koja se sudarila sa hrvatskim pravosudjem. No,unatoc izgnanstvu zadrzao je uticaj i vlast u Dinamu,to smo vidjeli na zadnjoj skupstini Dinama. Tako da je pokret BBB protiv njega primjer neuspjesnog pokreta a nije tako tesko imati neuspjesan pokret,bez obzira na socioloska kretanja.
Uslov za uspjesan pokret je masovnost,jedinstvo. Mi smo podjeljeni,dio nas-HZ i pojedinci odavno upozoravaju na stetno Mirvahovo djelovanje ,no Mirvah dio navijaca kao i u slucaju Dinama ,kupuje sportskim uspjesima. Mi nemamo konkretne uspjehe naravno ali dovodi igrace,Brazilce i ostale 'fudbalske zvijezde' i s time muti vodu. Uz to zbog sve veceg uticaj interneta i drustvenih mreza angazuje vojske botova. Onih istih koji nam na ovom forumu prijete povratkom virsli i slicnim nebulozama.
Znaci ako hocemo uspjeh pokreta moramo dostici kriticnu masu navijaca-javnosti- drustva. Sa obzirom na cinjenicu da jos duzi period necemo imati sportskih uspjeha ,to je dobro da sto vise navijaca okrene ledja Mirvahu. Bilo bi dobro ,kad bi znali cilj,sta hocemo u stvari. Sta su zahtjevi i ciljevi pokreta. Bez toga je tesko ,ostvariti neki uspjeh.
No,kao i borba BBB ,tako i nasa borba nema velike sanse za uspjeh. No,uspjeh nije ni bitan,bitno se je buniti. Svojim stavom i djelovanjem se ograditi od ovog rusenja i unistavanja kluba. Da,do kraja zivota ,uvijek s ponosom mozes reci: Ja sam bio protiv,ja sam se borio protiv ovog zla,bio sam na pravoj strani,bio sam uz svoj klub !!
Ti pričaš o kretanjima, ciljevima i pravcima pokreta, pa i o njegovom etabliranju u društvu. Ja ne pričam o tome. Govorim o nastanku, zapravo nukleusu nastanka bilo kakvog pokreta, odnosno specifičnostima sarajevske i zagrebačke sredine prilikom stvaranja nukleusa. Ti pričaš o gotovom, definisanom dešavanju i upravljanju istim, a ja o tome šta je sve potrebno da bi se uspostavio sam sukus nekog kretanja.
Nije tačno da za pokret treba masovnost. Uostalom, masovnost je posljedica pokreta koja ne mora biti nužna. Kad već pomenuh Nadrealiste, taj pokret je sveden na 15-ak osoba, a oni koji su se smijali i uživali u njima, nisu dio pokreta, nego sljedbenici, ili promatrači. Da bi nastali Nadrealisti, kao pokret, neophodan je bio nastanak PRIMUS-a na Radio-Sarajevu. PRIMUS znači PRiča I MUzika Subotom. E pod okriljem PRIMUS-a, kao neki podcast, krenula je TOP LISTA NADREALISTA i to petnaestak minuta prije kraja. Vremenom TLN postaje popularna i tek onda dolazi do stvaranja frakcija u pokretu, a onda do faza o kojim ti govoriš. Dakle, faze su kraj, ili vrhunac nekog pokreta. Znači, bio je potreban Eso Arnautalić koji na Radio Sarajevu nije dao da se puštaju obrade stranih hitova. Samim tim dolazi do kreativne konvergencije izvođača, jer su morali donositi isključivo svoje pjesme koje je aranžirao orkestar RS. Nije bilo važno da li je pjesma narodnjak ili zabavna, pa si u Esinom aranžmanu mogao slušati i Hanku, i Dugme, i Indexe, i Čolu i štatijaznam... Naravno, trebalo je popuniti prazninu između pjesama i tu su opet uletili mladi radio-voditelji i Boro Kontić. Tu su već stvorene dvije čestice za stvaranje nukleusa. Nadrealisti su bili ta potrebna veza koja je spojila te dvije čestice i stvorio se nukleus. Iz nukleusa pokret koji se dijelio na TLN, New Primitives, New Partisans, Audiciju i sve ono po čemu je Sarajevo bilo prepoznatljivo. E onda su te frakcije, ili ogranci, ulazili u faze bivstvovanja.
Za začetak same ideje o nastanku FKS, bilo je potrebno 250g revolucije, par partizana, dvije-tri kapljice krvi, 1,5kg mladosti, prstohvat radnika i seljaka i naroda i narodnosti po želji. Ha, eto ideje. Za razvoj iste - daj najbolje! Eto nukleusa. Za provođenje - daj radnike i kreativce - eto pokreta...
E to je ono u čemu se promijenila struktura stanovništva u Sarajevu i zbog čega se ne može stvoriti nukleus, e da bi se uopšte stvorila kritična masa.
Izvini na podužem postu
Zanimljiv primjer sa Nadrealiste koji su bili dio New primitivsa jedinog autohtonog sarajevskog umjetnickog pokreta . No,primjer ti nije dobar. Jer Art pokreti i pokreti navijaca i ultras grupa ,nemaju nista zajednicko. Sjecam se osnivanja HZ,tu nije bilo kvaliteta,nego se radilo blago receno o talogu drustva. Nismo imali kvalitet ali smo imali energiju,zelju,volju i ljubav. Za borbu protiv Mirvaha mi vec imamo ,nosioce pokreta ,to su HZ. Naravno oni su premladi,neobrazovani i nespremni ali sa prikljucivanjem ex HZ ,kao i drugih Sarajlija ,moze se stvoriti respektabilan pokret. Mada ,mislim i dalje bez izgleda na uspjeh,jednostavno su karte lose podjeljene.
Nastanak Sarajeva je baziran na odluci KP BiH 1948-e ,cime se trebalo dobiti predstavnika BiH u najpopularnijem sportu. Djelimicno se uspjelo ,ne i do kraja. Bili smo najuspjesniji klub iz BH ali nismo bili ravni Zvezdi i Partizanu. Uspjesnost projekta je uglavnom sabotiran bosnjackim jalom,ljubomorom i zaviscu. Isto ,kao 1993,kad je bilo ideja da budemo drzavni klub ali opet je to sruseno vec pomenutom bosnjackom ljubomorom i zaviscu !
Izvini, ali griješiš. Nadrealisti nisu bili dio New Primitivesa, nego je NP proistekao iz Nadrealista kako sam već prethodno objasnio. Pravac razvoja NP, etablira ga kao umjetnički pravac i odgovor na novi val kao specifikum našeg podneblja.
Navijačke grupe, a napose i HZ nisu nastale ni iz kakvog društvenog taloga, nego kao pandan tifo-pokreta koji je tad bio u punom zamahu u Europi. Tako se BBB naslanjao na tifoze Verone, Delije na Olimpijakos, Grobari na AEK, Torcida na neke Portugalce, dok su HZ bile mješavina svega toga i zbog uticaja Olimpijade, bili u stanju adekvatno odgovoriti na tifo-pokrete u YU, te su bili poprilično autohtoni u svom djelovanju, za razliku od Manijaka koji su se dosta naslanjali na Grobare.
Ne stoji tvrdnja da je to bio talog društva. Grupa je nastala od mladih momaka koji fizički ne mogu biti talog društva. Talog podrazumjeva hronične alkoholičare, beskućnike, bivše zatvorenike, osuđenike za teška krivična djela, višestruke gubitnike i sl. Niko iz HZ to nije bio. Danas imaš direktora, ljekara, pravnika... sve bivših članova Hordi. To nikako ne možeš nazvati talogom društva.
Nekad smo, zbog specifičnosti našeg okruženja, mogli parirati i Bg i Zg i adekvatno odgovarati na sve njihove pokrete i sl. Bili smo ravnopravan oartner. Danas smo izgubili tu specifičnost.

zagorski
Postovi: 7637
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 01 apr 2023, 12:52

Antikloc je napisao/la:
01 apr 2023, 07:12
Ova tirada oko seljenja u Butmir nije nikakva fake news ,ni poluinformacija ni nista slicno. Nego je probni balon,da vide reakciju javnosti,da vide se li sazrelo vrijeme. Oni vec odavno rade na prodaji zgrade i ovo uopste nije nista novo. Nastavice s tim. Nastaviti s pravne strane a i ponekad pustati ovakve probne balone,da vide koliko je zaba kuhana i da nas izmore i pripreme. Nazalost,mislim da ce na kraju uspjeti ,kako s prodajom zgrade ,tako i sa potpunim unistenjem kluba. Mi ( navijaci i ljudi iz Sarajeva ) nemamo brojnosti,pameti i snage da ih zaustavimo u njihovim naumima.
+1

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 01 apr 2023, 12:53

Ove mucka i muckice podbacivanje klipova, itd su vecinom od novinara koji rade za 200 km mjesecno, uz dodatnih 20 km po clanku koji dobije vise od 100 klikova.. takodje ima tu nekad i tacni info, al u 90% slucajeva netrazi se potvrda (a po pravili bar 3 razlicita izvora moraju nesto potvrdit da bi se moglo objavit))

Dali je ikad iko uradio istrazivacki rad o Mirvicu, Beusu, o finansiranju tuzla citya, kako to da igraci tc zaradjuju manje od igraca sto igraju kantonalnu ligu, na koji nacin kojim parama se finansira sb zrinjski zeljo.

Koliko je Mirvic vlasnik kluba koliko je nas budzet kako mirvic ulaze pare, koliko je bogat koliko mu firma u Americi zaradjuje..

Takodje iztrazivat ns bh od elvira begica i svih ljudi od njeg pa na ovamo..

takodje povezanost borca saveza zasto je borcu prvo radjen teren (stadionu koji neda da drzavne repke igraju na istom a vlasnik tog stadiona je grad entiter= drzava itd..

E zato sto se nista neradi kako treba, je lahko da neki manikar uzme 18 km uplati nekom portaku da napise neku glupost.. naravno klub se nemoze da spusti na to da tuzi portal cija je godisnja zarada 5 k km

Avatar
NazorUso
Postovi: 3729
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 01 apr 2023, 12:55

Postije objektivni razlozi pa forumasi sve gledaju kroz sivilo.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2040
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 01 apr 2023, 13:13

Semir Zilić jeste fin i porodičan čovjek, niko to ne spori. Da zna ispasti dijete i glup s nekakvim statusima, to itekako zna. Imao je on ispada i prije, zagrize mamac, pa kasnije briše i govori da se šalio.


Avatar
NazorUso
Postovi: 3729
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 01 apr 2023, 13:28

GalileoGalilei je napisao/la:
01 apr 2023, 13:13
Semir Zilić jeste fin i porodičan čovjek, niko to ne spori. Da zna ispasti dijete i glup s nekakvim statusima, to itekako zna. Imao je on ispada i prije, zagrize mamac, pa kasnije briše i govori da se šalio.
Gdje ces to napisati :rol:
Isto to trubim juce cijeli dan ovde, ali jok, odma te proglase neprijateljem nekoga/necega...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
napoleon72
Postovi: 5131
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 01 apr 2023, 13:33

NazorUso je napisao/la:
01 apr 2023, 13:28
GalileoGalilei je napisao/la:
01 apr 2023, 13:13
Semir Zilić jeste fin i porodičan čovjek, niko to ne spori. Da zna ispasti dijete i glup s nekakvim statusima, to itekako zna. Imao je on ispada i prije, zagrize mamac, pa kasnije briše i govori da se šalio.
Gdje ces to napisati :rol:
Isto to trubim juce cijeli dan ovde, ali jok, odma te proglase neprijateljem nekoga/necega...
Zato sto se ovdje od pojedinih prave svete krave, kao i od Mirvica na pocetku. Ne smijes nista reci protiv njega.
Semir jest veliki navijac, autor te knjige gdje je ispisan svaki detalj historije kluba itd. Al isto tako je cinjenica da se mnogo ofira s tim statusima i mijenja misljenje preko noci.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
NazorUso
Postovi: 3729
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 01 apr 2023, 14:08

napoleon72 je napisao/la:
01 apr 2023, 13:33
NazorUso je napisao/la:
01 apr 2023, 13:28
GalileoGalilei je napisao/la:
01 apr 2023, 13:13
Semir Zilić jeste fin i porodičan čovjek, niko to ne spori. Da zna ispasti dijete i glup s nekakvim statusima, to itekako zna. Imao je on ispada i prije, zagrize mamac, pa kasnije briše i govori da se šalio.
Gdje ces to napisati :rol:
Isto to trubim juce cijeli dan ovde, ali jok, odma te proglase neprijateljem nekoga/necega...
Zato sto se ovdje od pojedinih prave svete krave, kao i od Mirvica na pocetku. Ne smijes nista reci protiv njega.
Semir jest veliki navijac, autor te knjige gdje je ispisan svaki detalj historije kluba itd. Al isto tako je cinjenica da se mnogo ofira s tim statusima i mijenja misljenje preko noci.
Kao i u svemu, nista nije strogo crno ili bijelo. Niko mu ne spori ljubav prema klubu, niko ne spori da je napravio wow potez sa knjigom... Ista prica kao kad je husref otjeran zbog lose atmosfere u svlacionici, pa on plakao i govorio "ne mozete mi oduzeti titule ni ljubav prema Sarajevu"...
Patetika level pro.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

moram
Postovi: 372
Pridružen/a: 07 okt 2015, 22:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moram » 01 apr 2023, 14:11

Kad sutra burazeri ukrste kopacke, jao jao

Avatar
Cokituki
Postovi: 400
Pridružen/a: 22 nov 2020, 08:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cokituki » 01 apr 2023, 14:16

NazorUso je napisao/la:
31 mar 2023, 18:27
guadalupe je napisao/la:
31 mar 2023, 18:12
NazorUso je napisao/la:
31 mar 2023, 17:59
Sema Zilic, zvani SaimSe.
Nahajca raju poluinformacijama, pa onda napise SaimSe.

Cuj u mirvaha uzdaha k'o da se porodio 🤣

Sema Zilic je zivot posvetio Sarajevu, knjigu napisao o klubu kakvu niko nema na ovim prostorima, a ni sire i ti kao sprdas momka i jesmo za Ajle i Mirvica.
Knjigu napisao - super.
Sprda se sa navijacima laznim objavama - ne valja mu to.
Razgranicite nekad nesto, nije niko sveta krava !
Samo potvrda da nema veceg kloca na dunjaluku od tebe.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3226
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 01 apr 2023, 14:21

Vala veceg proljeva od NazorUso ovaj forum nije vidio.

Avatar
NazorUso
Postovi: 3729
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 01 apr 2023, 14:23

Cokituki je napisao/la:
01 apr 2023, 14:16
NazorUso je napisao/la:
31 mar 2023, 18:27
guadalupe je napisao/la:
31 mar 2023, 18:12



Sema Zilic je zivot posvetio Sarajevu, knjigu napisao o klubu kakvu niko nema na ovim prostorima, a ni sire i ti kao sprdas momka i jesmo za Ajle i Mirvica.
Knjigu napisao - super.
Sprda se sa navijacima laznim objavama - ne valja mu to.
Razgranicite nekad nesto, nije niko sveta krava !
Samo potvrda da nema veceg kloca na dunjaluku od tebe.
Postupi sukladno nicku ! :ljepota:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Aduka87
Postovi: 9097
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 01 apr 2023, 14:24

Siroki gubi.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5714
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 01 apr 2023, 14:25

Ja bih stvarno volio da se ovde javno izadje i kaze kakva su saznanja o Mirvicu. Glupo mi je da neko bapise vidjecete vi sta ce nam Mirvic uradit, necu javno da pisem itd itd..

Jedino sta je jasno i sto se 99% ljudi slaze jeste Cicak, da nije pozeljan u klub radi nikakvig radnig staza (skroz skab al ima nesto) radi ruzni poganih izjava na racun klub 12 igrac ponedeljak itd..

U slucaju Ayle, 70% ljudi se slaze da poso neradi kako treba od strane naseg gledista. Stramplice izjave po instegramu (dok si direktor FK SARAJEVO moras se ponasat profesionalno) jer u suprotnom brukas klub vrijdjas klub a cim to radis onda dolazis u sukob sa ljudima koji vole taj klub..ona se brani da je to demokratija itd sto je ponovo kazem glupost, jer tebe neolaca Americka demokratija vec klub a navijaci su veliki dio kluba sto znaci ako mi ne zelimo tvoje ublehacko ponasanje (ili demokratsko) trebas to prihvatit. Kad napustis FK SARAJEVO otidju u Amazon Microsoft pa probaj tamo prosipat demokratiju..

Ayla to u slikovitom ponasas se ko mahniti Mamic.. to nemoze proc u FK SARAJEVU, to sto prolazi i nk crotia njihov problem..

Nebranim Mirvica, al nemogu pristat da ga pljujem zato sto neko napise teskonam se al necu javno da napisem da nebi napravio problem..NESMIJEMO NA OVAJVE STVARI NASJEDAT

ZAMJERKE

SLIKANJE SA BACIROM IZETJEBOVICEM
SA DENISON MMA BORCEM
SA CETNIKOM VICOM

TAKODJE OVE STVARI NE UDU UZ FK SARAJEVO, to sto radi zeljo sa sebijom beus sa zrinjskijem dodug sa borcem vucikic sa cz mamis sa cotiom je njihova stvar mi nismo to i zdravo vlasnik mora neke postulate znat isto kao ime kluba boje dresa grb legende itd

Sto se tice investiranja ja sam zadovoljan, takodje dosta je vremena tu,itd

Fula je bio Dudic i mirza sve ostalo ok posebno ako izborimo evropu.

Stadion evo siju 6 mjeseci savez odrzava teren ako nema korjena to ce ustruhnut u roku 6 mjeseci..

Cinimi se da je i u borca u velezja slibode bila ona podloga boja gline..

Vidjecemo stace se desavat u butmiru jer je rekao u aprilu da ce krenut ulaganje od 2.5 m km

Samo mala degresija zeljo se fali sto je nakon 12 godina uspio da uplati 130 k km duga i to posudio od zelnasa lovu

Ljudi nemaju 65 k€

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 01 apr 2023, 14:31

f0rest1946 je napisao/la:
01 apr 2023, 14:21
Vala veceg proljeva od NazorUso ovaj forum nije vidio.
Postoji objektivan razlog zasto je takav.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3226
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 01 apr 2023, 14:35

ElCartel11 je napisao/la:
01 apr 2023, 14:31
f0rest1946 je napisao/la:
01 apr 2023, 14:21
Vala veceg proljeva od NazorUso ovaj forum nije vidio.
Postoji objektivan razlog zasto je takav.
Ma sta god da je opra covjek.

Ima li iko ovdje da pise o igracima, ko bi mogao igrati sutra itd ..

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 01 apr 2023, 14:36

Dignuta je kompletna atletska staza...sta ce sad staviti Bog samo zna.

Avatar
Cokituki
Postovi: 400
Pridružen/a: 22 nov 2020, 08:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cokituki » 01 apr 2023, 14:36

NazorUso je napisao/la:
01 apr 2023, 14:23
Cokituki je napisao/la:
01 apr 2023, 14:16
NazorUso je napisao/la:
31 mar 2023, 18:27


Knjigu napisao - super.
Sprda se sa navijacima laznim objavama - ne valja mu to.
Razgranicite nekad nesto, nije niko sveta krava !
Samo potvrda da nema veceg kloca na dunjaluku od tebe.
Postupi sukladno nicku ! :ljepota:
Nick ti se obraca sukladni.

Senner
Postovi: 541
Pridružen/a: 20 jul 2020, 19:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Senner » 01 apr 2023, 14:38

Pitar6785 je napisao/la:
01 apr 2023, 14:25
Ja bih stvarno volio da se ovde javno izadje i kaze kakva su saznanja o Mirvicu. Glupo mi je da neko bapise vidjecete vi sta ce nam Mirvic uradit, necu javno da pisem itd itd..

Jedino sta je jasno i sto se 99% ljudi slaze jeste Cicak, da nije pozeljan u klub radi nikakvig radnig staza (skroz skab al ima nesto) radi ruzni poganih izjava na racun klub 12 igrac ponedeljak itd..

U slucaju Ayle, 70% ljudi se slaze da poso neradi kako treba od strane naseg gledista. Stramplice izjave po instegramu (dok si direktor FK SARAJEVO moras se ponasat profesionalno) jer u suprotnom brukas klub vrijdjas klub a cim to radis onda dolazis u sukob sa ljudima koji vole taj klub..ona se brani da je to demokratija itd sto je ponovo kazem glupost, jer tebe neolaca Americka demokratija vec klub a navijaci su veliki dio kluba sto znaci ako mi ne zelimo tvoje ublehacko ponasanje (ili demokratsko) trebas to prihvatit. Kad napustis FK SARAJEVO otidju u Amazon Microsoft pa probaj tamo prosipat demokratiju..

Ayla to u slikovitom ponasas se ko mahniti Mamic.. to nemoze proc u FK SARAJEVU, to sto prolazi i nk crotia njihov problem..

Nebranim Mirvica, al nemogu pristat da ga pljujem zato sto neko napise teskonam se al necu javno da napisem da nebi napravio problem..NESMIJEMO NA OVAJVE STVARI NASJEDAT

ZAMJERKE

SLIKANJE SA BACIROM IZETJEBOVICEM
SA DENISON MMA BORCEM
SA CETNIKOM VICOM

TAKODJE OVE STVARI NE UDU UZ FK SARAJEVO, to sto radi zeljo sa sebijom beus sa zrinjskijem dodug sa borcem vucikic sa cz mamis sa cotiom je njihova stvar mi nismo to i zdravo vlasnik mora neke postulate znat isto kao ime kluba boje dresa grb legende itd

Sto se tice investiranja ja sam zadovoljan, takodje dosta je vremena tu,itd

Fula je bio Dudic i mirza sve ostalo ok posebno ako izborimo evropu.

Stadion evo siju 6 mjeseci savez odrzava teren ako nema korjena to ce ustruhnut u roku 6 mjeseci..

Cinimi se da je i u borca u velezja slibode bila ona podloga boja gline..

Vidjecemo stace se desavat u butmiru jer je rekao u aprilu da ce krenut ulaganje od 2.5 m km

Samo mala degresija zeljo se fali sto je nakon 12 godina uspio da uplati 130 k km duga i to posudio od zelnasa lovu

Ljudi nemaju 65 k€
Za terene su kaže natopili podlogu pa prošivaju jer je kao lakše sada, teren je "omekšao" (Bože sačuvaj), mada sam i ja mišljenja da je to sve nazor i da će nakon 6 mjeseci sve otići u helać.

Kada je investicija za kamp u pitanju Tan dolazi u Sarajevo 06.04.2023 da se dogovori taj budžet za kamp. Hoće li biti još nešto mimo kampa ne znam. Plan je bio da bude na tekmi sa Slogom na Koševu ali su zasrali 🤪

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: mma_hz i 44 gosta.