FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 sep 2021, 22:40

feniksptica je napisao/la:
25 sep 2021, 22:35
Ogavan portal posttaje ss.ba. Cak ne smiju u naslov staviti da je napadnut igrac FKS nego napisu sta se desilo u Banja Luci. A koliko su se jeftino zbog toga prodali to je sigurno tek smijesno.
Uposlenik Fudbalskog kluba Borac nakon utakmice 11. kola m:tel Premijer lige BiH udario je kapitena Sarajeva Amera Dupovca, a incident se dogodio u tunelu Gradskog stadiona u Banjoj Luci, saznaje portal Klix.ba.

Iz kluba s Koševa se još nisu oglasili o ovom slučaju, a kako saznajemo, fizički napad je prijavljen i MUP-u RS-a.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Objektivac1946
Postovi: 932
Pridružen/a: 24 avg 2021, 11:55
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Objektivac1946 » 25 sep 2021, 22:43

Nadam se da je Dupa barem uzvratio udarac :rol:
Sarajevo će biti, sve drugo će proći!

NajvecaRadosti
Postovi: 6320
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 sep 2021, 22:45

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
25 sep 2021, 22:00
NajvecaRadosti je napisao/la:
25 sep 2021, 21:48
Kakve ba pripreme???Gdje su to ostale ekipe isle??Na mars???Imas sve uslove u Butmiru,isti ti qurac ili trenirao u Butmiru ili negdje u Srbiji/Hrvatskoj.Imao je i vise nego dovoljno vremena da spremi i uigra ekipu,11 kola je puno.

Dobio je sva pojacanja sto je trazio,sve sredjeno oko plata i dugovanja.Sta treba vise???

Do veceras i od mene je imao svu podrsku ali polako gubi povjerenje.MORA OVO BOLJE!
Koliko prijateljskih utakmica su ostali odigrali, a koliko mi ? To je prva stvar, kako ocekivati da nešto uigra, kad je odigrao 1 prijateljsku utakmicu sa slobodom, gdje je uigravao Vicka na zadnjem veznom, Mešanovića kao jedinog špica tada, i Miličevića na štoperskoj poziciji
Ti meni reci jel isto kad ti kreativac dodje u septembru, ili da je tu bio u najgorem slučaju pocetkom jula ?
Sva pojacanja koja je trazio ? Trazio je on jos dok je dosao kreativca, jer sam jos tad cuo da nije zadovoljan Susicem, trazio je i lijevog beka, pa na kraju ce morati trpiti onog konja iz Bugojna ( nek halali ako je neko iz tog mjesta ), koji veceras samom sebi od straha krenuo dodavati
Nije mogao uigravati i Darka i Vicka ni na treningu, jer su tek veceras prvi put zaigrali.
Da ne pricam da svi momci koji su ovaj rok dosli, se vidi da su umorni jer nisu prosli pripreme, pa bukvalno nakon par kola lige su im tek bile teske noge, sto je proces koji se desava nakon sto se odradi prvi ciklus priprema, i odigra se 2 - 3 pripremne
Nez brt vala sta da kazem.11 kola mi bas puno,pa da nisu jedan trening odradili to je dovoljno vremena da se srede ,pa to je 1/3 prvenstva prosla i mi jos cekamo da se "udje u formu".Kad ce se uci???Ja mislim da ovo i za 6 kola nece nista bolje izgledati.Jbt izbace te konobari iz Moldavije,dobije te drugoligas Leotar na Kosevu prvi put u historiji,Zrinjski te u stilu Atalante odvali na Kosevu,sastavili se sa loptom nismo tu utakmicu.A tu su i porazi od Tuzle i Borca.Do duse za vecerasnji poraz ne krivim toliko Sablica koliko ovo kriminalno sudjenje,da je sudjenje posteno bilo sigurno ne bi izgubili veceras.Ja imam bas dosta strpljenja ali sa 11 zabijeni golova u 13 utakmica i 4.mjestom ne mogu nikako biti zadovoljan.Mi smo najveci i najtrofejniji klub u drzavi sa najvecim financijama i najboljim i najbrojnijim navijacima,tako da sa tim ne mozemo biti zadovoljni.

Mene kod Sablica nervira samo pic.kasta igra i izmisljanje pozicija igracima svaku utakmicu,nista drugo.

Sad za sad podrska ali ovo mora puno bolje.Imat cemo mi posla na zimu oko igrackog kadra.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 25 sep 2021, 22:48, ukupno mijenjano 2 puta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 25 sep 2021, 22:46

Nakon utakmice jednostavno ne znam opisati osjećaj, da smo pošteno izgubili znao bih da sam ljut, ovako sudije te unakaze, dočeka te ,,Marš na Drini", na tribinama sve osim navijanja, napadnuti igrača. Jednostavno osjećaj je takav kao da ne znaš šta bi uradio sve je izmješano. Ima li smisla igrati ovu ligu, ima li smisla pokušaj od pravosuđa? Što je najbitnije ima li smisla nastaviti život ovdje?
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 25 sep 2021, 22:46

feniksptica je napisao/la:
25 sep 2021, 22:35
Ogavan portal posttaje ss.ba. Cak ne smiju u naslov staviti da je napadnut igrac FKS nego napisu sta se desilo u Banja Luci. A koliko su se jeftino zbog toga prodali to je sigurno tek smijesno.
Cuj postaje? Odavno su oni takvi prijatelju i to nije nista novo. Debilan portal malo je reci.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 25 sep 2021, 22:48

NajvecaRadosti je napisao/la:
25 sep 2021, 22:45
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
25 sep 2021, 22:00
NajvecaRadosti je napisao/la:
25 sep 2021, 21:48
Kakve ba pripreme???Gdje su to ostale ekipe isle??Na mars???Imas sve uslove u Butmiru,isti ti qurac ili trenirao u Butmiru ili negdje u Srbiji/Hrvatskoj.Imao je i vise nego dovoljno vremena da spremi i uigra ekipu,11 kola je puno.

Dobio je sva pojacanja sto je trazio,sve sredjeno oko plata i dugovanja.Sta treba vise???

Do veceras i od mene je imao svu podrsku ali polako gubi povjerenje.MORA OVO BOLJE!
Koliko prijateljskih utakmica su ostali odigrali, a koliko mi ? To je prva stvar, kako ocekivati da nešto uigra, kad je odigrao 1 prijateljsku utakmicu sa slobodom, gdje je uigravao Vicka na zadnjem veznom, Mešanovića kao jedinog špica tada, i Miličevića na štoperskoj poziciji
Ti meni reci jel isto kad ti kreativac dodje u septembru, ili da je tu bio u najgorem slučaju pocetkom jula ?
Sva pojacanja koja je trazio ? Trazio je on jos dok je dosao kreativca, jer sam jos tad cuo da nije zadovoljan Susicem, trazio je i lijevog beka, pa na kraju ce morati trpiti onog konja iz Bugojna ( nek halali ako je neko iz tog mjesta ), koji veceras samom sebi od straha krenuo dodavati
Nije mogao uigravati i Darka i Vicka ni na treningu, jer su tek veceras prvi put zaigrali.
Da ne pricam da svi momci koji su ovaj rok dosli, se vidi da su umorni jer nisu prosli pripreme, pa bukvalno nakon par kola lige su im tek bile teske noge, sto je proces koji se desava nakon sto se odradi prvi ciklus priprema, i odigra se 2 - 3 pripremne
Nez brt vala sta da kazem.11 kola mi bas puno,pa da nisu jedan trening odradili to je dovoljno vremena da se srede ,pa to je 1/3 prvenstva prosla i mi jos cekamo da se "udje u formu".Kad ce se uci???Ja mislim da ovo i za 6 kola nece nista bolje izgledati.Jbt izbace te konobari iz Moldavije,dobije te drugoligas Leotar na Kosevu prvi put u historiji,Zrinjski te u stilu Atalante odvali na Kosevu,sastavili se sa loptom nismo tu utakmicu.A tu su i porazi od Tuzle i Borca.Do duse za vecerasnji poraz ne krivim toliko Sablica koliko ovo kriminalno sudjenje,da je sudjenje posteno bilo sigurno ne bi izgubili veceras.Ja imam bas dosta strpljenja ali sa 11 zabijeni golova u 13 utakmica i 4.mjestom ne mogu nikako biti zadovoljan.Mi smo najveci i najtrofejniji klub u drzavi sa najvecim parama i najboljim i najbrojnijim navijacima,tako da sa tim ne mozemo biti zadovoljni.

Mene kod Sablica nervira samo pic.kasta igra i izmisljanje pozicija igracima svaku utakmicu,nista drugo.

Sad za sad podrska ali ovo mora puno bolje.Imat cemo mi posla na zimu oko igrackog kadra.
Kad mijenjas formaciju, kad moras improvizirati svako kolo, naravno da neće ništa moci da se sredi.
Obezbjedi covjeku dobre pripreme, jos minimalno 2 dobra igraca, pa mu onda suditi
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 25 sep 2021, 22:52

Mi po imenima igrackog kadra imamo apsolutno najjaci sastav. Sad da upoređujemo nase igrace pojedinacno sa svakom ekipom skoro sve igrace imali bi bolje. Da ne govorim ko nama sjedi na klupi.
Jednostavno ko jos nije primjetio nema mu pomoci. Mi nemamo strucnjaka na klupi, kakav qrac i Sablic ljudi. Ovaj lik je izgubljen. Mi nemamo igre uopste, a ekipa koja je trebala danas da pocne, kod njeg zavrsava utakmicu.

Nevezano i za bruku od suđenja i **** Bandica, mamu mu yebem, mi da smo bili kako treba danas bi najmanje bod izvukli. Najmanje!
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 25 sep 2021, 22:53

samoSA je napisao/la:
25 sep 2021, 22:28
zagorski je napisao/la:
25 sep 2021, 22:22
Ova liga polagano gubi smisao,u ovu problematiku neophodno je da se ukljuce sve strukture drustva,ovo je planski i orkestrirani napad na samu drzavu od strane srpskih prije svega,ali i hrvatskih struktura u NSBiH,a sve uz sutnju bosnjackih jeftino prodanih dusa.
Kakav ba vise fudbal i sport!
Nikad se to nece desiti,kakve strukture kad su sve okupirali i bez njihove ruke ne mozes nista.
Ono sto mi mozemo da sjednu klubovi koji ne pripadaju ovom fasistickom lobiu da izaberu ekipu kojoj ce pustat tekme tako da im ni sudije ne mogu pomoc,a dok se god mi izmedju sebe koljemo to njima pase
Koji ba klubovi??
Pa Zrinjskog su prosle sezone ocito pokrali u B Luci, Sirokom tukli igrace pa ti klubovi iako su na svojoj kozi osjetili svu nepravdi Vicinog(Dodikovog) Saveza nisu htjeli i nece nikada htjeti da se pridruze bilo kojoj inicijativi. Zasto? Prije svega jer ne da politika, Covic podrzava sve ono sto Dodik radi,to je sustina.

bozovic10
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bozovic10 » 25 sep 2021, 22:55

Mi imamo daleko najjaci igracki kadar, a igramo kao Rudar Prijedor. Nemamo nesto puno vise ni bodova od Rudara. Razmisljam, da je Husref na klupi je... bismo mu sad i rod i porod. Ovom strucnjaku kojeg dovede Sabrina dajemo podrsku. Kupi prnje i Mirzu dovesti.

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 25 sep 2021, 22:58

Treba i Vici i Dodiku glavu otkinuti. Drugačije neće prestati ovo ruglo u državi u svim poljima. Sad su i na fudbal prešli.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

sarajevo19461987
Postovi: 51
Pridružen/a: 16 sep 2021, 02:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo19461987 » 25 sep 2021, 22:59

Kad sa Sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi a tvoje horde će tebi pjevati i na kraju svijeta tebe bodriti ♥️

bozovic10
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bozovic10 » 25 sep 2021, 23:02

emir79 je napisao/la:
25 sep 2021, 22:52
Mi po imenima igrackog kadra imamo apsolutno najjaci sastav. Sad da upoređujemo nase igrace pojedinacno sa svakom ekipom skoro sve igrace imali bi bolje. Da ne govorim ko nama sjedi na klupi.
Jednostavno ko jos nije primjetio nema mu pomoci. Mi nemamo strucnjaka na klupi, kakav qrac i Sablic ljudi. Ovaj lik je izgubljen. Mi nemamo igre uopste, a ekipa koja je trebala danas da pocne, kod njeg zavrsava utakmicu.

Nevezano i za bruku od suđenja i **** Bandica, mamu mu yebem, mi da smo bili kako treba danas bi najmanje bod izvukli. Najmanje!
Igrali s laznom devetkom, umirem od smijeha. To mi Barcelona, Bodul nas Messi. Kad je u igri bila normalna ekipa imali smo dominaciju i nekoliko dobrih prilika. Ali Sablic je totem, strucnjak covjek vodio Hajduk 2.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9560
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 25 sep 2021, 23:04

E to je to, sad kad je ostalo dobro, hajmo trenera tjerati, i tako u krug.
Valjda nam dosadno kad nikog ne tjeramo yebem li ga :roll:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
feniksptica
Postovi: 15325
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 25 sep 2021, 23:06

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
25 sep 2021, 23:04
E to je to, sad kad je ostalo dobro, hajmo trenera tjerati, i tako u krug.
Valjda nam dosadno kad nikog ne tjeramo yebem li ga :roll:
I to zamisli covjek koji cijelo vrijeme na forumu samo za tjeranje ovog onog..
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 25 sep 2021, 23:06

Nebeski narod kuha opasnu corbu u BiH, a fudbal im je samo jedan od alata.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Kerovodja
Postovi: 182
Pridružen/a: 16 avg 2021, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kerovodja » 25 sep 2021, 23:10

Falilo nam svjezine

iguita
Postovi: 418
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la iguita » 25 sep 2021, 23:10

Izvinjavam se na upadu.Drage moje komsije sve ovo sto se desava u drzavi pa i u sport podsjeca i izgleda kao pocetkom devedesetih.Svjedok sam tog vremena.Ne budite naivni kao sto smo mi bili u nasem gradu u tom vremenu.Zelio bi da sam u krivu i da sam paranoican ali .....

OsmaDolazi
Postovi: 2669
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 25 sep 2021, 23:12

joker90 je napisao/la:
25 sep 2021, 23:06
Nebeski narod kuha opasnu corbu u BiH, a fudbal im je samo jedan od alata.
Sve dok ne vidimo dalje od nosa bit ce nam ovako. Vrlo agresivan pristup su zauzeli u svakoj pori Bosne. Podijelili nas na sve strana sa svojim lobijima i fudbal dodje samo kao okidac. Mora se biti pametan na sve ovo.

Nadam se da ima pameti i da ovakvim stvarima nece otjerati Mirvica i Tana.

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 25 sep 2021, 23:13

feniksptica je napisao/la:
25 sep 2021, 23:06
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
25 sep 2021, 23:04
E to je to, sad kad je ostalo dobro, hajmo trenera tjerati, i tako u krug.
Valjda nam dosadno kad nikog ne tjeramo yebem li ga :roll:
I to zamisli covjek koji cijelo vrijeme na forumu samo za tjeranje ovog onog..
Tjeram one koji nam nista ne donose, a to se iz prilozenog vidi. Od 33 boda imamo cijelih 17. Trpicemo ovako kao i sa Vinkom dok nam se ne posere na sezonu, pa cemo onda.
Du glupani iz uprave dovedu strucnjaka, zasto bih ga tjerao?
Leotar usrani nas preslusa na Kosevu.

Ali neka, ostaju komentari hvala Bogu, pa ce biti ja mislio ovo ja mislio ono ;)
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
feniksptica
Postovi: 15325
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 25 sep 2021, 23:15

emir79 je napisao/la:
25 sep 2021, 23:13
feniksptica je napisao/la:
25 sep 2021, 23:06
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
25 sep 2021, 23:04
E to je to, sad kad je ostalo dobro, hajmo trenera tjerati, i tako u krug.
Valjda nam dosadno kad nikog ne tjeramo yebem li ga :roll:
I to zamisli covjek koji cijelo vrijeme na forumu samo za tjeranje ovog onog..
Tjeram one koji nam nista ne donose, a to se iz prilozenog vidi. Od 33 boda imamo cijelih 17. Trpicemo ovako kao i sa Vinkom dok nam se ne posere na sezonu, pa cemo onda.
Du glupani iz uprave dovedu strucnjaka, zasto bih ga tjerao?
Leotar usrani nas preslusa na Kosevu.

Ali neka, ostaju komentari hvala Bogu, pa ce biti ja mislio ovo ja mislio ono ;)
Ma nisam na tebe mislio. . Nek dobije uslove prije sezone ko sto su oni prije njega pa da vidimo.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee i 41 gost.