FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
121
47%
Ne
136
53%
 
Ukupno glasova: 257

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 04 okt 2022, 14:27

Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 13:14
Kažu ako Feđa kiksa s Borcem, eto Mirze.

Don't shoot the messenger :mrgreen:
To bi bila kap koja bi prelila čašu - niti bi navijači išli na utakmice niti imali investitora više.

guadalupe
Postovi: 953
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 04 okt 2022, 14:30

A evo i svaki im je potez toliko jadan , kazu fino Horde u 17:00 svi na Bare oni iz kluba ranije otisli da stave vijenac, jer im je 17 :00 vjerovatno izvan radnog vremena ili kontaju da ce im neko nesta reci, kakvi zenski mozgovi.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 04 okt 2022, 14:30

SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
04 okt 2022, 14:27
Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 13:14
Kažu ako Feđa kiksa s Borcem, eto Mirze.

Don't shoot the messenger :mrgreen:
To bi bila kap koja bi prelila čašu - niti bi navijači išli na utakmice niti imali investitora više.
I još jedan pokazatelj da neko krivo savjetuje Mirvića.
Sad koji je to krug ljudi što ima uticaja na njega, jel to neko njegovo društvo, ko već, ali vrijeme je da on da neke odgovore i još bitnije, vrijeme je da se njemu postave pitanja.
Koševo Zapad

VenamaHrabrih
Postovi: 2419
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 04 okt 2022, 14:31

Hajdeee je napisao/la:
04 okt 2022, 12:04
Poredis zenski fudbal i muski.
Automatizmom si se diskvalifikovao iz ozbiljne rasprave.
Ne poredim fudbal nego uspjehe. Drago mi je dasi ti ozbiljan, pa si me uputio.

guadalupe
Postovi: 953
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 04 okt 2022, 14:34

VenamaHrabrih je napisao/la:
04 okt 2022, 14:31
Hajdeee je napisao/la:
04 okt 2022, 12:04
Poredis zenski fudbal i muski.
Automatizmom si se diskvalifikovao iz ozbiljne rasprave.
Ne poredim fudbal nego uspjehe. Drago mi je dasi ti ozbiljan, pa si me uputio.
A ko im je brate konkurent ovdje , koji klub je imalo profesionalni u drzavi , ima li makar jedan klub da igracice primaju platu od fubala ?

Lucas
Postovi: 3154
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 04 okt 2022, 14:38

Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 14:30
SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
04 okt 2022, 14:27
Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 13:14
Kažu ako Feđa kiksa s Borcem, eto Mirze.

Don't shoot the messenger :mrgreen:
To bi bila kap koja bi prelila čašu - niti bi navijači išli na utakmice niti imali investitora više.
I još jedan pokazatelj da neko krivo savjetuje Mirvića.
Sad koji je to krug ljudi što ima uticaja na njega, jel to neko njegovo društvo, ko već, ali vrijeme je da on da neke odgovore i još bitnije, vrijeme je da se njemu postave pitanja.
Ne možemo jeb.enom Dudiću postaviti neko prosto pitanje, a kamoli Mirviću.

Avatar
mnon46
Postovi: 3062
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 04 okt 2022, 14:39

Lucas je napisao/la:
04 okt 2022, 14:38
Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 14:30
SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
04 okt 2022, 14:27


To bi bila kap koja bi prelila čašu - niti bi navijači išli na utakmice niti imali investitora više.
I još jedan pokazatelj da neko krivo savjetuje Mirvića.
Sad koji je to krug ljudi što ima uticaja na njega, jel to neko njegovo društvo, ko već, ali vrijeme je da on da neke odgovore i još bitnije, vrijeme je da se njemu postave pitanja.
Ne možemo jeb.enom Dudiću postaviti neko prosto pitanje, a kamoli Mirviću.
pa kad imaš **** novinare, jedino pitanje im komentar na utakmicu, šta očekivat od narednog kola, eventualno kakva je situacija sa 2-3 povrijeđena igrača
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

VenamaHrabrih
Postovi: 2419
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 04 okt 2022, 14:44

guadalupe je napisao/la:
04 okt 2022, 12:14
VenamaHrabrih je napisao/la:
04 okt 2022, 11:41
Ako je problem kluba to što je neko lezbejka, ili derpe, onda ovaj klub ima mnooogo dubljih suštinskih problema, nego što su predstave na terenu. Ako nečije seksualno opredjeljenje bude problem kao takvo, onda će ovaj klub vječito tavoriti u močvari prosjeka. Međutim, ako se ovaj klub 30 godina ne može izvući iz iste, onda je logično pitanje; da li klub bolje zaslužuje? Nestručnost je problem, a ne rodna i/ili sexualna orjentacija. Vrijeme je najbolji sudija. Ono zorno prikazuje, bez ikakvih emocija i uticaja šta i kako se radi. Od šestog kluba u top 15 ligi Europe, mi smo spali da budemo šesti klub u najgoroj ligi Europe. Naravno, okrivimo lezbejke, a koga bi drugo? Iako, istini za volju, "lezbejke" su dvadeset godina zaredom prvakinje. Igraju redovno i poprilično uspješno, u usporedbi sa "strejtašima" evropska takmičenja. Ovako, na prvu, a morebit griješim, ispade da su lezbejke puno bolje i uspješnije. Ali masa je sklona lovu na vještice i vijekovima se ništa nije promijenilo.
No, lako je okrivljavati ovoga, ili onoga. Jasno je ko su krivci kakva je čija uloga u tome. U klubu svi to znaju. Jedino je pitanje da li će Klub imati snage da se izbori sa očiglednim nepravilnostima u radu. Ako neće - bolje niti ne zaslužuje. Ako hoće - dokazat će veličinu koja je opasno poljuljana. Ko se kako i s kim yebe u Bošnjaka, sasma je nevažno. Napisao sam mnogo puta i opet ću... valjda će nekad nekom dospjeti u glavu: Ulaže se kvalitativno, a ne kvantitativno. Više vrijedi stručan trener u Akademiji koji će napraviti igrača, nego naka oyebina sa dobrim CV-jem, ali hroničnom qurtzoboljom. Sarajevu, zapravo, trebaju samo tri stvari: U16 trener, U-19 trener i glavni trener - evropski, a ne vogošćanski stručnjaci. Sve ostalo ima. Ako to u klubu ne vide...? Pa ko ih yebe kad su glupi.
DaBogda se sutra ugasile , nije bit u tome jesu li lezbejke ili nisu bit je da kradu, da veze nemaju debili sa poslom koji rade, da su natovarile sve svoje cure i jaranice da rade u klubu koje nemaju nikakve veze ni sa fudbalom ni sa Sarajevom. One ne da su nestrucne nego ne znaju dvije recenice sastaviti kako treba, niti jedna od njih nikada nigdje nije radila niti zna ista da radi vec ih je prvo Sabrina , pa Anela dovodile i tako su se sirile ko kuga u klubu. One su jedini zenski klub u drzavi koji ima plate i to redovne jer ova nasa budala to placa, treniraju u nasem kampu, imaju placene pripreme na kojima se sprdaju i cirkuzaju sa klubom , samo upali tik tok i naci ces 50 klipova sa priprema kako se poljevaji vodom, samaraju palacincima isto kao da su na ekskurziju otisle , a ne na pripreme za utakmice i izgube 10:0 u 2 tekme od smjesnog kluba, eto kako rade. Sabrinina djevojka igra za SFK, ogradjivala se na sve nacine sa lezbejkama a branili su ih zivotom ovako kao ti, dok ih ja mrzim iz dna duse i cekam dan da odu iz kluba, da hoce zeljeznicar napraviti svoj klub i sve kolektivno da predju kod njih, **** ih onaj ko ih dovede kod nas. A u neku ruku i bitno je da li su lezbejke **** vas one, ja dovedem malog na utakmicu , izvuku ga na teren da suta loptu umjesto da se slika sa igracem nekim ona celava se slika sa njim ne znas jel musko ili zensko.
Rekoh ja da naš klub ima suštinski problem, osim igara na terenu Ti ako imaš dokaze o krađi i sl., zašto si na pdf-u?? Trk u Tužilaštvo i prijavi Očigledno je nejasno šta sam napisao i nemoj mijenjati teze. Yebe se meni jesu li one lezbejke ili ne. Kažem, a evo podvlačim, da niko nikad ne može biti kriv zbog svog sexualnog opredjeljenja. To što ti želiš spaljivati vještice, tražiti dežurne krivce i vaditi iz konteksta što sam napisao, to je do tvog nerazumjevanja istog, a ne do nečije sexualnosti. Ja ukazujem da problem nije u onome o čemu vi ovdje danima raspravčjate i tražite jednostavna i lako razumljiva rješenja. Ako su one nestručne, kriv je onaj što ih je doveo takve, a ne one što nestručne sjede tu Ako su nesposobne, još nesposobniji je onaj koji ih je doveo. Međutim, nikad ga niko nije nazvao derpeom, niti će ikad. E to je suština svega. Zato decenijama SDA pobjeđuje (SNSD, HDZ) što vi svi vidite da postavljaju mutave osobe, ali onda serete urbi etorbi po npr kolegi, ali se direktoru servilno smješkate. Naravno da su lezbejke krive I daj ne uvodi djecu u raspravu, degutantno je, osobito kad senjima služiš za skretanje fokusa.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 04 okt 2022, 14:44

Lucas je napisao/la:
04 okt 2022, 14:38
Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 14:30
SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
04 okt 2022, 14:27


To bi bila kap koja bi prelila čašu - niti bi navijači išli na utakmice niti imali investitora više.
I još jedan pokazatelj da neko krivo savjetuje Mirvića.
Sad koji je to krug ljudi što ima uticaja na njega, jel to neko njegovo društvo, ko već, ali vrijeme je da on da neke odgovore i još bitnije, vrijeme je da se njemu postave pitanja.
Ne možemo jeb.enom Dudiću postaviti neko prosto pitanje, a kamoli Mirviću.
To i jest problem.
Ako nema afirmativne kritike, ako nema pravih pitanja, šta onda da očekujemo?

Ne ide dobro, nisu dobri rezultati, a svi šute...kud to vodi?
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 04 okt 2022, 14:46

mnon46 je napisao/la:
04 okt 2022, 14:39
Lucas je napisao/la:
04 okt 2022, 14:38
Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 14:30


I još jedan pokazatelj da neko krivo savjetuje Mirvića.
Sad koji je to krug ljudi što ima uticaja na njega, jel to neko njegovo društvo, ko već, ali vrijeme je da on da neke odgovore i još bitnije, vrijeme je da se njemu postave pitanja.
Ne možemo jeb.enom Dudiću postaviti neko prosto pitanje, a kamoli Mirviću.
pa kad imaš **** novinare, jedino pitanje im komentar na utakmicu, šta očekivat od narednog kola, eventualno kakva je situacija sa 2-3 povrijeđena igrača
Ma ja kad vidim onu plavušu na kraju utakmice, ona ne zna ništa osim neki komentar na utakmicu, ko da je robot i ima samo jednu tu rečenicu...sportski novinar, komentator treba da ima neko elementarno znanje i ako je već tu da postavi pitanja, da to bude nešto smisleno, a ne izgubio/pobijedio, isto je pitanje, i na odgovor ide hvala i sretno u nastavku prvenstva :roll:
Koševo Zapad

izdzezveubrazil
Postovi: 2350
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 04 okt 2022, 14:51

guadalupe je napisao/la:
04 okt 2022, 14:30
A evo i svaki im je potez toliko jadan , kazu fino Horde u 17:00 svi na Bare oni iz kluba ranije otisli da stave vijenac, jer im je 17 :00 vjerovatno izvan radnog vremena ili kontaju da ce im neko nesta reci, kakvi zenski mozgovi.
Jesi se navadio. :D

Svake godine je isti princip po pitanju polaganja vijenca ispred FKS.

guadalupe
Postovi: 953
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 04 okt 2022, 14:53

izdzezveubrazil je napisao/la:
04 okt 2022, 14:51
guadalupe je napisao/la:
04 okt 2022, 14:30
A evo i svaki im je potez toliko jadan , kazu fino Horde u 17:00 svi na Bare oni iz kluba ranije otisli da stave vijenac, jer im je 17 :00 vjerovatno izvan radnog vremena ili kontaju da ce im neko nesta reci, kakvi zenski mozgovi.
Jesi se navadio. :D

Svake godine je isti princip po pitanju polaganja vijenca ispred FKS.
Jesam necu vise , nego mi ih je pun **** stvarno halalite :D

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 04 okt 2022, 14:53

Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 14:46
mnon46 je napisao/la:
04 okt 2022, 14:39
Lucas je napisao/la:
04 okt 2022, 14:38


Ne možemo jeb.enom Dudiću postaviti neko prosto pitanje, a kamoli Mirviću.
pa kad imaš **** novinare, jedino pitanje im komentar na utakmicu, šta očekivat od narednog kola, eventualno kakva je situacija sa 2-3 povrijeđena igrača
Ma ja kad vidim onu plavušu na kraju utakmice, ona ne zna ništa osim neki komentar na utakmicu, ko da je robot i ima samo jednu tu rečenicu...sportski novinar, komentator treba da ima neko elementarno znanje i ako je već tu da postavi pitanja, da to bude nešto smisleno, a ne izgubio/pobijedio, isto je pitanje, i na odgovor ide hvala i sretno u nastavku prvenstva :roll:
Problem je što nama utakmice komentarišu ljudi koji su inače specijalisti za vremensku prognozu. Onaj komentator ne znam mu ime al je fakat lik preiritantan za slušat i vidi se da ne prati fudbal, njega sam cuo na radiu nedavno vremenska prognoza. Niko od tih ljudi nije specijalizovan za fudbal a i što bi kad mi nemamo jednog sportskog kanala koji prenosi najjače lige svijeta a svaki drugi muškarac prati fudbal.

Avatar
donDondon
Postovi: 3270
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 04 okt 2022, 14:59

od postavljanja formacije i pisanja kako nam je klupa jaka,kako je dosao najbolji trener u BiH aka Ferguson,uredjenju stadiona,10k gledalaca itd itd... Ne prodje ni 3 mjeseca sad se prica o lezbama,nepotizmu u klubu,novoj rekonstrukciji ,Mirvicu itd

svake godine isto
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4427
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 04 okt 2022, 15:11

Samo da kažem da Mučo još uvijek sjedi u svom Popaju i tužnjikavo gleda u neku zamišljenu tačku.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Lecler
Postovi: 2405
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 04 okt 2022, 16:49

MaroonBjelave je napisao/la:
04 okt 2022, 15:11
Samo da kažem da Mučo još uvijek sjedi u svom Popaju i tužnjikavo gleda u neku zamišljenu tačku.
Istina sad sam ga vidio xd
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 1988
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 04 okt 2022, 17:13

NajvecaRadosti je napisao/la:
04 okt 2022, 13:59
HeraklitMracni je napisao/la:
04 okt 2022, 13:26
Po meni nije trebao Makedonca dirat al eto mahala zna , Dudic “izorat cemo teren “ neka je dobar
Vasoskog nije niko otjerao vec je sam otisao.Jedino on i Cala su sami podnijeli ostavku
Vasoski 2 puta podnio ostavku oba puta odbili,3.put su prihvatili kada je izgubio Evropu kroz ligu

I njemu se islo hitno,da je ostao za finale i to popusio yebali bi mu sve po spisku,ovako ispadne na vrijeme se povukao
ma buraz cilj mu je bila Evropa
nije bilo receno mora kroz ligu a ostalo je bilo to finale kupa znam da smo bili u qrcu al opet ko zna
ja bih to uporedio sa otkazom Husrefu znaci jedno kolo ostalo do kraja zimskog dijela i das mu otkaz a na diobi prvog mjesta
ne uporedjujem ovdje jel sam dao il je uprava dala otkaz
bod u Ugljeviku siguran sam da bi i sa njim uzeli a Zeljo imao hejbet kartoniranih donekle se i ocekivao kiks protiv Veleza
znaci tad se nije cekalo bar jos jedna ta utakmica da se odigra pa da se analizira a sad kad smo tuta pod svaku cijenu da se istrpi a rekao sam da imamo pogresnog covjeka i pogresno vrijeme za toga
ovako Husrefu ne bi mogli dati otkaz recimo da je ista situacija bila jer bi bio prvi al ko zna ko je cinio upravo sve je moguce
tajming nam je katastrofican

Rashid
Postovi: 110
Pridružen/a: 11 sep 2022, 17:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rashid » 04 okt 2022, 18:11

Mislim da nikad jace finansijski nismo stajali, a nikad veci amateri nisu vodili klub. Kreni od Mirvica, preko uprave pa na kraju slag na tortu do Dudica.

Rashid
Postovi: 110
Pridružen/a: 11 sep 2022, 17:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rashid » 04 okt 2022, 18:15

Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 14:30
SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
04 okt 2022, 14:27
Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 13:14
Kažu ako Feđa kiksa s Borcem, eto Mirze.

Don't shoot the messenger :mrgreen:
To bi bila kap koja bi prelila čašu - niti bi navijači išli na utakmice niti imali investitora više.
I još jedan pokazatelj da neko krivo savjetuje Mirvića.
Sad koji je to krug ljudi što ima uticaja na njega, jel to neko njegovo društvo, ko već, ali vrijeme je da on da neke odgovore i još bitnije, vrijeme je da se njemu postave pitanja.
Mislim da smo mi morali Emiru Spahicu dati sve sto je trazio. On je qurcevit, sa njim bi ipak bilo vise discipline. Ipak je on ime.

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 04 okt 2022, 18:20

Rashid je napisao/la:
04 okt 2022, 18:15
Shategabri je napisao/la:
04 okt 2022, 14:30
SviUNapad1jeAFH je napisao/la:
04 okt 2022, 14:27


To bi bila kap koja bi prelila čašu - niti bi navijači išli na utakmice niti imali investitora više.
I još jedan pokazatelj da neko krivo savjetuje Mirvića.
Sad koji je to krug ljudi što ima uticaja na njega, jel to neko njegovo društvo, ko već, ali vrijeme je da on da neke odgovore i još bitnije, vrijeme je da se njemu postave pitanja.
Mislim da smo mi morali Emiru Spahicu dati sve sto je trazio. On je qurcevit, sa njim bi ipak bilo vise discipline. Ipak je on ime.
Mislim da je Mirvić skoro pa na svakoj poziciji pogriješio sa izborom. Prije svega je uza se trebao uzeti nekog jakog asistenta koji ga može savjetovati pa onda sve ostalo.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica, JavierBosnia i 38 gostiju.