FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 avg 2021, 02:43

Aduka87 je napisao/la:
01 avg 2021, 02:35
E jbg svi se kunete u akademiju, slinite kako trebaju mladi igraci igrat, vec u startu ste popljuvali Lazica a sad sve obrnuto hahahahaha.
Čim se desi kiks, ne znaju gdje udaraju. :rol:
Narednu tekmu ako uzmemo, opet ćemo biti najjači u ligi.

Tek kad vidim da bi neko prije Dizdarevića volio vidjeti ebenog Velića, rupetinu tešku, dovoljno mi je. Opet kažem, svi koji kažu kako bi istrpili bilo kojeg Akademca nauštrb rezultata, serre maksimalno. Izdržali bi do prvog kiksa, onda bi ebavali pomrle i toj djeci. Dovoljno bi ti bilo otići na istok i slušati mentalne invalide šta govore. Tako da tu priču o 'trpljenju' mogu mačku o rep okačiti.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 01 avg 2021, 02:46

AlfredNobel je napisao/la:
01 avg 2021, 02:43
Aduka87 je napisao/la:
01 avg 2021, 02:35
E jbg svi se kunete u akademiju, slinite kako trebaju mladi igraci igrat, vec u startu ste popljuvali Lazica a sad sve obrnuto hahahahaha.
Čim se desi kiks, ne znaju gdje udaraju. :rol:
Narednu tekmu ako uzmemo, opet ćemo biti najjači u ligi.

Tek kad vidim da bi neko prije Dizdarevića volio vidjeti ebenog Velića, rupetinu tešku, dovoljno mi je. Opet kažem, svi koji kažu kako bi istrpili bilo kojeg Akademca nauštrb rezultata, serre maksimalno. Izdržali bi do prvog kiksa, onda bi ebavali pomrle i toj djeci. Dovoljno bi ti bilo otići na istok i slušati mentalne invalide šta govore. Tako da tu priču o 'trpljenju' mogu mačku o rep okačiti.
Izdrzali bi sad bar do trećeg, jer smo očeličili trpeći budućeg beka Lazia. :mrgreen:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 01 avg 2021, 02:56

Pa nismo Široki, Sloboda, Leotar i ostali, da guramo akademce i boli nas za rezultat. Ako se izbori Evropa super, ko ebe titulu jel.
Ako ima kvalitet akademac uvijek bih volio, da ga istrpimo i guramo.
Ali to se radi na drugačiji način. Poslozis ekipu, dovedes kvalitetne strance od kojih ce nesto moci naučiti. Kod nas je sve na horuk i bez sistema i tu se pogotovo akademci izgube, jer je pritisak uvijek titula.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 01 avg 2021, 03:15

ElCartel11 je napisao/la:
01 avg 2021, 02:56
Pa nismo Široki, Sloboda, Leotar i ostali, da guramo akademce i boli nas za rezultat. Ako se izbori Evropa super, ko ebe titulu jel.
Ako ima kvalitet akademac uvijek bih volio, da ga istrpimo i guramo.
Ali to se radi na drugačiji način. Poslozis ekipu, dovedes kvalitetne strance od kojih ce nesto moci naučiti. Kod nas je sve na horuk i bez sistema i tu se pogotovo akademci izgube, jer je pritisak uvijek titula.
Svaka čast za napisano, naravno da iole kvalitetniji akademac se ne može razvijati i sazrijevati uz Dupovca, Hebibovića, Velkoskog i Ahmetovica, vec uz kvalitetne strance i kapitalce.Evo ti savršen primjer iz Crvene zvezde, mali Strahinja Eraković je projekat kluba, planiran da se za koju godinu proda i da na njemu klub uzme lijepe pare.Mentor u tom postepenom sazrjevanju i razvoju ce mu biti Aleksandar Dragović, jedan od najboljih stopera na nedavno završenom Euru.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 avg 2021, 03:19

ElCartel11 je napisao/la:
01 avg 2021, 02:56
Pa nismo Široki, Sloboda, Leotar i ostali, da guramo akademce i boli nas za rezultat. Ako se izbori Evropa super, ko ebe titulu jel.
Ako ima kvalitet akademac uvijek bih volio, da ga istrpimo i guramo.
Ali to se radi na drugačiji način. Poslozis ekipu, dovedes kvalitetne strance od kojih ce nesto moci naučiti. Kod nas je sve na horuk i bez sistema i tu se pogotovo akademci izgube, jer je pritisak uvijek titula.
Upravo to. Svako ko kaže da bi pristao na sušu po pitanju trofeja, samo kako bi se Klub posvetio Akademiji, gnusna laž. Nismo razvojni klub, niti smo manji klub koji će živjeti od formiranja i prodaje mladih igrača. Kakva god da je situacija, FKS će ciljati duplu krunu. Mi nemamo balans, ni blizu toga, tek ćemo imati ako Cioffi uspije odraditi ono zbog čega je došao, mada i pored toga moramo imati dobru ekipu iskusnijih igrača.

Treba imati dobre iskusne igrače da bi mladi uz njih stasavali, to se slažem. Samo je to kod nas toliko izdrmaljeno i isforsirano, da se pretvorilo u floskulu. Ne mora nužno značiti da će Đokanović postati Pirlo i da će biti dobar igrač, samo zato što igra s Sušićem. Previše se daje tome značaja. Najbolji primjer je onaj s Cimirotom i Jajalom, to je tako predstavljeno, da bi čovjek rekao da je pored Cimija igrao Iniesta glavom i bradom.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 01 avg 2021, 03:31

AlfredNobel je napisao/la:
01 avg 2021, 03:19
ElCartel11 je napisao/la:
01 avg 2021, 02:56
Pa nismo Široki, Sloboda, Leotar i ostali, da guramo akademce i boli nas za rezultat. Ako se izbori Evropa super, ko ebe titulu jel.
Ako ima kvalitet akademac uvijek bih volio, da ga istrpimo i guramo.
Ali to se radi na drugačiji način. Poslozis ekipu, dovedes kvalitetne strance od kojih ce nesto moci naučiti. Kod nas je sve na horuk i bez sistema i tu se pogotovo akademci izgube, jer je pritisak uvijek titula.
Upravo to. Svako ko kaže da bi pristao na sušu po pitanju trofeja, samo kako bi se Klub posvetio Akademiji, gnusna laž. Nismo razvojni klub, niti smo manji klub koji će živjeti od formiranja i prodaje mladih igrača. Kakva god da je situacija, FKS će ciljati duplu krunu. Mi nemamo balans, ni blizu toga, tek ćemo imati ako Cioffi uspije odraditi ono zbog čega je došao, mada i pored toga moramo imati dobru ekipu iskusnijih igrača.

Treba imati dobre iskusne igrače da bi mladi uz njih stasavali, to se slažem. Samo je to kod nas toliko izdrmaljeno i isforsirano, da se pretvorilo u floskulu. Ne mora nužno značiti da će Đokanović postati Pirlo i da će biti dobar igrač, samo zato što igra s Sušićem. Previše se daje tome značaja. Najbolji primjer je onaj s Cimirotom i Jajalom, to je tako predstavljeno, da bi čovjek rekao da je pored Cimija igrao Iniesta glavom i bradom.
Sve je to super samo je dugorocno pitanje finansija upitno u situaciji gdje neces formirati i prodavati mlade. Evo vidjeli smo na primjeru Nama da ti niko nece tek tako pare davati. Problem je los rad pa nas akademija kosta vise nego sto profita napravimo od nje.
Vidjeli smo zimus koliko se moze zaraditi od prodaje 2 najbolja igraca lige.
Nema tu nekog pravila ako lose radis gdje na sto god da se fokusiras nece izgledati dobro.
Evo i od ovih starijih sto su dosli i produzili ugovore jedino Bodul za sad lici na nesto.
You are someone else I am still right here

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 avg 2021, 03:44

fera je napisao/la:
01 avg 2021, 03:31
AlfredNobel je napisao/la:
01 avg 2021, 03:19
ElCartel11 je napisao/la:
01 avg 2021, 02:56
Pa nismo Široki, Sloboda, Leotar i ostali, da guramo akademce i boli nas za rezultat. Ako se izbori Evropa super, ko ebe titulu jel.
Ako ima kvalitet akademac uvijek bih volio, da ga istrpimo i guramo.
Ali to se radi na drugačiji način. Poslozis ekipu, dovedes kvalitetne strance od kojih ce nesto moci naučiti. Kod nas je sve na horuk i bez sistema i tu se pogotovo akademci izgube, jer je pritisak uvijek titula.
Upravo to. Svako ko kaže da bi pristao na sušu po pitanju trofeja, samo kako bi se Klub posvetio Akademiji, gnusna laž. Nismo razvojni klub, niti smo manji klub koji će živjeti od formiranja i prodaje mladih igrača. Kakva god da je situacija, FKS će ciljati duplu krunu. Mi nemamo balans, ni blizu toga, tek ćemo imati ako Cioffi uspije odraditi ono zbog čega je došao, mada i pored toga moramo imati dobru ekipu iskusnijih igrača.

Treba imati dobre iskusne igrače da bi mladi uz njih stasavali, to se slažem. Samo je to kod nas toliko izdrmaljeno i isforsirano, da se pretvorilo u floskulu. Ne mora nužno značiti da će Đokanović postati Pirlo i da će biti dobar igrač, samo zato što igra s Sušićem. Previše se daje tome značaja. Najbolji primjer je onaj s Cimirotom i Jajalom, to je tako predstavljeno, da bi čovjek rekao da je pored Cimija igrao Iniesta glavom i bradom.
Sve je to super samo je dugorocno pitanje finansija upitno u situaciji gdje neces formirati i prodavati mlade. Evo vidjeli smo na primjeru Nama da ti niko nece tek tako pare davati. Problem je los rad pa nas akademija kosta vise nego sto profita napravimo od nje.
Vidjeli smo zimus koliko se moze zaraditi od prodaje 2 najbolja igraca lige.
Nema tu nekog pravila ako lose radis gdje na sto god da se fokusiras nece izgledati dobro.
Evo i od ovih starijih sto su dosli i produzili ugovore jedino Bodul za sad lici na nesto.
Nisam mislio bukvalno da ne proizvodimo igrače, naravno da je to imperativ. Ali, mi kao klub ovakve veličine ne možemo sebi halaliti sezonu i reći "e ove sezone nas boli qurac za rezultat, idemo što više mladih promovisati."
Široki to može, Sloboda to može, Radnik to može, Velež to može, FKS ne može. Nismo mi džaba najgora i najstresnija sredina za rad, gdje ti je pritisak vazda nad glavom i gdje moraš uskladiti milion nekih faktora za uspjeh.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 01 avg 2021, 03:57

AlfredNobel je napisao/la:
01 avg 2021, 03:44
fera je napisao/la:
01 avg 2021, 03:31
AlfredNobel je napisao/la:
01 avg 2021, 03:19

Upravo to. Svako ko kaže da bi pristao na sušu po pitanju trofeja, samo kako bi se Klub posvetio Akademiji, gnusna laž. Nismo razvojni klub, niti smo manji klub koji će živjeti od formiranja i prodaje mladih igrača. Kakva god da je situacija, FKS će ciljati duplu krunu. Mi nemamo balans, ni blizu toga, tek ćemo imati ako Cioffi uspije odraditi ono zbog čega je došao, mada i pored toga moramo imati dobru ekipu iskusnijih igrača.

Treba imati dobre iskusne igrače da bi mladi uz njih stasavali, to se slažem. Samo je to kod nas toliko izdrmaljeno i isforsirano, da se pretvorilo u floskulu. Ne mora nužno značiti da će Đokanović postati Pirlo i da će biti dobar igrač, samo zato što igra s Sušićem. Previše se daje tome značaja. Najbolji primjer je onaj s Cimirotom i Jajalom, to je tako predstavljeno, da bi čovjek rekao da je pored Cimija igrao Iniesta glavom i bradom.
Sve je to super samo je dugorocno pitanje finansija upitno u situaciji gdje neces formirati i prodavati mlade. Evo vidjeli smo na primjeru Nama da ti niko nece tek tako pare davati. Problem je los rad pa nas akademija kosta vise nego sto profita napravimo od nje.
Vidjeli smo zimus koliko se moze zaraditi od prodaje 2 najbolja igraca lige.
Nema tu nekog pravila ako lose radis gdje na sto god da se fokusiras nece izgledati dobro.
Evo i od ovih starijih sto su dosli i produzili ugovore jedino Bodul za sad lici na nesto.
Nisam mislio bukvalno da ne proizvodimo igrače, naravno da je to imperativ. Ali, mi kao klub ovakve veličine ne možemo sebi halaliti sezonu i reći "e ove sezone nas boli qurac za rezultat, idemo što više mladih promovisati."
Široki to može, Sloboda to može, Radnik to može, Velež to može, FKS ne može. Nismo mi džaba najgora i najstresnija sredina za rad, gdje ti je pritisak vazda nad glavom i gdje moraš uskladiti milion nekih faktora za uspjeh.
Sve stoji i sve je jasno sto si napisao.Meni je prije 15 - tak godina, jedan istaknuti nas igrac rekao "Mislim da u Realu nije ovoliki pritisak, kakav je u Sarajevu".Naša trenerska klupa je ubjedljivo najteža za raditi u BiH, ali i najveci izazov.

Tatamata1946
Postovi: 1625
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 01 avg 2021, 07:42

Ma kad si prvi i imas rezultate mozes lakse prodati igrace nego kad si sredina tabele. Uvijek nam cilj mora biti titula i borba za titulu. Da smo mi bili prvi i da stalno pobjedjujemo i Pidro bi izgledao igracina i prodao bi se a ovako kad se vise gubi nego pobjedjuje niko ne valja.
Druga stvar je kad si prvi lakse doci i do sponzora i posjeta je bolja. Ma sve je lakse kad si u vrhu. A ako budemo pravili tu ekipu sa akademcima i cekali titulu par godina sve ce se raspasti od negative jer nismo mi klub i navijaci koji to moze istrpiti

Antikloc
Postovi: 2422
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 01 avg 2021, 08:13

Od prvog dana mrzim Tana i uvijek sam protiv njega ,no kako vreme prolazi,sve ga vise i postujem. Kao sefa kineske mafija,trijade. Kao covjeka visokog nivoa. Sad ocekujem da se rijesi Sabrine,jeste da je ona njemu dobra i lojalna ali postala je teret. Njenim odstranjivanjem kupio bi navijace.
Brbljavi Dalmos je ubleha od trenera. Ne noze neko ko onoliko prica valjati. Juce je njegov poraz. A ima vec 5 tekmi u Sarajevu,5 katastrofa. Treba njega i svakog ko je prosao kroz Spliti otjerati.
Za kraj bi dodao samo jos dvije rijeci !
Dzenan Dzeno Uscuplic !!!
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 01 avg 2021, 08:37



Jest dosadan ovaj lik.

FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 01 avg 2021, 08:49

Zukanovic je napisao/la:
01 avg 2021, 08:37


Jest dosadan ovaj lik.
ne može prežalčiti što je dobio nogu za nikakve rezultate koje je postigao
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Lecler
Postovi: 2427
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 01 avg 2021, 09:00

Svi su u krivu i dosadni osim Sabrine. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 01 avg 2021, 09:05

Antikloc je napisao/la:
01 avg 2021, 08:13
Od prvog dana mrzim Tana i uvijek sam protiv njega ,no kako vreme prolazi,sve ga vise i postujem. Kao sefa kineske mafija,trijade. Kao covjeka visokog nivoa. Sad ocekujem da se rijesi Sabrine,jeste da je ona njemu dobra i lojalna ali postala je teret. Njenim odstranjivanjem kupio bi navijace.
Brbljavi Dalmos je ubleha od trenera. Ne noze neko ko onoliko prica valjati. Juce je njegov poraz. A ima vec 5 tekmi u Sarajevu,5 katastrofa. Treba njega i svakog ko je prosao kroz Spliti otjerati.
Za kraj bi dodao samo jos dvije rijeci !
Dzenan Dzeno Uscuplic !!!
:urnebes: :clap:

Samo jednu rijeć da ti kažem, ne dipr :urnebes:
Još jedan u nizu likova kojim od danas zaobilazim postove.

Goran Sablić je sinoć sve probao da bar napadnemo kako treba, ali fale pripreme za što je uprava kriva. Ništa ne očekivati od ekipe dok se bar malo ne uigraju i dok ne budu svi u konkurenciji za tekmu. Do tada skinuti se čovjeku sa grbače i pustiti ga da radi. Jedino za što ga ja krivim je mrtvi Pidro, što mu još uvijek igra. Izgubili od ekipe kao što je Zrinjski nije sramota, ali sramota je ne napast kako treba, to je nedostatak uigranosti ekipe, za što je kriva uprava. Reko je čovjek da kasnimo.
Nešto kao da počinješ utrku, a zaboravili ti nasuti gorivo, pa moraš u box odma u prvom krugu. Publika ti našla manu za koju ti nisi kriv. Bukvalno.
Opet se ponavljam, najlakše je odma reči Sablić je prevara. Znajući da će doći i njegov kraj, kad tad. Pa da onda možeš reči kako si ti odma to znao.

Valjda se danas naša mašina podmazuje i kreče da se zahuktava.

Dženan Uščuplić NEĆE da vodi prvi tim. Jedan od razloga je istok koji psuje majku i kome treba i kome ne treba, a sa druge strane reko je da se ne sekira više oko Sarajeva.
Zadnja izmjena: PeakyBlinders, dana/u 01 avg 2021, 09:12, ukupno mijenjano 2 puta.
ORIGINAL 1987

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mig_Mig » 01 avg 2021, 09:07

FoSte95 je napisao/la:
01 avg 2021, 08:49
Zukanovic je napisao/la:
01 avg 2021, 08:37


Jest dosadan ovaj lik.
ne može prežalčiti što je dobio nogu za nikakve rezultate koje je postigao
Vidi malog papka.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
miky_hz
Postovi: 23105
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 01 avg 2021, 09:57

Zukanovic je napisao/la:
01 avg 2021, 08:37


Jest dosadan ovaj lik.
Sve je upravu istu sam ja uporedbu nedavno pravio kad sam rekao da su zenski izrod ona i Sebija koje je sevap isprebijat ,jeb.em joj umrle,ne docekala danas da ustane iz kreveta.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Kesoljub
Postovi: 47
Pridružen/a: 08 maj 2021, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kesoljub » 01 avg 2021, 10:27

miky_hz je napisao/la:
01 avg 2021, 09:57
Zukanovic je napisao/la:
01 avg 2021, 08:37


Jest dosadan ovaj lik.
Sve je upravu istu sam ja uporedbu nedavno pravio kad sam rekao da su zenski izrod ona i Sebija koje je sevap isprebijat ,jeb.em joj umrle,ne docekala danas da ustane iz kreveta.
Hajd’, eto recimo da je u oravu...sad budi iskren i osgivori, bi li on ovo objavio da nije nogu dobio?

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 01 avg 2021, 10:37

Odlicno otvaranje sezone.
Dronfulja je uradila sve sto se moglo uraditi naopako da startamo bez priprema, utakmica, uigranih igraca, trenera itd.
Vratila nas je godinama unazad i svaki trenutak koji provede ovdje je ogroman uteg o vratu kluba koji tone prema dnu.
Sad vec ubrzano.
Odlazi kujo!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 avg 2021, 10:40

Očekivano.
Mentalitet - Hajduk.

Sve je bilo jasno prvu utakmicu, Tuzla bez sva tri vezna, bez trojice ključnih igrača u vezi te dobije. Dovoljno.
Mi kad smo dominirali i kad smo imali DREAM TEAM, izbaci toj ekipi 3 vezna i odmah smo druga ekipa i ne možemo ništa. Zato uzimam primjer Tuzle kao dokaz koliko smo loši, koliko je sve to truhlo a mentalitet nam je trenutno rang susjednog Hajduka.
Posušje nas ubije, spašavamo živu glavu i samo srećom dolazimo do pobjede. Zrinjski daleko bolja ekipa od nas.

Nemojte se zavaravati da imamo dobar igrački kadar, to nisu istine. Nemamo kvalitetan igrački kadar, imamo dosta loših igrača, dosta prosječnih, neizbalansiranu ekipu, truhlu atmosferu, loše vođenje kluba i sve ostalo obrnuto od onog kako treba biti.

Zrinjski, Borac, Tuzla, Široki, Velež su ekipe koje su daleko kvalitetnije trenutno, a mi nemamo vremena da to nadoknadimo jer kasnimo par mjeseci.

Kako god, klubu podrška, igračima podrška, treneru i SŠ podrška. UPRAVA NAPOLJE, osim Kapetanovića.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 01 avg 2021, 10:40

Ima igrača koji su u klubu ostavili tri puta veći trag nego on, i to ljudi skolovani i pametni da vode omladinske selekcije i ne mogu doći na red od ovakvih uhljeba… a on se nasao pametovat svaki dan po drustvenim mrezama. I ovakvih mi je preko glave. Sto postenjačina ovo nije pisala dok je bio u klubu ?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dadox, Dave i 41 gost.