FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
118
47%
Ne
134
53%
 
Ukupno glasova: 252

Tatamata1946
Postovi: 1542
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 01 dec 2021, 21:10

bordobijeli je napisao/la:
01 dec 2021, 17:48
Cuj 5 utakmica hahaha ovi se šprdaju s nama. Dodik, Vico, Mtel, arene, Valjić rade ljudi sta hoce a mi nemoćni, podjeljeni.
Bas rade sta hoce. Fudbal u drzavi tone sve dublje

fks74
Postovi: 9080
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 01 dec 2021, 21:25

Osttribine je napisao/la:
01 dec 2021, 20:08
Jah, i dalje priča pojedinaca "svi su protiv nas", kako ne shvatate da je za direktan crveni karton kazna 2 utakmice neigranja automatski, sve ono poslije sto je napravio svadja sa tribinom psovanje itd su mu bile otezavajuce okolnosti, možda žalbom da mu umanje za jednu utakmicu tj na kraju izaci ce 4 utakmice suspenzije uostalom ako on i ostane kod nas.
Volio bih da neko izbaci statistiku zutih kartona koje dobijamo iz kola u kolo zbog j.ebenih prigovora i svadja sa sudijama, Hebibovic mahniti sa klupe uspio zaraditi iskljucenje, znaci da trener nema autoriteta i da mu se igraci ponašaju kao u kafani.
Totalni javasluk i dodaj na to ovu igru bez igre mjesecima i pogled ma tabelu ispadne jos i premija na sta licimo.
O čemu ti pričaš ? Igrači drugih ekipa ne protestuju, nama se za sitnice daju kartoni. Šta ćeš šutiti ako ti ne da faul koji je očigledan. Start nad Bodulom, pa faul nad Đokanovićem koji ne svira a onda mu žuti dade zbog prigovora. Ja bih ujedao a ne samo prigovarao, za svaki start nas odmah kažnjavaju kartonima.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2752
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 01 dec 2021, 23:29

fks74 je napisao/la:
01 dec 2021, 21:25
Osttribine je napisao/la:
01 dec 2021, 20:08
Jah, i dalje priča pojedinaca "svi su protiv nas", kako ne shvatate da je za direktan crveni karton kazna 2 utakmice neigranja automatski, sve ono poslije sto je napravio svadja sa tribinom psovanje itd su mu bile otezavajuce okolnosti, možda žalbom da mu umanje za jednu utakmicu tj na kraju izaci ce 4 utakmice suspenzije uostalom ako on i ostane kod nas.
Volio bih da neko izbaci statistiku zutih kartona koje dobijamo iz kola u kolo zbog j.ebenih prigovora i svadja sa sudijama, Hebibovic mahniti sa klupe uspio zaraditi iskljucenje, znaci da trener nema autoriteta i da mu se igraci ponašaju kao u kafani.
Totalni javasluk i dodaj na to ovu igru bez igre mjesecima i pogled ma tabelu ispadne jos i premija na sta licimo.
O čemu ti pričaš ? Igrači drugih ekipa ne protestuju, nama se za sitnice daju kartoni. Šta ćeš šutiti ako ti ne da faul koji je očigledan. Start nad Bodulom, pa faul nad Đokanovićem koji ne svira a onda mu žuti dade zbog prigovora. Ja bih ujedao a ne samo prigovarao, za svaki start nas odmah kažnjavaju kartonima.
Pricam o tome da nam se pojedini igraci k.urce raspravama sa sudijama, a ne k.urce se onim za sta su placeni, a to bi trebalo da su dobre igre. Faul nad Bodulom jeste bio i sviran mu je uz to da je igrac koji ga faulirao trebao dobiti zuti karton, nije ga dobio, ali to ne opravdava sav onaj papanluk koji je poslije Bodul prosuo, ta tvoja prica ja bih ujedao i slicno zato se ne bavimo ni ti ni ja fudbalom nego s.eremo po forumu, za fudbal treba imati malo i mozga, navedoh stranicu prije kako je Rahmanovic iskulirao onog lika koji ga je pljunuo na utakmici EL protiv Buducnosti, tesko bi se bilo kome u onom momentu bilo kontrolisati, ali lik je iskulirao i nije ostavio ekipu na cjedilu kao ovaj Bodul. To kako smo samo mi neke zrtve mozete qrcu svirati, xy puta smo osteceni bili isto tako i pogurani, evo ove sezone na prvu sto mi pada je gol iz ofsajda na derbiju protiv Zelje i nedosudjen penal Radniku u Bjelijini kad je Ševelj igrao rukom.

izdzezveubrazil
Postovi: 2342
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 02 dec 2021, 01:37

Nije Bodul dobio pet utakmica samo zato što je ošamario Musu. Hoćemo li se to praviti da nije pokušao ući na tribinu da mlati Škripare? :D Sve se to naravno uzima u obzir.

Mislim, moguće da bi dobio tih pet utakmica i da nije poslije napravio totalni haos, ali u ovom što je uradio oni uvijek imaju jako dobro opravdanje i uporište za kaznu koju su izrekli.

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 02 dec 2021, 08:24

izdzezveubrazil je napisao/la:
02 dec 2021, 01:37
Nije Bodul dobio pet utakmica samo zato što je ošamario Musu. Hoćemo li se to praviti da nije pokušao ući na tribinu da mlati Škripare? :D Sve se to naravno uzima u obzir.

Mislim, moguće da bi dobio tih pet utakmica i da nije poslije napravio totalni haos, ali u ovom što je uradio oni uvijek imaju jako dobro opravdanje i uporište za kaznu koju su izrekli.
hahahahahaha sve u svemu znamo da savez jedva čeka kazniti bošnjačke i bosansko hrvatske klubove, a mi imamo dovoljno glupe igrače koji psuju i udaraju te tako nasjedaju na provokacije i kazne.

Avatar
donDondon
Postovi: 3215
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 02 dec 2021, 08:29

trener Dinama ode nakon poraza u kup utakmici,sigurno i ovaj nas ceka da izgubi u kupu
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 02 dec 2021, 08:32

Cijene na TM idu iduce sedmice. ne izgleda dobro za nas tim. :kafa:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 02 dec 2021, 08:55

Mokes je napisao/la:
01 dec 2021, 20:05
obrijanopile je napisao/la:
01 dec 2021, 19:50
Evo piše se da bi Kovacevic mogao u Inter. Nadam se da je istina...
Realno, koliko da i Pidro pređe u Lazio.
Skauti velikih klubova idu širom Evrope i prate zanimljive igrače.
Kovačević u ovom trenutku može biti samo to, zanimljiv, vjerovatno će ga pratiti, međutim prelazak recimo na kraju ove sezone bi za njega bio velika greška. Nije da je realno i da se to desi, što kažeš.
Trebao bi odraditi bar dvije odlične sezone u poljskoj ligi pa da bude ozbiljna opcija prelaska u neku od liga petice, sad da li baš Inter ili ipak neki klub nižeg ranga...velika je opasnost da u Interu bude grijač klupe, onda ništa nije uradio.
Koševo Zapad


Maroon99
Postovi: 332
Pridružen/a: 30 okt 2021, 11:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon99 » 02 dec 2021, 09:44

Osttribine je napisao/la:
01 dec 2021, 23:29
fks74 je napisao/la:
01 dec 2021, 21:25
Osttribine je napisao/la:
01 dec 2021, 20:08
Jah, i dalje priča pojedinaca "svi su protiv nas", kako ne shvatate da je za direktan crveni karton kazna 2 utakmice neigranja automatski, sve ono poslije sto je napravio svadja sa tribinom psovanje itd su mu bile otezavajuce okolnosti, možda žalbom da mu umanje za jednu utakmicu tj na kraju izaci ce 4 utakmice suspenzije uostalom ako on i ostane kod nas.
Volio bih da neko izbaci statistiku zutih kartona koje dobijamo iz kola u kolo zbog j.ebenih prigovora i svadja sa sudijama, Hebibovic mahniti sa klupe uspio zaraditi iskljucenje, znaci da trener nema autoriteta i da mu se igraci ponašaju kao u kafani.
Totalni javasluk i dodaj na to ovu igru bez igre mjesecima i pogled ma tabelu ispadne jos i premija na sta licimo.
O čemu ti pričaš ? Igrači drugih ekipa ne protestuju, nama se za sitnice daju kartoni. Šta ćeš šutiti ako ti ne da faul koji je očigledan. Start nad Bodulom, pa faul nad Đokanovićem koji ne svira a onda mu žuti dade zbog prigovora. Ja bih ujedao a ne samo prigovarao, za svaki start nas odmah kažnjavaju kartonima.
Pricam o tome da nam se pojedini igraci k.urce raspravama sa sudijama, a ne k.urce se onim za sta su placeni, a to bi trebalo da su dobre igre. Faul nad Bodulom jeste bio i sviran mu je uz to da je igrac koji ga faulirao trebao dobiti zuti karton, nije ga dobio, ali to ne opravdava sav onaj papanluk koji je poslije Bodul prosuo, ta tvoja prica ja bih ujedao i slicno zato se ne bavimo ni ti ni ja fudbalom nego s.eremo po forumu, za fudbal treba imati malo i mozga, navedoh stranicu prije kako je Rahmanovic iskulirao onog lika koji ga je pljunuo na utakmici EL protiv Buducnosti, tesko bi se bilo kome u onom momentu bilo kontrolisati, ali lik je iskulirao i nije ostavio ekipu na cjedilu kao ovaj Bodul. To kako smo samo mi neke zrtve mozete qrcu svirati, xy puta smo osteceni bili isto tako i pogurani, evo ove sezone na prvu sto mi pada je gol iz ofsajda na derbiju protiv Zelje i nedosudjen penal Radniku u Bjelijini kad je Ševelj igrao rukom.
Zasto niko ne spominje karton rahmanovica pred kraj utakmice protiv buducnosti, gdje je ekipu ostavio na cjedilu sa glupim startom i nije igrao protiv celtica u playoffu zbog toga
Do smrti odani!

umrobihzbogtebe1946
Postovi: 1374
Pridružen/a: 07 feb 2020, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umrobihzbogtebe1946 » 02 dec 2021, 10:10

NK Osijek kažnjen je s 30.000 kuna zbog diskriminacije (čl. 88. DP HNS-a) domaćih navijača tijekom utakmice Osijek – Lokomotiva. Navijači Osijeka na zapadnoj tribini u 32. i 57. minuti skandirali su ‘Pajaču, cigane!’. Navijači Osijeka s iste tribine su u 33. i 42. minuti sucima skandirali ‘Cigani, cigani!’.

Mi bismo bankrotirali do sada :mrgreen:
Volim te Saraj'vo!

24.10.1946.
22.7.2023.
24.7.2023.
10.8.2023.

Avatar
SviUNapad1jeAFH
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 nov 2021, 09:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SviUNapad1jeAFH » 02 dec 2021, 10:54

slika


Sarajevo: Nepresušni izvor talenata :kafa:

Avatar
mnon46
Postovi: 3046
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 02 dec 2021, 11:38

Maroon99 je napisao/la:
02 dec 2021, 09:44
Osttribine je napisao/la:
01 dec 2021, 23:29
fks74 je napisao/la:
01 dec 2021, 21:25

O čemu ti pričaš ? Igrači drugih ekipa ne protestuju, nama se za sitnice daju kartoni. Šta ćeš šutiti ako ti ne da faul koji je očigledan. Start nad Bodulom, pa faul nad Đokanovićem koji ne svira a onda mu žuti dade zbog prigovora. Ja bih ujedao a ne samo prigovarao, za svaki start nas odmah kažnjavaju kartonima.
Pricam o tome da nam se pojedini igraci k.urce raspravama sa sudijama, a ne k.urce se onim za sta su placeni, a to bi trebalo da su dobre igre. Faul nad Bodulom jeste bio i sviran mu je uz to da je igrac koji ga faulirao trebao dobiti zuti karton, nije ga dobio, ali to ne opravdava sav onaj papanluk koji je poslije Bodul prosuo, ta tvoja prica ja bih ujedao i slicno zato se ne bavimo ni ti ni ja fudbalom nego s.eremo po forumu, za fudbal treba imati malo i mozga, navedoh stranicu prije kako je Rahmanovic iskulirao onog lika koji ga je pljunuo na utakmici EL protiv Buducnosti, tesko bi se bilo kome u onom momentu bilo kontrolisati, ali lik je iskulirao i nije ostavio ekipu na cjedilu kao ovaj Bodul. To kako smo samo mi neke zrtve mozete qrcu svirati, xy puta smo osteceni bili isto tako i pogurani, evo ove sezone na prvu sto mi pada je gol iz ofsajda na derbiju protiv Zelje i nedosudjen penal Radniku u Bjelijini kad je Ševelj igrao rukom.
Zasto niko ne spominje karton rahmanovica pred kraj utakmice protiv buducnosti, gdje je ekipu ostavio na cjedilu sa glupim startom i nije igrao protiv celtica u playoffu zbog toga
Da je ostavio ekipu na cjedilu, jest, al ako se ne varam imao je već 2 žuta, tako da svakako ne bi igrao radi onog žutog u prvom poluvremenu. I ako se dobro sjećam, namjestio je prvi gol.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 02 dec 2021, 12:15

donDondon je napisao/la:
02 dec 2021, 08:29
trener Dinama ode nakon poraza u kup utakmici,sigurno i ovaj nas ceka da izgubi u kupu
Naš nece da ide iz inata :tokralju: :guz:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 dec 2021, 12:34

Ulaznice za utakmicu protiv FK Velež u prodaji su u prostorijama Bordo FAN SHOP-a!

Podsjećamo, cijene ulaznica su sljedeće:
- Sjever Vedran Puljić – 5 KM,
- Zapad – 10 KM,
- Junior – 2 KM.

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2752
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 02 dec 2021, 14:09

mnon46 je napisao/la:
02 dec 2021, 11:38
Maroon99 je napisao/la:
02 dec 2021, 09:44
Osttribine je napisao/la:
01 dec 2021, 23:29


Pricam o tome da nam se pojedini igraci k.urce raspravama sa sudijama, a ne k.urce se onim za sta su placeni, a to bi trebalo da su dobre igre. Faul nad Bodulom jeste bio i sviran mu je uz to da je igrac koji ga faulirao trebao dobiti zuti karton, nije ga dobio, ali to ne opravdava sav onaj papanluk koji je poslije Bodul prosuo, ta tvoja prica ja bih ujedao i slicno zato se ne bavimo ni ti ni ja fudbalom nego s.eremo po forumu, za fudbal treba imati malo i mozga, navedoh stranicu prije kako je Rahmanovic iskulirao onog lika koji ga je pljunuo na utakmici EL protiv Buducnosti, tesko bi se bilo kome u onom momentu bilo kontrolisati, ali lik je iskulirao i nije ostavio ekipu na cjedilu kao ovaj Bodul. To kako smo samo mi neke zrtve mozete qrcu svirati, xy puta smo osteceni bili isto tako i pogurani, evo ove sezone na prvu sto mi pada je gol iz ofsajda na derbiju protiv Zelje i nedosudjen penal Radniku u Bjelijini kad je Ševelj igrao rukom.
Zasto niko ne spominje karton rahmanovica pred kraj utakmice protiv buducnosti, gdje je ekipu ostavio na cjedilu sa glupim startom i nije igrao protiv celtica u playoffu zbog toga
Da je ostavio ekipu na cjedilu, jest, al ako se ne varam imao je već 2 žuta, tako da svakako ne bi igrao radi onog žutog u prvom poluvremenu. I ako se dobro sjećam, namjestio je prvi gol.
Za ostar start dobiti karton i nekako ima opravdanja, medjutim fascinantno mi je tada bilo da tako prgav igrac poput Rahmana je prešutio pljuvanje od strane crnogorskog igraca, realno tesko bi se ko suzdrzao da ne nasrne fizicki na protivnika.
Bilo kako bilo za ovaj Bodulov postupak nema opravdanja, pretjerao je, ako je vec dobio crveni karton ono svadjanje sa tribinom mu nije trebalo jer mu je bila otezavajuca okolnost, ili vjerujete da je on mogao na kraj izaci sa onim degenericima sto su kao krenuli na njega. Ocekujem da ce mu kazna biti smanjena bar za jednu utakmicu manje, medjutim pitanje je da li ce on kod nas i ostati.
Sto se kazni za isticanje onog ustase Praljka tice, obzirom da se to vec nekoliko puta ponavlja na utakmicama listice i zrinjskog adekvatne kazne za to bi bile uz neku rigoroznu novcanu i minimum 3 domace utakmice bez publike, ali kako ces takvu kaznu ocekivati od NSBiH kad je ustrojen kao i drzava nakaradno, ljudi primaju plate kao drzavnici ove zemlje ali je ne priznaju, to nema nigdje u svijetu.

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 02 dec 2021, 14:15

jos jednu tekmu istrpit ovu odron polusezonu pa da vidimo u kojem pravcu ce ici ovo sa Mirvicem

spezial
Postovi: 3662
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 02 dec 2021, 14:50

keli je napisao/la:
02 dec 2021, 14:15
jos jednu tekmu istrpit ovu odron polusezonu pa da vidimo u kojem pravcu ce ici ovo sa Mirvicem
Mislim da ce nam zimski prelazni rok dosta toga otkriti

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 02 dec 2021, 15:46

zrinjski i siroki ipak sa publikom :bow: :bow: dabogda se liga ugasila amin

bordobijeli
Postovi: 14220
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 dec 2021, 15:47

spezial je napisao/la:
02 dec 2021, 14:50
keli je napisao/la:
02 dec 2021, 14:15
jos jednu tekmu istrpit ovu odron polusezonu pa da vidimo u kojem pravcu ce ici ovo sa Mirvicem
Mislim da ce nam zimski prelazni rok dosta toga otkriti
Nista specijalno se nece desiti. Izboriti Europu i sto bi rekli puna šaka brade

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.