FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
118
47%
Ne
134
53%
 
Ukupno glasova: 252

obrijanopile
Postovi: 718
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 18 okt 2021, 20:47

spezial je napisao/la:
18 okt 2021, 20:01
NajvecaRadosti je napisao/la:
18 okt 2021, 17:55
Sabanovic "nije ni za B tima" ????
Daj ba pa sta vi gledate....Sabanovic je nas najbolji igrac od pocetka sezone i daleko najspremniji....Joj boli koliko pojedinci ovdje veze nemaju...
Napisao sam jucer

I kad je neko konstantno odlican naci ce se neko kome ne valja iz razloga koji uopste nisu vezani sa fudbalom.Nevjerovatno koliko se ovdje dobri igraci u nasem klubu omalozavaju a dizu se amateri iz drugi ekipa u ligi...

Mozete samo cucnuti Halidu!Jedan od rijetki koji se istinski bori od prve utakmice!
Strasno sta ljudi pisu, decko igra vrhunski ove sezone, da je ostatak ekipe na njegovom nivou fizicke spreme i posvecenosti, bili bismo prvi bez poraza.
Ima par forumasa koji konstantno, koliko god da Šabanovic dobro odigra, njega omalovažavaju. Ja to jedino mogu pravdati tim da je zlostavljao ili maltretirao njih ili nekoga njima bliskog kako psihički tako i fizički....
Momak najspremni, daje 110 % u svakoj utakmici i dodje lik i kaze ne zna centrirati, druga mu noga samo služi da se osloni na nju. Sve znalci a rade kao ekonomi, pravnici, konobari, trgovci ili su na birou
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 18 okt 2021, 20:56, ukupno mijenjano 2 puta.
Evo i oni tebe selame!

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 18 okt 2021, 20:48

Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 okt 2021, 21:21

Kad sam ja branio šabanovića i govorio da ima potencijal i da je problem u glavi (kao i Pidro) napadali su me 😁

Ps vratit ce se i pidroni abd 😎
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9480
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 okt 2021, 21:31

Pantelija je napisao/la:
18 okt 2021, 21:21
Kad sam ja branio šabanovića i govorio da ima potencijal i da je problem u glavi (kao i Pidro) napadali su me 😁

Ps vratit ce se i pidroni abd 😎
Halid ima problema u glavi jer je budala, ala Rahman, sto znaci takva budala ne moze psihicki pasti, moze samo pobudaliti da crveni dobije :rol: :rol:
A Pidro je mentalni patuljak, cisto sumnjam da mu ima spasa
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 okt 2021, 21:37

Ne bih se složio.
Halid je koristio agresivnost da bi nadoknadio nedostatke umjesto da ih je rješavao radom, treningom i razmisljanje mi koncentracijom.
Očigledno je Sablić uspio da ga vrati u utakmice, da razmislja i da ne bude bespotrebno agresivan. I ovaj u tuzli crveni je u og sudije koji nije trebao da ga islljuci jer iskljucenje zbog par sekundi izvođenja auta nikad nije viđeno u nasoj ligi.

Pidro ima problem obraćanja pažnje na reakcije publike i trenera i to ce nestati cim uveze ekipa par dobrih rezultata. Npr jucer u 90 min odigrao je bolje od Halida, sem jedne povratne lopte. Ali mu se publika navalila na kosti i jos ga ismijavaju. Odvratno je ono slušati.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

izdzezveubrazil
Postovi: 2342
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 18 okt 2021, 22:02

Ima Pidro prevelik problem sa publikom, to je najbolje vidljivo bilo u onoj kontri. A pogani smo kao ljudi, jučer njega najviše prozivaju, a bilo je kamaru gorih.

Kod nas ljudi previše primjećuju individualne, a premalo sistemske greške. Puno je gore za ekipu kad se sistemski griješi, nego kad neko nešto individualno ne uradi kako treba.

Osim toga, nemaju se ni isti aršini prema svima. Da je Pidri onako provučena lopta kroz noge kao Dupovcu, a da je Dupovac kasnije spasio, on bi bio heroj a Pidri bi milion ljudi poručilo da upiše fakultet. Kad se obrnuto desilo, ništa se konkretno ne govori. Ne kažem ja da treba i Dupovca množiti s nulom kao Pidru, treba svima malo sjahati s leđa.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9480
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 okt 2021, 22:14

Pantelija je napisao/la:
18 okt 2021, 21:37
Ne bih se složio.
Halid je koristio agresivnost da bi nadoknadio nedostatke umjesto da ih je rješavao radom, treningom i razmisljanje mi koncentracijom.
Očigledno je Sablić uspio da ga vrati u utakmice, da razmislja i da ne bude bespotrebno agresivan. I ovaj u tuzli crveni je u og sudije koji nije trebao da ga islljuci jer iskljucenje zbog par sekundi izvođenja auta nikad nije viđeno u nasoj ligi.

Pidro ima problem obraćanja pažnje na reakcije publike i trenera i to ce nestati cim uveze ekipa par dobrih rezultata. Npr jucer u 90 min odigrao je bolje od Halida, sem jedne povratne lopte. Ali mu se publika navalila na kosti i jos ga ismijavaju. Odvratno je ono slušati.
Pa dobro, razumijemo se za Halida.
A slažem se da raja pretjeruje za Pidru, ne samo za njega, nego sve. Jucer Cmiljanic ulazi raja mu od do psuje, i njemu i Sablicu, na kraju covjek bio najbolji igrač, sekunde da krunise dobru partiju onim golom, ali eto stativa na kraju
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3548
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 18 okt 2021, 22:18

Zadnje 3-4 utakmice Pidro je odigrao sa po 1 greškom u tim utakmicama i realno greške koje ništa nisu promjenile rezultat, a i jako teško bi promjenile rezultat. A Pidro je u tim utakmicama imao najviše posjeda od svih igrača. Prošao je adaptaciju na novu poziciju (treći štoper), a i kao bek je dosta dobro igrao cijelo vrijeme, prema naprijed je jako koristan. Samo da ovako nastavi i da bit će top.

Veće su greške kad Bodul ili Bagarić stoje, kad ekipa nema loptu i ne rade presing.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

izdzezveubrazil
Postovi: 2342
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 18 okt 2021, 22:24

NisamInSajder je napisao/la:
18 okt 2021, 22:18
Zadnje 3-4 utakmice Pidro je odigrao sa po 1 greškom u tim utakmicama i realno greške koje ništa nisu promjenile rezultat, a i jako teško bi promjenile rezultat. A Pidro je u tim utakmicama imao najviše posjeda od svih igrača. Prošao je adaptaciju na novu poziciju (treći štoper), a i kao bek je dosta dobro igrao cijelo vrijeme, prema naprijed je jako koristan. Samo da ovako nastavi i da bit će top.

Veće su greške kad Bodul ili Bagarić stoje, kad ekipa nema loptu i ne rade presing.
E to je to, samo ljudi ne gledaju na pravi način fudbal. Veća je greška kad u kontri Bodul stane na nju, pa je počne nešto vrtiti, ili kad se Ahmetović zabije među trojicu, a ima dva slobodna igrača.

I nije uopšte da želim pljuvati Bodula, samo govorim da nije pošteno komplet krivicu za loše igre isporučivati uvijek istim pojedincima, jer nisu uvijek oni krivi.

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 18 okt 2021, 22:43

E ispade da ne smiju pravnici, ekonomi, konobari komentarisati igrače. Da sma vodoinstalater kakve veze ima? 30 godina staža na Koševu mi daje određeno iskustvo da prepoznam igrača. Pa ljudi njega je Veselinović pravio budalom. Često njegovo mjesto popunjavali igrači sa drugih pozicija... Dobar je, ali nije za nas.
ORIGINAL 1987

izdzezveubrazil
Postovi: 2342
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 18 okt 2021, 22:46

PeakyBlinders je napisao/la:
18 okt 2021, 22:43
E ispade da ne smiju pravnici, ekonomi, konobari komentarisati igrače. Da sma vodoinstalater kakve veze ima? 30 godina staža na Koševu mi daje određeno iskustvo da prepoznam igrača. Pa ljudi njega je Veselinović pravio budalom. Često njegovo mjesto popunjavali igrači sa drugih pozicija... Dobar je, ali nije za nas.
Nije stvar je li neko dobar ili nije. Stvar je da je apsolutno besmisleno nekome **** kosti mrtvih zato što griješi u fudbalskoj utakmici.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 okt 2021, 23:06

PeakyBlinders je napisao/la:
18 okt 2021, 22:43
E ispade da ne smiju pravnici, ekonomi, konobari komentarisati igrače. Da sma vodoinstalater kakve veze ima? 30 godina staža na Koševu mi daje određeno iskustvo da prepoznam igrača. Pa ljudi njega je Veselinović pravio budalom. Često njegovo mjesto popunjavali igrači sa drugih pozicija... Dobar je, ali nije za nas.
Veselinovic je u to vrijeme imao najveci procenat uspješnih driblinga u ligi
Uz to, to sto beka prodje krilo nije nikakva nauka. Problem je kada tim nema odgovor na to. Bek uvijek zavisi od krila i stopera zavisno od formacije i njihovih kretnji. Time ne kazem sa Pidro nije pravio greske ali npr raja se sjeti šabanovića i mustafica protiv kona kao najgorih igraca a niko ne kaze da je hebibovic igrao tu utakmicu krilo u 442 formaciji i da nije se vracao uopste dok je bek zeljeznicara vidio gore, gdje su mustafica i šabanovića napadala po 3 ili 4 igraca . Doktorski unisteni taktici i formacijski i rijetki su pokusavali objasniti da nije do djece nego do trenera.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

izdzezveubrazil
Postovi: 2342
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 18 okt 2021, 23:18

Ako govorimo o utakmici u formaciji 4-4-2 koja je izgubljena sa 5:2 a govorimo, ta utakmica je pokazatelj da Husref ima naopak pogled na fudbal, koliko god se to nekome sviđalo ili ne. Imali smo probleme u veznom redu i umjesto da je izmislio neku formaciju da nas zaštiti, Husref je odlučio da mu veznjaci praktično i ne trebaju, pa je izveo samo dva vezna igrača i dva visoka, ne baš pretjerano pokretna napadača.

Umjesto da smo igrali u formaciji 4-6-0 da probamo bar nešto spasiti ako već nemaš adekvatnu ekipu, on je razmišljao u fazonu, ok, nemam vezni red, odoh ga totalno predati protivniku, igrat ćemo nešto drugo. To se tako ne radi, to je žestok promašaj na logičkom i svakom drugom nivou. Sad će neko reći, igrao je i Amar 4-4-2 formaciju uspješno, igra je Atletico, Leicester je titulu osvojio tako itd.

Stoji, tačno sve, ali prije svega uz činjenicu da je koriste kao defanzivnu formaciju za tranzicije, ne formaciju iz koje će kontrolisati posjed lopte, ili ako se koristi sa višim posjedom lopte, onda obavezno igraš apsolutno bez krila. Dakle četiri igrača u vezi su zapravo svi veznjaci. Mi smo igrali nekakvu ravnu 4-4-2, sa dva krila i dva vezna.

Eto kome nije mrsko nek gugla zašto je vezni red sa dva vezna igrača umro pojavom Rafe Beniteza, Mourinha i još nekoliko trenera, pa su se svi morali ili tome prilagoditi ili nestati sa trenerske scene. Nama su veznjake u toj utakmici igrali Alen Mustafić i Nebojša Gavrić, koji bi trebali biti i kad s trojicom u vezi igraš onaj "najlakši" dio veze, koji trkački daju najmanje. Dakle imali smo dva netrkača i dva krila, koja su kao trebala u glavu gađati Ahmetovića i Handžića. A do lopte su jedva dolazili u pozicijama iz kojih bi mogli biti opasni.

I hajde sve to na stranu, mi smo na poluvremenu te utakmice imali 2:2. I Husref je zamijenio Šabanovića i Mustafića, jer su kao oni krivi. Nismo promijenili formaciju, nastavili smo igrati isto sranje i do kraja smo potučeni ko zadnji levati. Dakle, toliko o krivici ovog dvojca, osnovna logika je bila da se mijenja formacija, da se napuni vezni red i da nam ne prilaze golu kao kroz švicarski sir da prolaze. On to nije vidio cijelu utakmicu. Šabanović i Mustafić krivi, iako su izašli na 2:2, kad smo mogli da se vratimo u meč malo mudrijim izmjenama.

Do dana današnjeg je smiješno kad ljudi u objašnjenju te utakmice kažu: Ma ljudima se posrećilo, sve im ušlo, uzme li se u obzir da su oni imali i prečku koja im nije ušla, a da su fulili još 2-3 zicera, a mi imali gol u prvoj minuti iz ničega i onda onaj autogol Sipovića kakav se nikad više neće ponoviti. Ljudi nas rasuli kao rižu isključivo zbog trenerskih grešaka.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 okt 2021, 23:24

izdzezveubrazil je napisao/la:
18 okt 2021, 23:18
Ako govorimo o utakmici u formaciji 4-4-2 koja je izgubljena sa 5:2 a govorimo, ta utakmica je pokazatelj da Husref ima naopak pogled na fudbal, koliko god se to nekome sviđalo ili ne. Imali smo probleme u veznom redu i umjesto da je izmislio neku formaciju da nas zaštiti, Husref je odlučio da mu veznjaci praktično i ne trebaju, pa je izveo samo dva vezna igrača i dva visoka, ne baš pretjerano pokretna napadača.

Umjesto da smo igrali u formaciji 4-6-0 da probamo bar nešto spasiti ako već nemaš adekvatnu ekipu, on je razmišljao u fazonu, ok, nemam vezni red, odoh ga totalno predati protivniku, igrat ćemo nešto drugo. To se tako ne radi, to je žestok promašaj na logičkom i svakom drugom nivou. Sad će neko reći, igrao je i Amar 4-4-2 formaciju uspješno, igra je Atletico, Leicester je titulu osvojio tako itd.

Stoji, tačno sve, ali prije svega uz činjenicu da je koriste kao defanzivnu formaciju za tranzicije, ne formaciju iz koje će kontrolisati posjed lopte, ili ako se koristi sa višim posjedom lopte, onda obavezno igraš apsolutno bez krila. Dakle četiri igrača u vezi su zapravo svi veznjaci. Mi smo igrali nekakvu ravnu 4-4-2, sa dva krila i dva vezna.

Eto kome nije mrsko nek gugla zašto je vezni red sa dva vezna igrača umro pojavom Rafe Beniteza, Mourinha i još nekoliko trenera, pa su se svi morali ili tome prilagoditi ili nestati sa trenerske scene. Nama su veznjake u toj utakmici igrali Alen Mustafić i Nebojša Gavrić, koji bi trebali biti i kad s trojicom u vezi igraš onaj "najlakši" dio veze, koji trkački daju najmanje. Dakle imali smo dva netrkača i dva krila, koja su kao trebala u glavu gađati Ahmetovića i Handžića. A do lopte su jedva dolazili u pozicijama iz kojih bi mogli biti opasni.

I hajde sve to na stranu, mi smo na poluvremenu te utakmice imali 2:2. I Husref je zamijenio Šabanovića i Mustafića, jer su kao oni krivi. Nismo promijenili formaciju, nastavili smo igrati isto sranje i do kraja smo potučeni ko zadnji levati. Dakle, toliko o krivici ovog dvojca, osnovna logika je bila da se mijenja formacija, da se napuni vezni red i da nam ne prilaze golu kao kroz švicarski sir da prolaze. On to nije vidio cijelu utakmicu. Šabanović i Mustafić krivi, iako su izašli na 2:2, kad smo mogli da se vratimo u meč malo mudrijim izmjenama.

Do dana današnjeg je smiješno kad ljudi u objašnjenju te utakmice kažu: Ma ljudima se posrećilo, sve im ušlo, uzme li se u obzir da su oni imali i prečku koja im nije ušla, a da su fulili još 2-3 zicera, a mi imali gol u prvoj minuti iz ničega i onda onaj autogol Sipovića kakav se nikad više neće ponoviti. Ljudi nas rasuli kao rižu isključivo zbog trenerskih grešaka.
Bukvalno od slova do slova.
Uz to, moze se i kod vink ai kod sablića za more pidrinih gresaka naci takticka rupa ali nije to cilj. Cilj je pokazati kako ljudi nekada banaliziriaju stvari.
Puno veci teret je kada tri ili 4 ofanzivna igraca ostanu na centru i ne vracaju se, nego kada krilo predribla beka.
Kada se ne vrate ovi, automatski protivnik imas manje igraca i vrlo Lahko se desava da imas probleme gdje onda izgleda kao da su bekovi ili zadnji vezni rupetine a u biti ...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9480
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 okt 2021, 23:31

Samo da Sablić malo manje ekspermentiše, bio bi top. Jucer dok se igra s 4 nazad dobro, usred ničega zalutamo sa 3 stopera, kad je vidio da ne ide, presalta nas nazad i opet solidno izgledalo. Onda u 2 poluvremenu opet s 3 nazad, i opet patnja.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 18 okt 2021, 23:31

Šta tek reci za onaj drugi derbi, tri mjeseca kasnije.Maltene pola tima nije igralo na svojim pozicijama, a lijevu stranu nam cinili Hodžić i Velkoski :facepalm:
Što je najluđe, ispade dobro što smo izgubili, jer da smo ostali neporaženi, problemi bi bili sakriveni pod tepih, svlačionica ostala u haosu, Husref ostao trener, ne bi na kraju bilo ni titule, ni play - offa za grupnu fazu EL protiv Celtica.

Zeko87
Postovi: 2066
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 19 okt 2021, 00:27

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 okt 2021, 23:31
Samo da Sablić malo manje ekspermentiše, bio bi top. Jucer dok se igra s 4 nazad dobro, usred ničega zalutamo sa 3 stopera, kad je vidio da ne ide, presalta nas nazad i opet solidno izgledalo. Onda u 2 poluvremenu opet s 3 nazad, i opet patnja.
Kako da čovjek ne eksperimentiše kada evo ulazimo u 14. Kolo mislim da još nijednom nije imao priliku da računa na istu ekipu kao u prethodnom kolu.

U ovom kolu imali smo bolesnog Bodula, Fanima, kartoniranog Traku. U Mostar idemo bez Pidre, vjerovatno Kapića, Fanimo i ako bude tu pitanje je u kakvom je stanju.

Svako kolo iz x razlog nema 30-40% igrača na raspolaganju koje bi vjerovatno i stavio da igraju
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9480
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 19 okt 2021, 00:40

Zeko87 je napisao/la:
19 okt 2021, 00:27
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 okt 2021, 23:31
Samo da Sablić malo manje ekspermentiše, bio bi top. Jucer dok se igra s 4 nazad dobro, usred ničega zalutamo sa 3 stopera, kad je vidio da ne ide, presalta nas nazad i opet solidno izgledalo. Onda u 2 poluvremenu opet s 3 nazad, i opet patnja.
Kako da čovjek ne eksperimentiše kada evo ulazimo u 14. Kolo mislim da još nijednom nije imao priliku da računa na istu ekipu kao u prethodnom kolu.

U ovom kolu imali smo bolesnog Bodula, Fanima, kartoniranog Traku. U Mostar idemo bez Pidre, vjerovatno Kapića, Fanimo i ako bude tu pitanje je u kakvom je stanju.

Svako kolo iz x razlog nema 30-40% igrača na raspolaganju koje bi vjerovatno i stavio da igraju
Sve jasno sa te strane, mislio sam na ova ekspermentisanja tokom utakmice, gore sam objasnio. 3 puta je mijenjao formaciju u 1 poluvremenu, nije mu se niko povrijedio pa da mozes reci. Jedino mi je to zasmetalo, iako mislim da ce i on vremenom uviditi to, i rijesiti, vidi se da nije ograničen trener, i da ga nije strah mijenjati ( kad budemo jači to bi moglo biti dobro, a ovako ce to biti dosta patnje ), ali svakako ga treba istrpiti za sad, ima potencijala
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

vedinjo98
Postovi: 2094
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 19 okt 2021, 02:33

Ima li ko da je detaljnije pratio utakmice naših juniora??? Kakav je Mihajlo Jovašević?? Kapiten je ekipe, a mi trenutno nemamo klasičnog lijevog beka za Zrinjski.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
donDondon
Postovi: 3218
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 19 okt 2021, 08:37

al ovi likovi sto vazda vide nesto pozitivno su smorili,posusje ne mozemo nadigrati oni to vide kao odlican rezultat,i kao nije bilo priprema ne valjaju igraci ,eto nek u posusja sve cjeta od samog kvaliteta.

shvatam da ne nadigras zrinjskog ili Tuzlu mada ni oni nemaju bolje igrace ali da te neke vukojebine nadigraju i da se s njima mucis to nema veze sa vezom,svaki nas igrac bi u tim ekipama bio najbolji ovakav kako jest.

Sablicu iz Mostara se ne moras ni vracati
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: FoSte95, James1987 i 40 gostiju.