FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
139
53%
 
Ukupno glasova: 264

Avatar
nokee
Postovi: 2187
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 05 dec 2022, 14:12

Ma ne svidja mi se nikako ova opcija. Pogotovo ne za nas, gdje je specificna sredina, mislim da ce za koji mjesec Robi fino naplatiti raskid nazalost. Nadam se da grijesim ali razocaran sam u izbor skroz sto ne znaci da necu dati podrsku Robertu. Na hajr..
Moj Mirvicu, ko li tebe savjetuje za sportsku pricu kluba.. Hajd nadam se iskreno da nece biti nista od toga..

VenamaHrabrih
Postovi: 2431
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 05 dec 2022, 14:18

Kad je Robi bio selektor BiH, zaglavio je u bolnici kao direktna posljedica prežderavanja janjetinom. Jedva ga zakrpili.
A šta znam.... Oni što su ga njegovali, kažu da je ljudina, gospodin i zayebant istovremeno.
Vrijeme je najbolji sudija. Naše je da mu damo podršku ako ga angažuju.
Bio je čak i vic u taj vakat; kad majka-ovca plaši jagnje Prosinečkim, zaboravio sam kako ide.

VenamaHrabrih
Postovi: 2431
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 05 dec 2022, 14:20

nokee je napisao/la:
05 dec 2022, 14:12
Ma ne svidja mi se nikako ova opcija. Pogotovo ne za nas, gdje je specificna sredina, mislim da ce za koji mjesec Robi fino naplatiti raskid nazalost. Nadam se da grijesim ali razocaran sam u izbor skroz sto ne znaci da necu dati podrsku Robertu. Na hajr..
Moj Mirvicu, ko li tebe savjetuje za sportsku pricu kluba.. Hajd nadam se iskreno da nece biti nista od toga..
Ne bih se baš složio. Ako ćemo gledati samo adaptaciju na sredinu, onda je Decembarski idealan. To ti je hrvatski Dženo. Začas će se on uklopit.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 05 dec 2022, 14:29

nokee je napisao/la:
05 dec 2022, 14:12
Ma ne svidja mi se nikako ova opcija. Pogotovo ne za nas, gdje je specificna sredina, mislim da ce za koji mjesec Robi fino naplatiti raskid nazalost. Nadam se da grijesim ali razocaran sam u izbor skroz sto ne znaci da necu dati podrsku Robertu. Na hajr..
Moj Mirvicu, ko li tebe savjetuje za sportsku pricu kluba.. Hajd nadam se iskreno da nece biti nista od toga..
Ma drug, on ako odabere Elvira ko SDa po meni je gotova priča. A i Prosinečki će pristati na sve jer nema nikakvih opcija, Zekić će svakakve uslove tražiti pored finansijskih, plus ima klub.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Miljacka
Postovi: 3967
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Miljacka » 05 dec 2022, 14:31

Zastone je napisao/la:
05 dec 2022, 13:58
Ne svidja mi se izbor.. ne vidim u njemu neku zelju za uspjehom i dokazivanjem.. ali na hajr.
U Dudiću si vjerovatno vidio, k'o i ja. :mrgreen:

Ko ti garantuje neki uspjeh samo svojim dolaskom? Niko :)
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
nokee
Postovi: 2187
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 05 dec 2022, 14:32

Uklopiti ce se u sarajevske kafane. Mozda i to raja sere previse al hajd, ne vodi sigurno sportski zivot sto se vidi iz prilozenog.
Ne znam, meni nekako Robi djeluje bez neke vizije dugorocnije, bez neke svoje filozofije fudbala, kazem opet mozda grijesim. Sjecam se bas da je Zvezdu vodi dobro, za to vrijeme dobri rezultati, ovo ostalo iskreno ne znam, Turska sta je radio i Olimpija.?
Dolazi u ovu ligu, koliko je zna? Hajd mozda dok je repku trenirao pa je gledao neke utakmice, ali to je nesto drugo.. Ne znam! Najsretniji bi bio da me bas demantuje.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3238
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 05 dec 2022, 14:32

napoleon72 je napisao/la:
05 dec 2022, 13:34
Nije losa opcija. Sa Zvezdom je bio dobar, Delije ga obozavale, uzeo kup za vrijeme vladavine Partizana, i lijepo su igrali s njim. Sa reprezentacijom tu i tamo, onda smo osvojili grupu Lige nacija, igrao se moderan fudbal... Sta ja znam, moglo bi i uspjet.
Odlican najvise mi se svidja jer je ime, lakse ces nekog boljeg igraca dovesti kad zna da je on trener.

Daj Duljevica odma u januaru njeg je Robi gotovio u repki :mrgreen:

Avatar
cookiech
Postovi: 585
Pridružen/a: 20 jun 2019, 16:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la cookiech » 05 dec 2022, 14:33

Lucas je napisao/la:
05 dec 2022, 08:33
mosarajvosa83 je napisao/la:
05 dec 2022, 06:23
Lucas je napisao/la:
04 dec 2022, 17:15


Da mi je dočekati dan da se za poziciju sportskog direktora u Sarajevu poveže neko ko je jedan minut u životu radio taj posao. Prvo Spahić, pa Topić, evo sada Rahimić :facepalm:
Godinama covjek radio i CSKA kao direktor,ima iskustva,konekcija od njeg sa boljim CV neces naci,al vazno je da si nesto samo napisao eto reda radi. Covjek odma nakon zavrsetka karijere na njihovu molbu ostao da radi tamo toliko o tvom poznavanju.
Nikakav direktor nije bio u CSKA, niti bilo gdje drugo, malo proguglaj prije nego što nešto lupiš ovdje.Jedini poslovi koje je radio nakon završetka karijere su bili pomočnik u A reprezentaciji ( Sušić ga za Brazil 2014 postavio za pomočnika kao neku kompenzaciju što ga tamo nije poveo kao igrača, pitao se koliko i ja) i trener mlađih selekcija u CSKA.

slika

Avatar
nokee
Postovi: 2187
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 05 dec 2022, 14:36

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2022, 14:29
nokee je napisao/la:
05 dec 2022, 14:12
Ma ne svidja mi se nikako ova opcija. Pogotovo ne za nas, gdje je specificna sredina, mislim da ce za koji mjesec Robi fino naplatiti raskid nazalost. Nadam se da grijesim ali razocaran sam u izbor skroz sto ne znaci da necu dati podrsku Robertu. Na hajr..
Moj Mirvicu, ko li tebe savjetuje za sportsku pricu kluba.. Hajd nadam se iskreno da nece biti nista od toga..
Ma drug, on ako odabere Elvira ko SDa po meni je gotova priča. A i Prosinečki će pristati na sve jer nema nikakvih opcija, Zekić će svakakve uslove tražiti pored finansijskih, plus ima klub.
Pa nek trazi svakakve uslove! Mislis da mu ih ne moze ispuniti Mirvic.? A ako je pristao da dodje na razgovor onda klub mu nije prepreka..
Ja samo kazem da je ovo nastavak lutanja u sportskom segmentu kluba. Znaci mislim i za Elvira isto tako da prvo tu ce pogrijesiti pa onda Robi u nastavku. Ako ovo sve bude tacno. I glupo mi je da taj Elvir favorizuje Robija ako je vec ovaj bolji trener, sto svakako mislim da jeste.. Samo zato sto je radio s njim..

Avatar
Aduka87
Postovi: 9149
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 05 dec 2022, 14:37

Na haj da bude.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Ahmoveliki
Postovi: 1099
Pridružen/a: 21 feb 2020, 08:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ahmoveliki » 05 dec 2022, 14:38

Znaci pijemo gemist :thumbup:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9545
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 05 dec 2022, 14:39

nokee je napisao/la:
05 dec 2022, 14:36
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2022, 14:29
nokee je napisao/la:
05 dec 2022, 14:12
Ma ne svidja mi se nikako ova opcija. Pogotovo ne za nas, gdje je specificna sredina, mislim da ce za koji mjesec Robi fino naplatiti raskid nazalost. Nadam se da grijesim ali razocaran sam u izbor skroz sto ne znaci da necu dati podrsku Robertu. Na hajr..
Moj Mirvicu, ko li tebe savjetuje za sportsku pricu kluba.. Hajd nadam se iskreno da nece biti nista od toga..
Ma drug, on ako odabere Elvira ko SDa po meni je gotova priča. A i Prosinečki će pristati na sve jer nema nikakvih opcija, Zekić će svakakve uslove tražiti pored finansijskih, plus ima klub.
Pa nek trazi svakakve uslove! Mislis da mu ih ne moze ispuniti Mirvic.? A ako je pristao da dodje na razgovor onda klub mu nije prepreka..
Ja samo kazem da je ovo nastavak lutanja u sportskom segmentu kluba. Znaci mislim i za Elvira isto tako da prvo tu ce pogrijesiti pa onda Robi u nastavku. Ako ovo sve bude tacno. I glupo mi je da taj Elvir favorizuje Robija ako je vec ovaj bolji trener, sto svakako mislim da jeste.. Samo zato sto je radio s njim..
ybg druže Zekić neće trpiti svakakve gluposti.
Ma ide ovdje Robi 100%, samo me strah da će skroz SDa ukinuti pa će nam Robi igrače dovoditi sto bi opšta katastrofa bilo. Rahimić/Topić uz Robija su OK.
Pa Elvir će favorizirati Robija jer ga zna, a i tako to ide.
Daj boze da ja nisam u pravu, pa da nam Zekić dođe i dobar SD.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
napoleon72
Postovi: 5197
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 05 dec 2022, 14:40

Ma u pet deka su vala. Ja bih Zekica volio vise samo radi tih prekida, jer sam gledao dvomec Osijek-PSV i kako su ih unistili prekidima, strasno. Mislim, covjek koji i tom segmentu posvecuje dosta paznje je predan i vrijedan strucnjak.
A sto se tice ostalog, vise vrijedi Robijev kup protiv tadasnjeg Partizana nego dupla kruna Zekica u Sheriffu. Tamo je cak i Sablic titulu osvojio. Tacnije, moras bit teski tokmak da ne osvojis.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
nokee
Postovi: 2187
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 05 dec 2022, 14:44

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2022, 14:39
nokee je napisao/la:
05 dec 2022, 14:36
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
05 dec 2022, 14:29

Ma drug, on ako odabere Elvira ko SDa po meni je gotova priča. A i Prosinečki će pristati na sve jer nema nikakvih opcija, Zekić će svakakve uslove tražiti pored finansijskih, plus ima klub.
Pa nek trazi svakakve uslove! Mislis da mu ih ne moze ispuniti Mirvic.? A ako je pristao da dodje na razgovor onda klub mu nije prepreka..
Ja samo kazem da je ovo nastavak lutanja u sportskom segmentu kluba. Znaci mislim i za Elvira isto tako da prvo tu ce pogrijesiti pa onda Robi u nastavku. Ako ovo sve bude tacno. I glupo mi je da taj Elvir favorizuje Robija ako je vec ovaj bolji trener, sto svakako mislim da jeste.. Samo zato sto je radio s njim..
ybg druže Zekić neće trpiti svakakve gluposti.
Ma ide ovdje Robi 100%, samo me strah da će skroz SDa ukinuti pa će nam Robi igrače dovoditi sto bi opšta katastrofa bilo. Rahimić/Topić uz Robija su OK.
Pa Elvir će favorizirati Robija jer ga zna, a i tako to ide.
Daj boze da ja nisam u pravu, pa da nam Zekić dođe i dobar SD.
Kakve gluposti? Pa jbt evo Dudic dobio cistu situaciju, podrsku finansijsku, igrace koje zeli u nekom finom budjetu za nase uslove itd itd.. I napravi sta napravi! Da je neki pravi trener dobio sto je ovaj kod nas, napravio bi nesta ako ista valja. Ne govorim ovdje za Zekica, nego eto nekog bar njegove kvalitete.. Ne znam evo kakve gluposti?
Ok, kontam ti konstatujes sta bi se moglo ili sta ce se desiti al evo i ja konstatujem vlastito razocarenje ako tako bude..

Avatar
FCUM
Postovi: 7021
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 05 dec 2022, 14:48

Robert do aprila ostaje i onda nastupa obuca par kola
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 05 dec 2022, 14:51

Miljacka je napisao/la:
05 dec 2022, 14:31
Zastone je napisao/la:
05 dec 2022, 13:58
Ne svidja mi se izbor.. ne vidim u njemu neku zelju za uspjehom i dokazivanjem.. ali na hajr.
U Dudiću si vjerovatno vidio, k'o i ja. :mrgreen:

Ko ti garantuje neki uspjeh samo svojim dolaskom? Niko :)
U pocetku sam rekao da nije za nas Dudic, a onda me je opasno prevario i promjenio sam misljenje. :D

Vise sam za Custovica od ovih svih, ali eto vrijeme ce pokazati.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14524
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 05 dec 2022, 14:51

Nedeljom umjesto na trening Bosna na Ilidži, kondicioni s igračima.
Koševo Zapad

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 05 dec 2022, 14:52

Kod nas su se alkosi pokazali kao najbolje trenerske solucije, welcome robi :kafa:

Avatar
Kimun
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 avg 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kimun » 05 dec 2022, 14:59

Ima li slike terena. Jeli uzoran za proljetnu zetvu?

Avatar
Aduka87
Postovi: 9149
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 05 dec 2022, 15:12

Na Tusnju stavise travu, 20 dana im trebalo.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.