FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 04 avg 2021, 21:16

Ljudi koji vjeruju sLinanu i ne zasluzuju bolje od husree kocijasa !!!
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 04 avg 2021, 21:16

Što je žena od Sablića zaredala da lajka komentare na ig :o
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

NajvecaRadosti
Postovi: 6314
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 04 avg 2021, 21:23

spezial je napisao/la:
04 avg 2021, 21:14
NajvecaRadosti je napisao/la:
04 avg 2021, 21:02
Vjerovali ili ne
Nasi su danas objavili 16 slika sa treninga(u 2 navrata)!!!
Da je jos neki videočić od 3 minute :bow:
Eh,da je svaki dan ovako :clap:

Edit:Nisam znao da Merso ima tetovazu na lijevoj ruci :hmmmm:
Nije to Merso, to je Bodul ja mislim 😛
Jest jest
Prvo mi se ucinilo Merso ali kada bolje pogledam,Bodul je

Nez kako da ih razlikujem po kosi,jos okrenut ledjima :D :D
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

TarpiTarpi
Postovi: 460
Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TarpiTarpi » 04 avg 2021, 21:24

Foux87 je napisao/la:
04 avg 2021, 21:16
Što je žena od Sablića zaredala da lajka komentare na ig :o
Lajkala komentar uhljupe odlazi HAHAHHAHAHAHAHAHAHA

Antikloc
Postovi: 2458
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 04 avg 2021, 21:38

Foux87 je napisao/la:
04 avg 2021, 21:16
Što je žena od Sablića zaredala da lajka komentare na ig :o
To mu je ujedno i najvece priznanje koje je dobio u karijeri !! :mrgreen: :mrgreen:
Poslije izvjesnog poraza od Rudara,nadam se da mu vidimo ledja !!
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 04 avg 2021, 21:48

slika
Vidim da se kolega vratio na forum pa se sjetih sta smo 25. Maja pisali...
Zanima me jesam li jos uvijek zlobnik i spinmaker i jel mu jos uvijek smijesno.
You are someone else I am still right here

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 04 avg 2021, 21:50

Antikloc je napisao/la:
04 avg 2021, 21:38
Foux87 je napisao/la:
04 avg 2021, 21:16
Što je žena od Sablića zaredala da lajka komentare na ig :o
To mu je ujedno i najvece priznanje koje je dobio u karijeri !! :mrgreen: :mrgreen:
Poslije izvjesnog poraza od Rudara,nadam se da mu vidimo ledja !!
Hajde daj mi trenera za kojeg mislis da bi sa zadnjom linijom halid kurdic dupovac pidro i sa golmanima koji imaju skupa 3 nastupa i sa veznim redom bez kreativca napravio bolje rezultate... Glupo reci al se uvalio u go.vna dolaskom kod nas u ovakvom momentu, ali nije nimalo los trener!

Plus da dodam, jel moguce da kao navijac unaprijed upisujes poraz i pri tome ti poruka zvuci kao da likujes da se to desi.

Avatar
hazarder
Postovi: 1365
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 04 avg 2021, 21:55

Ma samo nek' se tjera, nije bitno ko. Znam ja nas **** ti nas.

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 04 avg 2021, 21:56

hazarder je napisao/la:
04 avg 2021, 21:55
Ma samo nek' se tjera, nije bitno ko. Znam ja nas **** ti nas.
Najbolja definicija koju sam procitao, svi puni negativne energije, pa lupetaju i tjeraju sve naokolo, cuj ono procijenilo da sablic nista ne zna, covjek nije na klupu sjeo kako treba...

fks74
Postovi: 9248
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 04 avg 2021, 22:00

zagorski je napisao/la:
04 avg 2021, 20:25
Posjednji sabrinin mohikanac
To misliš na mene ?

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 04 avg 2021, 22:14

E cuj antikloc, kojeg husrinog mahaca je reinkarnacija, pitanje je 🎪🎪🎪
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Antikloc
Postovi: 2458
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 04 avg 2021, 22:33

keli je napisao/la:
04 avg 2021, 21:50
Antikloc je napisao/la:
04 avg 2021, 21:38
Foux87 je napisao/la:
04 avg 2021, 21:16
Što je žena od Sablića zaredala da lajka komentare na ig :o
To mu je ujedno i najvece priznanje koje je dobio u karijeri !! :mrgreen: :mrgreen:
Poslije izvjesnog poraza od Rudara,nadam se da mu vidimo ledja !!
Hajde daj mi trenera za kojeg mislis da bi sa zadnjom linijom halid kurdic dupovac pidro i sa golmanima koji imaju skupa 3 nastupa i sa veznim redom bez kreativca napravio bolje rezultate... Glupo reci al se uvalio u go.vna dolaskom kod nas u ovakvom momentu, ali nije nimalo los trener!

Plus da dodam, jel moguce da kao navijac unaprijed upisujes poraz i pri tome ti poruka zvuci kao da likujes da se to desi.
Kako stara poslovica veli : Vo se drzi za rogove a covjek za CV ! Sabljicev CV je goli qurac a rezultati u FCS u ovom ne tako kratkom periodu jos gori !!
Nema on pojma ni o fudbalu ,ni o zivotu a ktome jos je luzerski .
Jos tekma- dvije i on je bivsi !! A nama ce biti bolje,jer gore ne moze !!
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 04 avg 2021, 22:47

Antikloc je napisao/la:
04 avg 2021, 22:33
keli je napisao/la:
04 avg 2021, 21:50
Antikloc je napisao/la:
04 avg 2021, 21:38


To mu je ujedno i najvece priznanje koje je dobio u karijeri !! :mrgreen: :mrgreen:
Poslije izvjesnog poraza od Rudara,nadam se da mu vidimo ledja !!
Hajde daj mi trenera za kojeg mislis da bi sa zadnjom linijom halid kurdic dupovac pidro i sa golmanima koji imaju skupa 3 nastupa i sa veznim redom bez kreativca napravio bolje rezultate... Glupo reci al se uvalio u go.vna dolaskom kod nas u ovakvom momentu, ali nije nimalo los trener!

Plus da dodam, jel moguce da kao navijac unaprijed upisujes poraz i pri tome ti poruka zvuci kao da likujes da se to desi.
Kako stara poslovica veli : Vo se drzi za rogove a covjek za CV ! Sabljicev CV je goli qurac a rezultati u FCS u ovom ne tako kratkom periodu jos gori !!
Nema on pojma ni o fudbalu ,ni o zivotu a ktome jos je luzerski .
Jos tekma- dvije i on je bivsi !! A nama ce biti bolje,jer gore ne moze !!
Dobro hajd, posto je sablicev cv "goli qurac", kog trenera ti predlazes sa svjetskim cv-em, a da imamo para ga platiti i da hoce voditi klub u rasulu?

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 04 avg 2021, 22:49

Husruuuuu 🤩🤩🤩🤩🤩
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5815
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 04 avg 2021, 22:53

Da pomognem ovim neznalicama sto rade po sportski novinama portalima itd, ako zelis nesto da objavis posebno cim mozes da urusis imidz nekog kluba igraca (nebitno) pitas stupis u kontakt sa ljudima koji vode klub, ili ljudima koji zele da preuzmu klub (tan i amerianac) i onda objavis. Mislim licno i menije sumnjivo zasto nema nista javno dokle je stigo proces promjene vlasnistva ili hoceli se ikako i desit, inace 40-45 dana traju te vrste tranzakcija mimo predaje, al objavit onakav tekst(ili onakve te tekstove iz sigurni izvora) je za mene ILEGALNO, i mislim da bi to trebalo zabranit ili omogucit klubovima da tuze portal i novinara..

Inace nasi portali kvazi novinari objavljuju tuce navijaca baklje psovke itd, a nikad nikakvu dobrilu nikad statistiku koliko koji klub je prodao ulaznica koliko je klub zaradio mjesecno polugodisnje godisnje od navijaca koliko nasi klubovi zaradjuju od sponzora koliko je ekinomski isplativo firmama reklamiranje, koliko drzava koliko fifa uefa itd itd.

Otom niko ne pise, jer to je pravac u kojem treba spirtske novine portali trebaju da pomognu, ne kazem da netrebaju pisat lose nesto sto je lose al mora bit 100% tacno u suprotnom to spekulacija laz

Gorana ostavit do kraja 19 kola i onda analizirat njegov ucinak i na osnovu toga donijet odluku sta dalje. Dobro prica cini se da zna (nesto ko NALIC) al rezultati i KONDICIJA koja je glavna u ovoj ligi je slaba, bez obzira sto smo pripreme u butmiru odradili nemoEs fizicki kondiciono bit ko posusje i da nemozes u 1 vom kolu ostat bez kondicije u 70 min.. NEMOZES

NajvecaRadosti
Postovi: 6314
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 04 avg 2021, 22:55

Antikloc je napisao/la:
04 avg 2021, 22:33
keli je napisao/la:
04 avg 2021, 21:50
Antikloc je napisao/la:
04 avg 2021, 21:38


To mu je ujedno i najvece priznanje koje je dobio u karijeri !! :mrgreen: :mrgreen:
Poslije izvjesnog poraza od Rudara,nadam se da mu vidimo ledja !!
Hajde daj mi trenera za kojeg mislis da bi sa zadnjom linijom halid kurdic dupovac pidro i sa golmanima koji imaju skupa 3 nastupa i sa veznim redom bez kreativca napravio bolje rezultate... Glupo reci al se uvalio u go.vna dolaskom kod nas u ovakvom momentu, ali nije nimalo los trener!

Plus da dodam, jel moguce da kao navijac unaprijed upisujes poraz i pri tome ti poruka zvuci kao da likujes da se to desi.
Kako stara poslovica veli : Vo se drzi za rogove a covjek za CV ! Sabljicev CV je goli qurac a rezultati u FCS u ovom ne tako kratkom periodu jos gori !!
Nema on pojma ni o fudbalu ,ni o zivotu a ktome jos je luzerski .
Jos tekma- dvije i on je bivsi !! A nama ce biti bolje,jer gore ne moze !!
Ne bi se slozio
Sablic ima skroz ok CV

U sezoni 2015/2016 vodio je Split koji je te sezone bio jako solidan,u dosta jakoj konkurenciji zavrsili samo 6 bodova iza mjesta koje vodi u Evropu
Tu sezonu su bili vise plasirani od Osijeka cak

Vodio je Siroki godinu i po
U tom periodu Siroki je igrao po meni mozda i najljepsi fudbal u svojoj historiji
Osvojili su kup pobjedivsi u finalu nas

A sjecam se posebno u sezoni 2017/2018 da su bili bas tvrd orah svima
Na kraju sezone imali su isti broj bodova kao mi,cak su nas te sezone dobili 2 puta
Sa Zeljom na Grbavici imali pobjedu do 95.min sjecam se
Tada je Siroki imao bas dobru ekipu takodjer i po meni to je njihov najbolji period u historiji ako ne uzmemo u obzir ono kada su osvojili 2 titule



Takodjer godinu dana vodio Sheriff i osvojio titulu prvaka sa njima

A prije nas solidno vodio i 2.tim Hajduka koji je tada bio pred gasenjem,sada je ugasen mislim


Sve u svemu po meni bas dobar i moderan trener koji sigurno zna sta radi i kojem samo treba vremena
Voli trkacki fudbal,cesto isprobava razne formacije
Ne voli puno izmisljati igracima pozicije koliko vidim

A CV sa 42 godine sasvim ok da ne kazem dobar

Ja nez koga bi ti za trenera,ako ima neko bolji u ovom trenutku slobodno napisi mi koga bi volio(a da nije kakav mahalac,alkoholicar,da ne prati vise fudbal itd.)

Goran kada je dosao,docekali su ga nemoguci uslovi za rad
-Tada se jos nijedna plata nije bila isplatila
-Na pripreme se nije islo sto je van svake pameti
**** Stupcanica otisla do Turske na pripreme a nasi nisu mogli organizovati bar do Umaga opet
-Pojacanja se tada nisu dovodila a najbolji igdaci prijetili da ce otici
Srecom to se smirilo
Ali jos nije placen porez,samim tim Goran nije ni debitovao na klupi,a ima 5-6 igraca za koje ceka da se rijesi ovo
Covjek izvlaci najvise sto moze iz nas
Nije ni on svemoguc
Ne pravi se od vnago pita
Da je Gvardiola dosao ne bi nista vise mogao uraditi

Goranu puna podrska od mene do polusezone kakvi god rezultati bili
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 04 avg 2021, 23:12, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 04 avg 2021, 23:01

keli je napisao/la:
04 avg 2021, 21:50
Antikloc je napisao/la:
04 avg 2021, 21:38
Foux87 je napisao/la:
04 avg 2021, 21:16
Što je žena od Sablića zaredala da lajka komentare na ig :o
To mu je ujedno i najvece priznanje koje je dobio u karijeri !! :mrgreen: :mrgreen:
Poslije izvjesnog poraza od Rudara,nadam se da mu vidimo ledja !!
Hajde daj mi trenera za kojeg mislis da bi sa zadnjom linijom halid kurdic dupovac pidro i sa golmanima koji imaju skupa 3 nastupa i sa veznim redom bez kreativca napravio bolje rezultate... Glupo reci al se uvalio u go.vna dolaskom kod nas u ovakvom momentu, ali nije nimalo los trener!

Plus da dodam, jel moguce da kao navijac unaprijed upisujes poraz i pri tome ti poruka zvuci kao da likujes da se to desi.
Zrinjski je napustilo 18 igraca,a prije tekme sa nama odigrali 2-3 meca,i opet nas rasuli nazalost,sto dovoljno govori,a ni protiv posusja drugo pol nista nismo napravili,branili se cijelo poluvrijeme,ja sam prvi vjerovao u Sablica i sad se nadam da je dobro rijesenje,al po ovom na pocetku daj boze na hajr da bude.

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 04 avg 2021, 23:16

Sanchez1987 je napisao/la:
04 avg 2021, 23:01
keli je napisao/la:
04 avg 2021, 21:50
Antikloc je napisao/la:
04 avg 2021, 21:38


To mu je ujedno i najvece priznanje koje je dobio u karijeri !! :mrgreen: :mrgreen:
Poslije izvjesnog poraza od Rudara,nadam se da mu vidimo ledja !!
Hajde daj mi trenera za kojeg mislis da bi sa zadnjom linijom halid kurdic dupovac pidro i sa golmanima koji imaju skupa 3 nastupa i sa veznim redom bez kreativca napravio bolje rezultate... Glupo reci al se uvalio u go.vna dolaskom kod nas u ovakvom momentu, ali nije nimalo los trener!

Plus da dodam, jel moguce da kao navijac unaprijed upisujes poraz i pri tome ti poruka zvuci kao da likujes da se to desi.
Zrinjski je napustilo 18 igraca,a prije tekme sa nama odigrali 2-3 meca,i opet nas rasuli nazalost,sto dovoljno govori,a ni protiv posusja drugo pol nista nismo napravili,branili se cijelo poluvrijeme,ja sam prvi vjerovao u Sablica i sad se nadam da je dobro rijesenje,al po ovom na pocetku daj boze na hajr da bude.
Slazem se apsolutno da su nas razvalili, a i protiv posusja nismo bili nadmocni toliko, ali druze to nije sabliceva krivnja.

Ova ekipa nije imala nikakve pripreme, dva najbolja igraca u napadu, Bodul i Bagaric, su tek potpisali, ljudi se nisu stigli upoznat ni zapratit na drustvenim mrezama, a ocekujemo da razvaljuju haha

Neregistrovanje nekoliko vaznih igraca necu ni spominjati.

Ja smatram da ove stvari nisu Sabliceva krivica, pa covjek ne smije prici terenu haha

Nadati se da ce prve utakmice posluziti kao svojevrsne pripreme i da ce se ekipa uigrati i da cemo registrovati strance, a onda na polusezoni ako sablic bude "goli qurac" ko i cv njegov, onda cu ga vrlo rado tjerati.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 avg 2021, 01:18

Od svega ovog najgore bi bilo, da Cioffi ode. Lik zna svoj posao, vec je nogirao pojedine uhljupe u Akademiji i Skolama fudbala sto su se grebali uz nas klub. Nadam, se da ce tako doci jedan stranac i počistiti upravu.
Nema nama napretka dok strana celicna ruka ne zavlada klubom.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Kesoljub
Postovi: 47
Pridružen/a: 08 maj 2021, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kesoljub » 05 avg 2021, 01:20

ElCartel11 je napisao/la:
05 avg 2021, 01:18
Od svega ovog najgore bi bilo, da Cioffi ode. Lik zna svoj posao, vec je nogirao pojedine uhljupe u Akademiji i Skolama fudbala sto su se grebali uz nas klub. Nadam, se da ce tako doci jedan stranac i počistiti upravu.
Nema nama napretka dok strana celicna ruka ne zavlada klubom.
Treba da visoki predstavnik po sluzbenoj duznosti automatski bude i clan UO FK Sarajevo

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: NazorUso, unforgiven87 i 51 gost.