FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 07 avg 2022, 17:10

Zukanovic je napisao/la:
07 avg 2022, 17:10
Pitaristok je napisao/la:
07 avg 2022, 17:09
I umjesto da pisu o Sabanu oni pisu o debiju nakog australca, nikad pameti doci.

:tokralju:
Pardon, austrijancu, al isti k

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 07 avg 2022, 17:11

sekac je napisao/la:
07 avg 2022, 16:03
Vidi isto
[/quote]

Sta se Ti javljas :kafa:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5825
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 07 avg 2022, 17:17

Samozdravlje je napisao/la:
07 avg 2022, 17:08
IMA LI IKO OD PLJUVACA HALIDA SABANA SABANOVICA DA KAZE NEKU RIJEC ? ZIV NAM ZDRAV I USPJESAN U ZIVOTU BIO SINE HALIDE, A I U IGRI ZVANOJ FUDBAL. I OVIH 90+ MINUTA JE DOVOLJNO, A SVAKA DALJNA MINUTA JE NADOGRADNJA. ALLAH TE NAGRADIO, PROSLAVI NAM AKADEMIJU BH SINE :bih:

PS. Sjeca li se neko na forumu, kad sam ovdje pisao svaki njegov dodir fudbala(min. i sec). Bilo je smjesno, ali i poucno. AKADEMIJA FKS.
Halide sve najbolje zelim da zavrsis u Real Madricu, al moje misljenje da ce on u pl bh vrlo brzo..poprilicno ne kvalitetan igrac al ako ga francuzu dignu svaka cast

Samozdravlje je prvo drug pitarcina od glave do pete.. pozdrav i halali za halida al meni izgleda fa on nema taj x faktor al daj boze da sam u krivu i da napravi karijeru SALIHAMIDZICA

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 07 avg 2022, 17:19

Samozdravlje je napisao/la:
07 avg 2022, 17:08
IMA LI IKO OD PLJUVACA HALIDA SABANA SABANOVICA DA KAZE NEKU RIJEC ? ZIV NAM ZDRAV I USPJESAN U ZIVOTU BIO SINE HALIDE, A I U IGRI ZVANOJ FUDBAL. I OVIH 90+ MINUTA JE DOVOLJNO, A SVAKA DALJNA MINUTA JE NADOGRADNJA. ALLAH TE NAGRADIO, PROSLAVI NAM AKADEMIJU BH SINE :bih:

PS. Sjeca li se neko na forumu, kad sam ovdje pisao svaki njegov dodir fudbala(min. i sec). Bilo je smjesno, ali i poucno. AKADEMIJA FKS.

Hajmo fudbalski znalci, ne gurajte se, bit ce Halida i poslije Halida. Ne izuvajte se poznavaoci modernog fudbala :kafa: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1925
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 07 avg 2022, 17:23

Nesto kontam da ne igra djokan stopera, ne bi ni igro nikako. Neka njega tu.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 07 avg 2022, 17:23

Pitar6785 je napisao/la:
07 avg 2022, 17:17
Samozdravlje je napisao/la:
07 avg 2022, 17:08
IMA LI IKO OD PLJUVACA HALIDA SABANA SABANOVICA DA KAZE NEKU RIJEC ? ZIV NAM ZDRAV I USPJESAN U ZIVOTU BIO SINE HALIDE, A I U IGRI ZVANOJ FUDBAL. I OVIH 90+ MINUTA JE DOVOLJNO, A SVAKA DALJNA MINUTA JE NADOGRADNJA. ALLAH TE NAGRADIO, PROSLAVI NAM AKADEMIJU BH SINE :bih:

PS. Sjeca li se neko na forumu, kad sam ovdje pisao svaki njegov dodir fudbala(min. i sec). Bilo je smjesno, ali i poucno. AKADEMIJA FKS.
Halide sve najbolje zelim da zavrsis u Real Madricu, al moje misljenje da ce on u pl bh vrlo brzo..poprilicno ne kvalitetan igrac al ako ga francuzu dignu svaka cast

Samozdravlje je prvo drug pitarcina od glave do pete.. pozdrav i halali za halida al meni izgleda fa on nema taj x faktor al daj boze da sam u krivu i da napravi karijeru SALIHAMIDZICA
:urnebes:
Prvi, hajmo dalje. znas da i ja tebe volim koliko god se razlikovala misljenja (rijetko, ali ipak). Sljedeci. Kravi cu vam popiti(salim se), mislim pozitivno, jer i vi se radujete ovim 90+ minuta u L5. AKADEMIJA :tokralju: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 07 avg 2022, 17:30

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
07 avg 2022, 17:23
Nesto kontam da ne igra djokan stopera, ne bi ni igro nikako. Neka njega tu.
Ma igrao bih kako ne bi igrao, Feđa ga toliko postuje da mu je dao da bude drugi kapiten u ekipi.

Sa Cirjakom ce igrati cim Stoperi budu na raspolaganju, a jucer nije igrao veznog jer smo igrali protiv slabijeg protivnika i bunkeraša i bolje staviti Kapica koji je ofanzivniji dosta i vidjelo se da je to dobra ideja..

A protiv Zrinjskog i ostalih Djokanovic ce igrati svaku u veznom redu.
Zadnja izmjena: f0rest1946, dana/u 07 avg 2022, 17:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5825
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 07 avg 2022, 17:33

Nek Saban igra niko sretni odmenne ako ti meni budes krv pio :) radi dobrih njegovi igara..

Al na istoj smo strani sto je nah vaznije

Avatar
Dave
Postovi: 923
Pridružen/a: 09 jun 2021, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dave » 07 avg 2022, 17:47

tuzla city - sloboda utakmica za 1.lige federacije.. Bole oči
This time next year, we'll be millionaires!

Krvarim od dosade

Almir82
Postovi: 5
Pridružen/a: 24 jul 2022, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Almir82 » 07 avg 2022, 17:58

Samozdravlje je napisao/la:
07 avg 2022, 17:00
Almir82 je napisao/la:
07 avg 2022, 15:14
Samozdravlje je napisao/la:
07 avg 2022, 13:04


Ako treba izvinjenje(a uvjeren sam da ne treba) ok. IZVINI AHMO STO SAM TE SVRSTAO U GRUPU ONIH POKVARENIH.
IZVINI AHMO STO SAM MISLIO DA SI PREKOBROJNIH ZBOG 2 SEZONE GDJE TE NIJE BILO. MERSO DEMANTOVAO SI ME, ZA MENE SI PRVI KANDIDAT UZ AMARA RAHMANOVICA ZA POSLIJERATNU ZIVU LEGENDU.

A Ti se meni izvini za izraz da se trebam "sageti", ipak mi je 65-ta, izviniti je ok. Obolio sam radi FKS i sada bolujem, u skladu sa mogucnostima dao sam i vise nego je normalno FKS. Pozdrav.
PS. Vidim Seki promjenio si nick :urnebes:
Ne znam konje Šeki.
Imaš moje ime u niku.
Ja da se pitam ime i prezime obavezno umjesto Nika pa da se vide mudonje šta bi pisali.
Registrovan sam se upravo radi gnusnih riječi prema Ahmetoviću jer ko malo razmisli ne može za njega ružnu riječ reči.
Ok nije ga išlo ali je takav lik da je za ustati pa spomenuti.
Čitam dugo forum i imao si uglavnom normalne postove do nedavno kad si se obrušio na njega i stavio u isti koš sa smradovima.
Halali ti meni na onoj riječi ali sam baš ljut kad se momak nepravedno napadao čitavo ljeto.
I to najviše od nekih što ne smiju ništa reći bez da se sakriju iza Nika.
Te ne valja istok, te ne valjaju horde, te skupe karte, sve tetke.
Halali ti meni još jednom.
Što se svega ostalog tiče istok, ulaz c2, mjesto kod ulaza C3 i ime u niku.
Izvinjavam se forumasima, ali moram pojasniti ovom dobrom momku neke stvari. Ne znam kojim redom, probat cu ovako:

1. Seki je moj "brat", Tito od covjeka, zna da bih mu krvi dao i on meni takodje. Sele je Pitarcina koji je samo povremeno bio veci navijac od mene(a ti su rijetki). E gdje je nas problem (Seletov i moj). Sad da Velkoskog vrate u prvih 11 on bi rekao ok. Za njega je Krle ljudina i kao takav treba dok dise igrati i biti dobro nagradjen. Bila bi mi cast i tebi vjerovatno da te uporede sa Sekijem.
2. Ja. U novcaniku mi clanska od 1974 g.Prosla sa mnom USA, Njemacku, EX JU drzave. 10-tak forumsa je drzalo u rukama. Moja nova godisnja je sinoc bila na Zapadu, nova clanska je u novcaniku. Sinoc i jos 3-4 puta mi bas zdravlje doslo u pitanje, od 60 min. morao mjenjati kanal i piti lexilium(3 milgr) da se dozovem. Sad gledam 3-ci put snimak i Ahmin gol, lijepo Hamza podvali, a Musa asistira.

O Ahmetovicu:
1. Molio bih te da nadjes gdje ga pljujem. Da spominjao sam ga u kontekstu prekobrojnih i priznaj da je bar 1,5 sezona izgledalo tako. Ocito je da nije bio dio tima:Krle,Mirko,Dupe i Heba....
2. Sad iz ovog ugla bih Ahmi produzio ugovor, dok je Dudic trener, poslije ?? Ovo je Ahmino vrijeme i vjeruj ni sec. se nisi vise obradovao pobjedi i golu, gdje je i Hamzin doprinos povelik.

O tebi:
1. Halal Ti bilo ovo bordo, halali i ti meni, iako ne znam da sam bas pljuvao Ahmetovica. Znam kako je kad se vezes i zavolis igraca. Znam po Sekiju(Velkoski) i po meni Djokic(malo ko ga zna) :urnebes: Da govorio sam da je prekobrojni, ali ne kao Krle i Mirko (nikad). Sad ce fanovi ove dvojice me prozivati (Seki i dosta njih).
2. Ko ce od mene traziti da mu halalim koliko su gadosti napisali za Sabana, a igra 90+ min u remiju sa Nantom. MMA, ovakav, budaletina itd., a to ce za dragog i dobrog Musu ostati nedocarani san(aBd mozda se prevarim). ko ce od mene traziti da halalim sto su pljuvali i ponizavali Akademiju, a sada je dobra.
3. Ovo plavo je bas dvosmislena poruka. Ako zelis da pijemo kahvu i da ti priam o starim vremenima, a ti meni o danasnjoj situaciji u Klubu, onda bujrum, samo da prodju ovaj kjamet od vrucine. Ne bi bio prvi kojeg sam sa foruma upoznao. Selam, Vozdra :thumbup:
PS. Mozda i Sekija upoznas(poslije) :kafa:
Vidi od svih koji su govorili o Ahmi pogrdno i na ružan način ti si jedini koji je normalan po ostalim stavovima pa sam tebi replicirao.
Ostali su nebitni ljudi koji pljuju sve živo i za takve koji kuckaju svašta a kriju se iza Nika je zadnji dio.
Što se igrača tiče meni je Sarajevo ma prvom mjestu a oni prolazni.
Onaj jedan nepismeni priča o plati pa ko to danas radi džaba.
Rado bih na kafi da protabirimo teme o Sarajevu kad god si za.
Stvarno ne želim da pišem ovjde, čitanje je dovoljno.
Čak i na fksinfu za dugo godina imam par rečenica.
Svako dobro ti želim i da se manje bavimo temama osim Sarajeva ovdje.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2538
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 07 avg 2022, 18:00

Samozdravlje je napisao/la:
07 avg 2022, 17:08
IMA LI IKO OD PLJUVACA HALIDA SABANA SABANOVICA DA KAZE NEKU RIJEC ? ZIV NAM ZDRAV I USPJESAN U ZIVOTU BIO SINE HALIDE, A I U IGRI ZVANOJ FUDBAL. I OVIH 90+ MINUTA JE DOVOLJNO, A SVAKA DALJNA MINUTA JE NADOGRADNJA. ALLAH TE NAGRADIO, PROSLAVI NAM AKADEMIJU BH SINE :bih:

PS. Sjeca li se neko na forumu, kad sam ovdje pisao svaki njegov dodir fudbala(min. i sec). Bilo je smjesno, ali i poucno. AKADEMIJA FKS.
Ja Halidu želim sve najbolje u karijeri, ali ono što je kod nas igrao zadnju godinu je loše bilo. Nikada ne bi dali jučer onaj gol da je umjesto Muse bio Halid.

NajvecaRadosti
Postovi: 6321
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 07 avg 2022, 18:02

Dave je napisao/la:
07 avg 2022, 17:47
tuzla city - sloboda utakmica za 1.lige federacije.. Bole oči
Teren je stvarno katastrofa,ali ako Tuzla inace ovako igra nemamo se sta brinuti za srijedu.Jedino im ovaj Svicarac na desnom krilu valja
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 07 avg 2022, 18:03

pa malo ko može da se gura oko Halida da ga je hvalio i govorio da ce uspjeti kao ja. Dok se svršavalo na hebibovica ja sam govorio da je fudbalski zločin drzati halida na klupi. Vadio sam statistiku iz sezone duple krne gdje je halid u svakoj utakmici koju smo dobili igrao, statisticki bio uz/bolji od hebiba sve do zadnja dva kola a ovaj odigrao 2.5x vise utakmica. O defanzivnim mogucnostima i ponavljanjima da ne pricam. Ali kako to ovdje biva hrakalo se na momka koji na kraju zavrsi u ligi petice a uz to zarad zarade Sarajeva produzi ugovor iako nije morao jer je vec dogovorio transfer, i tako mozda i ugrozi isti...
Narvno, umjesto halida uigranog, sa jakom minutazom mi ga na posudbe slali i mrcvarili po klupi a davali da igra ona protuha od igraca sa 30+ godina i da uzima minutazu i veliku platu za nista. Bukvalno. Lijepa sskola. Pratite igrace koji fizicki mogu pratiti fudbal koji sad igra feđa. Oni i mogu napraviti karijeru. Sve sto se vuce po terenu i igra neki fudbal u mjestu nece dalje od premjer lige
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 07 avg 2022, 18:05

Bucapotocka sabljarka 🦅
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Lucas
Postovi: 3212
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 07 avg 2022, 18:07

Bosniacum Lilium je napisao/la:
07 avg 2022, 18:05
Bucapotocka sabljarka 🦅
On i Duljevic, najpoznatije što je Buča potok dao, uz Džibu Spahića .

Avatar
LovacnaJelene
Postovi: 494
Pridružen/a: 07 jun 2022, 13:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LovacnaJelene » 07 avg 2022, 18:14

Vala, sve mu najbolje zelim... Al vise je puta ispao neinteligentan nego sto je imao dobroh poteza.

Doduse, mi kao navijaci smo jako zahtjevni.

Thasos
Postovi: 203
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Thasos » 07 avg 2022, 18:25

Gledam ove sisojine pulene i ne mogu se oteti utisku da su talaška žešća.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 07 avg 2022, 18:26

Thasos je napisao/la:
07 avg 2022, 18:25
Gledam ove sisojine pulene i ne mogu se oteti utisku da su talaška žešća.
A dobro i ova oranica od terena dosta kumuje losoj igri Tuzle.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Lucas
Postovi: 3212
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 07 avg 2022, 18:29

Thasos je napisao/la:
07 avg 2022, 18:25
Gledam ove sisojine pulene i ne mogu se oteti utisku da su talaška žešća.
Ja mu se divim, kako mu se da ulagati u ovu mjesnu zajednicu i godinama bezveze bacati pare.

spezial
Postovi: 3707
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 07 avg 2022, 18:30

Ma Tuzla City se protiv nas uvijek pretvori u Barcelonu, valjda cemo ih konacno satrat kako treba

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21, Hajdeee, ROMA78, supervizor, Vanja8 i 52 gosta.