FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

mosarajvosa83
Postovi: 5353
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 jan 2023, 11:30

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
27 jan 2023, 11:28
mosarajvosa83 je napisao/la:
27 jan 2023, 11:24
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
27 jan 2023, 11:05


dosta nema sta.. zna Mirvic da samo treba upasti u grupe, to otvara mogucnosti more.. od brze prodaje i afirmacije mladih igraca, posjecenosti na stadionu, ma sve bi se okrenulo.. dobro njemu dobro nama..

ee jedan vrancic se spominje i mi nesto negodujemo..suti bosnjace i pamti
Pored kvaliteta treba dobar koef. i sreca za grupe,ako naletis na neku prejaku ekipu dzaba ti sve.
mislim da je na nas red da se poklope zvijezde konacno.. trebamo svi vjerovati zajedno u uspjeh! naravno da prvo skocimo i uzmemo to mjesto sto vodi u europu.
Ti kao da ne pratis Sarajevo? Mi izvucemo najteze uvijek nije bitno koje kolo,nama u prvom kolu ove najgore konf. lige bi Real dosao

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3962
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 27 jan 2023, 11:31

FCUM je napisao/la:
27 jan 2023, 11:25
Serbecic je strasan igrac. Nerealno ga ocekivati jer ima ugovor i redovan je u norveskoj
Mali Celik ko Krupinac a tek mu 16. Obavezno ga gurati i praviti mjesto
- 1 9 4 6 -

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54332
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2023, 11:32

pitara je napisao/la:
27 jan 2023, 10:17
Ajla je na Instagramu zapratila Vrančića, a Čajića nije, tako da :D :D
Pratite nam ovo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
H8Z7
Postovi: 3896
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 27 jan 2023, 11:32

19FKS46 je napisao/la:
27 jan 2023, 11:27
Ss.ba Vrancic daleko od Koseva
S.1.ba pitanje dana kad ce potpisati
More bit bidne, more bit ne bidne. Šalu na stranu ovi iz **.ba su nekako nama naklonjeni tako da :kafa:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3962
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 27 jan 2023, 11:33

mosarajvosa83 je napisao/la:
27 jan 2023, 11:30
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
27 jan 2023, 11:28
mosarajvosa83 je napisao/la:
27 jan 2023, 11:24


Pored kvaliteta treba dobar koef. i sreca za grupe,ako naletis na neku prejaku ekipu dzaba ti sve.
mislim da je na nas red da se poklope zvijezde konacno.. trebamo svi vjerovati zajedno u uspjeh! naravno da prvo skocimo i uzmemo to mjesto sto vodi u europu.
Ti kao da ne pratis Sarajevo? Mi izvucemo najteze uvijek nije bitno koje kolo,nama u prvom kolu ove najgore konf. lige bi Real dosao
zato kazem da je konacno red da nam se vrati :) na to je dudic mislio :kafa:
- 1 9 4 6 -

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 27 jan 2023, 11:33

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
27 jan 2023, 11:29
19FKS46 je napisao/la:
27 jan 2023, 11:27
Ss.ba Vrancic daleko od Koseva
S.1.ba pitanje dana kad ce potpisati
da postoji neki vrli novinar ovih sportskih portala pa da se sjeti kontaktirati klub i traziti info... eto im citanosti
Nikad ti ni rijec oko toga niko iz kluba nece reci

ajdohordas
Postovi: 3830
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 27 jan 2023, 11:34

Ma mi smo njega samo kontaktirali, od dovođenja nema ništa. Strašan CV ima čovjek.

Prvo zbog para ne bi došao, ne možemo mi ispratit ovaj level a drugo ne bih rekao da želi doći u ovu žabokračinu od lige a može igrat njemačku drugu ili austrijsku glat i biti okosnica neke ekipe.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3962
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 27 jan 2023, 11:37

ajdohordas je napisao/la:
27 jan 2023, 11:34
Ma mi smo njega samo kontaktirali, od dovođenja nema ništa. Strašan CV ima čovjek.

Prvo zbog para ne bi došao, ne možemo mi ispratit ovaj level a drugo ne bih rekao da želi doći u ovu žabokračinu od lige a može igrat njemačku drugu ili austrijsku glat i biti okosnica neke ekipe.
to je njegova stvar.. jel hoce u miru da igra negdje bez pritiska, bez ambicije drugu ligu njemacke, ili austrijsku gdje te ljudi zaborave sem oni sto prate te manje klubove. Ili imati priliku zauvijek se upisati u historiju kluba koji je u poput manchester uniteda u engleskoj.
A on je tamo igrao u figurativno u radniku iz bijeljine. to je stoke..

Neke stvari se ne mogu kupiti novcem
- 1 9 4 6 -

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 27 jan 2023, 11:38

Sve će to Aylah i Mirvah pozlatiti.. :zzz:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ado-hz
Postovi: 3402
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 27 jan 2023, 11:41

Ako dovedu Vrančića onda lik ili ima pileću pamet ili Ajla baca sihir pa ljudima pomuti pamet.

Avatar
Chony533
Postovi: 1363
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 27 jan 2023, 11:41

Poznavajuci nas mi cemo sad napravit situaciju da dodjemo Vrancicu neke pare a da ni nema lik nikakve veze sa nama :rol:
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

ajdohordas
Postovi: 3830
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 27 jan 2023, 11:42

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
27 jan 2023, 11:37
ajdohordas je napisao/la:
27 jan 2023, 11:34
Ma mi smo njega samo kontaktirali, od dovođenja nema ništa. Strašan CV ima čovjek.

Prvo zbog para ne bi došao, ne možemo mi ispratit ovaj level a drugo ne bih rekao da želi doći u ovu žabokračinu od lige a može igrat njemačku drugu ili austrijsku glat i biti okosnica neke ekipe.
to je njegova stvar.. jel hoce u miru da igra negdje bez pritiska, bez ambicije drugu ligu njemacke, ili austrijsku gdje te ljudi zaborave sem oni sto prate te manje klubove. Ili imati priliku zauvijek se upisati u historiju kluba koji je u poput manchester uniteda u engleskoj.
A on je tamo igrao u figurativno u radniku iz bijeljine. to je stoke..

Neke stvari se ne mogu kupiti novcem
To je okej, ali to je gledišta sa naše perspektive.

Sa druge strane, dolazi na terene gdje se povreda zaradi u sekundi, jako male šanse skoro pa nikakve za igranje u Evropi. On je profi,navikao je mnogo zarađivati u Engleskoj i ne vjerujem da je za tu opciju da mu se smanje duplo prihodi, a možda i više od duplo. Nije povezan sa nama apsolutno nikako osim što mu je možda pradjed navijao za nas, pa da kažemo da ima jaku emotivnu stranu da dođe... Itd itd ima masa primjera.

Ne znam opet, pred nama je ali mislim da je Mario preveliki zalogaj, volio bih kad bi me Mirva demantovao pa da pojedem ova svoja sranja, ali teško.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54332
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2023, 11:45

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
27 jan 2023, 11:37
ajdohordas je napisao/la:
27 jan 2023, 11:34
Ma mi smo njega samo kontaktirali, od dovođenja nema ništa. Strašan CV ima čovjek.

Prvo zbog para ne bi došao, ne možemo mi ispratit ovaj level a drugo ne bih rekao da želi doći u ovu žabokračinu od lige a može igrat njemačku drugu ili austrijsku glat i biti okosnica neke ekipe.
to je njegova stvar.. jel hoce u miru da igra negdje bez pritiska, bez ambicije drugu ligu njemacke, ili austrijsku gdje te ljudi zaborave sem oni sto prate te manje klubove. Ili imati priliku zauvijek se upisati u historiju kluba koji je u poput manchester uniteda u engleskoj.
A on je tamo igrao u figurativno u radniku iz bijeljine. to je stoke..

Neke stvari se ne mogu kupiti novcem
Ma teško da će takav igrač ovdje doći bez obzira na godine, pogotovo ako ima negdje neku drugu ponudu. Jbg volio bi da griješim i da će Mirvić to iskeširati ali pokušavam biti realan. Nemojte zaboraviti da on nije igrač Rijeke već Stoke-a.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3962
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 27 jan 2023, 11:45

ado-hz je napisao/la:
27 jan 2023, 11:41
Ako dovedu Vrančića onda lik ili ima pileću pamet ili Ajla baca sihir pa ljudima pomuti pamet.
lika su prekrizili 5 do 12.. nije mu najlakse naci tim. Sve ekipe rade uveliko na sklapanju ekipe nije on Bogom dat. To sto nama odgovara, sto je domaci igrac, sto je igrao za repku a moguce da ga mozemo i platiti je drugi par cipela.

mozda radi i alternativna medicina :mrgreen:
- 1 9 4 6 -

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3962
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 27 jan 2023, 11:47

ajdohordas je napisao/la:
27 jan 2023, 11:42
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
27 jan 2023, 11:37
ajdohordas je napisao/la:
27 jan 2023, 11:34
Ma mi smo njega samo kontaktirali, od dovođenja nema ništa. Strašan CV ima čovjek.

Prvo zbog para ne bi došao, ne možemo mi ispratit ovaj level a drugo ne bih rekao da želi doći u ovu žabokračinu od lige a može igrat njemačku drugu ili austrijsku glat i biti okosnica neke ekipe.
to je njegova stvar.. jel hoce u miru da igra negdje bez pritiska, bez ambicije drugu ligu njemacke, ili austrijsku gdje te ljudi zaborave sem oni sto prate te manje klubove. Ili imati priliku zauvijek se upisati u historiju kluba koji je u poput manchester uniteda u engleskoj.
A on je tamo igrao u figurativno u radniku iz bijeljine. to je stoke..

Neke stvari se ne mogu kupiti novcem
To je okej, ali to je gledišta sa naše perspektive.

Sa druge strane, dolazi na terene gdje se povreda zaradi u sekundi, jako male šanse skoro pa nikakve za igranje u Evropi. On je profi,navikao je mnogo zarađivati u Engleskoj i ne vjerujem da je za tu opciju da mu se smanje duplo prihodi, a možda i više od duplo. Nije povezan sa nama apsolutno nikako osim što mu je možda pradjed navijao za nas, pa da kažemo da ima jaku emotivnu stranu da dođe... Itd itd ima masa primjera.

Ne znam opet, pred nama je ali mislim da je Mario preveliki zalogaj, volio bih kad bi me Mirva demantovao pa da pojedem ova svoja sranja, ali teško.

i ja cu se pridruziti rucku :mrgreen: jedna modric zlatna lopta je dao svojevremeno svoju izjavu sta je nasa premi(J)er liga. Evo pravimo cilime nakon 100 godina, imat ce sve moguce ugodjaje :bih:
- 1 9 4 6 -

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3962
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 27 jan 2023, 11:54

MortemHz je napisao/la:
27 jan 2023, 11:45
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
27 jan 2023, 11:37
ajdohordas je napisao/la:
27 jan 2023, 11:34
Ma mi smo njega samo kontaktirali, od dovođenja nema ništa. Strašan CV ima čovjek.

Prvo zbog para ne bi došao, ne možemo mi ispratit ovaj level a drugo ne bih rekao da želi doći u ovu žabokračinu od lige a može igrat njemačku drugu ili austrijsku glat i biti okosnica neke ekipe.
to je njegova stvar.. jel hoce u miru da igra negdje bez pritiska, bez ambicije drugu ligu njemacke, ili austrijsku gdje te ljudi zaborave sem oni sto prate te manje klubove. Ili imati priliku zauvijek se upisati u historiju kluba koji je u poput manchester uniteda u engleskoj.
A on je tamo igrao u figurativno u radniku iz bijeljine. to je stoke..

Neke stvari se ne mogu kupiti novcem
Ma teško da će takav igrač ovdje doći bez obzira na godine, pogotovo ako ima negdje neku drugu ponudu. Jbg volio bi da griješim i da će Mirvić to iskeširati ali pokušavam biti realan. Nemojte zaboraviti da on nije igrač Rijeke već Stoke-a.
mozda se izborimo za posudbu. Tu i klub za koji je vezan ugovorom izmiruje dio plate, ako sam ispravan. Ma to bi sou bio, vrana je sletila, neki klip gdje vrana slijece na drvo u bordo dresu hahahah sa karakteristicnim graktanjem :rol: :rol: :bih:
- 1 9 4 6 -

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54332
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2023, 11:55

Sad sam provjerio, Vrančić je u Norwichu imao skoro 180 hiljada maraka mjesečno, neka je duplo manje u Stoke-u to je milion puta od onoga što mi možemo ponuditi. Ok, stariji je, karijera mu stagnira i niko mu više neće toliko dati ali mislim da on može naći klub negdje drugo koji će mu dati barem 50 hiljada mjesečno a to mi ne možemo uraditi. Možda na posudbu par mjeseci dok mu ne istekne ugovor sa Stoke-om pa ako bude dobar kod nas pokušati potpisati ugovor sa njim na godinu ako je ikako moguće?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

miguelramos
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 maj 2021, 22:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miguelramos » 27 jan 2023, 11:57

Ma i ako mario potpiše ponašat će se ko i TSS. Na terenu i van njega.

Avatar
H8Z7
Postovi: 3896
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 27 jan 2023, 11:59

Gojko Cimirot, Mateo Pavlović, Elvis Šarić, Stefan Kovač, Mak Varešanović, Dženis Burnić. Ekipa koju Ayla prati na ig. :bih:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54332
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2023, 12:00

Chony533 je napisao/la:
27 jan 2023, 11:04
Znam da je skup, ali kakve sanse postoje za dovodjenje Cimirota na ljeto.

Mi ako izborimo Evropu sa ovom ekipom, na ljeto moramo pod hitno trazit nekog prekvalitetnog igraca za sredinu, pogotovo jos kad gledas da ti Djokanovovic ide 100%.
Ne znam na prvu sad ni ko bi se mogao dovest da je sa nasim papirima?
Apsolutno nemoguće osim ako Cimi ne pristane na dosta manje novca nekim čudom. Imao je i višemilionsku ponudu iz Saudijske Arabije a znam da ga i je Partizan tražio.

''Zmaj će u Belgiji imati platu od 800.000 eura godišnje.''
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, Dariovfc, deda, Sanchez87hz i 32 gosta.