FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
141
53%
 
Ukupno glasova: 266

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2536
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 03 dec 2022, 12:48

Roberta ne bi ni konama poželio a kamoli nama. Ko se sjeća tekmi repke iz lige nacija zna da su nas tu vile nosale pa smo bili prvi, kasnije kada su došle kvalifikacije armenija nas gazila. Što dalje od Sarajeva.
Čim neko spomene nekog našeg bivšeg igrača repke koji je igrao vani nama odmah voda na usta. Realnost je da niko od njih na sportskom i trenerskom planu nije ništa napravio, osim Hasana. Rahimic pomoćnik petevu, kakva je to preporuka. Papac i Muratovic bili SD želje i tuzle i nisu ništa napravili. Ostali uglavnom ništa ne rade.
Ovo što je do sada Mirvic uradio je bilo u fazonu "ti lutas bebo".

Avatar
Dovoljan
Postovi: 954
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dovoljan » 03 dec 2022, 12:50

joker90 je napisao/la:
03 dec 2022, 12:04
Tad smo već trebali znati da s ovim nema hajra, niti ga može biti. Ni nafake, ni znanja, ni poštenja, ni dobre namjere. Mirviću ubleho! Nisi najveća ubleha na slici, samo zahvaljujući ovim do tebe!

slika

Ako možemo imat bilo kakve koristi od bilo kojeg političara to je pozitivno. Svako ko vjeruje da je moguć uspjeh na ovim prostorima bez miješanja politike i političara taj živi u zabludi... Pa cz i dzg(mamic i co) nikad ne bi imali ovo sto imaju bez miješanja politika samo kod nas prepostenih još uvijek važi "politika dalje od sporta"
Odin, I await thee
Your true son am I

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 03 dec 2022, 12:53

JavierBosnia je napisao/la:
03 dec 2022, 12:28
Prvo Rahima je pomocnik Petevu, a drugo kakvog on iskustva ima u dovodjenju igraca? Kojeg to menadzera zna da ga moze nazvati i traziti nekog? Koje to poznanstvo ima. Zamisli elvira pregovara sa nekim za platu, uslove i sl.. lici mi na Papca u Zelji nekad

Ne mijesajte profesije, Dzeko da dodje sutra biti sportski direktor - ne moze
JavierBosnia je napisao/la:
03 dec 2022, 12:28
Prvo Rahima je pomocnik Petevu, a drugo kakvog on iskustva ima u dovodjenju igraca? Kojeg to menadzera zna da ga moze nazvati i traziti nekog? Koje to poznanstvo ima. Zamisli elvira pregovara sa nekim za platu, uslove i sl.. lici mi na Papca u Zelji nekad

Ne mijesajte profesije, Dzeko da dodje sutra biti sportski direktor - ne moze
Kod nas to malo drugacije u BH fudbalu.Ovdje menadjeri zovu i nude,rijetko kad se ide direktno na igraca,pogotovo ako pricamo o pojacanjima koja dolaze izvan ove lige.Tvoje ko SD je da probaš izabrati najbolje od tog sto se nudi i naravno da ispregovaraš oko uslova.Tako da to ovde nije neki problem,bitno je jedino da si maher i malo fakin pa da kod tog pregovaranja nešto navuces.

E sad ko koga zna licno i ko ima kakve konekcije to je na dugom štapu,to nemožes znati za bilo koga (sem ako tog nekog licno ne poznajes pa mozes sad npr reci "ja znam Rahimica on nezna nikoga iz tog svijeta")

Evo npr svi nekako pozitivnog misljenja za Topica,a isto nemozes garantovati ni za njega te stvari napisao za Rahimica mislim ni on nije bio nikad SD.


Da se ogradim ovo bi napisao za bilo koga,nit znam da ce Rahimic to biti niti bilo šta,samo kazem generalno kako tu stvari stoje.


I ti sutra da sjednes na tu poziciju menadjeri ce ti doci do broja telefona i imat ces 1001 ponudu u kojoj ce ti se nuditi igrac,tako da to nije neka filozofija ko kolko zna ljudi.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2023
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 03 dec 2022, 12:58

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
02 dec 2022, 23:45
BegovicRamiz je napisao/la:
02 dec 2022, 23:20
jel sutra trebala biti skupstina
Mislim da jeste. Ali ovo zadnje gdje je Mirvić bio to je Seattle kod svojih roditelja. Vjerovatno odatle da bi trebao ovdje doći, ali evo za sad ga još nema očigledno..
08.12 ako ne lazu

Avatar
mnon46
Postovi: 3182
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 03 dec 2022, 13:01

Ma dosta ovih poštenih iskreno, daj malo zaje.banta ko Robi
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

VenamaHrabrih
Postovi: 2433
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 03 dec 2022, 13:05

Političar da bi, iole, bio političar, na utakmicu može doći samo kao navijač sa plaćenim ulaznicom. Sve i da ga strukture kluba zovu da sjedi njima u krilu u svečanoj loži, iole normalan političar opet će sjesti na tribinu kao običan navijač.
To što neko podilazi političarima i pravi od njih svete krave, opravdavajući to ovim, ili onim razlozima, nije toliko do političara nego do onih koji ne mogu bez kulta ličnosti. Političar u svečanoj loži može sjediti na poziv i uz prisustvo državnika-domaćina i to kad su reprezentacije u pitanju. Sve ostalo je skupljanje dnevno-političkih poena, degutantno i nedostojno kluba. Tako i Mirvić. Neka se slika s kim kod hoće, gdje god hoće i kako god hoće, ali kao privatna osoba. Slikanje sa bilo kojim političarem, kao predstavnik kluba i u prostorima kluba, povlači dugoročno lošu reklamu za klub.
S tim u vezi; i Bakir, i Forto, i Dino, i Vojin, i **** Andrija... mogu na tribiu samo uz važeću ulaznicu. Sve ostalo je neozbiljno i srozavajuće za ugled kluba.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 03 dec 2022, 13:06

Nek je to Emir imao iskustvo i neke veze po Kaknju :tokralju:

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 03 dec 2022, 13:10

ado-hz je napisao/la:
03 dec 2022, 12:37
FK Sarajevo od kako je preuzeo Tan je isto kao i politika zadnjih 30god.
Prave narod (navijace) budalama, rade sta hoce, kradu, peru pare a mi pushimo foru tolike godine.
Tan, Nam, Mirvic da su ozbiljni investitori ponasali bi se i radili sve suprotno sto rade zadnjih 9god.
Jel kradu i peru tvoje, moje ili svoje pare??
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 dec 2022, 13:22

VenamaHrabrih je napisao/la:
03 dec 2022, 13:05
Političar da bi, iole, bio političar, na utakmicu može doći samo kao navijač sa plaćenim ulaznicom. Sve i da ga strukture kluba zovu da sjedi njima u krilu u svečanoj loži, iole normalan političar opet će sjesti na tribinu kao običan navijač.
To što neko podilazi političarima i pravi od njih svete krave, opravdavajući to ovim, ili onim razlozima, nije toliko do političara nego do onih koji ne mogu bez kulta ličnosti. Političar u svečanoj loži može sjediti na poziv i uz prisustvo državnika-domaćina i to kad su reprezentacije u pitanju. Sve ostalo je skupljanje dnevno-političkih poena, degutantno i nedostojno kluba. Tako i Mirvić. Neka se slika s kim kod hoće, gdje god hoće i kako god hoće, ali kao privatna osoba. Slikanje sa bilo kojim političarem, kao predstavnik kluba i u prostorima kluba, povlači dugoročno lošu reklamu za klub.
S tim u vezi; i Bakir, i Forto, i Dino, i Vojin, i **** Andrija... mogu na tribiu samo uz važeću ulaznicu. Sve ostalo je neozbiljno i srozavajuće za ugled kluba.
Sve je to tako kad pricamo idealno. Al to ne postoji posebno na Balkanu, kubovi ovise od pomoći grada, kantona, drzave.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 03 dec 2022, 13:24

esprit24 je napisao/la:
03 dec 2022, 13:10
ado-hz je napisao/la:
03 dec 2022, 12:37
FK Sarajevo od kako je preuzeo Tan je isto kao i politika zadnjih 30god.
Prave narod (navijace) budalama, rade sta hoce, kradu, peru pare a mi pushimo foru tolike godine.
Tan, Nam, Mirvic da su ozbiljni investitori ponasali bi se i radili sve suprotno sto rade zadnjih 9god.
Jel kradu i peru tvoje, moje ili svoje pare??
Naravno da peru svoje pare.
Al onda nemoj puno da mi se nerviras kad te tamburaju Igman, Sloga, Tuzla, Sloboda jer ne peru moje i tvoje pare.
Nemoj da se nerviras sto neces u Evropu vjerovatno ni ove godine. Nit su nase pare nit smo mi osteceni, samo uzivaj kao i ja.

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 03 dec 2022, 13:38

Rahimić je bio opcija i za trenera i za SD-a ujedno. Sa njim je već bilo sve dogovoreno prije dolaska Emira, pa ga Mirva izradio. Sad su opet u kontaktu i trenutno je najbliži za poziciju SD.
Ali tu i tamo, kakvi smo, uopšte me ne bi čudilo ni da se Ihtijarević vrati na funkciju.

Avatar
pupahava
Postovi: 530
Pridružen/a: 04 avg 2022, 11:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pupahava » 03 dec 2022, 13:40

slika
slika
:ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota:
Koševo širok greben
dođeš pošten, odeš je.ben
_______________________
1 9 4 6

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5798
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 dec 2022, 13:44

Sta mi navijaci radimo, psujemo tjeramo pogresan potez trenera igraca vozamo po 4-5 mjeseci dobru utakmicu zabiravimo i zmirimo na nju koda se nije desila, a zna se razlog a to je da se nebi dao neki kredit treneru idnosno da bi se cistog obraza trazila ostavka..

Husref bio tu uzo dk cinimi se bio 2gi na tabeli izgubio od zelje 2 od 3 tekme sa gol razlikom 8:6 jao jarastrofa zeljo ga uzo halabuka.. COVJEK UZEO DK (milion trofeja prije toga) pojeo zelju 0;3 i kad je dozivio dva poraza jer je imao 7-8 standardni igraca povrijedjeni..


Doso Goran **** majku blitvar, covjek doso kad su svi igraci sto ista vrijede otisli 50% utakmica vodio iz tunela 5 igraca regustrovano u 12 kolu..

Doso Vasovski nezna bla bla bla doso u finale kupa, 1 od evrope itd itd

DOSO FEDJA, trazili cistku civjek pomeo ekipu tako reci citavu ekipu otjero roster skratio za 50%, odigra odlicno pripreme 3 prve tekme, nikad bolji fudbal od strane FK SARAJEVO nisam gledao, savez uzima da pravi teren (ni danas dani nije ni 70%) napravljen teren, otjeraju nas sa koseva pridamo najboljeg stopera drugi naj bolji potrga ligamente los tezultat pritiv tc gdje smo imali peh kod 2 gog gola i treceg, lose odigrano protiv igmana **** id do postrojava se itd.. SB Sloboda ZELJO SU bili nadigrani i da je bio gvardiola na klupi slobode sb zelje nebi uscupo iscupo 3 boda u ove 3 utakmice od 100 utakmica

Debili duduk tjeraj

E to mi radimo al je problem sto se Mirvic sliko sa Bakirom u kosulji obicnok od 20 km

Ili kako se ona Ajla island osisala kako ima platu kako se utalio HADZIJA,,,
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 03 dec 2022, 13:47, ukupno mijenjano 1 put.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 03 dec 2022, 13:45

Ne vidim razlog da Rahimic napusti Savez BiH + Rusiju da bude kod nas. meni Topic bolja opcija

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3239
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 03 dec 2022, 13:46

Bitno je ime bas za sportskog direktora, ovaj gore Javier se provaljuje malo je reci za Hadzica 🤮

Cuj dobar je Emir po citav dan se javlja na telefon 😂

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5798
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 dec 2022, 13:53

MEHU KODRU DAT PLATU KOJU JE IMAO FEDJA PLUS HADZIC PLUS OBUCA

Robi je ublehac teski nebi ga preporucio zelji..

Ako se ima para BJELICU..

Ako nemamo mogucnosti za ovo gore dovest trenera iz HNL koji trenira klubove iz doljnjeg doma prve ili iz gornjeg doma druge lige.. JAKIROVIC je primjer trener koji radi y drugoj ligi hrvaske i koji zna tamo igrace moze dovest te igrace u prvu ligu bh

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 03 dec 2022, 13:56

joker90 je napisao/la:
03 dec 2022, 12:08
kanarinac je napisao/la:
03 dec 2022, 12:06
joker90 je napisao/la:
03 dec 2022, 12:04
Tad smo već trebali znati da s ovim nema hajra, niti ga može biti. Ni nafake, ni znanja, ni poštenja, ni dobre namjere. Mirviću ubleho! Nisi najveća ubleha na slici, samo zahvaljujući ovim do tebe!

slika
Jest meni mocna ova slika :bih:
Ne čudi me brate, po insajderskim si ko ovi iza prvog reda.
:rol: :rol:

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 03 dec 2022, 13:58

Nije ni kod Jakirovic sve zlato. Senic, Maglica, Mandic, Drljo, Marandici, Stranput, Zubairu, Topic. sve fula bili ove sezone.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 03 dec 2022, 14:00

Zukanovic je napisao/la:
03 dec 2022, 13:45
Ne vidim razlog da Rahimic napusti Savez BiH + Rusiju da bude kod nas. meni Topic bolja opcija
Rusiju je vec napustio,bar se pisalo tako :)

slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2083
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 03 dec 2022, 14:01

Što neko reče, Prosinečki nije loš, ali s puno onih "ali". Iskreno, mislim da nije trener za nas, najviše zbog njegovog načina života. Kako da budeš primjer igračima, a ne vadiš pivu iz usta, igraš pokera, ne vodiš treninge itd. Sve ja to poštujem, veliki igrač, velika karijera, ali iskreno i nije neki trener.

Mi ako još jednom fulimo s trenerom, to će biti teški haos. Trebamo konačno sebi spucati šamarčinu i tražiti trenera koji nam odgovara filozofijom i stilom. Izgleda da će biti opet ista priča. Tužno je ovo sve.p

Kad će raja jednom shvatiti da to što je neko bio dobar igrač, ne mora značiti da je po automatizmu i dobar trener, SD, direktor, nebitno.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.