FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
142
53%
 
Ukupno glasova: 267

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 09 jun 2023, 13:45

MortemHz je napisao/la:
09 jun 2023, 12:26
Vanja8 je napisao/la:
09 jun 2023, 12:22
MaroonBjelave je napisao/la:
09 jun 2023, 11:41

Ma pusti, to je tamo neki njihov pljuvaĆ :kafa:
Garant sa kolumbijskog Istoka :kafa:
Stadion Deportiva.. :kafa:

slika
E bolan, jesi ti skontao u moru komentara, koji komentar je naš Morto zalijepio ovdje.

Ma ne, nije to zato što je crnac :kafa:
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Cattivo
Postovi: 64
Pridružen/a: 19 sep 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cattivo » 09 jun 2023, 13:57

ElCartel11 je napisao/la:
09 jun 2023, 05:50
Zapeli ste za ovu gresku Delaca kao sivonje i samo je ponavljate kao pokvareni radio.
Svaki golman napravi gresku to je neminovno. Donnaruma prije godinu dana u LP kad je kostao PSG ispadanja od Reala. Courtouis protiv Liverpoola recimo ovu sezonu (kad je Salah zabio za 2:0). Ter Stegen za Barcu kad je primio gol sa centra u LP (cini mi se protiv Rome davno je to bilo vec). Itd itd

Hocu reci, da svaki golman ima greske. Problem kod golmana je sto "nesmije pogresiti". Njihova svaka greska se na kraju 99% kazni sa golom za protivnika.

Dizdarevic i Sahinovic su puni nesigurnosti, a samim tim i unose nemir u ostatak odbrane. Ovaj prvi je jos pravo linijski golman, pa mjesto visoke lopte sto idu u kazneni prostor, da ih lovi ili boksuje, on gleda ko kip, pa zato stoperi moraju reagirati non stop. Sahinovic je tu za nijansu bolji.

Rijetko, ali bas rijetko, da neka ekipa ima mladog golmana kao sto mi furamo vec par sezona. Tu su uvijek isli iskusni igraci kao i na stoperske pozicije, jer su to 2 najosjetljivije pozicije u fudbalu, gdje se svaka greska skupo placa.
Ne znam koji je tvoj problem, čak sam istakao da je Delač kvalitetan golman. Kažem da se i njemu dešavala pogreška - golmanu koji je došao na posudbu iz Chelsea, a tamo ne završi baš svako, i to kakva pogreška. Pa šta očekivati onda od Šahinovića (pa i Dizdarevića)? Kažeš manjka im sigurnosti, pa koji to igrač (mladi) je ima a da ne igra konstatno? Kad već navodiš primjer Donnarumme, što ti ne pije vode jer pričamo o talentu svjetskih razmjera ali dobro, i on je tada imao problem sa 'nesigurnošću' iz istog razloga jer nije branio konstantno - rotacija sa Navasom.

Kontradiktoran si znači svjesno ili ne. Delač, Donnarumma itd. mogu pravit greške i to je ok jer dešava se svima (slažem se), a ovamo svaka pogreška našeg mladog golmana slijedi razapinjanje na sve strane (ovo sad vrijedi za dosta ljudi s foruma ne samo tebe lično). Shvatite već jednom da kvalitetom kaskamo svjetlosnu godinu za 90% europskih liga i da je nerealno šta očekujete od naših igrača, kamo li mladih koliko god bili talenovani ili ne. Bordo pozdrav druže

Antikloc
Postovi: 2455
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 09 jun 2023, 14:15

Cattivo je napisao/la:
09 jun 2023, 13:57
ElCartel11 je napisao/la:
09 jun 2023, 05:50
Zapeli ste za ovu gresku Delaca kao sivonje i samo je ponavljate kao pokvareni radio.
Svaki golman napravi gresku to je neminovno. Donnaruma prije godinu dana u LP kad je kostao PSG ispadanja od Reala. Courtouis protiv Liverpoola recimo ovu sezonu (kad je Salah zabio za 2:0). Ter Stegen za Barcu kad je primio gol sa centra u LP (cini mi se protiv Rome davno je to bilo vec). Itd itd

Hocu reci, da svaki golman ima greske. Problem kod golmana je sto "nesmije pogresiti". Njihova svaka greska se na kraju 99% kazni sa golom za protivnika.

Dizdarevic i Sahinovic su puni nesigurnosti, a samim tim i unose nemir u ostatak odbrane. Ovaj prvi je jos pravo linijski golman, pa mjesto visoke lopte sto idu u kazneni prostor, da ih lovi ili boksuje, on gleda ko kip, pa zato stoperi moraju reagirati non stop. Sahinovic je tu za nijansu bolji.

Rijetko, ali bas rijetko, da neka ekipa ima mladog golmana kao sto mi furamo vec par sezona. Tu su uvijek isli iskusni igraci kao i na stoperske pozicije, jer su to 2 najosjetljivije pozicije u fudbalu, gdje se svaka greska skupo placa.
Ne znam koji je tvoj problem, čak sam istakao da je Delač kvalitetan golman. Kažem da se i njemu dešavala pogreška - golmanu koji je došao na posudbu iz Chelsea, a tamo ne završi baš svako, i to kakva pogreška. Pa šta očekivati onda od Šahinovića (pa i Dizdarevića)? Kažeš manjka im sigurnosti, pa koji to igrač (mladi) je ima a da ne igra konstatno? Kad već navodiš primjer Donnarumme, što ti ne pije vode jer pričamo o talentu svjetskih razmjera ali dobro, i on je tada imao problem sa 'nesigurnošću' iz istog razloga jer nije branio konstantno - rotacija sa Navasom.

Kontradiktoran si znači svjesno ili ne. Delač, Donnarumma itd. mogu pravit greške i to je ok jer dešava se svima (slažem se), a ovamo svaka pogreška našeg mladog golmana slijedi razapinjanje na sve strane (ovo sad vrijedi za dosta ljudi s foruma ne samo tebe lično). Shvatite već jednom da kvalitetom kaskamo svjetlosnu godinu za 90% europskih liga i da je nerealno šta očekujete od naših igrača, kamo li mladih koliko god bili talenovani ili ne. Bordo pozdrav druže
Svako poredjenje u bilo kom aspektu ,Sahinovica,Dizdarevica u odnosu na Delaca je presmijesno. Razlika u kvalitetu je beskrajna. Na stranu da Dizdarevic i Sahinovic imaju na svojoj strani godine i da im zbog toga treba dati priliku ali sigurno ne ,kao prvi golman,prvog tima.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2025
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 09 jun 2023, 14:53

sta glume ovi sa raporta
sta im je cilj s ovim
nema potpisnika tekstova

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 09 jun 2023, 14:54

Cak i ova greska Delaca, nije bilo ne znanje manjak kvaliteta nizina mehki prsti slabovudnost itd..

Cisto slaba procjena. Covjek je bio na lopti mislio je da ce zavrsit pored gola nije htio dirat jer bi je moro poslat u korner..

Pogledaj go VELEZA u kaknju covjek gadjo sunce Sehinovic zasticuvajucu sunce loptu navuku u mrezu..Delac sa 20 godina bio u celziju plata 900k FUNTI godisnje unas dizdarevic za 200 km brani

Bez Delaca ili boljeg golmana nama napredka nema..

Sto se tice srbkinje iz krupe ja ti to vise gledam kroz seks izasla seksala se sanama zatrudnjela medjuvremenu njemac se ponudio za brak kad je dosla tamo ne ocekivano njemac trazio ultrazvuk da se uradi srbkinja znajuci da ce je odkrit da je u drugom stanju zove muja da mu saobsti da ga voli i da je trudna i da ce prec na islam samo da je ozeni..
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 09 jun 2023, 14:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 jun 2023, 14:55

Cattivo je napisao/la:
09 jun 2023, 13:57
ElCartel11 je napisao/la:
09 jun 2023, 05:50
Zapeli ste za ovu gresku Delaca kao sivonje i samo je ponavljate kao pokvareni radio.
Svaki golman napravi gresku to je neminovno. Donnaruma prije godinu dana u LP kad je kostao PSG ispadanja od Reala. Courtouis protiv Liverpoola recimo ovu sezonu (kad je Salah zabio za 2:0). Ter Stegen za Barcu kad je primio gol sa centra u LP (cini mi se protiv Rome davno je to bilo vec). Itd itd

Hocu reci, da svaki golman ima greske. Problem kod golmana je sto "nesmije pogresiti". Njihova svaka greska se na kraju 99% kazni sa golom za protivnika.

Dizdarevic i Sahinovic su puni nesigurnosti, a samim tim i unose nemir u ostatak odbrane. Ovaj prvi je jos pravo linijski golman, pa mjesto visoke lopte sto idu u kazneni prostor, da ih lovi ili boksuje, on gleda ko kip, pa zato stoperi moraju reagirati non stop. Sahinovic je tu za nijansu bolji.

Rijetko, ali bas rijetko, da neka ekipa ima mladog golmana kao sto mi furamo vec par sezona. Tu su uvijek isli iskusni igraci kao i na stoperske pozicije, jer su to 2 najosjetljivije pozicije u fudbalu, gdje se svaka greska skupo placa.
Ne znam koji je tvoj problem, čak sam istakao da je Delač kvalitetan golman. Kažem da se i njemu dešavala pogreška - golmanu koji je došao na posudbu iz Chelsea, a tamo ne završi baš svako, i to kakva pogreška. Pa šta očekivati onda od Šahinovića (pa i Dizdarevića)? Kažeš manjka im sigurnosti, pa koji to igrač (mladi) je ima a da ne igra konstatno? Kad već navodiš primjer Donnarumme, što ti ne pije vode jer pričamo o talentu svjetskih razmjera ali dobro, i on je tada imao problem sa 'nesigurnošću' iz istog razloga jer nije branio konstantno - rotacija sa Navasom.

Kontradiktoran si znači svjesno ili ne. Delač, Donnarumma itd. mogu pravit greške i to je ok jer dešava se svima (slažem se), a ovamo svaka pogreška našeg mladog golmana slijedi razapinjanje na sve strane (ovo sad vrijedi za dosta ljudi s foruma ne samo tebe lično). Shvatite već jednom da kvalitetom kaskamo svjetlosnu godinu za 90% europskih liga i da je nerealno šta očekujete od naših igrača, kamo li mladih koliko god bili talenovani ili ne. Bordo pozdrav druže
Desila mu se jedna jedina greška a bilo je minimalno 5 utakmica gdje nas je direktno on izvukao iz neugodnih situacija. U ostalim je isto fantastično branio. Šahinović je direktno bio kriv za 3 od 4 gola na početku i to u samo 2 utakmice što je horor. Da me ne shvatiš pogrešno, imao je on finih odbrana i znao nas je izvući ali treba malo doći sebi.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

pitara
Postovi: 1032
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 09 jun 2023, 14:56

Shategabri je napisao/la:
09 jun 2023, 13:36
pitara je napisao/la:
09 jun 2023, 11:44
Delač
Mulalić-Šerbečić-Novi Stoper-Duraković
Kyeremeh-Vrančič-Balta-Guliashvili
Renan-Viveros
UDRI
Znači trebaju bar dva stopera, čim mi nemamo ni za prvi tim.
Računam da Aničić, Čelik i Trako budu zamjene

Avatar
Shategabri
Postovi: 14590
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 09 jun 2023, 14:59

pitara je napisao/la:
09 jun 2023, 14:56
Shategabri je napisao/la:
09 jun 2023, 13:36
pitara je napisao/la:
09 jun 2023, 11:44
Delač
Mulalić-Šerbečić-Novi Stoper-Duraković
Kyeremeh-Vrančič-Balta-Guliashvili
Renan-Viveros
UDRI
Znači trebaju bar dva stopera, čim mi nemamo ni za prvi tim.
Računam da Aničić, Čelik i Trako budu zamjene
? ?? ???

Dakle tri upitnika.
Aničić ima minut odigran i nemamo pojma kakav će ući u narednu sezonu.
Čelik je zelen.
Trako dosad ne pokazuje kvalitet kakav bi trebao imati stoper.
Dakle fali i njemu iskustva, brušenja.
Al et, da je uloviti startera, pa nek ide sumnjiva ekipa s klupe.
Koševo Zapad

Avatar
ExchangeOffice
Postovi: 378
Pridružen/a: 30 apr 2023, 15:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ExchangeOffice » 09 jun 2023, 15:12

BegovicRamiz je napisao/la:
09 jun 2023, 14:53
sta glume ovi sa raporta
sta im je cilj s ovim
nema potpisnika tekstova
Hajro ubleha :kafa:

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2025
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 09 jun 2023, 15:16

ExchangeOffice je napisao/la:
09 jun 2023, 15:12
BegovicRamiz je napisao/la:
09 jun 2023, 14:53
sta glume ovi sa raporta
sta im je cilj s ovim
nema potpisnika tekstova
Hajro ubleha :kafa:
jeko Hajro?

Avatar
nokee
Postovi: 2203
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 09 jun 2023, 15:17

Ma mogu Trako i Anicic biti beckup stoperi, ne pretjerujte vala. Anicic ako se dovede u formu moze cak istisnuti nekoga iz prve postave. Po meni je gomilanje da se dovode 2 stopera

ŠTA_JE
Postovi: 1031
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 09 jun 2023, 15:22

Šta je ovo željkan ko azmir muljao s platama čuj igrali za 2500 KM u prosjeku pa to nema ni u leotaru ali vazda su lopovi bili.

Antikloc
Postovi: 2455
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 09 jun 2023, 15:24

Shategabri je napisao/la:
09 jun 2023, 14:59
pitara je napisao/la:
09 jun 2023, 14:56
Shategabri je napisao/la:
09 jun 2023, 13:36


Znači trebaju bar dva stopera, čim mi nemamo ni za prvi tim.
Računam da Aničić, Čelik i Trako budu zamjene
? ?? ???

Dakle tri upitnika.
Aničić ima minut odigran i nemamo pojma kakav će ući u narednu sezonu.
Čelik je zelen.
Trako dosad ne pokazuje kvalitet kakav bi trebao imati stoper.
Dakle fali i njemu iskustva, brušenja.
Al et, da je uloviti startera, pa nek ide sumnjiva ekipa s klupe.
Anicic je igrao protiv Igmana. Heba je pored njega izgledao kao Messi u prajmu :mrgreen:
Serbecic je jos gori. Hem ne valja ali je zato sklon kiksevima. :mrgreen: Trako je mlad,treba mu vremena,perspektiva, Celik je tek perspektiva. Volio bih ga vidjeti,fizicke predispozicije su mu beton,no treba vidjeti ima li 'ono nesto'. Zasluzuje sansu. U svakom slucaju ako mislimo biti ozbiljni,najbolji na Balkanu,trebaju nam dva stopera startera. A ako se mislimo guzeljati oko 3-4 mjesta tu je Dupe,legenda naseg kluba. :mrgreen: Jos uvijek je tu i Martinovic ali Sef ga ne livo nesto :mrgreen:
Mada s jacim bekovima i sa sigurnom golmanom,svaki stoper ce izgledati bolje.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 09 jun 2023, 15:30

Azmir je svuko platu cinimi se na 480km mjesecno, penzija sa vojskom gdje se racuna 1 godina za 2 zaradjena u trafici veca..

Zeljo stavio km umjest Euere, i sace cvilit kako smo ki dusmani njima jer iznosimo cunjenice.. Takodje nece nista reci da takva rabota steti najvise nama jer gledamo da poslujemo ispravno.. njihovo oaziranje nas navodi da moramo trosit vise za povrat koji ocekujemo..

Nazalost njima dok FBI i europol ne zakuca i ne zavrse ko Senaid i hadzibajric tacnije ko brotnjo nece sebi doc

Avatar
Shategabri
Postovi: 14590
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 09 jun 2023, 15:34

Antikloc je napisao/la:
09 jun 2023, 15:24
Shategabri je napisao/la:
09 jun 2023, 14:59
pitara je napisao/la:
09 jun 2023, 14:56


Računam da Aničić, Čelik i Trako budu zamjene
? ?? ???

Dakle tri upitnika.
Aničić ima minut odigran i nemamo pojma kakav će ući u narednu sezonu.
Čelik je zelen.
Trako dosad ne pokazuje kvalitet kakav bi trebao imati stoper.
Dakle fali i njemu iskustva, brušenja.
Al et, da je uloviti startera, pa nek ide sumnjiva ekipa s klupe.
Anicic je igrao protiv Igmana. Heba je pored njega izgledao kao Messi u prajmu :mrgreen:
Serbecic je jos gori. Hem ne valja ali je zato sklon kiksevima. :mrgreen: Trako je mlad,treba mu vremena,perspektiva, Celik je tek perspektiva. Volio bih ga vidjeti,fizicke predispozicije su mu beton,no treba vidjeti ima li 'ono nesto'. Zasluzuje sansu. U svakom slucaju ako mislimo biti ozbiljni,najbolji na Balkanu,trebaju nam dva stopera startera. A ako se mislimo guzeljati oko 3-4 mjesta tu je Dupe,legenda naseg kluba. :mrgreen: Jos uvijek je tu i Martinovic ali Sef ga ne livo nesto :mrgreen:
Mada s jacim bekovima i sa sigurnom golmanom,svaki stoper ce izgledati bolje.
Nisam gledao taj masterpis :(

Šerbečić je kriza cijelu sezonu, a on nam je prvi stoper. Naš Ramos :D
Jasno sve, samo nama treba konkretan stoper za prvu postavu.

Ma naprimali smo se golova, pa čak i Mirzini galacticosi su primili kamion golova.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14590
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 09 jun 2023, 15:35

nokee je napisao/la:
09 jun 2023, 15:17
Ma mogu Trako i Anicic biti beckup stoperi, ne pretjerujte vala. Anicic ako se dovede u formu moze cak istisnuti nekoga iz prve postave. Po meni je gomilanje da se dovode 2 stopera
Ko ti garantuje da opet neće nakon minut u bandak pasti?
Njega su načele povrede i on ti nije nikakva garancija.
Ovaj mlad zelen, a mi nemamo prvog stopera.

Od stare slave se ne živi. Nije ti ovo onaj Aničić od nekad.
Možemo mi ovako u sezonu, al onda se spremiti na primanje svakakvih golova.
Koševo Zapad

Cattivo
Postovi: 64
Pridružen/a: 19 sep 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cattivo » 09 jun 2023, 15:38

MortemHz je napisao/la:
09 jun 2023, 14:55
Desila mu se jedna jedina greška a bilo je minimalno 5 utakmica gdje nas je direktno on izvukao iz neugodnih situacija. U ostalim je isto fantastično branio. Šahinović je direktno bio kriv za 3 od 4 gola na početku i to u samo 2 utakmice što je horor. Da me ne shvatiš pogrešno, imao je on finih odbrana i znao nas je izvući ali treba malo doći sebi.
Ponavljam opet, po treći put, Delač je kvalitetan golman i ja nemam problem s tim. Dobio je šansu, kontinuitet ili podršku trenera kako hoćeš nakon realno katastrofalne greške i on je to povjerenje opravdao. Ne znam gdje sam to osporio. Nije bio maknut nakon pogreške, niti je bio u rotaciji sa dr golmanom i to mu je pomoglo da stekne 'sigurnost' i pokaže svoj kvalitet. Ja o tome pišem jer me se direktno proziva sivonjom zato što ukazujem na licemjernost i dvostruke aršine.

Porediti golmana koji je sa 20ak godina otišao u Chelsea i golmana koji se bori za 'jedinicu' sa haman vršnjakom je suludo, valjda se tu razumijemo. Šahinovića ističem prije Dizdarevića jer je po meni veći talenat i jer ne vidim kvalitetnijeg U21 igrača kod nas i zato nisam toliko zagrijan za dolazak Delača. Opet kažem, ljudi očekuju previše od naših igrača posebno mladih. Kao da ne gledamo istu ligu pa ne shvataju da smo kvalitetom limitirani. Isto kao što se npr prozivalo Dala pa će nam momak donjeti (za nas) finu cifru i to je sva poenta

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 09 jun 2023, 15:48

Cattivo je napisao/la:
09 jun 2023, 15:38
MortemHz je napisao/la:
09 jun 2023, 14:55
Desila mu se jedna jedina greška a bilo je minimalno 5 utakmica gdje nas je direktno on izvukao iz neugodnih situacija. U ostalim je isto fantastično branio. Šahinović je direktno bio kriv za 3 od 4 gola na početku i to u samo 2 utakmice što je horor. Da me ne shvatiš pogrešno, imao je on finih odbrana i znao nas je izvući ali treba malo doći sebi.
Ponavljam opet, po treći put, Delač je kvalitetan golman i ja nemam problem s tim. Dobio je šansu, kontinuitet ili podršku trenera kako hoćeš nakon realno katastrofalne greške i on je to povjerenje opravdao. Ne znam gdje sam to osporio. Nije bio maknut nakon pogreške, niti je bio u rotaciji sa dr golmanom i to mu je pomoglo da stekne 'sigurnost' i pokaže svoj kvalitet. Ja o tome pišem jer me se direktno proziva sivonjom zato što ukazujem na licemjernost i dvostruke aršine.

Porediti golmana koji je sa 20ak godina otišao u Chelsea i golmana koji se bori za 'jedinicu' sa haman vršnjakom je suludo, valjda se tu razumijemo. Šahinovića ističem prije Dizdarevića jer je po meni veći talenat i jer ne vidim kvalitetnijeg U21 igrača kod nas i zato nisam toliko zagrijan za dolazak Delača. Opet kažem, ljudi očekuju previše od naših igrača posebno mladih. Kao da ne gledamo istu ligu pa ne shvataju da smo kvalitetom limitirani. Isto kao što se npr prozivalo Dala pa će nam momak donjeti (za nas) finu cifru i to je sva poenta
Ma nije niko maknuo sahinovica nakon jedne greske, niti ga je neko sklonio s gola jer ga mrzi i eto postoji neka agenda protiv njega. Decko nije spreman za ovaj nivo, iz kola u kolo pravi kardinalne greske, ne zna ispucat loptu, unosi nesigurnost u odbranu. Ulazu se milioni u ekipu, pravi se ozbiljna prica, skautira se kugla zemaljska, i onda treba pustit djetetu golobradom da se posere u to jer eto, on je talenat. Polako ba, nek se malo kali negdje, ili nek ceka priliku u kupu, sta god, ali nije za prvog golmana i nema te kolicine talenta koji to moze promijeniti u ovom trenutku

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 09 jun 2023, 15:49

Kevin Vivoras novi Igrac FK Sarajevo uskoro slijedi potpisivanje ugovora.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

spezial
Postovi: 3706
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 09 jun 2023, 15:52

Rule_hz je napisao/la:
09 jun 2023, 15:49
Kevin Vivoras novi Igrac FK Sarajevo uskoro slijedi potpisivanje ugovora.
Je li posudba ili ga kupujemo?

Po meni bi mogao bit beton igrac, lik je ko tenk, razgrtat ce ove kajmacare u nasoj ligi

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BordoBBoja i 20 gostiju.