FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
121
47%
Ne
136
53%
 
Ukupno glasova: 257

Avatar
donDondon
Postovi: 3270
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 25 okt 2021, 08:40

sta sad,koga sad tjeramo
jel to isprdak Hajdukovog atraktivnog ,napadackog i modernog fudbala prespavao u Sarajevu,poslije svih ovih blamaza
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 25 okt 2021, 08:44

Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 08:39
90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 08:34
Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 08:17


A mogao je da i ne posluša, jel tako?
Kad se shvati da sve to zavisi od dobre volje onih koji su svoje pare dali onda će biti lakše.
Šta bi mogli navijači da se Ismir postavio kao Nam?
Ništa. Baš ništa.
Ništa, al' je svjestan da je sluga navijaca i fudbalskog kluba Sarajevo i da mu je u interesu da ih cini sretnim jer onda ništa nema smisla što bi radio kao vlasnik.
Nam i Sabrina su mislili da su nedodirljivi pa su onda nakon treninga shvatili da je vrag odnio šalu i ako se krenulo na igrace ko im garantuje da se nece krenuti na njih isto?
Uostalom jasno je da je Sabrina bila alfa i omega Nam ni sam ne zna šta je bio Sarajevo mu je bilo k'o neki privjesak ukras kojeg je ponekad pratio preko fejsbuka.
Kakav sluga ba, baš pušiš tu priču?!
Vidi jednu stvar, sve je zavisilo od dobre volje Nama tad i sve zavisi od dobre volje Ismira sad.
Nam je bio nedodirljiv. Komotno ga je mogao boliti qrc. Ja ne kažem da je Ismir zauzeo takav stav, ali moraš biti svjestan da može.
Sabrina je mogla biti u klubu alfa i omega jer su joj se dala takva ovlaštenja, jer je bila Tanova mezimica. Ismir došao, utvrdio stanje, doviđenja i prijatno.
Pa i nije baš, imao je on momenata, dolazio, vodio ekipu tamo, vjerovatno je kontao nešto ozbiljnije, sad je li pandemija ili je on ranije pustio sve niz vodu, nikad nećemo saznati.
Nam je kar'na koji je dolazio na utakmicu jednom u boga pitaj koliko vremena Ismir je 2 mjeseca proveo više vremena u Sarajevu nego ovaj za cijele 2 godine kako je bio vlasnik.
Šta misliš da Ismir hoce da mu navijaci dižu parole odlazi da ga vrijeđaju ili možda da bude bojkot da sjever zjapi prazan što bi povuklo isto raje s zapada i istoka.
Lik je svjestan da bez navijaca nema kluba ne znam kako ne shvataš to pa nisi valjda toliko glup da to ne shvataš?

Avatar
donDondon
Postovi: 3270
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 25 okt 2021, 08:49

ma zaboli ismira za tribinu i za transparente
nego treba mu naci kakvu dobru ravaku ,pa da nas cesce posjecuje
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 25 okt 2021, 08:50

90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 08:44
Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 08:39
90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 08:34


Ništa, al' je svjestan da je sluga navijaca i fudbalskog kluba Sarajevo i da mu je u interesu da ih cini sretnim jer onda ništa nema smisla što bi radio kao vlasnik.
Nam i Sabrina su mislili da su nedodirljivi pa su onda nakon treninga shvatili da je vrag odnio šalu i ako se krenulo na igrace ko im garantuje da se nece krenuti na njih isto?
Uostalom jasno je da je Sabrina bila alfa i omega Nam ni sam ne zna šta je bio Sarajevo mu je bilo k'o neki privjesak ukras kojeg je ponekad pratio preko fejsbuka.
Kakav sluga ba, baš pušiš tu priču?!
Vidi jednu stvar, sve je zavisilo od dobre volje Nama tad i sve zavisi od dobre volje Ismira sad.
Nam je bio nedodirljiv. Komotno ga je mogao boliti qrc. Ja ne kažem da je Ismir zauzeo takav stav, ali moraš biti svjestan da može.
Sabrina je mogla biti u klubu alfa i omega jer su joj se dala takva ovlaštenja, jer je bila Tanova mezimica. Ismir došao, utvrdio stanje, doviđenja i prijatno.
Pa i nije baš, imao je on momenata, dolazio, vodio ekipu tamo, vjerovatno je kontao nešto ozbiljnije, sad je li pandemija ili je on ranije pustio sve niz vodu, nikad nećemo saznati.
Nam je kar'na koji je dolazio na utakmicu jednom u boga pitaj koliko vremena Ismir je 2 mjeseca proveo više vremena u Sarajevu nego ovaj za cijele 2 godine kako je bio vlasnik.
Šta misliš da Ismir hoce da mu navijaci dižu parole odlazi da ga vrijeđaju ili možda da bude bojkot da sjever zjapi prazan što bi povuklo isto raje s zapada i istoka.
Lik je svjestan da bez navijaca nema kluba ne znam kako ne shvataš to pa nisi valjda toliko glup da to ne shvataš?
Ma vidi ja ne sporim da je on uzeo u obzir i navijače, samo ti hoću reći da to nije bilo presudno za otkaz. Da je tu puno šira slika, da su ušli njegovi ljudi u klub, utvrdili stanje i to je to.
Smanji sa tim glup svako drugu rečenicu, razumijem mlad si momak, al to ti je slab argument. Nisam ja glup nego ti ne razumiješ baš kako to ide u poslovnom svijetu. Čovjek je uložio milione, odluku mu donosi 300 ljudi sa sjevera. Jesi svjestan svoje nesvjesti?
Nismo mi klub uređen po modelu socios pa da to ide tako.
Koševo Zapad

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 25 okt 2021, 08:52

Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 08:50
90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 08:44
Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 08:39


Kakav sluga ba, baš pušiš tu priču?!
Vidi jednu stvar, sve je zavisilo od dobre volje Nama tad i sve zavisi od dobre volje Ismira sad.
Nam je bio nedodirljiv. Komotno ga je mogao boliti qrc. Ja ne kažem da je Ismir zauzeo takav stav, ali moraš biti svjestan da može.
Sabrina je mogla biti u klubu alfa i omega jer su joj se dala takva ovlaštenja, jer je bila Tanova mezimica. Ismir došao, utvrdio stanje, doviđenja i prijatno.
Pa i nije baš, imao je on momenata, dolazio, vodio ekipu tamo, vjerovatno je kontao nešto ozbiljnije, sad je li pandemija ili je on ranije pustio sve niz vodu, nikad nećemo saznati.
Nam je kar'na koji je dolazio na utakmicu jednom u boga pitaj koliko vremena Ismir je 2 mjeseca proveo više vremena u Sarajevu nego ovaj za cijele 2 godine kako je bio vlasnik.
Šta misliš da Ismir hoce da mu navijaci dižu parole odlazi da ga vrijeđaju ili možda da bude bojkot da sjever zjapi prazan što bi povuklo isto raje s zapada i istoka.
Lik je svjestan da bez navijaca nema kluba ne znam kako ne shvataš to pa nisi valjda toliko glup da to ne shvataš?
Ma vidi ja ne sporim da je on uzeo u obzir i navijače, samo ti hoću reći da to nije bilo presudno za otkaz. Da je tu puno šira slika, da su ušli njegovi ljudi u klub, utvrdili stanje i to je to.
Smanji sa tim glup svako drugu rečenicu, razumijem mlad si momak, al to ti je slab argument. Nisam ja glup nego ti ne razumiješ baš kako to ide u poslovnom svijetu. Čovjek je uložio milione, odluku mu donosi 300 ljudi sa sjevera. Jesi svjestan svoje nesvjesti?
Nismo mi klub uređen po modelu socios pa da to ide tako.
Dođeš li ti ba na stadion i cujes li skandranje cijelog uprava napolje šta pricas ti jesi li normalan?

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 25 okt 2021, 08:54

90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 08:52
Dođeš li ti ba na stadion i cujes li skandranje cijelog uprava napolje šta pricas ti jesi li normalan?
Ja i?
To bilo bitno ko lanjski snijeg.
Imaš pravo da živiš u zabludi.
Ja ti kažem kako jeste, a ti misli da je to presudilo.
Bolan ne bio, puno ozbiljnije navijačke skupine velikih evropskih klubova se ne pitaju oko smjene predsjednika, direktora kluba, trenera, a pitaju se HZ.
Stvarno nisi svjestan svoje nesvjesti.
Koševo Zapad

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 25 okt 2021, 08:57

Daj ba dođi nekad na stadion pa piši ovdje nemoj napamet pisati i sjever samo spominjati.

Horde Zla su dobile sve što su tražile od novog vlasnika.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 25 okt 2021, 09:00

Tako je. Horde će smijeniti i Ismira ako im bude ćejf.
I šta ti imaš kome govoriti da dođe na stadion, ti koji godinama nisi išao, jesi to počeo dolaziti?
Imaš obraza mi nešto prigovarati, meni koji godinama uredno sve članska, godišnja.
Koševo Zapad

tilo
Postovi: 269
Pridružen/a: 03 apr 2019, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tilo » 25 okt 2021, 09:05

Hocel biti prenosa u srijedu

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 25 okt 2021, 09:08

Kakav debilan odgovor vidi se da si citao i ko kakva djevojcica pratio sve što sam pisao.
Pisao sam da nisam aktivan u grupi godinama vec kakve veze grupa ima s dolaskom i gledanjem Sarajeva na domacim utakmicama.
I to na koševu koje mi je udaljeno hodom 20 minuta.

A jesi glup što je najgore jer ne shvataš sve što sam rekao je to da je Ismir ispunio svaki zahtjev navijaca i ne nisam rekao da ce u buducnosti ispunjavati želje ili da ce poslušati koga treba dovuci u klub.

Kakav si ti idiot frajer piše protiv Hordi kao da su ga silovali momci pa nece ni da kaze da je svaki zahtjev ispunjen.

A pola ove teme su ismijavali kad se " ultimatum " postavio.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 25 okt 2021, 09:08

Arena je najavila Sloboda - Zrinjski i FKŽ - TC.
Sumnjam da će MojaSport raditi prenos.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 25 okt 2021, 09:12

90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 09:08
Kakav debilan odgovor vidi se da si citao i ko kakva djevojcica pratio sve što sam pisao.
Pisao sam da nisam aktivan u grupi godinama vec kakve veze grupa ima s dolaskom i gledanjem Sarajeva na domacim utakmicama.
I to na koševu koje mi je udaljeno hodom 20 minuta.

A jesi glup što je najgore jer ne shvataš sve što sam rekao je to da je Ismir ispunio svaki zahtjev navijaca i ne nisam rekao da ce u buducnosti ispunjavati želje ili da ce poslušati koga treba dovuci u klub.

Kakav si ti idiot frajer piše protiv Hordi kao da su ga silovali momci pa nece ni da kaze da je svaki zahtjev ispunjen.

A pola ove teme su ismijavali kad se " ultimatum " postavio.
Znam da si pisao da ne ideš na utakmice. Onda imaš nekog prozivati bez da imaš pojma.
Znam ja bolan da se sa sve tri tribine pozivala ostavka. Ne kontaš ti štos.

Zahtjevi navijača su se poklopili sa činjeničnim stanjem u klubu, zato je i ispunjeno.

Imaš li još koju uvredu da napišeš? Ili je to to, sad ide poziv na šake?
Odlika neinteligentnih ljudi. Kad nema argumentacije, onda piše glup si, idiot i tako to :lol:

Ne pišem ja ništa protiv HZ. Ti jednostavno ne kontaš.
Koševo Zapad

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 25 okt 2021, 09:17

Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 09:12
90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 09:08
Kakav debilan odgovor vidi se da si citao i ko kakva djevojcica pratio sve što sam pisao.
Pisao sam da nisam aktivan u grupi godinama vec kakve veze grupa ima s dolaskom i gledanjem Sarajeva na domacim utakmicama.
I to na koševu koje mi je udaljeno hodom 20 minuta.

A jesi glup što je najgore jer ne shvataš sve što sam rekao je to da je Ismir ispunio svaki zahtjev navijaca i ne nisam rekao da ce u buducnosti ispunjavati želje ili da ce poslušati koga treba dovuci u klub.

Kakav si ti idiot frajer piše protiv Hordi kao da su ga silovali momci pa nece ni da kaze da je svaki zahtjev ispunjen.

A pola ove teme su ismijavali kad se " ultimatum " postavio.
Znam da si pisao da ne ideš na utakmice. Onda imaš nekog prozivati bez da imaš pojma.
Znam ja bolan da se sa sve tri tribine pozivala ostavka. Ne kontaš ti štos.

Zahtjevi navijača su se poklopili sa činjeničnim stanjem u klubu, zato je i ispunjeno.

Imaš li još koju uvredu da napišeš? Ili je to to, sad ide poziv na šake?
Odlika neinteligentnih ljudi. Kad nema argumentacije, onda piše glup si, idiot i tako to :lol:

Ne pišem ja ništa protiv HZ. Ti jednostavno ne kontaš.
Hahahah da nisu digle Horde talas niko ne bi dobio nogu, al' niko!
Baš me zanima da li si stvarno toliki idiot i stvarno vjeruješ da nije zbog Hordi.. :D

Ne pisao sam da ne idem na gostujuce utakmice ni blizu kao što je to bio slucaj prije, domacu sam ove sezone propustio samo jednu.

A u zadnjih 13 godina plafon 10 utakmica da sam domacih propustio.
I to ne pišem kao bilo kakvo k.určenje svi koji žive u Sarajevu i misle da su simpatizeri ovog kluba bi trebali dolaziti na domace.

Al' eto po tebi vidim da to nije slucaj i da si samo simpatizer na forumu jer nemaš pojma da je cijeli stadion trazio odlazak uprave i skandirao je mnogo puta uprava napolje.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 25 okt 2021, 09:23

90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 09:17
Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 09:12
90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 09:08
Kakav debilan odgovor vidi se da si citao i ko kakva djevojcica pratio sve što sam pisao.
Pisao sam da nisam aktivan u grupi godinama vec kakve veze grupa ima s dolaskom i gledanjem Sarajeva na domacim utakmicama.
I to na koševu koje mi je udaljeno hodom 20 minuta.

A jesi glup što je najgore jer ne shvataš sve što sam rekao je to da je Ismir ispunio svaki zahtjev navijaca i ne nisam rekao da ce u buducnosti ispunjavati želje ili da ce poslušati koga treba dovuci u klub.

Kakav si ti idiot frajer piše protiv Hordi kao da su ga silovali momci pa nece ni da kaze da je svaki zahtjev ispunjen.

A pola ove teme su ismijavali kad se " ultimatum " postavio.
Znam da si pisao da ne ideš na utakmice. Onda imaš nekog prozivati bez da imaš pojma.
Znam ja bolan da se sa sve tri tribine pozivala ostavka. Ne kontaš ti štos.

Zahtjevi navijača su se poklopili sa činjeničnim stanjem u klubu, zato je i ispunjeno.

Imaš li još koju uvredu da napišeš? Ili je to to, sad ide poziv na šake?
Odlika neinteligentnih ljudi. Kad nema argumentacije, onda piše glup si, idiot i tako to :lol:

Ne pišem ja ništa protiv HZ. Ti jednostavno ne kontaš.
Hahahah da nisu digle Horde talas niko ne bi dobio nogu, al' niko!
Baš me zanima da li si stvarno toliki idiot i stvarno vjeruješ da nije zbog Hordi.. :D

Ne pisao sam da ne idem na gostujuce utakmice ni blizu kao što je to bio slucaj prije, domacu sam ove sezone propustio samo jednu.

A u zadnjih 13 godina plafon 10 utakmica da sam domacih propustio.
I to ne pišem kao bilo kakvo k.určenje svi koji žive u Sarajevu i misle da su simpatizeri ovog kluba bi trebali dolaziti na domace.

Al' eto po tebi vidim da to nije slucaj i da si samo simpatizer na forumu jer nemaš pojma da je cijeli stadion trazio odlazak uprave i skandirao je mnogo puta uprava napolje.
Haj ba yebo te idiot.
Mišu mali :mrgreen:

Koliko ti je trebalo sivih ćelija da to skontaš? Ona jedna koju imaš? Odlično si je upregao.
I mogu ti reći da si pogodio ko prstom u go.vno :urnebes:

Znam ja sve bolan šta je ko skandirao, al to se tebe ne tiče.
A vidim znaš sve i o grupi, a sam kažeš kako godinama nisi aktivan u istoj. Čistačica te informiše?
Koševo Zapad

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 25 okt 2021, 09:44

Sabrina Buljubasic :wave: :wave: :tralala: :clap:

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 25 okt 2021, 09:46

Sve nešto u kontru ideš i protiv Hordi pišeš zato ti se i obracam na ovaj nacin jer ne zaslužuješ bolje.

Horde Zla su se samo oglašavale u vezi stvari u klubu kad se vidjelo da su u njemu ljudi koji gledaju svoju korist i kad je vrijeme da ih se otjera.
I mnogi su otjerani za sve ove godine eto i danas kad klub ima vecinskog vlasnika opet se Horde pitaju u konacnici i uvijek izađu kao pobjednici bez obzira koliko potrajalo.
Sto se tice drugih stvari i poslovanja kluba da Horde žele oni mogu itekako imati svoje ljudi u upravi, al' to nije ultras mentalitet i zbog toga neces gledati taj film.

Avatar
RekoSam
Postovi: 273
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RekoSam » 25 okt 2021, 09:59

Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 09:08
Arena je najavila Sloboda - Zrinjski i FKŽ - TC.
Sumnjam da će MojaSport raditi prenos.
Pisao sam ranije, nema prijenosa utakmice u srijedu.
Prokleti da su Dragan Šolak, njegova fašistička "Junajted medija", kao i njihovi produkti sport klub, telemach, total tv, n1, nova bh/s/m i ostali❗

Tatamata1946
Postovi: 1556
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 25 okt 2021, 10:16

Da je docekati makar jedan dan da se navijaci Sarajeva medjusobno ne svadjaju

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 25 okt 2021, 10:23

90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 09:46
Sve nešto u kontru ideš i protiv Hordi pišeš zato ti se i obracam na ovaj nacin jer ne zaslužuješ bolje.

Horde Zla su se samo oglašavale u vezi stvari u klubu kad se vidjelo da su u njemu ljudi koji gledaju svoju korist i kad je vrijeme da ih se otjera.
I mnogi su otjerani za sve ove godine eto i danas kad klub ima vecinskog vlasnika opet se Horde pitaju u konacnici i uvijek izađu kao pobjednici bez obzira koliko potrajalo.
Sto se tice drugih stvari i poslovanja kluba da Horde žele oni mogu itekako imati svoje ljudi u upravi, al' to nije ultras mentalitet i zbog toga neces gledati taj film.
Vidi jednu stvar, to je tvoj lični doživljaj i ti si se u startu postavio kao neki branioc HZ.
Za to nije uopšte bilo potrebe.
Itekako poštujem HZ kao našu navijačku grupu.
Međutim moraš biti svjestan činjenice da nije presudno to što su HZ (zajedno s ostatkom stadiona) protestvovale protiv uprave, nego da je to upravo Sabrinin rad.
Upravljački ulozi, kupovina istih su svima bili dostupni. I eto te u upravi.
Koševo Zapad

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 90minut » 25 okt 2021, 10:28

Shategabri je napisao/la:
25 okt 2021, 10:23
90minut je napisao/la:
25 okt 2021, 09:46
Sve nešto u kontru ideš i protiv Hordi pišeš zato ti se i obracam na ovaj nacin jer ne zaslužuješ bolje.

Horde Zla su se samo oglašavale u vezi stvari u klubu kad se vidjelo da su u njemu ljudi koji gledaju svoju korist i kad je vrijeme da ih se otjera.
I mnogi su otjerani za sve ove godine eto i danas kad klub ima vecinskog vlasnika opet se Horde pitaju u konacnici i uvijek izađu kao pobjednici bez obzira koliko potrajalo.
Sto se tice drugih stvari i poslovanja kluba da Horde žele oni mogu itekako imati svoje ljudi u upravi, al' to nije ultras mentalitet i zbog toga neces gledati taj film.
Vidi jednu stvar, to je tvoj lični doživljaj i ti si se u startu postavio kao neki branioc HZ.
Za to nije uopšte bilo potrebe.
Itekako poštujem HZ kao našu navijačku grupu.
Međutim moraš biti svjestan činjenice da nije presudno to što su HZ (zajedno s ostatkom stadiona) protestvovale protiv uprave, nego da je to upravo Sabrinin rad.
Upravljački ulozi, kupovina istih su svima bili dostupni. I eto te u upravi.
Ja isto kao što nije bilo presudno da onaj dobije nogu. :rol:

Sto je najgore sad stvarno vjerujem da si toliko ogranicen i stvarno vjeruješ u ono što pišeš, aj odo.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, Antikloc, AVNOJ, feniksptica, Hajdeee, johntravolta123, leo1946, senad82 i 78 gostiju.